Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szwecja: policjant opisał skalę przestępczości wśród migrantów. Premier: to fałsz

Posted by Marucha w dniu 2017-02-09 (Czwartek)

Szwedzki policjant Peter Spingare krytycznie opisał na Facebooku swoje doświadczenia odnośnie przestępstw popełnianych przez migrantów. Sprawa stała się tak głośna, że głos zabrał szef szwedzkiego rządu.

– Wiem, że to niezgodne z polityczną poprawnością, ale nie dbam o to – napisał doświadczony funkcjonariusz z Örebro, Peter Spingare. Dodał, że wkrótce przechodzi na emeryturę. Na Facebooku opisał problem, który zauważył podczas swojej pracy:

– Podejrzani: Ali Muhammad, Mahmud, Muhammad, Muhammad, Ali, znowu, znowu, znowu, Christoffer… Co, czy to prawda? Tak, szwedzkie imię zaplątało się tu w sprawie związanej z narkotykami. Muhammad, Mahmud Ali, znowu i znowu – pisze Springare.

W swoim wpisie podkreślił, że większość prowadzonych przez niego spraw dotyczy przestępstw popełnionych przez imigrantów. Wymienia również miejsca urodzenia osób, w sprawie których prowadzi śledztwa, w tym Syrię, Turcję, Somalię i Afganistan, a także stawiane im zarzuty: w tym gwałty, wymuszenia, usiłowanie morderstwa czy groźby karalne.

Stefan Löfven, socjaldemokratyczny premier Szwecji, człowiek który raczej przez okno nie wyleci...

Stefan Löfven, socjaldemokratyczny premier Szwecji; człowiek który raczej przez okno nie wyleci…

– Nie znamy pochodzenia połowy podejrzanych, ponieważ nie mają żadnych ważnych dokumentów i w związku z tym najczęściej kłamią w kwestii swojego pochodzenia i tożsamości. Tak to wygląda teraz i przez ostatnie 10-15 lat – pisze Springare.

Zapowiada, że takie zestawienia będzie zamieszczał na Facebooku co tydzień, by pokazać skalę problemu przestępczości wśród migrantów w Szwecji.

Policjantowi z ponad 40-letnim stażem postawiono zarzut podżegania do nienawiści na tle rasowym. W jego sprawie wszczęto postępowanie wewnętrzne. Jak na razie, wciąż jednak aktywnie pracuje.

Do problemu opisywanego przez Springare odniósł się premier Szwecji – Stefan Löfven, podważając informacje o tym, jakoby tak wielu imigrantów jest odpowiedzialnych za przestępstwa dokonywane w Szwecji.

– Nie wiem jak to wygląda w Örebro, ale patrząc na sprawę szerzej, trudno jest dostrzec, aby 100 proc. zasobów policyjnych było przeznaczanych do zwalczania przestępstw popełnianych przez imigrantów. Bardzo, bardzo trudno jest mi zaakceptować taką perspektywę, chcę podkreślić, że jest ona fałszywa – powiedział premier Löfven w rozmowie z gazetą „Expressen”.

[Zapewniamy p. Löfvena, że sytuacja jest dokładnie taka sama w całej Szwecji, jakby szeroko nie patrzeć na sprawę. – admin]

 

Komentarzy 18 to “Szwecja: policjant opisał skalę przestępczości wśród migrantów. Premier: to fałsz”

 1. Adam Ryglowski said

  >>>

  Jestem dziadkiem , ale mój Dziadek – Stanisław
  – był podoficerem ( ,… ) Polskiej Policji od 1920 r.
  {Borysław , Radomsko … itd.).

  Bywa , że POLICJANT – to ‚KLEJNOT ‚ – ALE nie w trójkoronie Szwedów
  na dziś
  -__-
  😦
  😦 ,

 2. WYMIESZANIE ras ludzkich w Szwecji celem żydo-masoństwa ! said

  Żydowska mędzynarodówka trzymająca w swoich szpanach władzę w Stockholmie usiłuje na SIŁĘ wprowadzic swoją IDEOLOGIĘ w Szwecji w celu WYMIESZANIA RAS tak, aby z pełnym wyrachowanym cynizmem ZNISZCZYĆ monolit narodowy etnicznej białej Szwecji.

