Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Płk. wywiadu: Polskie środowiska prawicowe są rozpracowywane przez obcy wywiad. Gdzie jest kontrwywiad?

Posted by Marucha w dniu 2017-02-27 (Poniedziałek)

Z wypowiedzi pana Międlara wynika dla mnie zupełnie coś innego i bardziej niepokojącego. Nie komentuję „Jewish Special Branch”. Osobiście uważam, że pracownicy lotniska byli przygotowani i świetnie zagrali swoją rolę.

Brytyjczycy wykorzystali różne swoje ustawy, w tym „ustawę antyterrorystyczną”, a także zalecenia „komisji równości rasowej”.

To było obliczone na zupełnie coś innego, przeznaczone na „rynek” brytyjski, a Polak stał się wyłącznie narzędziem. Przesłuchałem dokładnie relację pana Międlara. Jestem sobie w stanie wyobrazić odpowiedź Brytyjczyków na „pismo” z ambasady. Rozmowę urzędnicy poprowadzili tak, by „udowodnić” swoje tezy. Jestem też pewien, że nie do końca chodziło o przesłuchiwanego.

Co mnie zaniepokoiło? Głównie dwie rzeczy:

Po pierwsze, chcąc nie chcąc, pan Międlar uczestniczył w prowokacji, mającej udowodnić, iż Britain First jest organizacją skrajną, rasistowską. Poprowadzona umiejętnie rozmowa może – powtarzam może – posłużyć podjęciu przez władze brytyjskie procesu delegalizacji BF i uznaniu jej za organizację terrorystyczną, co z kolei, spowoduje określone konsekwencje i pozwoli na „specjalne traktowanie” jej zwolenników przez służby brytyjskie. Irlandczycy mogą coś o tym powiedzieć, ale to wymaga oddzielnego artykułu (to, co opowiadali mi o polityce Londynu wobec Irlandii realizowanej jeszcze pod koniec XX wieku jest przerażające).

Dla mnie ta sytuacja jest wręcz szokująca, bo nasi „sojusznicy” nie wahali się użyć obywatela suwerennego kraju UE do swoich rozgrywek i to w sposób bardzo brutalny.

Po drugie, całą gra na lotnisku, personelu i prawdopodobnie funkcjonariuszy służb specjalnych, ma jeszcze jeden cel, wymierzony bezpośrednio w Polaków na Wyspach. Chodzi o „udowodnienie”, że Polacy nie pasują do brytyjskiego społeczeństwa, ponieważ są „antysemitami, rasistami i ksenofobami”.

Użycie dla udowodnienia tej tezy chrześcijaństwa, jako argumentu, jest dla mnie poszlaką, że Islam do reszty opanował brytyjskie urzędy. Rozmawiałem z wieloma przedstawicielami żydowskich środowisk w Londynie i każdy z nich obawiał się właśnie „islamizacji władzy”. To ich określenie. Czyżby City całe już było w rękach Saudyjczyków?

Po trzecie i najważniejsze. Relacja pana Międlara świadczy o tym, że służby brytyjskie przygotowały się do tej operacji, a więc wcześniej wybrały i rozpoznały obiekt. Oznacza to, że polskie środowiska narodowe są rozpracowywane przez obcy wywiad, który łamie porozumienia sojusznicze i na terenie obcego, suwerennego kraju, prowadzi działania operacyjne przeciwko obywatelom tego kraju. Na miejscu polskiego kontrwywiadu zająłbym się tą sprawą i pogadałbym poważnie z łącznikami.

Ja, obejmując funkcję w Londynie, musiałem podpisać w siedzibie brytyjskiego kontrwywiadu wielostronicowy dokument, w którym zobowiązałem się do nie prowadzenia bez wiedzy gospodarzy działań wywiadowczych wymierzonych przeciwko Królestwu i poddanym królowej. O ile wiem, u nas nikt nie stawia takiego warunku podczas akredytowania łączników.

Kończę zwyczajowym: GDZIE JEST KONTRWYWIAD?

