Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacy, nic się nie stało! Kwiaty dla Beaty.

Posted by Marucha w dniu 2017-03-11 (sobota)

Jarosław Kaczyński powitał na lotnisku wracającą z Brukseli Beatę Szydło z wielkim bukietem kwiatów. Polska miała dostać przekaz, że premier stoczyła walkę na śmierć i życie. Przegrała, ale zachowała godność.

— Polska odbudowuje się na arenie międzynarodowej. Jestem osobiście bardzo dumny, że mamy takiego premiera. Z całego serca dziękuję — mówił Jarosław Kaczyński, wręczając premier kwiaty. — Wielu polityków gięło się, gięło się w pół, gdy mieli do czynienia z politykami z zachodu. Beata Szydło się nie ugięła.

Oprócz prezesa PiS na lotnisku czekali również ministrowie: Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz oraz Piotr Gliński. Usłyszeliśmy, że premier „walczyła do samego końca”.

W ten sposób partia rządząca usiłuje wmówić rodakom, że polska dyplomacja wcale nie odniosła druzgocącej porażki.

Nawet prezydent Andrzej Duda, który ostatecznie wczoraj zdecydował się jednak wysłać Donaldowi Tuskowi depeszę z gratulacjami, stwierdził:

— Pani premier zachowała się w jedyny sposób w jaki mogła. Gdyby Angela Merkel znalazła się w sytuacji, że przewodniczący Rady Europejskiej jest z partii, która jest opozycyjna wobec niej, jak na przykład Alternatywy dla Niemiec, i krytykuje ją i jej rząd na forum krajowym i europejskim, to nie sądzę, by uzyskał jej poparcie. Pani premier znalazła się w takiej sytuacji i nie miała innego wyjścia.

Na antenie TVP komplementów pod adresem Beaty Szydło padło co niemiara. Jarosław Kaczyński uderzał w coraz bardziej wzniosłe tony:

— Broniła w sposób, który pozostanie w naszej pamięci, w naszej historii, bo ktoś może powiedzieć, że ponieśliśmy porażkę. Nie, proszę państwa, pokazaliśmy, że Polska jest krajem podmiotowym. Czasy dużego europejskiego państwa, które na wszystko się zgadza i załatwia tylko małe interesy właśnie się skończyły.

[Co za sakramencka paplanina… – admin]

Tylko Jacek Saryusz-Wolski gdzieś się schował i nie rozmawia z mediami. Tymczasem trwają spekulacje na temat tego, co rząd obiecał mu za odegranie tej roli w unijnym przedstawieniu. Najczęściej padają komentarze, iż zastąpi on Witolda Waszczykowskiego [… co to było z tą siekierką i kijkiem? – admin]

Antonina Świst
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
https://pl.sputniknews.com

Komentarze 43 to “Polacy, nic się nie stało! Kwiaty dla Beaty.”

 1. Kwal said

  Wszystko mogę znieść i zrozumieć, również wczorajsze wydarzenia w Eurokołchozie ale nie mogę zrozumieć i znieść naiwności polskiej dyplomacji, naiwności rządu i naiwności PIS-u. Dlaczego My Polacy, zawsze dostajemy w dupę zawsze z winy dyplomatów i polityków, dlaczego jesteśmy tacy romantyczni i naiwni i katoliccy. Przecież tyle razy w Historii nas wystawiono do wiatru i sprzedano ? Jesteśmy bardzo odporni na naukę, wiedzę…i nie wyciągamy żadnych wniosków z Historii…to coś okropnego. A żenujące jest to, że z porażek i klęsk robimy zwycięstwo, bardzo się tym wszystkim cieszymy hołdujemy sami sobie, a inni się z nas śmieją i kpią…Kiedy My kurwa zmądrzejemy ? Kiedy ? Kurwa mać !!!

 2. AniaK said

  Na moje oko nikt tak nie pomógł w zwycięstwie panu Tuskowi jak nasz rząd. Gdyby nie ta cała szopka przedwyborcza z udziałem naszego rządu, myślę że pan Tusk już by pakował walizki. Przyłączam się do gratulacji 🙂

 3. ERROR 404 NSZ said

  „Nasz” rząd, miał tu nic do powiedzenia…

 4. Stan said

  Po co spekulować – Jarek orżnął Wolskiego, który rzucił się na sztylet z pobudek kleropisowskich.
  Dla mnie i większości myślących Rodaków jest zdrajcą i amatorem którego miejsce jest na śmietniku historii

 5. Stan said

  Wybór Tuska był pewny i już dawno przesadzony, ze zdaniem Kaczyńskiego i Talibów Pisowskiej sekty
  nikt się w UE nie liczy, nawet Orban i Węgry. 27:1, to mówi wszystko.

