Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ukrainizacja Polski postępuje prawie w takim samym tempie jak islamizacja zachodu

Posted by Marucha w dniu 2017-03-11 (sobota)

Ponad milionowa rzesza imigrantów z Ukrainy dotarła do nas niemal bez rozgłosu. Po prostu któregoś dnia usłyszeliśmy wszędzie ukraińską mowę, lub charakterystyczną polszczyznę ze wschodnim akcentem. Ta ukraińska kolonizacja przebiega w bardzo szybkim tempie, ponieważ jest wspierana przez polskie władze.

Oficjalnie w Polsce przebywa 1,3 miliona Ukraińców. Zaledwie w ciągu dwóch lat przybyło do nas tylu obywateli obcego kraju, ilu islamistów dotarło do dwukrotnie ludniejszych od Polski Niemiec.

Zdecydowana większość z nich jest sprowadzana w związku z trwającym nadal exodusem młodych Polaków uciekających na zachód.

[Niekoniecznie chodzi o „uzupełnienie” strat ludności III RP. Raczej ma miejsce inwazja na polskie ziemie w celu wyrżnięcia prawowitej ludności Polski – admin]

Większość obywateli naszego kraju wyjeżdża tam ze względu na warunki płacowe jakie są w Polsce, głównie na skutek potwornego fiskalizmu skutkującego nędznymi zarobkami.

Teraz kiedy pracodawcy zostali zmuszeni do podnoszenia pensji poprzez niedobory siły roboczej na polskim rynku pracy (mimo, że oficjalnie nadal mamy bezrobocie), rządzący postanowili wpuścić do nas ponad milion pracowników zza wschodniej granicy. Oznacza to, że presja płacowa na pracodawców, została zmniejszona i dysproporcje między zarobkami w Polsce i na zachodzie nie będą już malały, jak do tej pory.

Warto zwrócić uwagę, że Związek Przedsiębiorców i Pracodawców postuluje sprowadzenie kolejnych 5 milionów Ukraińców, co ma zapewnić wzrost gospodarczy na odpowiednio wysokim poziomie. Polska socjalistyczna [??? – admin] gospodarka jest uzależniona od tak zwanych funduszy unijnych, czyli pieniędzy z naszej składki członkowskiej, które staramy się odzyskać wielkim nakładem sił i środków. Eksperci z ZPP przekonują, że bez pracowników z Ukrainy nie uda się przeprowadzić tych inwestycji.

[Co za brednie… polska gospodarka nie jest ani „socjalistyczna”, ani „kapitalistyczna”. Polska gospodarka jest ŻADNA. Nie ma jej. – admin]

Jednak nikt nie zastanawia się jakie będą konsekwencje zezwolenia na takie rozwodnienie narodowej tkanki polskiej tkanką ukraińską. Język ukraiński już stał się oficjalnie drugim najpopularniejszym językiem w Polsce, a widząc poziom ukrainofilii u naszych rządzących, może się stać wkrótce nawet językiem urzędowym. W sklepach, restauracjach, hotelach, wszędzie spotyka się ukraińską mowę. Ostatnio słychać ją nawet w polskiej telewizji gdzie pojawiły się reklamy po ukraińsku, których adresatem jest rosnącą każdego dnia mniejszość z Ukrainy.

Co ciekawe nikogo to nie szokuje, a przecież trudno sobie wyobrazić reklamy po polsku w Wielkiej Brytanii, czy w niemieckim RTL bądź ZDF. U nas jednak wolno to robić, ale po ukraińsku. Gdyby taka reklama była po rosyjsku z pewnością wzbudziła by powszechne oburzenie i z pewnością zostałaby szybko zdjęta z emisji. Wywołałoby to też ogólnokrajową dyskusję i wygenerowałoby z pewnością jakąś głupią ustawę sankcjonującą stosowanie języka rosyjskiego w przestrzeni publicznej.

Z ukraińskim jest inaczej, nikt się nie buntuje, że ogłoszenia o pracę w fast foodzie McDonalds są publikowane w obcym języku. Nikt się nie oburza, że w Polsce rozkłady jazdy autobusów na Ukrainę są pisane cyrylicą, której nie zna przynajmniej 70% Polaków. [A szkoda… niejednego by się polactfo dowiedziało o swoich wschodnich braciach z Chazarii – admin]

Trzeba mieć świadomość, że zasiedlanie Polski milionami Ukraińców niesie za sobą poważne konsekwencje, bo na naszych oczach i nagle, nasz kraj przestaje być jednolity pod względem narodowościowym. Małym pocieszeniem jest to, że napływają imigranci z naszego bądź co bądź kręgu kulturowego, a nie agresywni islamiści.

