Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (28 – 2017)

Posted by Marucha w dniu 2017-03-19 (Niedziela)

PIS dopatrzył się, że większość polskojęzycznych mediów nie znajduje się w polskich rękach i w związku z tym niekoniecznie muszą reprezentować polską rację stanu. Gratulujemy spostrzegawczości – połapali się zaledwie 25 lat po fakcie.

A poniżej wpisujemy komentarze na tematy nigdzie indziej nie poruszane.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2017/03/16/wolne-tematy-27-2017/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2017/03/22/wolne-tematy-29-2017/

Gajowy Marucha

Komentarzy 235 to “Wolne tematy (28 – 2017)”

 1. Boydar said

  Koncern energetyczny Högs EL zapowiedział przerwanie dostaw prądu do trzeciego co do wielkości miasta Szwecji, Malmö, z powodu fali zbrodni zalewającej miasto.
  W komunikacie opublikowanym na Facebooku koncern zawiadamia, że nie może dłużej obsługiwać klientów w Malmö ze względu na „zagrożenie bezpieczeństwa”, „narastającą przemoc i strzelaniny”. „Musimy myśleć o bezpieczeństwie naszych pracowników” – głosi komunikat.
  Już wcześniej z miasta zaczęły uciekać – jedna po drugiej – inne firmy usługowe i handlowe. Przypomnijmy, że obecnie 43 proc. ludności Malmö stanowią imigranci, głównie z Iraku i Syrii. W centralnej dzielnicy Rosengard muzułmanów jest już 90 proc.
  W wywiadzie dla portalu Breitbart emerytowany szef lokalnej policji z Malmö Torsten Elofsson przyznaje, że oprócz nieustannej strzelaniny w mieście raz po raz dochodzi też do wybuchów, co przypomina już „małą strefę wojny”.
  Opisuje m.in. przypadek imigranckiej rodziny, która dostała nakaz eksmisji, gdyż stwarzała problemy dla sąsiadów. W zemście za to imigranci zaatakowali granatami ręcznymi miejscowe biuro agencji nieruchomości. Na szczęście tym razem nikt nie zginął.
  Większa część miasta jest już tzw. strefą no-go, gdzie policja nawet boi się wchodzić. Policyjne radiowozy są tam atakowane koktajlami Mołotowa, raz po raz wybuchają masowe zamieszki, płoną samochody, rozlegają się strzały, dochodzi do gwałtów.
  Tylko od początku 2017 r. w mieście było co najmniej 11 strzelanin, w których zginęły trzy osoby, a czwarta jest ciężko ranna. Do Malmö przybył właśnie minister spraw wewnętrznych Anders Ygeman. Zapewnił, że powstrzyma zalewającą miasto falę zbrodni – rzuci tam dodatkowe siły policyjne i podniesie do 2-ch lat kary więzienia za nielegalne posiadanie broni.
  Dosłownie w przededniu jego wizyty ktoś zastrzelił na centralnym placu 23-letniego mężczyznę. W styczniu zastrzelono 16-letniego chłopca, który brał udział w proteście przeciwko przemocy. Sprawcy mordów są nieznani. W ogarniętym terrorem mieście nikt nie chce zeznawać. Władze liczą, że zmieni się to po wprowadzeniu instytucji anonimowego świadka.

  To komentarz pod http://wiadomosci.onet.pl/swiat/turcja-erdogan-oskarza-kanclerz-niemiec/k72mv1w

 2. revers said

  Smacznego kanapkowiczom a a okupantom sluz …

  Na zdjeciu miedzy dzewami jedna z ciezarowek wojskowych w konwoju z zandarmeria.

  nie wszedzie kunie, podtrasowane motorki krosowe, czy quady podjezdzaja zwlasza gdy na poligonie bylo wiecej niz 60 stopni katowych podejscia, przy glinistych podejsciach i sniegu z deszczem pogodzie.

 3. Marucha said

  Re 1:
  Za późno, moim zdaniem.
  Tu mogłoby pomóc tylko wojsko, ale to rzecz w Szwecji niewyobrażalna

 4. snag said

  Biorac pod uwage wplyw na przecietna, znaczy kolorowych, latynosow, muzulmanow, mniej kochajacych, inaczej kochajacych, feminazis i cholera wie kogo jeszcze 42% Amerykanow aprobuje polityke Trump’a natomiast w srodowisku zydow tylko 31% nie wspominajac o zajadlej nagonce w zazydzonych mediach … Senor Otto wie dlaczego ,…

  Krotka lista ,…

  Trump powinien juz okupowac Teheran, zrownac z ziemia Syrie, utrzec nosa Putinowi najlepiej na Ukrainie ostatecznie na Krymie powolac Federal Bank w Moskwie (a gdzie?) przeniesc US ambasade to Jerusalem, na poczatek podwoic pomoc militarna grajdolkowi i anulowac pozyczki, a co? ,…

  Gallup Poll: 31% Approval Rating for Trump Among American Jews, 11 Percent Below National Average
  ———————————————
  https://www.algemeiner.com/2017/03/19/gallup-poll-31-approval-rating-for-trump-among-american-jews-11-percent-below-national-average/

 5. SAP said

  Piosenka
  Mark Farina – Dream Machine
  .https://www.youtube.com/watch?v=dEjtZXPYHzY

 6. Puszczyk said

  Z dedykacją dla Panów Admina i Boydara.

  Medyczni socjopaci – Dr Mark Sircus

  Lekarze często się uśmiechają, lecz również zabijają wielu ludzi, ale wydają się idealni dla większości, która nie chce myśleć za siebie i nie chce się uczyć naturalnych sposobów leczenia lub leczenia się na własną rękę. Jedną rzeczą na którą możemy liczyć wśród lekarzy to to, że bagatelizują ryzyko i niebezpieczeństwo związane z medykamentami, badaniami, naświetleniami rentgenowskimi i zabiegami chirurgicznymi. Medyczny terroryzm utrzymuje szczególny rodzaj horroru wymierzonego przeciwko ludzkości. (…)

  Nie ulega wątpliwości, że lekarze są bardzo przekonującymi entuzjastycznymi kłamcami, którzy wierzą w swoje własne kłamstwa związane z wszystkim co wiąże się z medycyną i zdrowiem. Większość z nich jest farmaceutycznymi prostytutkami sprzedającymi swe dusze dla największego kłamstwa współczesnych czasów – że farmaceutyki pomagają, podczas gdy tak naprawdę w większości szkodzą ludziom i dzieciom. Każdy wie, że współczesna medycyna nie wymyśliła lekarstwa na wszystko. Zarządzają chorobą i objawami podczas gdy w międzyczasie niczym narkotykowy diler uzależniają swoich pacjentów od ich niebezpiecznych i toksycznych medykamentów.

  Co gorsza, atakują dzieci i kobiety w ciąży szczepionkami, które nie mają badań bezpieczeństwa wykonanych na matkach i płodach. W Brazylii i wielu innych miejscach na świecie lekarze podczas porodu po prostu stosują cesarskie cięcie bez względu czy jest to wskazane medycznie czy nie.

  Już 40% porodów w Polsce to cesarskie cięcia.

  Psychopaci i socjopaci są specjalistami w tworzeniu sytuacji, w których ich ofiary nie maja zielonego pojęcie co się wokół nich dzieje a ostatnią rzeczą, którą chcą byśmy poznali, to prawda o nich i o tym co mają nam do zaoferowania. Są wielkimi mistrzami oszustwa, których działania są zabójcze dla osób, które są na tyle głupie by uwierzyć w ich kłamstwa. Najlepsza rada dla każdego kto ma do czynienia z socjopatycznymi lekarzami jest taka by trzymać się od nich tak daleko jak to tylko możliwe.

  Całość artykułu: http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/02/25/medyczni-socjopaci/

 7. NICK said

 8. Marta11 said

  Chyba pan Gajowy nie będzie twierdzić, że przez 45 lat rządów „Naszej Partii” (która jak wiadomo wywodziła się w prostej linii od zwolnionych we wrześniu 1939 roku pospolitych kryminalistów, późniejszych złodziei i paserów damskiej bielizny), media były polskie i służyły polskiej racji stanu??

 9. Marta73 said

  Oj przepraszam, jam Marta 1973!! Ale to nie mój „god rażdienia”!!!
  🙂

 10. Boydar said

  W Świętą Niedzielę nawet Pani Marta przeprosi … 🙂

 11. Marta11, 73, a przedtem 15. Ile jeszcze swoich klonów będziesz miała sekciarko?

 12. Och kanapki! Mmm!

 13. Głos Prawdy said

  KOBRA: ODPOWIEDZI NA PYTANIA Z ROSJI (marzec 2017)
  (wybrałam najciekawsze i dla mnie zrozumiałe)

  Pytanie: Kobra, opowiedz o podróży do Rosji. Dlaczego zdecydował się tu przyjechać i jak mógł porozumieć się z wojskiem? Oprócz lotu do stratosfery, czy robiliście tu jeszcze coś innego? Podobało Ci się w Rosji?
  COBRA: Nie przyjeżdżałem do Rosji wyłącznie w celu przeprowadzenia lotu do stratosfery. Tak, kocham Rosję, ludzie tam znacznie mniej zaprogramowane i bardziej związani ze swoją prawdziwą istotą, niż na Zachodzie
  Pytanie: Rosyjscy kosmonauci opowiadali, że doświadczyli na orbicie dziwne odczucia: słyszeli jakieś dźwięki, a nawet muzykę, były jakieś wizję. W Rosyjskiej kosmicznej agencji nawet stworzyli komisję do dyskusji. Kobra, co takie nietypowe astronauci mogli przeżyć na orbicie?
  COBRA: badali doświadczenia duchowego i fizycznego kontaktu z pozytywnymi obcymi.
  Pytanie: Istnieją badania, że język ruski i rosyjski naród – najstarsze na Ziemi. To tak? Wyjaśnij, jak pojawił się naród rosyjski, skąd przyszli rosjanie i słowianie?
  COBRA: Nie, oni nie są najbardziej starożytni. Słowianie należą do Indoeuropejskiej gałęzi narodów.
  Pytanie: Kim był Ruryk i jak to się stało, że stał się pierwszym władcą Rusi? I czy to był początek państwowości rosyjskiej lub ona istniała wcześniej?
  COBRA: Rurik był księciem Wikingów który przyjął Słowiańskie zwyczaje i złączyl Ruś Kijowską.
  To był początek państwowości Rosyjskiej.
  Pytanie: David Icke mówi, że królowa wielkiej Brytanii i większość królów Europy, a także niektórzy prezydenci USA mają związek z jedną bratnią linia gadów. A czy królowie Rosji mieli stosunek do tej reptylianskiej rodziny królewskiej? Wyjaśnij sytuację z tym.
  COBRA: Wiele z nich, tak.
  Pytanie: czy Wie Cobra o ogromnym kraju Wielkiej Tartarii, która istniał na terenie Rosji w 19 wieku z Europy do Alaski, ona przedstawiona na dawnych mapach. Kiedy ten kraj był, jak się pojawił i gdzie zniknał i dlaczego o nim nic nie wiemy?

  COBRA: Mimo wszystkich konspirologicznych teorii Tartary to tylko kawałek ziemi między Europą a Wschodnią Syberia. To nie jest nazwa państwa.
  Pytanie: W całej Rosji i na Ukrainie znajdują się kamienne budowle – dolmeny. Kto je zbudował? Jakie jest ich przeznaczenie?
  COBRA: One zostały zbudowane przez ludzi, mieszkających na tym terenie jako obiekty neolityczne kultu Bogini.
  Pytanie: Kto, jaka rasa zbudowała piramidę Cheopsa w Gizie? Czy są podobne budynki w Rosji i jeśli tak, to gdzie się znajdują?
  COBRA: Piramidy w Gizie zostały zbudowane w czasie, gdy Egipt był kolonią Atlantydy. Podobne obiekty znajdują się w Rosji, w pobliżu jeziora Bajkał, ale w odróżnieniu od piramid w Gizie, znacznie mniej zauważalne.
  Pytanie: Jak to się stało, że w pierwszej dekadzie dojścia komunistów do władzy Rosja była prowadzona głównie przez żydow?
  COBRA: stało się tak dlatego, że Żydzi stworzyli komunizm na wyraźne polecenie swoich suzerenów Jezuitów.
  Pytanie: Józef Stalin był bardziej pozytywną postacią lub negatywną? To prawda, że przechodził inicjację u ruskich mędrcow, i to mu pomogło ożywić Rosję i wygrać wojnę z Hitlerem?
  COBRA: Stalin był Jezuitą i jedną z najbardziej mrocznych postaci w historii Rosji. On jest odpowiedzialny za śmierć wielu milionów ludzi w obozach śmierci na Syberii.
  Pytanie: wysokie Rangą źródło w ministerstwie obrony ZSRR niedawno przyznał się, że Hitler po wojnie przeżył i uciekł, a temu są potwierdzenia w archiwach. Jeśli tak, to dlaczego Stalin nie zaczął prześladować Hitlera i pozwolił mu żyć?
  COBRA: Stalin i Hitler pracowali na tego samego gospodarza, organizatorem największego holokaustu jest wysoki rangą jezuita, generał Ledochowski

  Pytanie: Z jakiego roku ZSRR rozpoczął z amerykanami tajne programy kosmiczne? Dlaczego rosyjscy przywódcy zgodzili się z amerykańskimi i postanowił ukryć to, a także informacje o kosmitach?

  COBRA: Z początku lat pięćdziesiątych. W związku z zagrożeniami ze strony grupy Chimera.
  Pytanie: czy Rosja ma swoje własne tajne programy kosmiczne i bazy na innych planetach i satelitach i swoja tajemnicza flote?
  COBRA: Są one częścią międzynarodowego tajnego programu kosmicznego.
  Pytanie: W którym roku i jak przywódcy ZSRR i Rosji weszły w stały kontakt z negatywnymi i z przyjaznymi kosmitami? Kto z przywódców ZSRR to zrobił pierwszy?
  COBRA: Chruszczow w 1955 roku.
  Pytanie: Jak władze ZSRR w latach 70-80 byli związane z Кabala lub byli w sprzeczności z nią? Zimna wojna była prawdziwa, czy to było jako „zasłona dymna” dla prawdziwych relacji między Zachodem i Wschodem?
  COBRA: Było wiele przenikania się. Zimna Wojna została zaprojektowana agentami Kabały z obu stron.
  Pytanie: czy dużo podziemnych baz Kabała ma w Rosji, czy w ostatnim czasie zniszczone niektóre z nich, a jeśli tak, to gdzie one były?
  COBRA: Kabała już nie ma baz na terenie Rosji.
  Pytanie: Dlaczego i z jakiego roku Putin zdecydował się pracować z siłami światła? Oni mu pomagają poradami lub może być nawet przekazali jakieś specjalne technologie?
  COBRA: Wiele lat temu miał on doświadczenie silnej duchowej interakcji. Później otrzymał bezpośrednie taktyczne porady ze strony Plejadyjczykow, którzy odwiedzili tajną bazę wojskową Rosji, w Syberii Wschodniej.
  Pytanie: Jeśli Putin działa z siłami Światła, to gdzie przedstawiciele Kabały ukrywają się w Rosji? W jakich dziedzinach są oni skoncentrowani? Czy są w Rosji kluczowe figury Kabały?
  COBRA: do tej pory w pewnym stopniu infiltrowani we wszystkie warstwy społeczeństwa Rosyjskiego. W Rosji nie ma kluczowych postaci Kabały.

  Pytanie: czy Wie Putin o Ruchu Oporu i o Agarcie i jak u niego zbudowane są z nimi relacje?
  COBRA: On wie o istnieniu Plejadyjczykow, ale nie wie o Agarcie i tym bardziej nie wie o Ruchu Oporu.
  Pytanie: czy Miał Putin i Miedwiediew osobiste fizyczne kontakty z obcymi rasami, z kim i dlaczego, powiedz o tym więcej? Dlaczego Putin nie ujawnia obecność obcych ras i tajne programy kosmiczne przed mieszkańcami Ziemi? Mógłby to zrobić?
  COBRA: Putin miał kontakt z Plejadyjczykami w 2014 roku. Miedwiediew widział dowody (zdjęcia prawdziwego ich statku). Putin nie może bezpośrednio odkryć dowody, w związku z tym, że Kabała kontratakuje.
  Pytanie: Benjamin Fulford i niektóre inne źródła twierdzą, że Putin wcześniej został zamordowany i zastąpiony kopią. Czy mogło tak się zdarzyć, czy coś wiesz o tym?
  COBRA: To nie jest prawdą, tego nie było. (co nie oznacza, że nie ma on sobowtórów – Głos Prawdy)
  Pytanie: Komu potrzebna jest wojna na Ukrainie, kto ją organizował? Co robią Pozytywne Siły, aby zatrzymać tę wojnę (r. Ługańsk i Donieck)?
  COBRA: Kabała (Soros) chcieli tę wojnę. Jasne Siły stabilizujące sytuację w taki sposób, aby nie przerodziła się w pełną skalę działania wojenne, dawali porady taktyczne rosyjskim wojskowym o tym, jak działać na Krymie w 2014 roku.
  Pytanie: czy Dużo UFO zestrzelili w Rosji i u jakich obcych ras rosyjskich wojskowych i inżynierów wzięli obce technologii? I co konkretnie oni wzięli?
  COBRA: kilkadziesiąt. Oni przejmowali technologii od Szarych (mikroprocesory i skalarne urządzenia), dokładnie tak samo, jak i Stany Zjednoczone.
  Pytanie: Które z tajnych technologii uważasz za najważniejsze i niezbędne dla rozwijania ludzi w pierwszej kolejności?
  COBRA: Wolną energię.
  Pytanie: Rozprzestrzeniają się informacje, że w rzeczywistości promieniowanie nie jest groźne. To prawda?
  COBRA: Nie.
  Pytanie: czy Istnieje w rzeczywistości ponadjonizujaca woda i jaka jest technologia jej produkcji? Czy możliwe jest jej produkcja w obecnych warunkach rozwoju nauki i techniki?
  COBRA: Na rynku jest wiele urządzeń produkujących wodę
  ponad jonizującą
  Pytanie: czy to Prawda, że w dawnych czasach alchemicy ukrywali, że rtęć można zamienić w złoto za pomocą wirującego strumienia i prądu? Czy to jest możliwe?
  COBRA: Nie, w doświadczeniach alchemików rtęć była alchemicznym symbolem w sensie spirytycznym, a nie prawdziwym metalem.
  Pytanie: Dlaczego złoto ma taką wartość i gdzie ono znika?
  COBRA: jest To jeden z najrzadszych pierwiastków w skorupie ziemskiej.
  Pytanie: Jaki wpływ na Ziemi arachnoidow, insektoidow, reptylian? Jakie gatunki dominują?
  COBRA: Reptylianska rasa jest jedną z najbardziej szkodliwych ras we Wszechświecie.
  Pytanie: czy To prawda, że na każdej planecie w układzie słonecznym żyją istoty inteligentne? Możemy się z nimi spotkać po Zdarzeniu?
  COBRA: Tak na każdej planecie są żywe istoty, głównie na wyższych planach energetycznych, lub w podziemnych bazach. Wiele z nich są humanoidami.
  Pytanie: Co można powiedzieć o uszczelniająca się biało-srebrnej siatce lub, co pochłonęła całą przestrzeń Ziemi?
  COBRA: trzeba lepiej sformułować to pytanie.
  Pytanie: Jakie plany Ruchu oporu w stosunku do Rosji? Jeśli ktoś chcę przyłączyć się do Ruchu oporu, to jak on mógł by to zrobić?
  COBRA: Ruch Oporu będzie wzmacniać związki z pozytywnymi siłami w Rosji sposobów, które nie podlegają ujawnieniu. W tej chwili nikt z mieszkańców powierzchni nie może przyłączyć się do ruchu Oporu.

  Pytanie: Co mogą zrobić teraz rosjanie, aby poprawić życie na planecie i przyspieszyć Wydarzenie? I co im życzycie?
  COBRA: Po Prostu wypełniać tę misję, dla której się urodzili.
  Zwycięstwo Światła!
  http://nashaplaneta.su/news/kobra_otvety_na_voprosy_iz_rossii_mart_2017_a_takzhe_te_voprosy_otvety_na_kotorye_tak_i_ne_pojavilis/2017-03-17-43915

 14. Marucha said

  Re 8:
  Można powiedzieć, że media wówczas znajdowały się w ręku Państwa Polskiego, co moim zdaniem było sytuacją normalniejszą.
  Ale mniejsza o to, bo nie o tych czasach, ale o współczesności mówimy.

 15. Głos Prawdy said

  O Croce Fedele – Marco Frisina
  .https://www.youtube.com/watch?v=YTpGbFpxjxg
  Giovanni Battista Pergolesi „Stabat Mater”
  .https://www.youtube.com/watch?v=xHQVtYzjLao

 16. Marta1973 said

  Ja tylko cytuję poglądy i słowa bardzo cenionego przez pana Gajowego redaktora Stanisława Michalkiewicza.
  Genezę PPR, PZPR, GL, AL, MO, SB i diabli wiedzą jakiej jeszcze sowieckiej jaczejki pan Stanisław przedstawił znakomicie!

 17. Yah said

  „Lecz (…) mają jedną bardzo ważną słabostkę, jest to ich lekceważenie naszej inteligencji i silna wiara w naszą naiwność i głupotę. To ich zadufanie i ta pewność siebie często przyczyniają się do tego, że kłamią oni często w sposób mało ostrożny. Ta właśnie nieostrożność tworzy lukę i miejsce na wątpliwości oraz na logiczne rozmyślania. Ta ich pycha, również jest przyczyną tego, że kłamią oni często w bardzo absurdalny i zaprzeczający samym sobie sposób.”

  Cezary

 18. Yah said

  „Obecną (po wydarzeniach lutowych bieżącego roku) Ukrainę można, na podstawie szeregu parametrów, porównać do państwowego tworu z okresu od VIII wieku do X wieku, znanego pod nazwą Chazarii. Wiele, dla zrozumienia jego natury, uczynił w swoim czasie Liew N. Gumiliew. ”

  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-nowa-chazaria-przeciwko-noworosji-2017-03

 19. revers said

  re1,3
  Przy takiej unijnej naracji ze to Rosja jest glowna przyczyna naplywu uchodzcow, a porty we Szwecji atakuja non stop cale floty lodzi podwodnych, raczej opcja uzycia wojska w wewnatrz kraju niemozliwa, raczej eskalacja w wybranym miescie Szwecji potrzebna do planowych ruchow nato na wschodzie europy.

 20. Yah said

  Ad 16

  Pani Marto, ale Panu Stanisławowi pewne stwierdzenia przez pióro nie przejdą i trzeba się ich domyślać. A Pani w domysłach nie jest dobra …

 21. Marucha said

  Za czasów obrzydliwego PRL dziennikarzem mógł zostać tylko człowiek, mający już za sobą jakieś wyższe studia – polonistykę, historię, inżynierię itp. Dopiero po nich mógł być przyjęty na studium dziennikarskie.
  Dziś?
  Szkoda gadać. Cymbały i niedouki.

