Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Simonian udzieliła kilku rad CIA

Posted by Marucha w dniu 2017-02-13 (Poniedziałek)

Na szyi prowokacyjny krzyżyk…

Redaktorka naczelna telewizji RT i agencji Sputnik Margarita Simonian udzieliła kilku rad CIA, jak nie dopuścić do uznania normalności Rosji.

Simonian zamieściła na Facebooku post w związku z nieprawdziwymi wypowiedziami zachodnich polityków o Rosji i pojawiającymi się w zachodnich mediach oskarżeniami o szerzenie propagandy pod adresem rosyjskich środków masowego przekazu.
— Dla większości zachodniego establishmentu myśl, że Rosja jest normalna, jest tak samo dzika, jak myśl o tym, że ziemia jest kwadratowa. Człowiek, który głośno mówi, że Rosja jest normalna to albo idiota, albo prowokator, albo jedno i drugie. W prasie a nawet w wypowiedziach różnych osób każdego dnia obserwujemy to graniczące z rasizmem głoszenie naszej wewnętrznej, naturalnej, niepodlegającej zmianie nienormalności – napisała Simonian na portalu społecznościowym.

Jej zdaniem dzieje się tak z powodu „nieświadomości, przedszkolnej ignorancji, braku nawyku pracy z faktami, zachłanności na gotowe do konsumpcji formuły porządku światowego”.

[Pani Simonian jest uprzejma. Żadna tam nieświadomość czy ignorancja. Zdaniem gajowego przyczyną jest, że polityką i mediami w USA sterują psychopaci i bandyci. – admin]

— Establishment prowadzi świętą wojnę o to, by powstrzymać Trumpa przed podejmowaniem zbrodniczych prób uznania normalności Rosji. Być może nie podejmie takich prób, ale przynajmniej mówi o tym, co wykracza poza granice dopuszczalnego – oceniła redaktorka naczelna telewizji RT i agencji Sputnik.

Według niej najlepszym rozwiązaniem sytuacji dla CIA byłoby zabójstwo „jakiegoś aktywisty z prozachodniej organizacji. Najchętniej, aby był związany z ulubieńcem publiczności Chodorkowskim. Jeszcze lepiej – amerykańskiego dziennikarza”. Wówczas Trump nie mógłby uznać normalności Rosji.

Ale w związku z tym, że na razie „nikt nie umarł”, Simonian udzieliła CIA kilka rad.

Pierwsza dotyczyła tego, aby przypominać ludziom o hakerach, zanim nie odeszli w niepamięć. Nie mniej istotne jest podkreślanie, że Trump siedzi w kieszeni Moskwy i już o wszystkim zdążył dogadać się z Putinem. Nie można też zapomnieć o powoływaniu się na służby specjalne. Trzeba też zwracać uwagę na „przewrotność” telewizji RT i agencji informacyjnej Sputnik.

— Używajcie jak najbardziej upiornego słownictwa. Nie trzeba szukać informacyjnego powodu, ludzie się już przyzwyczaili. Jak np. wczoraj, gdy rzecznik NATO powiedział, że Sputnik jest propagandą. Za BBC przedrukowały to wszystkie szanowane brytyjskie gazety. Oczywiście nie na polecenie. Tekst się spodobał – napisała Simonian.

Trzy wiodące brytyjskie media – BBC, „Times” i „The Independent” – wypuściły w tym samym czasie materiał o agencji Sputnik, prosząc o pomoc NATO i powtarzając oskarżenia o propagandę, ale bez podawania racjonalnych dowodów.

Simonian w postscriptum podkreśliła, że rada dotycząca zabójstwa została przez nią użyta w ironicznej formie i nie jest apelem skierowanym do amerykańskich służb specjalnych o zamordowanie kogokolwiek. [Dobrze, że się zabezpieczyła – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 to “Simonian udzieliła kilku rad CIA”

 1. Marcin said

  RT stoi im na przeszkodzie bo coraz więcej ludzi szuka alternatywnych źródeł informacji. Teraz kombinują co tu zrobić aby jak najbardziej prawoczlowiekowo zabronić dzialanosci ji tychże ośrodków aby nie być posadzonym o cenzurę.

 2. RomanK said

  Przekonali sie o tym wlasciciele CNN..:_))) to co kiedys zajmowalo glowne miejsce informacji ..dogorywa…
  TO tez zasluga kompanii Trumpa.
  Ogladamy bardzo wyrznie luszczenie sie ochronnych barw…neoconskich elit i odpadanie ich calymi platami od…spoleczenstwa.

 3. Ponownie ta ładna kobieta?

  Bo jest KIMŚ. Nie jakąś kurewką z polskojęzycznych mediów.
  Admin

 4. otto.hak said

  Wszyscy biorom, nawet rtump.