  Przynależność Polski do UE, mimo znanych słabości i wad UE, na dzisiaj jest fundamentalna sprawa
  dla bezpieczeństwa, rozwoju i pomyślności Polski i Polaków.

  Kaczyński i PiS dąży w rzeczywistości do wyprowadzenia Polski z UE, taka jest po prostu brutalna prawda.
  Nie ma w UE miejsca dla Kaczyńskiego i PiS-u.

  Kaczyński doskonale wie o tym.
  To oznacza, że popełniają przez to zdradę stanu i Kaczyński i PiS-owcy
  są po prostu zdrajcami Polski i Polaków, jak i ci, którzy popierają PiS.
  Tak ich oceni też historia.

  ——
  Panie Stan, czy Pan to na pewno pisał na trzeźwo?
  Admin

 6. AniaK said

  Re2:
  Dlatego przystąpił do działania. Pan Tusk jest osobą rozpoznawalną, i ma w tym kraju jeszcze trochę swoich fanów. W przypadku przyspieszonych wyborów, mógłby stanowić jeszcze dla kogoś zagrożenie. To było fenomenalne zagranie. Bez powodu nie robiliby z siebie takich idiotów.

 7. Franz said

  http://www.nacjonalista.pl/2017/03/11/mitomani-z-pis-uaru-polska-odzyskuje-suwerennosc/

 8. guła said

  Dla pomyślności Polski i Polaków.
  W kraju został jeszcze do sprywatyzowania dziewięć firm strategicznych – i to nie byle jakich (za matką polką) i 150 mld depozytów NBP (wg Janusza Szewczaka, uprzedza on, że towarzystwo s r a c z k i dostanie co by wyrwać te kapitały i dotąd będą mierzwić, mącić, pluć, charkać aż do tych finansów dorwą się)
  Do sprywatyzowania tych dziewięciu przedsiębiorstw strategicznych również.
  Une tak mają. PO tym ich się poznaje. Nawet PO ciemku.

 9. witek said

  Sariusz- Wolski zawsze głosował PRZECIWKO Polsce!
  Podobnie jak Kaczyński podniósł łapę za Traktatem Unijnym
  Pamiętajmy o tym.

  „Otóż byłem także przeciwnikiem kandydatury na to stanowisko Marka Sariusza-Wolskiego. Sariusz -Wolski jest , tak jak Donald Tusk, wybitnym przedstawicielem establishmentu unijnego w Polsce. Popierał on zarówno traktat lizboński, jak też ostatnio głosował za ratyfikacją umowy deregulacyjnej, zwanej „umową o wolnym handlu” pomiędzy Unia Europejską a Kanadą CETA. Umowa ta, uderza w żywotne interesy polskiego rolnictwa, zagraża bezpieczeństwu żywnościowemu naszego kraju, a przede wszystkim prowadzi do destrukcji suwerenności państwa polskiego nad działającymi na jego terytorium międzynarodowymi korporacjami. Umowa ta prowadzi do ograniczenia praw obywatelskich w stanowieniu prawa i naraża nasze państwo na ekonomiczną eksploatację ze strony międzynarodowych korporacji. Sariusz -Wolski był członkiem PZPR – to charakterystyczne- od 1986 roku. W swojej działalności reprezentował zawsze „wartości’ tzw „głównego nurtu’, z którym, przynajmniej na płaszczyźnie propagandowej PIS zawsze walczył. Sariusz -Wolski min głosował przeciwko uhonorowaniu rotmistrza Pileckiego. Dlatego wysunięcie tej kandydatury, wbrew temu co mówiła premier Beata Szydło, nie ma nic wspólnego z walką o zasady, a tylko świadczy, że mamy do czynienia z walką partyjną na płaszczyźnie unijnej.”