Piotr Wroński – wRealu24.pl
http://wrealu24.pl

Czy wrogość wobec chrześcijaństwa (ale nie „Kościołów” heretyckich) koniecznie oznaczać musi islamizację urzędów i władzy? Gajowy widzi tu tylko rzucające się w oczy ZAŻYDZENIE.
Admin

Komentarzy 31 do “Płk. wywiadu: Polskie środowiska prawicowe są rozpracowywane przez obcy wywiad. Gdzie jest kontrwywiad?”

 1. NyndrO said

  „(…)Rozmawiałem z wieloma przedstawicielami żydowskich środowisk w Londynie i każdy z nich obawiał się właśnie „islamizacji władzy”. To ich określenie. Czyżby City całe już było w rękach Saudyjczyków?(…)” Otwierejta szampana. Cyrk przyjechał!

 2. NyndrO said

  Nie znam gościa, ale jak widzę, że któś na zdjęciu zgrywa Franciszka Maurera, to jakoś tak mi się chce … teraz nie wiem – śmiać, czy płakać.

 3. revers said

  Kontrwywiad tylko przy ambonie dziala
  https://www.wprost.pl/kraj/10044350/Kardynal-Nycz-Jestesmy-gotowi-na-przyjecie-uchodzcow-Czekamy-na-otwartosc-wladz.htm
  lub zostal rozpracowany i zdobyty przez Misiewicza, w slawnym najsciu MSW ..

 4. wski said

  Dla mnie ta sytuacja jest wręcz szokująca, bo nasi „sojusznicy” nie wahali się użyć obywatela suwerennego kraju UE do swoich rozgrywek i to w sposób bardzo brutalny. Naiwny czy głupi nasi sojusznicy,no na Gajówce o tych sojusznikach było od cholery ilepiej takich sojuszników nie mieć.

 5. Tomek said

  „Czyżby City całe już było w rękach Saudyjczyków?”

  IDIOTA

 6. NICK said

  To nie jest idiota. Tomek. (5).
  ” każdy z nich obawiał się właśnie „islamizacji władzy”. To ich określenie. Czyżby City całe już było w rękach Saudyjczyków?(…)” Otwierejta szampana. Cyrk przyjechał!”
  To jest po prostu Nyndro.
  Ach. Taki tam. Tak. Kumplu. Taki tam.

  Sami, na czele z Gospodarzem, żeśmy pozwolili.
  To przypadek podobny do Qa. Mać.

  Sorki za podpu-szczanie.
  Spierdalaj.

 7. NyndrO said

  To pańskie spie*dalaj, to się niby do mnie odnosi? Nie, żeby mi to przeszkadzało, czy mogło obrazić, ale trochem ciekaw.

 8. NICK said

  Zdecydowanie do Pana, Krzysztofie.
  Rzecz jasna co do Pana odniesień do mnie. Nie życzę sobie.
  Przestaję odnosić się do wpisów Pana.
  Oczekuję reakcji podobnej.
  Generalnie to szkodzisz Pan.

 9. NyndrO said

  Dziadek, żebyś ty był taki odważny i powiedział mi to w oczy, to bym cię szanował. 🙂

 10. NyndrO said

  A moje odniesienia do siebie, to zdaje się pan widzisz z powodu postępującej demencji, bo ja se takich nie przypominam. Albo walisz LSD. Poza tym, to nie jest koncert życzeń. Nara.

 11. Efka said

  Saudyjczycy, czyli odłam żydostwa i tyle.

 12. NICK said

  „A moje odniesienia do siebie, to zdaje się pan widzisz z powodu postępującej demencji,”
  Oczywiście, ciociu. (10).

  Zatem wypij LSD. Nie dasz rady a szkoda.

 13. NyndrO said

  A paszła won, buraku.

 14. NICK said

  Paszłam. Pisz, bicepsie.
  Pisz. Możesz zaśpiewać?
  Idę prosto.
  Pan zaś zdążył się przystosować. Niezauważenie?
  Burak.

