Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Trump, Putin –zwycięzcy przegrani?

Posted by Marucha w dniu 2017-02-13 (Poniedziałek)

A trzeba było przebić kołkiem osinowym...

A trzeba było przebić kołkiem osinowym…

W ostatnich dniach, na łamach portalu Infowars [i], zamieszczony został niezwykle emocjonalny apel [ii] jego twórcy Alexa Jonesa dotyczący obecnej sytuacji prezydenta Trumpa.

Jones twierdzi, że Prezydent otoczony jest wrogami, którzy sabotują i torpedują jego poczynania. Trump stara się przedstawiać swój wizerunek jako silnego decydenta, w rzeczywistości jednak boryka się z ogromnymi trudnościami. Oprócz nasilającej się ciągle medialnej kampanii w niego wymierzonej, publicznych protestów przeciw jego prezydenturze, sponsorowanych i opłacanych przez Sorosa, na podobieństwo „kolorowych rewolucji”, w grę wszedł jeszcze bunt pracowników Departamentu Stanu, którzy w otwarty sposób sabotują jego działania.

Trump ma do wyboru, albo tolerować ten stan rzeczy, albo zwolnić ich dyscyplinarnie, co w praktyce spowodowałoby zaprzestanie działalności rządu federalnego. Na to czekają zaś jego wrogowie, by mieć pretekst do zainicjowania procedury usunięcia go ze stanowiska.

Historia lubi się powtarzać. Donald Trump powtarza teraz drogę Gorbaczowa w okresie rozpadu sowieckiego imperium. Tak jak on musi przeciwstawiać się przestępczej mafii, która w ZSRR zwana była „nomenklaturą”, a w rozpadającym się amerykańskim imperium nosi nazwanie „deep state”.

Jakby tego było mało, do ataku nań ruszyli unijni wasale Ameryki.

Niedawny wywiad kandydata Trumpa na ambasadora USA w Unii Europejskiej i jego prognoza upadku Euro w przeciągu półtora roku, oraz rozpadu UE w stylu ZSRR, spowodowała prawdziwą rewolucję wśród pasożytniczych deputowanych do Parlamentu Europejskiego, którzy zażądali od Tuska odrzucenia kandydatury ambasadora.

Ich przerażenie spotęgowane jest na dodatek faktem, że był on ambasadorem USA w Moskwie właśnie w okresie rozpadu ZSRR. Jak widać „światli europejczycy” są na dodatek przesądni.

Taka sytuacja jest niewątpliwie negatywna w odniesieniu do społeczeństwa amerykańskiego, ale dająca promyk nadziei reszcie Ludzkości na wyrwanie się spod kurateli i agresji zachodniego imperium zła. Zmagania Trumpa z zachodnimi „elitami” nie dają mu wielkich szans na sukces, ale szarpanina ta nadwyręża nieformalne struktury władzy oraz obnaża ich istnienie w oczach światowej opinii publicznej i metody funkcjonowania. Daje więc szansę na pokojowy rozpad imperium, bez nuklearnego konfliktu.

Upadek Zachodu przyniesie cierpienia milionom jego mieszkańców, zaostrzy się konflikt migracyjny, ekonomiczny, osłabnie poczucie bezpieczeństwa, oraz nastąpią inne negatywne zjawiska. Nadchodzi nieuchronnie czas zapłaty za pychę tych „nadludzi”, bierność w obliczu ogromu zbrodni, które Zachód dokonywał na swych zagranicznych ofiarach, za korzyści materialne z tego płynące, które w mniejszym lub większym stopniu były udziałem wszystkich jego obywateli.

W porównaniu z powyżej opisaną sytuacją, los Rosjan wydaje się mieścić w bardziej pozytywnej perspektywie. Co prawda proces rozpadu pozostałości byłego „ białego” i „czerwonego” imperium rosyjskiego jeszcze się nie zakończył, ale Putin znajduje się w bardziej komfortowej sytuacji, głównie dzięki swym kolegom z byłego KGB, tym którzy okazali się rosyjskimi patriotami, a nie bolszewickimi karierowiczami. Oni to chronili i nadal chronią jego władzę przed wszechmocnymi oligarchami i całą resztą światowej mafii globalistycznej. Nieuchronnie nadchodzi jednak moment, kiedy Rosja zmuszona będzie oddać swe azjatyckie kolonie (Syberię) na powrót w ręce prawowitych właścicieli. [Czyli kogo? – admin]

Udany przebieg obu omawianych procesów, będzie niewątpliwie zwycięstwem ludzkości, ale czy również Trumpa i Putina?