  całość artykułu pana Piłki:

  http://prawy.pl/47400-operacja-tusk/

 10. karlik said

  Ja to mam jakieś dziwne samopoczucie, że niewiele rozumiem..
  Nie jestem zwolennikiem żadnych władz RP od 1918 roku..
  Wybór na stanowisko jakie ma Tusk nie podlega prawom z zebrań komunistycznych, ktoś zgłasza reszta klaszcze..
  Kandydatura jest wybrana i wynik znany jest przed głosowaniem, tak było z Prezydentem Niemiec i tak było w przypadku wyboru Tuska..
  Oczywiście można było protestować, ale trzeba było to zrobić nieco wcześniej i wtedy „obcokrajowiec” byłby lepszy niż Tusk..
  Być może następcą Tuska będzie Viktor Orbán – zachował się jak trzeba, ale nikłe szanse ma Jarosław Kaczyński..
  Nikt nie liczy się z rządem Polski, tak samo jak J.Kaczyński nie liczył się z legalnym Prezydentem Ukrainy i „wycieczkował” na Majdan, wprowadzając demokrację..Dopóki nie są niebezpieczni to są, jak coś się zmieni zawsze jakaś pomoc do mniejszości demokratycznej się znajdzie..
  „Kto nie skacze ten jest wróg”…Hasło jest tylko wdrożyć..
  Wyjmuję Whisky z lodówki może łatwiej to można poukładać…Dzisiaj już nic nie napiszę…
  Jestem chyba zwolennikiem rządów komunistycznych, bo dzięki nim podjąłem decyzję o wyjeździe z Polski..

 11. Yah said

  Te, Prezes, zamiast wygłaszać te fanfaronady to po prostu wystąpcie z UE. Nie ? Dlaczego ? Trzeba by samemu podejmować decyzje i ponosić za nie odpowiedzialność a nie robic wszystko pod dyktando i wg. instrukcji z Brukseli ?

  Niestety, PiS sprzeciwia się tylko w tych kwestiach, w których wiadomo, ze się będzie sprzeciwiał. Przecież nie wpuści na tratwę ratunkowa Arabów.

  W pozostałych, ważnych z punku widzenia Polaków, zachowuje się jak PO lub jeszcze gorzej bo stroi się patriotyczne piórka, a naiwniacy w ten patriotyzm wierzą.

  A przecież PiS z polskim patriotyzmem ma tyle wspólnego co ja z Ewenkami i Czukczami.

 12. jowram said

 13. Franz Maurer said

  https://www.youtube.com/watch?v=dUcWiRwtUxw&nohtml5=False Zawsze aktualny Tomek Lipinski zamiast komentarza

 14. Władek said

  Ad. 5.

  Racja, tak właśnie jest Panie Stan. Kaczyński chce wyprowadzić Polskę z UE i scalić ją z Banderlandem.

  To podły chazarski gad, który nieprzypadkowo znalazł się na majdanie, gdzie wykrzykiwał banderowskie hasła.

  Nie spocznie dopóki nie zniszczy Polski…

  ——
  E tam. Chce wprowadzić Ukrainę do Unii, a wtedy scalanie jej z Polską będzie niepotrzebne.
  Admin

 15. Alina said

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34164

 16. guła said

  Chodzą wieści o spotkaniu grupy V4 z krajami Beneluksu. Dlaczego się spotykają, czy dlatego aby przeciwstawić się Niemcom i Francji czy dlatego by podkreślić jakie to głupie jest działanie polskiego rządu.
  http://3obieg.pl/pis-vs-tusk-krajobraz-po-bitwie

 17. Jacek2 said

  Re.1
  To nie jest żaden romantyzm czy naiwność do ciężkiej cholery.

 18. Trak said

  Rozważania co do wyboru T. nie ustają – i to bardzo dobrze – bo szczęście nas tym razem spotkało a jedno z nieszczęść opuściło ale trzeba mieć delikatny umysł, aby to pojąć.
  Jarek tym razem miał delikatny umysł.

 19. Jacek said

  „Pokazuję i objaśniam”, bo wojskowej terminologii chciałbym tu użyć. Po to aby być dokładnie zrozumianym. Jeszcze jedno zastrzeżenie. „Jak ktoś nigdy nie grał w szachy, to niech dalej nie czyta”.

  Myślałem, że już tyle na ten temat napisano, iż nie zdecyduję się do niego wrócić, ale jednak słyszane z tak wielu stron biadolenie o „strasznej klęsce”

  wq… tak bardzo. „Nie chcem, ale muszem”. (Staram się używać języka jak najprostszego. Już zaraz przechodzę do „Ad remu”.)

  A więc żyliśmy do tej pory w Unii Europejskiej, której prawa i wszelakie przepisy były w stanie nie tylko banany i ogórki wyprostować, ale i pospolitą marchewkę w owoc przemienić. Krótko mówiąc wszelkie prawa, zasady i dyrektywy nawet, były święte i wszechmocne. Były, bo to już się skończyło. Skutkiem „niedbalstwa i nieudolności” PiS-owskiej dyplomacji doszło oto do sytuacji, kiedy jeden z najwyższych władców tego czegoś, co ma stolicę raz w Brukseli, a raz w Strasburgu, publicznie i dobrowolnie wypowiedział słowa:

  „Wy macie zasady, my mamy pieniądze”.