 22. Marta1973 said

  @ Premizlaus Crucis.

  Skontaktował się pan (??, raczej cham!) z Darkiem Bąkowskim? Chciał panu (??, raczej chamowi!) mordę obić za obelżywe słowa dotyczące Jego żony Ewy, wnuczce zamordowanego w Katyniu gen. Mieczysława Smorawińskiego, która zginęła w katastrofie smoleńskiej.

 23. snag said

  Oops,

  Mial byc chlopiec czy dzieczynka a nie jest? No problem mozna usunac i dobic jesli przezyje poza lonem matki, takie wyjscie w razie niepreferowanej plci plodu promuje prof. Wendy Savage, jedna z naczalnych medycznej etyki zwiazku brytyjskich doktorow.

  Savage to popularne nazwisko wsrod zydow, w kraju spolszczone brzmi Sawicz (znalem jedna) ,…

  Let Women Abort Babies for Being the Wrong Sex, Says Top Medical Ethicist
  ———————————————————————
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/19/women-able-abort-babies-wrong-sex-says-medical-ethicist/

  Women should be able to abort their babies simply because they are the “wrong” sex, a leading ethicist at Britain’s doctors’ union has said.

  Professor Wendy Savage, a member of the ethics committee of the British Medical Association, said women should be able to have an abortion at any stage of pregnancy for whatever reason, even when the child would be able to survive outside of the womb.

 24. Marta1973 said

  @ 16

  Pan Stanisław Michalkiewicz pisze o „pezetpeerowcach” aż nazbyt wyraźnie 🙂

  „(…) Historyczny naród polski został bowiem w roku 1944 zmuszony przez bolszewików do dzielenia terytorium państwowego z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą. Korzeni tej wspólnoty należy doszukiwać się w roku 1939, kiedy to w obliczu klęski wojennej władze wypuściły więźniów, by nie dostali się w ręce niemieckie. Zdecydowaną większość uwolnionych stanowili kryminaliści, którzy natychmiast powrócili do swoich ulubionych zajęć, to znaczy rabunków i wymuszeń. Sprzyjały temu warunki okupacyjne, bo zwłaszcza w rejony wiejskie Niemcy zaglądali raczej sporadycznie. Z tego powodu bandytyzm w Generalnej Guberni stał się prawdziwą plagą – o czym wspomina w swoich pamiętnikach Adam hr. Ronikier, podówczas prezes Rady Głównej Opiekuńczej, obok Polskiego Czerwonego Krzyża jedynej oficjalnie działającej w GG polskiej instytucji. Państwo Podziemne próbowało bandytyzm zwalczać, ale było to zadanie ponad siły. Sytuacja pogorszyła się po wybuchu wojny niemiecko-sowieckiej. Kiedy już władze sowieckie ochłonęły po pierwszych ciosach, zaczęli pojawiać się sowieccy spadochroniarze z zadaniem organizowania komunistycznej partyzantki. Postawili oni bandytom propozycję nie do odrzucenia; jeśli przyjmą naznaczonych dowódców i politruków, to Stalin roztoczy nad nimi polityczną ochronę, a jeśli nie, to zginą do ostatniego. Dla bandytów była to propozycja nęcąca tym bardziej, że wcale nie musieli zmieniać dotychczasowego sposobu życia. Świadczą o tym choćby dzienniki bojowe komunistycznej partyzantki, gdzie jako zdobycz uzyskaną dzięki „akcji bojowej” wymienia się „bieliznę damską i pościelową”. Te majtki damskie na pewno zdobywali na SS-manach. Po wkroczeniu sowietów, dawni kryminaliści masowo zasilili tak zwany „resort”, czyli bezpiekę, no i oczywiście – szeregi PPR, stając się elitą Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, która reprodukuje się w kolejnych pokoleniach ubeckich i partyjnych dynastii. Ta polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza gotowa jest wysługiwać się każdemu, kto obieca jej możliwość dalszego pasożytowania na historycznym narodzie polskim i 13 grudnia 1981 roku nawet wystąpiła zbrojnie przeciwko jego niepodległościowym aspiracjom.”

 25. Yah said

  Ad 24

  A narodowość rzeczonych kryminalistów ? Pani Marcie przejdzie przez klawiaturę narodowość ? Panu Stanisławowi nie przeszła , a Pani Marcie przejdzie ? To tylko jeden wyraz …..

 26. Marta1973 said

  Zmarł Chuck Berry.
  R.I.P.

 27. revers said

  No to za czyna sie kasowanie na drogach kierowcow ..
  http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/dofinansowanie-z-ue-na-piec-projektow-drogowych,724443.html
  beda nowe radiowozy oznakowane i nieozankowane, wideo rejestratory a nawet kasowniki na karte kredytoa. Pstryk, pras i po minus500, plusPunkty ..
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-12-13/pieniadze-z-fotoradarow-moga-trafic-w-rece-policji/

  Zyc nie umierac w takim raju dla kierowcow, gdzie nie ruszysz bije kasa..

 28. snag said

  Puszczyk @ 6 ,…

  „Już 40% porodów w Polsce to cesarskie cięcia” – Follow the money trail, dude ,…

  .https://www.youtube.com/watch?v=7MeLILBONKI

 29. Yah said

  Ad 24

  Pani sobie daruje,znamy. Ale albo proszę pisać prawdę, albo dać sobie spokój z zaciemniającymi historię określeniami typu komuniści, pezetpeerowcy itd.

  Niestety to typowa dla zwolenników PiS amnezja dotycząca narodowości twórców powojennego ustroju.

 30. Marta1973 said

  @25

  Niech pan sprawdzi, jakiej narodowości byli przywódcy PPR, PZPR i innych sowieckich jaczejek.
  Na pewno panu Stanisławowi o Żydów, których też nie darzę sympatią, nie chodziło.
  Skoro dzieci aktorów zostają aktorami, dzieci prawników prawnikami, to czym mogło zostać potomstwo pospolitych kryminalistów, więzionych przed wrześniem 1939 roku?
  Proszę sobie samemu odpowiedzieć 🙂

 31. Marta1973 said

  Ja tylko cytuję bardzo szanowanego przez pana Gajowego redaktora Stanisława Michalkiewicza.

  Żydzi po lasach nie siedzieli. Mój dziadek, który ozdabiał sowieckimi (i nie tylko sowieckimi) szpionami drzewa Puszczy Nalibockiej, mógłby to zapewne potwierdzić.

 32. NICK said

 33. Zerohero said

  Marta1973

  „Ja tylko cytuję poglądy i słowa bardzo cenionego przez pana Gajowego redaktora Stanisława Michalkiewicza.”

  Różni ludzie słuchają S.Michalkiewicza, G.Brauna i podobnych. Część słuchaczy to niestety ćwierćinteligenci wpatrzeni w mistrza jak w obrazek. tzn. wszystko co powie mistrz przyjmują bezkrytycznie, sami nie potrafią szukać w źródłach, nic ponad to co powiedział mistrz nie dowiedzą się, sami nic nie rozumieją.
  To są tzw. „powtarzacze”.
  W skrajnych przypadkach powtarzanie dotyczy nawet sformułowań, fraz, powiedzonek….

 34. Yah said

  Ad 29

  Inni dawno sprawdzili za mnie i to opisali. Niech się Pani nie kompromituje.

  Proszę podać listę nazwisk i fotografie osób to przeanalizujemy.
  Może zaczniemy od ojca Prezesa „akowca” co pracował w bierutowskich ministerstwach.
  Daj se Pani spokój z opowiadaniem tych bajek,

 35. Re 22:
  Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek stosował inwektywy do kogoś takiego, jak Ewa Bąkowska.

 36. snag said

  Przy niedzieli ,…

  .https://www.youtube.com/watch?v=cWGE9Gi0bB0

 37. revers said

  Co tam sie nie dzialo w tej puszczy Rudnickiej i Nalibockiej – nawet chlop byl raz kolaborantem , raz sowieckim agentem bo musial oddac kontygent raz niemcom, raz bialoruskiej policji, partyzantom roznych opcji, Bielskim i innym rzezimieszkom.

  .https://www.youtube.com/watch?v=sznPCtxbPsk&vl=jv

  Nawet z Koniuch zaden Polak nie przyzyl, od generalow Bileckich.

  http://wydawnictwopodziemne.com/2009/01/21/bracia-bielscy-masakra-nalibocka-i-%E2%80%93-jozef-mackiewicz/

 38. mironik said

  Dzwoniłem po karetkę to nawet noszy nie mieli, musiałem wołać sąsiada do pomocy by wynieść chorą na płachcie…
  to tak apropo tego linku : medyczni socjopaci

 39. snag said

  Powielam z poprzednich ,…

  Kikes nie trawia ze Trump a nie Hillary ,…

  Wczorajszy naglowek w Politico autorstwa nijakiego Rubin – Angela Merkel lider wolnego swiata spotyka sie z Trumpem … Nizej, Merkel, ostatnia nadzieja zachodu.

  Tu do wasci Otto ktory zajrzal do podrzuconego przezemnie linku dla anglojezycznych … Po przeczytanie tego i tamtego zrozumiesz pan co grane i o co sie bija … Rosje ktora stoi im na drodze do dominacji doluja najbardziej zaciekle. ,…

  The Leader of the Free World Meets Donald Trump
  ———————————————————————–
  http://www.politico.com/magazine/story/2017/03/the-leader-of-the-free-world-meets-donald-trump-214924

  Angela Merkel, whether she wants the job or not, is the West’s last, best hope – By JAMES P. RUBIN

 40. snag said

  Revers @ 37 ,…

  Skoro o Bielskich – Once scumbag always scumbag ,…

  https://www.theguardian.com/world/2007/oct/14/usa.secondworldwar

 41. La Reine Toronto said

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4329370/Oxygen-masks-deployed-flight-London-Stansted.html

  czy to ma zwiazek z Jedwabnem?

 42. La Reine Toronto said

  ciekawe i tragiczne

 43. revers said

  Trump z powodzeniem oddluza amerykanow u lichwiarzy, w ciagu 2 m-cy 100 mld $$$$
  http://wolnosc24.pl/2017/03/19/niemozliwe-trump-robi-co-obiecal-zobacz-o-ile-zmniejszyl-amerykanski-dlug-w-ciagu-dwoch-miesiecy-to-jedna-piata-pkb-polski/

  To musi byc wielki terrorystyczny zamach na miedzynarodowa lichwe i najwiekszy wynalazek ludzkosci procenty od dlugu.

  Dlug – kabaret Dudek
  .https://www.youtube.com/watch?v=lKLiIocg-C0

 44. snag said

  Jew-centryzm powala ,…

  Jeli kogos ciekawi to moze sie dowiedziec jak zydowski producent plyt pomogl Chuck Berry invent (wynalezc/wymyslic) rock-n- roll

  Remembering Chuck Berry And How Jewish Record Men Helped Him Invent Rock Music
  ————————————————————-
  Read more: http://forward.com/culture/366407/remembering-chuck-berry-and-how-jewish-record-men-helped-him-invent-rock-mu/

 45. revers said

  Nowa dyrektywa unijna calkowite rozbrojenie europejczykow
  http://pikio.pl/nowa-dyrektywa-unii-calkowicie-rozbroi-europejczykow/

  Tymczasem bardzo dobrze sprzedaja sie saudom najnowsze karabiki niemieckie HK. Po poscie 1,3 widac ze Szwedzi w Malmo beda bez szans, jak wroca z nowym przeslaniem do szwecji nowi szwedzi po studiach Koranu lub uchodzcom chco w czesci dostanie sie bron od saudis, wiadomo ze nustar w Syrii ucieszy sie z nowych nabytkow saudis.

 46. snag said

  La Reine @ 41 ,…

  Nie ma wasza naj, zero, zilch – Zadnej wzmianki na temat Jedwabnego … Czarno-opakowane kikes jada do Lezajska w okolicy ktorego ich czarno-opakowany kadyk spoczywa ,…

  Mnie to wyglada na Zyklon B w lampkach, zamiast hurtem 😉 ,…

  ——
  Oni tam jeżdżą co roku…
  A niech jeżdżą, jeśli nie rozrabiają.
  Admin

 47. Głos Prawdy said

  Próba umieścić ten artykuł we wpisie o wodzie nie udał się (Сайт marucha.wordpress.com неожиданно разорвал соединение), na wszelki wypadek, aby nie dublować, zamieszczę tu.
  ———–
  BÓG I NAUKA
  Woda jak energetyczno-informacyjna matryca życia

  Pamięć wody
  Tak więc, elementy strukturalne wody w stanie podjąć, „odczytywać” informacje z oddziałujących na nich czynników i przechowywać w sobie informacje na temat cech środowiska wodnego.
  Po raz pierwszy właściwośc wody zapamiętywać informacyjne oddziaływania doświadczalnie ustawili w jednym z laboratoriów w Niemczech w latach 60-tych ubiegłego wieku. Wyszło to przypadkiem, gdy w pojemniku z wodą destylowaną trafiła szczelnie zamknięta ampułka z trucizną i była tam w ciągu kilku dni. Po tym, jak ampułkę usunęli, wodę, w której się ona znajdowała, poddano najdoskonalszemu procesowi chemicznej analizy, który wykazał, że woda jest całkowicie czysta, żadnych śladów trucizny w niej nie ma. Ale po tym, jak tą wodą napojono szczurów laboratoryjnych, wszystkie szczury okazały się martwe. Woda przejęła zabójczą właściwość trucizny, nawet nie stykając się z nią. Informacje z trucizny przeszła w wodę, zmieniając jej informacyjno-fazowy stan. Przy tym przeszła na poziomie pola. Jest to całkowicie zgodne z badaniami Piotra Pietrowicza Gariâeva o ZDOLNOŚCI ORGANIZMÓW ŻYWYCH ( W SZCZEGÓLNOŚCI GENETYCZNEGO URZĄDZENIA I CZĄSTECZEK DNA) WYSYŁAĆ I ODBIERAĆ INFORMACJE NA POZIOMIE POLA.
  Nieco później, w latach 80-tych ubiegłego stulecia, francuski immunolog dr Jacques Benvenista po raz pierwszy próbował z naukowego punktu widzenia rozważac pytanie o istnieniu u wody „pamięci”. W opublikowanym im w 1988 r., w artykule (1) autor przedstawił wyniki eksperymentów, potwierdził, że w bardzo słabych roztworach substancji, w których nie ma ani jednej cząsteczki substancji po jej rozpuszczeniu, w rzeczywistości – wymywania, nadal występują te same biologiczne mechanizmy, które są charakterystyczne dla rozcieńczonej substancji. Ta cecha wody jest podstawą działania leków homeopatycznych, które prawie nie zawierają substancji czynnej, ale zawierają pamięć o jej właściwościach. Wyniki badań J. Benvenisto były postrzegane niejednoznaczne naukową społecznością – public relations, tak jak domagali się rewizji wielu praw fizyki i chemii. Według noblisty Luc Montagnier, który wystąpił w obronie idei Бенвенисто, jego problem polegał na tym, że naukowiec spojrzał daleko do przodu, wyprzedzając swój czas (2).
  Spróbujmy zastanowić się, jak realizowany jest mechanizm pamięci wody.
  Zespół naukowców pod kierownictwem S. W. Zenina badal mechanizm pamięci wody, który, w rzeczywistości, jest mechanizmem interakcji (współdziałaniem) organizmu ze środowiskiem. W wyniku badań wykazano, i udowodniono, że oddziaływanie to odbywa się poprzez struktury wody. Na przykład, woda dostaje informacje od pola dźwiękowego. W wyniku kolejność elementów w komórce zmienia się. To jak z alfabetem. W nim 33 litery. Na Zmieniając po kolei, możemy zakodować dowolne wyrażenie, każdą myśl. A kiedy wypowiadamy słowo, frazę – kodujemy za pomocą dźwięków. Kombinacja dźwięków i liter zawiera informacje. Woda robi to samo. U niej w komórce 40 milionów elementów strukturalnych. Kombinacja elementów strukturalnych koduje to lub inne oddziaływanie.
  Dalej zmieniona kombinacja jest przekazywana od jednej komórki do drugiej poprzez uzupełniające (wzajemnie się uzupełniające) powiązania klastrów. W rezultacie woda staje się jakościowo inna, przechodzi w drugi informacyjno-fazowy stan.
  Woda, będąc swoistym biokomputerem, odbiera i zapamiętuje zewnętrzne sygnały Wszechświata, poprzez zmianę jego struktury, a następnie przekazuję te informacje innemu biokompûterowi – mózgu człowieka, który z kolei wysyła komendy sterujące organizmowi, znowu przez wodę. Przecież woda jest środowiskiem dla wszystkich substancji krwi przepływającej przez naczynia krwionośne w mózgu, zmienia swoją strukturę klastra pod wpływem słabych pól elektromagnetycznych generowanych przez neurony w mózgu. Przy tym woda miesiącami i latami może przechowywać znajdująca się w niej informacje. W ten sposób zostało sformułowane i samo pojęcie „energo-informacyjnego oddziaływania”. S. W. Zenin uważa, że każde działanie, które prowadzi do zmiany w środowisku wodnym człowieka – to jest wpływ informacyjny (3).
  Rozszyfrujac wodę, S. W. Zenin odkrył w niej zaznaczone wyżej zjawisko KOMPLEMENTARNOŚCI[1], znane nauce z badań DNA. I zasugerował, że między tymi strukturami – wody i DNA – istnieje głęboki ewolucyjny związek, tylko w odwrotnej kolejności: historycznie pierwsza była woda, a jej komplementarność stworzyła ją u DNA.
  Ale wracamy do mechanizmu pamięci wody. Tak więc, informacja o połączeniu elementów strukturalnych w oddzialujacym czynniku przekazywane w łańcuchu innych klastrów środowiska wodnego. Dalszy przebieg wydarzeń może być różny.
  W przypadku odwracalnej konwersji (przy nieodwołalnym przekształceniu) – skutki oddziaływania są tymczasowe, informacja nie utrwala się, i wodne środowisko wraca do pierwotnego informacyjno-fazowego stanu – można mówić o pracy krótkotrwałej pamięci wody.
  Przy nieodwołalnym przekształceniu, które jest spowodowane przez długie oddziaływanie, zmienia matrycę lokalizacji elementów strukturalnych w komórce wody, następuje przejście wody w nowe informacyjno-fazowy stan. W tym przypadku działa mechanizm długotrwałej pamięci wody.
  Zidentyfikowana właściwość pamięci wody pozwoliła zrozumieć, że MATERIALNYM NOŚNIKIEM I NARZĘDZIEM PRZEKAZYWANIA INFORMACJI NA POZIOMIE FIZYCZNYM, NA POZIOMIE MATERII, JEST WODA.
  Piąty stan materii
  Ważnym wynikiem badania pamięci wody było zaznaczenie jej informacyjno-fazowego stanu. Biorąc pod uwagę, że woda wchodzi w skład całego życia na ziemi, można powiedzieć, że informacyjno-fazowy stan charakterystyczny dla każdej substancji, istniejącej na ziemi. Woda wchłania się, przechowuje i wymienia się z otoczeniem różnymi danymi, manifestując się jako żywa, myślącą substancją. Takimi danymi są światło, dźwięk, słowo, myśl, obraz, wszelkie pola fizyczne. Informacyjna zawartość wody ma ogromne znaczenie. To jest ważniejsze niż skład chemiczny, zauważa S. W. Zenin.
  W ten sposób, po raz pierwszy wykazano i eksperymentalnie udowodniono istnienie 5-go stanu materii – informacyjno-fazowego (oprócz stałego, ciekłego, gazowego i plazmowego). Przy tym właśnie informacyjno-fazowy stan jest czynnikiem decydującym.
  Charakterystycznymi objawami informacyjno-fazowego stanu materii są:
  1. obecność informacyjnych komórek ( klastrow), zdolnych odbijać i „zapamiętać” w swojej strukturze kolejność elementów struktury oddziałujących czynników;
  2. informacyjna retransmisja między komórkami;
  3. późniejsza konwersja systemu informacyjnego jako przyrząd do zewnętrznych czynników narażenia lub nawet ich wykorzystanie w zreformowanym systemie;
  4. obecność informacyjnych poziomów, z których każdy w swojej budowie jest w stanie reagować na dość pewne oddziaływania.
  Sens informacyjno-fazowego stanu wody polega na tym, że pełna informacja przekazana do środowiska wodnego, odbija się w każdej komórce. A to oznacza, że wodne środowisko jest holograficzne w swojej bazie, ponieważ przestrzega podstawowej zasady tworzenia hologramu, w którym w każdej komórce wody odbija się informacje o całej hologramie, a hologram w ogóle ma informacje o każdej swojej komórce elementarnej. To stwierdzenie S. W. Зенина całkowicie zgodne z już rozpatrywaną nami teorią Davida Bohma o golografičznosci Wszechświata.
  S. W. Zenin zauważa, że obecnie znane są dwa podstawowe systemy informatyczne, lub dwa informacyjno-fazowych stanu materii, które określają powstanie i istnienie ziemskich istot inteligentnych. Jest to wodne środowisko – podstawa przebiegu wszystkich procesów życiowych, zarówno fizjologicznych, jak i intelektualnych, i elektromagnetyczne podciśnienie (próżnia fizyczną) – środa istnienia cząstek, z których sporządzone znane dla ludzkiego poznania obiekty. A to znaczy, że cała nasza przestrzeń fizyczna jest środą, składająca się z komórek, które mogą przekazywać informacje.
  W przestrzeni rozprzestrzenia się nie informacyjna fala, a idzie łańcuchowa reakcja na zasadzie domina. Informacje z komórek środowiska wodnego może być przekazana według tej zasady w komórki przestrzeni i rozprzestrzeniać się w niej, zmieniając w pewnym stopniu jej właściwości. Również poprawne ( prawidłowe) jest stwierdzenie odwrotne. Biorąc pod uwagę, że ludzki mózg w 90% składa się z wody, staje się zrozumiałe, jego zdolność do zmiany struktury próżni i w ten sposób przekazywania informacji przez przestrzeń.
  Hipoteza ta została udowodniona eksperymentalnie w laboratorium S. W. Zenina, jednym z zadań, którym jest nauka oddziaływania ludzi na właściwości wody. Tak, we współpracy z Ałanem Czumakiem, S. W. Zenin stwierdził, że ten ma unikalną zdolność do przekazywania oddziaływania na odległość. A. Czumak znajdował się w innym pokoju lub prosili go oddziaływać na wodę z domu, i zawsze o wyznaczonej godzinie zmieniał przewodność wody w laboratorium na tę samą wielkość..
  Nie jest to materializacja myśli, a (tylko) informacyjne programowanie. Próżnia i woda w ewolucji natury stały się częściami jednego informacyjnego łańcucha dlatego, że ich budowa jest podobna. A współdziałają, jak wiadomo, tylko takie struktury.
  Współpraca tych dwóch systemów – wodnej i próżni fizycznej – zdaniem Stanisława Valentinovitcha, pozwala stwierdzić, że zmiany informacji w emisji (fizycznej) próżni bezpośrednio powiązane z informacyjnymi zmianami w środowisku wodnym organizmów żywych. Czyli kosmos – próżnia fizyczna – wybiera wśród ziemskich systemów tą środę, która optymalnie pasowała według własnej inteligentnej struktury stanu odpowiedniej strukturze elektromagnetycznej (fizycznej) próżni. Informacje interakcji (współdziałania) danych systemów stanowi podstawę systemu informacyjnego życia (4).
  Biorąc pod uwagę zasadę fraktal (raznomasštabnogo na różnych poziomach wymiar), naukowiec logicznie wypowiada się o prawdopodobnym istnieniu takich wyższych informacyjno-fazowych stanów na poziomie środowiska wodnego i próżni fizycznej, o nieskończonym szeregu informacji i interakcji między sobą informacyjno-fazowych stanów systemów materialnych. A więc można powiedzieć o rzeczywistości interakcji między dowolnie oddalonymi obiektami materialnymi.
  To oznacza, uważa Stanisław Walentynowicz, istnienie jednego „through” (przez) kanału informacyjnego między materialnymi systemami, w którym informacyjny wpływ może być prawdziwy i skuteczny pomiędzy dwoma dowolnie wybranymi punktami naszego świata.
  Wniosek, który robi doktor nauk biologicznych, kandydat nauk filozoficznych, kierownik problematycznego Federalnego laboratorium Naukowego Kliniczno-Eksperymentalnego Centrum Ministerstwa zdrowia i rozwoju socjalnego Federacji ROSYJSKIEJ S. W. Zenin, chciałbym przytoczyć w całości:
  „Okazuje się, że informacyjnym związkiem wzajemnym poprzez wzajemne powiązanie przeniknięte wszystkie materialne systemy, i takie nasycenie informacyjnym duchem dość odszyfrowuje właściwe zrozumienie ducha materii. Brak jakiegokolwiek dodatkowego materialnego nośnika w tego rodzaju informacyjnym odbiciu między dwoma głównymi materialnymi nośnikami (woda i próżnia fizyczna – M. S.) pozwala przypuszczać i wszelkie szybkości rozprzestrzeniania się informacji, że less methodologically jest również bardzo ważne.
  Z naukowo-przyrodniczej pozycji można stwierdzić, że pojawia się ciekawa możliwość rzeczywistego wejścia w kanał informacyjny i uzyskania informacji o niezwykle odległych lub po prostu niedostępnych obserwacji zwykłymi środkami poziomach systemów materialnych. I co najważniejsze, odbywa się wyjście na możliwe łączenie z innymi inteligentnymi światami, czyli wejście w Uniwersalną cywilizację.
  Jednak największe odkrycie wszech czasów, zawarte przez odwieczne marzenie ludzkości koniecznie wymaga odpowiedzi na bardzo przyziemne pytanie o stopień przygotowania naszej ziemskiej cywilizacji do takiego zjednoczenia, i jak to będzie sprostać tym Wszechświatowym idei kosmicznego umysłu, które na pewno zostaną przedstawione przy pierwszym kontakcie.
  Konieczne jest istotna przebudowa życia na Ziemi, tworzenie naukowo-zorganizowanego społeczeństwa, aby przyjść do zgodności z kosmicznymi prawami bytu. Tylko wtedy rozpocznie się prawdziwa historia ludzkości” (4).
  Otwieranie informacyjno-fazowej materii pozwoliło S. W. Zeninowi z punktu widzenia teorii informacji do zdefiniowania pewnych podstawowych pojęć.

