Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„NATO jest otwarte na poprawę stosunków z Rosją”

Posted by Marucha w dniu 2017-03-03 (piątek)

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że sojusz jest otwarty na poprawę stosunków z Rosją – przekazuje szwajcarska gazeta Le Temps.

„Musimy być silni i zdecydowani, ale utrzymujemy nasze kanały dialogu politycznego otwartymi dla lepszych stosunków z Rosją” — cytuje wypowiedź Stoltenberga Le Temps.

[Co się dzieje? Nawet taki psychopata, jak Jens Stoltenberg, pieprzy coś o poprawie stosunków z Rosją – niczym złodziej o poprawie stosunków z tym, kogo chciał okraść. Poleciało coś po kalesonach? Czy włączyła się jeszcze wyższa instancja? – admin]

Sekretarz generalny dodał również, że NATO nie chce nowej „zimnej wojny” czy konfliktu, a działania sojuszu są przemyślane i mają charakter obronny — przekazuje gazeta.

Wcześniej Stoltenberg oświadczył, że sojusz nie widzi bezpośredniego zagrożenia ze strony Federacji Rosyjskiej dla wschodniej flanki NATO. [A co ten skurwiel mówił jeszcze niedawno? Wstydu, śmiecie, nie mają. – admin]

Tymczasem Moskwa niejednokrotnie podkreślała, że NATO doskonale zdaje sobie sprawę, iż Rosja nie ma zamiaru napadać na nikogo, ale często wykorzystuje ten argument, by rozmieszczać więcej techniki i batalionów w pobliżu rosyjskich granic.

https://pl.sputniknews.com

 

Komentarzy 10 to “„NATO jest otwarte na poprawę stosunków z Rosją””

 1. Peryskop said

  Liczyli na zastraszenie Putina, a tu coś jakby fiasko flanki.

  Efekt Trumpa ?

 2. Grace said

  No wlasnie a amerykańscy generałowie twierdzą że trzeba więcej wojsk NATO wysyłać do krajów graniczacych z Rosja poniewaz „zagrozenie agresja Rosji wciąż wzrasta” To jest dzisiejsza wypowiedź. Biedny Ławrow kiwa głową z zażenowaniem że musi tym debilom tłumaczyć, że Rosja jest nastawiona pokojowo i wojny nie chce, ale…. powiedział też dobitnie że działania NATO w byłym bloku wschodnim, spowodowały największe zagrożenie dla pokoju w Europie od ponad 30 lat. Tylko czy to dotrze do tych mózgownic otumanionych marycha???

 3. u said

  Niech Stoltenberg uwaza co gdacze, bo moze zostac scigany jak „czrownice” w Stanach, ano, za umizgiwanie sie do Rosji. Tak naprawde to mala strata a korzysc wielka bo jednej podlej czarownicy NATO by sie pozbylo. Moze wtedy szizofrenia nie sciemniala by im rzeczywistosci.

 4. Rafal C. said

  Zrozumcie wreszcie, ze USA chca zniszczyc rosyjkosc Rosji.
  Oni chca panowania nad swiatem. I za wszelka cene nie mozna do tego dopuscic.Nigdy i nigdzie.
  A ci co dopuszczaja taki wynik sa wrogami i pokoju i rozsadku.

 5. Maverick said

  Agenci kabały i mniejsze oraz większe kundelki są wyjątkowo upośledzeni umysłowo.

 6. revers said

  Juz Camerona szykuja na szefa NATO ten gladziej mowi ze Krym trzeba odbic.

 7. Władek said

  Nie będzie poprawy stosunków z Rosją dopóki w Polsce siedzi probanderowski reżim Kalksteina i Singera gotów storpedować każdą inicjatywę pojednawczo-pokojową.

  Wie Pan, jak dostaną op…dol z góry, to gotowi będą pójść i walczyć po stronie opołczeńców.
  Admin

 8. SrulRazdziwill said

  Kolejny reset poprzedniego reseta, resetem pogania. Czyli kolejne zydowskie brednie z tuby NATO.

  „Wie Pan, jak dostaną op…dol z góry,…..” Admin.

  Jak dostana z gory, to beda prosic Putina by pozwoli im zrobic laske.

 9. RomanK said

  Efect Trumpa…. ma pan racje!
  Zbrojenie kosztuje..a Amerykania beda sie zbroic sami, i opychac za ciezkie pieniadze zuzyty sprzet- gdzie sie da…ma Rdzewiec w lasach Pittsburga ..niech rdzewieje na Litwie i w Polsce…a pilnujacy go zolnierze zostana zaplaceni solidnie i z nadwyzka…z miejscowych budzetow:-)))

 10. otto hak said

  No to mniej więcej jak żem powiadał a ostrzegał wprzódy.

  Wszyscy się ze wszystkimi dogadają, a gdy się bubkom zacznie w dupie gotować to rząd wykonawszy swoje zadanie tak zwany polski spieprzy w bezpieczne a ciepłe miejsce, i Polacy zostaną z obydwiema rękami i nogami w nocniku i z nikomu juz niepotrzebną nienawiścią do Rosji.

  A potem to juz tylko Polin.

Sorry, the comment form is closed at this time.