  Oczywiście jest to subtelny język dyplomacji nie dla każdego zrozumiały. Już tłumaczę. Chodzi tu o to, że zdaniem tego pana i jego koleżeństwa wszelkie prawa, zasady, a nawet dyrektywy nie warte są nawet tyle ile wart jest papier, na którym je zapisano, bo oni, ci co je wyprodukowali, mają je dokładnie w miejscu gdzie słońce zwykle nie dochodzi.

  Oświadczenie tak wysoko postawionej osoby, złożone dobrowolnie i publicznie ważne jest tak jak oświadczenie dowolnej innej osoby złożone na piśmie w obecności wielu świadków i potwierdzone notarialnie. Wszyscy mieszkańcy Europy mogą więc powoływać się na nie i gwizdać na wszystko co też biurokraci eurokołchozu zdecydują się wydrukować.

  Jest to jest więc początek końca. Oceniam, że za około pięćdziesiąt lat fakt powyższy dotrze do świadomości tak wielu osób, że Unia Europejska się rozpadnie i kraj nasz odzyska suwerenność. Wreszcie będzie mógł się rozwijać swobodnie i harmonijnie ku pożytkowi wszystkich jego mieszkańców.

  Cały tekst i więcej podobnych http://jacekbezeg.pl/2017/03/12/objasniam/

 20. gosc said

  Pan prezes/;miesiecznica 10.3 2017cyt;…,,atak na wartosci,-atak na KULTURE,-atak naTradycje ,atak na POLSKE…. GALERIA ART -Krakowskie Przedm17-pan dyrektor generalny MKiDN-/nominowany przez partie PiS-styczen/2016/————————— przejmuje na biuro/archiwum-GALERIE- ART-sluzaca od1963-tworcom-Zwiazeku Polskich Artystow Plastykow- to jak to tak -zawlaszczanie-dobra zmiana- w KULTURZE POLSKIEJ?

 21. RomanK said

  To jest poprostu zalosne. I Obnazylo calkowicie infantylnosc, niedojrzalosc, a przedewszystkim nieudolnosci i bezdenny brak poczucia rzeczywistosci -polskich rzadow z MSZ na czele.
  Poglebia ten fakt zachowania i dziecinada samowystrychnietych na dutka…pajacowymi wystapieniamni i manifestacjami oburzenia i obrazalstwem:-))))
  Zenada….ale..kazdy ma taki rzady- jakie sobie wybral!

 22. Maćko said

  20. Panie Romanie. Kazdy kraj ma takie rzadzy jakie MU POZWOLONO MIEC!

  Zgwalcona nie jest qrva, ona jest ofiara.

  W USrAelu.. mieli psychopate Busha Jr’a DWA mandaty. We Francji syjoniste Smarkozego, a teraz zyda Holenderskiego, w RFN maja Makrele co im sprowadzila 2 miliony gwalcicieli nierobów, Holendrzy maja pedala-pedofila, Belowie idiote a o innych Kanadach nie wspomne.

  A Panu sie zenuje, ze Polacy maja to co maja… ??? 😉

  Panie Romanie, prawie WSZYSTKIE kraje sa pod okupacja.
  Uklony.

 23. Maćko said

  http://politykapolska.pl/244

  Niemieckie fundacje na straży ładu i porządku w Polsce

  Dzięki takim środkom można kształtować poglądy i urabiać mieszkańców takich państw, jak Polska, Czechy czy Litwa. Podatni na urabianie są zwłaszcza studenci zachłyśnięci „nowoczesnym” światopoglądem Zachodu. Robi się to tym łatwiej, że wraz z gwałtownym wzrostem liczby studentów spada ich poziom intelektualny i zdolność do samodzielnego myślenia. Z działalności niemieckich fundacji zadowolona jest kadra naukowa uczelni wyższych, która za kilkaset niemieckich euromarek wygłosi referat na dowolny temat czy udzieli stosownego wywiadu w duchu Mitteleuropy.

  Za tym stoja duze YEEEEEEEurosy

 24. mgrabas said

  a co to za różnica dla nas która marionetka wykonuje ich rozkazy?
  dla nich jest najlepsza ta, która jest im najbardziej posłuszna!
  mówienie, zwłaszcza przed kamerami, to jedno, a robienie to drugie…
  aktualna marionetka im pasuje, tak długo, aż oni postanowią ją zamienić na inną.
  reasumując: nic się nie zmieniło, oni dalej robią co chcą – nam, a my im na to pozwalamy

 25. guła said

  Problem w tym p. Kwal – od zarania dziejów – że istniejemy. Że jesteśmy.