  Świadomość jest możliwość samodzielnie rozwijającego się systemu informacyjnego (życia) pobierać informacje ze wspólnej przestrzeni informacyjnej. Przy tym S. W. Зенин wydziela różne poziomy świadomości: nieświadomy, półświadomy, świadomy i nadświadomy.
  Źródła:
  1. J. Benveniste, E. Dayenas, F. Beauvais, J. Amara et all (30 June 1988). „Human basophil degranulization triggered by very dilute antiserum against IgE”. Naturę 333: 816-818.
  2. Montagnier, L., Aissa, J. Del Giudice, E., Lavallee, C. Tedeschi, A., G Vitiello, G. DNA Waves and Water, J. Phys. Conf. Ser. 2011; (306) 1:1-10.
  3. Зенин S. W. Molekularna i połowa informacyjna retransmisja (ŚWIAT-PIR) jako podstawą энергоинформационных interakcji. // Medycyna tradycyjną-2000 / Coll. materiały kongresu. r. Elista, 27-29 września 2000 roku. – M.: CNP ТМГ ministerstwa ZDROWIA federacji ROSYJSKIEJ, 2000. – S. 502-503.
  4. Lekcje. Reference. Streszczenia [Elektroniczny zasób] / Зенин S. W. Światopogląd, nowy paradygmat, odkrycie ducha materii. – Elektron. dunn. – Tryb dostępu: http://do.gendocs.ru/docs/index-318455.html, głębokość. – Загл. z ekranu.

  Cykl wykładów na temat „Bóg i nauka” przygotowała
  doktor nauk pedagogicznych, profesor M. L. Скуратовская
  Film „Tajemnica żywej wody”
  można zobaczyć w dziale „Filmy” katedry Etyki

 48. snag said

  Rosja przyjrzy sie dokladniej US jew-infected mediom i ich korespondentom w Rosji ,…

  Hallelujah, najwyzszy czas ,…

  Russia Orders Investigation into U.S. Media Organizations Operating in the Country
  ———————————————————————————
  http://www.breitbart.com/national-security/2017/03/18/russia-orders-investigation-into-u-s-media-organizations-operating-in-the-country/

  The Russian parliament has ordered an investigation into U.S. media organizations, including CNN and the Voice of America, “for compliance of their activities with Russian legislation,” according to a statement made on its website Friday.

 49. snag said

  Admin @ 46 ,…

  Nie wiem jak w Lezajsku ale w Uman na Ukrainie Breslov zyd na pielgrzymce na grob swojego kadyka kojarzy sie z brudem, smrodem, zasranymi parkami, pijanstwem i prostytucja, koszty pokrywa miasto ktorego mieszkancy to antysemici i goim koorwy ,…

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2015/07/the-party-destination-of-the-hasidic-world-sex-drugs-and-prostitution-at-the-uman-ukraine-gravesite-123.html

  http://www.timesofisrael.com/what-happens-in-uman-stays-in-uman/

  ——
  Nie wiem, jak to wygląda w Leżajsku…
  Admin


 50. Cała zgraja LATAJĄCYCH Zajobów i IMPERIUM POLONORUM czyli Imperium Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=MbZ3uDjdQLc// od Renu do Pacyfiku. Okazuje się, że WYSZLIŚMY z Azji Mniejszej, mieliśmy stolicę nad Bosforem czyli w Troi na Złotym Rogu i opanowaliśmy ziemie na północ od Dunaju i Morza Czarnego, od Renu do Pacyfiku – chyba na Latających Zajobach ??? „W latach 80. studiowałem w Berlinie slawistykę. Profesorowie, Rosjanie, Żydzi i Niemcy EKSTERMINOWALI Polonistykę i Polaków więc po kłótniach z nimi wyniosłem się.”
  To prawda, bo żadnemu przez gardło nie przejdzie, że do bitwy pod Międzyrzeczem w r. 1474, gdzie Węgrzy i Brandenburczycy pobili Polaków, Moskwa była miastem POLSKIM a później TURECKIM. Moskwa Gotycka była oczywiście Polska, gdyż nie ma w niej krzty bizantynizmu. Moskwa przestała być TURECKA, gdy w r. 1552 Królowa Bona wysłała lancknechtów Lutra na podbój Powołża, bo wiadomo było, że Sulejman Wspaniały po zdobyciu Oranu uderzy Słowianami Bałkańskimi na Włochy, a lancknechty postawiły go w alternatywie: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY STUTTGARTU ???
  Jednak już w r. 1556 Iwan IV Groźny dokonał zamachu na Kijów, przez co dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna – uważana za NAJOKRUTNIEJSZĄ policję polityczną w Historii, od której uwolnił Rosję dopiero Piotr Wielki sojuszem z Polakami, ale powróciła ona jako BOLSZEWICY. Są to jezuici z haremów sułtańskich, którzy powinni podlegać Wintojrze czyli sądom biskupim a nie Dintojrze czyli sądom rabinackim, gdyż każdy rabin jest jezuitą.
  ZBARANIAŁEM, gdy nad Renem Niemcy demonstrowali z flagami BIAŁOCZARWONYMI z Gargamella krakowskiego i Białymi Orłami piastowskimi ??? czego można się spodziewać po KITAJCACH.

 51. Siggi said

  Międzymorze bez Ukraińców?
  Zorganizowany 18 marca br. marsz środowisk narodowych, które co roku organizują Marsz Niepodległości, stanowić miał wyraz sprzeciwu wobec lawinowego napływu ludności zza naszej wschodniej granicy. Chodzi tu przede wszystkim o Ukraińców, których obecność zauważa codziennie mieszkaniec niemal każdego większego miasta w Polsce.
  dalej……………..
  http://www.mysl-polska.pl/1191

 52. revers said

  ad45
  co czeka na rozbrojonych europejczykow ze strony saudis i ich zbrojnego ramienia isis, nustry…

  http://www.spiegel.de/politik/deutschland/saudi-arabien-bundesregierung-genehmigt-waffen-exporte-a-1138706.html

 53. snag said

  52 ,…

  Pecunia non olet senor Revers, no sir ,…

 54. La Reine Toronto said

  ad 46 no to rozrabiaja spokojnie? tak sobie pielgrzymuja na razie? a co dalej?
  Ortodoxi sa OK. W Toronto tez. W NY tez ale ci nie …to wichrzyciele i nalezy sie ich wystrzagac jak ognia.
  Przyklad: nasz polskojezyczny rzad i rzady todziez takowe np. w Szwecji czy Grecji?

  ad 52 a coz to za gadzety na tej focie? Ojejku jestem niezorientowana?

 55. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=IxrraodiAqI

  Przesluchalam ponownie kolejnej pogawedki pana Witolda i odkrylam cos nowego nt. przyszlosci z przeszlosci Gen. von Moltke….rodem z Krzyzowej ….niesamowite ….

 56. snag said

  La Reine @ 54 ,…

  Obviously (sic) ,…

  Problem w tym ze 80% nie pracuje ich dwucyfrowe rodziny utrzymuja sie z welfare, kradna i kombinuja jak bzyknac podatnika – Nizej mala czesc moich bookmarks na temat czarno-opakowanych i ich dziadostwa ,…

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2013/02/haredi-schools-appear-to-rip-off-federal-e-rate-program-with-the-help-of-haredi-owned-telecom-compan-345.html

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2014/06/93-of-kiryas-joel-on-medicaid-or-subsidized-health-insurance-567.html

  http://www.thedailybeast.com/articles/2012/06/13/welfare-reform-not-for-the-orthodox.html

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2014/06/almost-80-of-nycs-daycare-vouchers-reportedly-given-to-haredim-leaving-others-without-help-123.html

  http://forward.com/news/164946/yeshivas-score-huge-pell-grant-windfall/

  http://forward.com/news/breaking-news/211829/orthodox-union-launches-push-for-millions-in-fundi/

  http://forward.com/news/187429/orthodox-population-grows-faster-than-first-figure/?p=all

 57. snag said

  La Reine ,…

  Zapomnialem dopisac, w pierwszym linku powyzej przedszkole najbiedniejszego miasteczka w Stanach gdzie podatnik placi za wszystko wlacznie z dachem nad glowa bo produkuja bachory szybciej niz kroliki a te musza jesc, gdzies mieszkac i chodzic do szkoly. Wszystko co pani widzisz wlacznie ze szpitalem i Community Center zbudowane i utrzymywane za pieniadze podatnika ,…

  .https://www.google.com/search?q=kiryas+joel&espv=2&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiLxfqx3-PSAhVU_WMKHVC2DnMQ_AUIBygC&biw=1455&bih=700

  .https://www.google.com/search?q=kiryas+joel&espv=2&site=webhp&tbm=vid&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjzr4S33-PSAhXJMGMKHUjXBbUQ_AUICigD&biw=1455&bih=700&dpr=1.1

 58. revers said

  re54
  Jak to za nie gadety ale karabiny maszynowe niemieckiej firmy Heckler & Koch ktorej to karabiny model HK416 uzywa nawet polski GROM, amerykanskie jednostki specjalne Delta, SWAT.

  Licencje na te karabiny ma nawet Turcja, arabia saudyjska wybudowala fabryke dla licencyjnych starszych typow karabinow samopowtarzalnych HK G36 do ktorej komponenty dostarczali Niemcy.

  Wczesniej nawet DDR przeszmuglowla przez Austrie, 3 kraje za niejakiego Alexander Schalck-Golodkowski bron zachodniej NRF G11 dla swych oddzialow specjalnych, w 1991 roku byla nawet z tego tytulu w Budestagu zadyma, skad nowoczesna bron w DDR? Profilaktycznie zrobiono przeszukania firmy HK i na tym sie skonczylo, tak ajk skonczylo sie istnienie DDR w 1989 roku.

 59. Siggi said

  Uj,to się tak skończy…
  Trza robić zapas kartofli i wody.

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/kryzys-wojna-koniec-cywilizacji-jaka-czeka-nas-przyszlosc

 60. Eywey said

  Polak z polskim zydem dyskurs..

  Kajetan Poznański
  Jebać polskie ścierwa

  Kajetan Poznański hahahahahahah Ale masz ucisk na bani, wiesz że jesteście rakiem tej świętej ziemi i nawet Bóg was nie nawidzi ,plemię żmijowe. Tylko to umiecie nie nawidzić ludzi jak wasz pan Lucyfer , siać zamęt zło pogardę nienawiść. Zapłaciće za to potępieni .

  Kajetan Poznański
  Plemię żmijowe to wy, polskie gojskie kurwy. Nasz Bóg jest prawdziwy, a wasz bóg to zdrajca i oszust, dobrze, że zdechł ten jebany bękart, śmieć. To my zostaniemy zbawieni. A wy możecie co najwyżej pracować na naszą chwałę za psie pieniądze

 61. Siggi said

  Gromkie wyznanie gorzkiej prawdy Pri-Bałtiki,że bez współpracy z Rosją ta strefa nie przeżyje.Skończyły się przeładunki towarów w portach Łatvii ,na rzecz portów rosyjskich,trochę dalej ,już liczą straty w mld $$.Nie wiedziały cielaki,że sankcje antyrosyjskie uruchomią kontrsancje ze strony RF i już czują…ból w doopi.

  http://u-f.ru/news/economics/u9/2017/03/19/239199

 62. Siggi said

  Szczęście nasze w zasięgu ręki,tylko pisuleńców daleko od tego.
  —–
  Zgazowanie czyli czarne złoto. Nadchodzi rewolucja, której stawką są miliardy zł
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10088

 63. Maciek said

  47 – ale bzdety!!!! Pamiec wody… kaczka dziennikarska albo falszywka ale zawsze kompletna bzdura. Ziemia jest plaska a telepatia i telekineza istnieja realnie.
  Szkoda czasu.

 64. Maciek said

  Juz bylo tu o tym ze sz*wedcy bankierzy zarabiaja duzo mniej niz w innych krajach mimo ze ich banki maja lepsze wyniki?

  Wniosek – nie jest konieczne placenie astronomicznych premii aby banki zarabialy duze pieniadze…

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-03-15/top-bank-executives-expose-pay-myths-in-scandinavian-example

 65. La Reine Toronto said

  ad 56 Panie Revers dziekuje za odpowiedz a ja myslalam ze to odkurzacze ! serio! a jak wygladaja Mauzery? ponoc jeszcze uzywane a tak wiekowe…
  pozdrawiam

 66. La Reine Toronto said

  ad 60 Macko o wodzie to niestety prawda ale Ziemia plaska nie jest. Ot co; troszke nalezy byc elastycznym i analizowac a nie negowac wszystko co sie Panu wydaje nie tak.
  Nie takie Asy jak Pan maja racje nt. wody.
  Cheers! z woda ale jaka? ognista!

 67. Siggi said

  Nadchodzi zło – musimy odrodzić naszą słowiańską tożsamość!

  Polska w półśnie

  Nadchodzi zło – musimy być gotowi, alternatywą jest śmierć, zniszczenie i Finis Poloniae! Nie mamy alternatywy dla bycia silnym. Nie mamy alternatywy dla innego stanu świadomości, niż potrzeba budowy siły przez jedność i mądrość. Jeżeli czegoś miało nas nauczyć 1000 lat historii, to tego, że liczy się tylko siła i zawsze siła. To siła jest ostatecznym weryfikatorem prawa do życia, istnienia i mówienia we własnym języku na tym kawałku skorupy ziemskiej.

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=46603

 68. pawel said

  Wysłąli je gdzieś, czy tylko dali na stronie?

  „Trzy lata temu rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły okupację Krymu. Pod lufami karabinów przeprowadzono nielegalne „referendum”, a następnie 18 marca ogłoszono, że Krym wszedł w skład Federacji Rosyjskiej. Polska nie uznaje tzw. aneksji Krymu i niezmiennie popiera integralność terytorialną Ukrainy w granicach uznanych prawem międzynarodowym.”

  I jeszcze nowa definicja strefy bezprawia (szarej?) – Brak możliwości działania na Krymie struktur ONZ, OBWE czy Rady Europy.

  Za: http://www.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/oswiadczenie_msz_w_zwiazku_z_trzecia_rocznica_nielegalnej_aneksji_krymu_przez_rosje?channel=www

 69. pawel said

  cd 65.

  Dlaczego piszą „tzw. aneksji”, a nie „aneksji”?

  Aneksja (łac. annexio – przyłączenie) – zagarnięcie, przyłączenie przez jedno państwo całości lub części terytorium innego państwa, najczęściej przy użyciu siły lub w wyniku wygranej wojny.

  Za: wikipedia.pl

 70. Zbyszko said

  Polecam obejrzenie, jako bardzo wymowne, zestawienie paru filmów o Francji;

  takich filmików można tam było (i nadal można) nakręcić tysiące.
  i tutaj jako uzupełnienie:

  Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że Polska powinna czym prędzej zwrócić się o pomoc do swojej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski, Która już wiele razy Polsce pomagała, jeżeli tylko Polacy zwrócili się do Niej gorliwą modlitwą (ale i nawróceniem)
  https://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Przykładem niech będzie rok 1956, gdy po Ślubach Jasnogórskich, jeszcze tego samego roku Polacy odzyskali w Polsce władzę.
  Wcześniejszymi przykładami niech będzie ocalenie Polski (i całej Europy) w czasie Bitwy Warszawskiej, czy odzyskanie niepodległości po123 latach zaborów, gdy 3 lata wcześniej Polacy tłumnie, ze wszystkich zaborów, zebrali się na Jasnej Górze, na gorliwych modlitwach za Polskę.
  Czy obecnie, coś nam Polakom innego pozostało? Długo jeszcze będziemy zwlekać z NAWRÓCENIEM I MODLITWĄ, bo o to nasza Królowa nas Polaków w Swoich objawieniach (np w Siekierkach czy Nowej Osuchowej) prosi.
  Czy przykład Francji z jej rewolucją seksualną, to jeszcze mało!?

 71. guła said

  „Kowalski, często schorowany emeryt, którego nie stać na adwokata, staje sam wobec biurokratycznej machiny zatrudniającej około 54.000 urzędników wszelkiej maści. I musi udowodnić błąd.
  Wyłącznie merytorycznie.
  Jeśli np. ZUS stwierdzi, że Kowalski nie pracował w danym zakładzie i pozostawał bezrobotny, a wiec jego roszczenia emerytalne są niesłuszne, Kowalski musi wykazać przed sądem swoje racje nawet wtedy, gdy decyzja ZUS jest całkowicie arbitralna, wydana tylko wskutek kaprysu urzędnika.”
  http://3obieg.pl/urzednicy-zus-siegaja-do-naszych-kieszeni

  Wszystko wskazuje na to, iż ZUS jest takim samym pośrednikiem pomiędzy klientem FUS i FUZ a ubezpieczonym, jak inne tego rodzaju organizmy finansowe jak np za energie elektryczną, za gaz, za wodę, za wywóz śmieci, za ścieki komunalne które w większości są z większościowym kapitałem niemieckim.

  Jeżeli przyjmiemy że średnia zarobków urzędników wynosi 6000 tyś, no brutto – choć złośliwi twierdzą, że przekroczyła 7000,-, to ile to będzie miesięcznie, ile rocznie a ile za ostatnie trzy dekady. Te 54 tyś zatrudnionych urzędników dotyczy ZUS, no bo chyba nie całego aparatu urzędniczego kraju.

  Nima pieniądzów na emerytów i rencistów. No nima i już.

 72. revers said

  re62
  To fakt te korpusy wygladaja jak udkurzacze z dluga rura, ale to sa tylko licencyjne polprodukty, w zasadzie zasadnicza czesc karabinu dlugolufowego z gwintowana rura, dlaje potrzebna do montazu w swwoich lub licncyjnych fabrykach w Turcji w Arabii Saudyjskiej korporacja MIC do pelnego montazu, uzbrojenia w celowniki, magazynki, rekojesc w zaleznosci tez od modelu.

  Karabin HK433 ma podobna konstrukcje modulowa jak amerykanski AR15 i duzo do inwecji tworczej posiadaczy broni lub na rynku wtornym.

 73. guła said

  Nie tak dawno Szwiatowy Fundusz Finansowy wywierał parcie na Ukrainę stawiając warunek by drastycznie pomniejszyli wysokość wypłacanych emerytur Ukraińcom, o ile chcą uzyskać kolejną pożyczkę.

  No i co ma piernik do wiatraka?

 74. Siekiera_Motyka said

  „Elżbieta Batory wcale nie była wampirem. Wrobili ją!”

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/05/16/elzbieta-batory-wcale-nie-byla-wampirem-wrobili-ja/

  „Elżbieta Batory pochodziła z potężnego magnackiego rodu, a po śmierci męża w 1604 r. odziedziczyła majątek dwóch kolejnych możnowładczych rodzin. Jej posiadłości znajdowały się zarówno w habsburskiej części Węgier, jak i w zależnym od Turcji Siedmiogrodzie. Księstwem tym władał jej krewny, Gabriel Batory, ale ona sama była poddaną niemieckiego cesarza, noszącego jednocześnie tytuł króla Węgier.”

  .http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/06/21/article-0-1EFF5EEE00000578-490_634x423.jpg

 75. Isia said

  … „Siemię lniane – 6 powodów by je codziennie jeść !” …

  http://www.surojadek.com/siemie-lniane-wlasciwosci/

 76. Boydar said

  http://www.jwip.pl/readarticle.php?article_id=1275

  To a’propos (75) Pani Isi. Wszystko co zawiera związany organicznie krzem należy jeść. A w siemieniu jest znacznie więcej koniecznych dla zdrowia składników.

 77. Siekiera_Motyka said

  No tego to już w ogóle nie rozumie.

