Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska ofiarą polityki Niemiec! W Słubicach imigranci kradną i atakują mieszkańców. “Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni”.

Posted by Marucha w dniu 2017-03-12 (Niedziela)

Zaczynamy na poważnie odczuwać skutki polityki migracyjnej Niemiec. Mieszkańcy przygranicznych Słubic skarżą się, że sytuacja w ich mieście zaczyna przypominać patologię, która od lat jest zmorą naszych zachodnich sąsiadów.Jak dowiedzieli się reporterzy TVP Info na miejscu, muzułmańscy imigranci swobodnie przechodzą z Frankfurtu nad Odrą na stronę Polską – do Słubic. Mieszkańcy tej lubuskiej miejscowości mają tego dość już teraz, choć sytuacja i tak jest znacznie lepsza niż w Niemczech, gdzie niemal codziennie dochodzi do przestępstw lub zbrodni z udziałem przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

W Polsce również imigranci nie boją się łamać prawa. Jak informują słubiccy sprzedawcy i właściciele sklepów, zdarzają się już drobne kradzieże alkoholu i papierosów.

Sprawcy to wyłącznie muzułmanie przybyli z niemieckiej strony Odry. Zaczepiają mieszkańców i są agresywni Jak dowiedział się reporter TVP Info Maciej Sawicki, imigranci w Słubicach zaczepiają mieszkańców, najczęściej wędkarzy łowiących tam ryby.

– Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni i niebezpieczni – mówią świadkowie cytowani w reportażu Telewizji Polskiej. – Są aroganccy, wulgarni, zaczepiają ludzi i czują się bezkarni – relacjonują mieszkańcy Słubic.

– Jesteśmy suwerennym państwem. To nasza ziemia, walczyli o nią nasi dziadkowie i nie możemy pozwolić, żeby ktoś za nas decydował – powiedział do kamery TVP Info młody mężczyzna, mieszkaniec przygranicznych Słubic.

[Najłatwiej dyskutuje się z przybyszami za pomocą grubej pałki. Nikt tego za nas nie zrobi. – admin]

Źródło: NewsWeb.pl Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl
http://newsweb.pl/

Komentarzy 35 to “Polska ofiarą polityki Niemiec! W Słubicach imigranci kradną i atakują mieszkańców. “Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni”.”

 1. Moher49 said

  Nie liczcie, że Warszawa wam pomoże, Co najwyżej ukarze za to, że się przed arabem będziecie bronić.

 2. Chromolić żydowską Warszawę. Arabusom dać po pysku, to im się odechce włażenia na ziemie Rzeczypospolitej.

  ——
  Po to się wychowuje chłopców na pizdusiów, żeby z nich wyrastali mężczyźni-pizdzielce, wykastrowani z tego, co zawsze było cechą samców: agresja i chęć obrony swoich bliskich.
  Admin

 3. Siekiera_Motyka said

  Ad. 2 – I tak się ubierają jak idą do klubów,

  A ten niby ma pieniądze by się ubrać 🙂

 4. Grace said

  Kanada jest krajem multi kulti ale tego problemu nie widac poniewaz policja się nie pieprzy. Poza tym, nie otwiera się granic dla „wszystkich jak leci” . Ostatnio do Manitoby przechodzą uchodźcy z USA, bo wiadomo są bez dokumentów, Kanada in pozwala zostać ale objęci będą normalnym procesem jak inni chętni do osiedlenia się w tym kraju. Ja uwazam ze to blad. W Europie bezmyslne otwarcie granic i poroniony pomysl hitlerowki spowodowal ze do Europe ciagna całe watahy najgorszego gatunku. Oni nie rozumieja co to prawo, inna kultura, inna religia. Nie, oni traktują każde państwo Europy jak swój kraj, gdzie im wszystko wolno poniewaz zazwyczaj sa to panstwa dyktatorskie, skorumpowane, gdzie prawo istnieje tylko na papierze a decyduje prawo pięści. Oni to przywożą do Europy i mysla ze sa lepsi bo sa Europie potrzebni. Europa ich zaprosila ! Dlatego też nie w głowie im praca. Chcą żyć w łatwy sposób i tylko płodzić będą, takich samych jak oni. To kleska! Wiem doskonale jak wyrazaja sie o białych mieszkańcach Kanady a już nie daj Boże wykształconych. Tutaj jednak nie podskocza tak jak w krajach Europejskich. Przynajmniej jeszcze nie….ZAMKNĄĆ GRANICE EUROPY!!!

