Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Korwin-Mikke wywołał kolejną zadymę w Unii. „Jednym zdaniem obraził 3,5 MILIARDA osób!”

Posted by Marucha w dniu 2017-03-02 (czwartek)

Podczas środowej debaty Parlamentu Europejskiego Janusz Korwin-Mikke znów zszokował unijnych polityków kontrowersyjną wypowiedzią. Tym razem postanowił uderzyć w kobiety i potwierdzić, że nie jest on zwolennikiem równouprawnienia. Mogą go za to jednak spotkać poważne konsekwencje. „Jednym zdaniem obraził 3,5 miliarda osób!” – oburzają się unijni politycy.

– To oczywiste, że kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni, bo są słabsze, są mniejsze i mniej inteligentne, to wszystko – powiedział Korwin, czym wywołał burzę w Parlamencie.

Na te słowa natychmiast odpowiedziała hiszpańska deputowana, Iratxe Garcia-Perez, która zaznaczyła, że jest członkiem zgromadzenia właśnie po to, by chronić europejskie kobiety przed takimi mężczyznami jak Korwin-Mikke.

– Wiem, że to boli i że to pana martwi, że dziś kobiety mają prawo zasiadać w tej izbie, żeby reprezentować obywateli na tych samych prawach, co pan – powiedziała Garcia-Perez uszczypliwie, jednocześnie zaznaczając głębokie zdziwienie i rozczarowanie postawą polskiego deputowanego. Nie była jednak jedyną osobą, która stanowczo zareagowała na słowa Korwina. Roberta Metsola z Malty napisała na Twitterze, że poglądy Polaka są niczym zdrada wartości całej Unii.

W związku ze słowami Korwin-Mikkego, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani wszczął śledztwo w sprawie kolejnych komentarzy deputowanego. Nie wpłynie to pewnie jednak na jego poglądy, ponieważ był już wielokrotnie karany za swoje wystąpienia.

http://pikio.pl

Naszym zdaniem Janusz Korwin-Mikke powinien odwołać swą opinię i publicznie stwierdzić, iż kobiety są większe, silniejsze i bardziej inteligentne, niż mężczyźni.
Admin

Komentarzy 85 to “Korwin-Mikke wywołał kolejną zadymę w Unii. „Jednym zdaniem obraził 3,5 MILIARDA osób!””

 1. panMarek said

  A naszym zdaniem to jest takie paplanie nad problemami typu, że jutro wzejdzie słońce.
  Komuchy są bardziej tępe niż debile i się z nimi nie dyskutuje. Tyle.

 2. azbMC said

  Tutaj Cos o Kobietach , https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw

 3. Joannus said

  Polska spragniona demokracji, jak mucha zwabiona smrodem zgnilizny czy gnoju przylgnęła do zachodu, w którym prawdy nie można już publicznie zapodać.

 4. jazmig said

  Ta notka Pikio jest klasycznym przykładem kłamstwa polegającego na tym, że podaje się część informacji. Jest to czysty urbanizm.

  JKM wskazał na bezsporne fakty: w olimpiadzie z fizyki, najwyższe miejsce, jakie zajęła kobieta, to 800. W pierwszej setce najlepszych szachistów świata nie ma ani jednej kobiety.

  Jak chodzi o siłę fizyczną, to jest podobnie. W tenisie ziemnym, tenisista z nr 100 w rankingu bez problemu pokona obie siostry Wiliams. Skoki narciarskie kobiety oddają na skoczni normalnej – 100 m. (tak się ona nazywa fachowo) bo na skoczni dużej, gdzie ląduje się w okolicach 130-140m żadna kobieta nie ustałaby skoku. O skoczni mamuciej z lądowaniem na odległościach ponad 220 m, nawet nie warto wspominać.

  Taka jest biologia i nic na to nie poradzimy. Natomiast są takie obszary życia, gdzie kobiety są lepsze od mężczyzn i tam one zarabiają więcej.

 5. Dziadzius said

  Tak tylko dla rozwagi.
  W Kanadzie[ jaki we wszystkich roz*piep**onych krajach Zachodu] jest i byl naped zeby rownouprawnic kobiety we wszystkich robotach no i osobiscie mialem dowod wartosci tego rownouprawnienia.
  Otoz moja Mama na starsze lata miala cukrzyce i klopot z nogami i tak z tej i innych przyczyn nabrala duzo wagi i chyba wazyla +/- 300 funtow Byla okazja ze Mama upadla i Tato i ja nie moglismy Mamy podniesc z podlogi wiec zawolalismy karetke pogotowia . Przyjechala i to w bardzo dobrym czasie i wyszly dwie dziewczynki ( oczywiscie blondynki) tak moze 22 + latki i o swojej osobistej wadze +/- 100 funty [ Mysmy bardzo dokladnie powiedzieli jaki mamy problem i wage Mamy] i podeszly do Mamy i „gowno” ani widoku ze nawet poruszyly Mame z jej miejsca. Te panny zaczeky chodzic w kolo jak kury co szukaja ziarna a Mama dale lezy na podlodze. Ja za telefon i troche ostro opisuje co sie z robi z Mama dispatcher ( oczywicie kobieta) zaczyna mi opowiadac jak te dzieci maja trening i wiedza jak podniesc ciezka pania. Ja znow za telefon i na (911) policje i nowa karetke. Za dwie +minuty byl woz policyjny i o dziwo druga karetka pogotowia tym razem z dwoma mezczyzanami . Chlopy po 6 stop wysokosci i +/- 200 funtow osobistej wagi.Podeszli do Mamy i podlozyli Mamie pod ramiona taki jak recznik i bez klopoty podniesli Mame i polozyli na wozku i do szpitala.
  Mores– nie wysylaj dziecko jak potrzeba chlopa.
  Koszt tej zabawki w rownouprawnienie = == dwie karetki+ 6 obslugi + i jeden woz policyjny+ dwoch policjantow ale HUrra Hurra byly dwie blondynki zatrudnoine i o gazy takiej samej jak i mezczyzni i Dzieki Bogu ze naprawde nie bylo nieszczescia.