  „Московский патриархат выступил против перезахоронения Ленина”

  http://www.newsru.com/religy/16mar2017/churchlenin.html

 78. Sebastian said

  Witam. Pocztą pantoflową dowiedziałem się o istnieniu przerażającej gry w internecie p.t. niebieski wieloryb. Jakie są wasze opinie na ten temat ? Poniżej pierwszy lepszy link;

  http://yesblez.com/2017/03/13/niebieski-wieloryb-w-polsce-ta-gra-zabija-nastolatkow-lista-zadan-przeraza/

 79. Boydar said

  Jak każda żydowska inicjatywa (78) może otrzymać tylko jedną opinię.

 80. NICK said

  PIS a lgbt(q)

  http://www.ekspedyt.org/redakcja/2017/03/18/58910_inicjatywa-stop-seksualizacji-naszych-dzieci-zarzuca-rzadowi-pis-realizacje-programow-lgbtq.html

 81. Isia said

  (76) dziękuję Panie Boydarze … dobry artykuł, w sposób skondensowany podaje wszystkie ważne informacje dotyczące siemienia lnianego … ostatnio czytałam, że na rynku (w obrocie), oprócz tego „jedzeniowego”, występuje także przemysłowe siemię lniane … w Polsce handluje się też siemieniem lnianym przywożonym ze Słowacji, z ukrainy… więc trzeba uważać na to, co się kupuje …

 82. Siggi said

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/iluminaci-czyli-tajna-amerykanska-organizacja-oto-ich-cele-struktury-i-sposoby-dzialania

 83. DomyslnaUrszula said

  Polactfu zwykle zabiera 25 lat by sie polapali. Inny przyklad to badania grafologow pisaniny Bolka po 25 latach 🙂

 84. Alina said

 85. Siggi said

  Kalekie społeczeństwa Zachodu – w drodze ku przeznaczeniu
  W normalnych czasach, nawet najgłupszy, nie zainteresowany prawdą człowiek, miał jasno wytyczone granice absurdu, które zmuszały manipulantów okresu Goebbelsa czy Stalina do konstruowania prawdopodobnych kłamstw.
  dalej……………
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/137580,kalekie-spoleczenstwa-zachodu-w-drodze-ku-przeznaczeniu

 86. Boydar said

  „… a telepatia i telekineza istnieją realnie …”

  Oczywiście że nie istnieją, Panie Macka, zwłaszcza telepatia. I właśnie z powodu niemania telepatii, kiedy moja Baba dzwoni do mnie, ja akurat trzymam w ręce telefon aby zrobić to dokładnie samo. Tak mniej więcej 8 na 10.

  Ależ Ty durny jesteś, kielo cud. I nie dlatego, że wierzysz czy nie wierzysz że „to” jest, tylko że liczysz, że ktoś poważnie potraktuje te twoje bzdety. Bo miliony ludzi miało osobiste doświadczenia w tym względzie, natomiast twoje gadanie to wirtualna blaga. Równie dobrze mógłbyś zaproponować piątek zaraz po środzie, a dla powagi mackowej dysertacji dodać oczywiście „kropka!”.

  Tu masz wyjaśnienie, żeby czasem nie wyszło że próbuję Cię obrażać jakimś cudzoziemskim słowem – https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysertacja

 87. NICK said

  Ryneczek Lidla?
  Okrasa?
  Proszę:
  http://kuchnia.wp.pl/warzywa-i-owce-ktorych-lepiej-nie-kupowac-poza-sezonem-6103016627049601g/3

 88. Siggi said

  86/
  Boydar said

  „… a telepatia i telekineza istnieją realnie …”
  —-
  Jak mnię nie zawodzi moja demencja,w listop.1997r byłem w Teatrze Wielkim w Warszawie ,akurat wystawiali moje ulubione”Nabucco” G.Verdi’ego.Siedzę sobie w fotelu wygodnie już na 20 min.do rozpoczęciem.Patrzę kilka rzędów(5-6)przed mną wchodzi mój dawny kolega z własną żoną(…mieszk.W-wy) i jeszcze dwoma facetami ,lokują się na swoje miejsca,coś tam rozmawiają.Nie wypadało mi krzyczeć:…Daniel ,Daniel,a ja tu siedzę!!!
  Znając coś nie coś te sztuki …przesyłania myśli,zacząłem w jego potylicę wysyłać takie myśli:…odwróć sie Daniel.odwróć sie w moją stronę,no odwróć się ,jeszcze raz ci mówie-qrva -odwróć się ,no odwracaj się ,bo ja tu a nie widzieliśmy się z 15lat,itd,itd,itd,Mogło to trwac z 5 minut może 6 i w pewnej chwili Daniel powoli-jakby na komendę-odwraca swoje 6:9 i prosto swoimi radarami na mnie.Ja do niego…i co nie mogłeś od razu,tylko musiałem cię szturchać?
  Znam wiele innych przypadków przesyłania myśli,wyczuwania drugiej osoby.
  A zjawisko bliżniaków,zwłaszcza jednojajowych niejako potwierdza?Nawet w MON za czasów Polski Ludowej uwzględniali ten fakt i zwykle bliżniacy byli w tym samym pułku.Między nimi na okrągło „fruwają’myśli.A to że Ojciec Prezes jażdzi na Wawel,to z czego wynika?Nie chciałbym siedzieć w jedo skórze od 10.04.2010r.Jest troche we mnie zwykłego,ludzkiego współczucia,choć nie oznacza to,że akceptuje jego plany „uszczęśliwiania „nas na siłę,zwłaszcza jak mu „pomagają”Antek,Ziobro i jeszcze paru pisuleńców strategicznych.

 89. Boydar said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nie-zyje-najstarszy-z-rodu-Rockefellerow-Mial-101-lat,wid,18731812,wiadomosc.html?ticaid=118d32&_ticrsn=3

 90. Siggi said

  89/Boydar said
  ———-
  Płakać…?
  Nie radzę wierzyć w jego metrykę,bo oni lubią coś tam zmienić na potrzebę chwili.
  Tekst dla naiwniaków,siedem transplantacji serca,ostatnia w ubiegłym roku?Dwie z nerkami?Wystarczy zapytać miasteczkowego dohtora:…czy to możliwe?Po 70-atce są duże problemy w przypadku ciężkich operacji,gdzie trzeba użyć silnych środków uśpienia , znieczulenia.Często kończy się to …snem wiecznym.Te wcześniej „wstawione” tak szybko sie zużywały i znów…?
  Niech mu ziemia lekką będzie.

 91. pawel said

  Teoretycznie oczywiście jak obalić papieża heretyka? Konferencja w Paryżu

  http://www.fronda.pl/a/jak-obalic-papieza-heretyka-konferencja-w-paryzu,89550.html

 92. Boydar said

  Ja tam płaczę, że tak długo. Nie znałem typa osobiście ale nie negował co o nim pisano, choć mógł. Widać mu pasowało.

 93. Siggi said

  Boydar,
  Jeszcze o tele…itd.itd.itd.
  http://macgregor.neon24.pl/post/137600,oni-zyja-czyli-putin-to-reptylianin

 94. Maćko said

  86. No jak na Radio to pokazuje sie pan ze strony mistycznej zupelnie nowej. Znaczy sie odbiera pan emisje od swojej Baby albo emituje cos pan do niej. Zatem jest odbiornik i nadajnik i przesylana jest informacja, czyli koniecznie energia.
  No pan nam napisz jaka to energia, jaki nadajnik, jaki odbiornika i jak to sie dzieje w ogóle.

  Paie Radyobie, zaniza pan poziom intelektualny zespolu. Telepatii nie ma bo jej byc nie moze. Taki los. Podobnie jak nie ma duchów ani syrenek w glebinach oceanów.

 95. NICK said

  Tępią profesora Chazana.
  Zdzierżyć psie syny nie mogą.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,143276,title,Kontrowersyjny-wyklad-prof-Bogdana-Chazana-na-KUL,wid,18731775,wiadomosc.html

  Kontrowersyjny?
  Chyba dla suk i kundli płci drugiej.

 96. Boydar said

  @ Pan Siggi (93)

  „… Putin tak manipuluje umysłami naszych wschodnich braci-orków, że ci organizują marsze weteranów SS, nazistowskie Fackelzüge z heilowaniem jak Hitler przykazał,stawiają pomniki zbrodniarzom i zwyrodnialcom ( Bandera, Szuchewycz ), profanują groby i upamiętnienia ofiar zbrodni, wysuwają coraz śmielsze roszczenia terytorialne wobec sąsiadów, nawołują do wymordowania i utylizacji milionów osób rosyjskojęzycznych itd itd. …”

  Podobno, podczas stanu hipnozy, hipnotyzer nie jest w stanie zmusić człowieka do czyny którego ten nie chce.
  Ale to dotyczyło ludzi, o ukrach nie pisali.

 97. Boydar said

  „… napisz jaka to energia, jaki nadajnik, jaki odbiornik …” – Pan Macka (94)

  Panie Macka, tak szczerze, a na jaki ch. mi to wiedzieć ? Działa ? Działa. Ja Talmudu drugiego pisać nie zamierzam. To Pan się najwyraźniej nudzisz, voila !

 98. Ad. 1

  „Władze liczą, że zmieni się to po wprowadzeniu instytucji anonimowego świadka.”

  – Z tym się nie walczy prawem. Z tym się walczy karabinem.

 99. NICK said

  Co się z Wami porobiło… .
  A z GP. (47). Szczególnie.
  Raz n-ty, zresztą.

  Horoskopów brakuje.
  Bo, jak się śnią zęby wytracane z gęby. To co?

  Lubelaku.
  Z temi telefonami to się zdarzyć może.
  Ale wnioski pańskie nie wytrzymują krytyki.
  Sam Pan mnie zmuszasz do udzielenia racji Maciusiowi.
  Cofka jakaś?

 100. osoba prywatna said

  Mam nadzieję, że tym razem to prawda.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmarl-david-rockefeller-jego-siodme-przeszczepione-serce-nie-wytrzymalo

 101. Boydar said

  Pan NICK (99)

  – Czy wierzy Pan w horoskopy ?
  – Nie, my Lwy, jesteśmy z natury nieufne …

 102. Boydar said

  Poza tym, Panie NICK’u, tam … nie ma żadnych wniosków. Niech Pan wskaże.

 103. NICK said

  Wie Pan co?
  Tak sobie myślę żeby bez drzazgi.
  Jak to ubrać.
  Słów mi brakuje choć mam dostatek.

  Co robić, zatem?
  Pożyjmy jeszcze z woli Pana Boga.
  Zobaczymy.
  Na reampsumpcję mamy czas.
  [KTÓREGO NIE MA]

  Zawsześmy spóźnieni.

  Bóg pierwszy.

  Wiem. Zbyt dużo skrótów.

  Napisał ‚rebus’; quasi-filozof; wg pokory swojej.

 104. Siggi said

  Z matemą u mnie było zawsze „cienko”.Maturę z matmy w technikum zdałem ttylko z …litości.Ledwom przekraczał próg dziesiątkowy.Tylko forsę jakoś potrafię policzyć,zwłaszcza jak chodzi o to wiela mi są winni.

  http://www.wyszperane.info/2017/01/15/jak-to-sie-stalo-ze-w-ciagu-ostatnich-20-lat-przecietny-maturzysta-osiagnal-poziom-nizszy-od-ucznia-v-klasy-szkoly-podstawowej-w-prl/

 105. Boydar said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/blaszczak-rzad-uniewaznil-dokument-dot-polityki-migracyjnej-polski/j6x69wt

 106. Boydar said

  Do testów wykorzystana zostanie niskotemperaturowa plazma, która, jak wykazali naukowcy z Lublina, ma działanie odkażające.

  http://lublin.onet.pl/radio-lublin-ruszyl-wielki-projekt-uniwersytetu-medycznego-w-lublinie/ncg99w1

  A mogli przecież użyć jodyny. Ale nie, zawsze kombinują jak koń pod górę. I na jodynę nie dostaliby grantu.

 107. revers said

  prof.Hartman z B´nai B´rith sie zaplacze po smierci Davida R.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Z0cNs4_q5pI

  a jest jeszcze tyle do zrobienia w eugenice nwo.

 108. Isia said

  … zaproszenie do krainy łagodności i … wspomnień z dziecięcych lat … w nastrojowej piosence pt. „Jestem Twoją bajką”, w wykonaniu Z. Sośnickiej … „Dzisiaj jestem tylko wspomnieniem, echem dziecięcych lat, kiedyś byłam Twoim marzeniem, do mnie należał świat (…)”…

  .http://www.youtube.com/watch?v=F8wRSN_ZatQ

 109. http://turystyka.wp.pl/czy-w-przyszlosci-samoloty-beda-startowac-i-ladowac-z-okraglych-pasow-6103149097521793a//
  Plansz a transparentem: JEŚLI TEN PAN WYPALI WSZYSTKIE LOTNISKA TRZEBA BĘDZIE BUDOWAĆ OD NOWA

  CZY W PRZYSZŁOŚCI SAMOLOTY BĘDĄ STARTOWAĆ I LĄDOWAĆ Z OKRĄGŁYCH PASÓW?

  Naukowcy testują rewolucyjny projekt, który być może w przyszłości odmieni wygląd lotnisk i rozwiąże wiele problemów ich trapiących. Zakłada on wprowadzenie okrągłych pasów startowych.
  *****
  Kilkanaście lat temu była awantura w Berlinie, gdzie Postkomuniści wymogli Zarzucenie Planów Rozbudowy Lotnisk twierdząc, że Lotniska Przyszłości będą 10 Razy MNIEJSZE, Okrągłe i Ciche. Wynikało to z ekspertyzy mojego AEROBUSA, który implikuje doktrynę KRĄŻOWNICZĄ.
  Miało to skutki Polityczne, w postaci np. SKREŚLENIA przez Nacjonalistyczny Rząd Indii NARODOWEGO PLANU BUDOWY AUTOSTRAD na podstawie ekspertyz mego Aerobusa Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i Rządu Północnej Nadrenii-Westfalii – gdyż Autostrady Indii SĄ JUŻ ZBUDOWANE przez Dobrego Śląskiego Pana Bośka w Niebie…
  Sądzę, że przyczyniło się to też do upadku Europortu lotniczego AMSTERDAM II na Morzu Północnym z kamienia norweskiego, który Oprotestowałem na rzecz OSTENDY, ale Europort w doktrynie LINIOWEJ stracił sens wobec doktryny KRĄŻOWNICZEJ, którą wyznaje Unia Europejska. – Epizod z imperialnej wojny Siedmioletniej: SKĄD ANGLICY MAJĄ TYLE LINIOWCÓW??? – Z DUPY ŻONY ADMIRAŁA.
  Po TYTANIKADZIE Rady Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 na wieść o podpisaniu w Duesseldorfie umowy koalicyjnej o przejściu Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy – czyli one Lotniska OKRĄGŁE – co skontrowała Moskwa pociąganiem Za Jaja kochanków, nałożników i cherubinów Hitlera, Anglicy sprzedali swe akcie Airbusa Hiszpanom, co zdegradowało Hiszpanię z wieku XX do XIX.

 110. Siggi said

  Nu,trochę idiotyzmów…
  http://m.telewizjarepublika.pl/to-sie-dzieje-naprawde-najwyzsze-natezenie-rosyjskiej-propagandy-w-historii-ue,46061.html

 111. Siggi said

  http://strefatajemnic.onet.pl/extra/czas-nie-plynie-tak-jak-sie-nam-wydaje-twierdza-uczeni/tfhdsw

 112. NICK said

  Hiszpania. Cóż to jest?
  Otwiera ościerza.
  Jak nie żal? Jak żal!
  Może Portu-galia?

  Franciszek odwiedzi.
  Fatimę.
  Spowiedzi nie dokona.

  Nie poświęci Matce.

  Pochłoną. Znamiona.

 113. Siggi said

  Pocisk systemu Patriot za 3 mln dolarów użyto do zestrzelenia drona wartego 200 dol.
  Rakieta systemu Patriot, warta ok. 3 mln dolarów, miała zostać użyta do zestrzelenia drona wartego ok. 200 dolarów.
  O zdarzeniu poinformował amerykański gen. David Perkins, szef Dowództwa Szkolenia i Doktryn Wojsk Lądowych USA, podczas sympozjum wojskowego w Alabamie. Generał nie zdradził, które państwo wykorzystało w ten sposób system Patriot. Zaznaczył tylko, że chodzi o „bliskiego sojusznika USA”, zaś dron, który zestrzelono, „można kupić w serwisie Amazon.com za ok. 200 dolarów”. – Nie miał on szans przy zetknięciu z rakietą – dodał.
  Gen. Perkins zaznaczył jednak, że nie jest pewny czy tego rodzaju obrona przed dronami jest racjonalna z ekonomicznego punktu widzenia. – Gdybym był wrogiem pomyślałbym: Hej, kupię na eBayu tyle dronów, ile to możliwe i zmuszę ich do zużycia wszystkich rakiet Patriot na danym terenie – stwierdził amerykański generał. Dodał, że używanie takich pocisków przeciw dronom to „ogromna przesada”.
  Obecnie z systemów rakietowych Patriot korzystają obecnie m.in. Holandia, Niemcy, Japonia, Izrael i Arabia Saudyjska.
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6501-pocisk-systemu-patriot-za-3-mln-dolarow-uzyto-do-zestrzelenia-drona-wartego-200-dol

 114. revers said

  Z wielkim zalem czytamy listy wielkich polakow do lozy przymierza , oraz wielkich fundatorow demokracji w RP jak George Soros, David Rockefeller
  .https://www.youtube.com/watch?v=8CaE0Xv1jJM
  poruszeni do glebi kieszeni smiercia tego ostanigo zapalajmy menore w pokoju.

 115. Boydar said

  Panie Siggi (67)

  Ja tak do Pana ale przecież do Krakauera. Pan Krakauer chce, chce nawrócić. Ale nie nas. Nie on jeden. Muszą czuć miętę przez rumianek, że tak się nie da dłużej. Niech pisze, może i od nas zagubiony jakiś się podczepi. Lecz jeśli nie uwzględni Chrystusa w tym nawróceniu, to i tak go amba wsiorbie, może ewentualnie dzień później.

 116. Siggi said

  W zasadzie to my ludzie nie mamy wieku,tj jesteśmy bez lat.
  Jak mnię ktoś spyta … ile mam lat?To co mam odpowiedzieć?Odpowiem krótko … nie mam.Jestem cały czas szczawik i już.Też tak może być.Po co te obchody urodzin,rocznic śmierci,ślubu,rocznica zdania matury w technikum,zrobienia magistra itd.
  Faktycznie …

  http://strefatajemnic.onet.pl/extra/czas-nie-plynie-tak-jak-sie-nam-wydaje-twierdza-uczeni/tfhdsw

 117. Lam said

  Skrót przesłuchania szefa FBI:
  (1) „Macie twarde dowody, że Rosja się mieszała?”
  „Nie mamy”.
  „Prowadzicie śledztwo?”
  „Prowadzimy”.
  (2) „Macie twarde dowody, że Trump był podsłuchiwany?”.
  „Nie mamy”.
  „Prowadzicie​ śledztwo?”.
  „To brednia! Nie prowadzimy”.
  „Czy Sąd Specjalny (FISA) zgodził się, czy też odmówił wyrażenia zgody, na założenie​ podsłuchu?”.
  „Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć”.

 118. matirani said

  Na czele demontażu Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy stoi dziennikarka telewizyjna i dokumentalistka filmowa, przez lata związana z TVP, a także występująca w Radio Maryja i Telewizji TRWAM, Anna Pietraszek. Jeżeli prześledzić uważnie działania Anny Pietraszek w KSD na przestrzeni ostatnich 5-6 lat, to można dostrzec jedno, że ta „odwieczna” wiceprezes KSD swoimi działaniami skutecznie skanalizowała stowarzyszenie dziennikarzy katolickich, zneutralizowała środowisko dziennikarzy katolickich i obecnie głos tego środowiska w publicznej debacie nie ma praktycznie żadnego znaczenia.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/5937/trwa-operacyjny-demontaz-katolickiego-stowarzyszen/

  Co Szanowni na to?

 119. matirani said

  Panie Siggi. A co ten Dron filmował? Kamera szpiegowska może kosztować grosze… a film z niej życie albo miliony.

  Swoją drogą to za 200 dolców to rzeczywiście musiał być tandetny. Za dwa tysiące dopiero zaczynają być zabawne.

 120. VA said

  Miliarder bankier David Rockefeller zmarł w poniedziałek w wieku 101
  https://www.rt.com/usa/381433-banker-david-rockefeller-dies/

 121. snag said

  To ci chicken ,…

  .https://youtu.be/vX4Jh-44-Nk

 122. Siggi said

  http://wolnosc24.pl/2017/03/20/ukrainscy-nacjonalisci-polaczyli-sily-przejmiemy-wladze-juz-jutro-co-to-oznacza-dla-polski/

 123. Siggi said

  Rozmowa…

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1028495,kontrakt-na-wrak-macierewicz-zaprosil-ocampo-katastrofa-smolenska-szczatki-tupolewa.html

 124. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/6499-dzis-turcy-w-holandii-a-jutro-ukraincy-w-polsce

 125. Investor said

  Bardzo mądrze robią. Nie są w stanie w jednej chwili wprowadzić wszystkich ustaw. Kolejność wprowadzanych ustaw jest bardzo istotna. Najpierw należało przejąć media publiczne a dopiero w dalszej kolejności robić zmiany w innych mediach należących do Niemiec. W przeciwnym razie ZAGŁUSZYLIBY ICH NA POCZĄTKU. Czekamy jeszcze np. na ustawę o zakazie szczepienia POLSKICH małych dzieci NEUROTOKSYCZNYMI szczepionkami. W dalszej kolejności będzie ustawa o przymusowym leczeniu HOMOSEKSUALIZMU i nazwanie tego w ustawie jako ZBOCZENIE. Wszystko musi mieć swój czas i kolejność . TO SIĘ NAZYWA MĄDROŚĆ i ROZWAGA.

 126. NICK said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koniec-tajemnicy-bankowej-raje-podatkowe,253,0,2283261.html

 127. revers said

  re118

  typowa elsterka, znam inne panie ktore potrafily rowniez mniej lub bardziej skutecznie rozwalic od wewnatrz stowarzyszenia inzynierow na zachodzie, zawsze pojawiaja sie w odpowiednim czasie tam gdzie konflikt narasta i rozladowuja sie razem ze stowarzyszeniem, probujac odwolac przewodniczacego stowarzyszenia wbrew statusowi stowarzyszenia, na podstawwie plotek malo przekonywujacej kobiecej intuicji, ziejacej feminizmem i probujacej zastapic status stowarzyszenia statusem kobietki bez granic, polaczona z manipulacjami grup nieformalnego podzialu stowarzyszenia.

 128. NICK said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Na-Twitterze-wrze-po-liscie-Dudy-do-Macierewicza,wid,18732213,wiadomosc.html?ticaid=118d41

 129. NICK said

  Współczesny [TFU!!!] tzw. feminizm:
  http://telewizjarepublika.pl/to-juz-kompletny-odlot-feministek-dokonaly-aborcji-na-matce-bozej,45913.html

 130. revers said

  re121

  szkoda ze zrodla nie podaly finansistow i kwoty finansowej tego nowego ruchu banderowcow na ukrainie, a jest ona w granicach 200 mln USD. Polskie 4 miliony to nic w przeciwienstwie do demokratycznych dobroczyncow z za oceanu.

