Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Iluminaci, czyli tajna amerykańska organizacja. Oto ich cele, struktury i sposoby działania.

Posted by Marucha w dniu 2017-03-20 (Poniedziałek)

Wiele osób, nazywa ich „spiskowcami”, „dziwakami”, „oszołomami”. Czy głoszą prawdę, a ich teorię „spiskowe” mają potwierdzenie w rzeczywistości?

Kobieta wychowana wśród Iluminatów opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.

Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem, by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykowali i szykują nam Illuminati.

Svali wyjaśnia dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i oraz, że nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia, że Bush i jego była administracja należą do Illuminati tak samo zresztą, jak przytłaczająca część światowej klasy politycznej.

W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-częściowy wywiad przez emaile.

W co wierzą Illuminati?

Svali: Grupy Illuminati praktykują coś, co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków, że korzenie tych zwyczajów sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu (Kabała – przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci różne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… Wiem, że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.

Johann Adam Weishaupt

Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili, o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów, stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.

Przewrót militarny

Svali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające sprzęt wojskowy oraz mniejsze bazy i ośrodki w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.

W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą, iż nasz rząd, a także większość rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:

Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo ono przejmie je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu, ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie, gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.

Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chcę nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto, nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).

Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi, że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko, by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych, aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane).

Dowództwo

Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk, ale i tak to zrobię.

Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu, który obejmie władzę z nastaniem NWO (nowy porządek świata – red.). Spotykają się co pewien czas, by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami, z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby, które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.

Arystokracja

Svali: Przywódcy Illuminati uważają, że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa „arystokracja”. Pierwsze znaczenie jest identyczne jak to, które znamy, natomiast drugie odnosi się do „ukrytej arystokracji” i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.

ONZ

Svali: ONZ powstało na początku tego wieku, aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata, aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.

Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić nowy porządek świata. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.

Izrael

Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym [??? – admin]. Jedną z akcji, które podejmie ONZ kiedy przejmą władzę, będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.

Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony, aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.

Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Iluminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako dziecko zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.

W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament, który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)

(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi, których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władzę wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą, że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).

Czy Illuminati to rasiści?

Svali: Wielu Iluminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.

Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi, która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą, że to oni stworzą Utopię, którą ma być NWO. W ich Utopii inteligencja będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami, które trzeba wodzić za nos).

Wolna Masoneria

Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie, czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC, gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Iluminatami.

Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.

Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie.

Zimna wojna

Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele… dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne.

Trening zabójców

Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

– Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.

– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”

Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko, bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to, by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.

Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom, by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.

Morale

Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy, że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków, gdyby wierzyli w to, że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie jest zadowolonych z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać, że nie są zadowoleni z działań, których się od nich wymaga.

Wiesz co jest najważniejszym powodem, dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.

Illuminati jest pełne ludzi, którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych, aby zdobyć władze i pieniądze.

Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, „chrześcijańscy” biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego, by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.

Żaden z Illuminatów których poznałam, nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy, w jak wielkie zło są wmieszani.

TV

Svali: Pamiętacie te badania, które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości, ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.

Muzyka

Svali: Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z „Klubu Myszki Miki” (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.

Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).

Słabe strony Illuminati

Svali:

 1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.
 2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.
 3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.

Mechanizm zaprzeczania

Svali: Dowody leżą na ulicy, ale wg mej opinii zwykły człowiek NIE CHCE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.

Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA). Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono, że to nie teoria spiskowa – ludzie to zignorowali.

Myślę że media, które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi, aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.

Tak więc nie sądzę, by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet, gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm, ale opieram go na życiowym doświadczeniu.

Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady, czy na to, że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi, która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)

Podsumowanie

Warto mieć umysł otwarty i poszukujący, nie przyjmujący tego „co się mówi w mediach”, za prawidło. Umysł, który oddziela ziarno od plew i szuka prawdy, nie zadowala się prostym medialnym przekazem. Na pewno nie każda tv, radio, prasa, portal, gazeta internetowa należy do masonerii, ale warto się zastanowić, co jest a co nie prawdą.

