Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Obamagate – afera jakiej nie było. Jutro krach?

Posted by Marucha w dniu 2017-03-07 (wtorek)

Gajowy radzi podchodzić do poniższej informacji ze zdrową dozą sceptycyzmu.
Admin

Cała Ameryka obserwuje to co się dzieje z aferą podsłuchową, w której zaangażowany był sam prezydent Obama i służby mu podlegające. Donald Trump i cała jego załoga byli podsłuchiwani przez amerykańskie służby podczas kampanii prezydenckiej! Afera jest znacznie poważniejsza niż Watergate.

Jest to równoważne ze zdradą stanu, za co w wielu stanach grozi fotel elektryczny lub zastrzyk śmiertelny (gilotyny jeszcze nie wprowadzono).

W tej chwili cała Ameryka ogląda ten thriller jaki się rozgrywa przed ich oczami. Chcąc nie chcąc Media Gównego Nurtu (ang. MSM – Main Shit Media) muszą na ten temat raportować, bowiem już we wtorek 7 marca odbędzie się pierwsza rozprawa.

Przekazy polskich Mediów Gównego Nurtu na razie dają takie wrażenie, że prezydent Donald Trump jest przewrażliwiony, bądź też zaczyna się u niego choroba psychiczna, bowiem na swoim Twitterze wsadza jakieś bajki o podsłuchach przez Obamę…

Trump bowiem napisał: „Właśnie odkryłem, że Obama miał założony u mnie podsłuch w Trump Tower, niedługo przed zwycięstwem. Nic nie znalazł. To jest McCarthy’izm!”
Później dodał: „To jest jak Watergate Nixona. Złego lub chorego człowieka. Czy jest prawnie dozwolone by urzędujący prezydent podsłuchiwał wyścig prezydencki zanim wybory się jeszcze zaczęły? Co było wcześniej odrzucone przed sąd.”

Te „bajki” moi drodzy mogą pociągnąć za sobą całkowity upadek draństwa jakie dotąd rządziło światem. Cała infrastruktura służb amerykańskich może runąć w gruzach, i zapewne runie, bowiem dokumenty jednoznacznie potwierdzają, że kandydat na Prezydenta USA podczas kampanii był podsłuchiwany przez służby podległe Prezydentowi Obamie, który działał w interesie kontrkandydata Trumpa, czyli Hillary Clinton.

[Ni ch…  nie podzielamy optymizmu autora. Nic nie runie i nic się nikomu nie stanie – admin]

Znane fakty pięknie podsumował Bill Still, autor jednego z najlepszych filmów demaskujących kreatorów pieniądza – „Money Masters” (Mistrzowie Pieniędzy). Podsłuchy były możliwe dzięki decyzji sądu United States Foreign Intelligence Surveillance Court, który w czerwcu odmówił, a w październiku zgodził się ostatecznie na podsłuchy.

Powodem było podejrzenie współpracy Trumpa z Rosjanami, szczególnie chodziło o powiązanie z rosyjskimi bankami. Nie znaleziono żadnego dowodu, ale podsłuchów nie wyłączono aż do wyborów i wszystkie dane szły prosto do Białego Domu Obamy.

Jak już wspominałem Obamagate jest już w MSM, np. w Fox News. Mark Levin, który pracował kiedyś w administracji Ronalda Reagana, a teraz prowadzi audycję radiową The Mark Levin Show, przedstawił dokumenty dostępnie publiczne, w tym artykuły prasowe (w tym New York Times!), które dowodzą w sposób niezaprzeczalny, że dokonano szpiegostwa przeciwko Donaldowi Trumpowi przy współudziale FBI, CIA, NSA, Departamentu Sprawiedliwości, wydziału Departamentu Skarbu i decydentów różnych agentur. Co było całkowicie niezgodne z prawem, Levin określił to mianem działań totalitarnych!