 6. JKM nie jest ILUZJONISTĄ i obala sztuczne MITY ! said

  JKM ma 100% racje i jego opinie w tym względzie w CAŁOŚCI potwierdzam, jako były wieloletni menager w High-Tech, a potem właściciel średniej wielkości firmy (120 osób). Przez wstawianie kobiet na stanowiska menagerów, ZAWSZE ponosiłem straty finansowe oraz zwiększała się niestabilność firmy wskutek zwiększonej rotacji kadrowej, a ciągłe szukanie pracowników jest też bardzo kosztowne i generuje destabilizacje.
  Do tego co SŁUSZNIE stwierdzi JKM jeszcze dodam, że statystycznie kobiety NIE mają 3-wymiarowej wyobraźni oraz zmysłu przewidywania na kilka kroków na przód.

  Większość kobiet widzi zagadnienia jako PŁASKI obraz i to powoduje podejmowanie ZŁYCH decyzji przez kobiety.
  Kobiety brak widzenia zagadnień w postaci 3-j wymiarowej usiłują zastąpić iluzorycznym POZOROWANIEM i zwykłym KŁAMSTWEM co NIE jest racjonalne na dłuższym dystansie. Zawsze czy prędzej czy później powoduje BRAKI co jest bardzo KOSZTOWNE w ogólnym bilansie. To samo dotyczy życia prywatnego.

  LEWACKI świat w XX wieku sfabrykował fałszywą ILUZJE szytą grubymi nićmi, że wszyscy ludzie są jakoby „równi” sobie co NIE jest prawdą.

  To jest też potężną manipulacji umysłową, że jakoby murzyni są równi pod każdym względem z białymi ludzmi. To też NIE jest prawdą i nie ma tego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

 7. Alina said

  JKM ma poniekąd rację, bo jako Ozjasz jakiś tam ma do obserwacji obiekty z najbliższego otoczenia równie koszerne zapewne. I stąd wniosek o mniejszej inteligencji kobiet – dotyczy to Żydówek.
  To nie dziwi, bo tysiąclecia wciskania im kitu o nieczystości, ograniczaniu praw, nieposyłaniu do szkoły, rozdzielaniu kobiet od mężczyzn w synagogach, na weselach, musiało się jakoś odbić w zapisie genowym. No i ten chów wsobny z jednoczesnym tumanieniem o jakimś wybraństwie.

  Nic dziwnego, że wiele Żydówek jest nie tylko mniej inteligentnych od JKM, ale ma wielkie problemy psychiatryczne, bo kto by nie miał na ich miejscu?

 8. Alina said

  6 – bzdury jak JKM

 9. revers said

  Naszym zdaniem Janusz Korwin-Mikke powinien odwołać swą opinię i publicznie stwierdzić, iż kobiety są większe, silniejsze i bardziej inteligentne, niż mężczyźni.
  Admin

  Zwlaszcza te po transwersji lub przed transwersja lub z jeszcze z nie dogolonymi nogami lub Wurst, pani Grodzka.

  p. JKM nic nowego nie powiedzial takie same burze w szklance wywolywal w Polsce i w TV.

  Ale przy waznych sprawach jak CETA morda w kubel i jestem za. przy okazji wskoczyl na pania Le Pen ktora jak sie okazuje ma wieksze jaja i mozg jak dwoch JKM.

 10. NC said

  Co JKM osiagnął na scenie „politycznej” w Polsce od 1989 i w Brukseli od 1914?

 11. Alina said

  Popatrzmy na inne statystyki:
  – debilów
  – morderców
  – oszustów matrymonialnych
  – alimenciarzy
  – sprawców wypadków komunikacyjnych
  – nagrodzonych nagrodą Darwina
  – komunistów
  – narkomanów
  – pedałów 🙂

  Kiepsko to wypada dla zbiorów chromosomów XY …. Zajmują czołowe miejsca

 12. AniaK said

  „– To oczywiste, że kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni, bo są słabsze, są mniejsze i mniej inteligentne, to wszystko – powiedział Korwin, czym wywołał burzę w Parlamencie.”

  Chyba już nikt nie ma wątpliwości że pan Korwin-Mikke nadaje się bardziej do Disneylandu niż do Parlamentu.

  Może to ich bardziej zainteresuje.

  Jako polska kobieta chciałam zwrócić uwagę, że jesteśmy jednym z nielicznych krajów na Świecie gdzie kobiety w zaawansowanym wieku harują na chłopów, ich baby, i dzieciaczki. Wydłużając wiek emerytalny nie tylko pozbawiono ich zasłużonych pieniędzy, ale towarzystwo z Izby Lordów zafundowało im jeszcze motorek w d.pie. Żaden z posłów, posłanek, senatorów…nie wspominając o jakichkolwiek przywilejach związanych z wiekiem, nie wpadł na pomysł, żeby w ramach rekompensaty skrócić im chociaż czas pracy o godzinę, albo dołożyć 10 dni urlopu na regenerację.

 13. Kobieta "żołnierka" o 30% MNIEJ skuteczna od Żołnierza mężczyzny said

  Kobiety jako „żołnierki” w wojsku są o 30% MNIEJ skuteczne w porównaniu do mężczyzn, gdyż te 30% STRATY czasu wynika z ich systematycznych zmian HORMONALNYCH w organizmie związanych z „miesiączkowaniem” , często z BOLESNYM miesiączkowaniem co skutkuje ZNACZNĄ utratą sprawności fizycznej i utratą koncentracji w czasie miesiączkowania.

  Ponadto kobiety mają od 30% do 50% mniejszy pęcherz moczowy, co wymusza na kobietach znacznie CZĘSTRZE oddawanie MOCZU zwłaszcza przy wysiłku fizycznym, co zdecydowanie ZMNIEJSZA bezpieczeństwo kobiety na polu walki lub w czasie operacji wojskowej w porównaniu do mężczyzn.