 5. Grace said

  Pan Gajowy ma swieta racje…Pani Danusia kiedyś śpiewała…” Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy? Orły, sokoły..”

 6. Moher49 said

  Można by tych obcokrajowców wpuszczać, ale jak mówią w Ameryce, przyjechałeś do naszego kraju, mów naszym językiem, pracuj i przestrzegaj naszego prawa.
  Nauczyć się katechizmu, przyjąć chrzest, wyrzec się Allacha, podjąć pracę. Ale oni tego nie zrobią, bo ich celem jest zniszczenie naszej cywilizacji, europejskie, antynarodowe rządy im sprzyjają.

  To, że nie ma mężczyzn, są bojaźliwe pizdusie, jak mówi gospodarz to święta prawda. Nawet odezwać się w ich towarzystwie gajówkowym głosem to cię zwymyślają, aż się sam nóż otwiera.

 7. Józef Piotr said

 8. jazmig said

  Można by ich szybko uspokoić, ale polskiej policji tam nie zobaczysz, a lokalna młodzież może ją zastąpić, ale w razie draki będą oskarżenia o dyskryminację,rasizm itp., a polskie sądy przywalą wysokie kary.

 9. Zbyszko said

  Byłem na początku lat ’80 w wojsku w Słubicach. Była tam jednostka pancerna. Nie pamiętam już ile tam było kompanii, ale wystarczająco dużo, by w „cywilkach” wyjść na miasto i zrobić z tym dziadostwem porządek. No…. ale pewnie już nie ma tam tej jednostki wojskowej. Ktoś tam kiedyś uznał, że u nas to wojsko po wejściu Polski do nato, nie będzie już potrzebne, bo obroni nas… bundeswehra:-):-):-)… Pamiętam powiedzenie sierżanta z tamtej jednostki: „wy się lenicie a bundeswera się szkoli”… Oj, gdzie się podziały tamte czasy… KOMUNO WRÓĆ!!!

 10. Piskorz said

  re 4..”W Europie bezmyslne otwarcie granic i HA HA WŁAŚNIE „MYŚLNE’.CELOWE, ZAMIERZONE..WIADOMO PRZEZ KOGO I W JAKIM CELU..!!

 11. Franz Maurer said

  nigdzie nie ma potwierdzenia tej wiadomości – to chyba nieprawda, ostatnie dane ze Slubic o emigrantach są sprzed roku

 12. Magnus said

  Dziwne, a dlaczego nie bronią granic polscy kibice? Gdzie te wszystkie Sebixy i Janusze co na manifach taką dużą ilością się zaznaczają a przy granicy ich brak…

 13. Racjonalista said

  Polacy są inteligentnym narodem i wiedzą, że każda bójka z arabem skończy się dla nich więzieniem oraz drakońską grzywną, a dla araba wysokim odszkodowaniem z budżetu państwa.

  ——
  Trzeba nie dać się złapać.
  Żadnych „uczciwych” bójek. Walić z tyłu na full.
  Admin

 14. Nemo said

  @9 Zbyszko

  Szacun dla starej fali! Nemo, Wiosna ’95, 13 Batalion Łączności, też zlikwidowany. Żołnierskie pozdrowienie!

  Na …uj wojsko, na …uj
  gdy na Ziemi pokój…

  Admin

 15. Maciek said

  7 Józef Piotr: http://www.karate.org.pl/kyokushin/aktualnosci.php
  http://www.polskizwiazekkarate.org.pl/

  Pan gdzie tego doopka znalazl? Ja takich nie widuje na ulicach ani w salach ani na silowniach.