Jednak ojcowie i dziadkowie dzisiejszych Ukraińców, wsławili się taką inwencją w wymyślnym mordowaniu Polaków, że mogliby z powodzeniem zainspirować wielu zbrodniarzy z ISIS. Zatem miejmy nadzieję, że ci przebywający i pracujący w Polsce są zupełnie innymi ludźmi niż ich zbrodniczy przodkowie.

[Miejmy nadzieję, że te dwa światła z naprzeciwka to nie ciężarówa, ale dwa motocykle jadące obok siebie i że przejedziemy środkiem – admin]

Źródła:
http://pikio.pl/politycy-pis-glosno-w-europarlamencie-slava-ukrainie-herojom-slava-video/
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/koncern-mcdonalds-uruchomil-w-polsce-kampanie-rekrutacyjna-w-jezyku-ukrainskim-foto
http://forsal.pl/artykuly/1025184,ukraincy-w-polsce-praca-dla-ukraincow-1-3-mln-ukraincow-to-za-malo.html

http://zmianynaziemi.pl

Nie łudźmy się, że w swoim czasie wypędzimy Chachło-Chazarów z Polski. Nie wypędzimy. Świadczy o tym fakt, że nikt nie zabija, ani nawet nie bije tych bezczelnych rezunów, mimo iż panoszą się w Polsce, jak na swoim.
Admin

Komentarzy 25 to “Ukrainizacja Polski postępuje prawie w takim samym tempie jak islamizacja zachodu”

 1. rafal z said

  Już nieżyjący poseł Rafał Wójcikowski, który podobno zmarł na zwykły… wypadek samochodowy i podobno nie z powodu zainteresowania się dokładniej firmie KGHM mówił że:

  rozmawiał o katastrofie demografii w Polsce z prezesem NBP na co on odpowiedział, że to nie problem… po prostu przygarną 5 mln Ukraińców do Polski!

 2. Tomek said

  „Większość obywateli naszego kraju wyjeżdża tam ze względu na warunki płacowe jakie są w Polsce, głównie na skutek potwornego fiskalizmu skutkującego nędznymi zarobkami.”

  Idiota. kompletny idiota.

  Zorientuj się, kretynie, jaki fiskalizm jest w Chinach, które kwitną.

 3. rafal z said

  @Tomek
  2017-03-11 (sobota) @ 09:27:28
  a co rozumiesz pod pojęciem „fiskalizm”?

  @Gajowy
  „”Co za brednie… polska gospodarka nie jest ani „socjalistyczna”, ani „kapitalistyczna”. Polska gospodarka jest ŻADNA. Nie ma jej. – admin”

  Prawda. polska gospodarka nie jest ani socjalistyczna ani kapitalistyczna. W zasadzie jest trochę taka a trochę siaka. NIE jest również…. ŻADNA a już na pewno nie jest NICZYJA.

  Fiskalizm, o którym Tomek pisze właśnie tą granicę wyznacza. Jest to podział między NASZE a ICHNIE. A oszacowane z premedytacją nadmierne opodatkowanie jest po prostu słupkiem granicznym z napisem „wypierda…” I prawda że działa skutecznie? Nie otworzysz działalności gospodarczej, bo nie opłaca się pracować. Nie będziesz tu żył, bo się nie opłaca.

  I tu trzeba dodać, że oprócz nienaturalnego/sztucznego progu ekonomicznego blokującego jakiekolwiek działania Polaków w Polsce obwarowano nas również setkami przepisów, które mówią po prostu NIE bo NIE…

 4. Tomek said

  @ Rafal Z

  Idę na łatwiznę, Wikipedia.

  Fiskalizm – polityka państwa polegająca na dążeniu do osiągnięcia jak największych wpływów do budżetu poprzez nakładanie kolejnych obciążeń podatkowych na podatników.

  Autor pisze kompletne brednie.

  Porównajcie sobie, ignoranci, narzuty na płace w Szanghaju i w Polsce. Głupawe liberalne teorie – na śmietnik!

 5. Siekiera_Motyka said

  „Większość obywateli naszego kraju wyjeżdża tam ze względu na warunki płacowe jakie są w Polsce, głównie na skutek potwornego fiskalizmu skutkującego nędznymi zarobkami.”

  Warto przypomnieć,

  „…. rosną nowoczesne stadiony i pływalnie …. ”

  .https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c

 6. Władek said

  Dokładnie tak Panie Admin, upadlińcy są sprowadzani do Polski TYLKO po to, żeby wyrżnąć Polaków i uwolnić przestrzeń życiowa dla nowych osadników.