[i] http://www.infowars.com/
[ii] http://www.infowars.com/live-now-emergency-trump-is-surrounded-by-enemies/

13 lutego 2017 r.
Ignacy Nowopolski
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl

Komentarzy 30 to “Trump, Putin –zwycięzcy przegrani?”

 1. Zbyszko said

  Panie Gajowy, a któż to może być prawowitym właścicielem Syberii?

  Domyślam się. Żydzi.
  Admin

 2. RomanK said

  Owszem neoconstwo usadowione w obydwoch partiach Ameryki…nie odpuszcza. Dla administracji Trumpa to nie jest latwe zadanie…
  CO do Europy…proba zamiany UJ w Superpanstw..nei zostalo zaakceptowane przez Ameryke ktora wybrala Trumpa…i tu jest tragedia…jesli to luzna konfederacja panstw pod egida US ale super panstwo z bronia jadrowa i nulearna,,,no!
  NO i konsekwencje..tysiueczne tabuny srulkow o wysokich apanazach i obslugiwane przez najpiekniejsze gojki…bedzie szujkac zajecia….

  Te k…y zawsze spadną na cztery łapy.
  Admin

 3. TomUSAA+ said

  proszę wziąć pod uwagę, że lewica i wszelkie lewactwo mają zawsze rację, bo za nimi siła durni wszelkiej maści. Jestem skazany na NPR (National Public Radio), żydowską stację z Waszyngtonu, ponieważ mieszkam w miasteczku z ogromnym stanowym uniwersytetem, i ich stacja zagłusza wszystko inne. Po prostu przestałem ich słuchać, bo zbiera mi się na…

 4. witek said

  Coś jest na rzeczy. Nawet ” nasze” gadzinówki o tym piszą

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bunt-szpiegow-w-Waszyngtonie-Ekspert-To-sytuacja-bez-precedensu,wid,18701026,wiadomosc.html?ticaid=1189ec&_ticrsn=3

 5. jazmig said

  Trump sobie z tym poradzi, to nie jest ptyś, lecz facet, który zbudował od podstaw miliardowy biznes. On doskonale wie, że musi wymienić urzędników nie tylko w departamencie stanu, ale we wszystkich państwowych jednostkach, łącznie z CIA.

  Nie od razu Kraków zbudowano, on nawet miesiąc nie rządzi, a zrobił więcej, niż jego poprzednicy przez rok.

 6. Joannus said

  Wampirzyca na fotce wyglada na bardzo spragnioną krwi niewinnej nienarodzonych dzieciątek jak też nowych ofiar wojennych. Musi cierpieć głód z zawodu niezaspokojenia przez wygraną Trumpa

 7. Dziadzius said

  Strarcia polityczno spoleczne konserwatystow {Trump} z potomkami sorosa{clinton} sa, jezeli sie nie zmieni taktyka konserwatystow, skazane na wielki UPADEK i to w niedlugim czasie. Dlaczego? Dlatego ze sorosiaki uzywaja kazdego sposobu [ tak legalnego jak i nie legalnego] do ciaglego i bezustannego ataku na konserwatystow ataku klamstwem,balamutna hurma, przekupstwem,seksem, sila, krzykiem osobistymi zamachami i chamska nahalnoscia podczas gdy konserwtysci sa cacycacy i uzywaja inteligentnych slow tlumaczac swoja pozycja w oparciu na dowodach prawdy.
  BLAD!!!! – wielki blad!!!!.
  Sorosiaki { produkt plukanych mozgow w nowoczesnych „feminazi” szkolach} nie sluchaja prawdy i jest zuplenie mozliwe ze nie rozumieja prawdy i logiki i nawet nie maja zalazka wolnego rozumu wiec dyskusja konserwatystow z zahypnotyzowanymi szalencami jako by oni byli pelni rozumu i etycznego zachowanie jest marnowaniem energii i NIE DAJE zadnych rezultatow. Konserwatysci jakby w bialych rekawiczkach kopia sie w gownie i sa zdziwieni ze rekawiczki sa brudne a gowno dalej jest tam gdzie bylo.. Sekret wojny zawsze byl, -*poznaj taktyki wroga – *przemysl jego plany i *atakuj z przekonaniem i *taka bronia zeby zniszczyc sile wroga,— jakie inne poczynania to ciuciubabka.
  Sarosa trzeba bic tam gdzie sie pokaze i bic bez milosierdzia ze zrozumieniem ze NIE bije sie LUDZI ale „zombi” i platnych {umyslowo chorych} pacholkow .

