Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szwedzka minister: Bojownicy ISIS dostaną mieszkania, darmową edukację i pieniądze.

Posted by Marucha w dniu 2017-03-15 (środa)

Typowo szwedzka uroda Pani Minister. 

Alice Bah Kuhnke, minister ds. Kultury i Demokracji Szwecji zapowiedziała „miękkie lądowanie” dla islamskich bojowników wracających z wojny na Bliskim Wschodzie. Wszystko w imię integracji ze społeczeństwem Szwecji.

W swojej wypowiedzi pani minister stwierdziła, że dla wracających z wojny bojowników ISIS lepiej jest organizować programy reedukacyjne oraz zapewnić im pomoc socjalną, niż ich karać. Będą zatem przygotowane dla nich darmowe mieszkania, edukacja, dobra praca i pomoc finansowa.

Podobne programy wsparcia dla wracających z Bliskiego Wschodu pokonanych bojowników Państwa Islamskiego funkcjonują w Szwecji już od zeszłego roku, np. w mieście Lund. Obecnie uruchomienie tego rodzaju mechanizmów rozważają władze Malmö, Borlänge i Örebro.

Władzom Szwecji przyświeca idea, zgodnie z którą reedukacja i asymilacja islamistów ma powstrzymać ich przed radykalizacją, a nawet odwrócić ich radykalne poglądy. Ponadto twierdzą, że lepiej jest bojownikom zapewnić byt i opiekę, niż zostawiać ich samym sobie.

Minister Bah Kuhnke jest córką Gambijczyka i Szwedki, a przed objęciem urzędu była działaczką społeczną i prezenterką telewizyjną. Zasłynęła ze swoich feministycznych poglądów i rozbieranych zdjęć, na których zakrywa niektóre elementy ciała taśmą samoprzylepną. Jest przedstawicielką partii Zieloni i od 2014 roku ministrem kultury w szwedzkim rządzie [Krótko mówiąc – odpadek moralny i intelektualny, w sam raz na stanowisko szwedzkiego ministra – admin].

http://pikio.pl/

Parę słów wyjaśnienia: pojebana propozycja Pani Minister jest, póki co, tylko propozycją pojebanej Pani Minister i w życie raczej nie wejdzie.
Nie wydaje się prawdą, iż w mieście Lund wprowadzono w ubiegłym roku „program reedukacyjny” dla bandytów z ISIS. Wydaje się to być wymysłem Pani Minister, być może podsuniętym jej przez kogoś celem kompromitacji idiotki.
Admin

 

Komentarzy 20 to “Szwedzka minister: Bojownicy ISIS dostaną mieszkania, darmową edukację i pieniądze.”

 1. Marcin said

  A ja trzymam kciuki za panią minister i bardzo chciałbym zobaczyć reakcję Szwedów na ten poj..projekt i czy juz sięgnęli samozachowawczego dna.

 2. Siekiera_Motyka said

  Pani Minister wydaje mi się ma tego Diabla za doradce,

  .https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  euroislam pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

  www youtube com/watch?v=vbdGIDxjMyc

 3. revers said

  http://www.svt.se/nyheter/inrikes/demokratiministern-kommunerna-behover-hjalp

  za kciuki, czy za pas szahida z dzsiatkami kilo TNT lub bombowe ciezarowki?

  Niejaki Malik urodzony w szwecji muzulmanin opisuje co dzieje sie w oboazach rekrutow IS
  http://www.microsofttranslator.com/bv.aspx?from=sv&to=pl&a=http%3A%2F%2Fwww.svt.se%2Fnyheter%2Finrikes%2Fis-avhoppare-jag-hade-ingen

  tam rekrutow poddja totalnemu praniu moozgow z czytaniem Koranu i odcieciu od swiata wylacznie po ktorym niemal wszyscy rekruci wpisuja sie na listy smierci bo isis zolnierz moze zabic tylko 5 wrogow, a jako nawrocony na islam czlowiek, swiety dzhadista z listy smierci moze zabic setki, tysiace ludzi z serca i z milosci do Boga.

  http://www.svt.se/nyheter/inrikes/demokratiministern-kommunerna-behover-hjalp

  Oraz inne opisane przekrety jak kulturalnie mlodzi szwedcy muzulmanie urodzenii juz w Szwecji biora kredyty studenckie na studia za granica i wyjezdzja dzhadowac do Iraku i Syrii.
  http://www.svt.se/nyheter/inrikes/is-avhoppare-jag-hade-ingen

  Zyczyc powodzenia pani Kuntakunta w nawracaniu na swieckosc i szwedzka zimna krew muzulmanow po praniu moozgow koreanicznych, bo ci napalency z poludnia potrafia ze zlymi emocjami i karma, wystarczy slowo od Imana wysadic w powietrze czesc Sztolkholmu lub Malmo nie ogladajca sie na nikogo, tym bardziej na pania od kulturek.