  Inne powody to tylko zasłona dymna…

 7. ENKI said

  Bezrobociem wypchnęli Polaków, by przyjąć Ukraińców

  A oto tekst z portalu „Kresy”:
  Wiceprezesi firm zatrudniających imigrantów z Ukrainy są zadowoleni z wyjazdu Polaków i przyjazdu Ukraińców.

  „Rzeczpospolita”: mamy milion Ukraińców, a potrzeba ich 5 milionów
  Zapotrzebowanie na imigrantów tłumaczono tym, że wielu młodych Polaków wyemigrowało z kraju.
  – Polskie firmy potrzebują imigrantów, bo ponad 2 mln młodych Polaków opuściło nasz kraj– mówił Włodzimierz Bartkowski wiceprezes zatrudniającej imigrantów z Ukrainy firmy Cedrob. Dodawał, że „dobrze się z nimi współpracuje”, ale zaznaczał,
  że stara się ściągać Ukraińców bezpośrednio, a nie przez agencje pracy. Tłumaczył, że przez to otrzymują oni niższe
  pensje niż Polacy…Wcześniej informowaliśmy, że imigranci stopniowo wypełniają lukę po Polakach, którzy wyemigrowali,
  co cieszy niektórych ekspertów i pracodawców/Kresy/

  Ten tekst z jest przykładem nastawienia autorów na propagandę pro-ukraińską i pro-banderowską w Polsce.
  Ta propaganda przyczynia się do łączenia obu kolonii: Ukrainy i Polski w jedno kondominium
  (sytuację Polski tak nazwał Jarosław Kaczyński).
  Od przełomu Balcerowiczowskiego w obu koloniach trwa łączenie i ujednolicenie systemu :
  polityczne (Balcerowicz, Nowak doradcami w Kijowie), ideologiczne (UPA-OUN zrównane z AK i „Wyklętymi”),
  ekonomiczne ( Kopacz, Komorowski, Duda zasilają rządy kijowskie milionami z budżetu Polski, zbroją, szkolą wojsko ukraińskie, M. Morawiecki zaprasza miliony Ukraińców do pracy w Polsce),
  demograficzne (wydalenie bezrobociem z Polski milionów Polaków i przyjęcie do pracy milionów Ukraińców,
  to sterowana przez rząd zamiana ludności).
  Na naszych oczach z obu państw powstaje jeden system podporządkowany tym, o których nie wolno mówić, nawet szeptem.

 8. maniek said

  …kazdy-pracodawca-który_zatrudnia-ukrainca_w_Polsce-dostaje_800-złoty_dopłaty…niestety_nie-moge-znalzc_linka..

 9. snag said

  ‚wspierana przez polskie władze’ ,…

  Polskie ??? ,…

 10. A niech zjeżdżają stąd te brudasy niemyte.

 11. Grace said

  Oj zaplaczemy nad Polska, zaplaczemy, ale bedzie za pozno…co dzieje się z Polakami,, czy naprawde nie ma w kraju ludzi inteligentnych którzy by stworzyli alternatywę do istniejących partii? Naprawde Polska partie, zlozona z prawdziwych polskich patriotow…

 12. repoman said

  ukraińkie cukieraski prezydenckie Rochen pojawiły się juz w dyskoncie z owadem w logo..A ukraińcy są kurwa wszędzie ale nie tylko oni. Wjeżdża chyba do Polski każdy kto chce. Przylatują robotnicy nawet samolotami. Sam widziałem. Będziemy mieli chyba jakieś 5-6 milionów obcych na tej ziemi!

 13. repoman said

  Czarne kapelusze tymczasem sprowadzają się na Muranów, dawną warszawską dzielnicę żydowską. Niektórzy chodzą ubrani jakby to była nadal IIRP!

 14. osoba prywatna said

  Ukraińcy wykupują tanie mieszkania i domy w Polsce. Sprawdź czy będziesz miał sąsiadów za wschodu
  http://wolnosc24.pl/2017/03/04/ukraincy-wykupuja-tanie-mieszkania-i-domy-w-polsce-sprawdz-czy-bedziesz-mial-sasiadow-za-wschodu/

 15. karlik said

  Ad.8″…kazdy-pracodawca-który_zatrudnia-ukrainca_w_Polsce-dostaje_800-złoty_dopłaty…niestety_nie-moge-znalzc_linka..”

  „Przepisy pozwalają na zatrudnienie pracownika z Ukrainy na sześć miesięcy w ciągu roku i takie kontrakty są z nimi podpisywane. Krótsze byłyby dla przedsiębiorcy nieopłacalne.
  Rekrutujący do pracy są przekonani, że gdyby rząd zdecydował się na dalsze rozluźnienie zasad, to zainteresowanie pracownikami ze Wschodu wzrosłoby kilkakrotnie. Resort pracy podchodzi jednak do tego ostrożnie.