[No i co im zrobicie? Możecie się tylko wykrzyczeć aż do zdarcia gardła. – admin]

Pierwsza rozprawa odbędzie się już we wtorek. I nie jest kwestią czy doszło do podsłuchów, na to są dowody w postaci decyzji Sądu. Obama nie przypuszczał, że Donald Trump wygra i dlatego skorzystał ze swych uprawnień by założyć Trumpowi podsłuchy. Co było nielegalne. Sprawa jest więc jasna – polecą głowy i to nie tylko Obamy, ale i pewnie tych, którzy nim kierowali, czyli całej ekipy Sorosa i międzynarodowej finansjery żydowskiej.

[Nic nie poleci, a w szczególności niczyje głowy. To nie czasy Nixona. Bezprawie od tamtej pory wzbiło się na dużo wyższy poziom – admin]

Możemy więc oczekiwać z niemal 100% pewnością wielkiego krachu finansowego, i to już na dniach. Chyba, że za kurtyną strony się dogadają i sprawa zostanie wyciszona. Co było by chyba lepszą opcją dla świata, bowiem wielki krach obecnie pociągnąłby za sobą miliony ofiar, nie mówiąc o możliwej wojnie światowej…

>https://www.youtube.com/watch?v=F5ECfVnMzwA
>https://www.youtube.com/watch?v=91fNfGjZdM0
>https://www.youtube.com/watch?v=R6m1s_CfM9U

Źródło: Monitor Polski
http://alexjones.pl

Komentarzy 18 to “Obamagate – afera jakiej nie było. Jutro krach?”

 1. Tomek said

  Czemu Gajowy wrzuca takie gnioty? To chyba tekst na poziomie, w narracji, Marka Podleckiego.

  Tak głupi że chyba szkoda odnosić się ad meritum.

 2. janetatanka said

  To jest tekst tzw podsycajacy poniewaz prezydent Trump zdecydowanie zwolnil w swoim reformowaniu Ameryki, niestety.

 3. NC said

  „Money Masters” (Mistrzowie Pieniędzy).
  To znaczy po polsku „władcy pieniądza” 🙂

 4. waga said

  Ten marucha prowadzi tutaj paszkwil.Cokolwiek uslyszy owija w swoj prymitywny komentarz.Najlepiej mu wychodzi pisanie o Ukraine.Raz nawet stwierdzil ze by chcial zeby wszyscy ludzie w tym kraju wyzdychali.Marucha kiedys bedziesz musial odpowiedziec za swoje nedzne parszywe oszczerstwa.

 5. Boydar said

  … radość to wielka widzieć bezsilną wściekłość twoich wrogów i wiedzieć, że nic nie mogą ci zrobić …

 6. Kojak said

  OD 4 ! Co ty cymbale wypisujesz ? Tylko cepie te twoje wypociny mozesz zamieszczac w Gajowce ! Wszedzie jakbys splodziel ten swoj obrazliwy belkot wyladowalby on w koszu ! Nie strasz Pana Gajowego ! Bo moze ci samemu cos sie przytrafic ! Nie jestes przeciez pancerny !

 7. VA said

  Po co to bicie piany, kiedy wiadomo ze wszystkie telefony sa na podsluchu, a Donald Trump nie jest wyjatkiem! Obama tez jest podsluchiwany.

 8. Maverick said

  Deep State jest w głębokim potrzasku, podsłuchy założył Obama, ponieważ był pewny wygranej Clinton, i nie obawiał się żadnych konsekwencji. Tak wiele tych spraw jest aktem zdrady stanu i wiele osób powinno być powieszone. Jestem już pewny, że Deep State planuje już zamach na Trumpa jako ostania deska ratunku lucyferianów. Teraz powoli rozpoczyna się czyszczenie bagna, media nie kontrolują już narracji, ludzie wiedzą że są tzw. fake news globalistów.

