Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wariatom w Sejmie mówimy: NIE!

Posted by Marucha w dniu 2017-03-05 (Niedziela)

No to powinno się rozwiązać cały Sejm – admin

PSL przygotowuje ustawę, która uchroni Sejm i Senat przed inwazją chorych psychicznie. Kandydaci na parlamentarzystów mieliby być badani psychiatrycznie przed umieszczeniem ich na listach wyborczych.


Pomysłodawcą ustawy jest poseł Paweł Bejda. Uważa on, że drzwi polskiego parlamentu powinny pozostać zamknięte przed ludźmi, którzy cierpią na zaburzenia psychiczne.

Do stworzenia specjalnego prawa zainspirowała go wypowiedź przewodniczącego, Władysława Kosiniaka-Kamysza, który miał nawiązać do grudniowych wydarzeń w Sejmie: „Te wariactwa, które działy się na przełomie roku, ta zabawa w chowanego w Sali Kolumnowej lub w berka na Sali Plenarnej doprowadziła do tego, że wśród naszych rodaków jest poczucie wariactwa, które się dzieje w Sejmie”.

Bejda chce, aby wyborcy mieli pewność, że wybierają na parlamentarzystę kogoś kto nie cierpi na problemy i zaburzenia psychiczne.

Nowa ustawa znajduje się obecnie na etapie konsultacji i ma być gotowa za 2-3 miesiące. Zarządza ona badania psychiatryczne kandydatów na posłów i senatorów — niestety badania nie obejmą obecnie już sprawujących te funkcje.

Jak twierdzi poseł pomysłodawca, aby potencjalny poseł mógł znaleźć się na liście wyborczej, należy wykluczyć: „otępienia takie, jak w chorobie Alzheimera, organiczny zespół amnestyczny czy majaczenia niewywołane alkoholem i innymi substancjami psychoaktywnymi, czynne psychozy w przebiegu np. schizofrenii, uporczywe zaburzenia urojeniowe, ostre przemijające zaburzenia psychotyczne, zaburzenia schizoafektywne”, ale też lęki społeczne, borderline, narcyzm (z tym akurat może być ciężko) i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

[Psychopatii nie uwzględniono – admin]

PSL chce, aby badania były dyskretne i odbywały się z poszanowaniem prywatności badanych.

— Jeżeli ktoś nie przejdzie tych badań, może się w ogóle nie przyznać, że był badany — powiedział poseł Bejda. — Chodzi o to, żeby ludzie mieli 100 proc. pewności, że głosują na człowieka zdrowego psychicznie, który potem będzie tworzył prawo i decydował o ich życiu.

PSL zdecydowanie powinno pomyśleć o odpowiednich poprawkach do ustawy które pozwoliłyby wyeliminować najbardziej dojmujące wariactwa z obecnego składu Sejmu.

Julia Baranowska, polska publicystka, Warszawa
Poglądy autorki mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
https://pl.sputniknews.com

Boże, Boże…
Admin

Komentarze 23 to “Wariatom w Sejmie mówimy: NIE!”

 1. To może wprowadzić badania wyborców i lekarzy którzy mieliby wydawać takie świadectwa? Świat lekarzy byłby 5 władzą. Super. Kretyństwo bie ma granic ni kordonów.

 2. Miet said

  Bardzo trafny komentarz Panie Adminie.:-)))

 3. Racjonalista said

  Psychiatrzy będą więc decydować, kto może wystartować, a kto nie. Zważywszy na to, że psychiatrię żydzi stworzyli po to, by oderwać ludzi od konfesjonałów, nie trudno się domyślić, jaka narodowość opanowała tą profesję. Czy w tych warunkach jakiś Polak (nie ważne czy wariat, czy też nie) będzie miał szansę na start w wyborczej kampanii?

 4. Marcin said

  Raczej należałoby przebadać wyborców.

 5. otto hak said

  „Chodzi o to, żeby ludzie mieli 100 proc. pewności, że głosują na człowieka zdrowego psychicznie, który potem będzie tworzył prawo i decydował o ich życiu.”

  Czujeta blusa?

 6. Nemo said

  @Artykuł

  ” niestety badania nie obejmą obecnie już sprawujących te funkcje.”

  No i Antkowi (i nie tylko) znów się upiecze…. 🙂

 7. Trak said

  I „parówkowym skrytożercom” też mówimy „nie”.

 8. Trak said

  Bardzo trudno jest znaleźć normalnego psychiatrę, trzeba będzie sprowadzać z daleka.

 9. otto hak said

  Nemo cytuje:

  ” niestety badania nie obejmą obecnie już sprawujących te funkcje.”

  Czujeta drugiego blusa?

  Świrokrancja. To nie jest smieszne. To jest przykre, za kogo oni mają ten tłum, który myślą ze jest ich własnością.

 10. Ci ANARCHIŚCI sejmowi ze zdjęcia twierdzą że ISLAM jest "pokojowy" said

  Ta DZICZ zalegalizowanych bezkarnych folksdojczy PO+N którzy są na tym SEJMOWYM zdjęciu tytułowym felietonu gardłowali, że ISLAMISCI są „pokojowi” i NAPIERALI, aby WPUŚCIĆ do III RP dziesiątki tysięcy tych islamistów, a wcześniej już WPUŚCILI do Polski 3 miliony neo-banderowców UKRAIŃCÓW potomków REZUNÓW !