  4 miliardy.
  Admin

 131. Boydar said

  „… mieszkanki Argentyny …” (128)

  I Bergoglio był. A taki Bauman był mieszkańcem Polski. Wszędzie tak samo.

  Ja tak sobie myślę, że już nie raz Bóg pokazał że Maryja jest poza konkursem. I zupełnie nie po chrześcijańsku tym qurwom nie współczuję.

 132. Zbyszko said

  Polecam wystąpienie poznańskich patriotów:
  .https://www.youtube.com/watch?v=p9yahXhzV_s

 133. revers said

  re132 „Wesprzyj i udostępnij naszą patriotyczną akcję dobroczynną „Patrioci dla ofiar PRL na ”
  http://www.pomagam.pl/ip65t85p

  koniukturalna akcja, a kiedy ofiar EU, nowego banderyzmu?

  lub incjatywa Wisly II

  http://prawy.pl/47956-dr-kulinska-gdyby-nie-operacja-wisla-mielibysmy-dzisiaj-tutaj-kosowo/

 134. revers said

  re128

  cieplo, cieplo, robia zadyme na jedna wschodnia bramke pod wojenna gre.

  A kawatera multi dywizji w Elblagu, o rzut kamieniem do Kaliningradu to sortniejszy pies.

 135. Boydar said

  https://parenting.pl/niebieski-wieloryb-wciaga-coraz-wiecej-dzieci

 136. Maćko said

  118 – no to moze jakies wsparcie dla Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy ?
  Pan Gajowy co mysli?
  http://www.ksd.media.pl

  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich z oburzeniem przyjmuje apele i działania organizacji Reporterzy bez Granic, a także wspierających ją niektórych polskich organizacji pozarządowych, zmierzające do piętnowania Polski jako kraju, w którym ma dochodzić do szczególnych naruszeń wolności słowa. Działania te polegają na wzywaniu wspólnoty międzynarodowej do drastycznych reakcji na owe rzekome naruszenia, z sankcjami uderzającymi w społeczeństwo polskie włącznie, a także dążeniu do deprecjacji naszego kraju na arenie międzynarodowej.

  Nie negując, że jakość uregulowań medialnych w Polsce wciąż pozostawia wiele do życzenia, zwracamy uwagę na rażące stosowanie podwójnych standardów przez naszych kolegów po fachu z Reporterów bez Granic. Należy zaznaczyć, że organizacja ta zachowywała milczenie i nie podnosiła podobnych protestów, kiedy media publiczne w okresie rządów PO-PSL zwolniły ponad 400 pracowników, z czego bardzo wielu z nich z przyczyn politycznych. Podobnych reakcji nie wzbudziły także sytuacje, jakie dziś nie mają już miejsca: brutalne i pozaprawne naciski na prywatnych wydawców, najścia służb specjalnych na redakcje, naciskanie na zmiany niewygodnych redaktorów naczelnych prywatnych gazet, ingerencje w kapitał właścicielski.

  Za akt hipokryzji należy uznać sprzeciw Reporterów bez Granic wobec wprowadzenia w Polsce unormowań zapobiegających nadmiernej koncentracji kapitału w mediach, w sytuacji kiedy tego rodzaju unormowania mają Niemcy (na poziomie federalnym) czy Francja.

  SDP z wielką przykrością konstatuje, że tego rodzaju działania, piętnowanie i stygmatyzowanie Polski jako kraju niedemokratycznego, porównywanie go do państw, w których dziennikarze są mordowani czy więzieni, jest celową manipulacją o podłożu politycznym.

  Zarząd Główny
  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

 137. Boydar said

  „… Wtedy zdecydowano również, że tzw. państwem ramowym, trzonem wielonarodowego batalionu na Łotwie — będzie Kanada, na Litwie — Niemcy, w Estonii — Wielka Brytania, natomiast w Polsce — USA …”

  Ciekawie zaprojektowana kombinacja, i rzuca światło na przyszłe wydarzenia, a w każdym razie na ich opcjonalny przebieg.

  https://pl.sputniknews.com/polska/201703215077969-Sputnik-Polska-elementy-dowodcze-NATO/

 138. Siggi said

  .https://scontent-dft4-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17361743_1879617472279617_2349354479308179980_n.jpg?oh=186df5925fdfc2ff68b01c4835c2bd62&oe=59693E65

 139. Maćko said

  http://www.citizengo.org/pl/42253-solidarni-z-lodzkim-drukarzem-stop-szykanom-lgbt?dr=1559195::28153c1eeb5e059c68ff66ecac47062a&utm_source=email&mkt_tok=eyJpIjoiTVdJME56WTNORFEwTW1ZeSIsInQiOiJRTWg0b203aWZvQW5pSFl1RTdiVVJCamhOKzRtaVpBbUVKZ0xnd2xQWHg3ZWRsMHloMitISjR5aUxPejlXQjlQUXJkaGNweVE2RFwvZkRzcEUxeE5cLzFXS2hCMkE4c3A0XC8xM1pDTjRnZmtJbis3OTZxYUdKcU1qK2lrOWEwR2ROcSJ9

  Szanowni Państwo,
  Od wielu miesięcy jesteśmy świadkami bezprecedensowego ataku na łódzkiego drukarza, pana Adama, który odmówił wykonania roll-up’u z otrzymanej grafiki uzasadniając, że „nie przyczynia się do promocji ruchów LGBT swoją pracą”. Zamówienie na reklamę w postaci roll-up’u przyszło z prywatnego maila, od osoby, której tożsamości nie można dziś ustalić. Mimo niejasności co do osoby zamawiającego Fundacja LGBT Business Forum postanowiła w brutalny sposób oskarżyć drukarza o rzekomą dyskryminację. Za odmowę wykonania roll-up’u łódzki Sąd Rejonowy nałożył na pana Adama grzywnę w wysokości 200 zł, łamiąc w ten sposób jego wolność sumienia, myśli, przekonań i poglądów, a także negując zasadę wolności gospodarczej i swobody zawierania umów. Po wniesieniu sprzeciwu nieprawomocny wyrok utracił moc, a sprawa została przekazana do rozpoznania od nowa, na zasadach ogólnych.
  Kontrowersyjny jest udział w wydarzeniach Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, który już wcześniej działał na rzecz partykularnych interesów środowisk LGBT. Rzecznik m.in. interweniował, wbrew zasadom Konstytucji RP, kiedy Urzędy Stanu Cywilnego odmawiały wydawania zaświadczeń o zdolności do zawarcia małżeństwa osobom, chcącym legalizować związki jednopłciowe. Wspierał także działaczy homoseksualnych, zobowiązanych wyrokiem sądu do przeproszenia dr Paula Camerona, badacza uwarunkowań i konsekwencji praktykowania homoseksualizmu, za bezpodstawne ataki na jego naukową renomę. Stronnicze zaangażowanie Rzecznika na rzecz ideologii LGBT prowadzi do naruszenia konstytucyjnych wolności i praw zwykłych ludzi.
  Sprawa łódzkiego drukarza jest w toku. Wyznaczono termin kolejnej rozprawy, tym razem na 31 marca. Trwają przesłuchania właściciela i pracowników drukarni, prowadzone są wywiady środowiskowe. Jednocześnie trwa akcja propagandowa środowisk LGBT, podjęta na podstawie pozbawionego już mocy wyroku nakazowego, mająca na celu zastraszanie przedsiębiorców i pracowników, korzystających ze swych konstytucyjnie gwarantowanych wolności. Niepokojące jest nie tylko działanie prokuratury, która nie zdecydowała się umorzyć postępowania mimo oczywistego braku przesłanek do uznania winy drukarza, ale przede wszystkim niezwykle aktywne zaangażowanie Rzecznika Praw Obywatelskich po stronie aktywistów LGBT.
  Nie możemy pozostać bierni wobec takiego przykładu „politycznej poprawności” i ideologicznej nagonki na wolność obywatelską! Zaprotestujmy przeciw wykorzystywaniu instytucji publicznych do promocji homoseksualizmu oraz przeciw deprecjonowaniu wartości chronionych przez Konstytucję RP! Podpiszmy list poparcia dla pana Adama, pracownika łódzkiej drukarni, odważnego i niezłomnego człowieka dbającego o wartości, który jest bezwzględnie atakowany przez aktywistów LGBT za obronę wolności i pracę zgodną z własnym sumieniem. Państwa list trafi do Fundacji Życie, zostanie tam wydrukowany i doręczony panu Adamowi. Petycja trafi do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz do Ministra Sprawiedliwości.

  ****

  COS ZROBIC JEST ZAWSZE LEPIEJ NIZ NIC NIE ROBIC.

 140. Siggi said

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/wspolczesne-niewolnictwo

 141. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/polska/6506-prezydent-duda-pisze-do-macierewicza-co-na-to-mon

 142. Siggi said

  http://koduj24.pl/hak-ciagniony-w-pis/

 143. mistrzYoda said

  Znalazłem ciekawy tekst w internecie, poruszający rówenież tą stronę. Jakieś komentarze?
  .http://zebrowski.apologetyka.info/kosciol-katolicki/sobor-watykanski-ii/sobor-watykanski-ii-obrona,434.htm

 144. Boydar said

  „… Temat Bractwa św. Piusa jeszcze tak niedawno zupełnie mnie nie interesował …”

  No patrzcie Państwo, a dostał iskrówkę i od razu ekspert. Wot tiechnika …

 145. snag said

  Pecunia non olet ,…

  Brytyjskie banki w większości w Londynie, ich filie w Stanach i off-shore w okresie 2010-2014 wywiozły i wyprały 20-80* miliardów dolców z pochodzących z działalnosci przestępczej rosyjskich (sic) oligarchów, moskiewskich bankierów i skoorwieli byłego KGB w większości też żydów.

  Pieniądze prano w pierwszej fazie w bankach Łotwy i Moldawi (też w rękach żydów) skąd przelewano je do banków brytyjskich. W linkach artykułu więcej na temat.

  Ruscy oligarchowie, moskiewscy bankierzy, KGB, Moldo-Street, łotewskie pralnie, brytyjskie banki, anonimowe kompanie i żadnej wzmianki że żydowska operacja i kolejny żydowski mega przekręt.

  Dopóki media będą w żydowskich rękach nic się nie zmieni ,…

  * Druga liczba jest bardziej wiarygodna a ile naprawdę nikt nie wie.

  British banks handled vast sums of laundered Russian money
  —————————————————————
  https://www.theguardian.com/world/2017/mar/20/british-banks-handled-vast-sums-of-laundered-russian-money
  https://www.theguardian.com/world/2017/mar/20/the-global-laundromat-how-did-it-work-and-who-benefited
  https://www.mold-street.com/?go=news&n=3446
  https://www.occrp.org/en/investigations/5617-platon-s-money

  Exclusive: Billions of dollars were moved out of Russia in ‘Global Laundromat’ operation, with anonymously owned UK companies playing major role.

 146. snag said

  Tak trzymac jesli to nie rezultat czarno-opakowanej imigracji z dwucyfrowumi rodzinami i tsunami zza Buga ,…

  Polish Baby Boom: 400,000 Expected in 2017 Alone
  —————————————————————
  http://www.dailystormer.com/polish-baby-boom-400000-expected-in-2017-alone/
  https://www.neweurope.eu/article/poland-experiencing-baby-boom/

  Imagine if instead of billions of euros being set aside to pay Arabs and blacks to entertain us with their wonderful presence, the German government used the money as an incentive for families who have children.

 147. Siggi said

  Spieszyło się puchistom magdalenkowo-steropianowym do Yevropy ,to i mamy my wszyscy.
  Wycyckano nas na stojąco,na własne życzenie i jeszcze pretensje ,że nie nadążamy za ich prędkościmi.
  Bo Hooynia nam daje ,co daje?To co podstępnie zabrano oczyszczająć teren od konkurencji dla ich badziewia,GMO i innych …roandapów,nitrytów itd.
  Bogactwo kilku krajów(Niemcy,Francja,Niderlandy)to efekt kilkuwiekowych grabieży w tym kolonialnych jak najbardziej.
  Nam wciskają ciemnoty,ze jacy to oni zdolni.Do czego?
  Dziś,jak spojrzymy na 1944rok jako punkt startu Polski i Polaków to jest powód do dumy ,że Naród stać było na ogromny wysiłek odbudowy,rozwoju ,awansu cywilizacyjnego.Te zadania podjęła Nasza Partia I Rząd Polski Ludowej,tego nikt nie jest w stanie negować chyba,że jest ślepy i głuchy.
  Przypomnę,że ci co tak się spieszą z tymi szybkościami ,jeszcze w l.60-tych chcieli wojny,aby odebrac Polsce Ziemie Piastowskie.Nie kto inny jak premier Bavarii I jednocześnie minister wojny NRF F.J Strauss żądał od USA broni atomowej,aby tym „argumentem ” zmienić granice z Polską.Za niedługo to się stanie bez potrzeby atomowej.
  Czarno widzę…

  Europa dwóch prędkości oznacza usunięcie Polski z prawdziwej Unii Europejskiej
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=46641

 148. Siggi said

  Ja sam mam polskie korzenie – rozmowa z Andriejem Bobrowskim
  „W Rosji mamy takie przysłowie: „Bliski sąsiad jest lepszy niż daleki krewny”. Zachodnia polityka zmierza do osłabienia i zniszczenia naszej wspólnej historii i wzajemnego szacunku. Myślę, że istnieją w tym przyczyny ekonomiczne i polityczne” – mówi dla MP Andriej Bobrowski, kierownik motocyklowego rajdu „Drogi Zwycięstwa” z Moskwy do Berlina
  29 kwietnia wyruszycie z Moskwy na Berlin. Wasz motocyklowy rajd, podobnie jak w latach ubiegłych poświęcony jest Dniu Zwycięstwa, który obchodzicie w Rosji w rocznicę zakończenia II wojny światowej. Jaki jest najważniejszy cel Waszej wyprawy?
  – Tak, rzeczywiście, 29 kwietnia z Moskwy wystartuje coroczny motocyklowy rajd z cyklu „Drogi Zwycięstwa” – na Berlin 2016, poświęcony 71. rocznicy rozgromienia faszystowskiej hydry przez wojska sowieckie. Cena zwycięstwa ogromna – 27 milionów ofiar. Dla porównania, liczba ludności w Polsce w 1939 roku wynosiła 35 mln. Dlatego uważam, że mamy prawo do realizacji naszego świętego długu, czcić pamięć naszych dziadów na każdym obszarze w dowolnym momencie – to jest naszym głównym celem.
  dalej……………..
  http://www.mysl-polska.pl/851

 149. snag said

  A w Szwecji demolition derby, 20-30 laciatych szczunow sterroryzowalo dzielnice, dalo wycisk policji – Zero aresztowanych ,…

  Swedish Police In Trollhattan Attacked by ‘Youths’
  ——————————————————–
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/21/swedish-police-trollhattan-attacked-youths/

  Several Swedish police were attacked by a large gang of “youths” who went on a rampage armed with rocks and fireworks in the city of Trollhattan over the weekend.

 150. snag said

  Ad do 149 ,…

  Senor admin, w swenskich mediach ten crap na 16-tej stronie, mini drukiem 😉 ,…

 151. guła said

  Rozwiązania widzę co najmniej dwa:
  1. Fundacja LGBT Business Forum ogłasza nieograniczony przetarg na druk reklamy zgodnie z zasadami współżycia
  2. Albo Bałuciarze spuszczają za stalking sowity wpierdol.

 152. snag said

  Wiecej ze Szwecji ,…

  Policjant ktory wyjawil publicznie ze lwia czesc przestepstw w Szwecji popelniaja ‚uchodzccy’ stal sie obiektem nagonki wladz, establishmentu policji i mediow, znowu na lamach gazety – Oskarzenie o wzniecanie rasowej nienawisci nie wypalilo to beda sadzic za hacking (sic) … ze nie byl upowazniony zagladac ,…

  Swedish Paper Gives Migrant Crime Whistleblower Cop New Column
  ——————————————————————————-
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/21/swedish-paper-gives-migrant-crime-whistleblower-cop-new-column/

 153. Maciuś said

  Bardziej szanuję członków byłej PZPR, którzy dzisiaj dalej są wierni komunizmowi niż farbowańców, którzy wyczuwszy zmianę koniunktury nagle stali się patriotami…
  Tych pierwszych tłumaczy trwanie w chorobie zwanej czerwoną zarazą. Pranie mózgu na nich dokonane za młodu przez czerwonych zaburzyło U nich zdrowy ogląd wartości.
  Farbowańcy natomiast to chorągiewki na wietrze. Kieruje nimi konformizm i relatywizm moralny. Z doświadczenia wiem, że tacy ludzie są podli i nastawieni na poklask bez względu na sytuację polityczną…
  Często też nie doznają sympatii ze strony otoczenia, gdyż muszą być sztuczni, odgrywając kolejną życiową rolę… Ludzie to wyczuwają…

 154. NICK said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,O-co-chodzi-w-konflikcie-prezydenta-z-Macierewiczem-BBN-skarzyl-sie-ze-minister-nie-mowi-im-prawdy,wid,18732997,wiadomosc.html?ticaid=118d4c

 155. Alina said

  http://facet.interia.pl/historia/news-katastrofy-lotnicze-w-prl,nId,2367172

 156. Piskorz said

  Niemcy zaczynają sprowadzać…ha ha ha , jak sami piszą, fachowców z Kosowa..!! Chciałbym zobaczyć ten nowy narybek, który będzie pracował dla IV Rzeszy..

 157. snag said

  Czarne chmury nad glowa ,…

  1/3 muzulmanskich szczunow w wieku 14-16 lat we Francji identyfikuje sie jako radykalni fundamentalisci ,…

  Jaki procent w Szwecji, senor admin? ,…

  Study: Third of France’s Young Muslims Hold Fundamentalist Religious Views
  ————————————————————————-
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/21/study-third-muslim-france-fundamentalist/

  ——
  Nie znam takich danych dla Szwecji.
  Admin

 158. Kapitan Bąba said

  komentarz z sieci:
  http://telewizjarepublika.pl/dzika-reprywatyzacja-w-krakowie-powstanie-jej-mapa,46016.html
  Rewolucja szaleństwa, która ogarnia coraz mocniej PiS wymaga przede wszystkim precyzyjnej identyfikacji. Czym jest PiS? Dlaczego obsesje i problemy jednego człowieka tak mocno ogarnęły połowę sceny politycznej, że na jego polecenie Prezydent RP, premier, cały rząd i większość Sejmu jest gotowa poprzeć każdą bzdurę, idiotyzm, zło, a nawet popełnić przestępstwo? Analiza tego problemu pozwoli znaleźć lekarstwo na tę patologię. Poznałem PiS bo poznałem jego zasadniczych ideowych wodzów. Znam dobrze Kaczyńskiego, Macierewicza, Mariusza Kamińskiego, Adama Lipińskiego i innych. Co jest istotą tego co ich łączy? Głęboko zakorzenione poczucie realizacji misji obozu, który rządził Polską przed II Wojną Światową, czyli sanacji. W ich głowach nastąpiła w pewien sposób reinkarnacja Marszałka Piłsudskiego, a nowym jego wcieleniem jest Jarosław Kaczyński. Nie wiem jakie są powiązania rodzinne Kaczyńskiego z tym obozem, ale wiem, że zarówno on, jak i jego ś.p. brat byli głęboko przeświadczeni o konieczności realizacji testamentu Marszałka. Nie trafiało im do przekonania, że tak naprawdę polityka sanacji skończyła się totalną klęską, a to że kierownictwo tego obozu nie zostało po wojnie rozliczone za zamach stanu i bezprawne 13 lat rządów zawdzięczają wyłącznie temu, że Polska po wojnie nie odzyskała niepodległości. Pierwszą decyzją premiera Sikorskiego było aresztowanie oficerów sanacji. W czasie II Wojny Światowej stronnictwa demokratyczne współpracowały pomimo różnic ideologicznych ze względu na dobro Polski. Tym co łączyło PSL, SN, PPS i SP była wspólna ocena dyktatury sanacyjnej. Zrozumienie głębokiego powiązania PiS z ideologią sanacji pozwala zrozumieć też dlaczego poparcie dla tego ugrupowania jest tak głębokie i trwałe. Polskie społeczeństwo zawsze w pewnej części tęskniło za rządami twardej ręki, gdyż część polskiego narodu swoje korzenie cywilizacyjne ma bardziej wschodnie niż zachodnie. Główną przyczyną totalnej klęski obozu sanacji było totalne niezrozumienie świata. Wyobrażenia którymi kierował się np. min. Beck (jego przemówienie porównywali wczoraj posłowie PiS do przemówienia Szydło) były niewiarygodnie głupie. Cała polityka zagraniczna tego człowieka zawiodła nas najpierw do sojuszu z Hitlerem (Zaolzie), a potem do liczenia na zmiłowanie Zachodu w chwili, gdy Hitlerowi stanęliśmy na drodze. To przemówienie, o którym wczoraj mówili posłowie PiS jako wiekopomnym i przyrównywali je do przemówienia Szydło, zostało wygłoszone na kilka miesięcy przed totalną klęską państwa. Gdyby Polska po II Wojnie odzyskała niepodległość to całe kierownictwo rządu sanacji, które tak szybko zbiegło z Warszawy, zostałoby postawione w stan oskarżenia. Dodajmy, że być może polityka samego Piłsudskiego byłaby nieco odmienna niż działania jego nieudolnych następców. Jednakże nie co innego przywiodło ich do władzy, niż zamach stanu dokonany przez Marszałka. Cokolwiek natomiast można powiedzieć o Piłsudskim to był to człowiek niezwykłego formatu i w miarę dobrze rozumiał świat. Chociażby fakt, że znał języki obce i dużo przebywał poza Polską świadczy o tym, że dużo lepiej rozumiał sytuację zewnętrzną niż Kaczyński, który w żadnym poza polskim języku nie potrafi powiedzieć ani jednego zdania. Istotą obozu sanacji i tym co ją spajało była władza. To samo jest dziś z PiS. Nie mają oni żadnych poglądów, ani żadnych przekonań. Są w stanie powiedzieć wszystko, wejść w sojusz z każdym, wygłosić każde kłamstwo, o ile to ma służyć najpierw zdobyciu, a potem utrzymaniu władzy. Nie będzie żadnych kompromisów przy takim nastawieniu. Nie zawrą oni żadnego porozumienia, którego nie zerwaliby w pierwszym momencie, w którym jest to wygodne. W skrócie:PiS to żądza władzy. Żądza podsycana kompleksami ich przywódcy, który poza władzą nie ma innych pragnień, wzruszeń, uczuć. Taka jest prawda o PiS. Zwykle obalenie takiego monstrum jest bardzo trudne. Pierwszym zasadniczym elementem, który może nam pomóc obalić tego potwora jest zjednoczenie. A zjednoczenie wymaga unikania jak ognia tego co dzieli. Dlatego apeluję do KOD-u, PO, Nowoczesnej i PSL, aby we wspólnych akcjach unikali ideologii. O kwestię kształtu przyszłej Polski będziemy się spierać w epoce poPiS. Teraz będzie pokusa dla organizacji lewicowych i ekstremalnych, aby na bazie sprzeciwu wobec PiS ugrać swoje partykularne interesy. Widzieliśmy jednego takiego nawiedzonego przemawiającego na ostatniej demonstracji, który atakował PO za brak związków partnerskich. Niech zrozumieją, że jeżeli będą Polaków przekonywać przeciwko PiS, przedstawiając im jako alternatywę pana Biedronia, to Kaczyński będzie rządził do swojej śmierci. Po drugie musimy unikać tego co zgubiło w ostatnich wyborach PO. Skręt w lewo, który dokonała Ewa Kopacz odsunął od obozu demokratycznego setki tysięcy ludzi, którzy wybrali 500+ zamiast możliwości zmiany płci proponowanej na koniec przez PO. Mówię to z sarkazmem, ale też poziom tych, którzy decydowali o takim ustawieniu sporu świadczy o zacietrzewieniu ideologicznym, które również teraz może być groźne. Aby wygrać z PiS trzeba postawić na patriotyzm, tylko że nowoczesny i na konserwatyzm, tylko że nie klerykalny. To jest recepta na sukces, gdyż Polacy są patriotyczni i są konserwatywni. Żaden projekt palikot bis nie wygra z PiS. Wręcz przeciwnie byłaby to woda na ich młyn. Zjednoczenie i program liberalno-konserwatywny. Bez tych dwóch elementów Polska jeszcze przez długie lata może być rządzona przez obsesje i fobie.