Źródło: pixabay.com (@janf93)
czasprzebudzenia.wordpress.com
Filip Korzeniewski
http://gazetabaltycka.pl/

Komentarzy 20 to “Iluminaci, czyli tajna amerykańska organizacja. Oto ich cele, struktury i sposoby działania.”

 1. revers said

  Do tego obeliski jak Kamien Grzegorza w 6 jezykach po ktorym zostanie nas pol miliona, lub od Luxoru przez Londyn, Waszyngton DC po Watykan i Azje i juz jestesmy w domu wladzy cieni.

  .https://s29.postimg.org/fdpevbeon/kor1.jpg

  Pod tym obeliskiem chetnie spotykaja sie i kochaja gejowie islamscy, mesjasza Alacha
  na forach spolecznych publikuja.

 2. Marcin said

  Jeden juz odbywa podróż do piekła. David Rockefeller zszedł po 7 przeszczepach serca chociaż miał żyć wiecznie. Są jednak smiertelni.

 3. nie czytalem calej Bibli masonskiej!.zdolalem przeczytac tylko okolo w 30 procent ale i z tych 30 procent wynikalo jak bym czytal stary testament”)potem sie dowiedzialem ze ..gdyby usunac z Biblji masonskiej to co jest „koszerne”:) to zostaja tylko …okladki:):)

 4. maniek said

  …raport Savali „chodzi’ po sieci ponad 6 lat…

  natomiast „toto” – krócej…

  https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/#jp-carousel-13125

  cyt… W roku 2011 w związku z nowo odkrytymi faktami Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła rezolucję, zgodnie z którą negacji Holokaustu i prześladowania ludzi są niedopuszczalne!

  w kwietniu 1945 roku w obozie Oranienburg (niedaleko Berlina) Armia Czerwona zdobyła dokumenty całego systemu niemieckich obozów koncentracyjnych w czasie wojny! Do czasów „jawności” i „pieriestrojki” (do 1985 roku) dostęp do tych dokumentów mieli tylko żydowscy badacze, ale nie byli oni zainteresowani w ujawnieniu kłamstwa zachodnimi mediom odnośnie Holocaustu. Jak się okazało, całkowita liczba więźniów, którzy zginęli w niemieckich obozach w całym systemie od jego powstania w 1935 roku, aż do jego katastrofy pod koniec 1944 i początku 1945 roku wyniosła_____ 403.713 osób.________________________________ Znana jest dokładna liczba Żydów zmarłych i zabitych w największym nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz (Oświęcim) – 38.031 osób!______________________________ A przecież syjonistyczna propaganda nazywała Auschwitz najstraszniejszym ze strasznych „obozów śmierci” i wskazywała na śmierć w obozie 4 milionów Żydów. Źródło.
  ..

  https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

 5. maniek said

  1 – pozycja – nie mogę wyodrębnic linka…

  wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/09/Ofiary-holokaustu-oskarżają11.pdf

  https://www.google.co.uk/search?q=wolna-polska.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F09%2FOfiary-holokaustu-oskar%C5%BCaj%C4%8511.pdf&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=KgrQWIi7G8rU8geikZxw