  Zaciąganie kobiet do wojska jako żołnierki i twierdzenia, że kobieta w tym fachu jest „równa” mężczyzny jest zwykłym KŁAMSTWEM sfabrykowanym przez LEWACKICH oszustów polityków wszelkiej maści.

 14. rafal z said

  Kobieca inteligencja NIE jest gorsza od męskiej! Jest wyspecjalizowana bardziej w materii… ducha. Facet dominuje w obszarze… rzeczy. I o ile wysoce prawdopodobne jest, że facet będzie tym, który zbuduje naj naj najlepszy np statek kosmiczny to… w „budowaniu” człowieka kobieta jest high tech specem. Baa w niedalekiej przyszłości rola kobiety wzrośnie!

  ——
  A co, jeszcze jej mało, psia mać?
  Admin

 15. AlexSailor said

  ad 2 @azbMC

  Film definiuje problem, ale nie dokładnie, na dodatek przesiąknięty jest seksualnymi teoriami.
  A wszystko jest bardzo proste.
  Nie da się zbudować cywilizacji bez podporządkowania i wykorzystywania kobiet w reżimie posłuszeństwa wobec mężczyzny.
  Ojca, męża, brata, syna.
  Nie da się, gdyż nastąpi rozpad i dezintegracja.
  I teorie naturalistyczne czy seksualne są tu zaciemnianiem sprawy, choć mała rolę odgrywają.

  A jak zniszczono naszą cywilizację??
  To proste.
  W latach dwudziestych „cudem” wyparowało z przysięgi małżeńskiej ślubowanie posłuszeństwa wobec
  męża.
  I dalej już poszło.

 16. AniaK said

  Re13:
  Podobno najlepsze żołnierki po menopauzie. Ponoć nawet generały schodzą im z drogi. Tak potrafią przywalić że zostają się tylko oczodoły 🙂

 17. janetatanka said

  Uwazam, ze lewactwu udalo sie zaszczepic „ludzkosci” propagande na temat rownosci juz bardzo mocno. Kobiety nie sa rowne mezczyznom w takim samym stopniu jak mezczyzni nie sa rowni kobietom. Wystarczy odrobina zdrowego rozsadeku, zeby o tym wiedziec.

 18. pawel said

  Wyzwalajcie się dalej szanowne Panie. Tylko ku czemu?

 19. AniaK said

  Re17:
  I trochę oleju w głowie żeby dostrzec podobieństwa i różnice.

 20. AlexSailor said

  @AniaK i @Alina

  Drogie Panie, powiedzcie szczerze, czy prawdę powiedział JKM, że kobiety są słabsze, są mniejsze (oczywiście statystycznie)????

  I zastanówcie się, czy statystycznie z sensem nie powiedział reszty.

  Oczywiście statystycznie, bo znajdzie się wiele bardzo inteligentnych kobiet wysoko powyżej średniej mężczyzn, jak i statystycznie wielu skretyniałych chłopów o inteligencji szympansa.

  Po co mamy się bawić akurat tu w grzeczności i udawanie.
  Może akurat Panie mają większą inteligencję niż ja, czy inni bywalcy Gajówki.
  Ale to nie ma nic do rzeczy.
  Można się upierać.
  Idą na nas tłumy muzułmanów, hindusów, Chińczyków, murzynów i nie ma nikogo, kto by kobiety europejskie miał bronić.
  Ale bronić trzeba mieć co/kogo.

  Tak się zastanawiałem nad zarzutami wobec Niemców, Szwedów, czy Francuzów, dlaczego swoich bab nie
  bronią.
  I chyba jest tak, że nie mają czego bronić.
  One tam, zamiast być posłuszne i poddane, upodliły swoich chłopów nadając im status
  prawnie usankcjonowany, status ludzi drugiej, a może i trzeciej kategorii.
  Oczywiście ktoś je w tym kierunku popchnął, jak w raju.

  No to przyjdą muzułmanie.
  Nie ma rady.
  I zaprowadzą swoje zwyczaje.
  Tak się to kończy.

 21. #16 p. Aniu strzelila Pani swoim argumentem w „10”-ke….gratuluje. Mam nadzieje ze Pani ambicja nie bedzie z czasem przeobrazic sie w taka zolnierke !!!

 22. SAP said

  JKM gada ja rabin. Może za młodu siedział z mame w babińcu.

 23. Isia said

  … Panie Gospodarzu …

  … ta, nie pierwsza przecież, bulwersująca – zwłaszcza w świecie Zachodu, przesiąkniętym tzw. poprawnością polityczną i innymi żydowskimi „wynalazkami”, z prawami „człowieków” na czele – wypowiedź tego żyda Ozjasza Goldberga (J. Korwin – Mikke) nie jest, według mnie, żadną rewelacją, ani niczym odkrywczym … 74 – letni deputowany, nota bene ojciec chyba 8 dzieci, lubi zwracać na siebie uwagę i popisywać się takimi, charakterystycznymi dla niego, „szokującymi” wystąpieniami … powiem wprost … to cwany, sprytny żyd, który doskonale umie i lubi pływać w mętnej wodzie … manipulator, który młodym, nie wyrobionym politycznie, Polakom mąci w głowach swoimi, bardzo szkodliwymi dla Polski, poglądami na gospodarkę etc. …

 24. Marucha said

  Re 20:
  Chyba trafił Pan w sedno.
  Większość mężczyzn w Szwecji czy Norwegii NIE CHCE bronić większości kobiet, bo nie widzą w tym ani sensu, ani potrzeby.
  Zresztą nikt ich nie wychowywał w choć odrobinę rycerskim duchu.

  Dawajcie więc sobie radę same, drogie Panie.

