Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Środowisko uchodźców to wylęgarnia przestępców

Posted by Marucha w dniu 2017-02-08 (Środa)

Środowisko uchodźcze w Berlinie to wylęgarnia przestępców. Jak wskazują najnowsze statystyki policji, wśród azylantów kryminalistów jest czterokrotnie więcej, niż wśród rodowitych Niemców.

Uchodźcy w Berlinie ponad czterokrotnie częściej niż niemieccy obywatele dopuszczają się łamania prawa. Wynika tak z danych przedstawionych przez berliński senat (odpowiednik lokalnego rządu) na prośbę jednego z polityków liberalnej partii FDP, Marcela Luthe.

Wśród 70 tysięcy uchodźców w Berlinie – zarówno tych, którzy otrzymali azyl, jak i tych, których obecność jest tolerowana – jest aż 9614 przestępców. To ponad 13 proc. całej grupy. Tymczasem według policyjnych statystyk wśród niemieckich obywateli przestępcy stanowią 3 procent.

Jak podkreśla Luthe, teza, według której wśród uchodźców nie ma większej przestępczości niż wśród obywateli niemieckich, jest nieprawdziwa – nawet, jeżeli wyłączyć przestępstwa polegające na nielegalnym przekraczaniu granicy. Polityk dodał, że nie ma tu znaczenia płeć ani wiek. Uchodźcy są zwykle młodymi mężczyznami, jednak nawet wśród niemieckich mężczyzn do 21. roku życia przestępców jest jedynie 6 procent.

Według Luthego stanowisko niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych utrzymującego, że wśród uchodźców nie ma wielu przestępców, jest w obliczu tych statystyk po prostu nieprawdziwe. Politycy oraz służby muszą wziąć pod uwagę ten fakt, chcąc odpowiednio reagować na wyzwania stawiane przez przestępczość.

[Co w tym nadzwyczajnego? Politycy są po to, żeby kłamać w żywe oczy. Na tym zarabiają. – admin]

Źródło: jungefreiheit.de
Pach
http://www.pch24.pl

Komentarzy 8 to “Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Środowisko uchodźców to wylęgarnia przestępców”

 1. Grace said

  Wlasnie rozmawialam z kolezanka ktora mieszka w Niemczech od 35 lat. Powiedziala mi krotko, Niemcy nazywaja Merkel wariatka, ktora rozlozyla ich kraj. Czekaja na wybory i maja nadzieje, ze wiekszosc bedzie glosowala na Alternatywe Dla Niemiec, a ci wypieprza ich spowrotem do swoich krajow, Podkreslala, ze Niemki nie chodza teraz samotnie po ulicach, tylko grupowo, albo z bracmi, czy kolegami. Po zmierzchu zadna nie wyjdzie na ulice. Kradzieze, gwalty, opluwanie kobiet ktorym wystaje kawalek ciala sa na dziennym porzadku. Niemcy sie buntuja a ja mowie no i czas najwyzszy!

 2. Ante Portas said

  Życzyłbym sobie i wszystkim, by nie stastystyki były podporą do oczywistych stwierdzeń a namacalne fakty.
  A gdyby statystyki w tej materii nie prowadzono to co wówczas, nie wolno byłoby powiedzieć co widać, słychać i czuć?.
  Podpieranie się statystykami jest bronią obosieczną, choćby dlatego, ze do niedawna policja niemiecka miała urzędowy zakaz prowadzenia takich raportów, widocznie sytuacja po aferze kolońskiej tak nabrzmiała, iz doczekalismy się zmian. W świetle powyższego jest wysoce prawdopodobne, że owe policyjne statystyki w Niemczech są zafałszowywane poprzez zaniżanie liczby przestępstw.
  Z tego co mi wiadomo, to w Szwecji obowiązuje całkowity zakaz raportowania przestępczości z udziałem tzw. „uchodżców”, a cóz dopiero czynienia statystyk.

  ——
  Spoko, statystyki są, ale nie dla pospólstwa…
  Admin

 3. Ante Portas said

  {Wśród 70 tysięcy uchodźców w Berlinie – zarówno tych, którzy otrzymali azyl, jak i tych, których obecność jest tolerowana – jest aż 9614 przestępców. To ponad 13 proc. całej grupy. Tymczasem według policyjnych statystyk wśród niemieckich obywateli przestępcy stanowią 3 procent.}