 6. Rick said

  Panuje faktycznie w tej tematyce zamęt. Dlatego trzeba zdać się na własny rozum. Ja robie to tak: jakby programuję umysł zlecając mu nie określone zadanie od razu do wykonania. Ale programuję go np. na tygodnie, czy miesiące. Używam tej taktyki wtedy, gdy nie jestem w stanie określić jaka jest prawda, wtedy gdy jest minimum lub nadmiar informacji, lub też mam za mało sił i czasu aby zgłębiać systematycznie określoną tematykę.
  Tak więc i ten temat (sprzeczności i walk sił zła między sobą) kiedyś zarzuciłem mojemu umysłowi i czekałem aż się doczekałem.
  Czy Illuminaci dążą do zniszczenia Izraela ? Czy żydzi chcą zniszczenia innych Żydów ?
  Taki przypadek już był. Żydowski komunizm i żydowski nazizm starły się ze sobą w walce, w której lała się wezbraną rzeką krew milionów chrześcijan. Jednak poświęcono tez trochę, ok.350 tys samych żydów wschodnich, biedoty, która nie miała dość złota aby się wykupić. Metodą propagandy zwiększono tę liczbę najpierw do 6 mln a potem -ze względu na oczywistość niemożliwości – systematycznie zmniejszano. Na początku były nawet liczby 25 mln ! O co chodziło ? Chodziło o wystraszenie Żydów europejskich aby ci uciekając stworzyli sztuczne państwo w Palestynie. Państwo to powstało – mówiąc szczerze to nie wiem po co. Żydzi bowiem opierają sie na pracy innych a nie swojej. Zapewne chodziło o kontrolę świata arabskiego, aby w przyszłości z pomocą USA doprowadzić do wielu wojen tak aby muzułmanów znów siłą i propagandą zmusić do podboju Europy. Skutkiem tej wojny ma być paraliż świata islamu oraz Europy a w zasadzie ich zniszczenie. Gdyż islam zawsze będzie zagrożeniem dla Illuminatów ze względu na wojownicze zdziczenie. Tak samo przeklęta post chrześcijańska Europa z Watykanem ze swymi wartościami gotowa się obudzić. Tak więc należy te dwie siły ze sobą zewrzeć, aby wzajemnie się unicestwiły. Sam Izrael w tej wojnie również moze łatwo zginąć bo jest otoczony całą masą muzułmanów a żyje tylko dzięki USA, Holocaust industry i Europie. Rozumiejąc to Żydzi z Izraela boją się tej przeszłości, która już ich spotkała, że zostaną znów złożeni w ofierze przez Illuminatów rękami samych Żydów. Jak to miało miejsce w czasie II wojny.
  Po tej wojnie Europy ani islamu samego juz nie będzie. Na to miejsce wejdzie NOWE PAŃSTWO światowe, które zagwarantuje ludziom bezpieczeństwo.
  Być może teraz toczy się wojna finansowa o to gdzie ma być stolica tego państwa. Czy w Jerozolimie czy jakiejś Astanie czy Nowym Jorku a może w Pekinie. Myślę że Rosja Chiny i USA właśnie trochę się teraz.o to kłócą, o przyszły podział wpływów. Dokładniej mówiąc to żydzi z tych krajów się spierają zaś same narody do powiedzenia nic nie mają. Nie wiem na ile Chiny są pod butem żydowskim i czy chcą być pod nim. Bo na pewno już władzę Lucyfera uznają. Te dwa problemy Chiny i Rosję można postawić do pionu prowokując wojnę między nimi. Gorzej dla USA byłoby gdyby Chiny i Rosja się dogadały i ruszyły na USA. Ale nic z tego nie będzie, już rosyjscy żydzi z Iluminati o to zadbają. Generalnie, jeśli do wyboru mają śmierć prawosławnego albo poganina Chińczyka wybiorą jak zwykle śmierć Rosjanina. Chiny rozumiejąc, że porozumienia nie będzie z Rosją, rozpoczną z nią wojnę a to po to aby zdobyć zasoby do wojny z USA. Chiny jakby są skazane na tę wojnę, bo wiedzą że układ USA i Rosji jest faktem. Fakty medialne to pozory konfliktu dla uśpienia czujności Narodów.
  Kończąc:
  W historii mamy przykłady pozornych sprzecznosci. Bez zrozumienia pewnej kwestii nie sposób tych sprzeczności zrozumieć. Jak zrozumieć to ze to sami Żydzi mordowali Żydów ? Nie da się, to głupie i bezsensowne. I dlatego w historii mówi się o tym, że to Niemcy robili. A to nie Niemcy ale mieszańcy żydowsko-aryjscy ( tzw. dwużydzian Niemca)z pomocą finansową Iluminati, czyli ich banków.
  Tę kwestię pozornych sprzecznosci wyjaśnić można w oparciu o teorię demonów.
  Wszystkie demony podległe Lucyferowi mają za zadanie doprowadzić ludzi do Piekła niszcząc religię katolicką. Demony te bezezglednie posłuszne temu celowi. Nienawidzą naszej religii.Natomiast względem siebie również są w nienawiści, bo są demonami. Miłość jest im obca. One żyją wyłącznie nienawiścią!
  Podobnie z żydami Illuminatami. Dla celu zniszczenia religii katolickiej i wprowadzenia światowego lucyferianizmu są gotowi innych Żydów posłać na śmierć aby zrealizować swój odwieczny cel.
  Dlatego drwią Illuminaci z tych katolików, którzy nie wiedzą, że tylko gotowość w kazdej chwili oddania życia w imię wiary czyni ich godnymi przeciwnikami i prawdziwymi katolikami. Tych tylko katolików Illuminaci się obawiają.