 16. Maciek said

  http://www.grapplerinfo.pl/w-2016-roku-w-polsce-powstanie-zawodowa-liga-zapasnicza/

 17. AlexSailor said

  @Admin

  „Trzeba nie dać się złapać.
  Żadnych „uczciwych” bójek. Walić z tyłu na full.
  Admin”

  No jak to tak nie po rycersku, bez nadstawiania drugiego policzka, bez wykorzystania swoich atutów, itp.
  To nie honorowo.
  Trzeba zgodnie z tradycją.
  Dać się zabić albo wsadzić.
  I miłować wrogi swoje przebaczając już za wczasu.

 18. AlexSailor said

  Muszę dodać, że teraz również wychodzi, po co likwidowano polskie jednostki wojskowe na granicy zachodniej.
  Po prostu po to, by pozbyć się zorganizowanych, mających wikt i opierunek, grup społecznych zdolnych do samoorganizacji.
  Przewidzieli to już ponad 10 lat temu.

 19. AlexSailor said

  @Magnus

  Czy pan udaje idiotę???
  Do obrony polskiej ludności i porządku prawnego są sowicie opłacane i opływające w apanaże służby.
  Jak np. 130 tys. policjantów (w II RP było ich 28 tys. – teraz jest 5 razy tyle), kilkanaście służb tajnych i póltajnych,
  oraz opłacana równie sowicie administracja i rządem na czele.
  Polska ma prawo nie wpuścić na swoje terytorium każdego, kogo uzna za zagrożenie.
  Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić posterunek graniczny na moście w Słubicach i nie wpuszczać ciapanych lub wpuszczać w sposób limitowany.
  Oczywiście ograniczenia w ruchu są niekorzystne, ale trzeba się bronić.

  A pan byś chciał, żeby ludzie poszli dać się zabić lub okaleczyć, bez broni, przeszkolenia i umocowania prawnego.
  Może idź pan sam, albo wyślij swoje dzieci, jak pan masz.

  Już na samym początku najazdu pisałem, że nie będzie nas bronił nikt, a polskie społeczeństwo będzie tak samo bezbronne i niemal tak samo bierne, jak niemieckie.

 20. Zbyszko said

  Nemo @14… Także szacunek. Myślę, że z tej całej starej fali zebrała by się jeszcze niezła, dobrze wyszkolona armia. W tamtych czasach to gdy żołnierz stanął w obronie dziewczyny lub słabszych, to dostawał wzorkę (odznakę Wzorowy Żołnierz) i urlop. To były normalne czasy. O ile pamiętam, to takie zachowanie było nawet wpisane w regulamin.
  Z tego co pamiętam, to wtedy Polską miała 450tysięczną, dobrze wyszkoloną armię. Ja sam byłem na czterech miesięcznych poligonach, wiele razy kolumny wozów bojowych jechały przez przez miasta i nie pamiętam by były jakieś wypadki. Jedno jest pewne: Żaden kolorowy w tamtych czasach nie fikałby po miastach, tak jak to teraz jest w bezradnych Niemczech i Francji (gdzie jest, ta podobno silna Bundeswehra). Zresztą w ogóle ich w Polsce wtedy nie było, chyba że z przyjacielską wizytą w ramach wymiany młodzieżowej.
  Pozdrawiam.

 21. Boydar said

  „… a polskie społeczeństwo będzie tak samo bezbronne i niemal tak samo bierne, jak niemieckie …” – Pan Alex (19)

  Niemieckiemu społeczeństwu dla otrząśnięcia się z marazmu wystarczyłby jakiś śmiały przywódca i zrozumiałe dla wszystkich, konstruktywne hasło; np. Drang nach Osten, albo inny Blitzkrieg. A my jesteśmy głupie ciołki, na okrągło tylko Zdrowaś Mario i Niech będzie pochwalony …

 22. Ona said

  Boydar biedaku. Skąd i ciebie taka niska samoocena? Wyzbądź sie tych kompleksów, uwierz wiara nie oznacza ani głupoty ani słabości. Prędzej jej brak osłabia. Biedaczku tak gdzie nie ma modlitw tam zarabiają psychologowie i psychiatrzy. Tak więc ora et labora.

