Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz.

Posted by Marucha w dniu 2017-02-27 (Poniedziałek)

Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.


W połowie stycznie bieżącego roku, podczas wizyty w państwie Izrael, prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z prezydentem Reuvenem Rivlinem wypowiedział wojnę wszelkim przejawom antysemityzmu: Nigdy nie może być, nie tylko wśród polityków, ale także i wśród zwykłych ludzi, obywateli świata, zgody na nienawiść, zgody na antysemityzm?

Mimo, iż Duda nie wspomniał o walce z antypolonizmem, na pierwszy rzut oka, wydawać by się mogło, że filojudaistyczna polityka prezydenta i polskiego rządu, doprowadzi do powstrzymania od lat prowadzonej polonofobicznej propagandy, która bez pardonu uderza w polski naród, przez wieki będący azylem gościnności dla Żydów. Nic bardziej mylnego. Po wizycie prezydenta w Izraelu, antypolonizm nabrał olbrzymich rozmiarów.

Żydowskie media sprytnie wykorzystały naiwność [Ha ha! – admin] polskich władz i w antypolskiej propagandzie nabrały wiatrów w żagle. Kampania nienawiści wymierzona w Polaków, jaką obserwowałem przez ostatnie trzy tygodnie na izraelskich portalach oraz w gazetach, sięgnęła zenitu, co świadczy o totalnej porażce polskich władz w relacjach z państwem Izrael.

Można odnieść wrażenie, że owocem pielgrzymek polskich władz do Ziemi Świętej, jest ciche przyzwolenie na żydowską polonofobię. Czy tego oczekiwaliśmy po wizycie Dudy w Ziemi Świętej?

„Orgia morderstw: Polacy polowali na Żydów”

Założony w 1918 roku, najstarszy dziennik izraelski Haaretz, zamieścił artykuł pt. „Orgia morderstw: Polacy polowali na Żydów”, zainspirowany skrajnie polonofobicznymi aberracjami urodzonego w Polsce żydowskiego historyka z Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN, Jana Grabowskiego, który od lat zajmuje się przekłamywaniem fenomenu zagłady Żydów przez Polaków. Do niedawna nie był w stanie oszacować, ilu Żydów – w jego mniemaniu – zginęło z rąk Polaków. Teraz zaś podaje szacunkową liczbę.

– Polacy, którzy „polowali” na Żydów, przekazywali ich nazistom. Ponad 200 tysięcy, bezpośrednio lub pośrednio zostało zabitych przez Polaków w czasie II wojny światowej – ku uciesze żydowskiego medium powiedział pracujący na Uniwersytecie w Ottawie Jan Grabowski.

Haaretz jest pod wielkim wrażeniem działalności historyka, który niczym Jan T. Gross fabrykuje polonofobiczne oszczerstwa. Żydowski dziennik, w oparciu o rewelacje Grabowskiego, sugeruje że Polacy na ogromną skalę współpracowali z nazistami. Cytując książkę Grabowskiego „Polowanie na Żydów”, dziennik podaje za przykład Dąbrowę Tarnowską. Haaretz twierdzi, że niemal 5 tysięcy mieszkających w tej miejscowości Żydów zostało zamordowanych bezpośrednio lub pośrednio przez Polaków. Oczywiście, dziennik podkreśla, że w polskim narodzie znaleźli się także tacy, którzy mimo narażania swojego życia oraz najbliższych pomagali Żydom przetrwać wojnę, jednak jasno sugeruje, że wobec „polskiej orgii morderstw”, była to absolutna mniejszość.

„Polacy pomagali z chciwości”

Rodzina Ulmów

Rodzina Ulmów

Haaretz, opierając się na publikacji Grabowskiego, próbuje obalić fakt, który nie idzie w parze z przemysłem Holokaustu, stwierdzając że w zdecydowanej większości, pomoc której udzieliła Żydom chociażby rodzina Ulmów z Podkarpacia „nie była podyktowana altruizmem, ale chciwością”.

– W związku z tym, badania Grabowskiego kwestionują panującą opinię, zgodnie z którą większość z tych, którzy pomagali Żydom byli „sprawiedliwi”. Grabowski opisuje kilka przypadków, w których Polacy ratowali Żydów, następnie wyłudzali od nich pieniądze, w niektórych przypadkach mordowali ich, gdy Żydzi stawiali opór – pisze żydowski dziennik.

Haaretz opisuje historię żydowskiego stomatologa, Jakuba Glaszterna, który znalazł schronienie w domu polskiej kobiety. W sytuacji gdy Glaszternowi skończyły się pieniądze, który ponoć płacił za schronienie u Polki, bez środków znieczulających wyrwał sobie zęba, w którym skrywał diament. Oddał zęba z drogim kamieniem kobiecie, za co otrzymał kanapkę i szklankę wódki. W podobnym tonie pisze Noah Lederman w artykule „W poszukiwaniu domu Poppy’ego” w magazynie Tablet. Opisuje historię żydówki z Otwocka, która twierdzi, że Polacy sprzedali jej sąsiadów nazistom za worek ziemniaków.