 159. revers said

  PIS daje sobie rade, wbrew pozorom dobrej zmiany, nadal rozkradaja spolki skarbu panstwa, w tym PKP

  http://progressforpoland.com/afera-w-pkp-dotyczy-najwyzszych-kregow-w-pis/

  Od PO Bienkowskiej, nie wile sie zmienilo nna PKP takie mamy klimaty.

 160. Siggi said

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201703165048947-krym-ukraina-rosja-krawczuk-zsrr-sputnik/

 161. snag said

  Admin, senor ,…

  „In 2009 a US report stated that there are 450,000 to 500,000 Muslims in Sweden” … a dzisiaj ?

  Napewno podobnie, z tym ze proporcjonalnie w stosunku do Francji jest ich wiecej w Szwecji nie wspominakac o fakcie ze Francuzi sie budza a Szwedzi spia pod narkoza ,…

  Może być ich około miliona – admin

 162. outsiderR said

  Koty to dranie 🙂

  .https://www.facebook.com/Vide0Ru/videos/1274136699308478/?hc_ref=NEWSFEED

  Prawda. I jak ich za to nie lubić?
  Admin

 163. Zerohero said

  Wchodzę na bankier.pl a tam pod info o zgonie Rockefellera wyłączone komentarze. he he. Widocznie moderator nie wyrabiał. 🙂

 164. NICK said

  Niestety nic to nie zmienia.
  P. Zerohero. (163).

 165. revers said

  re163

  no jakie komentarze, bo artykuly o usmierceniu rockefelera tez chodza po sieci i zyja swoim wlasnym zyciem. Podobno tylko 2,5 mld dolarow zostawil po sobie, gdzie reszta szmalu?

  Po za tym nikogo nie obchodzi ze w kolejce po serce do ransplatacji tylko w stanach czeka rocznie z 22 tys. osob, jak dmokracja do demokracja jednemu z 7 serc, reszta jak przypadnie.

  Przy czym w niepamiec ida rozne resolvery us army

  https://www.offiziere.ch/?p=30720

  Czy za Obamy , czy za Trumpa te wojska inwazyjne nie przyjechaly na krotkie cwiczenia a na powazna operacje militarna.

  Nawet w niedzile posuwaja konwoeje militarne po autostradzie A6 jak z swiezego obrazka ad2 i kogo to obchodzi, procz kasy davida R..

 166. revers said

  ad165 .. przez Putina oczywiscie zostal David Rockefeler usmiercony., zapewne lewe serce podrzucil Putin lub inny pavulon zastosowal

 167. Siggi said

  Ukraiński rządowy instytut pamięci przeciw Zachodowi
  Pamięć historyczna i pojednanie narodowe są kwestiami drażliwymi – zwłaszcza gdy dotyczą one wielkich wojen, masowego mordu i cierpienia milionów ludzi w raczej niedawnej niż odległej przeszłości. Pamięć Ukrainy o sowieckiej historii narodu dotyczy przede wszystkim ogromnej liczby ofiar bolszewickiego i nazistowskiego panowania i wojen na Ukrainie.
  dalej………..
  http://www.mysl-polska.pl/1192

 168. snag said

  Polska tarczą NATO – Rumunska jednostka przeciwlotnicza w drodze 😉 ,…

  Today – 20:45 GMT

  Romania to send 120 air defense troops to Poland
  ———————————————————————–
  Romania’s president says the country will send 120 air defense troops to support NATO’s presence in Poland amid unease about Russia’s interventions in Ukraine. Speaking after a meeting of the country’s top defense council, President Klaus Iohannis said Tuesday said the troops would be deployed for six months to boost security and assist Polish troops in crisis and conflict situations. The measure was agreed upon at the NATO summit in Warsaw last year and is part of Operation Atlantic Resolve to reassure allies after Russia annexed Crimea in 2014. (AP)

 169. La Reine Toronto said

  .http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/03/21/17/3E7F147900000578-4332912-image-a-5_1490115769050.jpg

  kto lubi jajko na sniadanie to otworzy sobie?

 170. Maciek said

  168 Rejno – apetyczne. Dla mnie to brakuje maselka. Pozdr.

  Żółtko.

  Żółtko to prawdziwa kopalnia witamin, wykorzystaj to! Panuje przekonanie, że jedząc je, można nabawić się sklerozy. To mit! Zawarte w żółtkach kwasy tłuszczowe omega-3 oraz lecytyna działają przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowo. Zapobiegają też odkładaniu się płytki miażdżycowej (a to ona wywołuje sklerozę). Lecytynie pomaga w tym luteina – barwnik usprawniający pracę mózgu, poprawiający koncentrację i pamięć. Luteina zapobiega też uszkodzeniu siatkówki oka (działa tak jak filtr przeciwsłoneczny) i ma silne właściwości przeciwutleniające. Dzięki temu spowalnia proces starzenia i chroni przed nowotworami. Podobne zadania pełnią zawarte w żółtku witaminy A i E. Co ważne, są one doskonale przyswajane przez organizm, bo rozpuszczają się w otaczających je tłuszczach.

  Warto jednak wiedzieć, że żółtka obfitują też we wzmacniającą kości i skórę witaminę D oraz witaminy z grupy B (konieczne do prawidłowej przemiany materii i funkcjonowania układu nerwowego). Kompozycję tę dopełniają sole mineralne, m.in. żelaza. Dlatego żółtka polecane są osobom z anemią. Żółtka można jadać zarówno gotowane, jak i na surowo. Co ciekawe, zawierają o wiele więcej białka niż… białko! Są jednak bardziej kaloryczne (jedno to ok. 60 kcal). Z troski o figurę lepiej więc nie raczyć się za często koglem-moglem. Żółtko rzadziej uczula niż białko, ale alergicy i tak powinni wziąć je pod lupę. I to nie tylko komponując dietę (do niektórych produktów dodawany jest jajeczny proszek!), ale także wybierając kosmetyki. Żółtka są bowiem składnikiem niektórych maseczek, szamponów i odżywek do włosów

 171. Syriusz said

  Jajka na sniadanie jadam codziennie, czasami i na obiad i to od wielu, wielu lat.
  Jeszcze mi nie zaszkodzily ani mi sie nie znudzily. Sa to jajka od moich kur, karmionych ziarnem i odpadkami z domu i ogrodu. Moje dzieci rowniez jedza ich bardzo duzo.
  Nawet moja najmlodsza 2-letnia wnuczka tez wola o jajka codziennie.
  pozdrawiam

 172. Siggi said

  Różne aktualne informacje dot.wewnetrzynych spraw krajowych coraz częściej skłaniają do porównań.A jak z tym było w Polsce Ludowej?Coraz bardziej korzystniej wypada Polska Ludowa
  Najjaskrawszy przykład to sytuacja emerytalna Polaków obecnie ,na przyszłość a jak było w Polsce Ludowej.
  Jak mnię nie myli moja demencja,to np.emerytury w latach 60-tych do wielkich wypasionych nie należały,ale szło przeżyć i pare groszy zaoszczędzić na tańce karnawałowe.W branżach górniczej,hutniczej,transporcie morskim emerytury były przedmiotem zazdrości.Nauczyciele ,urzędnicy dostawali chyba 70% uposażenia.Tylko wieś indywidualna nie była objęta tym systemem do końca l.60-tych,potem już były renty za zdane hektary,ale emerytur jako efekt składek jeszcze nie było.Po 1944roku nasze Ludowe Państwo przejęło całość zobowiązań emerytalnych przedwojennych emerytów,o ile przeżyli .Nie była to liczebnie wielka grupa ,ale była.W tamtych czasach emerytury nie były zjawiskiem powszechnym.
  Jak to się działo w tym polskim „KOMUNIZMIE”,że -QRVA matz- do 1983 roku ZUS w ogóle nie był dotowany z budżetu centralnego?
  Zaczęło sie dotowanie za Generała,bo „spuszczono” troche ludzi na tzw.wcześniejsze emerytury,żeby wchłonąć tzw.wyż demograficzny ,który jeszcze dawał znać o sobie .Łatwiej było „załapać” sie na rentę zdrowotną ,czasem nawet na….katar,kaszel.To spowodowało,że ZUS wyciągnął łapę do budżetu i to trwa z coraz większym nasileniem do dziś.
  A będzie jeszcze gorzej,bo dano se konkurencyjnie zlikwidować szereg zakładów pracy,które produkowały na rynek.Np.kompletnie zlikwidowano pkt.szycia rękawic roboczych bo…tyle ile trza sprowadza się z Chin Ludowych.W Polsce pomagdalenkowej straciło przy szyciu rękawic pracę 35 tyś.Za to dodatkowo 30tyś tańszych Chińczyków robi rękawiczki na polski rynek w amerykańskiej firmie w Chinach.
  Likwidacja tysięcy zakładów,to brak składek emerytalnych tam pracujących Polaków.Obecnie za zatrudnionego tanio Ukraińca też nie trzeba płacić składki.
  I to jest gospodarka? Tak nas urządzili „patrioci”steropianowo-magdalenkowe.Niech ich ognie piekielne pochłoną.
  ——
  Czy PiS-owi przypadnie zatopienie piramidy finansowej ZUS.
  Wszystko możliwe, albo nawet pewne jak śmierć i podatki. Morawiecki stwierdził, że PiS będzie rządził do chyba 2031 roku to czas będą mieli…choć ja uważam, że ZUS ulega szybkiej agonii, ostatnimi czasy przyśpieszenie tej agonii znacznie się dało zauważyć. Nie da się już skubać i podnosić w nieskończoność składek, bo efekt jest taki, że każdy przedsiębiorca, lub tzw samozatrudniony, który ma tylko trochę oleju w głowie przeniesie firmę choćby na Słowację czy do Czech. Więc stąd działania pośrednie czyli podniesienie płacy minimalnej (kto będzie śmiał zaoponować ten zostanie zbrodniarzem okrzyknięty), oraz ozusowienie umów zleceń, które już nie są zbrodnią przeciwko ludzkości (pisałem tutaj)…ale to nie koniec pomysłów na skubanie przyszłych emerytów…
  dalej…….
  http://trybeus.neon24.pl/post/137588,kiedy-i-kto-zatopi-zus

 173. Siggi said

  „Żywiec” mu się należy…
  http://niezlomni.com/gwiazda-stanu-wojennego-udziela-fachowych-wskazowek-opozyzcji-lac-pis-owska-swolocz/

 174. Siggi said

  Beata ma smętną mine.Chciałoby się zapytać…a gdzie suwerenność,niepodległość Polski?Tego nie było w ramach Rady Wzajemnej Pomocy Gospodarczej z siedzibą w Moskwie.Sama nazwa,zgrabnie sformułowana jasno precyzuje character stowarzyszenia.Imponujące dane o wielkości obrotów,wspólnych przedsięwzięciach.Nikt się z Moskwy nie wpieprzał w durne detale,np ile stopni może być wykrzywiony ogórek szklarniowy.Nikt z Moskwy nie żądał ustawienia torów kolejowych o 9 cm szerzej mimo,że do 1920roku takie były na wschodzie Polski aż do Warszawy.A teraz?Już można mówić o …postulatach polskiej prowińcji a nie o postulatach Polski.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,143594,title,Nieoficjalne-UE-zaakceptowala-postulaty-Polski,wid,18733128,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 175. Siggi said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-macierewicz-dla-gp-w-smolensku-cos-uniemozliwilo-odejscie-na,nId,2372040

 176. Siggi said

  D o b r e…
  http://gazetabaltycka.pl/promowane/polak-obywatel-swiata-co-zrobil-dla-naszego-kraju

 177. revers said

  Sediego ktory ukradl kielbase broni sedzia ktory ukradl wiertarke lub czesci do wiertraki …
  http://wrealu24.pl/4947-sedziego-ktory-ukradl-kielbase-broni-sedzia-ktory-ukradl-czesci-do-wiertarki-mocne

 178. Siggi said

  Stale aktualne…
  http://www.focus.pl/czlowiek/zapomniae-gdzie-pooye-klucze-to-nie-popiech-to-twj-mzg-si-starzeje-spokojnie-jest-na-to-sposb-14135

 179. Siggi said

  Nie możemy wierzyć że jesteśmy ofiarami chociaż nimi jesteśmy
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=46666

 180. revers said

  nekrofilowie znowu w akcji, tym razem w warszawce bezczeszcza pomniki zolnierzy …
  http://warszawa.onet.pl/warszawa-wandale-zniszczyli-cmentarz-zolnierzy-radzieckich/hxsker8

 181. mironik said

  http://www.naszdziennik.pl/mysl/177977,sponsorowanie-michnikowszczyzny.html
  Mimo szumnych zapowiedzi proceder przekazywania przez ministerstwa i spółki Skarbu Państwa wielu milionów złotych za reklamę liberalnym mediom, takim jak „Gazeta Wyborcza” czy telewizja TVN, nadal był uprawiany w 2016 roku.

 182. Siekiera_Motyka said

  Ad. 179 – Stawiam na chłopców Bandery którzy jeszcze nie zdołali znaleźć uczciwej pracy. Lub podwykonawcy projektów B’nai B’rith, ci od rożnych rodzajów -ismów.

  http://www.writing.upenn.edu/~afilreis/50s/schwarz-cover.html

 183. Boydar said

  Wstrętne pisdzielce, zawsze przeciw dobrobytowi Polaków, zawsze !

  http://finanse.wp.pl/kat,1033767,title,Euro-w-Polsce-Premier-Szydlo-nie-ma-takich-planow,wid,18732430,wiadomosc.html

 184. WE WROCŁAWIU BURMISTRZ TAŃCZY W SYNAGODZE

  Mój przyjazd do Westberlina z Satelitarną Detekcją Złota w dniu mych 50. Urodzin i Wprowadzenia Internetu oznaczał, że USA Folwarkiem Żydowskim NIE ZOSTANĄ. Było to bowiem tym, czym wzięcie w Kijowie przez marszałka mego ojca Górę-Dolinę Generalissimusa, który wiózł do Pragi złota na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to Ojciec wysłał przez marszałków Górę-Dolinę, Żukowa i Broz-Tito-Pindara do Szwajcarii.
  Wywłaszczonym z USA Satelitarną Detekcją Złota Żydom trzeba było COŚ DAĆ więc dano Australię, która była od XIX wieku Folwarkiem Żydów Niemieckich czyli Rotszyldów-Piastów. O Australię upomniała się jednak Pani Margaret Thather szachując Bonn doktryną: ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA, co było ZAWETOWANIEM Zjednocznia Niemiec.
  Tu Bundesdinst posłużył się znowu mną. Dano mi do zrecenzowania książkę Abdurrachmana Awtorchanowa, ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii, gdzie wykazałem, że Obejście Rozkazu ZASTRZELENIA INCYDENCJONALISTÓW, który miał chronić Wodza przed Czynami Gwałtownymi, było możliwe tylko przez OSKALPOWANIE, gdyż Oskalpowany zachowuje się Godnie więc INCYDENTU NIE BYŁO.
  Nie było też żadnego Spisku Berii tylko ucieczka Józefa Światły samolotem Generała Freya-Bieleckiego, którym był prawdopodobnie Mig-KOREA – ATUT Krasnowo Lota w wojnie Koreańskiej i Światowej – a jeśli Mig-KOREA to pilotem był Frey, który Po Ucieczce został Marszałkiem Lotnictwa Izraelskiego. As Krasnowo Lota miał prawo latać Nad Bornholmem, co wiem z KW Stronnictwa Demokratycznego.
  Moja Recenzja ZŚS – SB była powodem NAJDZIKSZEGO TAŃCA Prezydenta USA i Premiera Japonii w ogrodach Białego Domu na Nowy Rok 1990. Do spacerujących po ogrodzie Ekscelencji podeszli Sekretarze z Pismami. Ekscelencje przeczytały, popatrzyły na siebie, Ryknęły Śmiechem i rzuciły się w NAJDZIKSZY TAN, przy czym Pan Prezydent PŁAKAŁ. Taniec ten nazywa się po polsku Chałupcem, jak Apolonia Chałupiec alias Pola Negri, która zażyczyła sobie, aby Prezydent USA Zatańczył Dla Niej przed Białym Domem.
  Migawki Najdzikszego Tańca pokazywała niejednokrotnie TV BRD jako OSTRZEŻENIE, że jeśli Niemcy Nie Zostaną Zjednoczone na Niemieckich Warunkach to TV BRD wyświetli CAŁY FILM z kieszeni MSW RFN a wówczas Kobiety Całego Świata ZECHCĄ WIEDZIEĆ, Dlaczego Oni Tak Tańczą? bo one się Ciurności czyli śmierci ze śmiechu NIE BOJĄ.
  To było ZŁAMANIE doktryny Margaret Thather więc Niemcy zostały zjednoczone na Niemieckich Warunkach, co się nazywa Upadkiem Muru Berlińskiego, bo Królowa Brytyjska To Nic wobec Apolonii Chałupiec.
  Po Najdzikszym Tańcu można było mnie Wypędzić z Niemiec: SCHOWAJ SOBIE DO D. Satelitarną Detekcję Złota, Skarb Stalina na wykupienie USA i Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej… Nie można było jednak wsadzić mi DO D. silnika spalinowo-parowego VDTW więc załatwiono to niemiecko-japońskim Protektoratem, który ZHOŁDOWAŁ Amerykański Przemysł Samochodowy i kapitał żydoarabski: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE.
  Ponieważ Rockefeller, który wykitował, okazał się BIEDAKIEM to Protekor VDTW łupił go NIEMIŁOSIERNIE, wobec czego Zemścił się ZATRUWAJĄC Synów Abrahama w Tokio a przy okazji Pacyfik.
  KNEBLOWANIE mnie Zmową Milczenia zaskutkowało urządzoną przez Czechów POWODZIĄ TYSIĄCLECIA, która była potrzebna do WYWIEZIENIA metrem fortecznym OLBRZYMIEGO archiwum Prowincji Śląskiej, gdzie składowano też akta UB, SB i Sądowe. To próbuje się powtórzyć ze Skarbcem Hitlera w Wałbrzychu, który ma połączenie metrem fortecznym z Wrocławiem. Metro to użytkowała armia Sowiecka do r. 1984 wożąc czołgi z poligonu pancernego k. Głogowa do zakładów w Maślicach, a w Pradze znaleziono dokumentację Skarbca Hitlera w Wałbrzychu więc można się do niego dostać Od Czech. Pan Dariusz Kwiecień mówi, że Niemcy od roku ODWADNIAJĄ Skarbiec Hitlera, co pokazywał na filmach – więc może załatwianie Wandaluzji PUKANIEM SIĘ w Czoło czy w D. pomoże im…
  Likwidacja Armii Polskiej przez Tuska i SMOLEŃSK były Niezbędne dla wywiezienia Skarbu Włastów z Twierdzy Modlin do USA , gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota. To wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA, płacąc Polakom Ujawnieniem Planu 2007 czyli Granicy Niemiecko-Izraelskiej na Wiśle: http://www.wandaluzja.com/ – Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007//.
  Granica ta miała być zrealizowana uderzeniem 70 dywizji rosyjskich na Dolna Wisłę z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowe oraz białoruskich na Środkową i Ukraińskich na Górną Wisłę. Polskę Lewobrzeżną miała OBRONIĆ Bundeswehra siłą 40 dywizji na KITANACH, ale Chińczycy zagrożeni amerykańską rewindykacją Morza Południowochińskiego Kitanów NIE PRZYSŁALI.
  Czytam Tu i Ówdzie, że Prezydent Trumpf Nie Podał Ręki HOŁDOWNICZCE Angeli Merkel, co znaczy, że Niemcy są ZNOWU Zagrożone Granicą Lechicką na Renie… W tym Świetle to KRADZIEŻ mych dokumentów amerykańskich jawi się jako zmowa Angeli Merkel z Jarosławem Kaczyńskim DLA SZANTAŻOWANIA USA. Jest to bowiem POWTÓRZENIEM przez Bundesdinst mej recenzji książki Awtorchanowa, która została wykorzystana dla ŻYDOWSKIEJ suwerenności Australii na otarcie łez po utracie USA, gdyż Szantażowanie Waszyngtonu Ujawnieniem SKATOWANIA mego Pełnomocnika w NASA jest ZŁAMANIEM doktryn Teodora Roosevelta w Azji i Monroe’go w Ameryce.
  USA przestają być Protektorem Australii i Ameryki Łacińskiej. JA PISAŁEM O TYM WIELOKROTNIE, ALE NIE PUBLIKOWAŁEM TEGO.

 185. Ad. 181: Generał Walter proponował Banderze udział w wojnie Ukraińskiej, ale ten ODMÓWIŁ. Gdyby do tego doszło to mój ojciec musiałby wysłać Banderę ze Złotem Stalina razem z Górą-Doliną, Żukowem i Broz-Tito-Pindarem do Szwajcarii, a wówczas Bandera jako Wypłacalny nie zostałby zabity przez Sowietów.
  Podejrzewam, że warunkiem udziału Bandery w wojnie Ukraińskiej było Potępienie mordów na Polakach. Juszczenko porównywał Banderę do Piłsudskiego, ale to jest Dowód, że Bandera Piłsudskim NIE BYŁ.

 186. Boydar said

  Zupełnie umknęła nam okoliczność 50 000 000 odwiedzin Gajówki. Gratuluję Panie Gajowy, choć te słowa nie oddają treści.

 187. Boydar said

  Fucktycznie, już pora najwyższa

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-jestem-spakowany-wszystkie-sprawy-zalatwilem,wid,18733574,wiadomosc.html?ticaid=118d5c&_ticrsn=3

 188. Boydar said

  A ja pomyślałem z początku że to znowu o Davidzie eR …

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201703215083471-sputnik-tajlandia-zolw/

 189. Boydar said

  Panie NyndruŚ, to nie jest czasem jakaś Pańska znajoma ?