 26. Dinozaur said

  W każdym razie odtuskwienie Polski przynajmniej na następne 2 lata zapewnione . Dekomoryzacja też .

 27. Boryna said

  Wystąpić z eurokołchozu i zawrzeć sojusz z Białorusią

 28. Siekiera_Motyka said

  Ad. 21 – Trzeba to podkreślać i odsyłać do dalszego czytania jeżeli się tego nie rozumie. Bo TAK JEST jak Pan pisze.

  Sarkozi – „Syn węgierskiego imigranta, Pála Sárközy de Nagy-Bócsa i Andrée Mallah. Dziadek ze strony matki pochodził z rodziny greckich Żydów, przeszedł już we Francji na katolicyzm[1].”

  Hollande – „Jest byłym pomocnikiem dla ostatniego prezydenta Socjalistycznej we Francji, Francois Mitteranda, 33. stopnien Wolnomularz która zlecił piramidę przy Luwrze by miała być wykonana z 666 paneli szklanych – oto kolejny przyziemny „Człowieka z Ludu”.”

  Boris Johnson – „Stanley (ojciec) poślubił matkę Johnsona, Charlotte Johnson Wahl (z domu Fawcett), [9] w 1963 roku, zanim przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Była artystką z rodziny liberalnych intelektualistów. [10] Była wnuczką Amerykanów Elias Avery Lowe, paleograf rosyjskiego pochodzenia żydowskiego, [11] i Helen Tracy Lowe-Porter, znanej tłumaczki.”

  itd itd….

 29. To GORSZE od Pyskówki w Kijowie, która WYWOŁAŁA Wielką Rewolucję Francuską, czy Wejścia Węgrów na Śląsk w r. 1474, po którym Moskwa przestała być miastem POLSKIM. Agnieszka Burzyńska napisała: UNIA W SZOKU PO POLSKIEJ SZARŻY a Marcin Król: W EUROPIE WYBUCHNIE REWOLUCJA – tylko, że już nie Francuska a EUROPEJSKA.
  O ile w 2004 r. polska delegacja Zmilczała Lżeństwo Chiraca: MORDA W KUBEŁ za poparcie Amerykanów to teraz Szydło odpowiedziała Ogniem: NIE PODPISZĘ! Hollande: WY MACIE ZASADY, MY PIENIĄDZE. Ja w 2004 r. odpowiedziałem albigensowi Chiracowi, że w 1913 r. wyszła w Krakowie książka PRAWO WYŻSZEJ RASY, w której czytamy, że Francuzki nie są własnością Francuzów tylko ŻYDÓW, więc jeśli Francuzi chcą Wynieść się do Afryki to mogą zamieszkać w Rezerwatach, jak Indianie amerykańscy.
  MK pisze, że To, Co Robi Kaczyński jest LOGICZNE, ale PRZERAŻAJĄCE, że Nie Wie, CO DALEJ? Trudno nie zgodzić się z tym, bo skoro po ujawnieniu przez Rosjan Techniki i Personaliów zamordowania STU POLITYKÓW w Smoleńsku Jarosław Kaczyński nagle UDŁAWIŁ się na pytanie, SKĄD Pochodziła OLBRZYMIA suma, którą polski premier zapłacił za GŁOWY Stu Polityków: Od Merkelowej czy Skądinnąd ???
  Jeśli od Złotej Pani to z Satelitarnej Detekcji Złota, co uzupełniłem, że NIEKONIECZNIE, gdyż mogła być uszczknięta ze Skarbu Włastów, który pojechał do USA, gdzie został Zarejestrowany przez Fed na 750 tys ton złota. To wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA, na co Prezydent Trumpf odpowiedział PO MOIM TRUPIE.
  Mój SUPLEMENT Denuncjacji rosyjskiej – która jest NIECENZURALNA, bo operacja była finansowana przez tajne konta izraelskie na Ukrainie – ZATKAŁ Jarosława Kaczyńskiego i URATOWAŁ Tuska, za którym powinien być rozesłany List Gończy, jak za kilkoma innymi funkcjonariuszami Największego Mordu Politycznego od czasu Katynia, ale JK nabrał wody w usta z powodu Skarbu Włastów i tajnych kont izraelskich, gdzie udał się Generał, który przejął Komendę nad Lotniskiem Smoleńskim.
  JK powtórzył to po ujawnieniu przeze mnie Adresu skarbca Marszałka Goeringa, gdy 48 godzin później w limuzynę Premier Szydło, w której był MON Macierewicz, uderzyła Rosyjska rakieta Przeciwpancerna, co zostało ujawnione dzięki Przypadkowemu nagraniu z autostrady Jerozolimskiej. Gdyby więc na czoło kawalkady nie wyjechała bliźniacza – również Bez Oznaczeń Premiera – limuzyna s pozorantami Premiera i MON – to Wybór Tuska byłby Bez Komplikacji, a tak Premier Szydło odpowiedziała na Satelitarną Detekcję Złota OGNIEM.
  MK pisze, że po Pyskówce w Kijowie burżuazja francuska zafundowała ludowi festiwal Obcinania Głów. Aby tego UNIKNĄĆ, proponuje Sojusz konserwatystów z liberałami. Jeśli jednak do tego dojdzie to będzie Wielkie Obcinanie PENISÓW Niemającym spermy jerozolimskiej od kopulatora Jezusa Chrystusa – jak we Francji.