Na tym nie koniec. Haaretz opisuje rzekome zezwierzęcenie Polaków na tle seksualnym, twierdząc że Żydówki, którym brakowało pieniędzy, by zapłacić za schronienie, płaciły Polakom w naturze. Podobno były wykorzystywane i gwałcone, a najczęściej następnego dnia oddawane hitlerowcom.

To jedne z wielu antypolskich łgarstw żydowskich mediów. Ciekaw jestem czy publicyści świadomie nie wspomnieli o zbrodniach Judenratów, żydowskiej policji i Sonderkommando, próbując zrzucić winę na heroicznych Polaków?

„Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców”

Zaledwie dzień po wizycie prezydenta RP w Izraelu, żydowski portal „Heritage. Florida Jewish News” postawił powielić i przypomnieć opinii publicznej skrajnie antypolskie łgarstwa Jana T. Grossa.

– Badania Grossa dowodzą, że w czasie II wojny światowej Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemców – pisze Heritage.

W dalszej części, portal „przypomina” o zbrodni w Jedwabnem, która według autora była owocem bliskiej kolaboracji Polaków z niemieckimi nazistami. Publikacja portalu została zatytułowana „Ujawniamy kontrowersyjne odkrycia na temat polsko-żydowskich relacji”, tym samym u samego początku sugerując, że Polacy nienawidzili i wciąż nienawidzą żydowskiej społeczności, a antysemityzm to nasza naczelna cecha.

„Antysemityzm rośnie w Polsce, kraju prawie bez Żydów”

Wydawany w Stanach Zjednoczonych żydowski tygodnik Forward, powszechnie znany jako The Jewish Dialy Forward, opublikował artykuł pt. „Antysemityzm rośnie w Polsce, kraju prawie bez Żydów”. Opierając się na badaniach Michała Bilewicza związanego z Krytyką Polityczną, twierdzi że „antysemicka mowa nienawiści staje się coraz bardziej do zaakceptowania i cieszy się rosnącą popularnością w Internecie oraz w polskiej telewizji”. Don Snyder, autor artykułu, pisze że w przeciwieństwie do 2014 roku, obecnie większość Polaków to antysemici, a młodzi ludzie od dziecka są przyzwyczajani do mowy nienawiści.

– Ponad połowa Polaków – 55,98 procent – nie zaakceptuje Żyda jako członka rodziny. Jedna trzecia Polaków – 32,20 procent – nie zaakceptuje Żyda jako sąsiada, a 15,1 procent nie zaakceptuje Żyda jako współpracownika – pisze Snyder.

Cytując Michała Bilewicza, kierownika Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW, Snyder sugeruje, że rzekomo antysemickie postawy idą w parze z narastającą „islamofobią”, która „według Polaków jest finansowana przez Georga Sorosa, będącego ucieleśnieniem żydowskiej konspiracji”

Podobnie jak w powyższym artykule, również Time of Israel w publikacji pt. „Widać wzrost antysemityzmu w Polsce”, krytykuje roztropność Polaków wobec najazdu islamskich fundamentalistów, co żydowscy publicyści, niczym lewicowi propagandziści nazywają „islamofobią”. Autor krytykuje brak otwarcia się Polaków na asymilację z muzułmanami, co według niego jest efektem „populizmu” Jarosława Kaczyńskiego, który buduje strach przed „widmem” bojowników ISIS.

Stop antypolonizmowi

Polonofobicznych łgarstw, których zdecydowany wzrost zaobserwowałem w przeciągu ostatnich trzech tygodni po wizycie prezydenta RP Andrzeja Dudy w Izraelu jest znacznie więcej. Niestety nie jestem w stanie opublikować wszystkiego na łamach krótkiej publikacji.

Średnio zorientowany Polak dostrzeże, że żydowskie, antypolskie publikacje w sposób iście bezczelny uderzają w prawdę o Polakach, którzy w zdecydowanej większości w czasie II wojny światowej stawali w obronie eksterminowanych Żydów. Czy pisząc o rzekomo polskich „orgiach morderstw”, świadomie nie wspomnieli o zezwierzęceniu Żydów z Sonderkommando, Judenratów czy policji żydowskiej? Dlaczego powielają kłamstwa Jana Grabowskiego czy zajadłego polonofoba Jana T. Grossa, twierdzącego że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców? Dlaczego świat i polska dyplomacja milczą, gdy państwo polskie, które wypowiada wojnę, niemalże obcemu narodowi polskiemu antysemityzmowi, jest obrzydliwie policzkowane? Czy nie jest wyrazem skrajnego faryzeizmu i szowinizmu, gdy Żydzi imputują Polakom brak chęci asymilacji z islamistami, zaś sami partycypują w mordzie na Arabach, kreują konflikty na Bliskim Wschodzie oraz jawnie głoszą w nienawiść do chrześcijaństwa i Jezusa, którego bez poniesionych konsekwencji w IsraeliTV nazywają „nazistą”, a Maryją „ku***”? Jak długo Polska będzie milczeć? Jak długo polskie władze będą się kajać przed społecznością, wśród której jest tylu oszczerców i antypolonitów?

Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.

Jacek Międlar
http://jacekmiedlar.pl/

Komentarze 53 do “Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz.”