 25. Większe, silniejsze bo KŁAMIĄ i bardziej nagie kobietki: said

  >https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg

  >http://25.media.tumblr.com/6295130cd5ed23aef4fd5f7f930f3add/tumblr_mkgvr7GCsR1qzmbseo1_400.jpg

 26. otto hak said

  Dziewczyny, Wy robicie pewne rzeczy lepiej od nas, a my inne rzeczy robimy lepiej. My biegamy za zwierzyną, a Wy chowacie nam potomstwo we wczesnych latach życia. My Was bronimy przed złymi ciapatymi ludźmi, a Wy nam szykujecie strawę, gdy umordowani przychodzimy do dom. A gdy my idziemy na wojnę, żeby Wam zapewnić bezpieczeństwo, wtedy Wy same potraficie upolować mastodonta. Takoż, gdy my jesteśmy na wyprawie wojennej czy mysliwskiej, a Was z nami nie ma, to musimy sami sobie zaszywać dziury w przyodziewku i sporządzać kiełbasy z dziczyzny, a nawet czasem ugotować własne piwo. A po powrocie nosimy Was na rękach i przynosimy kwiecie z pola i lasu.

  Nie ma, że mielibyśmy byc gorsi czy lepsi od Was. Jesteście po prostu inne i jak powiadają Francuzi, niech żyje różnica.

  Nie Wiem, czy Korwin ma rację, czy nie, ale myslę, miał rację, że zamącił.

  ——
  Którą z Pań stać by było na taki dżentelmeński obiektywizm?
  Nie widzę. Nie słyszę.
  Admin

 27. otto hak said

  Przepraszam za duplikancję. W trakcie mojego pracowitego dziubania w klawiaturę, przybyło trochę opinii i powyższa stała się śmiesznym banałem.

 28. Re: 27 Otto Hak

  Nie przypominam sobie, aby Bog stworzyl pierwszego czlowieka plci zenskiej…
  (no chyba ze kobiety usilnie chca wszystkich przekonac, ze bylo inaczej…:)))… I poprawic „blad” Samego Boga…:)))
  ===================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Isia said

  … (26) Panie Otto …

  … bardzo ładnie Pan to ujął … „po powrocie nosimy Was na rękach i przynosimy kwiecie z pola i lasu” … mogę tylko powiedzieć, jako przedstawicielka płci pięknej, że właśnie takich wspaniałych Panów, kochających nas, opiekujących się nami, bardzo potrzebujemy … 🙂 …

 30. Marucha said

  Re 23:
  Widzi Pani, na JKM nie oburzono się za jego cechy charakterologiczne i genetyczne, albo za głupie poglądy na gospodarkę – ale za stwierdzenie oczywistej oczywistości.
  I to jest dla naszych czasów symptomatyczne.

 31. Marucha said

  Re 29:
  Na wiosnę zawsze kradnę dla mojej żony gałęzie bzu. Chodzi o to, żeby – zgodnie ze studencką tradycją – właśnie je ukraść. Ewentualnie znaleźć przynajmniej jakieś bezpańskie krzewy z kwieciem.

 32. Isia said

  … (26) komentarz Pana Gajowego …

  … ależ Panie Gospodarzu, podzielam zdanie Pana Otto, przyznaję mu rację …

 33. Zerohero said

  Kobiety są przeciętnie tak samo inteligentne jak mężczyźni, ale:

  – jest mniej idiotów wśród kobiet
  – jest mniej geniuszy wśród kobiet
  Czyli kobiety są bardziej przeciętne. W dodatku rzadziej mają jakieś hobby, pasje itp.

  JKM powiedział to w sposób wypaczony, tak by stać się celem do bicia i ośmieszać idee których niby broni..

 34. niech sie swieci 8marca said

  Kobieta najlepszym przyjacielem czlowieka !!!

 35. rafal z said

  @Gajowy / ad14

  „A co, jeszcze jej mało, psia mać? Admin”

  Rola kobiety wzrośnie ALE nie w sposób jak to sobie wyobrażają feministki. Dzisiejsza kobieta konkuruje z facetem w kopaniu rowu łopatą. I tu skazana jest na porażkę. Niemniej jednak należy sobie uzmysłowić, że nasze wyobrażenie o gospodarce jest tylko wyobrażeniem. Modelem, teorią uwarunkowaną kulturowo. Przeobrażenie gospodarki kapitalistycznej (konkurencyjnej) w ekonomię opartą o współpracę jest nie tylko nieuniknione… ale będzie warunkowało przetrwanie danej firmy, organizacji! I tu będzie potrzebny ogromny wysiłek intelektualny… kobiecy wysiłek intelektualny.

 36. revers said

  Wystarczy ze p.JKM glosowal za CETA, jest za GMO, czyli jesz za trwalymi zmianami hormonalnymi, genetycznymi dotyczacymi meskosci, czyli glosowal przeciwko sobie.

  Zbyt wiele chemicznych pesdycydow, produktow GMO na trwale zabuza rownowage chormonalna u mezczyzn zeby kolejne pokolnia zapewnily mezczyznom meskosc, szczegolnie tym o charakterze mysliwego lub na trwale zmieniajacego otoczenie przyrody przez kolejne wynalazki lub wzory przemyslowe do podboju kosmosu wylacznie na co ma wplyw takze ciensza kora mozgowa u mezczyzn, kosciec czaszki w odbiorze, wplywowi promieniowania kosmicznego u mezczyzn..

 37. Tyras said

  Oto do jakiego zidiocenia doprowadzila polit-poprawnosc. Stary duren puscil baka i „parlament jewro-pejski” dostal czkawki.

  #12 „Chyba już nikt nie ma wątpliwości że pan Korwin-Mikke nadaje się bardziej do Disneylandu niż do Parlamentu. ”

  KM jest w cyrku i zdaje sobie z tego sprawe w prownaniu do reszty (p)oslow. Obojetnie czy ten cyrk zwie sie disnayland, gluopoland czy jewropejski parlament.

 38. otto hak said

  Panie Jaśku.

  Pan Bóg jest ponadczasowy. (i pozaprzestrzenny, ale akurat to do rzeczy nie należy)
  Według księdza Dominika salezjanina mężczyzna i kobieta zostali stworzeni równocześnie.
  Można przypuszczać, że potem się rozdzielili na dwie różne płcie, ale co do tego, czy potem, upierać się nie będę.