  Całe szczucie na Rosję i kłamstwa o Rosji że mieszała się w wybory w USA to była fikcja, jak broń masowej zagłady w Iraku,

  Bożyszcze Polaków McCain, Rubio, Pelosi, to wszyscy pospolici kryminaliści. Macierewicz i Waszczykowski, Duda to kundle opłacani poprzez Deep State. Snowden dostał rozkaz od patriotów ujawnienia kryminalnej działalności Deep State. Stoi za tym wielu generałów których Obama usuwał z pozycji bo nie chcieli się podporządkować Deep State. Która ze stron wygra nie jestem tak pewny jak gospodarz Marucha. Wydaje się mnie ze Amerykanie są wyjątkowo przebudzeni, więc lewactwo z obozu Clinton i Obamy nawołuje do rozlewu krwi w celu ratowania swoich dup. Jest sporo lewaków podatnych na te głupoty i różnie to może się skończyć. Na razie szala wskazuje na to ze Trump demontuje NWO.

 9. Maverick said

  https://www.infowars.com/vault-7-cia-can-stage-fake-russian-hacking-to-undermine-trump/

 10. Niktoś said

  Nikomu nigdzie nic się nie stanie bo wszyscy są „swoi”. Tak samo jak i zresztą w naszym nieszczęśliwym kraju gdzie dwie partie niby „opozycyjne” PiS i PO walczą między sobą a gawiedź usta otwiera.

 11. Maverick said

  To jest walka na śmierć i życie, na razie toczy się powoli, mamy na tym świecie sporo ludzi zadedykowanych obnażenia zakłamania i fałszu globalistów. Jest to biblijna walka dobra ze złem.

  Przecież będzie wypływać kolejnych 6800 dokumentów obnażających kryminalną działalność Deep State na Wikileaks. Ktoś to robi i wie dlaczego z ogromnym narażeniem życia.

 12. ibrahim ibn jakub said

  Maverick said.
  Twoje słowa to miód na mą skołataną duszę.
  Widzę, że jest nas więcej.
  Tylko czy lemingi się obudzą…..

 13. Trak said

  Jak krach – to go w piach.
  A po jutrze, po krachu
  wszystko wstanie z piachu

 14. VA said

 15. Piskorz said

  re 8 „i kłamstwa o Rosji że mieszała się w wybory w USA to była fikcja, TO I TAK DELIKATNIE POWIEDZIANE..to szczyt qrewsta..!!

 16. Maverick said

  Polecam człowiek Trumpa.

 17. AlexSailor said

  „Jest to równoważne ze zdradą stanu, za co w wielu stanach grozi fotel elektryczny lub zastrzyk śmiertelny (gilotyny jeszcze nie wprowadzono).”

  Tym różnią się państwa poważne od niepoważnych, między innymi.
  Jeśli Trump nie załatwi powyższego, to niczego nie załatwi, bo go zjedzą po kawałku .
  W porównaniu z aferą Watergate, sytuacja jest inna.
  Nixona chronił jego następca, Ford, dlatego nie znalazł się ani w więzieniu, ani w sali straceń.
  Inna też była zasada.
  To jakiś maleńki element służb maczał w tym palce.
  Obamy nie chroni nic, a spora większość Amerykanów pewnie z przyjemnością obejrzałaby transmisję.

  Poza tym, podsłuchy są tylko szczegółem w porównaniu z tym, jak niszczyli amerykę jej kolejni prezydenci z kompletnym złamaniem praw i wolności obywatelskich.
  Teraz z tych ustaw może skorzystać z łatwością JE Trump, ale przeciw wrogom wewnętrznym ameryki.
  Myślę też, że jego żona i dzieci nie bez powodu mieszkają oddzielnie, poza Białym Domem, pod ochroną prywatną Trumpa.

 18. Ola z Podola said

  Tak tak.To co już ujawnił Trump jest na miarę przewrotu kopernikowskiego. Tego nikt nie zatrzyma i nie zakopie.Dlatego .wszelka swołocz drży i desperacko kłamie pogrążając się jeszcze bardziej. Kiedyś koniec zbrodni, rabunku i wszelkiej patologii musiał nastąpić…ucho się urwało…szczury już wieją.

  https://kosmiczneujawnienie.com/2017/02/20/niesamowite-informacje-wywiadowcze-na-temat-antarktycznej-atlantydy-oraz-nadchodzacego-wydarzenia/

Sorry, the comment form is closed at this time.