 1. Tomek said

  Polska była gościnnym krajem dla żydów zapewne z kilku powodów. Jednym z tych nich była na pewno słaba władza polityczna. Tylko silna władza może zamknąć granice przed żydami czy ich wypędzić. Zresztą, jak pokazuje doświadczenie, działa to krótko bo wracają.

  Innym powodem, dla którego Polska została zażydzona, jest obłędna doktryna katolicka, według której żydzi dali światu katolickiego boga i z tego powodu należą się im specjalne względy. Problem jest w tej religii, czego (były?) ksiądz Międlar może nie rozumieć.

 2. NyndrO said

  Tak se myślę, że oststnim poważnym politykiem, któremu żydzi mogli skoczyć był Pablo Escobar 🙂

 3. Marucha said

  Re 1:
  Nieprawda.
  Przez setki lat katolikom nie wolno było zadawać się z żydami (oprócz przypadków absolutnej konieczności), nie wolno było wdawać się z nimi w dyskusje, prowadzić wspólnych interesów itd. itp. Należało ich unikać.
  Ujął to w specjalnej bulli papież Pius V.

  Problemem nie była doktryna katolicka. Problemem była rozlazłość, naiwność i głupota Polaków.

 4. Kar said

  ..ja podziwiam zydow za ich k… ekscentrycznosc…no kto moglby np. wpasc na pomysl chowania sobie drogiego kamienia w zebie..(?) trzymanie go na czarna godzine..na bulke z maslem i % popitke.. (?)

 5. NyndrO said

  Sroka. Ino zębów nie ma. 🙂

 6. ojojoj said

  Przez 2 tys. lat katolicy modlili sie o nawrocenie zydow w czasie mszy. Po soborze razem z zydami jedza, chleja i spiewaja judeochrzescijanskie piesni. Jak Dziendoberek i jego koledzy w myckach przy okraglym stole w hotelu watykanskim.

 7. Lovshak Ruskij Agient said

  Ay way ay way

  Zienć żydobolszewickiej internacjonalistycznej kurwy THUN, tez lubi wycierać swe gówna we wszystko co kojaży mu się z Polską…

  Według informacji TVP info „Przedstawienie spotkało się (..) z aprobatą dyrektora Biura Kultury m.st. Warszawy, prywatnie zięcia europosłanki Platformy Obywatelskiej Róży Thun – Tomasza Thun Janowskiego. To właśnie pod Biuro Thuna Janowskiego podlega Teatr Powszechny, którego dyrektora wybiera osobiście prezydent Warszawy. Organizatorem teatru jest m.st. Warszawa, które co roku przydziela Powszechnemu dotacje. Według danych portalu „Teatr w Polsce” wysokość dotacji dla placówki na rok 2016 wyniosła blisko 8,2 mln złotych”.

  renesans żydobolssiewickiej warsiawki

 8. Lovshak Ruskij Agient said

  to za artykułem o spektaklu obŻydzania…..

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/seks-oralny-figura-jana-pawla-ii-zbiorka-pieniedzy-zabojstwo-jaroslawa-kaczynskiego-skandaliczny-spektakl-warszawie-2017-02

 9. Dictum said

  Tak wygląda ten „historyk” – wykarmiony, wykształcony prze Polaków, których teraz opluwa. Parchy inaczej nie potrafią.

 10. Adam Ryglowski said

  Mój Ojciec „dobrowolnie ” , jako 14 – 16 latek
  w czasie II W. Św. wylądował w tzw. ” BAUDIENST”
  w Tarnowie , na tzw. ‚roboty’ .
  Zresztą to dotyczyło KAŻDEJ (poza ewentamii
  🙂 ” 🙂 RODZINY POLSKIEJ z terenów Galicji)
  Były to obozy pracy , na rzecz Niemieckiej Rzeszy ( TO BYŁ ROZKAZ dziadków z NRD ?).

  Z Ojca wsi , na setkę chłopaków ( każda gospodarka wtedy miała też dzieciska ) – co najmniej pięciu zostało tam ( na zawsze ).

  Ojciec po wojnie nigdy się nie zgodził przekroczyć ówczesnej „granicy pokoju ” , a dowód os. miał..
  ….
  Ale , co od Niego usłyszałem (przed ’75 ) , to ,
  że niemiecki nadzór , to były kalikanty , wycofane
  z frontów ( bez rąk , o kulach , – takie „dziadki”
  ale mieli przedłużenie „ręki” VOLKSDEUTCHÓW
  ….
  Jednym z nich , a przede wszystkim on , który ZAKATOWAŁ młodszego
  koleżkę , sąsiada mojego taty
  też nazywał się grabowski
  …..
  .
  .

  A jak poprzednicy /// w wydrukach ???
  ps
  Panie Gajowy – z egzemplarzem spod jedynki ,
  to tylko radosny rechot , – a następnie , o ile cymbałów nie za dużo – WYSYŁKA POCZTĄ ZWROTNĄ LITERATURY OBOWIĄZKOWEJ ,-
  a reszcie (zum beispil) M-me Alina zakaz wczytywania się w „niepoprawnych ” (? BO SĄ?)!
  POZA LEKTURĄ DODATKOWĄ .
  ….
  (alem se zaszalał )
  -__-

 11. NyndrO said

  Ta cała thun, jak mi się wydaje, może mieć wyższy stopień od „stokrotki”. Wśród polskojęzycznych istot z cyckami jest chyba jedną z najważniejszych oficerów. Takie mam wrażenie.