 7. Re: 5 Rick
  (moze cos dorzuce)…

  Z politycznego punktu widzenia: zydowski „nowy porzadek swiata” syjonisci moga sobie „wsadzic” miedzy bajki, poniewaz „ucieklo” im pol swiata spod kontroli (Chiny, Rosja, Indie, Iran I pomniejsze panstwa).
  Z ekonomicznego punktu widzenia: lichwiarzom „uciekly” spod kontroli dwa najwazniejsze panstwa: Chiny I Rosja, a gdyby jednak lichwiarze doprowadzili USA do upadku dolara (krachu finansowego), to juz na terenie USA I Kanady funkcjonuja chinskie banki I jakby co, to Amerykanie beda sie poslugiwac chinska waluta lub zlotymi I srebrnymi monetami. Owszem, bedzie „zadyma”, ale wewnatrz USA.
  Z militarnego punktu widzenia: Osobiscie nie widze III zydowskiej wojny swiatowej, choc jej nie wykluczam. Znam duzo zydowskich prowokacji do rozpetania (podpalenia swiata) chaosu…choc bardzo watpie, aby Amerykanie „porwali” sie na Rosje czy Chiny w chwili obecnej, kiedy D.Trump rozpoczal „porzadkowac” burdel po obamie I bush’u.

  No zobaczymy po 100 dniach prezydentury D.Trump’a… moze cos ulegnie zmianie…

  ======================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Moje osobiste poderzenia: zydzi zamierzaja pograzyc Europe w morzu krwi…

 8. Jazzik said

  czytałem to wyznanie Svali 10 lat temu.. miej więcej, Raczej więcej. Było znacznie dłuższe. Po kotku był piesek, później dziecko. Był też kawałek o tym że w Rosji też są iluminaci, że toczy się wewnętrzna wojna między starymi rodami. Również o tym że trwają przenosiny głównego ośrodka władzy do Rosji. Kurcze ciekawe czy to prawda, ciekawe czy ta cała Svali nadal żyje.

 9. pawel said

  Syllabus papieża Piusa IX ogłoszony 8 XII 1864

  ROZDZIAŁ XII
  TAJNE STOWARZYSZENIA

  P. Co to są tajne stowarzyszenia?
  O. Tajne stowarzyszenia są to tajemnicze zrzeszenia, złożone z przedstawicieli różnych naro­dów i różnych wyznań, które pod pozorami wzajemnej pomocy, wolności i postępu, związują się wę­złem strasznej przysięgi w celu zniszczenia religii i porządku społecznego.
  P. Skąd o tym wiemy?
  O. Dowiadujemy się o tym z dziejów, z ze­znań ich przywódców, a wreszcie z ich dzieł.
  P. Dlaczego podejmują się tego zadania?
  O. Podejmują się tego zadania dlatego, po­nieważ uważają religię i obecny porządek spo­łeczny jako dwie przeszkody do urzeczy­wistnienia swoich planów.
  P. A jakie są ich plany?
  O. Planem ich jest jak najobfitsze używanie za jakąkolwiek cenę.
  P. Wymień najgłówniejsze tajne stowarzyszenia?
  O. Główne tajne stowarzyszenia są: solida­ryzm, wolnomularstwo i międzynarodówka.
  P. Czy liczne są te stowarzyszenia?
  O. Stowarzyszenia te są nader liczne: mają wielu zwolenników w starym i nowym świecie.
  P. Za co należy je uważać?
  O. Należy je uważać jako olbrzymią armię szatana, która czyni najazd na ludzkość.