  (dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych).

 39. otto hak said

  Jeszcze chciałem przypomnieć, że prosiliśmy uprzednio, aby takich zdjęć nie zamieszczać. Nie dlatego, żeby miały być nieprzyzwoite. Nie są. Są po prostu brzydkie (nieestetyczne) oraz wytarte, jako że już kursowały po Gajówce chyba kilkanaście razy.

  Ponadto, należy wziąc pod uwagę, że ogólnie ludziska są gypie i zaraz wezmą to na niekorzyść portalu i Gajowego.

  Klasa polega również na tym aby miarę znać mocium panie.

 40. Kuna said

  Problem jest taki, że czy kobiety głosują czy nie głosują, to i tak g…no mamy po każdych wyborach.
  Więc chyba nie w wyborcach problem.

 41. ojojoj said

  Nie jestem fanem JKM, ale jak narazie to w parlamencie EU ten gosciu mysli logicznie. Powiedzial kiedys ze unia powinna byc zniszczona, ale z drugiej strony zarzucono mu ze bierze z uni kase za swoja prace. Moze i tak, ale mozna tez na to spojrzec inaczej – facet pluje uni w twarz, a unia mu za to placi. Prosze zauwazyc, ze JKM placi kary bez zadnej walki w sadach. Moze wlasnie taka wybral taktyke – dostac kase, napluc, oddac kase za kare – i tak w kolko. W tym szlenstwie, moze byc metoda – jak to kiedys powiedzial pan Szekspir.

  Jezeli chodzi o prace kobiet na rowni z meszczyznami, to zatrudnienie kobiet w zachodnich firmach zaczyna spadac. Powod: szefowie boja sie pozwow kobiet za seksizm czy fizyczna przemoc, gdzie w coraz wiekszej ilosci przypadkow zostaja zmyslone przez kobiety zeby wyrwac kase. To ma tez duzy zwiazek z dzisiejszymi chlopami, ktorzy nie wierza juz w tradycyjny malzenski zwiazek. W taksowkach w izraelu sa kamery, bo kobiety chca jezdzic za darmo. Jak przychodzi do placenia, to dzwonia na policje i zmyslaja ze taksowkarz chcial je wykorzystac.

  Pani Alino, proste pytanko: prosze mi pokazac na przestrzeni dziejow ludzkosci panstwo czy spoleczenstwo rzadzace przez kobiety, w ktorym zylo sie swietnie.

  Ja moge podac natomiast panstwa rzadzace przez kobiety w ktorych jest syf, np. Szwecja – w 1994 kobiety zdobyly 40% miejsc w parlamencie, najwiekszy skok % kiedykolwiek – no i mniej wiecej wtedy zaczal sie tam syf, przede wszystkim z emigrantami

  A tutaj fajny wykres rozlozony na rozne kraje, ktory duzo mowi na ten temat. Wykres zaczyna sie od roku 1990. A wiec mozna bezpiecznie zalozyc, ze wczesniej ponad 90% (jak nie 100) w rzadzie to byli tylko faceci.

  Proportion of seats held by women in national parliaments (%)
  .http://data.worldbank.org/indicator/SG.GEN.PARL.ZS

 42. Adrem said

  Sądząc po wypowiedziach szanownych blogerów, nie będzie żadnych problemów z przejściem na islam jak tylko się pojawi taka konieczność.
  Będzie to przecież korzystne ze wzgledów ekonomicznych, po co płacić dżizję, nieprawdaż ?
  No i wreszcie te arodanckie kobiety ( przecież każdy wie, że słabsze, mniejsze, głupsze ) beda wiedziały, gdzie ich miejsce.
  A wreszcie przecież i tak Bóg jest tylko jeden, to co za różnica……

  Gratulacje !

 43. Re: 38 Otto Hak…
  Wyglada na to, ze ow ksiadz „powiedzial co wiedzial…”, co wcale nie oznacza, ze powiedzial prawde…a jedynie wydal „watykanska” opinie…
  Pewnie, wkrotce dowiemy sie od tego ksiedza, ze czlowiek pochodzi od malpy…I wogole „spadl z ksiezyca”…

  Oj…oj… Stary Testament sie „klania”…

  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Przekazalem tylko zrodlo fundamentu, a nie opinie o Nim…

 44. otto hak said

  Nam trudno zabierać głos w sprawach wykraczających poza piąty wymiar (czwartym oczywiście jest czas).

  Pojecia przedtem, potem, nad, obok, etc ograniczone są tylko tymi czterema wymiarami.

  „Co dla zmysłów niepojęte, niech wypełni wiara w nas…”

 45. Isia said

  … (31) Panie Gospodarzu …

  … dziękuję za ten piękny bez 🙂 … co do tej tradycji studenckiej, to prawda … z moich czasów studenckich pamiętam ukwiecone rabatki, ciągnące się wzdłuż D.S. Parawanowiec (i Słowianka) i … naszych kolegów potajemnie zrywających tam kwiaty, dla nas dziewczyn …

 46. Isia said

  … (23) oczywiście, niewyrobionym politycznie …

 47. Jaskiniowiec said

  Powoli sie je oswaja ….dzika materialistyczna zachlanna rasa …

 48. u said

  Knebel jest coraz bardziej widoczny. Doszlo do tego, ze nawet posel PE nie ma prawa powiedziec to co mysli. Mamy juz chyba ustroj totalitarny zarazony debilizmem. Kiedy to sie skonczy, bo skonczyc sie musi bo erozja jest nie do pokonania na tym swiecie.

 49. AlexSailor said

  Ad 38 @Otto Hak

  „Według księdza Dominika salezjanina mężczyzna i kobieta zostali stworzeni równocześnie.
  Można przypuszczać, że potem się rozdzielili na dwie różne płcie, ale co do tego, czy potem, upierać się nie będę.”