 12. Listwa said

  @ 1 Tomek

  ” doktryna katolicka, według której żydzi dali światu katolickiego boga i z tego powodu należą się im specjalne względy”

  – źle ci na choince było że się urwałeś? Przykuj sie łańcuchem

 13. Kar said

  ..jeszcze raz ja, bo naprawde nie moge..Patrze na glowne zdjecie artykulu 100x (czarny kaftan w rozsypce..)..i tak sobie mysle, ze moja sp. babka okreslila by „to” wykoslawione genetycznie zjawisko oto tymi slowy;…”że uplęgło się i żyje sobie takie coś”…

 14. Maverick said

  Kiedyś w księgarni Barnes & Noble zatrzymałem się przy stoisku z przecenionymi książkami. Oczywiście rzuciła się mnie w oczy książka napisana poprzez Żyda nie pamiętam autora, bo nigdy bym jej nie kupił. Szczególnie książki, która drwiła z Polaków, jedna zaciekawiła mnie bo poruszała osiągnięcia Żydów w Polsce.
  Była rzeką kpin z polskiej szlachty i arystokracji, która dawała się łatwo zadłużać, były całe listy przejętych majątków ziemskich. Naśmiewali się z naszego kraju kory ich gościł. W dwie godziny ją przeczytałem aby wiedzieć co nasi wrogowie wiedzą o nas i co nauczają swoje dzieci.

  Była to przerażająca lektura.

 15. obs said

  Talmud dokladnie mowi jak i kim powinien zyd gardzic

 16. Marcin said

  Podczas 2 WS Polacy nie zdali egzaminu z człowieczeństwa i nie wydali wszystkich niewdzięcznych parchow w ręce hitlerowców. Nie urodzilby sie taki Gross, Michnik czy Kwaśniewski. Teraz należy tylko przyklepać bajeczkę o UPA ratującej żydów, drzewka w Yad Vashem zaorać i uruchomić medialną nagonkę o dobrej synchronizacji i bedzie po zabiegu i wybrac kolejny „polski rząd” w następnych wyborach i można muslimow osiedlać.

 17. Adam Ryglowski said

  Ad 16 – PANIE MARCIN !!!
  Na dragach ??? Opity ???
  czy Pan Wiesz , że taki tekst to
  P R O W O K A C J A ???
  …..
  Alboś taki , z tych , co myślą ,- to piszą (gupi)
  albo …………. /? …? …???/
  ……
  ….
  a mogło być ELEGANCKO
  ….
  DLACZEGO , JAK FRANCUZI – na polecenie ichniejszego rządu – ( a może I NIE ) – WYPROWADZILI STAROZAKONNYCH na dworce kolejowe , – i wysłali ich do BIRKENAU
  (I P R O SZ Ę NIE MYLIĆ Z AUSCHWITZ !!!)
  ….
  i do dziś nie ma kto zapłacić za ten MIĘDZYNARODOWY ESZELON klasy „1” z pasażerami
  w okolice krakówka.

  .
  .
  Jeżeli z pszenicy , jak wzrasta , – NIE WYRWIE
  SIĘ KĄKOLU – TO CAŁY ZBIÓR h…
  strzela (nie ma N I C )

 18. snag said

  Maverick i Marcin

  Rzekomo najbardziej liberalny Haaretz prowadzony przez polskich zydow z ’56 i ’68 i ich nasienia w czolowce polakozerstwa. Polskie frajerstwo ryzykowalo zyciem swoim i rodzin za to bydlo a dzis zaprasza, robi im filmy i holduje idiotkom jak Sendler i kilku tysiacom innym ,…

  Jak poruszylem ten temat z linkiem* wypowiedzi min. Zalewskiej na gajowce nikt tu nie zabral glosu zeby ja bronic – Nikt !!! ,…

  Sprobuj wstawic sie za Stanami widzac PR bullshit a ci sami co milczeli kiedy trzeba bylo poprzec Minister Zalewska obskocza cie jak pchly nie przebierajac w epitetach ,…

  * http://www.worldjewishcongress.org/en/news/world-jewish-congress-president-polish-officials-must-immediately-apologize-for-remarks-questioning-poles-involvement-in-murder-of-jews-during-wwii-7-3-2016

 19. , said

  AD 12 Listwa
  W jednym z utworów Z OSTATNIEJ płyty zmarłego L ,Cohen,a są słowa -„jestem małym żydem który napisał biblię” (mały żyd w tym brzmieniu oznacza naród” —-kpiny czy co, tak jak proroctwa—- FIRST WE TAKE manhattanTHEN WE TAKE berlin.(CHYBA JACYŚ BOGOWIE LOSU)

 20. „Antypolonizm kwitnie, pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz”.
  Jakich, urwał nać, polskich?! Pytam się! Kiedy wreszcie skończy się ta wasza delirka?

