Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy

Posted by Marucha w dniu 2017-03-06 (Poniedziałek)

[Powiedziałbym raczej, że na złość teściowej damy się wykastrować – admin]

Jeśli dojdzie do rozpadu Ukrainy to naszym bezpośrednim sąsiadem nie będą pokojowo nastawieni mieszkańcy Donbasu, Mariupola czy Odessy ale najgorsza, banderowska swołocz.Zauważyłem ostatnio, że nasze media oszczędzają nam wieści z „wojny” ukraińsko-rosyjskiej w Donbasie. Jeśli już coś tam bekną to tak raczej półgębkiem i tak, żeby nie powiedzieć zbyt wiele. A dzieje się wiele.

Dwa ważne wydarzenia z ostatnich dni to uznanie przez Rosję paszportów i innych dokumentów wydawanych przez władze separatystycznych republik oraz nacjonalizacja przemysłu w tych republikach. Co to oznacza w praktyce? Oznacza ni mniej ni więcej, że rozpad tworu, zwanego Ukrainą mocno przyspieszył. Przyspieszenie działań ze strony republik ludowych Donbasu nastąpiło w efekcie nowych, zmasowanych ataków nazistowskich band, zwanych dla niepoznaki „batalionami ochotniczymi”.

W rzeczywistości z Donbasem nie walczy (jak próbuje się wmówić Polakom) ukraińska, regularna armia tylko sponsorowane przez oligarchów oddziały ukraińskich nazistów i zwykłych najemników.

Żeby było ciekawiej to kijowska junta nie ma praktycznie żadnego wpływu na te „ochotnicze” bataliony. A to właśnie dowódcy tych nazistowskich oddziałów wpadli na genialny pomysł, żeby zablokować tory kolejowe, którymi transportowany jest (a raczej był) z Donbasu węgiel i antracyt, niezbędny do funkcjonowania przemysłu na pozostałym obszarze Ukrainy. Już dziś straty tym spowodowane liczone są w miliardach dolarów. I to w sytuacji gdy Poroszenko żebrze o jeden miliard pożyczki na Zachodzie.

W sumie jest rzeczą logiczną, że skoro Ukraińcy nie chcą węgla z Donbasu to niech idą na szczaw. Donbas jakoś sobie z tym fantem poradzi i będzie wysyłał poprzez Rosję swoje towary w świat.

Jeśli dołożymy do tego inny kwiatek w postaci wprowadzenia rubla jako jedynej waluty na terenie zbuntowanych republik to będziemy mieli kompletny obraz sytuacji.

Z tym rublem to też ciekawa sprawa, junta w Kijowie od początku konfliktu nie płaci ani hrywny rencistom i emerytom w Donbasie. Nie płaci policjantom, nauczycielom, pielęgniarkom i w ogóle całej budżetówce.

Jeśli przyjąć narrację kijowskiej junty, że ruchawka w Donbasie jest efektem agresji Rosji, przeprowadzonej przez „zielone ludziki” Putina to co zawinili emeryci i renciści? Jeśli ktoś ma choć trochę zdrowego rozsądku to szybko zauważy, że to nie jest walka z „zielonymi ludzikami” tylko z własnymi obywatelami, którzy walczą o swoje podstawowe prawa obywatelskie, w tym przede wszystkim do prawa używania języka ojczystego.

Ten prosty fakt rozumiały nawet Dzieci Wrzesińskie, które zbuntowały się przeciwko germanizacji. No ale może doczekaliśmy takich czasów, że germanizacja jest zła a ukrainizacja dobra?

Wbrew pozorom jednak, sytuacja na Ukrainie nie jest wcale taka prosta jak usiłują to przedstawiać media. Trwa podziemna wojna między oligarchami, którzy tak jak Radziwiłłowie w czasie Potopu chcą wyrwać jak największy „postaw sukna”.

Toczy się także inna wojna – junty Poroszenki z ukronazistami. Poroszence, który cały czas czuje się jeszcze namaszczony przez swoich amerykańskich i europejskich mocodawców ukraińscy naziści spod znaku Bandery byli potrzebni i choć teraz działają ewidentnie na szkodę upadającego państwa są potrzebni nadal.

Należy jednak przypomnieć, że środowiska, które patronują kultowi Bandery nie są z terytorium Ukrainy. To banderowscy naziści, zbrodniarze wojenni, którzy po wojnie znaleźli bezpieczne przytulisko i wsparcie finansowe w USA i Kanadzie.