  Panu gajowemu tez wypada zyczyc duzo szczescia zeby nie wpadl na powracajcego z syrii lub Iraku wypranego z moozgu szweda z pasem szahida.

 4. revers said

  re3
  blokada linku i komentarzy
  http://www.svt.se/nyheter/inrikes/is-avhoppare-jag-hade-ingen

 5. gosc said

  Zimno jest -ciemno-jest w Szwecji- taki klimat!

 6. Iwet said

  Ja bym tę panią po prostu wysłała na wojnę i zobaczyła czy po powrocie (o ile uda jej się wrócić) nadal chce redukować i asymilować bandytòw.

 7. revers said

  re5
  44 letnie Kuntakinte nie biora do szkol rekrotow gdzie pierze sie mozgi do tego stopnia ze minsiter Kintakunte nie wiedziala by jak sie nazywa, ale ze jest na liscie kamikaze islamskich to na pewno.

  Byc moze ze ktores z jej licznych 3-ech latorosli skorzystalo juz z szwedzkich funduszy edukacyjnych lub tanich kredytow naukowych na studia za granica, co wiekszosc z tych nowo szwedow zrobila jadac do szkol rekruckich islamu w Iraku i Syrii i piorac sobie naukowo i kulturowo moozgi na naukowych kamikaze awansujac, potem tylko podstawic ciezarowke z ladunkiem wybuchowym 5 TNT i lepszy Brevik zapewniony, bez jego amatorszczyzny bo unnaukowiony, uduchowinony do wyzej niz niebo.

  http://www.svt.se/nyheter/inrikes/demokratiministern-kommunerna-behover-hjalp

 8. Sowa said

  Czemu jej dla przykładu ktoś po prostu nie zrobi kuku? Czy ci Szwedzi są aż tak wykastrowani mentalnie?

 9. witamina D said

  A co ona taka anty-blada?

 10. lopek said

  Przecież tych bojowników une muszą gdzieś zakwaterować – dopóki ich ponownie nie wypuszczą z bronią w reku na ludzi.

 11. Boydar said

  Taka blad’, „szwedzka”.

  .https://www.youtube.com/watch?v=8-aZWUPSSGA

  Stare jak Izrael, ale posłuchajcie.

 12. Ola z Podola said

  Głupkom i mędrkom wydaje się że można żyć bez Pana Boga.
  Na ziemi obowiązuje Prawo Boże. Pycha ludzka rozlała się po świecie. Hulaj dusza piekła nie ma. Róbta co chceta. No i zaczęły się rozpusta, zboczenia, narkotyki, sekty, satanizm i wszystkie obrzydliwości…ale wszystko do czasu. Zabrakło ludziom umiaru i myśleli że wszystko im wolno bezkarnie. Na to czekał Szatan i wypuścił całe Piekło na bezbożnych kretynów.
  Mają teraz seksu i wszelkiej rozrywki” do woli. Zamiast wracać do Pana Boga dalej brną w swojej głupocie. Tracą zdrowie, zycie, godność, Ojczyzne i nadzieję. Straszna przyszłosc.

 13. Maćko said

  Sz*edzi tez sa pod okupacja.

 14. Boydar said

  Nie; Pani Olu. Nie mają, ani seksu ani rozrywki. Ponieważ nie przyjęli do realizacji zalecenia „stawiajcie ogrodzenie”, mają jedynie orgazmy; z dnia na dzień zresztą mniej intensywne. Stąd i mnogość wynaturzeń w poszukiwaniu doznań. Ale tam dalej jest już tylko ściana.

 15. Władek said

  W POLIN już tak jest lub zaraz będzie, tylko sytuacja będzie dotyczyła terrorystów banderowskich z takich organizacji jak Azow czy Ajdar. Dla weteranów z Donbasu darmowe leczenie, edukacja, mieszkanie, nowiutkie siekiery, piły, widły, wszystko co najpotrzebniejsze.

 16. ojojoj said

  Czyli zamiast pracowac 30 lat na mieszkanie, wystaraczy pojechac na srodkowy wschod i zabic paru gosci?

 17. revers said

  2-3 lata Koran studiowac wystarczy na rekruckich uczelniach IS i wpisac sie na liste imana swietych samowybuchowyh meczennikow islamu lub Allaha.

 18. VA said

  http://www.express.co.uk/news/world/666720/Brussels-to-fine-countries-for-EVERY-REFUGEE-refused-entry

 19. Peryskop said

  (…)

  Panie Peryskopie, ja Pana wielokrotnie ostrzegałem, by nie pisał Pan o Kościele, chrześcijaństwie itd.
  Pan to ostentacyjnie olał.
  Jest Pan zbanowany i nie pomoże dwudziestokrotne wrzucanie tych samych tekstów.
  Sam Pan tego chciał.
  Admin

 20. NICK said

  Pokory nie dość miała?
  Wydechu. Zaznała.

  Adminowi. 🙂 .

  ——
  Ech, nie chodzi o pokorę, panie NICK.
  Chodzi o odrzucające mnie poglądy.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.