Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szef MSZ Austrii proponuje wysyłać uchodźców na Kaukaz

Posted by Marucha w dniu 2017-03-05 (Niedziela)

Minister spraw zagranicznych Austrii Sebastian Kurz zaproponował stworzenie centrów Unii Europejskiej, które będą przyjmować uchodźców poza granicami wspólnoty, na przykład w Gruzji czy na Bałkanach Zachodnich.

„Potrzebujemy centrów dla uchodźców poza granicami UE, które byłyby zarządzane wspólnie z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców. Gdzie właściwie się one będą znajdować – jest kwestią drugorzędną. Najważniejsze, że zapewnią ochronę i że ludzie, którzy próbują nielegalnie wjechać do Europy, będą trafiać do nich. Te instytucje mogą powstać w takich krajach jak Gruzja, Egipt czy w jednym z państw na Bałkanach Zachodnich” – powiedział minister w wywiadzie dla tygodnika Bild am Sonntag.

Kurz po raz kolejny skrytykował politykę migracyjną kanclerz Niemiec Angeli Merkel.

„Ta błędna polityka została poparta przez przywódców wielu państw i rządów, a także przez Komisję Europejską. Opierała się na dobrych zamiarach, jednak ja zawsze rozumiałem: jeśli przyciągamy ludzi do Europy Centralnej, to będzie ich napływać coraz więcej” – powiedział minister spraw zagranicznych Austrii.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 7 to “Szef MSZ Austrii proponuje wysyłać uchodźców na Kaukaz”

 1. Grace said

  Trzymać tych co już są w Europie na terenie Niemiec i zamknąć z niemcami granice. Niech Angela sobie z nimi radzi. Przed kolejnymi, zamknąć granice wszystkich państw. Kaukaz ochronic za wszelka cene!

 2. Dinozaur said

  Aby tylko nie do Arabii Saudyjskiej …

 3. Moher49 said

  Na Filipinach muzułmanin może się osiedlić, kiedy zapomni o Allahu, nauczy się katechizmu, przyjmie chrzest i katolicką wiarę.
  Papież Franciszek i wszystkie episkopaty Europy nic w tej sprawie nie robią, mało tego bratają się z islamem.

 4. Siekiera_Motyka said

  Na Kaukaz bo inaczej z każdym rokiem będzie „cieplej”,

  .https://www.youtube.com/watch?v=YonKkoqTyUs

 5. BoRys48 said

  To już jakiś krok w dobrym kierunku.
  Wobec tego zapytam – czy przy okazji polskich żydów nie dałoby się umieścić w wagonach razem z uchodźcami…? Jeśli nie można do obozów to może być i na Kaukaz. Byłoby chociaż trochę zadośćuczynienia za wymordowanie prawie 200 tyś. polskich patriotów w żydowskich kazamatach…

  No więc…?

 6. pawel said

  Jaki inny kraj zgodzi się na te centra? I za jaką cenę? I kto za to zapłaci? I od kiedy zaczną one funkcjonować?

  Trzeba zacząć od granic. Od dziś. Jeszcze jest jakieś wojsko przecież. Potem obciąć socjal i zacząć przestrzegać prawa. Problem sam się rozwiąże.

  Honorarium za rozwiązanie problemu proszę przelać na moje konto.

 7. Niech_odpoczywa said

  Nie sprawdzałem tej informacji.
  Ale jej konotacje z faszyzmem są bardzo bliskie. Tylko Hitlera jeszcze brak. Obozy już powoli powstaną w głowach tych głupków z UE.

  A czy nie prościej wszystkich z powrotem na brzeg do Afryki?

  Widocznie jest cel ich urabiana i wykorzystania. Tylko trochę za dużo się ich do Europy przedostało i to jest problemem.

Sorry, the comment form is closed at this time.