  Ostatni premierzy „szwedzcy” jak ŻYD Fredrik Reinfeldt (206-2014) i obecny też ŻYD Stefan Löfven czujac sie bezkarni mając wsparcie ZEWNETRZE międzynarodówki żydowskiej, żydo-masońskiego LEWACTWA z Brukseli i Waszyngtonu dopuścili się ZBRODNI ZDRADY wobec etnicznych Szwedów.

  Oni zrealizowali ZEWNETRZNE zamówienie ideologiczne, czyli ZAMÓWIENIE żydowskiej mędzynarodówki za łapówki sprowadzenia ponad 1 miliona kolorowej hołoty z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu do Szwecji aby celowo ROZBIĆ monolit spokojnego narodu szwedzkiego, aby jego celowo OSŁABIĆ wewnętrznie.

  To ci anty-szwedzcy premierzy, przekupiony skorumpowany parlament „szwedzki” już zdominowany przez komunistów, lewactwo i żydów CELOWO z pełną świadomością na ZAMÓWIENIE swoich mocodawców ZAGRANICZNYCH doprowadzili do krwawego ZDERZENIA trzech cywilizacji w Szwecji:

  1. TRADYCYJNEJ – suwerenność państw, tożsamość narodów, moralność oparta o prawo naturalne.

  2. POST-MODERNISTYCZNEJ – globalizm, euro-federalizm, nihilizm moralny, indywidualny egoizm materialny(obecny skrajnie zdemoralizowany skorumpowany LEWACKI rząd z jej całą otoczką żydo-masonskiej władzy)

  3. ISLAMISTYCZNEJ – państwo – kalifat, dżihad jako metoda walki, wielożeństwo, szariat jako model relacji rodzinnej i społecznych. (to wszystko jest w sprzeczności punktu 1)

  Aby Szwecja mogła PRZETRWAĆ jako państwo do życia w SPOKOJU dla etnicznych Szwedów, to NIGDY etniczni przeciętni Szwedzi NIE będą zdolni ODEPRZEĆ najazdu tego 3-o ZAGROŻENIA czyli ISLAMU, jeśli NAJPIERW nie ROZPRAWIĄ się w sposób zdecydowany i DRASTYCZNY z tym 2-m śmiertelnym WROGIEM czyli POST-MODERNISTYCZNA ultra lewacką żydo-masińską skorumpowaną władzą.

  Ta obecna władza o ideologii WŁASNEGO egoizmu materialnego z pełnym cynicznym wyrachowaniem dopuściła się ZBRODNI ZDRADY TRADYCYJNYCH Szwedów na ZAGRANICZNE zamówienie globalistów NWO, wdeptując całkowicie w ziemie TRADYCE całej ponad 1000-letniej historii Szwecji, a w tym też Wikingów, dlatego tradycyjni Szwedzi NIE mają innego wyjścia jak brutalnie OBALIĆ i UNICESTWIĆ bez skrupułów tą egoistyczna władzę, gdyż z tą perfidną władzą NIE MA o czym negocjować.

  Do 2000 roku Szwecja i Norwegia była NAJSPOKOJNIEJSZYMI państwami na świecie, gdzie ludzie czuli się bardzo bezpiecznie, żyli w spokoju, gdyż te państwa były monogamiczne rasowo i kulturowo!

  To wszystko ZNISZCZYŁY w Szwecji rządy, które zostały PRZEKUPIONE z zagranicy oraz przez podpłaconych WROGÓW wewnętrznych, którymi zawsze byli tam zmieszkali żydzi, którzy mieli zawsze ambicje PANOWAĆ pond tubylczymi Szwedami, stać się jedyną KASTĄ rządzącą oraz stać się właścicielami Szwecji, wzorując się na bandytyźmie żydów stanowiących 1.5% populacji USA, którzy tak pokombinowali w Ameryce, że stali się posiadaczami USA.