  Cholewa, a mi nie chcieli nawet dać zdezelowanego nagana.
  (sam sobie musiałem kupić)
  I te czerwone ruble…

  .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1f/Mosin-Nagant_karbin_m1938_Ryssland_-_AM.032891.jpg

 5. Premizlaus Crucis said

  Uuu czyzby Pan Waclaw mial slabosc do tej kobiety? Ale Pan ma juz zone, a ona meza.

 6. Boydar said

  Ależ Panie Przemysławie, prawdziwy mężczyzna zawsze będzie miał słabość do pięknych kobiet. Kiedy Pan dorośnie, sam się o tym przekona.

 7. Yah said

  Zastanawiam się czasami nad doborem treści artykułów w Sputniku. Dlaczego wypowiedzi rzadzacych i głosy ( znajdującej się w obcych rekach prasy) traktują jako głos Polaków. Przepraszam, ale czy Rosjanie nie widza, że jesteśmy tu w Polsce ludźmi drugiej kategorii , że nie mamy na nic wpływu, że wszystkie decyzje podejmowane są na przekór polskiej racji stanu – interesu Narodu?

  Tak, że dla informacji Sputnika – rozwiązanie problemów Rosji z rządem w Warszawie, nie leży w gestii Polaków, jako że ci nie maja wpływu na swój kraj od 1989 roku.

  I na tym polega błąd polityki Moskwy względem Polski. Od ponad 100 lat Moskwa wielokrotnie przymykała oczy na zdominowanie Polaków przez obcych:

  – pod koniec XIX wieku co zresztą opisał doskonale Prus;

  – po wojnie, pomimo apeli Berlinga.

  I teraz Rosja się wielce dziwi, że ci, którzy zawsze jej nienawidzili, po dojściu do władzy w Warszawie prowadza polityką antyrosyjską.

  Nie mniej to chyba typowe dla Rosjan bo z książki Sołżenicyna wynika, że oni tego nie chcieli widzieć i nadal nie chcą, a winą swojego zaniechania obarczają Polaków, a raczej nędzne resztki, tego kiedyś dumnego narodu.

 8. Boydar said

  Dokładnie z tego samego co Kilku znakomitych Komentatorów na łamach Gajówki.

 9. Premizlaus Crucis said

  A co mi po tym? Nie jestem powolany do mariazu. Zartowalem przecie. Panu Waclawowi chodzilo bardziej co soba ta kobieta pokazuje intelektualnie, niz cielesnie. Zapewne tak.

 10. Lovshak Ruskij Agient said

  Proszę potraktować to jako poważne ostrzeżenie:

  JEŚLI:

  – ZNASZ BĄDŹ SŁYSZAŁEŚ ZESPÓŁ TATU
  – ZDARZYŁO CIO SIĘ BĄDŹ ZDARZA OGLĄDAĆ WRAZ Z DZIECKIEM MASHE I MEDVIEDA
  – BĄDŻ CO GORSZA ZNASZ TEKST PIOSENKI PUST WSIEGDA BUDIET SOŃCE

  WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE, ZNACZY W SZTABIE OPERACYJNYM PSYCHOPATY MACIOREWICZA, CZUWA PRZY KOMPUTERZE DWÓCH TAJNYCH AGENTÓW : MISIEK I EDMUND – I W CHWILACH PRZERW W GRANIU W QUAKE’A ANALIZUJA SETKI TYSIĄCE TYCH I PODOBNYCH KOMENTARZY, I NATYCHMIAST JESTEŚ I MOŻESZ BYĆ ZALICZONY JAKO AGENT KREMLA – SAKIEWICZ I TARGALSKI WYTŁUMACZY CI TO Z POMOCĄ PROKURATORA….

  DZIEŃ BEZ PSYCHOPATY MACIOREWICZA I JEGO REWELACJI – DRONÓW CZY DŁUGOPISÓW Z LOTNICZEGO ALUMINIUM – DNIEM STRACONYM, CO PRZYNIESIE KOLEJNY DZIEŃ, CO WYKRZESA JAKĄ MĄDROŚĆ, KOLEJNE 90 AUT DLA RZĄDU, KOLEJNĄ FORMACJĘ BRONIĄCĄ TYCH PSYCHOPATÓW PRZED GNIEWEM LUDU????? SPRAWY ZACHODZĄ ZA DALEKO, JEŚLI DZIŚ WYTACZAJĄ CIĘŻKIE DZIAŁA PROKURATORSKIE DLA CHŁOPAKA, KÓRY JUŻ SIĘ PRZYZNAŁ PODOBNO OD RAZU A TERAZ ZMIENIŁ ZDANIE, TO JUTRO PO PROSTU ROZJADĄ OBYWATELA I BĘDZIE NIET CIEŁOWIEKA NIET PROBLEMA, JAK ZA STARYCH „DOBRYCH ŻYDOBOLSZEWICKICH CZASÓW…. BEZKARNEGO TERRORU”

Sorry, the comment form is closed at this time.