Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

MSZ Rosji reaguje na nowe amerykańskie sankcje

Posted by Marucha w dniu 2017-03-26 (Niedziela)

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa powiedziała, że decyzja USA o wprowadzeniu nowych sankcji wobec rosyjskich organizacji wywołuje jedynie zdziwienie i rozczarowanie, ale żadnych poważnych problemów Rosji nie przyczyni.

„Decyzja administracji USA o wprowadzeniu sankcji wobec niektórych rosyjskich organizacji, m.in. zajmujących się budową samolotów i szkoleniem specjalistów w dziedzinie lotnictwa, wywołuje nieporozumienie i rozczarowanie.

Żadnych poważnych problemów ta nowa porcja sankcji nie przyczyni nam, ale Amerykanie nawet nie podali powodu, a jedynie powołali się na swoje przepisy zakazujące im samym współpracy z Iranem i Syrią” – napisała Zacharowa na oficjalnym profilu rosyjskiego resortu na Facebooku.

Wcześniej USA nałożyły sankcje na osiem rosyjskich firm, kierując się przepisami o nierozprzestrzenianiu broni masowego rażenia w odniesieniu do Syrii, Iranu i KRLD.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 7 to “MSZ Rosji reaguje na nowe amerykańskie sankcje”

 1. EyWey said

  „Modlitwa za żydów
  Módlmy się za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego. Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucił: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.„

  Ktoś tu profanuje Słowo i Porządek Boży. Bóg Ojciec oraz Syn Boży odrzucili to przeklęte plemię oraz nakazali to co robili m.in Niemcy Hitlerowskie, jak niegdyś Rzymianie, jak i wcześniejsze Cywilizacje. A mianowicie separacje lub likwidacje tego sortu. Memlania prawdy prowadzi na zgubę !

  Rosja i USA dwaj głowni gracze na scenie światowej wprowadzają czarnego konia Chiny do zdecydowanej rozgrywki o wpływy w podziale świata pod patronatem anty chrysta.

  Maja świetnie wypracowane metody w celu zniewolenia i ogłupienia mas niejednokrotnie macerowanych raz z lewa raz z prawa czy to na skale państwowa czy światowa. Metoda niezawodna i skuteczna. Dlatego uważają się za mędrców Syjonu.

 2. Zerohero said

  Przede wszystkim Rosja powinna natychmiast wygnać syjonistyczna V kolumnę, bo na „negocjacjach” z tą kolumną dobrze nie wychodzi. Byłyby większe sankcje? Rosja + Iran to 200 milionów ludzi i ogromny obszar. Wystarczy by rozwijać cywilizację całkowicie niezależną. Jeszcze kilka państw w podobnej sytuacji znalazłoby się. Pluć na handel z zachodem. Ten handel polega na tym, że

  Zachód upycha w Rosji swoje produkty
  Rosja oddaje Zachodowi swoje surowce
  Zachód kupuje w Rosji niemal dowolne aktywa, nawet Łada to firma nierosyjska. Ale…
  Rosyjski kapitał na Zachodzie jest uznany za niebezpieczny
  Nawet w okresach „odprężęnia” Zachód dba by do Rosji nie przedostawały się technologie
  Rosyjski bank centralny zmusza rosyjską gospodarkę do zaciągania kredytów dolarowych. Bo własnej waluty drukować na cele inwestycyjne nie chce!

  Zero korzyści z tej wymiany i „współpracy”.
  Ja bym powiesił na dzień dobry 3000 karaluchów, wygnał resztę, zamknął granice, a wcześniej zajął kraje nadbałtyckie aby tam USA nie instalowały rakiet manewrujących.
  Następnie uzbroiłbym w broń jądrową kontyngent w Syrii i zagroził Izraelowi wojną jądrową w razie prowokacji.
  Przecież i tak Putin na Zachodzie jest Hitlerem. Co propaganda Zachodu zrobi. Przedstawi go jako większego Hitlera? Trudno 😀

  ….i zaraz by się okazało, że Zachód Rosję szanuje, że jednak sankcji nie chce. Po prostu na działania Rosji nakłada się olbrzymii komponent V kolumny. Dlatego takie pier…lenie Zacharowej. Z toksycznej sytuacji należy się wyplątać a nie liczyć, że się jakoś samo ułoży.

 3. NyndrO said

  Szczczególnie, że pan Adolf był z zachodu.

 4. NICK said

  Eyway. (1).
  Mało w Panu(i) mniłości. 🙂 .
  A może „wiary” ma pan(i) mało? 🙂 .

  Żartuję.
  Masz rację.

  Mamy się za kogo modlić.
  Za plemię niech się modlą bardziej święci ode mnie.

  Zerohero. (2).
  „Z toksycznej sytuacji należy się wyplątać a nie liczyć, że się jakoś samo ułoży.”
  Racja.
  Tylko JAK?
  My tu popisujemy, oceniamy według siebie, starając się dołożyć obiektywizm korelujący, wynikający z (…).
  To potrafi, czasem, dać ocenę właściwą ale to za mało.
  Do ocen generalnych.

  Np. dzisiaj gdzieś poczytałem, że Rosja już pohandlowała Wielką Mandżurię.
  A, niedawno, pisaliśmy tu o tunelu podwodnym na Alaskę; takowoż o zwrocie Alaski Rosji.
  Eeech.
  Moiściewy.

 5. Kojak said

  IDIOCI DO KWADRATU ! TE SANKCJE TYLKO WYJDA NA KORZYSC ROSJI ! URUCHOMI ONA PRZYCISNITA DO MURY SWOJE REZERWY KTORE SA PRAKTYCZNIE NIEWYCZERPANE ! PRZYKLADOW MOZNA PRZYTACZAC W NIESKONCZONOSC !

 6. peacelover said

  …zbroja Iran zbroja, !
  a czoskowce juz teraz chca sie kumac z Iranem !!
  Czuja juz swoj koniec !!! oj!! bedzie cieplo!!
  Ani POLIN ,,, ani JUDOBANDERA nie pomoze !!!

 7. Pinxit said

  Na amerykanskie sankcje na Rosje najlepiej zareagowal … Iran.
  Nalozyl sankcje na 15 amerykanskich firm, ktore handluja z Iranem.
  Sankcje nie bardzo dzialaja na rozne umowy, ktore Rosja zawarla z: Iranem, Chinami, Indonezja, Indiami.
  Najlepszym dowodem o skutecznisci sankcji jest rubel, ktory dziwnie nie padl mimo tylu przepowiedni. I ten rubel ma sie dobrze.

Sorry, the comment form is closed at this time.