Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Matecznik dla migrantów

Posted by Marucha w dniu 2017-02-15 (Środa)

Najazd imigrantów na Polskę nastąpi nie z zachodu i południa, tylko z północy.

Manewry Anakonda 16 na terenie Polski skończyły się, ale manewry Islam 16 trwają w najlepsze. Za sterami odnajdujemy to samo towarzystwo co zawsze: czyli lewaków wspieranych przez kacyka z matecznika Platformy, prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział na zakończenie manewrów Anakonda 16, że Polska jest wreszcie bezpieczna.

Panie Ministrze! Polska wcale nie jest bezpieczna. Lewacy przygotowują nam nową nocną zmianę, czyli desant nielegalnych muzułmańskich migrantów przez port w Gdańsku!

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wpłyniecie pod osłoną nocy jakiegoś tureckiego frachtowca, z którego wyskoczy tysiąc byczków z iPhonami. Zostaną oni powitani z kwiatami przez lewactwo z Trójmiasta, pod przewodnictwem kacyka Platformy Pawła Adamowicza, a polskie państwo zostanie postawione w obliczu faktu dokonanego.

Platformerski Gdańsk jest jednym z trzech polskich miast zarządzanych przez promigracyjnych szaleńców (obok Wadowic i Słupska).

Promigracyjni dywersanci w Polsce wyglądają też na hojnie finansowanych. W połowie czerwca, na bardzo dobrze finansowanej konferencji w Pradze wystąpiła Marta Siciarek z gdańskiego Centrum Wspierania Imigrantów i Imigrantek, aby duraczyć o proimigracyjnym Gdańsku.

Konferencja miała dobre finansowanie, ponieważ zaproszony został na nią także korespondent Financial Times w Polsce Henry Foy (ostry krytyk rządu RP), który nie mógł ukryć drobnomieszczańskiego zadowolenia z wypasionych prezentów, które dostał każdy uczestnik konferencji (m.in. skarpetek).

Skąd oni mają na to kasę? Od unijnych podatników? Czy polski podatnik też musi łożyć na takie seanse duraczenia? Kto kontroluje takie wydatki?

Marta Siciarek działa także w tzw. „Pomorskiej Szkole Liderów”, w której szkoli się lewackich propagandystów i speców od duraczenia. Oto wycinek listy tematów szkolenia, które odbyło się w Gdańsku 17 i 18 czerwca: „Jak rozmawiać na temat migracji i uchodźstwa w szkole? Jak uczyć o współczesnym islamie?”

Nocny najazd na Polskę nie nastąpi z zachodu czy z południa, tylko z północy. Gdańskie lewactwo wygląda na bardzo dobrze przygotowane do wywinięcia numeru z nocnym desantem muzułmańskich migrantów na teren RP. Muszą mieć dobre wsparcie poza granicami kraju, gdzie wielu marzy o destabilizacji suwerennej Polski.

Mamy nadzieję, że ABW i CBA zajmą się Adamowiczem, zanim zdąży on otworzyć północne wrota do Polski hordom nielegalnych muzułmańskich migrantów z iPhonami. Kiedy zadziała nowa ustawa antyterrorystyczna?

Stanislas Balcerac
http://www.bezc.pl

Autor stworzył wrażenie, jakoby prezydent Gdańska był głównym motorem popierania imigracji z krajów islamu. Zwracamy zatem uwagę, że bez zgody władz Państwa, Adamowicz to może np. pójść się wysrać do wychodka.
Admin

Komentarzy 10 to “Matecznik dla migrantów”

 1. Józef Piotr said

  Królowie Rzeczypospolitej mieli sposób na zbuntowany Gdańsk a zdarzało to się w historii.
  Oblężenie , zdobycie , i pozbawienie głow buntowników
  Co należy polecić Adamowiczowi

 2. Kojak said

  Panie Gajowy ! Z tym sraniem to nie bylbym taki pewien reakcji PYYSSS ! Chcialbym zauwazyć ze oni juz szkola arabow z bandyckiej Arabii Saudyjskiej rozsadnika i sponsora islamskich bandytow i zbrodniarzy na pilotow w Szkole Orlat w Deblinie ! ! !

  Właśnie to mam na myśli. Bez zgody rządu nie działają ani miłośnicy opalonych, ani B’nai B’rith, ani Otwarta Rzeczypospolita, ani Nigdy Więcej, ani żadne inne antypolskie, sponsorowane przez wiadomych, ugrupowania.
  Admin

 3. Malwa said

  🙂

 4. revers said

  z polnocy? pan redaktor nie zna geografii ludnosciowej. A to ze Gdansk lezy na polnocy nie znaczy ze emigranci przybywaja z polnocy tj z Laponi od eskimosow, czy z Greenlandii? Gdansk jest typowym miastem portowym, nie lewackim gdzie wszystko sie przyjmie jak w Hamburgu lub Bremen.

  Dodatkowo Gdansk spelnia poliytke niemiecka lub ma mocne wplywy z kalifatu Islam AG., wiadom spolka zarejestrowana w Hamburgu przed F911 lub diaspora, Soros.

 5. Grajcar said

  „Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział….(cokolwiek)”.

  Maciora to pejsaty lgarz.

 6. Listwa said

  Są tez tacy posoborowi biskupi i księża co nas do muzułmanów ciągle przygotowują, powołując się w wypaczony sposób na miłosierdzie

 7. AlexSailor said

  Ale bzdet.

  Nachodźcy do pierdla zwanego obozem przejściowym, a statek natychmiast skonfiskowany, a jego załoga po 25 lat minimum.
  Następnie ustalenie z którego portu przybyli i z powrotem wywieźć statkiem rzucić tratwy i ich do nich wywalić, niech wracają skąd przyszli.

  Tak, że:
  „Autor stworzył wrażenie, jakoby prezydent Gdańska był głównym motorem popierania imigracji z krajów islamu. Zwracamy zatem uwagę, że bez zgody władz Państwa, Adamowicz to może np. pójść się wysrać do wychodka.”

 8. watazka said

  Ciagle jest nadzieja, ze tych muzulmanow do polski zydzi nie wpuszcza.
  Bo musi byc miejsce dla Ukraincow, ktorym ostatnio USA wizy odmawia.

 9. otto hak said

  Panie Watażka, mam niestety taka sama wizję. Tyle że nie stosowałbym słowa nadzieja.

  Z drugiej strony, isisy ucinaja łeb i się człowiek nie męczy, podczas gdy bandersyny zanim wykończą, godzinami wydzieraja żywcem flaki.

 10. Być może prezydent Sopotu – Karnowski – rozkręcił, do spółki z polskojęzycznymi mediami, całą tę żałosną awanturę o 10 syryjskich dzieci, żeby wybadać, na ile mogą sobie w obecnej chwili pozwolić.
  https://www.google.pl/search?q=prezydent+sopotu+karnowski+syryjskie+dzieci&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=7YysWMaJEqus8weZ2proBg

Sorry, the comment form is closed at this time.