 8. Re 6:
  Raczej rekinirzyca.

 9. hulsz said

  ad.5 Zeby cos zmienic musi wymienic zydow na Amerykanow.

 10. Boydar said

  Przypomniał mi Pan Przemysław (8) starą piosenkę ogniskową z fragmentem tekstu – „… kak ciociu rekinicu zaj…bać kierpiczom …”. Jakaś okropna była i reszty nie pamiętam, ale trzydzieści lat temu grywałem ją na gitarze.

 11. Ad. 10

  Ja mać swoju zariezał
  Otca ja powiesił
  Siestricu gimnazistku
  W ubornom utopił

 12. Maverick said

  Żydzi mają chrypkę na bogactwa naturalne Rosji.
  Albright wiele razy to publicznie wieściła wszem i wobec. Jednak pousuwali to z kanałów youtuba.

 13. Boydar said

  Bardzo Panu Krzysztofowi dziękuję. Nie, żeby mi to do czegoś było szczególnie potrzebne, ale przypomina mi młodość. Strasznie dawno to było, a jakby wczoraj.

  Ale dobrze pamiętałem że to wspomnienia z Tworek, ta piosenka, znaczy się 🙂

 14. Romek said

  A czy na tym zdjęciu jest Hilary Clinton? Bo chyba jakby trochę podstarzona, czy coś…

 15. NC said

  RE 3, TomUSAA+:
  Jestem w podobnej sytuacji, ale odkryłem, że na falach długich (AM) jest kilka lokalnych stacji prawicowych.
  Proszę poszukać.

 16. TomUSAA+ said

  NC, Dzięki!

 17. Franz Maurer said

  Trzymajmy kciuki za Trumpa, bo chyba tylko w nim nadzieja na rozwalenie panoszącego się wszędzie lewactwa

 18. maniek said

  …chłe!…chłe!…chłe!…zaśmiał_sie-hrabia-po-francuzku…

 19. u.s.m. said

 20. Rowi said

  http://www.globemagazine.com/content/clinton-stopped-her-tracks

  a to link – do sprawdzenia – oddający stosunek nowej władzy do Pani Hilary.
  Będzie ciąg dalszy… ?

 21. Boydar said

  @ YT od U.S.M. (19)

  Po tym spocie ja już widzę, że stronnictwo Hitlerii miało rację – ten cały Trump to jednak typowy ruski agent, prawie drugi Putin, skubany. Jeszcze za chwilę ogłosi, oszust pieprzony, że Persja jednak nie chce zaatakować Nowego Yorku; nie tylko chce ale właściwie już zaatakowała ! Na razie zaczęła od Wall Street, oczywiście na dobry początek

  http://korwin-mikke.pl/azja_centralna/zobacz/iran_rezygnuje_z_petrodolara/142500

 22. Kar said

  ..niemoc Trump’a

  https://pbs.twimg.com/media/C4nHBrDXUAE79e-.jpg:small

 23. Dziadzius said

  @22 Kar,
  Mozliwie ze ten kartoon jest pradziwym wyrazem opinii polityki Trump=izrael – ale co jest o wiele wiecej wazne i tym samym straszne to to jak izrael zmusil Iran do wystrzelnia [wbrew umowy] pocisku rakietowego?? bo jak izrael ma takie chody to im USrael nie jest potrzebny chyba tylko na mieso armatnie ale tu usrael bedzie szukal pomocnikow w nato – no i czyby nie Polskie wojsko jak zawsze na pierwszy rzut? .