 190. Boydar said

  Kropkę dostawi Pan Macka, bo ja z tego podniecenia zapomniałem.

 191. Boydar said

  za żydopedią – „… Ignacy Hryniewiecki ps. „Kotek” (ur. 1855, zm. 13 marca 1881 w Petersburgu) – polski konspirator i rewolucjonista, działacz terrorystycznej[1] organizacji Narodnaja Wola, zabójca cara Aleksandra II …”

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jozef-pilsudski-prawie-zamachowiec/tlykkzt

  Sprytne, winne polaczki. Tak samo jak teraz u Bat’ki. Ja bym im jednak wszystkim najpierw kazał ściągnąć spodnie.

 192. Głos Prawdy said

  Taki kogut sam z kogokolwiek rosół ugotuje!

  Ten „maluch” jest przedstawicielem rasy Brama – azjatyckiej rasy kur, która poszła od „Szanghajskich” kur, przywiezionych z Chin i dokładnie trzyma w lęku całą okolicę! Jeszcze i w szykownej budce żyje, niebezpieczny!
  .https://www.youtube.com/watch?v=_6oHigzVvPw

 193. Głos Prawdy said

  Siedem zgonów Rockefellera: lekarze odkryli tajemnicę „starego cyborga”

  MEDIA poinformowały o śmierci Davida Rockefellera

  https://riafan.ru/landing/671316-sem-smertei-rokfellera-mediki-raskryli-tainu-starogo-kiborga?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=riafan.ru&utm_term=136374s7953&utm_content=5233645(21 Marca 2017)

  Strona internetowa SPRAWIEDLIWOŚC.NET: http://pravosudija.net/article/smi-obyavili-o-smerti-devida-rokfellera
  Waszyngton, 21 marca. Zmarł w przeddzień miliarder David Rockefeller jeszcze za życia pobił rekord w liczbie przebytych operacji przeszczepu serca. Mu zrobili siedem przeszczepów, a ostatni został dokonany do końca 2016 roku.
  Jak podkreślają lekarze, to ta operacja sama w sobie była niespotykaną – zwykle do takich operacji istnieją ścisłe ograniczenia wiekowe.
  Pogłoski o jego śmierci chodziły latem 2015 roku, biorąc pod uwagę przeniesiona im szóstą w tym czasie operację przeszczepu serca, a także wiek pacjenta, plotki te były niebespodstawne.
  Ostatnią, siódmą operację przeszedł w sierpniu 2016 roku.
  http://www.prezidentpress.ru/news/3160-smert-skosiła-rokfellera-rotshilda-primakova.html

  Śmierć zabrała duszę Rockefellera, Rothschilda, Primakowa
  30 czerwca 2015
  Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca zapadł w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król żydowski” Jewgienij Primakow. Dwa pierwsze odznaczyli się milionami zgonów na Ziemi. Ostatni jeszcze niedawno domagał się od Prezydenta Rosji „oddać” Krym i zabronił pomagać Donbasu. Takie wiadomości przychodzą w ciągu ostatnich godzin i dni.

  Niektórzy obserwatorzy nazywają to śmiercią „żmij”. Ale do śmierci jeszcze daleko, i lepiej będzie liczyć tych „filantropów” pasożytami na ciele cywilizacji.
  Dla podtrzymania życia w tym ciele głównego syjonisty musieli wyciąć serca u sześciu osób! W końcu kwietnia 2015 roku 99-letniego amerykańskiego miliardera Davidowi Rokfellerowi po raz szósty przyszczepili serce, informuje World News Daily Report.
  „Za każdym razem, kiedy mam nowe serce, to jak powiew życia przetacza się po moim ciele”, – cieszył się Rockefeller.
  Widocznie utrzymywać ciało w mniej wiece przystojnej postaci było już niemożliwe, albo spadkobiercy zmęczyli się czekać podziału majątku, a najprawdopodobniej zadziałały oba te czynniki, o śmierci Davida Rockefellera ogłosili oficjalnie.
  Jeszcze jeden gospodarz ludzkich losów niedawno zamienił się w suszący-owoc pod nadzorem lekarzy – Elżbieta II. O jej śmierci nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszono, planują zrobić to we wrześniu-październiku 2017 roku.
  Obserwacyjne obywatele zauważyli, że od pewnego czasu królowa przestała działać publicznie. Po obejrzeniu popularnego programu telewizyjnego „jak w zegarku”, można wyciągnąć prosty wniosek: osiągnięcie zewnętrznego podobieństwa z przedmiotem naśladowania jest całkiem realne, ale szczególna arystokratyczna wymowa i umiejętność mowy dla naśladowcow mogą stać się nieprzekraczalną barierą. Dlatego lalkę pokazują, ale mówić publicznie dopóki nie pozwalają. Pokazują też tylko na krótkich odstępach czasu, pamiętając o możliwościach programów komputerowych analizować i porównywać z obiektem nie tylko wygląd i głos, ale i gesty, chód.
  I jeszcze dwa pośrednich oznak niepełnosprawności jej królewskiej mości — oficjalna wizyta księcia Williama do Paryża, gdzie zginęła tragicznie, a może została zabita jego matka. Zwiedzanie Paryża byłoby nie do pomyślenia za życia jej królewskiej mości. Księciu już „trochę za trzydzieści”, jednak został on pozbawiony możliwości podejmowania samodzielnych decyzji do niedawna. Drugi pośredni objaw, – częste ataki na niego ze strony brytyjskiej prasy, od nadmiernej ingerencji której w swoje życie jeszcze niedawno był chroniony autorytetem jej królewskiej mości. Nie należy zapominać też i o krótkim wyświetleniu komunikatu o śmierci królowej na stronie pałacu Buckingham.
  http://nashaplaneta.su/news/koe_chto_o_smerti_devida_rokfellera/2017-03-22-44269

 194. Isia said

  … (176) Panie Siggi …

  … autor publikacji Franciszek Potulski (nota bene przedstawia się jako polityk, były wiceminister edukacji i nauczyciel) pomylił Pawła Edmunda Strzeleckiego, światowej sławy, wybitnego polskiego podróżnika, badacza i odkrywcę, z jakimś … Czesławem Strzeleckim … takich mamy „wykształconych” polityków i nauczycieli … Gazeta Bałtycka też się nie popisała, drukując artykuł z błędami, a do tego, jak dla mnie, o mocno wątpliwej treści … jako Polka jestem dumna z osiągnięć Rodaków … tylko co ma z polskością wspólnego np. żyd Tusk ? …

  … przy okazji przypomnę, że nasz sławny eksplorator P. E. Strzelecki (1797 – 1873) był z urodzenia Poznaniakiem i tu spoczywa, pochowany w Krypcie Zasłużonych Wielkopolan przy kościele św Wojciecha – urodził się we wsi Głuszyna (obecnie część Poznania), w rodzinie zubożałego szlachcica, dzierżawcy niewielkiego majątku … jego prochy sprowadzono z Londynu do Polski w 1997 roku …

  … znane są dokonania P. E. Strzeleckiego … wiadomo, że odbył 9 – letnią podróż dookoła świata, podczas której prowadził szeroko zakrojone badania przyrodnicze … na przykład:

  … w czasie pobytu na Hawajach, gdzie przybył na początku 1838 roku, odwiedził wyspy Hawai i Oahu, przeprowadzał tu badania wulkanologiczne – w tym celu wspinał się na wulkan Mauna Loa i na skraj czynnego krateru Kilauea – co znalazło następnie wyraz zarówno w trzech jego publikacjach, jak i w wielu pracach zagranicznych, poświęconych wulkanologii w ogóle, a Wyspom Hawajskim w szczególności … nie zaniedbał też Strzelecki dokonać, w czasie pobytu na Hawajach, szeregu obserwacji etnograficznych … swoim zachowaniem i postawą budził szczery szacunek i przyjazne uczucia wśród ludności … na Tahiti zaprzyjaźnił się z ówczesną władczynią wysp, królową Pomare IV, pomógł jej nawet zreformować system sądowy …

  … największe i chyba najbardziej znane osiągnięcia P. E. Strzeleckiego związane są z Australią, do której przybył 25 kwietnia 1839 roku, płynąc z Nowej Zelandii na pokładzie barki „Justine”, lądując w Sydney … c.d.n. …

  http://www.poznanskiehistorie.blogspot.com/2011/06/pawe-edmund-strzelecki-1797-1873.html

 195. Głos Prawdy said

  Benjamin Fulford 20 marca 2017 Rotszyldowie poddają, Korporacja USA zbankrutowała, Republika USA przyjmuje ogólny ludzki los

  Liczne źródła zgadzają się, że Kabała wielbicieli Szatana poniosła druzgocącą klęskę w zeszłym tygodniu. Największa nowość polega na tym, że prezydent USA Donald Trump ogłosił w zeszłym tygodniu, że Firma w Stanach Zjednoczonych, należąca do Kabały i założona w 1861 roku, została zastąpiona Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki, która z kolei została założona w 1776 roku. Więcej o tym można znaleźć tutaj:
  http://alcuinbramerton.blogspot.jp/
  Dlatego rozmowy o tym, że 15 marca rząd przestanie działać, gdy zostanie osiągnięta granica zadłużenia w 20 bilionów dolarów USA, nie udało się zrealizować. Obowiązek należał do Firmy, a nie Republiki. Liczne źródła zgadzają się, że Korparacja ogłoszona bankrutem i nie ma mocy prawnej. Jest to spowodowane tym, że sekretarz stanu firmy w Stanach Zjednoczonych i sługa głównego akcjonariusza firmy Davida Rockefellera juniora Rex Tillerson zawiódł w swoich próbach uzyskać finansowanie dla tego w Azji w zeszłym tygodniu, jak donoszą źródła z azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

  Rotszyldowie i również próbowali powstrzymać się od bankructwa, zdobywając Koreę Północną. Korea północna jest miejscem znalezienia wielkiego skarbu cennych minerałów i innych podziemnych zasobów znajdujących się wokół świętej koreańskiej góry Pekty, mówią azjatyckie źródła tajnego stowarzyszenia.
  Teraz można potwierdzić, że francuski oddział rodziny Rothschildów niedawno zorganizował w Malezji morderstwo fałszywego Kim Yong Nam, aby zdyskredytować Kim Dzong Eun i odsunąć od władzy. Liczyli zastąpić go fałszywym starszym synem Kim Yong-Nam (Kim Han Sol), którego mieli nadzieję przedstawić jako prawowitego dziedzica koreańskiego tronu. Źródła z Białego Smoka twierdzą, że azjatyckie tajne stowarzyszenia nie łudziły się tym i mówiły, że za tą nieudaną fabułą stoją Rotszeldowie, a nie CIA.
  Rex Tillerson, ze swojej strony, publicznie groził w zeszłym tygodniu uchwycić Koreę Północną siła militarna w imieniu swoich mistrzów Rockefellerów. „Rex może co chce szczekać do Rocky’ ego, ale na półwyspie Koreańskim nie będzie wojny”, — o tym mówili źródła w Pentagonie.

  Być może, na Bliskim Wschodzie może być wojna, aby obalić satanistów, którzy zajęli rząd Izraela, mówią źródła w Pentagonie.
  Aby zmusić Izrael pogodzić sie, amerykański generał Joseph Dunford w zeszłym tygodniu spotkał się z królem Jordanii Аbdulem II, aby umocnic sojusz przeciwko Izraelowi, informują źródła w Pentagonie. W wyniku „Izrael jest teraz otoczony wojskowa koalicją, Syrii, Libanu, Hezbollahu, Egiptu, Jordanii, Iraku, Iranu i Turcji, tak jak Wielka trójka [Chiny, USA i Rosja], zmuszają go do pokoju” — powiedzieli źródła.
  W obliczu takiej sytuacji, premier Izraela i satanista Benjamin Netanjahu 19 marca wyleciał do Chin, aby znaleźć ochronę u najwyższego przywódcy Si Цзиньпина. Źródła w Pentagonie przewidują, że „Bibi również nie otrzyma miłości od Si, który może zażądać zaprzestania ataku Izraela na Syrię, zwrotu wzgórz golan, przywrocenia dwóch państw dla Palestyny i porażki ISIS, i dlatego Chiny mogą odbudować Bliski Wschód i dalej promować Euroaziacką Integrację”.
  Arabska rodzina królewska jest również w Chinach, domagając się ochrony po tym, jak nie udało się uzyskać azyl ani w Japonii, ani w Indonezji, mówią źródła w Społeczeństwie Białego Smoka. W Japonii przed telewizorami był wystawiony wyraźnie fałszywy „Król Salman”, który wyglądał o wiele młodziej prawdziwego Króla i nie wyglądał starcem, jak prawdziwy król. Oznacza to, że prawdziwy król nie żyje. „Zamerykanizowany” Książę Muhammad bin Найеф teraz król Arabii Saudyjskiej.
  To wyjaśnia, dlaczego w zeszłym tygodniu rial książę Salman Ben poleciał do Waszyngtonu, aby znaleźć ochronę u Donalda Trumpa. Źródła w Pentagonie mówią, że w ochronie odmówiono. Trump również odmówił łapówki Salmana, mające na celu to, aby nie stosować „аntysaudyjską ustawe o terroryzm — 911”, — w dalszym ciągu źródła. Trump teraz również świadom jest faktu, że Bill Gates i Sen Масаеши występowali jako reprezentanci Salmana ze swoimi propozycjami funduszu inwestycyjnego w wysokości 100 mld dolarów, mówią.
  Trump też nie chciał wziąć łapówkę, zaproponowaną przez kanclerz Niemiec Angelą Merkel w zeszłym tygodniu, aby nie chwytać za kelnerzy Rothschildów — takich jak John Mccain i Hillary Clinton, w dalszym ciągu źródła. Właśnie to stało za publiczną odmową Trumpa uścisnąć rękę Merkel.
  Źródła w Pentagonie także twierdzą, że „na Francję może być wywierana presja, lub wprowadzanie sił specjalnych i agentów CIA do transmisji Obamy [sługi Rothschildów] z Tahiti, aby stanął przed zarzutami związanymi z narkotykami, słuchając rozmów, pobudzaniem do buntu itp.”
  Źródła CIA ze swojej strony mówią, że Anthony Weiner i inni przestępcy-pedofile „śpiewaja jak kanarek”, i zapewniają FBI wiele świadectw o wysokich pedofilach i związane z nimi sieci szantażu na szczycie zachodnich światowych struktur władzy.
  Reżym Trumpa również zamierza dobić nielegalny handel narkotykami w Ameryce Południowej. Dlatego straż przybrzeżna USA „nie tylko nie przeżyła cięć budżetową, ale nawet może dostać więcej pieniędzy, marynarki, informacji i pomocy wojskowej, aby zniszczyć columbijskie i meksykańskie kartele Bushów”, źródła mówią.
  Dostępne są również dane o tym, że wysiłki na rzecz zakończenia prania brudnych pieniędzy uzyskanych nielegalnie, zaczynają przynosić owoce. Źródła w amerykańskiej branży finansowej mówią, że południowoamerykańskie krolowie narkotykow wykorzystują swoje zwykłe dolary na zakup dinara irackiego jako metody prania brudnych pieniędzy. Jednak, ponieważ frakcja Clintona/Busha przegrała wybory w USA, te tajlandzkie mało prawdopodobne nadają się do stosowania, źródła mówią.
  Jednak, Azjatycka Tajemna spółka i źródła w Spółce Białego Smoka jest zgodna z tamtym, że odkąd lata „narkotycznej wojny” nie potrafiły nic zrobić dla wykorzenienia corocznego bezprawnego narkobiznesu do 2-3 trylionów dolarów, długoterminową decyzją nadal będzie legalizacja i regulacja narkotycznych substancji, żeby sprowadzić do minimum wyrządzoną nimi stratę i wyrwać pieniądze z rąk przestępczych band. Źródła zawiadamiają, że w tym kierunku toczą się tajne negocjacje.
  Azjatyckie źródła tajnego stowarzyszenia mówią też, że ponieważ mocarstwa zachodnie nie chcą przekazać kontrolę nad systemem dolara USA, teraz oczekują, że ona będzie stopniowo zastąpiona systemem, w którym zaangażowane beda”cztery lub pięć kluczowych walut.
  Tymczasem Republika Stanów Zjednoczonych zgodziła się wspierać chińską koncepcję „ludzkiej współnoty z ogólnym losem”. Ten chiński pomysł został przyjęty jednogłośnie w zeszłym tygodniu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.
  http://news.xinhuanet.com/english/2017-03/18/c_136139045.htm
  Chińczykom też dali zielone światło, aby iść do przodu z masowymi infrastrukturalnymi planami, skierowanymi na to, aby uczynić świat bardziej połączonym. Jako część tego, Republika USA kończy wszelkie wsparcie działań wojennych w takich miejscach jak Afryka i Bliski Wschód, mające na celu udaremnienie chińskiej infrastruktury, mówią źródła w Pentagonie.
  Zachodnie ośrodki władzy również zaczęli akceptować propozycji Społeczeństwa Białego Smoka o tworzeniu zachodniej agencji planowania przyszłości dla organizacji dużych projektów na rzecz poprawy światowych standardów życia, a także w celu przywrócenia i poprawy naturalnych ekosystemów. To będzie oznaczać dodawanie oceanom ryb, przywracanie lasów deszczowych, transformacja pustyń i obszarów arktycznych w zielone i nasze wyjście i rozszerzanie się Wszechświata. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie powiadomione o tym, wraz z wydaniem ogromnych środków, aby było to możliwe.
  Prowadzone są również wstępne rozmowy o tym, aby świętować nowy Złoty Wiek nowym systemem kalendarza, który zastąpi kalendarz gregoriański na zachodzie. Oznaczać to będzie powrót do tego samego obwodu roku w nowym światowym kalendarzu. System będzie oparty na ruchu Słońca i Księżyca. Komisja ekspertów opracowuje wszystkie szczegóły.
  http://www.liveinternet.ru/users/mila111111/post411481240/

 196. Głos Prawdy said

  Zasady zdrowia wg Nieumywakina (napisy)
  .https://www.youtube.com/watch?v=iyZTBYuLpbM

  Prof Nieumywakin Naturalne uzdrawianie (napisy)
  .https://www.youtube.com/watch?v=tzZILlrcZQs

 197. Głos Prawdy said

  Nostra Gloria è la Croce

 198. Głos Prawdy said

  Główni syjoniści znajdują się w Watykanie, niech spróbują do nich dobrać się, a nic im się nie uda, bo tam istne demony siedzą, którym na razie dozwolono przez Boga niszczyć Kościół i ludzkość. Oczywicie, że nie wszyscy, ale teraz większość.

 199. Głos Prawdy said

  Licznik wejść przekroczył 50 mil. I to nie granica. Brawo!

 200. revers said

  Dlaczego naczelnik Kaczynski robi dzis w Londynie za pania Premier, Prezydenta, korpus dyplomatyczny w spotkaniu z premier May?

 201. Boydar said

  „… główni syjoniści znajdują się w Watykanie …” – GP (196)

  No, i z tego powodu tyle o nich wiemy; cieniasy !

 202. Zerohero said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bliski-wschod?zobacz/robert-winnicki-do-pis-dlaczego-uwazacie-ze-izraelowi-wolno-lamac-prawo-miedzynarodowe-a-rosji-nie-wolno-

  Lider Ruchu Narodowego zauważa, że stosunki Polski z Izraelem są intensywne, a rząd RP ocenia je pozytywnie. Ma to miejsce mimo tego, iż Izrael łamie prawo międzynarodowe, naruszając przestrzeń powietrzną Syryjskiej Republiki Arabskiej, jak i rozbudowując nielegalne osiedla na terytoriach palestyńskich.
  (…)
  Winnicki podkreśla, że zarazem zarzuty wobec Rosji o łamanie prawa międzynarodowego pojawiają się ze strony rządu za każdym razem, gdy ten zabiera głos o stosunkach polsko-rosyjskich

 203. revers said

  jka tam panie Boydar czarnoziem na zamojszczznie zostal sie jeszcze po okupantach niemieckich?

  Bo ci nowi okupanci nie daruja juz jada z czarnoziemem do Szwecji, hollandii i nie wiadomo ggdzie jeszcze Reich tez czeka, albo przysla swoich Junkerow, a Junkerzy sprawni w poslugiwaniu sie bronia..

  http://artyushenkooleg.ru/wp-oleg/archives/15920

 204. revers said

  Majdan z batka sie nie udal, co na to wtajemniczenii Polacy?

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201703215082938-Lukaszenka-prowokacja-Bialorus-obozy-treningowe-Polska/

  Znowu brakuje demokracji i nie mozna sobie postrzelac z okien hotelowych po plecach demonstratow i tubylczej milicji.

 205. Siekiera_Motyka said

  „Rok temu podopieczni Leszka Balcerowicza w PKP Cargo wywalili 450 mln PLN na idiotyczny zakup czeskiej firmy od rezydującego w Szwajcarii kontrowersyjnego oligarchy Zdenka Bakaly. Teraz Puls Biznesu pisze, że PKP Cargo zbliżają się do dna.”

  http://www.anty-news.waw.pl/gospodarka/oddaj-450-milionow/

 206. snag said

  Multi – culti w Szwecji ,…

  46 letni laciaty z Iraku w osrodku dla uchodzcow Szwecji zmuszal dziesiecioletnią do oglądania porno i gwalcil. W sierpniu i wrzesniu gwalcil kobiete – Dostal 6 lat i deportacje po odsiadce – Kara zbyt surowa … Zlozyl odwolanie ,…

  Sweden: Asylum Seeker Forced 10-Year-Old to Watch Porn Before Raping Her
  ——————————————————
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/22/sweden-asylum-seeker-forced-10-year-old-watch-porn-raping/

  An asylum seeker who forced a 10-year-old to watch pornographic films before raping her is now pleading with the Swedish government not to deport him back to Iraq.

 207. Lily said

  Re198;Revers
  Jedno jest pewne,cos NACZELNIKA strasznie
  uwiera.Jak sam sie wygadal,” obiecal Mame,
  ze nie bedzie latal samolotami”.
  Jaroslawie Kaczynski?,jak mozesz lamac
  obietnice raz dana…Jak mozesz?.
  Lamanie obietnic wyborczych,tez ZLE swiadczy,
  ale Mame.

 208. snag said

  Co piaty noworodek w Danii dzieckiem imigrantow – Syryjczycy prowadza ,…

  ‘One in Five’ Danish Newborns Has Foreign Heritage, Syrians Largest Group
  ——————————————————————
  http://www.breitbart.com/london/2017/03/22/one-five-danish-newborns-foreign-heritage-syrians-largest-group/

  The proportion of babies born to mothers with an immigrant background in Denmark has risen dramatically in ten years, largely because of Syrian arrivals.