 30. Alina said

  Polski rząd postąpił logicznie i konsekwentnie.
  Kto jak nie rodacy znają Tuska najlepiej? Poza tym na razie ucichła sprawa śledztwa smoleńskiego. Jest to celowa cisza przed burzą. Kiedy burza się pojawi? Nie mam pojęcia, ale może się pojawić w pakiecie z aferą Amber Gold, po przesłuchaniu młodego Tuska, który był zatrudniony w Amber Gold ponoć pod nazwiskiem Józef Bąk. Przesłuchanie ma się odbyć gdzieś w okolicach maja, czyli mniej więcej wtedy, kiedy stary Bąk rozpocznie drugą kadencję na etacie przewodniczącego RE. Tusk to nie jest niewinna panienka, ma za uszami więcej niż sie zwolennikom PO wydaje.
  Dziś w moim telewizorze jakiś wyznawca i poseł PO kłuł w oczy posła PiS plakietką 27:1. Dureń, który chyba w dzieciństwie nie przestudiował arcymądrej bajki J.Ch. Andersena „NOWE SZATY CESARZA.” .
  Nie znającym tej bajki krótko trzeba opowiedzieć fabułę: cesarz pozwolił pewnemu cwaniakowi, oszustowi wmówić sobie, że ten ubiera go w najdroższe i najmodniejsze szaty. Cały dwór, żeby nie popaść w niełaskę władcy potwierdzało ten zachwyt. Sprawa się rypła, kiedy orszak z zahipnotyzowanym, nagim władcą wyszedł miedzy poddanych. Wszyscy dorośli zachowywali się jak dworzanie, ale jedno dziecko krzyknęło: CESARZ JEST NAGI!

  Polski rząd sprzeciwiając się „wyborowi” Tuska, wyborowi, który nie był żadnym wyborem, jak to nie omamione służalczością dziecko, krzyknął na cały świat, że UNIA EUROPEJSKA JEST NAGA!

  Nie ma żadnych demokratycznych szat, a stado hochsztaplerów robi co che, „wybiera” kogo chce, trzyma kasę, i grozi, że nie da funduszy, które przecież pochodzą także z naszych podatków. Jest to organizacja głupia i złodziejska. Zamiast odprowadzać fundusze do kasy UE, można przecież utworzyć fundusz rozwojowy w Polsce i zgodnie z naszym interesem dofinansować te dziedziny, które są NAM POTRZEBNE. Nie rozumiem jak można być zwolennikiem UE takiej jak jest teraz.

 31. Siekiera_Motyka said

  Ad. 28 – Ciekawi mnie czy już czy nie długo dostęp do takich prac będzie zablokowany,

  „Prawo rasy wyższej – Isaac Blümchen 1923”

  http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=19139

  stopsyjonizmowi files.wordpress.com/2012/10/genesis-duszy-c5bcydowskiej.pdf

  apeiron .edu.pl/wp-content/uploads/2016/12/Psychospo%C5%82eczne-i-aksjologiczne.pdf

 32. Władek said

  Za chwilę kagan Singer wytoczy smoleńskie działa i skutecznie zagłuszy te niewygodne dla reżimu dyskusje.

 33. Jacek said

  „Pokazuję i objaśniam”, bo wojskowej terminologii chciałbym tu użyć. Po to aby być dokładnie zrozumianym. Jeszcze jedno zastrzeżenie. „Jak ktoś nigdy nie grał w szachy, to niech dalej nie czyta”.