 24. Dziadzius said

  @21,Boydar,
  Przepraszam ale mam klopot ze zrozumienime wypisu /postu# 21 –
  [ chba ze to tylko chochlik drukarski] —
  **’Jeszcze za chwilę ogłosi, oszust pieprzony, że Persja jednak nie chce zaatakować Nowego Yorku; nie tylko chce ale właściwie już zaatakowała ! „**
  Z wszystkich do dzis prezydentow Usraela [ wlacznie z roseweltem i trumanem] Trump–**’ten cały Trump to jednak typowy ruski agent**”–jest tylko tym jednyn ze rozumie ze wywolanie wojny z Rosja to jest GLUPOTA nawiekszego rozmiaru bo zwyciezca tej wojny nie bedzie mial nawet malej kupy zdrowych ludzi zeby urzadzic parade bo wszyscy bedziemy wydzielac zielone swiatlo radioaktywnosci i bedziemy czekac na smierc. Z takiej wojny to nawet i zyd nie zrobi dochodu.

 25. To teraz wiadomo, dlaczego Pan Boydar jest nienor…tfu!…jest ekscentrykiem.

 26. DRAIN ukraiński i żydowski SWAMP w Polsce !!! said

  Don’t Drain the Swamp President Trump February 2017:

  Niestety Waszyngton DC jest OPANOWANY przez ŻYDOWSKICH globalistów-komunistów i żydo-NEKONÓW, którzy są GNOJÓWKĄ która UTOPIŁA w kloacznym złodzejskim gównie całe USA !

  Obecna metropolia polityczna Waszyngton DC(District of Columbia) założona 16 lipca 1790 stolica Stanów Zjednoczonych z okrążającym exterytorium funkcjonująca ODRĘBNIE od administracji Stanu w którym się znajduje to istne BAGNO polityczne OBECNIE opanowane w 95% przez ULTARA żydo-syjonistyczne LEWACTWO, bardzo AGRESYWNYCH bezkarnych i rozwydżonych żydo-komunistów GLOBALISTÓW.

  Obecny Waszyngton razem z okalającym jego terytorium District of Columbia jest OPANOWANY przez autetyczny PRZESTĘPCZY anty-amerykański GANG tzw. „partia demokratyczna” czyli autentyczny GNÓJ MORALNY i wszelkiej maści ZBOCZEŃCÓW, ZŁODZEJI i bezkarnych MORDERCÓW politycznych, którzy totalnie SZKODZĄ instytucji państwa USA, aby na garbie przeciętnych obywateli-PODATNIKA się jak najwięcej NAKRAŚĆ !

  W obecnym Waszyngtonie DC jest taka sama sytuacja, jaka była w 1989 roku, gdy wszelkie urzędy centralne Warszawy były CAŁKOWICIE opanowane przez zasiedziały dziesiątki lat ESTABŁYSZMENT żydo-komunistów PZPR i ich „sezonowe dzieci” wyhodowane jak BYDŁO strzegące „swojego” NAKRADZIONEGO majątki mające pełnie władzy w całym skorumpowanym PRL-u.
  Obecny Prezydent USA Donald Trump wielokrotnie wyrażał się o Waszyngtonie jak o GNOJÓWCE, KLOACE i rynsztoku tak:
  „Drain the SWAMP” [tłumaczenie: Osuszyć(spuścić) GNOJÓWKE”]

  D. Trump doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że obecny Waszyngton DC, to autentyczna śmierdząca KLOAKA i GNOJÓWKA moralna – ZALEGALIZOWANI ZŁODZEJE kryminaliści żydo-neokoni GLOBALIŚCI-komuniści, których należy USUNĄC z polityki amerykańskiej, gdyż to oni ZGNOILI i zbankrutowali USA.

  Nie zapominać o tym, że w ostatnich wyborach prezydenckich 8 listopada 2016 roku 92% obywateli tam zamieszkałych w Waszyngtonie DC czyli centralny ZGNITY ESTABŁYSZMENT, głosował za H.Clinton tą KRYMINALISTKĄ skorumpowaną zalegalizowaną złodziejką.

  Ta KLOKA i GNOJÓWKA Waszyngton DC to przecież główny ośrodek trzech gałęzi władzy federalnej:

  1-Ustawodawczej
  2-Wykonawczej
  3-Sądowniczej
  a także naczelne siedziby organizacji takich jak:
  4-Bank Światowy,
  5-Międzynarodowy Fundusz Walutowy,
  6-Organizacja Państw Amerykańskich,
  7-Międzyamerykański Bank Rozwoju
  8-Panamerykańska Organizacja Zdrowia,

  Także grup najważniejszych lobbingowych, związków i samorządów zawodowych.