 21. Antares said

  Admin
  „Problemem nie była doktryna katolicka. Problemem była rozlazłość, naiwność i głupota Polaków.”
  Jednak Panie Gajowy doktryna katolicka: – w tym głównie miłość wroga, nadstawianie drugiego policzka odcisnela swoje piętno na wielu Polakach dlatego mieliśmy takich ulmów. Człowiek kierujący się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem nie był zdolny do takich bezsensownych czynów. Ciekawe ilu protestantów dokonało takich rzeczy. Żydzi byli we wszystkich krajach katolickich jak i protestanckich, nie raz wypędzani ale zawsze po pewnym czasie wracali. Np w Angli za czasów cromwela na nowo szybko się zadomowili i stopniowo opanowywali kraj. Ale czy ktoś nazwie Anglika glupcem? Oczywiście że nie bo ogromna większość z nich to wyrachowane sukinsyny czego nam bardzo brakuje. Swoją drogą Żydzi w królestwie Polskim jak i I RP mieli zakaz osiedlania się w wielu miastach, statuty Bolesława Wstydliwego to tez podobno falsyfikat. Jednak mimo to mieli o wiele lepiej niż w innych krajach. I wcale nie uważam że powodem była nasza rozlazłość, naiwność i głupota bo jak by tak było to Polska przez bardzo długi czas nie byla by tym czym kiedyś była- potężnym Państwem.

 22. NC said

  „Time of Israel w publikacji pt. „Widać wzrost antysemityzmu w Polsce”, krytykuje roztropność Polaków wobec najazdu islamskich fundamentalistów, co żydowscy publicyści, niczym lewicowi propagandziści nazywają „islamofobią”.”

  Żydowscy publicyści nie namawią swego rządu w Izraelu do przyjęcia choćby 10 islamskich migrantów.
  Wiadomo, że to nigdy nie nastapi.

 23. EyWey said

  Robactwo człekokształtne zostało określone w jednym przypadku słowem – wróg i tyle, wiadomości na ten temat. Inny pieniaczy o `katolicyzmie żydowskim`. Ignorancja czy niedomaganie umysłowe. Po co wypisywać z żydowskiego pyska wyplute historie i historyjki, jak się nie ma pojęcia o tychże, ` ZYDKACH `, skąd oni są i po co !

 24. , said

  .https://desertpeace.wordpress.com/2013/08/05/too-many-goyim-moving-to-israel/

 25. revers said

  „Time of Israel w publikacji pt. „Widać wzrost antysemityzmu w Polsce”, krytykuje roztropność Polaków wobec najazdu islamskich fundamentalistów, co żydowscy publicyści, niczym lewicowi propagandziści nazywają „islamofobią”.”

  ale rusofobia, prawoslawiofobia jest dozwolana, czy na ulicach, czy w mediach lub urzedach.

  Co ma na to powiedziec znajomy japonczyk ktory osiadl w Rumunii i na codzien dziwi sie zydowskim kolchozom, jak to molo funkcjonowac bez marksistowskich fobii, a moze jednak nowy marksistowsko religijno kulturowy przewal, przekret semicki.

 26. Marucha said

  Re 21:
  Doktryna katolicka nie nakazuje być głupim, panie Antares.
  I nie widzę jakoś, by miłość do wrogów odcisnęła na Polakach piętno. Potrafią wrogów nienawidzić, jak przystoi cywilizowanemu człowiekowi. I potrafili nieraz wrogom solidne manto spuścić.

  Problemem jest głupota Polaków, gdyż pozwolili by rządzili nimi obcy i w ich imieniu się wypowiadali.

 27. Vladimir said

  Trzeba sobie zdawac sprawe z ogromu uzaleznien wobec tej nacji zeby zapomniec o tzw suwerennosci naszego rzadu ….. tylko w owczas kiedy zaleznosc ta zostanie zredukowana do jakichs znosnych rozmiarow mozna bedzie mowic o wolnosci Polakow i Polski. Przyslowie mowi : na pochyle drzewo nawet koza wejdzie wiec nie dziwmy sie sytuacji w ktorej jakikolwiek by nie byl rzad bedzie zmuszony do uleglosci, wrecz sluzalczosci i na nic tu nasze bunty ! Tymczasem zamiast sie zjednoczyc we wspolnej walce o to wyzwolenie, tworzone sa coraz to nowe zgromadzenia, partie ktorych czlonkom, czasami nawet wyjatkowo zdolnym nie zamykaja sie geby w niekonczacych sie dyskusjach, bitwach nie tylko werbalnych o co…… o splendor, bo na nic wiecej ich nie stac czego dowodem np endecja z wielkim wodzem ktory wszystko zrozumial i wszystko wie, niejakim Ziemkiewiczem czy Kukizem z jego Kukiz-15, itp, itp …. gadajmy wiec piszmy, skaczmy sobie do oczu i gardel w tych pojedynkach, wrog i zdrajca w tym czasie pograza nas coraz bardziej !

 28. Listwa said

  @ 21 Anteas

  „w tym głównie miłość wroga, nadstawianie drugiego policzka odcisnela swoje piętno na wielu Polakach dlatego mieliśmy takich ulmów”
  – oczywiście , że błedem jest upatrywanie problemów w katolicyźmie.