  Myślałem, że już tyle na ten temat napisano, iż nie zdecyduję się do niego wrócić, ale jednak słyszane z tak wielu stron biadolenie o „strasznej klęsce”

  wq… tak bardzo. „Nie chcem, ale muszem”. (Staram się używać języka jak najprostszego. Już zaraz przechodzę do „Ad remu”.)

  A więc żyliśmy do tej pory w Unii Europejskiej, której prawa i wszelakie przepisy były w stanie nie tylko banany i ogórki wyprostować, ale i pospolitą marchewkę w owoc przemienić. Krótko mówiąc wszelkie prawa, zasady i dyrektywy nawet, były święte i wszechmocne. Były, bo to już się skończyło. Skutkiem „niedbalstwa i nieudolności” PiS-owskiej dyplomacji doszło oto do sytuacji, kiedy jeden z najwyższych władców tego czegoś, co ma stolicę raz w Brukseli, a raz w Strasburgu, publicznie i dobrowolnie wypowiedział słowa:

  „Wy macie zasady, my mamy pieniądze”.

  Oczywiście jest to subtelny język dyplomacji nie dla każdego zrozumiały. Już tłumaczę. Chodzi tu o to, że zdaniem tego pana i jego koleżeństwa wszelkie prawa, zasady, a nawet dyrektywy nie warte są nawet tyle ile wart jest papier, na którym je zapisano, bo oni, ci co je wyprodukowali, mają je dokładnie w miejscu gdzie słońce zwykle nie dochodzi.

  Oświadczenie tak wysoko postawionej osoby, złożone dobrowolnie i publicznie ważne jest tak jak oświadczenie dowolnej innej osoby złożone na piśmie w obecności wielu świadków i potwierdzone notarialnie. Wszyscy mieszkańcy Europy mogą więc powoływać się na nie i gwizdać na wszystko co też biurokraci eurokołchozu zdecydują się wydrukować.

  Jest to jest więc początek końca. Oceniam, że za około pięćdziesiąt lat fakt powyższy dotrze do świadomości tak wielu osób, że Unia Europejska się rozpadnie i kraj nasz odzyska suwerenność. Wreszcie będzie mógł się rozwijać swobodnie i harmonijnie ku pożytkowi wszystkich jego mieszkańców.

  Ostrzegam: Każdego kto w mojej obecności będzie z powyższych powodów rozpaczał w pysk strzelę.

 34. Jacek said

  więcej na http://www.wyszperane.info

 35. NICK said

  Pp. RomanK i Maćko, najkrócej, tak.

  P. Alina? Nie.

 36. RomanK said

  Panie Macko….
  ” Osilokowi z zlobie dano…w jednym owies w dugim….
  cale zlo to z detekcji satelitarnej, krola Lula Podlastego, ktorego konkubina Fruska Hermenegilda odmowiala pysia , wzamian podstwiajac pisie.
  Dzieki czemu rzad PiSu posluguje sie babska sarmacka polityka, ktorej flowna zasad jest zupelny brak logoki i jakiegokolwiek liczenia sie z realiami. Co opisal juz w swpim pierwszym wuykladzie cybernetyki spolecznej Adam Mickiewicz…cyt”… ja z synowcem na przedzie , i jakos to bedzie”
  CO stalo sie dewiza polykaczy zlota, ktorzy zaminili zloto na bursztyn , bo mniej szkodzi po polknieciu.
  Zatem panie Macko..un nie winen, una winna- bo mu dawac nie powinna…Z czego wyciagnac musimy wniosek…opierajac sie na panskim:

  : …kazdy kraj ma rzady- jakie mu pozwolono miec….
  co jest parafraza perskiego przepisy konstytucyjnego z epoki Estery…””””kazdemu wedlug zaslug””””” a nawet wiecej:””””- tak , zeby mu sie odechcialo jakichkolwiek potrzeb.
  W roznych okresach historii parafrazowana niemilosiernie.
  Owszem..dlatego rola rzadu jest sie przedstawic poddanym i ….przedstawic swojego suwerena….a nie takiego udawac ..Bo to sie konczy batami..jakie wlasnie odebrali uzurpatorzy:-))) pod Brukselskim Pregierzem..w takt melodii Hava nagilla..havaaa…. a moze sie skonczyc nawet zerwaniem umowy feudalnej, jak pisze Pismo Swiete…. cyt”…i odda w dzierzawe lepszemu”….
  A jak pan wie malolepszych w Polsce nigdy nie bralowalo, i sami sie pchaja do saka bez potrzeby zarzucania.
  A potomnym wpisalbym maxyme z tego wydarzenia…:
  Jak w Brukseli dupe zleli…to i w Warszawie kwiatki bolu nie ukoja:-)))