  W Waszyngtonie zlokalizowane są również 174 placówki dyplomatyczne, liczne pomniki narodowe i muzea i ważne Uniwersytety kreujące ideologie i strategie dla USA. To wszystko jest totalnie OPANOWANE przez żydo-mafijne SKRAJNE LEWACTWO i autentycznych komunistów żydo-GLOBALISTÓW.

  Nadzór nad Waszyngtonem sprawuje burmistrz zawsze LEWAK wykonujący polecenia GLOBALISTÓW z jej tajną „komisją trójstronną” i ŻYDO-MASONSKICH centralnych loży wraz z trzynastoosobową SKORUMPOWANA łapówkarską do DNA „radą miejską”, jednak najwyższą władzę ma w swoich rękach Kongres USA, który faktycznie jest ZDOMINOWANY przez GLOBALISTÓW oraz sektor ZBROJENIOWY, którzy mogą zmieniać lokalne prawa według WŁASNEGO uznania mających interes przeciętnych amerykańskich obywateli głęboko w DUPIE !

  W takiej atmosferze kloacznego GNOJU ESTABŁYSZMENTU żyd-masońskiego poruszał się biedny PRZEKUPIONY murzynek burak obama, który KUCAŁ oraz przyklaskiwał temu BANDYCKEMU „demokartcznemu estabłyszmentowi” a bogaty Donald Trump mówił wielokrotnie że on tą GNOJÓWKĘ spuszci tam gdzie jest miejsce czyli do RYNSZTOKA do GLEBY: a major campaign slogans: “DRAIN the SWAMP”

  Tym „SWAMPEM” też są rabini i czy żydowski CHABAD będzi kontrolować Trumpa???

  How the Chabad rebbe helped create food stamps, and other Jewish Medal of Freedom stories:
  Barack Obama got a big laugh at the Presidential Medal of Freedom ceremony on Tuesday when he pretended not to know Barbra Streisand was Jewish.
  It was just one of many Jewish moments in one of the most Jewish iterations of the ceremony in memory. Four of the 17 people awarded the United State’s highest civilian honor were Jews: Streisand, violin virtuoso Yitzhak Perlman, film director Steven Spielberg and composer and lyricist Stephen Sondheim.
  But the president only alluded to the deeply Jewish story of how posthumous honoree Shirley Chisholm — the first black congresswoman, who died in 2005 — helped introduce food stamps in the United States.

  Berel Lazar, Putin’s Chabad-Lubavitch handler:
  Dokładne DETALE tutaj:

  https://treborok.wordpress.com/kiedy-rosja-szukala-wrogow-za-oceanem-chabad-ujarzmil-ja-od-wewnatrz/?preview=true

 27. MAFIA Chabad w Białym Domu i na CAŁYM Świecie, said

  Oblicze „amerykańskiej” WŁADZY :

 28. Boydar said

  @ Pan Dziadziuś

  To była Dziadku tzw. licentia poetica, karykatura doniesień medialnych głównego nurtu. Proszę odwrócić na lewą stronę i wszystko stanie się jasne.

  @ Pan Przemysław

  Zupełnie nie rozumiem z czego Pan to „… już teraz wiadomo …” wywnioskował. Zawsze było wiadomo; takie geny. Sytuacja bieżąca żadnego novum nie wnosi.

 29. revers said

  Ad 26 to teraz do kasy prosze, zaprasza Trump

  https://www.wsj.com/articles/trump-puts-nato-allies-in-the-crosshairs-over-military-spending-1487088613?mod=e2tw

  za zostawiny zlom ok 1000 Abramsow ktos musi zaplacic lub budzety marionetek lepsze jak 2%. Lykneli lemmingi histerie i fobie anty rosyjska to teraz bedzie bolalo w kasie, lewtywy nie pomoga, ani relania, Putinoscorbin plus Abrams,F16 kodztuje.

 30. NICK said

  Re. (1).
  Żółtodzioby.
  Raczej.

Sorry, the comment form is closed at this time.