  Za: http://www.ultramontes.pl/katechizm_o_syllabusie.htm

 10. pawel said

  ad 6. Jasiek

  Jaki interes można mieć z topienia we krwi? Biznesem jest konflikt. Jeżeli nawet muzułmańska strona wygra, jakie ciągnąc z nich profity? Coś będzie na pewno, co można wnosić po kryjówkach z bronią maszynową i grantami. Na pewno przydadzą się w miastach. Sposób prowadzenia walk będzie pewnie jak na bliskim wschodzie. Co wyjdzie z tej zadymy skoro i tak wszystko mogą osiągnąć drogą pokojową i demografią? Przecież Europa mimo małej swej powierzchni i ludności generuje dość duże zyski.

 11. Investor said

  Znam ten temat od prawie 20 lat. Nazwana tutaj FINANSJERA to tak naprawdę SANHEDRYN – Wielka Rada Żydowska – ARCYKAPŁANI, którzy zamordowali JEZUSA – SYNA BOŻEGO – To oni wysłali Templariuszy do Świątyni Salomona w Jerozolimie i wskazali im miejsce gdzie ukryli skarby Świątyni. Od tego czasu potęga TEMPLARIUSZY rosła w Europie w oparciu o udzielane KREDYTY…. Oni pierwsi w Europie wraz z JOANNITAMI oferowali profesjonalne usługi BANKOWE. Pierwsi też stworzyli KORPORACJE zwane KOMANDORIAMI. Obecnie wszystkie banki FED, MFW, BŚ, ONZ, oraz Goldmann Sahs, Morgan, itd – wszystko jest w ich rękach i zostanie przekazane ich KRÓLOWI na którego czekają – Synowi Lucyfera – Antychrystowi. Wszyscy będa kochać Antychrysta bo on wprowadzi pokój na świecie po krótkiej III wojnie św. Na tron świątyni Boga wprowadzi go OSZUST – Fałszywy PROROK z Apokalipsy św. JANA – BERGOGLIO udający papieża Franciszka. Jedyny ich cel – ZNISZCZYĆ KOŚCIÓŁ KATOLICKI. – Bergoglio czeka na wprowadzenie jednej światowej religii – nowy obrzęd – CZYSTĄ DOKTRYNE LUCYFERA – Zobacz „Plan trzech wojen światowych”

 12. Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili, o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów, stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem. + wypowiedź Pana Investora:

  Kłamstwa, fałszywki i dezinformacje na temat katolickich zakonów rycerskich, które walczyły w krucjatach broniąc pielgrzymów w Ziemi Świętej przed atakami Saracenów.

 13. Re: 10 Pawel
  Kto jest bogiem tego swiata?
  Wojna nie jest wojna o ciala, ale wojna szatana I jego slug o dusze, czyli wojna o wszystko co czlowiek posiada od Samego Boga z ktorym szatan jest swego rodzaju (za boskim przyzwoleniem) „papierem lakmusowym” wobec czlowieka w jego drodze do wiecznosci…tej dobrej lub zlej…
  Co jest najwazniejsze w pielgrzymce (w czasie) zycia kazdego czlowieka? Nie pozwolic sie (aby czlowiek nie dal sie) skorumpowac (sprzeniewierzyc swojemu Stworcy) I oddac sie na sluzbe „boga tego swiata”… Nic wiecej…
  Generalnie, szatan (I rowniez jego sludzy) nie ma zadnego interesu grzebiac czlowieka we krwi, ale ma interes odebrac czlowiekowi (skorumpowac jego) dusze…by ona jemu sluzyla…tam gdzie on ja zawlaszczy w miejscu, gdzie od poczatku wie, gdzie jest (bedzie) jego miejsce…W piekle (bez mozliwosci ogladania Boga)…Czyli wiecznego cierpienia….
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Re: 11 Investor..
  Wspomne tylko n/t 24 protokolow medrcow sjonu – system finansowy bedzie odgrywal decydujaca role w kontroli calego swiata I syjonisci uczynia wszystko, by wszelkimi sposobami podpalic swiat (wojny, rewolucje itp).
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Bronisław said

