Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Donald Trump depcze po odciskach środowiskom LGTB [Prima Aprilis]

Posted by Marucha w dniu 2017-04-01 (sobota)

Donald Trump w swym środowym wystąpieniu oznajmił, iż cofa wszelkie dotacje dla środowisk LGBT (Homo-, Bi- i Transsekualiści) oraz zakazuje im jakiejkolwiek propagandy, a nawet informowania, o ich „stylu życia”.

– Homoseksualiści i inne osoby, które ze swej seksualności uczyniły agendę polityczną, domagając się coraz to nowych przywilejów, są nie tylko roznosicielami wielu chorób, w tym HIV, ale tworzą również środowiska patologiczne i kryminogenne.

– Są pasożytami, żerującymi na zdrowej części społeczeństwa, nie przyczyniającymi się ani do wzrostu populacji kraju, ani do utrzymywania tradycyjnej moralności.

Donald Trump postanowił, w związku z zakazem propagowania LGBT, zdelegalizować również wszelkie organizacje homoseksualistów, lesbijek, transseksualistów itp.

– Niech nie kłamią, że organizacje te służą im do walki o równe prawa. Mają od dawna równe prawa, nikt ich nigdzie nie dyskryminuje, mają dostęp do wszystkich zawodów i stanowisk politycznych. Im chodzi o uzyskanie przywilejów względem heteroseksualnej większości. Dlatego uważam istnienie takich organizacji za zbędne, a nawet szkodliwe.

– Nie będzie również żadnych tzw. „marszów równości” czy „gay parades”, które obrażają moralność publiczną. Gdyby podobne marsze zorganizowali zwykli heteroseksualiści, zostaliby natychmiast aresztowani za nieobyczajne zachowanie. Dlaczego więc mamy tolerować je w przypadku osób LGBT?

W San Francisco odbyły się już pierwsze protesty, które przebiegały raczej spokojnie, choć doszło do kilku incydentów, m.in. rzucania butelkami w policjantów oraz publicznego obnażania narządów płciowych.

Za http://washingtonpost.com

 

 

Komentarzy 9 to “Donald Trump depcze po odciskach środowiskom LGTB [Prima Aprilis]”

 1. MufTur said

  No cóż, szkoda tylko, że to primaaprilisoway żart…

 2. AlexSailor said

  1 kwietnia.

 3. RomanK said

  A jeszcze kilka lat temu bylaby to normlna informacja….
  dzis od razu I kwietniua:-))))
  Jakich spustoszen w mozgach Polakow dokonal liberalny pront:-))))

 4. – Homoseksualiści i inne osoby, które ze swej seksualności uczyniły agendę polityczną, domagając się coraz to nowych przywilejów, są nie tylko roznosicielami wielu chorób, w tym HIV, ale tworzą również środowiska patologiczne i kryminogenne.

  – Są pasożytami, żerującymi na zdrowej części społeczeństwa, nie przyczyniającymi się ani do wzrostu populacji kraju, ani do utrzymywania tradycyjnej moralności.

  Zupełnie tak samo, jak Żydzi.

 5. snag said

  At #8 w wolnych ,…

  Tak sie sklada ze Mr. snag zawsze dzień czy dwa wcześniej w wolnych na gajowce, niż reszta w kraju ,…

 6. RomanK said

  Zsda excluzywizmu…wybrac mozna kazdego, zydfa , pedala,kuminiorza….byle w to uwierzyl , ze jest lepszy….to erwolucja wybrannosci w postaci wersji dla goji -sarmatyzmu

  Wazna wiadomosc….dlatego

  Rosija est delenda!
  http://investmentwatchblog.com/putin-splits-russia-from-international-banking-cartel-ditching-dollar-for-gold/

 7. konfuzjusz said

  Panie Gajowy i znowu pan zamieszcza zdjecia przyprawiające o wychaftowanie. A cytryna misie skonczyła. Niedobrze.

 8. ikarek said

  Na razie to Trump zamierza zlikwidować w USA nie dotacje dla LGBT tylko pociągi dalekobieżne. Chce zaoszczędzić marnych kilkaset milionów dolców.
  Pociągi pasażerskie w USA przemierzają tysiące kilometrów przez niezapomniane piękne krajobrazy. To unikat na skalę światową. No, ale kasę lepiej wydać na autostrady i zbrojenia. To jego antypedalstwo raczej nie wyjdzie poza pierwszy kwiecień. On jest biznesmenem i wie, że za bardzo podskakiwać prawdziwej władzy mu się nie opłaca.

 9. matirani said

  Do 6 RK:
  “She also added that 90 percent of ATMs in Russia are ready to accept the Mir payment system, a domestic version of Visa and MasterCard.”

  Reports in January 2016 revealed some 330 Russian banks had moved to the nation’s alternative to SWIFT — SPFS, the ‘system for transfer of financial messages.’

  Read more at http://thefreethoughtproject.com/russia-split-international-bankers-gold/#lRlVwl9XqcZsHj5B.99

Sorry, the comment form is closed at this time.