  Hipotetycznie na razie acz łatwo potrafię sobie wyobrazić jak ta pozostała część uchodźców po wprowadzeniu w Niemczech prawa szariatu staje się, pod płaszczykiem miłości do Allacha i Mahometa, brutalną masą szariackiego bandytyzmu gnębiacego każdego kto nie przyjmie islamu, łącznie z gilotynowaniem.
  Bo przeciez w tym multi-kulti oto iluminatom idzie, by rękami islamistów zdepopulować lwią część Europy i pozostałej części świata, gdyz to ich niezbędny element programu w drodze do upragnionego NWO.
  Gdyby udało im sie osiagnąć ten cel, wtedy zastosują zasadę „murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść”, wybiliby tę swołocz do nogi w tydzień.
  Dlaczego tak uważam, ano dlatego, że mentalność tych prymitywów byłaby trudna do pełnego skontrolowania. Do tego kto im ma realizować dalsze cele wybraliby bardziej zrównoważonych psychicznie niewolników. Mają różne doświadczenia z murzynami z Afryki, zatem w tym przypadku zachowaliby daleko wiekszą ostrożność.
  Moje rozważania to tylko jedna z hipotez, mam inne, ale ta wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

 4. Pablo89 said

  W Europie codziennie dzieją się jakieś cuda… A będzie coraz gorzej!
  http://bialyrasizm.pl/co-nowego-w-zachodnioeuropejskich-kalifatach/

 5. Vis said

  Podam parę faktów z życia moich znajomych którzy mieszkają na zachodzie.W Niemczech mam dwóch kolegów rodowitych Niemców.Pierwszy mieszka w okolicach Stuttgartu.Na początku rozwoju zarazy uchodźczej rozmawiałem z nim przez telefon zapytując jak tam sytuacja z uchodźcami,jak sobie radzicie,on odpowiada że w porządku,ja do nich nic nie mam niech sobie będą.Dzwonię za jakieś pół roku na zapytanie o zarazie usłyszałem głos przerażonego kolegi,wieczorem nie wychodzą z domu.
  Drugi koleś z okolic Hannoveru ta sama historia na początku w porządku a za jakiś czas przerażony głos w słuchawce,wieczorem godzina policyjna,siedzą w domu.Na dokładkę temu koledze Z Hannoveru okradli firmę.Proszę zwrócić uwagę na to to jak mają tam sprane mózgi przez lewactwo,na początku zarazy wszystko dobrze niech sobie przyjeżdżają itp a po chwili zwrot o 180 stopni.
  Na koniec perełka.Poznałem w maju na zlocie motocyklowym polskie małżeństwo które mieszka od przeszło trzydziestu lat w Szwecji ,na początku rozmowy chlapnąłem coś brzydkiego na temat kozich synów w Szwecji i po chwili poszedłem pogadać z innymi kolegami.W dzień rozjazdu do domów,szwedów już nie było,koledzy którzy ze szwedami spędzili cały wieczór przyznali się że są właścicielami hotelu na jakiejś wyspie który to hotel mają cały wynajęty na ileś tam lat dla uchodźców.Płacone mają dwa razy tyle ile normalnie liczą za pokój.Za całość czyli pokój,wyżywienie itp opłaca państwo.Nie chcieli o tym wspominać przy mnie znając moje stanowisko na temat ponieważ bali się że ich wyśmieję.No i mieli rację.
  Pozdrawiam

 6. Siekiera_Motyka said

  No to tu o Szwecji z perspektywy policjanta który miał odwago na FB powiedzieć jak jest,

  http://www.wicipolskie.org/?p=22415

 7. Plausi said

  Zacznijmy od podstawowego błędu

  „Środowisko uchodźcze w Berlinie ” nie chodzi o żadnych uchodźców tylko o

  MIGRANTÓW. MIGRANTÓW !!

  Gadzinówki (czyli media gównego nurtu) przekonały jak widać większość polskiego społeczeństwa, aby używało narzucone mu przez okupanta słownictwo, no i bezwolne i bezmyślne polskie społeczeństwo czyni to skwapliwie, podobnie jak inna kreacja mediów bandy Daesh, z które za sprawą tychże mediów uczyniono „państwem islamskim”.

  „wśród niemieckich obywateli przestępcy stanowią 3 procent. ”

  Ta liczba jest poważnie zaniżona, gdyż nie uwzględnia ani bandytów finansowych, tzw. banksterów, ani gangsterów politycznych wszelkiego koloru, partyjniaków różnych szczebli.

  Migranci „są zwykle młodymi mężczyznami”, jak wiadomo kobiety są migrantkami, ale migranci są na pewno mężczyznami, niektórzy rejestrują się nawet jako dzieci/młodzież, acz są głównie w wieku poborowym.

  Z Afryki Północnej (Maghreb) przychodzą w znacznej ilości elementy zdecydowanie przestępcze i to w celach przestępczych.

  Trudności ze statystyką wynikają stąd, że częstokroć jest zakazywane policji rejestrowanie pochodzenia obcokrajowców z racji podejrzenia o rasizm. Fakty przestępczości migrantów są ukrywane przed opinią publiczną

 8. Ante Portas said

  Mój błąd polegał na tym, że termin „uchodżcy” nie wziąłem w cudzysłów, a tu natychmiast znalazł się mentor od pouczania a nawet obrażania…, trochę żałosne jest to polowanie na niechcący popełnione błędy.

Sorry, the comment form is closed at this time.