Taka sytuacja prowadzi tylko do jednego – dezintegracji i całkowitego rozpadu Ukrainy. Wygląda na to, że taki jest obecnie plan. Majdan i pucz rządowy miał w swoim pierwotnym zamierzeniu sprowokowanie Rosji i po to, jak sama przyznała Victoria Nuland, Departament Stanu USA, CIA i Soros wyłożyli ponad 5 miliardów dolarów.

Rosji nie udało się sprowokować, co więcej – w sposób bezkrwawy i w świetle prawa międzynarodowego całkowicie legalny, przejęła Krym. Czyżby rozczłonkowanie Ukrainy było planem B czy jest kontynuacją planu głównego?

Dla Polski taki scenariusz jest bardzo niebezpieczny, czego zdają się (albo udają) nie dostrzegać polskie władze. Jeśli dojdzie do rozpadu Ukrainy to naszym bezpośrednim sąsiadem nie będą pokojowo nastawieni mieszkańcy Donbasu, Mariupola czy Odessy ale najgorsza, banderowska swołocz, która zamieszkuje tereny zachodniej Ukrainy i marzy o granicy na Sanie. Już teraz mamy ok. 2 mln Ukraińców na naszym terytorium i zanosi się na więcej. Przez granicę polsko-ukraińską idą duże transporty broni. Pytanie – dla kogo są przeznaczone?

Paniką wzbudzaną w Polakach, jakoby Rosja tylko czekała aby nas najechać próbuje się przykryć realne zagrożenie. Kraje wyszehradzkie, którym Polska tak gorliwie chce „liderować” mają lepsze rozeznanie sytuacji i lepiej dbają o własne narodowe interesy. Od nich powinni uczyć się polityki a przede wszystkim dbania o polskie, narodowe interesy, Kaczyński, Duda, Waszczykowski i Macierewicz.

Póki co to chowanie się za amerykańską flagą uważają za szczyt roztropności i patriotyzmu. Historia jednak uczy, że taka „bohaterska” postawa kończy się Zaleszczykami a my zostaniemy sami z piwem, który oni nawarzyli.

Jarek Ruszkiewicz
http://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 27 to “Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy”

 1. Marcin said

  I tak zostaniemy z tym piwem. Ukronazisci są uzbrojeni po zęby a magazyny broni podczas majdanowskiej ruchawki opustoszały a jak dojdzie do decentralizacji tego tworu, ba, rozpadu to gdzie banderowska, sfrustrowana swolocz uderzy? Nie trzeba wielkiej wyobraźni. Kto pomoże? Czarno to widzę.

 2. Władek said

  Chazaria rodzi się na naszych oczach…

 3. er said

  Pytanie może zbyt trudne, ale zapytam: KIEDY OSTATNIO POLSKĄ RZĄDZILI POLACY?

 4. Siggi said

  Admin…
  [Powiedziałbym raczej, że na złość teściowej damy się wykastrować – admin]
  —–
  Admin.
  Za duże poświęcenie.Na to nie ma mojej zgody.Raczej należy jej powiedzieć :…niech se zabierze córkę i ewentualnie forsę zwróci.
  Realna kastracja jest uzasadniona w dwóch przypadkach:
  -poważne zmiany chorobowe tam np.nowotwór jąder.
  -aby zatrzymać przerzuty raka z prostaty,jak nie ma innego wyjścia.Jądra produkują testosteron,bez którego ten rak się nie rozwija.
  W obu przypadkach dokonujemy trudnego wyboru:…albo życie,albo niewiele już bzykania,którego się potem i tak nie pamięta a niechybny koniec tuż,tuż.
  Na teściową jest wiele innych ,skutecznych sposobów,które nie wymagają takiego poświęcenia.Choćby spuścić manto jej córce od czasu do czasu,żeby ta zaraz jej się skarżyła,a na dodatek obiecać,że ona też może oberwać.I będzie posłuch.Nie?

 5. RomanK said

  Jaik daja zrodla zbilone…Juz drug samolot wyladowany pieniadzami, kosztownosciami i meblami dowiozl majatek Poroszenki do nowej rezydencji w…Hiszpanii. Rodzina juz tam mieszka.

