Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemcy proszą Rosję o wpłynięcie na powstańców w Donbasie

Posted by Marucha w dniu 2017-02-16 (czwartek)

Szef niemieckiego MSZ zwrócił się z prośbą do Siergieja Ławrowa o wpłynięcie na powstańców w Donbasie, informuje rosyjska agencja.

Szef niemieckiego MSZ na spotkaniu z rosyjskim ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem poprosił, aby Rosja wpłynęła na powstańców w Donbasie w celu zachowania „bardzo kruchego zawieszenia broni”.

[Jak rozumiemy, na „bardzo kruche zawieszenie broni” mają wpływ jedynie powstańcy z Donbasu. Ukraińcy nie mają z nim nic wspólnego. Nie słyszeliśmy bowiem ani o żadnych naciskach, ani nawet podobnych prośbach do władz Ukrainy. – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 7 to “Niemcy proszą Rosję o wpłynięcie na powstańców w Donbasie”

 1. jazmig said

  Niech Niemcy dadzą dobry przykład i wpłyną na Poroszenkę, żeby on nakazał wojsku wycofanie ciężkiej broni i nieatakowanie powstańców.

 2. revers said

  Ba, polacy przescigaja sie w zaproszeniach policji niemieckiej
  http://radioszczecin.pl/1%2C349701%2Cpolicjanci-z-niemiec-beda-patrolowac-szczecin
  oraz Bundewehry.

  Nastepnym posunieciem moze byc tylko prezkazania admisnistarcyjne dobrze zaczipowanych tubylcow, ktorzy od 1945 roku tymczasowo administruja te ziemie. Tak tez mozna na mydlo i ordnung.Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex’ sieben acht gute Nächt!

 3. Lovshak Ruskij Agient said

  absolutnie strona honorowa jest tu bardzo czysta, to wogóle wzorowi bojce jak za dobrych czasów ss galicien i innych podobnych honorowych grup…… czy Pani Gosiewska albo … przypomniałem sobie Romaszewska zadawałą by si.ę z bandytami? Bandytami jak wiadomo są przybyłe z Rosjio do Donbasu zielone ludziki, kóre same siebie zabijają…

  Nie widze żadnych podobieństw,,,,qrwa gosiewska też, a jeśli ty widzisz, to jesteś zapewne agentem Putina..

 4. AlexSailor said

  @Revers

  To jest po prostu zdrada.
  Czy słyszał ktoś, żeby polska policja patrolowała Rostok, Berlin lub choćby Frankfurt????

  Żaden normalny rząd, samorząd, żadna normalna instytucja lub Polak nie zgodziłby się na takie rozwiązanie.
  Sikorski miał rację.
  Tu już jest ****, dupa i kamieni kupa, a państwo istnieje wyłącznie teoretycznie, poza funkcją rabunkową.

 5. czytelnik said

  Niech Niemcy dadzą dobry przykład i wpłyną na Poroszenkę, żeby on nakazał wojsku wycofanie ciężkiej broni i nieatakowanie powstańców.

  Oni juz dali dobry przyklad.Obecnie z Rfn przez Austrie i Słowacje idą na Ukraine transporty z bronią . W sieci całkiem sporo filmow. Miedzymorze dostało zlecenie od panów, związać Rosje konfliktem na Ukrainie i eskalować..

 6. Joe said

  Zgodnie z Prawda…To dlaczego samozwanczy banerowsko-bandycki rezim POroszenkowy na Zachodzie ma prawo ustanawiac swoje rzady.A normalny zgodny z wola Ludu zamieszkalego na Wschodzie, nie ma prawa?Ukraina jezeli ma nazywac sie panstwem (ktore jest w stadium formowania) ,to niech spelnia przynajmniej POdstawowe warunki cywilizowanego swiata….

 7. watazka said

  Rosja, Niemcy, Francja sa gwarantorami Minskich Porozumien.
  Poniewaz Ukry sa bliskie niemieckiemu sercu i dziela wspolne dzieje i symbole historyczne – to maja najwieksza szanse do porozumienia.
  Niestety, kolejne porozumienie niemiecko-banderowskie moze byc rownie durnowate jak poprzednie i zdaje sie dlatego jestesmy niejako w impasie *.

  * impas – ma wiele znaczen w roznych jezykach i moze znaczyc shit, szajs i merde

Sorry, the comment form is closed at this time.