  Religia katolicka ma pewne rzeczy do powiedzenia i daje wolność, chcesz to weźmiesz i skorzystasz , jeśli nie chcesz to nie weźmiez. Oba wybory wiążą sie z konsekwencjami.

  Jest wiele osób, i nie tylko obecne, ale w całej historii Polski i nie tylko Polski, którzy odrzucili katolicyzm. Prosze pokazac tzw, ich osiągnięcia. Gdyby katolicyzm był przyczyną całeg zła, jak twierdzi pan i bliscy panu ideowo, to powinniście pokazać same wybitne osiągniecia odstępców od katolicyzmu. Jednak niestety dla pana te osiągniecia wygladaja bardzo słabo , a wiele z nich tragicznie.

  Cytuje pan „głównie miłość wroga, nadstawianie drugiego policzka odcisnela swoje piętno na wielu Polakach dlatego mieliśmy takich ulmów”

  Wróg miłowany w katolicyźmie pozostaje wrogiem i nikt panu nie karze traktowac go jako przyjaciela. Czyli wszystkie środki obrony przed wrogiem obowiązują przy miłowaniu. Prosze sobie zobaczyć ile razy wojska katolickie prowadziły bitwy, sami papieże i świeci zachęcali do bitew. Ostatnie wezwanie papieskie dotyczyło obrony Wiednia w 1863. To dlatego przybył z polskim wojskiem Król Sobieski i walczył z uzułmanami

  Chodzi o to żeby pan nie stał sie złym głupcem w kontakcie i w obronie przed wrogiem. Lepiej nadstawić drugi policzek niż stac się złym głupcem, Są rzeczy wazne ale i wazniejsze. Ten fragment ukazuje tez istotę hierarchii ważności cełów. To tez jest nauka katolicka.

  A dlaczego nie cytujecie innego fragmentu równie waznego: „Bądźcie niewinni jak gołebie i sprytni jak węże”. Gdzie w Pismie św symbolem Ducha św jest gołębica, symbolem szatana – wroga Boga i ludzi – jest wąż.

  Dowódców mamy słabych i włądze mamy słabe, bo sami jestesmy słabi. A nie ma co zwalać na katolicyzm, tylko zacząć ostro mysleć.

 29. Syriusz said

  Zeby ostro myslec to trzeba przestac wpierdalac zywnosc naszpikowana aspartamem, ktory obecnie jest dodawany niemal do kazdego produktu i nawet jest w kazdej pigulce, ktora zapisuje ci morderca w bialym fartuchu. Trzeba czytac skladniki produktow, ktore jemy i miec duza wiedze na ten temat

 30. Listwa said

  Przygotowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości nowelizacja ustaw o ochronie zwierząt przewiduje karę do 3 lat więzienia dla rolnika, który na własne potrzeby ubije świnię bez obowiązkowego zezwolenia.

  Projekt zawiera dodatkowo przyznanie sądowi prawa do orzekania przepadku mienia oraz zakazu wykonywania zawodu, co może w wielu przypadkach skutkować wydaniem zakazu faktycznego prowadzenia działalności rolniczej w gospodarstwie.

  Pomysłowi Ministerstwa Sprawiedliwości sprzeciwia się Krajowa Rada Izb Rolniczych.

  Za czasów okupacji hitlerowskiej za zabicie świni bez zezwolenia także groziły wysokie kary. W tym pierwszym wypadku groziła kara grzywny 500 marek, w wypadku powtórnego wykroczenia można było nawet trafić do obozu koncentracyjnego.

  Za komuny tropieniem nielegalnego uboju zajmowała się milicja przy wydatnej pomocy ORMO. W razie wpadki rolnik płacił wysoką grzywnę albo i szedł siedzieć.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19780&Itemid=55

 31. Sebastian said

  Naiwnością jest myślenie, że nasze nie-polskie władze zrobią coś w tym kierunku, by ograniczyć antypolonizm na świecie. Pupil nie będzie przecież kąsał swego pana, który im tę władzę załatwił. Mamy dzisiaj do czynienia z całkiem „nową” klasą polityczną, w której nie można się doszukać ciągłości pokoleniowej z okresu Polski niepodległej z przed II wojny światowej. Czasem się zastanawiam czy tzw. Drang nach Osten nie jest czasem żydowskim pomysłem i przez nich przez wieki realizowany, aktualnie z tendencją odwrotną i stopniowym opuszczaniem Rosji nieprzychylnej syjonistom. Antysemityzm w kraju, w którym prawie nie ma żydów też jest nieporozumieniem, zgodnie z prawdą powinno być – ten kraj jest we władaniu żydów, w którym prawie nie ma antysemityzmu, słowem, które jest w istocie i sensie fałszywe. Po za tym ludzie nie znając historii, bo byli indoktrynowani w szkole, nie są w stanie rozpoznać właściwie wroga. Mózgi są wyprane przez prawie totalne zażydzenie, umysłów, genów, wiary itp. itd. A propos nadstawiania policzka, to też moim zdanie nadinterpretacja. Naszemu Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi nie chodziło na pewno o to byśmy się dali zarzynać jak bezbronne barany. Ja to rozumiem w ten sposób, że trzeba być cierpliwym i na przeciętną agresję nie odpowiadać od razu pogromem, ale jak się miarka przeleje to nie ma zmiłuj. Tak było z karą śmierci, której wyrazem miłości bliźniego było uwolnienie nieszczęśnika od życia w grzechu po to by nie popełnił kolejnych. – Pozdrawiam Sebastian