  Ten ksiądz powinien zostać suspendowany, albo zamknięty na dłużej w klasztornej celi.
  Jeśli w ogóle jest jeszcze księdzem.
  W każdym razie jest nieświadomym albo perfidnym kretem rozwalającym od środka zarówno kościół, jak i cywilizację.
  Widać, że nie wierzy w prawdziwość Biblii i wymyśla farmazony.
  Sposób stworzenia kobiety z żebra mężczyzny, jest szczegółowo opisany od tysięcy lat.
  Ale „Dominik” jest mądrzejszy.

  I jeszcze:

  Ad. 26 „Dziewczyny, Wy robicie pewne rzeczy lepiej od nas, a my inne rzeczy robimy lepiej. My biegamy za zwierzyną, … ”

  To są zatrute lewactwem brednie, którym nieświadomie Pan ulega.
  Może za dużo towarzystwa „księdza Dominika”.

  Kobieta została stworzona jako pomoc dla mężczyzny, i wszędzie tam, gdzie jest pomocą, wszystko ZAKWITA.
  Tam, gdzie wprowadza się relacje „partnerskie”, zwłaszcza takież związki, zaczyna się zacinać, a wkrótce o żadnym „partnerstwie” nie ma mowy, a zaczyna się dominacja w imię „równouprawnienia”, np. parytety.
  Dominacja (zwana równością) prowadzi do destrukcji i samozagłady, której jednym z symptomów jest redukcja dzietności poniżej zastępowalności pokoleń.

  A na marginesie, czy „ksiądz Dominikanin” powiedział kiedyś, czy słyszał Pan o pierwszym przykazaniu nadanym przez Pana Boga?
  Pierwszym chronologicznie i nigdy nie odwołanym.
  „Rdz 1:28
  28. Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię … ”
  (BT)

  Jeśli będzie, jak jest, to za chwilę nastąpi załamanie populacji ludzkiej, z wyjątkiem cywilizacji, gdzie kobieta jest pomocą.
  To dlatego muzułmanie, półdzicy i cywilizowani ludzie z Afryki, i podobni, podbijają i zalewają świat.
  I podbiją go, jeśli się nic nie zmieni.
  A klucz jest w kobiecie.

  Na koniec.
  Nie widzę niczego brzydkiego w tych zdjęciach, wręcz przeciwnie.
  Owszem, nie powinny być zamieszczane, a przynajmniej nie bez kropki przed linkiem,
  ale nie z tego względu, że są „brzydkie”, lecz z powodu ich niestosowności i możliwego
  złego oddziaływania, którego mechanizm jest powszechnie znany.

 50. AniaK said

  Ja za fioletowym bzem nie przepadam. Nijak nie pasuje mi do wnętrza. Ja lubię biały bez.

 51. AlexSailor said

  @U

  Moim zdaniem jest pozamiatane.
  Tego nie da się zmienić bez przerażających działań.
  A tych nikt nie podejmie.

 52. Isia said

  … (49) Pani Aniu …

  … biały bez też jest piękny … ja z różnych kwiatów układam bukiety w wazonach … z bzu białego i fioletowego … z róż, takich drobnych, dziko rosnących, ale i tych większych … z bratków, jaśminu (krzewu), tulipanów (miałam też odmianę czarnych tulipanów w ogrodzie), georginii, piwonii, dużych żółtych irysów, orlików o drobnych niebieskich kwiatach etc. …

 53. Dictum said

  Moim zdaniem, ten pajac akurat w tym momencie robi bardzo złą robotę. Ma rację czy nie, jest sytuacja taka, że byle pretekst, byle gówniana niepoprawność polityczna sprowadza nam na łby groźbę nieustającego wpierniczania się w sprawy polskie. Akurat teraz, kiedy w kółko bredzą o braku demokracji w Polsce, taki „mędrzec” powinien ze swoimi teoriami siedzieć cicho. Bierze kupę forsy za to, by w Brukseli popisywać się kompletnie niekonstruktywnym bredzeniem.

 54. Ad 20 (AlexSailor)
  Ad 24 (Marucha)
  Ad 26 (Otto Hak)

  Chapeau bas, Messieurs.

  A teraz moje trzy grosze:

  Jakiś czas temu pozwoliłem sobie napisać artykuł pt. „Jak kobieta mądra, to mądra, ale jak baba durna – to durna do kwadratu „.
  Pierwsze słowa natychmiast nawiązują do tytułu:
  „Upierając się przy tym stwierdzeniu, niewiele ryzykuję – czytelniczki moich felietonów są bez wyjątku mądre.
  Mój krewki przyjaciel Maurycy ma w nawiązaniu do tytułowej kwestii kilka formuł. Nie ośmielę się zacytować żadnej, ale przypomnę, że kilka lat temu, doprowadzony do rozpaczy lekturą niewieścich wypowiedzi na swoim forum, wystąpił z wnioskiem, żeby każda białogłowa, do której pasuje „Litania ku czci P.T. Matrony Krakowskiej” Boya-Żeleńskiego, była uduszona, albo chociaż przechowywana w izolatce wyposażonej w druty i kłębek wełny.
  Teraz, kiedy nie sposób otworzyć telewizor, żeby nie ujrzeć co najmniej jednej baby plotącej jak Piekarska na mękach, pewny byłem, że Maurycy nie wytrzyma.
  No i nie wytrzymał.”

  Jak Maurycy nie wytrzymał?
  Oto adres: .http://maurwsbn.blogspot.fr/2012/03/jak-kobieta-madra-to-madra-ale-jak-baba.html

  Mam nadzieję, że dziewczyny również się uśmiechną.

 55. Kar said

  „– To oczywiste, że kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni, bo są słabsze, są mniejsze i mniej inteligentne, to wszystko – powiedział Korwin, czym wywołał burzę w Parlamencie.”
  ______________________________________________________________

  ..ON (Korwin) mial na wzgledzie kobiety jak ta ponizej..ON czepia sie..Niedlugo 8 Marca i trzeba bedzie ukrasc i dac galaz bzu pani A. G..z przeprosinami

 56. ? said

  Re 15: „W latach dwudziestych „cudem” wyparowało z przysięgi małżeńskiej ślubowanie posłuszeństwa wobec męża.”

