Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Balował z Misiewiczem i mówił, że miał trafić do łóżka Kaczyńskiego. Próbuje się teraz zabić.

Posted by Marucha w dniu 2017-03-24 (piątek)

Jeszcze w styczniu tego roku Patryk Jackowski opowiadał jak świetnie bawił się z Bartłomiejem Misiewiczem. Później zmienił zdanie i twierdził, że był dotykany przez niego w miejsca intymne, co mu się już nie podobało.
[Zacofaniec jakiś nietolerancyjny  – admin]

Mówił też, że miał trafić do łóżka Jarosława Kaczyńskiego. Wczoraj [23.03.2017] przez wiele godzin negocjowali z nim policjanci i strażacy, bo mężczyzna chciał wyskoczyć z okna na czwartym piętrze.

Od godzin popołudniowych do późnej nocy policjanci i strażacy byli postawieni na nogi w związku z próbą samobójczą w centrum Białegostoku. W jednym z wieżowców na rogu Sienkiewicza i Alei Piłsudskiego mężczyzna groził wyskoczeniem z czwartego piętra. Twierdził, że chciał się zabić.

Po kilku godzinach okazało się, że tym mężczyzną był Patryk Jackowski, niedoszły muzyk disco polo, który bawił się w styczniu tego roku z Bartłomiejem Misiewiczem w jednym z białostockich klubów nocnych.

Patryk Jackowski najpierw pozował wesoło do zdjęcia z byłym już rzecznikiem MON, opowiadał również, że Misiewicz oferował mu pracę. Kilka dni później zmienił zdanie. W wywiadzie udzielonym Zbigniewowi Stonodze podawał zupełnie inną wersję zdarzeń, niż wyszła od niego pierwotnie. Patryk opowiadał, że był dotykany w miejsca intymne przez byłego rzecznika MON. Miało to na celu sprawdzenie czy nadaje się jako kompan do łóżka prezesowi PiS – Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Po tym wywiadzie na Patryka Jackowskiego spadła ogromna fala krytyki. Część internautów wzięła jego wyznanie na serio, ale zdecydowana większość uznała go za niezrównoważonego psychicznie. W czwartek (23 marca) przez wiele godzin policjanci i strażacy negocjowali z nim, ponieważ chciał popełnić samobójstwo. Groził, że wyskoczy z okna na czwartym piętrze. Na miejscu pojawiła się także karetka pogotowia, a straż pożarna rozłożyła powietrzny materac, na wypadek gdyby mężczyzna spełnił swoje zamiary.

Policyjny negocjator bardzo długo prowadził rozmowy. I jeszcze po północy pod wieżowcem stacjonowały służby ratunkowe. Ruch samochodów w tym miejscu był utrudniony z uwagi na auta służb ratowniczych i policji. Jak poinformowali nas znajomi Patryka, od dłuższego czasu działo się z nim nie najlepiej. I nie chodzi tu nawet o to, co mówił w wywiadzie dla Zbigniewa Stonogi.

– Patryk się leczył psychiatrycznie. Było z nim niedobrze już wcześniej. Ale lekarze trochę postawili go na nogi, więc jakoś to było. Potem znów było gorzej. Od dawna uważaliśmy, że rodzice powinni go bardziej pilnować, bo my nie za bardzo mieliśmy jak to zrobić – mówi jedna z jego koleżanek, która nie chce podawać swoich danych.

Gapie zbierali się pod wieżowcem przez całe popołudnie. Późnym wieczorem, w zasadzie była tam już tylko policja oraz karetka pogotowia. Patryk najprawdopodobniej trafi na obserwację psychiatryczną w związku z podjętą próbą samobójczą. Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego chciał zakończyć życie.

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska
http://dziennik-polityczny.com/

Komentarzy 11 to “Balował z Misiewiczem i mówił, że miał trafić do łóżka Kaczyńskiego. Próbuje się teraz zabić.”

 1. Ostrożnie z takimi wieściami said

  Zaraz się chyba spuszczę z wrażenia 🙂
  Ale ostrożnie z takimi wieściami, może to być wymysł mający pewien cel…
  Wszystkie kurewskie chwyty, jak wiemy, są dozwolone chazarom.

  ——
  Może, jak najbardziej.
  Admin

 2. Wieś Rządzi Światem said

  Tylko słaba obsada i słabo wyreżyserowane: https://youtu.be/0GRax6D3AMk

 3. Marek said

  Ten cały stonoga to jakiś pajac.
  Bolka już uwielbił, teraz konusowi zrobił przysługę.
  Kto teraz da wiarę w kolejne opowieści o wielbicielu kotów, nawet gdyby były prawdziwe. Po świadku niespełna rozumu, który miał zlecieć z wieżowca.

 4. Kar said

  Zacofaniec jakiś nietolerancyjny
  _______________________________

  nie, cipka ortodoksyjna (!)

 5. Przemko said

  mam nadzieję, że gówniarz zapłaci CO DO GROSZA koszty operacyjne Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia. przez wiele godzin tych służb nie było tam, gdzie były naprawdę potrzebne. palant urządza cyrk (jest PALANTEM, bo widziałem jego wypowiedź dla TVTusk gdzie opowiadał o spotkaniu z Misiewiczem, jak o ekstra przygodzie i kilka dni później jak opowiadał 100nodze, że misievicius łapał go za jaja i … „tak mu się to nie spodobało, że aż się dosiadł do misieviciusa żeby pić z nim wódę…” ) – za tydzień znów odwali jakiś numer na koszt podatnika??

 6. NyndrO said

  Jak skakać z okna, żeby się zabić i mieć pewność, że się uda, proponuję od ósmego piętra w górę. Kiedyś czytałem statystyki na ten temat i się zdziwiłem.

 7. NyndrO said

  W pedalstwo Kaczora nie wierzę. Natomiast Macierewicz podpada ewidentnie.

  ——
  Ja mam identycznie zdanie.
  Może Macierenko to taki platoniczny pedał?
  Admin

 8. ERROR 404 NSZ said

  Wykazał go „2X50 foot”, więc czuć papierkiem lakmusowym…

 9. NC said

  Re 6: Synowa i syn Mariana Jurczyka zginęli po wyrzuceniu ich z 11 pietra.

 10. galaszek said

  Ooooooo!!!! Ooooo!!!! ……a co un takie nietykalne ten Jashkoskie ?!……..bawic sze dobszy z Myszkewych -to dobsze tak?…a jak Myszkewich kciol se wetknunc …..zn sze dotknunc pare raza Jashkoskie – to jusz fielgie GIEEEWALT!!!! niek sze nie bawi wiency Myshkiewich z Partykiem….. niek sze bawi z Antoshem abo z Jaryk……

 11. Lily said

  Re 7;NyndrO
  Wierze,ze Naczelnik jest be,be.

Sorry, the comment form is closed at this time.