  Islamiści to są NAZIŚCI z brodami !

  PRZYPOMINAM wszystkim, że NAZIŚCI niemieccy, których w społeczeństwie niemieckim nie było aż tak wielu, ale nie potrzebowali dużego czasu, aby ZDOMINOWAĆ miliony zwykłych Niemców w III Rzeszy niemieckiej.

  NAZIŚCI hitlerowscy byli bardzo MAŁĄ mniejszością i bez problemu doprowadzili do RADYKALNEJ II wojny światowej.

  tzw. „pokojowi” ISLAMISCI niczym się NIE różnią od niemieckich NAZISTÓW i mała ich grupa też zdoła PRZEWRÓCIĆ do góry nogami całą ogłupioną lewactwem Europę.

  Obecne Niemcy na czele z wariatką PSYCHOPATKĄ Merkel zupełnie ZGŁUPIELI i razem z żydem Sorosem z żydowskimi GLOBALISTAMI sprowadzili MILIONY islamistów do Europy i NADAL sprowadzają !!!

  Jeśli pozostała część Europejczyków za pomocą użycia PRZEMOCY NIE zatrzyma tego sprowadzania ISLAMISTÓW do Europy, to ci islamiści URZADZĄ w Europie istne PIEKŁO jakie urządzili w Syrii, Iraku.

  Tym ISLAMISTOM pomoże „senator” WAMPIR z Arizony John McCaine jako szef od wojskowości „amerykańskiego parlamentu” i też UZBROJI tych islamistów za pomocą US Army grasującej w Europie, aby wprowadzili „amerykańską NOWĄ demokracje” w Niemczech jaka jest Syrii od 4 lat nazywając tych ISLAMISTÓW „umiarkowanymi demokratami”:

  Islamiści wahhabis twierdzą, że pokój na Świecie zapanuje jak oni PRZEJMĄ władzę na całym Świecie, wprowadzą „sharia prawo” i jak już NIE będzie chrześcijan zwłaszcza katolików na tym Świecie . . .

 11. AniaK said

  „Nowa ustawa znajduje się obecnie na etapie konsultacji i ma być gotowa za 2-3 miesiące. Zarządza ona badania psychiatryczne kandydatów na posłów i senatorów — niestety badania nie obejmą obecnie już sprawujących te funkcje.”

  Jeżeli badania nie obejmują obecnie sprawujących władzę, to znaczy że jest to obrona miejsc pracy i niezdrowa konkurencja. Jeszcze mało im przywilejów? Z pomocą badań psychiatrycznych każdego konkurenta można na wstępie wyeliminować. Nieważne na co się choruje. Ważne jak ktoś się zachowuje. Pilnie przebadać póki żyją pod kontem psychiatrycznym, to myślę że w pierwszej kolejności należałoby wszystkich sprawujących władzę w naszym kraju po upadku komunizmu. Może nie każdy z nich krętacz, złodziej, manipulator….a zwyczajnie ludzik chory psychicznie 🙂

 12. AniaK said

  W ten sposób może by się dało jeszcze unieważnić trochę umów długoterminowych. Gdzieś czytałam, że w przypadku zawierania ważnych kontraktów, obie strony powinny być o zdrowych zmysłach. Choroba psychiczna jednej ze stron unieważnia umowę.

 13. AniaK said

  I jeszcze jakieś badania w kierunku utrzymania prawidłowego metabolizmu można byłoby im zafundować. Może to niedobór litu?

 14. AniaK said

  Moim zdaniem na ważne stanowiska w administracji państwowej przede wszystkim nie powinny się pchać osoby z genem pazerności, bo praca może stać się dla niektórych niebezpieczną zabawą.

 15. AniaK said

  Od zakładów państwowych też lepiej jak trzymają się z daleka. W prywatnych wolnoć Tomku w swoim domku 🙂

 16. Władek said

  Ad. 10. Ci ANARCHIŚCI sejmowi ze zdjęcia twierdzą że ISLAM jest „pokojowy”

  To wszystko robota przeciw islamowi zorganizowana przez żydostwo oraz ich sojuszników wahabitów czyli saudyjskich żydów udających muzułmanów. W ten sposób chcą doprowadzić do zderzenia cywilizacji islamskiej z chrześcijańską i jak najwięcej na tym ugrać.

 17. AniaK said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/beata-szydlo-kobiety-w-polsce-moga-odgrywac-istotna-role/1qb11cd

  „Bycie premierem to wyzwania, odpowiedzialność, ale również wielkie zmiany.”

  Wyzwania jak wyzwania. Odpowiedzialność, odpowiedzialność, i jeszcze raz odpowiedzialność – myślę że to jest podstawa. Dlatego trochę dziwię się że pani Szydło jako normalna kobieta dała się tak wrobić. Zamiast trenować bycie premierem przed lustrem, może lepiej warto było poświęcić trochę kasy na korepetycje? Jestem w stanie zrozumieć w roli premiera Panią Elżbietę Mączyńską-Ziemacką ale panią Szydło?

