Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sawczenko: podział Ukrainy to jeden ze scenariuszy

Posted by Marucha w dniu 2017-03-23 (czwartek)

Deputowana Rady Najwyższej Ukrainy Nadieżda Sawczenko uważa, że ​​istnieją trzy scenariusze przyszłości Ukrainy, z których jeden przewiduje podział kraj.

Sawczenko uważa, że ​​w sytuacji, gdy władze absolutnie zapędziły naród w ślepy zaułek, trudno jest mówić o jakimkolwiek restarcie władz.

„Ale nie należy zapominać o fizyce: przy bardzo dużym nacisku na materiał — on eksploduje. Jednak obawiam się, że u nas może zabraknąć dobrej woli i rozumu, aby to zrobić. Dlatego istnieją trzy scenariusze: 1) podział Ukrainy; 2) twarde wewnętrzne zarządzanie; 3) lub twarde sterowanie zewnętrzne. Zarządzanie zewnętrzne jest najgorsze ze wszystkich, bo nie wiemy, kto przyjdzie do nas z zewnątrz, aby zaprowadzić u nas porządek” — powiedziała Sawczenko mediom.

Powiedziała, że pod zarządzaniem wewnętrznym ma na myśli kontrolę przez władze narodu. „Ale mamy na myśli przejście do innej władzy, do zmiany w systemie politycznym. Można to zrobić drogą Pinocheta, Charlesa de Gaulle’a, to znaczy, jeśli znajdzie się taki silny człowiek, który będzie w stanie porwać ludzi do działania” — dodała Sawczenko.

Deputowana uważa również, że w pierwszej kolejności na Ukrainie konieczne jest przeprowadzenie wyborów prezydenckich, a następnie parlamentarnych.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 to “Sawczenko: podział Ukrainy to jeden ze scenariuszy”

 1. NICK said

  A tyle tu było.
  O Agencie NWO.
  Sawczence.

  Znowuż memłania a zero prawdy.
  Swoją drogą. Potrafi się zachować we swej roli.
  Dooobrą szkołę przeszła.
  I tu i tam.

 2. EyWey said

  Rzeczy są planowane dobrze do przodu i na zaś wielopoziomowo w/g talmudu.

 3. Marucha said

  Re 1:
  Panie Nick… niech Pan z łaski swojej wymieni parę znanych osób, które NIE są agentami NWO. Bo ja już nawet gajowego Maruchy pewny nie jestem…

 4. NICK said

  A niech mi Pan powie czy Rosja jest POZA projektem.
  NWO.

 5. NICK said

  Może być bez uzasadnienia.

 6. Rokitnik said

  To jest wypowiedż d***plomatyczna, bo końcu jaka ma być członkini ichnej Dumy.
  Niestety UPA-ina nie ma ludzi gotowych wyciągnąc JĄ z haosu oligarcho-szowinistyczno- wojennego!
  Ale spokojna twoja kiepeła. Już tam GDZIEŚ w zaciemnionych gabinetach INNI rysują scenariusze dla pani Kraju w rozsypce.
  Te bajdurzenie to dla publiczki, albowiem polityk MUSI coś od czasu do czasu palnąć – by go zauważono.
  Popatrzmy więc realnie z pozycji kogoś, co się sama w kłopoty wpędzila.
  Trzy scenariusze i trzy bezzasadne. Ukraina NIE Ma nikogo do ” twardego wewnętrznego rządzenia ” ! Ani w Kraju ani w Kanadzie /diaspora / albwiem wszyscyście lucyfera dzieci !!! Scenariusz następny ; ktoś z Z ZEWNATRZ zechce upożądkować owa stajnie Augiasza. Ooooo tak, możliwe ale TERROREM i wyssysania zasobów naturalnych, właczając w to LUDZI ! Pozostaje więc jako alternatywa R O Z P A D albo —— zjednoczenie /zlanie się w jeden organizm z Słowianskim Krajem ościennym ( np. Rosją )/ Ale nie liczcie wówcza na łagodne potraktowanie waszych zbrodniarzy z Donbasu, Odessy, Ługańska. POLACY także n i g d y wam nie zapomną WOŁYNIA, więc bez czystki wewnętrznej w samej Ukrainie się nie obędzie !
  W przeciwnym razie p. Sawczenko w obliczu SMUTY, przyjda po swoje inni – nie zupełnie życzliwi wam sasiedzi.

 7. RomanK said

  Wlasnie sie rozrywa…podf Charkowem plonie i wybucha najwiekszy sklad amunicji Ukrainskiej Armii….

 8. Re: 4 NICK
  Po fakcie niezaleznosci finansowej I politycznej mozna domniemywac, ze Rosja jest poza (wypadla z planow) koncepcja zydowskiego nowego porzadku swiata, co wcale nie oznacza, ze zydowska finansjera znajdujaca sie na terenie Rosji nie ma zadnego wplywu na uaktywnienie zydowskiej (syjonistycznej) polityki wprowadzenia „nowego (zydowskiego) porzadku swiatowego”…
  Jesli Rosjanie beda mieli nieograniczony dostep do broni palnej, to zydowski plan zniewolenia swiata mozna sobie wlozyc miedzy bajki…I prawdopodobnie jest przez zydow-syjonistow przygotowany plan „B” by „napusic USA na Chiny a Chiny na Rosje” na co Rosja I Chiny zajmuja w tej sprawie daleko posunieta wstrzemierzliwosc wobec amerykanskich prowokacji w powietrzu I na wodzie…

  Generalnie: uplywajacy czas jest w 90% na niekorzysc zydo-syjonistow I nie latwo jest im cos „zaczac”, gdyz oczy (wlacznie z satelitami) praktycznie calego swiata sa zwrocone na ich przestepcza „dzialalnosc”..

  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Re: 8 jasiek z Toronto cd.

  Warto byloby dodac, (mimo ze nie uplynelo 100 dni od objecia wladzy prezydenckiej D.Trump’a), ze koncepcja polityczna D.Trump’a (mam na mysli wewnatrz USA) sklania mnie do wyciagniecia wniosku, ze Donald Trump jest dosc dobrze zorientowany (mam na mysli: ze wie) w jaki sposob calkowicie zneutralizowac swiatowe „pluskwy” topiac „je” w uprzednio przygotowanej „nafcie” (jako paliwa do lamp naftowych)…(Rosja-Chiny-USA)…o czym J.F.Kennedy wogole nie bral pod uwage…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalaczaca.com

  P.S. Jeszcze nie mam pelnego obrazu politycznej koncepcji D.Trumpa…

 10. NICK said

  Powtórzę swe stanowisko sprzed lat..
  Wcześniej uzasadniałem.
  Dzisiaj skrót.

  Polska się kończy. [koszula ciału najbliższa]

  Zdajmy sobie sprawę, że Chrystusa uważa 1 % ludzkości.
  W tym ja.

  Trampek nie jest dla mnie ŻADNYM wzorcem.

  Zatem chrześcijaństwa nie ma albo we katakumbach.

  Rosja się okroi i nie wiem dlaczego albo pisać nie chcę.

  Słowianie? Hm.
  Cóż pisać.
  Jesteśmy wykańczani.
  Chiny rządzą!
  Chiny?

  (ble, ble ble…)

  Ale to wszystko nieważne.

  Zachowajcie Wiarę Prawdziwą.
  Przedsoborową.
  A gdy nastanie ‚koniec wieków’ dajcie świadectwo.
  Choćby śmiercią a zwłaszcza.

Sorry, the comment form is closed at this time.