Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

435 pocisków w ciągu kilku godzin. DRL pod ostrzałem.

Posted by Marucha w dniu 2017-02-25 (Sobota)

Ukraińska armia w nocy z piątku na sobotę ostrzelała ponad 20 miejscowości położonych wzdłuż linii podziału w DRL.

W sumie wystrzelono 435 pocisków z broni artyleryjskiej i wozów bojowych piechoty – poinformowała Doniecka Agencja Informacyjna, powołując się na źródło w siłowych strukturach republiki.

— Od godz. 18:00 do 02:00 strona ukraińska wystrzeliła 435 pocisków czołgowych i artyleryjskich kalibru 122 i 152 mm oraz kalibru 82 i 120 mm w kierunku przyfrontowych miejscowości położonych wzdłuż całej linii podziału w republice – powiedział rozmówca agencji.

Ukraińska armia ostrzelała m.in. donieckie lotnisko i przedmieścia na północy Doniecka, osiedla Trudiwśke, Ołeksandriwka, Staromychajliwka i Michajłowka.

Jak poinformował rozmówca agencji, podczas ostrzałów użyto bojowych wozów piechoty, granatników, wielkokalibrowych karabinów maszynowych i broni strzeleckiej.

https://pl.sputniknews.com

Bohaterska Armia Ukraińska kultywuje ducha więziennego cwela i degenerata Bandery. Jej specjalnością staje się ostrzeliwanie ludności cywilnej.
Admin

Komentarzy 10 to “435 pocisków w ciągu kilku godzin. DRL pod ostrzałem.”

 1. Prawdą w pysk said

  Curvy żydochazarskie im tak kazały i ukraińskie półgłówki muszą mordować cywilów w imię dupodajcy Bandery i światowego curestwa żydowskiego. (pseudonim partyjny Bandery „Baba”)
  Ukraina nie jest żadnym narodem jak widać. Bo zamiast wziąć się za żydochazarstwo, które ich rabuje i się nimi wyręcza to mordują sąsiadów. A żyd się cieszy. Zawsze się kimś wyręczał a te ukraińskie barany półalfabetyczne nie widzą tego.

 2. revers said

  Ukraina juz ma swoje OFE i Balcerka, streczenie ukrainskim OFE w Warszawie juz 4 Marca na spotkaniu oferzystow i aferzystow.

  https://web.facebook.com/events/1106992959447257/

 3. Marek said

  Prawdą w pysk, niech się Pan tak nie podnieca, w PL żydy mają jeszcze lepiej. Wie Pan dlaczego, bo wiekszość Polaków nawet nie poderzewa, kto ich goli na okrągło.

 4. watazka said

  Ciekawe gdzie sa te rosyjskie lwojska, ktore tak licznie wjechaly na Ukraine, tylko nie wiadomo gdzie i po co, bo pozwalaja Ukrom na duzo wiecj niz PI na przyklad w Syrii.

  Stratfor: władze w Kijowie mogły celowo zaognić konflikt w Donbasie

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/6323-stratfor-wladze-w-kijowie-mogly-celowo-zaognic-konflikt-w-donbasie

 5. revers said

  Pociski to pryszcz, a raczej artyleryjska oslona nowych podbojow banderowskiej armii pod Donieckiem, chodzi o ujecia wody pitnej dla Doniecka w Jasinowej i Andwiejewce.

  dalej to bedzie kolejne zamykanie kurka z woda dla Doniecka i Dobbassu w tym banderowcy sa najlepsi, to samo robili dla Krymu. No ale na humanizmie to wszscy sie znaja zwlaszcza elity i celebryty. O ile Donbass ma surowce energetyczne wegiel i o najwyzeszej jakosci antracyt, o tyle Ukraina ma wode i tu jest humanizm pogrzebany, zwlaszcza ten humanizm lansowany przez ONZ i globalistow z prawem czlowieka do wody. jak by Icek powiedzial w Afryce jutro woda za darmo ze studni Kadafiego..

 6. NICK said

  „Zło Dobrem zwyciężaj”

  Ryja nadstawiaj.
  Policzki oba – lepiej od razu.
  Ryjem się zbawiaj.
  Trzeciego już nie będzie. Rzazu.

 7. revers said

  Po ostrzale i nowych podbojach stacji uzdatniania wody Donieck bez wody

  http://stalkerzone.org/basurin-announced-capture-donetsk-filtration-station-nationalist-battalions/

  mimo ze powstancom udalo sie jeden z wozow dowodzenia ukrainskiej armii zlokalizowac i celnym ostrzalem zniszczyc woz pancerny dowodzenia z obsada.

 8. Piskorz said

  Die beiden Senatoren besuchten demonstrativ ukrainische Soldaten an der Demarkationslinie. „Ihr Kampf ist unser Kampf. 2017 wird das Jahr der Offensive sein“, DWAJ GANGSTERZY..McCain i jakiś Graham odwiedzili demonstracyjnie u-żołnierzy na linii demarkacyjnej.. JAK PSY GOŃCZE ZASZCZEKALI..Pańska walka jest naszą walką. Rok 2017 będzie rokiem ofensywy.!

 9. Władek said

  Dla przykładu żydowscy terroryści z ISIS podkładają w Syrii bomby, a następnie oskarżają o to rząd w Damaszku. To normalna i naturalna praktyka wszystkich żydowskich bandytów – ukraść i krzyczeć łapać złodzieja, podkładać bomby i oskarżać o to ofiary – można powiedzieć talmud 100 %.

  Tak samo sytuacja wygląda wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wyznawcami talmudu. Na Ukrainie sytuacja wygląda analogicznie. Z uwagi na to, że i w Polsce mamy banderowców i ich wyznawców u koryta, z czasem musimy się liczyć z podobnym scenariuszem.

 10. revers said

  re8

  sa efekty banderowcy zalozali blokade na drodze Donieck Mariupol
  http://rusvesna.su/news/1488101519
  blokuja tez przewozy kolejowe wegla
  http://rusvesna.su/news/1488052349
  na szczescie w ramach operacji wewnetrznych regim kijewski przegonil banderowcow z stacji uzdatniania wody pod Donekiem, na jak dlugo i z jakim skukiem czysta woda dojdzie do Doniecka nie wiadomo.

Sorry, the comment form is closed at this time.