  ——
  Niech Pani nie myli autoironii z niską samooceną.
  Admin

 23. Boydar said

  No dobrze, ja to tak celowo ironicznie; ale Pani to widzę, że serio 🙂

 24. Ona said

  Tak, ja tak na serio. Na serio bo…. gutta cavat lapidem.

 25. Boydar said

  Nerwy Panią zjedzą … więcej dystansu. Pozdrawiam.

 26. Ggggg said

  Materiał przygotowany przez FSB. Pozdrawiam

 27. Zerohero said

  @26, Ggggg – jak gówno

  Wypierdalaj

 28. Listwa said

  @ 26 Ggggg

  Pomagałes im?

 29. luzak said

  Niedługo legalnie będą eksportowani do Polski przez Niemców. Kto pojedzie do polski dostanie kasę i mieszkanie. Będą tu legalnie jako Niemcy. Ju7ż niedługo.

 30. outsiderR said

  Jest na to rada…

  Bierzmy przykład z Bułgarów.
  Wcześniej, czy później miejscowi się zorganizują. Tak myślę.

  https://marucha.wordpress.com/2017/03/12/bulgarscy-wiesniacy-bronia-europy-nie-jest-problemem-ze-to-muzulmanie-tylko-ze-to-inna-cywilizacja-i-nas-nie-lubia/

 31. outsiderR said

  „A my jesteśmy głupie ciołki, na okrągło tylko Zdrowaś Mario i Niech będzie pochwalony …”
  „No dobrze, ja to tak celowo ironicznie;”

  Ta ironia pod adresem wszystkich Polaków? Czy tylko względem niektórych?

  Przypominam, że przed bitwą pod Wiedniem Jan III Sobieski do Mszy służył, a w czasie przegrupowania z wojskami z Polski kilkakrotnie się spowiadał.
  Zresztą – wszyscy rycerze przed bitwą to zrobili.

  I nie tylko Zdrowaś Mario… Była jeszcze Bogurodzica przed bitwą pod Grunwaldem.
  Pewnie i ten fakt można by (ironicznie) skomentować.

  Panie Boże, co ta Komuna i dzisiejsze media z Polakami porobiły?
  Człowiek inteligentny (i mądry – jak sądzę) wie, że własnego gniazda kalać nie należy.
  W szczególności z wiary się naśmiewać. Dość tego g…a jest w lewackich mediach.

 32. Sceptyk said

  [Najłatwiej dyskutuje się z przybyszami za pomocą grubej pałki. Nikt tego za nas nie zrobi. – admin]
  Panie Marucha tu masz Pan w pełni rację, nawet kilka racji. Problem w tym, że już stary jestem i szybko się zasapię. A młodzi, a młodzi wyjechali na zachód.

 33. RomanK said

  panie Outsider..modl sie pan o zdrowko i tylko o zdrowko…..
  proszenie o co innego Pana Boga….byloby jeszcze wiekszym grzechem niz trzykrotna spowiedz…. tego samego dnia….

 34. Boydar said

  Wybawił mnie Pan Roman z kłopotu, bardzo uprzejmie dziękuję. Będę pamiętał.

 35. Siekiera_Motyka said

  Wszy wychodzą.

  „Jak się teraz okazuje, węgierski premier Viktor Orbán miał rację cały czas o „tajnym porozumieniu” .

  W raporcie opublikowanym w ubiegłym miesiącu przez niemiecką gazetę Rheinische Post, eksperci zalecali roczne przyjmowanie do 300.000 imigrantów rocznie przez następne 40 lat, w celu przeciwdziałania niższy niemieckich liczb urodzeń.

  Kiedy wyruszyli w dziwaczny projekt inżynierii społecznej w skali kontynentalnej, członkowie klasy politycznej Niemiec widocznie nie widziały potrzeby prowadzenia konsultacji nawet ze swoim własnym elektoratem. Zamiast tego, najwyraźniej wierzą w tworzeniu nieodwracalnych faktów na ziemi, i daje prawo do głosowania dla imigrantów zamieszkujących na stałe w Niemczech.”

  http://www.zerohedge.com/news/2017-03-15/merkels-migrant-deception

Sorry, the comment form is closed at this time.