 18. AniaK said

  Dla mnie to nie bardzo normalne.

  .https://www.youtube.com/watch?v=cu71GN-iQN0

 19. er said

  KIEDY OSTATNIO POLSKĄ RZĄDZILI POLACY? Pytam, ale raczej i tak nikt tego nie wie. Warto jednak pytać, bo a nuż….

 20. AniaK said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/beata-szydlo-kobiety-w-polsce-moga-odgrywac-istotna-role/1qb11cd

  Gdyby pani Szydło doczytała dokładnie na czym polega rola premiera i co to jest odpowiedzialność, to na tak częste wyjazdy do domu i chodzenie po sklepach za bardzo czasu by nie miała. Nie wiem dlaczego, ale pani Szydło kojarzy mi się bardziej z dziwną kukłą niż z normalną kobietą.

 21. Maverick said

  Przetłumaczyłem fragment z książki „Umysł Liberała”

  Bazując tylko i wyłącznie na nieracjonalnych przekonaniach, wierze i emocjach współczesne lewactwo „często nazywające się liberałami a nie mający nic wspólnego z liberalizmem a więcej z libertyństwem”
  Cytowany tekst to moja uwaga.

  nieustępliwie podminowuje principia na których nasza wolność została zbudowana.
  Lewactwo jak rozpuszczone dzieci, są wściekli że życie wymaga normalnych odpowiedzialności dorosłego życia i domaga się rządowej rodzicielskiej opieki od kołyski do śmierci.

 22. Maverick said

  dodałem do tłumaczenia:

  Bazując tylko i wyłącznie na nieracjonalnych przekonaniach, wierze i emocjach współczesne lewactwo „często nazywające się liberałami a nie mający nic wspólnego z liberalizmem a więcej z libertyństwem”
  Czerwony tekst to moja uwaga.

  nieustępliwie podminowuje principia na których nasza wolność została zbudowana.
  Lewactwo jak rozpuszczone dzieci, są wściekli że życie wymaga normalnych odpowiedzialności dorosłego życia i domaga się rządowej rodzicielskiej opieki od kołyski do śmierci.

  Rossiter autor książki „Umysł Liberała.” stwierdza że ten rodzaj liberalizmu jaki przedstawiają zarówno Barack Obama i Hillary Clinton może być rozumiana jedynie jako zaburzenia psychiczne.

  „Naukowiec społeczny, który rozumie ludzką naturę nie odrzuca
  roli wolnego wyboru, dobrowolnej współpracy i integralności moralnej – tak jak ją odrzucający liberałowie”. „Przywódca polityczny, który rozumie ludzką naturę nie będzie ignorować indywidualnych różnic jak talent, napędu osobistego który motywuje innych do rzetelności poczucia dobrze wykonanej roboty. Etyka pracy, z reguły jest nieznana liberałom, a następnie starają się narzucić równości ekonomiczną i społeczną reszcie społeczeństwa – tak jak to zwykle robią liberałowie pod pozorami troski. A ustawodawca czyli polityk, który rozumie ludzką naturę nie tworzy środowiska reguł, które nadmiernie regulują i nadmierne opodatkują obywateli narodu, ponieważ to korumpuje ich charakter de-motywuje ich i zmusza do zależności od państwa. – Czyli liberałowie robią wszystko opacznie wbrew woli ”

  Dr Rossiter Stwierdza że liberalna agenda żeruje na słabości ludzkiej i poczuciu poprzez słabych osobników w populacji swojej niższości:

  Lewactwo i libertyni czyli pseudo liberałowie, którzy uprowadzili znaczenia słowa liberalizm tworzy i wzmacnia takie percepcje wiktymizacji w społeczeństwie;
  tworząc i kreując infantylne roszczenia uprawnieniu do konsumpcji dóbr innych bez żadnego wkładu w ich wytworzenie, tworzenia poczucia im się należy; tym samym zwiększając prymitywne uczucia zazdrości;
  odrzucając suwerenność jednostki, podporządkowując go do woli rządu i wobec niego subordynacji.
  „Korzenie liberalizmu – i związane z nim szaleństwo i z niego wynikająca wścieklizna lewacka – może być jednoznacznie zidentyfikowana przez zrozumienie, jak dzieci rozwijają się od dzieciństwa do dorosłości i jak zniekształcony rozwój wytwarza irracjonalne wierzenia liberalnego umysłu”, stwierdza autor. „Kiedy współczesny liberalny umysł poprzez skomlenie o wyimaginowanych ofiarach , szaleje przed wyimaginowanymi złoczyńcami i dąży przede wszystkim do kontrolowania życia osób kompetentnych zdolnych do samodzielnego kontrolowania swojego życia i decydowania o sobie samych, robią to libertyni tylko by jednak aby ukazać potrzebę własnej egzystencji, wtedy widzimy nerwica liberalnego umysłu staje się dla nich boleśnie oczywista.”

 23. Dinozaur said

  Był już taki jeden psychiatra , chyba Pan Doktor Klik …

Sorry, the comment form is closed at this time.