Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Interwencja milicji w biurze polskiej stacji telewizyjnej „Biełsat”

Posted by Marucha w dniu 2017-04-01 (sobota)

W mińskich biurach polskiego kanału telewizji satelitarnej „Biełsat” trwają przeszukania, poinformowano na oficjalnej stronie stacji telewizyjnej.

„Do biura programowego przyszli milicjanci z nakazem prokuratury” — informuje stacja. Przeszukiwane jest również drugie biuro kanału telewizyjnego. Skonfiskowano sprzęt.

Kierownik oddziału programów informacyjnych „Biełsat” Aleksiej Dikowicki powiązał przeszukania z aktywnym relacjonowaniem na antenie i na stronie internetowej stacji telewizyjnej akcji protestacyjnej na Białorusi, w szczególności „Dnia Wolności” 25 marca.

Z kolei milicja Mińska oświadczyła, że prowadzi kontrolę z powodu nielegalnego wykorzystania znaku towarowego.

„Na początku marca 2017 roku otrzymaliśmy zgłoszenie od prawowitego posiadacza znaku towarowego «BELSAT» (zarejestrowany przez obywatela Republiki Białoruś w 2001 roku) o systematycznym naruszaniu jego wyłącznych praw do obiektu własności intelektualnej” — oświadczył Główny Urząd Spraw Wewnętrznych w Mińsku.

„W wyniku przeprowadzonych czynności sprawdzających przez pracowników milicji ustalono krąg osób, które wykorzystywały wskazany znak towarowy z naruszeniem artykułu administracyjnego «naruszenie praw autorskich, praw do dystrybucji i prawa własności przemysłowej». W celu przeprowadzenia niezbędnych działań proceduralnych zajęto sprzęt audio i wideo, sprzęt komputerowy” — czytamy w oświadczeniu mińskiej policji.

https://pl.sputniknews.com

Czego oczekuje gadzinowa szczekaczka, działająca na terenie obcego państwa i  agitująca przeciwko prawowitemu rządowi? I tak była dość długo tolerowana, ale Łukaszenka to nie Janukowycz.
Admin

Komentarzy 6 to “Interwencja milicji w biurze polskiej stacji telewizyjnej „Biełsat””

 1. Maniek said

  Tak dla ścisłości, to „Biełsat” nie jest „polską” telewizją, tak samo jak „Gazeta Wyborcza” nie jest „polską” gazetą. Oba te media są polskojęzyczne, ale nie polskie.
  Podobnie jak GW jest żydowską gazetą dla Polaków, tak „Biełsat” jest żydowską telewizją dla Białorusinów – nadającą co do formy po polsku, białorusku… ale co do treści, to zawsze po żydowsku.
  Dlaczego tak dobrze poinformowany portal jak „Gajówka” tego nie wie?
  ——
  Wie.
  Admin

 2. Tomek said

  Swoją drogą, w kontekście Biełsatu, pięknie widać jak działają, z pokolenia na pokolenie, żydowscy rewolucjoniści.

  Agnieszka Romaszewska, prowadzącą żydowską telewizję dla Białorusinów, jest córką Zbigniewa Romaszewskiego, żydowskiego rewolucjonisty z Warszawy. Ciekawe czy jego ojce nie byli rewolucjonistami….

 3. Władek said

  Nie rozumiem skąd u Białorusinów tyle tolerancji dla chazarskich szumowin. Żydowska szczekaczka już dawno temu powinna być zamknięta, a żydowskie krety oskarżone o działalność antypaństwową i skazane na wysokie wyroki.

  Ludzie na całym świecie muszą ciężko pracować by żyć, a żydowskie szumowiny tylko knują i pasożytują. Co za parszywa nacja…

 4. Racjonalista said

  @3
  Zgadza się. Jak to możliwe, by jawnie wrogie Białorusi media miały biura na terenie atakowanego państwa.

 5. Władek said

  Ad. 4

  Kto zaprasza do domu żmije, ten niech się potem nie dziwi ciągłym ukąszeniom

 6. Re: 2 Tomek (Artykul).
  Czegos nie rozumiem: U siebie w Polsce mamy zydowski „burdel” I nie bardzo mozemy sobie z tym k..rstwem poradzic a wciaz I na sile probujemy naprawiac zydowski burdel po sasiadach… Czy my Polacy mamy juz taka „genetyczna” przypadlosc do uszczesliwiania innych a sami od ponad wiekow jestesmy „uszczesliwiani” przez zydowski kryminalny kartel lichwiarsko-syjonistyczny???.

  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Albo wezmiemy sie wpierw za nas samych, albo „oni” nas wezma tam, gdzie juz nie bedzie powrotu…

Sorry, the comment form is closed at this time.