 15. NyndrO said

  Gościu, twoje dalsze mlaskanie w moim kierunku odbieram jako rodzaj onanizmu. Miej trochę honoru…

 16. Siekiera_Motyka said

  ” że Islam do reszty opanował brytyjskie urzędy. ”

  Widzę ze większość komentatorów zauważyli to co ja. Władza islamska w City ????? Śmieje się jak to pisze. Brytole za długo grali w „Gre” by być wykołowani przez jakiś tam Arabów. Prędzej Syjoniści mają ich pod kontrolom.

  „bo nasi „sojusznicy” nie wahali się użyć obywatela suwerennego kraju UE do swoich rozgrywek”

  Gra wywiadu Brytyjskiego i nic innego. My sojuszników nie mamy i nie jesteśmy suwerennym krajem w UE. Mamy tylko zdrajców co z tymi „sojusznikami” współpracują lub kompletnie ustępują.

  „Oznacza to, że polskie środowiska narodowe są rozpracowywane przez obcy wywiad, który łamie porozumienia sojusznicze i na terenie obcego, suwerennego kraju, prowadzi działania operacyjne przeciwko obywatelom tego kraju.

  ” łamie porozumienia sojusznicze” = .https://media.giphy.com/media/u2PbpoyLJxZDO/giphy.gif

 17. NICK said

  Przyszłeś. Weszłeś. Jesteś. Panie.
  Po co?

  Mam analizować.

  Ja odstępuję od Pana.
  Nie będę się odnosił.
  Zostawiam.
  Innym.

 18. Marucha said

  Panie NICK…
  O co Panu poszło względem naszego sympatycznego buddysty NyndrO?
  Bo tak wyszło, jak by to pisał Pan w zmienionym stanie świadomości.
  Powodu nie widzę.

 19. NICK said

  Poszło. Bo dawno miało. Pójść.

  Pan też? Gospodarzu?
  Argumentem o stanach zmienionych??? A dla kogo stany „zmienione” były bardziej charakterystyczne?

  Dobrze. Niech będzie.
  Co napisane to jest. A pisane po przemyśleniach. Tyle.

  Ćwikła.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Niech mi Pan wytłumaczy, jak sołtys krowie, bez logozgryfów i rembusów – co Pan ma do p. NyndrO?

 21. Peryskop said

  Re ćwikłaNICK contra Nyndroszek

  Kolejny nelson attempt in the making 🙂

  Poprzedni był niedawno w WT13/2017.
  A może to przymiarki do przejęcia Gojówki przez filo-KULa ?

  ===

  Jeśli skoligacony przez żonę z Adnanem Khashoggi ojciec Dodiego od Diany Mohamed Abdel Moneim Al-Fayed, owner of Hôtel Ritz Paris, ongiś jako właściciel Harrods Department Store, Knightsbridge, nie dostał obywatelstwa UK – to jednak by znaczyło, że City jest wciąż we właściwych rękach jakzwykle.

  Natomiast Gra Stanstead jest głębsza, jakzawsze.

  Tu się Jayda kayah-like nieco za bardzo językiem popisała :

  A pan Mendlar też ma tu role do odegrania pod prowadzącym znanym polsko-języcznym piewcą krzyżactwa teutońskiego :

 22. otto hak said

  Relacja pana Międlara

  Wciąż bym go tytułował księdzem, poniewaz księdzem byc nie przestał.

 23. u said

  Racja Panie Otto ksiadz sakramenty kaplanskie otrzymuje od samego Boga a nie od przebierancow i tylko Bog moze go godnosci kaplanskiej pozbawic. Zaden czlowiek!

 24. Boydar said

  Jakże to przykre.

 25. NyndrO said

  Ano. Troszku żałosne. Cóż, nawet królowa angielska czasem musi piardnąć.

 26. Boydar said

  Żeby postawić (a przynajmniej podjąć próbę postawienia) tego pociągu z powrotem na tory, odniosę się wyłącznie do tytułu artykułu – „Polskie środowiska prawicowe są rozpracowywane przez obcy wywiad. Gdzie jest kontrwywiad?”

  Ja to bym raczej zadał pytanie – a gdzie są te środowiska ?!?! Oprócz Gajówki, ma się rozumieć.