 6. RomanK said

  Co do sasiedztwa..to przypominam ,ze sasiadow takich mamy od zarania…problemem zawsze sa nei sasiedzi ale stosunki miedzysasiedzkie. Jak w zyciu…jedne pokolenia zyja jak sasiedzi i rodzina…. inne- jak psy…

 7. NICK said

  Wg nieoficjalnych danych pozyskanych ze źródeł oficjalnych, na terenie gminy przebywa bez meldunku kilkunastu ‚ukraińców’.
  Mieszkańcy mówią że kilkudziesięciu.
  Podobno jest tak we większości gmin wiejskich.
  Część pracuje ‚na czarno’, większość sobie pomieszkuje… .

  Za co?

  http://tygodnik.pl/a/ukrainiec-zranil-nozem-mieszkanca-gminy-sliwice

  To tak lokalnie i co do stosunków sąsiedzkich. Nawiasem: od jakiego zarania? P. RomanieK. (6). Mamy tą swołocz, zlepek patogenów?

  Nie widać?
  Nie widać co się dzieje i dlaczego upa rozszerza wpływy poza „Wołyń”?

  Na razie to incydenta.

 8. otto hak said

  Nie, Polska nie chce tego syfa, bo to skarbonka bez dna i społeczny szajs za sprawą zastraszenia ludności przez bandersyństwo. Podkreslam, że mam na mysli Polske, a nie tak zwany rząd tak zwany polski, na który ostrzą sobie zęby tabuny psychiatrów.

  Ponadto, na pierwszy rzut oka banderowiec niczym się nie różni od niebanderowca i bądż to człowieku mądry, a zwłaszcza sprawiedliwy.

  Jakies sugestie? Bo tych powalająco pieknych Ukrainek trochę szkoda…

 9. Boydar said

  „… na pierwszy rzut oka banderowiec niczym się nie różni od niebanderowca …”

  Oka tak, ale już nie ucha, Panie Otto 🙂

 10. Moher49 said

  Banderowcy od dawna wiedzą co w trawie piszczy. W przypadku rozbioru tej tzw Ukrainy dobrowolnie albo przymusowo powędrują za Zbrucz.

 11. Kojak said

  Polskie wladze ? To jakis makabryczny zart czy co ? Ta grupa zdrajcow i sprzdawczykow wyslugujacych sie ewidentnie i ordynarnie obcym to polskie wladze ? PARANOJA !

  Niestety, to właśnie oni są władzami. I nie ma co się oburzać na rzeczywistość.
  Admin

 12. Grace said

  Wpuszczanie ukraińców do Polski jest błędem za który przyjdzie Polsce srogo zapłacić. Nadziwic sie nie moge głupocie i ślepocie polskich(?) polityków. Już teraz martwię się o polaków zamieszkujących wschodnie województwa. Mam nadzieje ze sie zbroja i sie nie boja tej swołoczy z zachodniej Ukrainy.

 13. Marsyli said

  Grace, nie ma zadnej glupoty. Celowa, zaplanowana robota wykonywana przez polskojezycznych przy-wodce.

 14. No taki scenariusz: Ukraina się rozpada, Donbas&Co wchodzi w skład Rosji, reszta jest w stanie anarchii, UE przyłącza ten anarchizm do Polski, ludzie i bydło ruszają za chlebem na zachód, polskie miasta pękają w szwach od „uchodźców”, trwa to krótko, bo w sukurs Polakom przychodzi Rosja uwalniając ich od rządów idiotów… Wchodzimy w skład WNP. Uff… 🙂

 15. Wimar said

  Re 3 Er
  Pytanie może zbyt trudne, ale zapytam: KIEDY OSTATNIO POLSKĄ RZĄDZILI POLACY

  Moim skromnym zdaniem było to 11 maja 1926r.
  Potem nastąpił tzw. przewrót majowy za pieniądze City of London i rozkład państwa od środka przez masonerię co trwa w różnej formie do dziś. Niestety!