  Re: 6. Niezwykle dogłębny i interesujący wywód, Pan Rick kończy konkluzją: „Dlatego drwią Illuminaci z tych katolików, którzy nie wiedzą, że tylko gotowość w kazdej chwili oddania życia w imię wiary czyni ich godnymi przeciwnikami i prawdziwymi katolikami. Tych tylko katolików Illuminaci się obawiają.”!!!
  W związku z powyższym niemal wszystko wskazuje na to, że na terenie Europy Zachodniej nastąpi niebawem przerażająca rzeź, której mają dokonać islamiści na zlewaczałej w zdecydowanej większości ludności tubylczej?!!!
  Do Polski natomiast przybywają masowo Ukraińcy-banderowscy, których Pismani przyjmują bez ograniczeń, a którzy to wraz z miejscowymi banderowcami mogą Nam Polakom powtórzyć niewyobrażalne mordy z lat czterdziestych?!!! A Naród Polski nadal „śpi” i słucha „fałszywych proroków”. Miejmy Nadzieję, że nie zdążą zrealizować swoich dantejskich i planowanych mordów?!!!
  Re: 11. Wdzięczny jestem również Panu Investorowi za bardzo trafny wywód, a Panu Premizlausowi proponuję się douczyć, aby Nam nie mieszać Nam w głowach!!! Łączę także gorące pozdrowienia dla Grona Gajówkowiczów!

  Króluj Nam Chryste!!!

 16. NICK said

  Do powyższych Państwa.
  To się dzieje.

  Pomyślmy o Panu Bogu.
  Oraz JAK umrzeć dla zbawienia swego i ewentualnego, świata ocalenia gdy wkrótce albo już……………. .

 17. NICK said

  http://www.bing.com/videos/search?q=natanek&&view=detail&mid=827361EEF8B112503ACF827361EEF8B112503ACF&rvsmid=A0D1DF6FC5753388D006A0D1DF6FC5753388D006&fsscr=0&FORM=VDFSRV

 18. Re 15:
  To niech Pan się douczy, bo dał Pan wiarę kłamstwom wolnomularskim, że niby wywodzą się od Templariuszy.
  Szatan jest małpą Pana Boga. Żydomasoneria lubi przywłaszczać sobie katolickie symbole i zmieniać ich znaczenie. Przykład: Oko Opatrzności zmienione na Oko Wszechwidzące.
  Tak samo kłamie na temat swojego powstania, podszywając się pod spadkobierców katolickich rycerzy zakonnych.

 19. Bronisław said

  Re: 18. Geneza Iluminatów i ich armii wolnomularskiej miała miejsce, co najmniej już, u Starożytnych Sumerów, a następnie ten lucyferyczny ruch oraz ich nauka była skrzętnie doskonalona i przekazywana w ludach bliskiego oraz dalekiego Wschodu!!!
  Zakony rycerskie w trakcie pobytu w Ziemi Świętej „zainfekowały” się tymi satanistycznymi („królewskimi’) naukami i „przywlekli” je do Starożytnej Europy. Zakon Templariuszy przerodził się również, w znaczącym stopniu, w znakomicie działającą korporację gospodarczą, specjalizując się zwłaszcza w operacjach finansowo-bankowych. Ich niewyobrażalny majątek,a także podejrzane praktyki były powodem rozwiązania Zakonu przez papieża, chociaż bogactwa swoje zdążyli ukryć i „chyba” zachować!!!
  Masoneria oficjalnie ogłosiła swoje istnienie w Londynie (1717 r.), a Iluminaci w Bawarii (w roku 1776 – 1 maja, co dzisiaj hucznie obchodzimy)?!!! Jest to ogromne zagadnienie oraz bardzo bogata literatura na ten „frapujący” temat!!! Łączę pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 20. Co do złota i bogactw templariuszy to może co nieco w tym być, ale w ogóle nie daję wiary, że byli homoseksualistami i czcili Szatana pod postacią Bafometa. Zakon został rozwiązany, bo król francuski Filip zwany Pięknym był łasy na złoto zakonników i wystosował do papieża listy z oszczerstwami właśnie, że rzekomo templariusze są lucyferianami i sodomitami.
  Masoneria powstała, zgoda, w roku 1717, a dokładnie ryt szkocki z połączenia bractwa mularzy wolnych i przybranych z różokrzyżowcami.
  Jeśli chodzi o starowiecze (starożytność), to wtedy w Babilonie kapłani żydowscy zafascynowali się mitologią Babilończyków. Z połączenia religii żydowskiej i babilońskiej powstała Kabała, a właśnie wolnomularze opierają się na Kabale.

Sorry, the comment form is closed at this time.