Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czas rozliczeń za zbrodnie i ofiar dla obdarzonych amnezją

Posted by Marucha w dniu 2017-03-08 (środa)

Nieuchronnie dobiega końca potęga Zachodu personalizowana Stanami Zjednoczonymi, Unią Europejską, NATO i Izraelem.

Amerykanin David Lemire w oryginalny sposób interpretuje obecne zmagania prezydenta Trumpa z neokonserwatywną administracją waszyngtońską [i] .

Gwoli klarowności trzeba wyjaśnić, że tak zwani „neokonserwatyści”, w skrócie „neocons” [ii], określani też mianem „deep state”, to biologiczni i ideologiczni potomkowie trockistowskiego odłamu Bolszewików [iii], który po przegranej konfrontacji ze Stalinem, szukał schronienia na Zachodzie.

Pomimo, że wielokrotnie zmieniali swe nazwanie, ideologiczny bełkot, a nawet fizyczny przyodziewek, to pozostali niezmiennie wierni swym genom, które Zbawiciel określił lakonicznym stwierdzeniem: „szatan jest waszym ojcem”.

Autor wspomnianego na wstępie artykułu uważa, że bezprecedensowa kampania wymierzona w demokratycznie wybranego prezydenta USA, jest w głównej mierze wynikiem panicznego strachu kierującego neokonserwatystami. Zdają oni sobie bowiem sprawę, że ich wieloletnie panowanie dobiega końca i to bez względu na los samego Trumpa.

Nieuchronnie dobiega końca potęga Zachodu personalizowana Stanami Zjednoczonymi, Unią Europejską, NATO i Izraelem. Potęga, której koszt w samym tylko powojennym okresie to co najmniej 40 milionów niewinnych istnień ludzkich; czyli ogrom zbrodni większy niż Stalina i Hitlera razem wziętych.

Jeśliby doliczyć do tego „miękkie ludobójstwo” czyli wprowadzenie „demokracji” i „wolnego rynku” w nowo podbitych krajach obszaru post-komunistycznego, generujące dodatkowe ofiary aborcji, braku należytej opieki medycznej i społecznej, monumentalnej emigracji ze wszystkimi jej negatywnymi skutkami, masowej prostytucji itd., to liczba ta powiększyłaby się wielokrotnie. A to tylko czasy współczesne!

Gdyby zacząć od zbrodni kolonializmu, ludobójstwa Indian i innych „cywilizacyjnych osiągnięć” Zachodu, to uzyskany obraz przerasta wyobraźnię człowieka.

Autor podkreśla, że neokonserwatyści doskonale zdają sobie sprawę ze swych i wszystkich poprzednich zbrodni Zachodu. Wiedzą też, że ofiary nie zapomniały. Chińczycy dobrze pamiętają brytyjskie wojny opiumowe i miliony ich ofiar, amerykańską interwencję w Indochinach, Arabowie „walkę z terroryzmem” itd.. Zdają sobie sprawę, że w momencie upadku Zachodu, mogą oczekiwać na ekwiwalent Trybunału Norymberskiego. Cytując autora:

„The men and women responsible for American, UK, NATO and Israeli foreign policy from 1992 to the present will be arrested, set before the Hague, and tried. Many will wind up in jail. Some will die…….And so they scream”.

“Ludzie odpowiedzialni za amerykańską, brytyjską, NATOwską i izraelską politykę od 1992 roku do dziś, będą aresztowani, postawieni przed trybunałem i osądzeni. Wielu skończy w więzieniu. Część straci życie…..i stąd ich wrzask”.

W tym kontekście przykro jest patrzeć na Polskę, wielowiekową ofiarę Zachodu (i nie tylko), która zalicza się obecnie do tego „ekskluzywnego klubu bogatych”, a której społeczeństwo pozbawiono pamięci historycznej, co być może zmusi je do wypłacania się za cudze zbrodnie, oczywiście w duchu tak propagowanego ostatnio „chrześcijańskiego miłosierdzia”.

[i] http://katehon.com/article/silent-scream-neocons
[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/Neoconservatism
[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Trockizm

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 7 to “Czas rozliczeń za zbrodnie i ofiar dla obdarzonych amnezją”

 1. Bogaty Miś said

  „Gwoli klarowności trzeba wyjaśnić, że tak zwani „neokonserwatyści”, w skrócie „neocons” [ii], określani też mianem „deep state”, to biologiczni i ideologiczni potomkowie trockistowskiego odłamu Bolszewików [iii], który po przegranej konfrontacji ze Stalinem, szukał schronienia na Zachodzie”
  -to jest ważna uwaga i Kongres Nowej Prawicy powinien zacząć systematycznie wbijać ten fakt do głów narodu i…ów.
  „Parafrazując” erudycję red. M., uprzedzę z góry powątpiewania sceptyków co do sensu i skuteczności przytaczając łacińskie przysłowie: gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo, co się wykłada: kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym padaniem.

 2. Siekiera_Motyka said

  ” set before the Hague,”
  Bo niby Hague reprezentuje co ? Niezawisłość ????
  Śmiech !!!!

 3. Tomek said

  Błędem jest demonizacja neokonów i idealizacja Trumpa. Trump jest zaprzysięgłym syjonistą. Dowód poniżej:

  A to można neokonów zdemonizować? I zgorszyć Lucyfera?
  Admin

 4. TomUSAA+ said

  „40 milionów, czyli więcej niż Hitler ze Stalinem, razem wzięci”?
  Sam Ludojad pochłonął ca. 60 milionów, a niektórzy mówią nawet o stu milionach ofiar tylko sowietskiego terroru.

  Te liczby wydają się grubo przesadzone.
  Admin

 5. Racjonalista said

  Potęga Zachodu już dawno legła w gruzach. Obecna potęga na tzw. Zachodzie to potęga żydomasonerii, która dokańcza kończące swoje istnienie narody zachodnioeuropejskie, niegdyś takie dumne i potężne.

 6. NC said

  „Gwoli klarowności trzeba wyjaśnić, że tak zwani „neokonserwatyści”, w skrócie „neocons” [ii], określani też mianem „deep state”, to biologiczni i ideologiczni potomkowie trockistowskiego odłamu Bolszewików [iii], który po przegranej konfrontacji ze Stalinem, szukał schronienia na Zachodzie”

  Pisał o tym wielokrotnie od ponad 20 lat Ś.P. Iwo Cyprian Pogonowski, który używał w stosunku do nich określenia „trockisci nawróceni na syjonizm”, na przykład tutaj:

  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=924

  „Ideologię neo-konserwatyzmu stworzyli w Nowym Jorku trockiści nawróceni na skrajny syjonizm w miarę powolnego upadku komunizmu. Zachowali oni jednak koncept „wojny permanentnej,” tym razem w celu szerzenia ich wersji demokracji, a nie szerzenia komunizmu, jak tego chciał Leon Trocki.”

 7. revers said

  nie tak szybko, bo jeszcze trwa wyscig wojenny w kosmosie, ktory i tak jest bez znaczenia wobec wprowadzenai po obydwu stronach hipersonicznych rakiet. Tarcza rakietowa uraela sluzy do nuklearnego napadu na Rosje.

  https://geopolityka.robertbrzoza.pl/geopolityka/usa-tarcza-antyrakietowa-sluzy-do-nuklearnego-napadu-na-rosje/

  Ci w Redziszewie to odrazu moga rezerwowac sobie miejsca na okolicznyych cmentarzach, bo zadna stron nie ustapi a dokladnie i lokalniej cos ponad 10 TNT moze p.nac.

Sorry, the comment form is closed at this time.