  W sumie, to nie wiem za co im płacą,” obcym kontrwywiadowcom” znaczy się. Równie dobrze mogliby rozpracowywać „baobab” na Litewskim (najpierw poderżnięto mu podczas „remontu” korzenie a teraz „fachowcy” zdiagnozowali że trzeba ściąć, bo jest tylko 15% żywego drzewa w drzewie).

 27. Małgorzata said

  Sprawa jest chyba bardziej skomplikowana -http://toyah1.blogspot.com/2017/02/dlaczego-ksiadz-miedlar-nie-doprowadzi.html

 28. Peryskop said

  23 U
  od samego Boga

  czasem od samiutkiego
  a w uniesieniach od samiuśkiego
  bowiem język wyraża tylko to, co pomyśli skołatana głowa

  …Po pierwsze, chcąc nie chcąc, pan Międlar uczestniczył w prowokacji, mającej udowodnić, iż Britain First jest organizacją skrajną, rasistowską. Poprowadzona umiejętnie rozmowa może – powtarzam może – posłużyć podjęciu przez władze brytyjskie procesu delegalizacji BF i uznaniu jej za organizację terrorystyczną, co z kolei, spowoduje określone konsekwencje i pozwoli na „specjalne traktowanie” jej zwolenników przez służby brytyjskie. Irlandczycy mogą coś o tym powiedzieć…

  Mogą :

  TIME 22.12.2003 A TROUBLING REPORT
  It was the worst atrocity of the Irish Troubles: three bombs axploding within 90 seconds during rush hour in Dublin in May 1974, killing 27 and maiming hundreds. Ninety minutes later, another bomb went off outsider a pub in Monaghan, killing seven. No one was ever charged with the crimes.
  Last week a four-year judicidal inquiry concluded that it was probable, though not proven, that the loyalist paramilitaries who planted the bombs had help from low-level members of British security forces. Justice Henry Barron, the report’s author, tried to probe whether senior British inteligence figures were involved in the attack. He didn’t reach a conclusion, but the British government hampered his investigation by reneging on its promise to cooperate fully with the inquiry. After an 18-month delay, it handed over no original documents, only 16 pages of letters referring to other documents.
  That stonewalling has outraged the victims and their families. „You can’t have a country like Britain waltzing around as moral policeman of the world and ignoring concerns in its own backyard”, says Greg O’Neill, a lawyer for the victims. He and other victims are weighing whether to sue the British government, both for compensation and on hopes of getting closer to the truth. – By Mairéad Carey and J.F.O. McAllister

  Ta niepozorna notatka na marginesie 24 strony tygodnika TIME o wydarzeniach sprzed 43 lat ujawnia część mrocznej prawdy o prowokowaniu „terroru” przez tajne akcje tajnych służb na zlecenie rządów państw lansujących się na wzory demokracji.

  BF to kolejna ustafka.

  WHAT NEXT ?

 29. Siekiera_Motyka said

  Ad. 27 – Pierwszy raz słyszę o tej Jayda. Zobaczyłem filmik jej „speech” i pierwsze co przyszło mi do głowy to „Ona kłamie.”.

  Tak mi intuicja podpowiada 🙂

 30. Peryskop said

  Re 29
  S_M BINGO !

  Rozpoznawalna po piercingowanym języku #21.

  A skoro Jayda wyznania kayahowego, kimże Izaak Mendlar ?

 31. Zerohero said

  admin: „Gajowy widzi tu tylko rzucające się w oczy ZAŻYDZENIE.”

  Żydzi są cwani i gdy chcą likwidować chrześcijańskie święta, to posługują się islamem. Jakoby „muzułmanie tak chcieli”. Wtedy ewentualna niechęć spada na muzułmanów, a Żydzi pozostają bezpieczni.

  @Autor. Co za brednia z tymi Saudami kontrolującymi City. Puknij się Pan w łeb. Kontrola jest wtedy gdy sami produkujemy broń i zabezpieczamy szlaki handlowe. Saudom można skonfiskować ich papiery wartościowe z dnia na dzień. Taka to jest „potęga”.

Sorry, the comment form is closed at this time.