  Jakieś szczegóły? Temat bardzo ciekawy.

 57. veri said

  ad.13. „… co wymusza na kobietach znacznie CZĘSTRZE oddawanie MOCZU ” –

  – extra ciezarowka z pampersami czy ruchome „toi-toi” musialoby wjechac na plac boju ? 🙂

 58. veri said

  Dlaczego propaganda nastawiona jest na rownanie kobiet do mezczyzn a nie odwrotnie ?

 59. Boydar said

  Panie Rozpuszczalniku, proszę zasugerować Panu Maurycemu (taktownie ja to zwykle u Pana), że należy pisać „kiedy nie sposób otworzyć telewizora”, czyli aparat abonamentowy w dopełniaczu.

 60. Tomek said

  Zaledwie parę osób zrozumiało o co temu trefnisiowi chodzi. Reszta podchwyciła temat i deliberuje tak, jakby jakakolwiek gatka Goldberga miała jakiś sens,

  Otóż Goldberg zawsze chrzani od rzeczy po to, aby goje miały uciechę.

 61. Bebebe said

  Oczywiście, ze nie ma kto bronić płci słabszej. Pan Revers ma rację co do genetycznej zmiany cech męskich. Jeśli już chłopiec zachowuje się jak przystoi małemu mężczyźnie, to od razu wysyłają go do poradni psychologicznej, diagnozują ADHD, lub aspergera i kierują na terapię lub faszerują lekami. W skrajnych wypadkach odbierają rodzicom i oddają do rodzin zastępczych.

 62. Re 58, Boydar

  Uważa Pan, Panie Boydar (i słusznie), że nie należy pisać „kiedy nie sposób otworzyć telewizor”, tylko kiedy nie sposób otworzyć telewizora. Tak się jednak składa, że Marycy popełnił swój błąd parę lat temu i tego byka nie da się wypchnąć z zagrody bez zmiany daty bloga.
  Ja, z kolei, cytując tekst, stanąłem przed dylematem i dylemat się nastroszył, przestał być dylematem i warknął „cytat to cytat”, a potem dodał „nie rób z siebie wariata / nie ruszaj cytata / niech po świecie lata / co nabroił tata!”.

  Zadzwoniłem potem do Maurycego, ale on najpierw powiedział, że z zasady to on do mnie dzwoni, a nie odwrotnie, i dorzucił, że go i tak nie ma, bo jest na rybach.
  😉

 63. Jazzik said

  JKM powiedział też że są mądrzejsze, odważniejsze i bardziej agresywne. To się jednak najwidoczniej podobało bo nie zostało zanegowane 😉
  Najwidoczniej JKM musi coś walnąć jak mu słupki za bardzo wzrastają.

 64. Boydar said

  Czyli mądry gościu i taktowny, no i podatny na proces edukacji 🙂

 65. Marek said

  Korwin, prowokator, liberasta do kwadratu.
  Słynie z oryginalnych twierdzeń, głównie kontrowersyjnych…
  np lasy państwowe należy sprzedawać, bo własność prywatna jest lepsza od publicznej. hehe
  ostatnio, zagłosował w europarlamencie za CETA.
  taki z niego ‚pożytecznik’

 66. Lily said

  Re 64;Marek
  Korwin Mikke,czy jak mu tam,mowi to co K.M
  pasuje w danej chwili/sytuacji.
  Jak dla mnie calkowicie niewiarygodny jak pozostali przy zlobie.

  ——
  Tutaj bym się trochę nie zgodził.
  Korwin-Mikke ma całkiem stabilne i przewidywalne poglądy od wielu lat.
  Admin

 67. Puszczyk said

  Owszem, kobiety są słabsze, mniejsze i zdarza się, że czasami, pod pewnymi względami mniej inteligentne, ale powinny zarabiać więcej!

  Bo muszą obkupić siebie, dzieci, dom i chłopa.

  Dobrze mówię, drogie Panie?

  😀
  Admin

 68. Nic mu takiego nie zrobią, albo dostanie karę symboliczną, ponieważ jest Żydem.

 69. outsiderR said

  Jakiś czas temu pozwoliłem sobie napisać artykuł pt. „Jak kobieta mądra, to mądra, ale jak baba durna – to durna do kwadratu „.

  Wniosek – kobiety (podobnie jak mężczyźni) mogą być mądre, głupie i… takie sobie.
  Kobieta mądra w mądrości swej nie ustępuje mężczyźnie, zaś kobieta głupia w swojej głupocie mężczyznę biję na głowę. Przewyższa znaczy…

  No i o co tu się kłócić? 😉

 70. otto hak said

  Jak to, o co się kłócić. Przecież my inaczej nie potrafimy wymieniac poglądów inaczej jak w formie kłótni.

 71. revers said

  „ostatnio, zagłosował w europarlamencie za CETA.
  taki z niego ‚pożytecznik’”

  Rownie dobrze mogl spiewac w chorze z Aleksandrem Kwasniewskim, Boj to Anty-Globalistow ostani, pod melodie komunistycznych piesni, bo glosujac za CETA glosowal za globalizmem, za Monsanto w kazdym domu i zagrodzie, w szkalne wody.

  A o swoich kobietach i relacjach mesko-damskich niech opowiada wsrod 8 bylych lub aktualnych malzonek do lozka, ewentualnie z panem mordka , pan mordka wie jak ustawiac swoja sarcie.

 72. NyndrO said

  Nie jestem kumplem Mikke’go, Ale oczywiście powiedział dobrze, ale kawał h*ja. Oprócz Jezuza Chrystusa ( do którego nie mam pytań, bo był geniuszem), macie choć moment autoazjebu?

 73. Maćko said

  MA RACJE. Tylko ze po co grubemy mówic ze tlusty, slepemu ze nic nie widzi a slabeuszowi, ze nie dla niego zapasy?