 32. Boydar said

  Panie Listwo (29)

  Bez wskazania, jakie mogą być przyczyny odmowy zezwolenia na ubój, roztrząsanie podniesionej kwestii jest bezsensowne, to rozmowa w maglu. Przeczytałem zarówno ustawę w formie obowiązującej jak i proponowane poprawki. Taki szojchet nie będzie miał lekko po wyborach 🙂

  Proszę sobie wyobrazić sytuację, kiedy na terenie zaistnieje podejrzenie pomoru. Oficjalnie nikt nic nie wie żeby nie było paniki ani rzezi. A obywatel rolnik sobie rżnie. A Pan Listwa to dwa dni później zje, albo moja córka, ta ruda. Pier.dolę taki interes.

 33. Kasia said

  20. Hulajdusznik ma rację. Jakich polskich władz? Dopóki nie odzyskamy my Polacy naszej Ojczyzny, dopóki nie przejmiemy władzy we własnym kraju dopóty będę śpiewać „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”.

 34. watazka said

  Prawde mowiac, dyskusja zeszla nie na temat.
  Za I-a i II wojne swiatowa odpowiedzialne jest miedzynarodowe zydostwo i z calym Syjonem.

  Dyskutowanie tego, co sie dzialo w czasie II-ej wojny nalezaloby zaczac od przekazywania prawdy historycznej – bo jest dostepna- a nie wygadywac herezji, za kazdym razem o innych narodowosciach. Bo nie tylko Polacy sa oskarzani o krzywdzenie zydow w czasie i po wojnie. Za kazdym razem chodzi o to zeby kolejne narody oskubac z pieniedzy.
  Rzucanie zas liczbami bez pokrycia ma to do siebie, ze robi duze wrazenie ale tylko na durniach.
  Od czasu II-ej wojny swiatowej mamy co chwile nowy holokaust (ofiary z ludzi): W Wietnamie, Korei, Japonii, Niemczech po kapitulacji, Jugoslawii, Afganistanie i na calym Bliskim Wschodzie.
  A my ciagle grzebiemy w zydowskiej mitologii, zapominajac o tym, kto nam te kolejna wojne urzadzil.

  Prawda jest, ze ofiarami II-ej wojny byla tez ludnosc zydowska – zwlaszcza ta zwyczajna ludnosc cywilna.
  Jakos nikt nie opisuje tragedii zydowskich bankierow z City czy Nowego Jorku,czy zeby lecieli na pomoc pobratymcom.
  Soros na ten przyklad to okradl zydow wegierskich. A tzw. Agencja Zydowska skazala wielu zydow nie tylko na poniewierke ale i na obozy. Tych „nic nie znaczacych sie” zydow Golda Meir nie chciala w Izraelu. Wedlug Goldy Meir, starcy, chorzy i niesprawni nie nadawali sie do Izraela.
  Wiec lepiej niech sie zydy przyznaja ilu swoich spisali na straty. Agencja Zydowska miala wielki fundusze na ratowanie swoich. A i tak swoich okradli i skazali czesto na zaglade – tak jak w tym transporcie z Wegier do Ziemi obiecanej..

 35. NC said

  Czy ten drugi od lewej na tutułowym zdjeciu to nie przypadkiem Jenniger?

 36. Boydar said

  „Edward Gierek z gospodarską wizytą w PGR (drugi od lewej)

 37. Czytelnik said

  Listwa raczyła wkleić :”Za komuny tropieniem nielegalnego uboju zajmowała się milicja przy wydatnej pomocy ORMO. W razie wpadki rolnik płacił wysoką grzywnę albo i szedł siedzieć.”

  To juz są czyste pierdy hrabiego dakowskiego. Ja sie wychowałem na wsi w czasach tzw komuny i nie pamiętam żeby milicja i ormo ścigało chłopów za ubój. Niebyło czegoś takiego jak ubój nielegalny. Co innego, nielegalny handel nie przebadanym mięchem, to owszem, było zwalczane

 38. Peryskop said

  Re 36

  A kto ma proliferować pierdy fizprofesora jak nie filodoktor ?

 39. Leon55 said

  Polska popełnia dwa błędy historyczne
  1 Sprowadziła Krzyżaków
  2 Przyjeła Źydów

 40. watazka said

  38
  Leon55
  Wpuscila NATO i DOBROWOLNIE niemieckie czolgi na polska ziemie.

 41. Listwa said

  @ 38 Peryskop

  Peryskopie,
  jak na razie to Polska ma więcej korzyści ze strony prof. Dakowskiego niż z twojego paplania.

  Jest jakaś strona peryskopowa żeby coś sie z niej dowiedzieć?

  Jak nie robisz to tyle nie głosuj, bo to kaczy kwik.

  @ 37 Czytelnik

  Raczyła wkleić.