 16. otto hak said

  Ukraina się rozpada, nie ma dwóch zdań. Ale tam już jest zainwestowane 5 miliardów zielonych od grandziarzy. Tego przepuścić nie mozna. Donbas i Co staje się na razie niezależnym, dość niebiednym państwem (Rosja jest ostrożna). Syf zachodni przyłączony do Polski, która pęka w szwach, przez co szwiat podejmuje dzialania depopulacyjne (zakaz urodzin, przymusowa masowa emigracja, a nawet eutanazja). Rosja pamięta i teraz ma w dupie polskie kłopoty. A potem rewolucja aksamitna i mamy Polin od morza do morza, ewentualnie do jeszcze jednego morza. W Polin będzie sie mówic piękną polszczyzną, może z lekkim śródziemnomorskim zaśpiewem oraz po inglysz. Gdzieniegdzie po niemiecku. To będzie piękny i bogaty kraj, tylko już nie nasz. „Was, Polaków nie będzie”, pamiętamy, nieprawdaż.

  A idioci pójdą na zasłużoną emeryturkę. Może na Barbados.

  Dobrze, dobrze być idiotą.

 17. Przemko said

  moim zdaniem, post-banderowskie ścierwo nie jest realnym, millitarnym zagrożeniem dla POLandii. to zawsze byli bezgraniczni tchórze, gotowi do zabijania śpiących, i znęcania się nad kobietami i dziećmi. kiedy taka banda upa-dlińców podchodząca pod wieś słyszała pojedynczy strzał z broni palnej – uciekali aż osrywali sobie pantalony. nasza armia – jaka jest – taka jest – ale sobie z tym bydłem poradzi.
  problemem jest ta niekontrolowana emigracja na polskie terytorium. nie dość, że obniżają płace to jeszcze opanowują podobno polskie uczelnie W TYM policyjne. V kolumna – to jest zagrożenie. obawiam się też, że nowe państwo chazarów nie ograniczy się li tylko do tzw. ukrainy – po POLandię też swoje łapska wysuną, a zdrajcy w rządzie warszawskim na pewno im nie będą sprawiać trudności …

 18. Zgadzam z teza ze Ukraina sie rozpada ekonomicznie ….ale.. to nie jest zamierzeniem ROSJI. Rosja robi co sie da by niedopuscic do rozpadu Ukrainy…i twardo stoi przy przestrzeganiu MINSK II. Oczywiscie wspiera Lugansk i Donieck by ludzie przetrwali..ale tu chodzi o to by Poroszenko zmeczyc tak by skapitulowal…i by znaleziono konsensus polityczny..zgodny z Rosujskimi interesami obronnymi. Federalizacja..tylko w ostatecznosci ale nie rozpad terytorialny..na male panstewka…gdyz wtedy NATO wejdzie jak w maslo na Ukraine….i bedzie kilka set kilometrow blizej do Moskwy ! Zadnego rosyjskiego przejecia Luganska i Doniecka!! ..Spokojnie wiec…zadnej wojny z Ruskimi nie bedzie a ktora sie tak marzy Waszczykowskim i Maciarewiczom z ich przydupasami banderowskim..Jednych i drugich na postronkach chazarskich

 19. Podpisuję się pod powyższym wpisem (Mazurekjanekma).

 20. Głos Prawdy said

  Polski dziennikarz Tomasz Macejczuk powiedział: „Ukraińcy — oni też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w g..nie, jak wy”. „Polska chce mieć silną Ukrainę, i aby Ukraina była z Polską, a nie z Rosją, także chcemy, by z nami, a nie z wami była Białoruś, kraje bałtyckie.
  Nie wiem, dlaczego rosjanie stale zapraszają na transmisję polskich dziennikarzy, politologów, wystarczy, że ukraińskie psują nerwy

 21. MatkaPolka said

  „Oszukani depozytariusze banków” i „działacze obywatelscy” szturmem wdarli się do recepcji Rady Ministrów Ukrainy (jedni przykuli się do poręczy) i wezwali innych do przyłączenia się do nich.

  Z powodu bandyckiego stosunku władzy do ludzi i narodu żądamy usunięcia (impeachmentu) Poroszenki

  Protestujący domagają się impeachmentu prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko i dymisji premiera Władimira Groysman. Jeden z działaczy, Yury Kleynos, ogłosił rozpoczęcie strajku głodowego.

  „Policjanci idą na nas, ale my sie nie boimy” Kleynos powiedział:

  „Dołącz do nas.
  Z powodu bestialskiego postawy rządu wobec ludzi, żądamy impeachmentu prezydenta Poroszenko.”