 74. AniaK said

  Re59:
  „Zaledwie parę osób zrozumiało o co temu trefnisiowi chodzi. Reszta podchwyciła temat i deliberuje tak, jakby jakakolwiek gatka Goldberga miała jakiś sens”

  Nie chwaląc się ja od razu załapałam. Aż tak głupi pan Mikke być nie może. On po prostu lubi być w centrum uwagi. Gdyby był kobietą, to pewnie prowokował by gołą pupą i dekoltem do pasa, a że jest facetem, to musi kombinować jak dostać się na pierwsze strony gazet. Z muszką i gołym fiutem wyglądał by trochę śmiesznie.

 75. ♤♤♤ said

  Dajcie @Lily karabin snajperski a zobaczycie do czego zdolna jest kobieta…

  Ps.pozdrawiam wszystkich poniewieranych przez kobitki kowboji☆

 76. AniaK said

  Romantycznie….

  .https://www.youtube.com/watch?v=RbOLAu3fms0

 77. Re: 69 Otto Hak

  Szanowny Panie Otto, jesli grzecznie Pana opier….oliem, to czy od razu musimy sie klocic I stac sie wrogami???
  Jesli mnie Pan grzecznie „opier…oli”, to w zadnym razie nie jestem zobligowany, aby traktowac Pana moim wrogiem..

  O co chodzi? Ano chodzi o to, abysmy sie TUTAJ spierali (mam na mysli w Polsce I o Polsce), ale obowiazkiem a nawet nakazem jest dla nas, aby NIKT wie w nasze polskie sprawy poprostu nie wpier….alal.
  (tj. nami manipulowal, nasylal jednych na drugich, oklamywal, oszukiwal, czy „wystawial do wiatru)…

  Mowiac krotko: „To jest nasze polskie podworko I wara komu, innemu, aby na niego (w nim) sral czy rzygal”..

  ==============================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mamy myslec, pisac I czuc po polsku (I pewnie zaraz „ktos” wtraci, ze „jasiek z Toronto”: nie pisze z polskimi znakami…)

 78. Isia said

  … (75) Pani Aniu …

  … Sylvie Vartan, w bardziej kobiecej wersji, dla naszych miłych Panów … Baby c’est vous …

  http://www.youtube.com/watch?v=Y-7ZX_ld5_4&nohtml5=False

 79. Dictum said

  Mój skromny wpis nie przeżył moderowania.
  Czyżby P. Gajowy nie strawił użycia przeze mnie słowa „gówniany”?
  Jeśli tak, to i ten nie przejdzie.

  System reaguje na brzydkie słowa. Potem gajowy podejmuje ostateczną decyzję.
  Admin

 80. AniaK said

  Re77:
  Dziękuję Pani Isiu, bardzo przyjemny utworek. Dorzucę dla naszych miłych Panów jeszcze tłumaczenie.

  To przychodzi w snach?
  Kto przychodzi do mnie?
  Pozowanie na ustach
  Pocałunek nadziei
  Oh oh oh!
  Kto właściwie sprawia, że ​​moje noce
  Raj, gdzie rodzi się szczęście?
  Które mogą w ten sposób
  Daj mi miłość?

  Kochanie to ty
  Dziecko to ty

  Gdy śpię
  Kto idzie ze mną
  Picking ogród nieba
  Radość tęczy nieba?

  Oh! Daleko nocy daleko, bardzo daleko
  A kiedy robię te podróże lotnicze
  Które mnie prowadzi, uśmiechnął
  Kto trzyma rękę na drodze?

  Kochanie to ty
  Dziecko to ty

  Oh oh oh!
  Ale, ale nie ma
  blisko mnie
  Gdy budzę
  W biały dzień
  Kto, jak to
  Brakujące moją miłość

  Kochanie to ty
  Dziecko to ty

  Ach tak, oczywiście
  Kochanie, to ty {x2}

 81. ♤♤♤ said

  To bedzie lepiej pasowac do kontekstu (może szefostwo nie usunie?)
  Ktos na to przecie głosuje….

 82. Przypadkowo trafiłem na bardzo krótkie francuskie video z wystąpieniem JKM. Na początku widać kogoś o aspekcie dżentelmena, kto wypowiada swój pogląd. Natomiast w drugiej, równie krótkiej części, ukazuje się hiszpańska megiera o wyglądzie i gestykulacji harpii, wrzeszcząca jak… (tu zostawiam pole dla wybraźni widza).

  JKM to dziwny człowiek, niezależnie myślący, bardzo inteligentny i błyskotliwy. Nie podzielam jego księżycowej wersji liberalizmu ekonomicznego i mam skłonność uważać go za politycznego gó.wniarza. Jak bowiem można przy okazji każdych wyborów udawać prawicę, wodzić za sobą elektorat jak szczurołap szczury, a następnie paroma zdaniami topić własną szalupę, wraz z całym sztabem wyborczym i zwolennikami, którzy mają w wodzie oczy, jak ktoś, kto w łaźni, w złym towarzystwie bezmyślnie się schylił po mydło!

  Mimo to, o wiele większą przykrość sprawia mi oglądanie i słuchanie jakiejś zwariowanej feministki, którą postanowiłem wyciągnąć na światło dzienne we wspomnianym na początki video o adresie: .http://www.lemonde.fr/europe/video/2017/03/03/les-femmes-doivent-gagner-moins-que-les-hommes-la-declaration-sexiste-d-un-eurodepute_5089091_3214.html

 83. otto.hak said

  Nie kłócę sie, panie Jaśku z T, a na wrogośc to u mnie trzeba solidnie zarobić.

  Kiedyś sie nie kłóciłem ze względów ideowych, a aktualnie bo misie nie chce. Lata robią swoje.

 84. wieleba said

  Bravo Majk. Inteligencja skumulowana w muszcze.albowiem Pan stworzył drzewa po to by człowiek je ścinał;
  zwierzęta aby je zabijał a kobiete by człowiekowi służyła. Ament

  Ple ple.
  Admin

 85. Sebastian said

  A dołożę swoje 3 grosze

Sorry, the comment form is closed at this time.