  MULTI-kulturalizm nie jest „lewicową utopią”, jak wielu naiwnych mniema, ale jest PRZEMYŚLANYM narzędziem niszczenia białego człowieka, niszczenia chrześcijaństwa i niszczenia suwerennych państw narodowych na rzecz postulowanej przez Żydów „demokracji masońskiej” której celem jest sfabrykowanie JEDNEGO państwa światowego, JEDNO-BIEGUNOWEGO globalnego NWO, gdzie KASTĄ rządzącą jest skanalizowana międzynarodówka żydowska z jedną walutą i jednym systemem finansowym, który jest też własnością TYLKO żydów.
  Obojętnie, czy się to komuś podoba lub NIE podoba, to model chrześcijańskiego systemu wartości z cywilizacją łacińską jest przeznaczony do KASACJI. wg. ideologii międzynarodowego żydostwa.

  Żydowską międzynarodówkę i żydo-masonów NIE interesuje, że większość konfliktów wojennych oraz etnicznych konfliktów wewnątrz krajów MULTI-kulturowych wynika z wielo-etniczności na jednym terytorium.

  Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta, gdzie ZAWSZE szerzy się PRZESTEPCZOŚĆ, której rozwój następuje jako reguła, tak jak obserwujemy obecnie w Szwecji.

  Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie:

 3. u said

  To Zydzi sa idiotami jesli mysla, ze uda im sie globalnie zlapac za stery i kierowac swiatem. Nie uda, chyba oslepli w swym szalenstwie, ze nie widza Chinoli, ktorzy nie pogodza sie absolutnie z zydowska dominacja, ani w spolke z nimi nie wejda. Chiny juz sobie ze wszystkimi niewygodnymi im patologiami poradza. A Zachod w ktorym mogli egzystowac i to dobrze jest zniszczony i Chinole dobrze wiedza kogo sie strzec bo oni dlugostrategicznie wyprzedzaja wydarzenia wiec wiedza kto zrujnowal Zachod. A moglo nam wszystkim byc tak dobrze.

 4. revers said

  a co z polska migracja banderowska?

  http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/53238/ukrainska-szajka-zatrzymana-w-poscigu

  przestepczosc wsrod przybyszy z za Buga wzrosla 3 krotnie, ale to nie sprawa dla dobrze oplacanych politykow i medii, byle pieli nie na temat, uczyli ukrainskiego jezyka, za darmo rozdawali miejsca na uczelniach i stypendia..

 5. Ante Portas said

  Szwedzki policjant pierdolną pięścią w „szwedzki stół” pełen niezjadliwych potraw, a nożyce samego premiera się odezwały, co tylko wzmacnia a nie osłabia rację tak wyrażonego gniewu, , jakby naiwnie chciał tego Stefan Löfven.

 6. VA said

  Cała prawda o ISLAMIE! 18+

 7. letnia said

  65% wszystkich polityków w szwecji jest przekupiona przez sorosa i co. To najwyższy wskaźnik w całej europie. ‚Premier’ spawacz i cała partia socjaldemokratów ma ścisłe powiązania z organizacją bractwa muzułmanów. Więc co innego spawacz może powiedzieć…

 8. peacelover said

  Wynika z tego potrzeba utworzenia miedzynarodowej organizacji ANTYZYDOWSKIEJ !
  Organizacja ta powinna byc tajna i dobrze uzbrojona !!!
  Moze wreszcie ludzkosc wystawi rachunek parchatym zbrodniarzom !!!!!!!!

 9. revers said

  W Szwecji na porzeadku dziennym gwalt na 13 letniej szwedce i tylko 2 miesiace aresztu, zaliczone w poczet kary.

  Nie wiele lepiej w PL gdy ukranicy zgwalcili 16 latke, dla tubylcow pelne 12 lat, dla migrantow z za Buga tylko 3 do 6 lat, po polowie wzjda albo zawias.

 10. Plausi said

  „WYMIESZANIE ras”

  patrz google(Coudenhove praktyczny idealizm tekst), koncept dla Europy, opracowanie było finansowane m.in. przez Warburga, krewnego założyciela FED.

  Chodzi o zamówienie MWF, ale nie tylko, to jej agenci organizują przerzut, tzn. jest ona sama aktywna. Do transferu dokonuje się swoistej selekcji, głównie elementów przestępczych.

