Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ukraina chce ukarać rosyjską uczestniczkę Eurowizji 2017

Posted by Marucha w dniu 2017-03-14 (wtorek)

Deputowany Rady Najwyższej Anton Heraszczenko uważa, że rosyjską uczestniczkę konkursu Eurowizji 2017 Julię Samojłową trzeba wpuścić do Ukrainy, aby ukarać za wizytę na Krymie – poinformował parlamentarzysta na swoim koncie na Facebooku.

Heraszczenko oznajmił, że Rosja zamierza wykorzystać Eurowizję do prowadzenia „wojny hybrydowej przeciwko Ukrainie”. Według niego losowanie kandydata do udziału w konkursie odbywało się „pod surową kontrolą Kremla”.

Deputowany uważa, że jeśli Samojłowa nie zostanie wpuszczona do Ukrainy, ten fakt zostanie wykorzystany przez „rosyjską maszynę propagandową”. Zaproponował pozwolić jej na wjazd do kraju, by pociągnąć do odpowiedzialności za odwiedzenie Krymu. „Myślę, że nasi zachodni partnerzy ze zrozumieniem przyjmą taką decyzję” — podkreślił Heraszczenko.

Wcześniej Heraszczenko oznajmił, że Ukraina może nie wpuścić Samojłowę do Kijowa, jeśli będzie składać oświadczenia polityczne, w tym na rzecz Krymu. SBU zapowiedziała zbadanie tej kwestii i podjęcie „wyważonej decyzji”.

https://pl.sputniknews.com

Na Ukrainie, jak zwykle, psychopaci górą.
Admin

Jedna odpowiedź to “Ukraina chce ukarać rosyjską uczestniczkę Eurowizji 2017”

  1. revers said

    A ta pani na wozku inwalidzkim to kto? Ten niby prorytet dla inwalidow w europie konczy sie wraz z naplywem uchodzcow, podwyzszeniem stanu niebezpieczenstwa zwiazanego z uchodzcami, dochodzi do tego ze w niemczech beda rowniez kontrolowac
    inwalidow bo Policja niemiecka obawia sie o atak posiadacza wozka inwalidzkiego lub inwalidy na szkole lub obiekt uzytecznosci publicznej.

    ATO an Ukrainie rozszerza tylko liste terrorystow o inwalidow. Wczesniej nikomu nie przeszkadzalo ze Ukrainska Armia w Awiejewce wystrzalami z czolgu ukrainskiego zniszczyla 9 kodygnacyjny budynek, chamsko oskarzajac Rosje o uzycie dronow rosyjskich do zniszczenia wiezowca i mord na cywilach tam zamiszkajacych.

Sorry, the comment form is closed at this time.