 42. Peryskop said

  Re 41
  Pytasz i OTO masz kilka z brzegu :

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/23/nowa-niemiecka-medycyna-nauka-czy-pseudonauka/

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/19/walka-z-pseudonauka-w-rosji-wymierzona-w-europejski-przemysl-homeopatii/

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/09/homeopatia-okultyzm-sugestia-czy-medycyna/

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/06/media-rosyjska-akademia-nauk-uznala-homeopatie-za-pseudonauke/

  A co ty skołatanemu człowieczeństwu dałeś prócz nieświeżych kotletów extrahowanych z Arystotelesa i Platona ?

  Multimyckowanie zabiło ci jaźń, że nawet straciłeś pojęcie, iż mieszanie cywilizacyjne jest możliwe, i czym jest informacja :

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/25/przeklenstwa-i-uroki-to-zlecenia-dla-szatana/

  Ale skoro musisz po 2 zł za wpis, to wal dalej KULą w płot 🙂

 43. Listwa said

  @ 42 Peryskop

  A od kiedy https://marucha.wordpress.com/ należy do ciebie i od kiedy ją prowadzisz?

  Znowu ci się zamuliło.

 44. narozniak said

  Podczas tajemniczej wizyty broszki nad Jordanem ,Binjamin Netanjahu powiedział ,że znowu będziemy razem, a to o czym mowa we wpisie to nic innego jak odpowiednie nastawianie Morloków do zwierząt którymi w/g talmudu jesteśmy. Dobrze jest to pokazane w filmie pt.”Zniesławienie”. My też jesteśmy poddawani agresywnej indoktrynacji mającej nas oswoić z nowymi panami. W większości polskich filmów główny bohater ma przyjaciela dobrego żyda (Bodo/ czas honoru/itd)a film pt.”Facet (nie)potrzebny od zaraz” to jedna wielka apoteoza syjonizmu. Nawet w teleturnieju 1z10 coraz więcej pytań dotyczy koszernych tematów. Także tylko patrzeć jak w szkołach zaczną uczyć jidysz.

 45. Piskorz said

  re 4..A jak w 1968 wyjeżdżali…to np. z patelniami /a wolno było ponoć/..tylko, że patelnie całe ze złota były…a pokryte dla niepoznaki nie wiem już czym..!

 46. otto hak said

  I, tam, panie Piskorz, jakie tam patelnie. Oni są o wiele mądrzejsi niż ładniejsi. Dla przykładu – jeden gościu imieniem Leoś wyjechał do detrojtowa i ze soba wziął tylko maleńką paczuszkę, rozmiarami może trzy centymetry na trzy na jeszcze jedne trzy. Za to żyje do dziś i jego potomstwo żyje i ma sie doskonale, dziękuję bardzo.

  Tam w tej paczuszce były znaczki.

 47. Listwa said

  @ 32 Boydar

  A kto powiedział że o odmowy chodz?
  O kontrolę.
  Rolnik ma prawo dla siebie, czyli 2 no 4. a jak jest 20 to juz biznesmen którego trzeba opodatkować i ściągnąc pieniadze za zgodę, lekarza, ubojnię. I powiedzą, zobaczymy czymu sie będzi opłacało jak jeszcze ściągniemy kilka tysięcy ton z zaganicy i obnizymy ceny

  I będzie aspargam i nie tylko

 48. Boydar said

  Dura lex, sed lex, Panie Listwa. Prawo ma wydłubane oczy i żylastą pięść. Wszystkie ustawy odczytywane jako antypolskie, równie dobrze mogą posłużyć do eksterminacji wroga. Bo sąd jest niezawisły w założeniu i to on decyduje czy prawo istotnie złamano czy nie. Nie bez przyczyny żydzi dopracowali się sądzenia przed własnymi „sędziami” a nie polskimi. I tu jest sedno sprawy.

 49. Lovshak Ruskij Agient said

  Ad 39

  – nie została nad Dunajem z Sobieskim w ramach nagrody za straty wojenne, a tak to Austria sama brała sobie tyle Polski ile chciała albo na ile pozwalała jej Rzesza w nagrodę za udział w wojnie…

 50. Lovshak Ruskij Agient said

  wpuszczenie jak to powiedziała Broszka najwspanialszej armii świata, powinno zostać jako takie potraktowane jako zdrada Narodu i Polski!!!. Nie moje modlitwy Panie Duda i nie moje wyczekiwania, a cene za Dudy i Maciorewicza fantasy zapłaci całe spoleczenstwo, bo wybrani do samolotów i do nowych ojczyzn….

 51. Carlos said

  To ze Pan Gajowy broni wiary katolickiej, to wielkie brawa, ale za malo Pan wrzuca linkow o sprostytuowaniu Polskiego Episkopatu. Bo Chrystusowy Kosciol nie bedzie zagrozony, jesli opiszemy jak cala wierchuszka koscielna zdradzila swoje owieczki, jak sie zjudaizowala.

 52. Carlos said

  http://www.ekspedyt.org/migorr/2013/03/02/7499_moje-pretensje-wobec-hierarchow-kosciola-katolickiego-w-polsce.html

 53. Carlos said

  re 52 link podalem pod dyskusje, nie ze wszystkim sie zgadzam w 100 % a juz napewno nie popieram Rydzyka, bo to plywak jakich malo, nawet jesli czasami robi pozyteczne rzeczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.