  Niektórzy z protestujących mają ich usta zaklejone taśmą i trzymają znaki z takimi hasłami jak
  Poroszenko to morderca”

  „Impeachment(Poroszenki)dla (dobra) ludzi”

  „Groysman do Izraela”

 22. MatkaPolka said

  Rościsław Iszczenko – Rozpoczęły się odliczanie ostatnich dni do rozpadu Ukrainy

  „Sahra Wagenknecht masakruje” (oficjalną) „Prawdę” o” (wojnie domowej na) „Ukrainie”
  Olbrzymia krytyka rządu Merkel, polityki Unii Europejskiej, polityki informacyjnej (oszukiwaniu) społeczeństwa
  Burzliwe oklaski w Bundestagu

  Wybór i skrót wystąpienia (włącz tłumaczenie polskie)

 23. MatkaPolka said

  A MOŻE POLACY ZAŻĄDAJĄ USUNIĘCIA PREZYDENTA DUDY I PREMIER SZYDŁO

  A może Polacy zażądają zlikwidowanie „dzikiej emigracji” Ukraińców do Polski – przymusowe wysiedlenie na Ukrainę – nielegalnych emigrantów, a szczególnie tych zdolnych nosić broń i tworzyć oddziały wojskowe.

  A może Polacy powinni zwrócić się do Wojska Polskiego z żądaniem ochrony
  i pacyfikacji neo-UPA
  tworzących się właśnie oddziałów – Azow i Swoboda.

  Tylko zdecydowana akcja wojska potrafiła zlikwidować UPA. Tylko zdecydowana wojna z niemiecką, nazistowską III Rzeszą niemiecką i zwycięstwo w Berlinie 1945 – pozwoliło zapobiec realizacji General Plan Ost – plan Likwidacji Słowian i eksterminacji Narodu Polskiego

  Obecne wyczyny bandyckich oddziałów wojsk Armii Ukraińskiej i batalionów neo-nazistowskich w Donbasie ( mordowanie cywilów, kobiet i dzieci) są wystarczającym powodem.

  Czyżby „rząd polski” szykował Polakom nowy „Wołyń” – w Przemyślu i w Warszawie
  Ten „rząd” ten Kne-Sejm, – to V Kolumna – Banderowców, Niemców, Międzynarodowego Żyda z USraela – tą lekcję historii Polacy już przerabiali.

  To wcale nie „Strachy na Lachy”– niebezpieczeństwo powtórzenia scenariusza z lat 1939,1943 – 1947 – jest jak najbardziej realne

  Wszystkie dowody są na miejscu. Zjednoczenie Niemiec, powstanie Unii Europejskiej – mechanizmu agresji niemieckiej i kolonizacji Polski, (Transformacja Ustrojowa – wykup i likwidacja przemysłu( w tym zbrojeniowego) , transfer miliardów do niemieckich banków, broń zadłużenia…), Kolejny etap – reaktywowanie UPA – sekretne przenikanie na terytorium Polski i do władz, Majdan. Pruska „Karta Ukraińska” – to stały element prowadzący do rozbiorów Polski.

  To już było przerabiane.

 24. Siggi said

  22/MatkaPolka said
  ——–
  Obojgu słucham na YouTubu z wielką uwagą.
  Iszczenko jest świetnym analitykiem,bdb obeznany w realiach Ukrainy,w poprzedniej kadencji deputat do Wierchownej.Bardzo krytyczny wobec kievskiej junty,z tego i innych powodów musi być poza Ukrainą.
  Sara jest nie do podrobienia ,Merkelową rozdrabnia na czynniki pierwsze.Słucham te jej wystąpienia ,gdzie jest podkład rosyjski.
  Dzięki.