 209. snag said

  Tak trzymac ,…

  Ilosc uchodzcow w pierwszych 2 miesiacach 2017 ,…

  .http://img.static.reliefweb.int/sites/reliefweb.int/files/styles/report-large/public/report-images/medupdate20170228-1.jpg?itok=QxM6sgYG

 210. Siggi said

  193/Isia said
  ———-
  Pani Isia ,dziękuje za wnikliwe czytanie i rzeczowe uzupełnienie naprawiające błąd.Akurat nie znałem tych epizodów podróżniczo-badawczych P.E.Strzeleckiego.Mnię już wystarczy,że On Poznaniak,to już kapelusz leci z mojej łysiny i biję głęboku ukłon Wielkiemu Polakowi.Ja,jako lubuski mieszkaniec byłem i jestem pod silnym wpływem wielkopolskim.O mało co to bym ożenił się z Wiekopolanką,ale im ją sprzątnęli spod nosa inni.Ożeniłem się z Galicją i pasujemy do siebie jak…pięść do oka.To mi nawet powiedział znany krajowy cyfrolog Al.Sawa,gdy mu podałem tylko nasze daty urodzenia.Gadał na ten temat jak najęty,jakby ktoś przed chwilą do niego zadzwonił i zrelacjonował jak to u nas się ma.Jak go zapytałem…Alek,skąd ty to wszystko wiesz,sąsiadka moja dzwoniła?On odpowiedział,że …z cyfr dat urodzenia.Taki on nadprzyrodzony tylko,że lubi wypić,ale geniusz zwykle idzie w parze z wódą.
  Tusk-Żyd?A w gazetach zawsze pisało,że on Kaszub.Ale to chyba wszystko jedno.Nie?Kaszubski i ydish b.podobne.
  Pozdr.

 211. Siggi said

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201703225079506-Piechota-do-Rosji-Zrozumiec-Rosjan-Zofia-Babczynska-Jelonek/

 212. guła said

  „Nie da się w całości i kompletnie wyniszczyć ducha Narodu Polskiego do czego zmierza sitwa totalnej opozycji w Polsce anno domini 2015 – 2017, posiłkując się deklaracją carycy Katarzyny II, tworząc de novo Konfederację Targowicką – bis.
  To jest niemożliwe. A już na pewno nie, mając Boga za swojego sprzymierzeńca… Jeśli komuś wydaje sie, że ta cała degeneracja nie odbije sie echem i nie trafi z powrotem do tych „fałszywych elit” to sie grubo myli.
  W myśl powiedzenia, kto mieczem wojuje od miecza ginie.”
  http://3obieg.pl/atak-na-polske-wzorem-carycy-katarzyny-ii-konfederacji-targowickiej-ciag-dalszy

 213. Isia said

  … (193) c.d. …

  … sięgnęłam na półkę po książkę Wacława Słabczyńskiego, zatytułowaną „Polscy podróżnicy i odkrywcy” … oto, co pisze autor o P. E. Strzeleckim … dopiero jego podróże „otwierają zaszczytnie polskie badania naukowe w Australii i Oceanii w XIX wieku” … dalej, wysuwa on na czoło, co najmniej kilka wybitnych, trwałych osiągnięć (Strzeleckiego) w tej części świata …

  … „Gdy Strzelecki przybył do Australii, zwanej wówczas Nową Południową Walią, tylko jej wybrzeża i to tylko w części zamieszkanej były znane. Całe wnętrze była to „terra incognita”.

  … (…) Polakowi zaproponowano na wstępie zorganizowanie wyprawy na północ kontynentu, gdzie wkrótce po tym zginął bez wieści podróżnik niemiecki L. Leichhardt. Jednakże Strzelecki, kierowany doświadczeniem geologa, wybrał przeciwny kierunek, na południe, i zdecydował się zbadać południowy odcinek Wielkich Gór Wododziałowych, uważając to za najważniejszy w danej chwili problem eksploracji geograficznej. W rezultacie zbadał i odkrył dla nauki najwyższe pasmo tych gór, Góry Śnieżne, odkrył najwyższy szczyt na tym kontynencie (i jako pierwszy wspiął się na ten szczyt, liczący 2226,5 m n.p.m. – przyp. mój), określił jego wysokość i nazwał go Górą Kościuszki.” Trzeba podkreślić, że Strzelecki przeszedł wówczas przez tereny, do których nie dotarł jeszcze żaden biały człowiek.

  … „Następnym osiągnięciem Polaka było odkrycie żyznej krainy po południowo – wschodniej stronie gór, którą nazwał na cześć ówczesnego gubernatora Nowej Południowej Walii „Gippsland”. (…) W dolinie Latrobe tej krainy znajdują się jedne z największych na świecie pokłady węgla brunatnego (…).

  … Podróżnik polski odkrył też w dolinie Clwydd i okręgu Wellington koło Bathurst cząstki złota, o czym zawiadomił władze australijskie, jednakże (,,,) proszono go o zachowanie tego odkrycia w tajemnicy. Strzelecki, ze szkodą dla swej reputacji geologa, zgodził się na to (…).”

  … Strzelecki wszędzie, gdzie dotarł, prowadził badania szeroko zakrojone, geograficzne, geologiczne i klimatyczne, obserwował życie i zwyczaje Aborygenów, opisywał florę i faunę Australii.

  … „Duże zasługi położył Strzelecki dla Tasmanii, gdzie przybył 24 lipca 1840 roku. Podobnie jak na stałym kontynencie, zajął się badaniem budowy geologicznej tej wyspy, szczególną jednak uwagę zwrócił na zagadnienie nawodnienia terenów rolniczych oraz na sprawę wykorzystania istniejących pokładów węgla, których odkrył kilka i opisał. Ponadto (…) w okręgu Sorell, koło Asbestos Ranges, odkrył ślady pokładów rud miedzi i złotodajnego kwarcu.

  … W tym także czasie, około połowy grudnia 1841 roku, na zaproszenie ówczesnego kapitana słynnego statku „Beagle”, J. L. Stokesa, wziął udział w wyprawie badawczej do wysp Cieśniny Bassa, która potrwała około dwóch miesięcy i przyczyniła się między innymi do zrealizowania pragnienia Strzeleckiego, aby zbadać Gippsland od strony morza.

  … W pracach swych na Tasmanii Polak spotkał się ze zrozumieniem i poparciem gubernatora tej wyspy, słynnego podróżnika arktycznego Johna Franklina, z którym nawiązał odtąd serdeczną i trwałą przyjaźń.”

  … W 1845 roku P. E. Strzelecki opublikował w Londynie swoje wiekopomne dzieło. pierwszą naukową książkę o Australii p.t. „Physical Description of New South Wales and Van Diemen’s Land” („Fizyczny opis Nowej Południowej Walii i Ziemi van Diemena” *), wysoko ocenioną, za którą otrzymał złoty medal Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne).
  … Strzelecki opracował też ogromnych rozmiarów mapę geologiczną Nowej Południowej Walii i Tasmanii, długości 25 stóp na 5 stóp szerokości, którą historyk australijski W. L. Haward nazwał „prawdopodobnie pierwsza mapą geologiczną opracowaną o jakiejkolwiek części Australii.”

  * Ziemia van Diemena – dawna nazwa Tasmanii

 214. Maciuś said

  Zdaniem wiceministra infrastruktury „koszt budowy Centralnego Portu Lotniczego wyniesie od 20 do 30 MILIARDÓW złotych”.
  Imponujący jest ten rozrzut w szacunkach. Co tam 10 mld ZŁOCISZY w jedną lub drugą stronę.
  Grunt, że się bawimy na kredyt. Bal na Titanicu (dla niepoznaki zwanym III RP) trwa.

 215. Miet said

  Cały czas dzisiaj od rana w TV i na necie wrze o Londynie i strzelaninie pod Parlamentem.
  Jak na razie jena osoba zabita i wiele (dokładna liczba nie jest znana) rannych.
  Według mnie, to wygląda na ciąg dalszy tego co odbyło się w Niemczech i Francji.
  Jedno można stwierdzić, że sławetne multi-kulti pokazuje się w całej krasie w Europie.

  Może to dobrze wpłynie na naszą tutaj hamerykańską durnotę, i ta durnota przestanie flekować Trumpa za jego posunięcia w polityce emigracyjnej. Może…

 216. Siggi said

  No,no,niewinne złego początki…nie?
  https://www.petycjeonline.com/referendum_w_sprawie_wyjcia_polski_z_unii_europejskiej

 217. snag said

  Miet ,…

  BBC donosi ze cztery ,…

  https://twitter.com/BBCNews?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

 218. Maciuś said

  Ja uważam, że dzisiejsze zamachy terrorystyczne to kolejna „operacja fałszywej flagi”, której celem jest dalsze ograniczenia swobód obywatelskich w imię „bezpieczeństwa”.
  Spodziewajmy się następnych „zamachów”.
  Oczywiście, szaleńcy, psychopaci, którzy STOPNIOWO wprowadzają Nowy Porządek Świata posługują się islamskimi mordercami/psychopatami, których łatwo podpuścić przeciwko białym narodom europejskim.

  Przypomnę tym, którzy nie wiedzą czym jest Nowy Porządek Świata (NWO – the New World Order)
  Celem ostatecznym Nowego Porządku Świata jest likwidacja państw narodowych, wprowadzenie jednego światowego rządu kontrolowanego przez tak zwaną „światową elitę” – czyli psychopatów z rodzin: Rockefellerów, Rotschildów, Morganów i innych, jednej światowej waluty oraz celem NWO jest także totalna kontrola ludności.
  Ażeby to wszystko co oni planują ziściło się, wpierw zostanie wywołana (sprowokowana?) III wojna światowa, prawdopodobnie na tle religinym, której celem będzie RADYKALNE OGRANICZENIE LUDZI NA ZIEMI – wówczas będzie można tę resztkę ludzi łatwiej kontrolować.
  Ziemia stanie się jednym wielkim ŁAGREM.
  O to właśnie im chodzi.

 219. Siggi said

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-sukces-tworcow-wolynia-porazka-krytykantow,nId,2372311

 220. NICK said

  Snag. (217). Bo to są donosiciele a nie źródła.
  Zresztą, Pan wie… .

 221. Maciuś said

  Ponieważ Polska nic nie znaczy na arenie międzynarodowej, tak zwani „pożyteczni idioci” lub/oraz agenci obcych mocarstw głoszą wszem i wobec, że należy „wspierać międzynarodowe korporacje poprzez dawanie im ulg podatkowych, by te inwestowały w nasz kraj”.
  Normalny człowiek powiedziałby, że należy OBNIŻYĆ PODATKI WSZYSTKIM PODMIOTOM GOSPODARCZYM, UPROŚCIĆ PRAWO PODATKOWE i co najważniejsze – uwolnić Polskę od ETATYZMU.
  Tymczasem, mamy do czynienia ze wspieraniem korporacji i z jednoczesnym NISZCZENIEM polskich małych i średnich firm, które wytwarzają WIĘKSZOŚĆ produktu krajowego brutto.
  Rządy dofinansowują niepolskie przedsiębiorstwa oraz te, które zatrudniają obcokrajowców – dokładnie mam na myśli Ukraińców.
  Jak to możliwe, że bogaty Mercedes finansowany jest przez polskich Januszy biznesu? Jak to możliwe, że w naszym kraju rządy nakładają na pracowników najemnych podatki, by potem przekazywać je w formie dofinansowań do wielkiego biznesu? Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
  Czy przypadkiem nie jest tak, że taki Rysio Petru czy też wicepremier Matek Morawiecki w rządzie Szydło są zwykłymi marionetkami w rękach korporacji międzynarodowych?
  Zauważmy, że cała działalność, tak obecnych, jak i poprzednich rządów, polega na niczym innym jak na podkładaniu kłód pod nogi polskim przedsiębiorcom, by ci nigdy nie urośli na tyle, by zagrozić interesom bezpańskich, międzynarodowych korporacji, które już dawno zatraciły to COŚ, co posiadają małe firmy – WIGOR młodości!
  Na koniec pocieszająca rzecz: z końcem zimy zszedł z tego świata jeden z władców marionetek – Dawid Rockefeller.
  Początek wiosny ‚2017 zaczęliśmy BEZ jego fizycznej obecności na tym ziemskim padole.
  To chyba jest jakiś znak… Oby.

 222. Konichiwa said

  do 210 Maciuś said … szaleńcy, psychopaci…

  Maciusiu drogi! Zamachowcy to wierni starotestamentowemu Jahwe i jego klonowi muzułmańskiemu, Allahowi.
  Nie znaczy to wcale, że liczba ludności na Ziemi (bez Marsa) jest nieograniczona.
  Pozdrawiam

 223. Maciuś said

  PiSDA chce wprowadzić kadencyjność dla samorządowców!
  To jest za przeproszeniem k*ure*ws*two.
  Dlaczego? O ile ten pomysł byłby dobry dla wielkich miast, bo w nich wybory są czysto polityczne (syndrom warszawski), to w małych miastach, miasteczkach oraz na wsiach wyborcy wybierają tych, których znają i którzy są sprawdzeni w gospodarzeniu ich gminą czy wsią,
  Według nowego prawa, ludzie będą zmuszeni głosować na kogoś innego, z zewnątrz mimo iż oni chcieliby ponownie oddać swoje głosy na tych, którzy się sprawdzili, których mieszkańcy dobrze znają.
  Za to:
  „Dzięki” nowemu prawu znajdzie się miejsce dla towarzyszy – kandydatów na sołtysów/wójtów/burmistrzów przywiezionych w teczce przez partie – GŁÓWNEGO NURTU – a jakże (!) i to ONI będą kandydować!!! Wiecie chyba, że niekoniecznie trzeba być zameldowanym w miejscowości, której zamierza się być włodarzem?
  Tak więc, dzięki rządom PiSDY nawet samorządy małych społeczności w ten oto sposób zostaną upolitycznione, czyniąc je PARTYJNYMI. Tfu! K*u*rw*a mać!
  PS. Wprowadzenie kadencyjności dla samorządowców było jednym z postulatów zapomnianego już Ruchu Palikota.
  Jeszcze jedno: NIECH LEPIEJ K———-U—————-RW———–Y OGRANICZĄ KADENCYJNOŚĆ W POLSKIM PARLAMENCIE!

 224. Maciuś said

  NAJPIERW PACANIE – Konichiwa said” – ZAŁÓŻ LEPSZE OKULARY JAK PIJESZ DO MNIE. JA NIE JESTEM SPOD ‚210’ TYLKO ‚214’.

 225. Konichiwa said

  do 209 to wszystko jest winą Gangu Olsena

 226. Maciuś said

  US jeszcze bym ścierpiał (pod warunkiem likwidacji PITu i CITu). Jakieś podatki jednakowoż być muszą. Na dzisiaj zostawiłbym VAT (na poziomie uniokołchozowego minimum 15 %) a dochodowe zastąpiłbym przychodowym na poziomie niewiele ponad 1 %. Ci, którzy opłacali „składki” ZUS bez problemu mogliby być obsłużeni przez jednego urzędasa w lokalnym magistracie, który wpisałby do komputera stałe zlecenie przelewu. Nie wszyscy mają konto zatem może być stosowna umowa z Pocztą Polską. Ubezpieczenie zdrowotne – wyłącznie dobrowolne i prywatne (jest o wiele tańsze). ZUS – DO LIKWIDACJI!!!

 227. Konichiwa said

  do 224 Maciuś said: a kto by do ciebie synku pił? Komentarz dotyczył tematu wiary w 70 rajskich dziewic.

 228. Maciuś said

  Normalny prezydent w normalnym kraju wezwalby ministra WOJNY do siebie na dywanik, albo do pokoju przesłuchań i wygarnął wariatowi co myśli o nim i o tym co wyprawia w tzw. Wojsku Polskim.
  Po rozmowie zaś dalby wniosek o zdymisjonowanie oszołoma.
  Pisanie listow niech sobie zostawi do Martynki Kaczyńskiej, która jest na etapie szukania trzeciego męża

 229. Maciuś said

  227
  Synka kmiociaro możesz nazywać swojego Nojdóra jak go spłodziłeś patafianie.

 230. Konichiwa said

  do 216 Powody wyjścia z Unii Europejskiej:

  Popieram i głosuję za socjalizmem szwedzkim gdańskich stoczniowców, co zostali bezrobotnymi marzycielami.

 231. NICK said

  (224)
  „NAJPIERW PACANIE – Konichiwa said” – ZAŁÓŻ LEPSZE OKULARY JAK PIJESZ DO MNIE. JA NIE JESTEM SPOD ‚210’ TYLKO ‚214’”

  Bez komentarza.

 232. Maciuś said

  „Gdy czytamy o obscenicznych historiach, niecnych uczynkach,
  okrutnych i poprzedzonych torturami egzekucjach, nieustannej
  chęci zemsty, którą wypełniona jest ponad połowa Biblii, dochodzimy
  do wniosku, że należałoby ją raczej nazwać słowem demona niż słowem bożym.
  Służyła (…) ona korupcji i brutalizacji rodzaju ludzkiego.” Thomas Paine (1737–1809)
  – angielski pisarz i myśliciel okresu oświecenia.

 233. Maciuś said

  Dwa rodzaje polskich alimenciarzy:
  Kijowski-alimenciarz pasywny
  Sędzia Żurek-alimenciarz ofensywny

 234. Konichiwa said

  do 229 Maciusia. Nie bądź chamem i ciesz się, że nie zwróciłem sie do ciebie per wnuczku.

 235. Maciuś said

  223
  nie jesteśmy śmieciu nic nieznaczący na Ty.

  Z innej beki:
  Zawsze byłem i jestem przeciwny jakiemukolwiek finasowaniu partii politycznych z budżetu państwa. Jednocześnie uważam, że tak długo jak długo będzie ono utrzymane to partie, którym przysługuje powinny je brać. Dlaczego? Bo tak jest po prostu uczciwie. Uczciwie w stosunku do własnych wyborców, którzy przecież w podatkach łożą na te dotacje więc dlaczego ich partia miałaby z nich rezygnować, a następnie ponownie zwracać się do wyborców o wsparcie.
  Jednocześnie pobieranie tych dotacji -skoro są- jest uczciwe bo wtedy nie trzeba kombinować jakby tu je wziąć – bo pieniądze są przecież potrzebne na działalność – ale tak żeby wszyscy myśleli, że my przecież ich nie bierzemy!
  Znany przywódca partii przeciwnej dotacjom dla partii, właśnie ogłosił ile to partie pobrały tych dotacji. Pewnie wszyscy już domyślili się, że oczywiście ten dygnitarz to wicemarszałek sejmu pan Stanisław Tyszka, a partia to Kukiz’15.
  Tak, tak wiem, że to nietakt pisać, iż Kukiz’15 to partia bo oni przecież Stowarzyszenie.
  No to proponuję kilka cytatów ze statutu tego „stowarzyszenia”.
  „Par.12
  1. Stowarzyszenie może brać udział w kampaniach wyborczych
  obejmujących wybory Prezydenta RP, wybory do Sejmu i Senatu,
  wyborach samorządowych, wyborach do Parlamentu Europejskiego
  oraz innych istotnych z uwagi na realizację misji i celu Stowarzyszenia…
  §20
  1. Najwyższą Władzą Stowarzyszenia jest Krajowe Zgromadzenie
  Delegatów …
  KLUB PARLAMENTARNY
  §27
  1. Klub Parlamentarny jest organem doradczym i opiniodawczym Zarządu Krajowego …
  §28
  1. Do zadań Klubu Parlamentarnego należy:
  a) realizacja misji i celów Stowarzyszenia;
  b) wspieranie Zarządu Krajowego” …
  MAJĄTEK STOWARZYSZENIA
  § 37
  1. Dla realizowania swoich celów i zadań statutowych Stowarzyszenie
  posiada majątek, który tworzy się z następujących źródeł:
  a) składki członkowskie,
  b) dotacje, subwencje, spadki, zapisy i darowizny,
  c) dochody z własnej działalności, w tym z działalności
  gospodarczej,…”.

  Gdy słyszę twierdzenia Kukiz’15, że oni nie są partią polityczną to przypominam sobie jak to różni towarzysze partyjni w czasach PRL krytykując swoich oponentów wołali z równym przekonaniem;
  „my to kolektyw, oni to klika”!
  Namawiam więc każdego aby sobie przestudiował statut tego stowarzyszenia i porównał go ze statutem jakiejś partii politycznej. Czy w statutach partii aby nie chodzi również o udział w kampaniach wyborczych i czy przypadkiem do zadań klubu parlamentarnego nie należy (patrz par.27 ) „realizacja misji i celów” Partii?
  A czym ten statut różni się od statutu partii politycznej?
  Przede wszystkim tym, że partia nie może prowadzić działalności gospodarczej, a stowarzyszenie może ( patrz par. 37 pkt. 1c ).

  I jeszcze jeden składnik Kukiz’15 – Fundacja „Potrafisz Polsko”.

  „Kukiz’15-Wesprzyj nas!

  Fundacja „Potrafisz Polsko” jest Organizacją Pożytku Publicznego. Tym samym dzięki zapisom Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. Nr 96 poz. 873), można nas wspomóc w realizacji celów statutowych, przekazując nam 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.
  Wesprzyj nas i przekaż swój 1% podatku na realizację celów statutowych.” – możemy przeczytać na stronie Fundacji.

  Teraz okres rozliczeń podatku PIT więc jakby co to każdy już wie gdzie może swój 1% przekazać?!

  I teraz wróćmy do tych paskudnych subwencji.
  Kukiz’15 oczywiście nie bierze żadnych subwencji.
  Bierze dotacje.
  Oczywiście nie partia bo nie istnieje, nie stowarzyszenie ale kto ? Tak, tak Fundacja „Potrafisz Polsko” !
  Aż mam ochotę zakrzyknąć; „Polak potrafi!
  Ile tej dotacji? Niewiele, ok. 3 mln złotych.
  http://www.se.pl/…/wbrew-zapowiedziom-kukiz-ciagnie-miliony…
  A kto tam we władzach tej Fundacji? Nasz niezłomny rycerz przejrzystości finansowej partii politycznych pan marszałek Stanisław Tyszka jako przewodniczący Rady Fundacji.
  A władze Stowarzyszenia? Prezes – pan poseł Paweł Kukiz czyli Pierwszy Wojownik Rzeczypospolitej.
  I prosty członek , zarządu oczywiście pan marszałek Stanisław Tyszka.
  I jak tam napisał wczoraj pan marszałek Stanisław Tyszka na FB:
  „Dlatego Kukiz ’15 jest za zniesieniem subwencji dla partii politycznych. To marnotrawstwo środków publicznych. Obywatele nie powinni być zmuszani do finansowania harców polityków.
  Sami takiej subwencji nie pobieramy, jako jedyna siła polityczna w Sejmie… I dlatego trzeba zlikwidować subwencje dla partiokracji!”.

  Tak jest, zlikwidujmy subwencje dla partii. Niech żyją dotacje dla fundacji!?
  I na zakończenie. Wszystkie działania Kukiz’15, które przedstawiłem są absolutnie zgodne z prawem. Nie naruszają żadnego przepisu. #StopPartiokracji – prawda?

  Leszek Samborski

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wbrew-zapowiedziom-kukiz-ciagnie-miliony-z-budzetu-panstwa_893121.html

Sorry, the comment form is closed at this time.