  NA DNIACH WCHODZI RZĄDOWY POLSKI PLAN POMOCY OBYWATELOM UKRAINY TYPU DAJ „WĘDKĘ NIE RYBĘ”
  PROBLEMEM BYŁA WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA NAJNIŻSZEGO W POLSCE 1620 ZŁ BRUTTO , RZĄD PRZESKOCZYŁ TO DECYDUJĄC SIĘ DO KAŻDEGO ETATU DLA UKRAIŃCA W POLSCE DOPŁACIĆ NETTO 800 ZŁ
  POMYSŁ ŚCIĄGNIĘTY WPROST Z WIELKIEJ BRYTANII TAK ZWANA DOPŁATA DO PŁACY MINIMALNEJ TYGODNIOWEJ „TAX CREDIT””
  źródło: .https://gloria.tv/article/G3ooCrxbiDB83b3eW1ehEThhM
  ale na pewno kłamią…

 16. Regina said

  Czarno widzę przyszłość Polski ,z tym balastem banderowskim. Scenarjusz kosowski-mamy to,jak w banku. Przyjdzie czas, że Niemcy tą swołocz wykorzystają,jak Albańców przeciwko Serbom.Pretekstem staną się pretensje Ukraińców do ziem na południowym wschodze Polski. Z ich pomocą, Niemcy rozwalą Polskę i podzielą,co jest ich skrywanym marzeniem.ba

 17. Marcin said

  ” Jak nie kijem to…” Pięknie to okupanci wymyślili i kuchennymi drzwiami wpuszczają miliony wrogo nam nastawiony element i jak widać „narodowi” to nie przeszkadza chociaż”naród” wypełzł tlumnie protestując przeciwko relokacji ciapatych co można porównać do łezki na tle ukraińskiego kubła z pomyjami. Cisza. Nas nie bedzie i to jeszcze do końca tego stulecia.

 18. […] Tekst wzięty z   https://marucha.wordpress.com/2017/03/11/ukrainizacja-polski-postepuje-prawie-w-takim-samym-tempie-j… […]

 19. Rob said

  @16 Regina
  I nastawiamy wobec siebie bardzo wrogo Rosję.
  Myślę, że kiedy zacznie się agresja Ukraińców wobec Polaków to Gazeta „Polska” będzie pisała że to ludziki Putina.

 20. volviak19 said

  Ukraińców to już w tej chwili jest 5 milionów.

 21. Głos Prawdy said

  Jaka różnica kto. W takiej ilości niebezpiecznie przyjmować migrantów, skąd by oni nie byli, nawet jeśli oni jednej wiary i pięknie wychowani i pokojowo nastawieni do rdzennej ludności. To widać po Zachodniej Europie. Muzułmanie też się najpierw niewinnie zachowywali, dopóki nie rozmnażyli sie.. Powinna być granica, pewny odsetek uciekinierów, za który nie wolno wychodzić, inaczej zrozumiale czym to zagraża państwu co ich przyjmuje

 22. Głos Prawdy said

  W Rosji oficjalnie pracuję 2-3 mil ukraińców, ale z tymi kto uciekł od wojny i nędzy, wraz z nieoficjalną statystyką pracowników nielegalnmych znacznie, znacznie więcej, może w 2 razy. kraj jednak wielki i tam oni nie podniosą głosu, nawet jeśli zechcą.

 23. Głos Prawdy said

  Jeśli polacy, młodzi polacy nadal będą masowo wyjeżdżać na Zachód do pracy, a ta część narodu polskiego, która jest w stanie walczyć o swoje prawa nic nie zrobi, to i Maryja nie uratuje od likwidacji kraj. Pozostaje wierzyć, że Polonia potem zbierze się i wróci do kraju ze wszystkich miejsc. Taka pesymistyczna prognoza, ale mam nadzieję Paruzja nastąpi szybciej

 24. Jurek said

  kończą to, co nie zdążyli w 1943 i 44 roku siekierami , bo im się sowieci z krasną armią napatoczyli.

  Teraz bez siekier wypier–lili Polaków do garów i się sprowadzają jak do siebie robić wielką ukraine chazarską .

  Zawdzięczają to sukinsyńskiemu pisowi , który sprytnie wywiódł Polaków w pole doprowadzając kraj do ruiny i goniąc za chlebem w świat.

  Sprytnie bo bez siekier.
  Jeszcze sprytniej, bo połowa myśli, że to dobrze że Polska topnieje jak śnieg na wiosnę . Przynajmniej ją złe kacapy nie wymordują. Ale to już beznadziejne porównanie.

 25. Carlos said

  Pani Regino b. celny komentarz- polactwo niestety spi…

Sorry, the comment form is closed at this time.