 25. Jerry Roberts said

  To głównie żydzi zasiadający na stanowiskach decyzyjnych zdecydowali o ściągnięciu do Polski tego bliska miliona Ukraińców. Robiono to po cichu i podstępnie. Żydzi i Ukraińcy nienawidzą Polaków. Po IIWS zamiast wszystkich Ukraińców wyeksmitować za Bug to zostawiono w Polsce te tykającą bombę. Ich pełno jest na różnych stanowiskach w SB i policji, która z taką zaciekłością biła Polaków na Marszach Niepodległości. Wielu też jest w wojsku. Ich nazwiska kończące sie na -uk, -niuk zdradzaja ich pochodzenie nawet jak mówia płynnie po polsku. Odwiedzając Warszawę i mówiąc czasem tylko po angielsku spotkałem paru takich którzy jak sie dowiedzieli, że jestem z Kanady od razu zaczęli mówić, że w Kanadzie jest ich wielu. Tak to prawda w Kanadzie jest wielu Ukraińców którzy przyjechali do niej w latach 20-tych XX wieku.
  Wracając do tematu to sprowadzanie Ukraińców do Polski jest długoplanowanym postępowaniem żydów którzy chcą ich mieć pod ręka do rozprawy z Polakami w momencie gdyby zaczęli tracić wpływy w Polsce. Michnik będąc około 16 lat temu w Australii butnie powiedzial, że oni tj. zydzi wywołaja konflikt zbrojny miedzy Polska a Ukraina w przypadku zagrożenia zydowskich interesów w Polsce – szok! To była jego odpowiedź na pytanie, co zrobią żydzi jak zaczna byc odsuwani od władzy w wolnej Polsce. Ja bym tego śmiecia wyeksmitował na stałe z Polski.
  W Polsce konieczna jest ustawa, że nikt z członków mniejszosci narodowych nie może zajmowac stanowiska decyzyjnego w Polsce. Dlaczego? To oczywiste – bedzie dbał oswoich a nie o Polaków.

 26. JerzyS said

  W II RP większość szpiegów była rekrutowana z mniejszości narodowych!

 27. Maciej Miłosz, ŚMIGŁOWCE, CZYLI FAKTY MACIEREWICZA; Dziennik Gazeta Prawna, 7 III 2017, s. A5.

  SKATOWANIE mego Pełnomocnika w NASA na Rozkaz Prezydenta Busha-Juniora była NADZIANIEM się USA na Pruską Doktrynę Wojenną. Wykorzystały to Chiny Komunistyczne RZEZIĄ Apaczy w Kosowie przez Kitany i aneksją Morza Południowochińskiego, co jest ZŁAMANIEM Doktryny Teodora Roosevelta. To powtórzyły Siostry Alvarado zamówieniem mego Aerobusa u KAMAZA dla wypędzenia USA Navy z archipelagów Spornych na Karaibach, co jest Złamaniem Doktryny Monroe’go.
  Wygląda na to, że Niemcy PRZESTRASZYLI się Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska i skłonili Ukraińców do Przeniesienia SADDAMA do Pekinu za GWARANCJE Niepodległości i Integralności Ukrainy przez Niemcy i Świat Arabski, co kazało się Blefem. W Donbasie jest Irredenta Rosyjska a Krym został anektowany przez Putina, zaś Zapowiedziany przez Zaharczenkę za 3,miesiące Podział Ukrainy na DNIEPROPIETROWSK, KIJÓW I LWÓW dezawuuje Gwarancie niemiecko-arabskie.
  Gdyby Ukraińcy nie przyjęli Gwarancji Niemiecko-Arabskich to DZIĘKI Aerobusowi-SADDAM staliby się Potęgą Światową i POLITYCZNYM sojusznikiem USA jako Dostarczyciele broni strategicznej, co WYKLUCZAŁOBY gadanie o jakiejś Stolicy Nowej Rosji w Dniepropietrowsku.
  Wobec likwidacji przez Tuska armii polskiej i polskiego przemysłu lotniczego los Dniepropietrowska nie jest dla nas obojętny, jak dla USA pomimo nadstawiania przez Trumpfa odbytnicy na pruską doktrynę wojenną, która przez otrucie Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej WYWŁASZCZYŁA już Amerykanów, a Trumpf ich jeszcze nie Uwłaszczył, choć zapowiedział Uznanie 11 bilionów $ Długu Amerykańskiego.
  Skatowanie mego Pełnomocnika w NASA uznałem za Spotkanie Kanonierek Amerykańskich z Niemieckimi na Morzu Południowochińskim. O ile tam załatwiono Konfrontację PODZIAŁEM Imperium Brytyjskiego, które nie mając ropy naftowej bronić się nie mogło, to w NASA dokonano Podziału Spadku Po Mnie, gdyż ja nie mając spadkobierców jestem skazany na Spermę Jerozolimską. To Trumpf POTWIERDZIŁ Kradzieżą mych dokumentów amerykańskich jako Zacieraniem Śladów po mnie.
  Jest to Wstęp do zapładniania bab spermą z dupy cherubina i obcinania niewolnikom, niemającym spermy jezuickiej, penisów.

Sorry, the comment form is closed at this time.