 37. Saryusz-Wolski jest wolnomularzem.

 38. Stan said

  Gdyby nie „wybrali” Tuska, to przyszedłby do mrowiska do W-wy,
  a wówczas prezesa za nos wodziłby prawy.
  Prezes wystawił Wolskiego i wszyscy się tak skoncentrowali
  i na „złość” prezesowi znowu Donalda wybrali.
  Na następne 2,5 lat spokój.

 39. Siekiera_Motyka said

  Ta szopka jest warta śmiechu. Bloomberg podał 3 dni temu następującą informacje,

  „Dwadzieścia siedem z 28 spotkań przywódców UE w Brukseli w czwartek głosowali na Tuska, według urzędnika rządowego UE, który prosił o zachowanie anonimowości, ponieważ postępowanie było prywatne.”

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-03-09/poland-threatens-to-sabotage-eu-summit-to-oust-compatriot-tusk

  A więc, glosowanie było „prywatne”. Ale jak glosowali ? Nie ma oficjalnego rozliczenia kto jak glosował !!!!!!!!!!!!!!! Tak jak w kołchozach.

  Widać gołym okiem kto jest Tusk, Nikim.

  .http://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2016/09/16/107872810_May_Tusk_FOREIGN-large_trans_NvBQzQNjv4BqOivrFxznyCebJDmlgdQ-3ngVpNmjPUZ1ciwxywzMssg.jpg

 40. RomanK said

  Panie M-S….Rada Europy..nie jest wybrana…i nie wybiera… Taki organ- jakim jest Kahal…Dintoira, i Komitet Centralny partii odKahalnych, czyli socjalistycznych i komunistycznych… uzgadnia, konsultuje, ustala i …… nominuje i powoluje.
  Tusk zostal mianowany i powolany…znajac, ze nie ma consensusu- pro forna zapytano- kto sie wstrzymal, bo rzady poslkie okazaly sie niekonsultowalne, zatem posluzono sie obstrukcja..
  W tych organizacjach nie ma demokracji , bo tam nie ma zadnej rownosci…gdzie nie ma rownosci -nie ma rownej waznosci glosow ,zatem glosowaanie niczego nie roztrzyga.
  Proste??

 41. Yah said

  Przeciez Rada Europy to takie KC KPZR na uchodźstwie. Nurtuje mnie tylko: wczesny Lenin czy późny Lenin, wczesny Stalin czy późny Stalin. Bo na pewno nie Chruszczow, ani Breżniew.

  Wiem – wczesny Stalin …. nawet komisarzy mają wysokich zupełnie ja w Ludowym Komisariacie Spraw Wewnętrznych znanym u nas jako NKWD.

 42. Maciek said

  40 . Panie Jach, teraz to pan gada! Oby tak dalej…
  . https://www.youtube.com/watch?v=hrC2RwW0HiI
  Published on Jan 27, 2017

  Krzysztof Karoń (publicysta, twórca strony http://www.historiasztuki.com.pl), wziął udział w pierwszym w 2017 r. spotkaniu z cyklu „Męskie rozmowy”. W jego trakcie wygłosił prelekcję „Nieznany patron UE – ideologia i plan”, a potem odpowiadał na pytania. Spotkanie odbyło się 26 stycznia 2017 r. w par. świętych Łukasza i Floriana przy ul. Strycharskiej w Łodzi. Organizatorem cyklu jest Piotr Sobczyński.

  Spotkanie z 23 lutego 2017 r.: https://youtu.be/Fo2lgi681JU

 43. Stan said

  Ad:39 RomanK

  „Rada Europy..nie jest wybrana…i nie wybiera… Taki organ- jakim jest Kahal…Dintoira, i Komitet Centralny partii odKahalnych, czyli socjalistycznych i komunistycznych… uzgadnia, konsultuje, ustala i …… nominuje i powołuje.”

  Panie ROMANIE. Jeśli Rada Europy „ustala i …… nominuje i powołuje”, to po co prezes zrobił ten cyrk, kabaret ?
  Czy nie wiedział o tym? Komu to wszystko ma służyć?

  Faktem jest ze ten cały kabaret zaszkodził Polsce i Polakom na arenie europejskiej i światowej.

Sorry, the comment form is closed at this time.