  Co jest ważnym, pierwszą dziedziną korupcji, o której w artykule mowa, jest język, tej korupcji ulegamy WSZYSCY BEZ WYJĄTKU, to forum jest tego najlepszym dowodem. Prawie wszyscy podniecają się korupcją innych ale nie własną, tak możemy sobie jeszcze długo opowiadać.

 11. peacelover said

  …aby uniknac tej awantury,
  kazano kolek mu wbic do dziury !!!!

 12. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – Tu więcej informacji jak ten mechanizm funkcjonuje. Oczywiście ZA PIENIĄDZE. Źródło pieniędzy jest powiązane z Sorosem.

  http://www.zerohedge.com/news/2017-02-09/ngo-fleet-bussing-migrants-eu-has-ties-george-soros-hillary-clinton-donors

  Co do Szwecji, to tak sobie myślę ze zabicie Pani Lindh było powiązane z przejęciem władzy w Szwecji.

  http://www.hugequestions.com/Eric/TFC/by_Bollyn_Lindh-murder.htm

 13. Antares said

  Cała Skandynawia jest w całości protestancka od początku pojawienia się tej herezji. Bóg teraz zaczyna karać te narody za odstępstwo. A Szwedom trzeba by jeszcze dowalić za Potop przez który skutki do dziś odczuwamy.

  ——
  Szwedzki protestantyzm jest o tyle wyjątkowy, że nigdy nie usunęli Matki Boskiej z przestrzeni religijnej, a nawet w dużym stopniu zachowali jej kult.
  Może Ona ich uratuje. Sami siebie już nie mogą.
  Admin

 14. Antares said

  Admin
  „Szwedzki protestantyzm jest o tyle wyjątkowy, że nigdy nie usunęli Matki Boskiej z przestrzeni religijnej, a nawet w dużym stopniu zachowali jej kult.
  Może Ona ich uratuje. Sami siebie już nie mogą.”

  Widzę że ten protestantyzm szwedzki daży Pan szczególną sympatią znając Pana ogólny stosunek do protestantów – delikatnie mówiąc wrogi. Protestant to protestant i nic to nie zmieni, najazd szwedzki zwany Potopem na katolicką Polskę był niczym innym jak wojną religijną popierają przez innych protestantów szczególnie Anglię. Czy zachowali jakiś kult Maryi to nic mi nie wiadomo natomiast na pewno wiem że to obóz protestancki i w XVIIw. Szwecja była ich głównym ogniwem – Cromwell wyrażał podziw dla Karola Gustwa i Szwecji i jednocześnie nienawidząc RZeczpospolitej jako przejaw biblijnej bestii. Swoją drogą interesuje mnie jak by Polska miała przeważajace wyznanie protestanckie albo Kościół Narodowy na wzór anglikanskiego to czy też Pan byłby tak wyrozumiały, chyba szczerze wątpię.

 15. Marucha said

  Re 14:
  To przesada mówienie o jakiejś mojej sympatii do jakiegokolwiek odłamu protestantyzmu czy innych herezji.
  Stwierdziłem tylko fakt obecności Matki Boskiej w Kościele Szwedzkim.
  I łączę z nim jakieś nadzieje na uratowanie Szwecji, choć mogą one być płonne.

  To wszystko.

 16. Polo said

  Tutaj mamy innego policjanta, polskiego. Według mnie jest nieźle popierdolony. Jak się czuje urażony to z chęcią wytłumaczę mu jego popierdoloność.

  Ta uznaniowość tych komedancików jest z dupy wziętej.

 17. Franz Maurer said

  Szkoda tego policjanta, wygląda dość poczciwie, lewactwo go zagryzie w Szwedistanie 😦 , jego grupa wsparcia na pejsbuku ma ponad 120 000 osób, to tak jakby u nas było 500 000, biorąc proporcjonalnie, ale oni mu nie pomogą, bo sami są zastraszeni, ciekawe jak skonczy się ta sprawa, trzeba obserwować

 18. Franz Maurer said

  już prawie 150 000 wspierających Piotra Rycerza 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.