Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polak mieszkający 27 lat w Skandynawii zdradza jak mu się żyje z muzułmanami

Posted by Marucha w dniu 2017-04-01 (sobota)

Emocje wokół sytuacji migracyjnej w Europie sięgają zenitu. Polak mieszkający 27 lat w Skandynawii postanowił podzielić się swoją opinią na temat życia w sąsiedztwie muzułmanów. Trzeba podkreślić, że to tylko jego subiektywne zdanie, aczkolwiek warto się z nim zapoznać.– Mieszkałem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii (jestem nadal obywatelem polskim), słuchałem wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i mówię: to wszystko jest PRAWDA, to co mówi ten człowiek o Szwecji jest prawda…. czy komuś się to podoba czy nie….. bez względu na Twoje nastawienie, przekonania polityczne itd – taką przedmową pewien Polak na emigracji zaczął swój długi wywód na temat realiów życia w sąsiedztwie ze społecznością muzułmańską. Nie obyło się także bez odniesień ideologicznych i prognoz.

– Jest nas w Skandynawii cała masa…… język polski w Norwegii jest drugim największym językiem tego kraju i mimo, że jest nas tak wielu, my szanujemy ten kraj, bo jesteśmy w nim gośćmi……. Pogadajcie z Polakami którzy tu mieszkają…. nie słuchajcie telewizji, bo TV powie Wam to, co będą chcieli byście usłyszeli….. nic więcej – przekonuje autor.

Polak opisuje jak zachowanie muzułmanów odbiega od znanych nam norm współżycia społecznego:

– Są miejsca w Szwecji gdzie nieoficjalnie obowiązuje szariat, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulice, a kiedyś można tam było wychodzić z domu nie zamykając drzwi na klucz, dziś staruszki boją się własnego cienia(…) Są miejsca gdzie np. na basen chłopcy nie mogą chodzić z dziewczynkami, gdzie muslimi ubierają się w żółte bezrękawniki i chodząc po mieście nagabują dziewczyny by się tak „bezwstydnie” nie ubierały (…)

Gdy kiedyś pomagałem Szwedowi wypchnąć samochód z zaspy śniegu i przez to zablokowałem na chwilę ruch uliczny, pomagali również Szwedzi, wtedy podjechał samochód pełen muslimów którzy grozili, że jeśli się nie usuniemy, to oni się ze mną i nimi rozprawią za pomocą noży.

Ile razy stawałem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek które wieczorami czekając na przystanku były wyzywane i opluwane przez muslimów, tych przypadków bym nie zliczył. Ile razy mi grozili, że mnie zabiją. Oni są wręcz nieprzyzwoicie mili, gdy są sami, lub gdy jest ich mało, ale gdy jest ich więcej to zrywa im po prostu dekle…

Twórca tekstu zwraca uwagę na niesprawiedliwości społeczne ludzi pracujących i bezrobotnych, wśród których jest właśnie dużo muzułmanów:

– Mieszkam prawie 27 lat w Skandynawii, najpierw bylem zwykłym robotnikiem, teraz pracuję w biurze i jeżdżę po różnych budowach… gdy pytam ilu muslimów tu pracuje zawsze dostaję tą samą odpowiedz ZERO… 27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKAŁEM MUSLIMA NA BUDOWIE, WIĘC PYTAM: JAK NIBY CI LUDZIE MAJĄ NAPĘDZAĆ NASZĄ GOSPODARKĘ???”

W końcówce tekstu czytamy porywającą odezwę do Polaków:

– Zejdzie na ziemię, na naszą czarną prawdziwą ziemię i spójrzcie co TAK NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE…. OTWÓRZCIE OCZY ZANIM MY ZNAJDZIEMY SIĘ TAMm GDZIE DZIŚ JEST FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY. (…) Przyjmujmy….. chrześcijan (mają naprawdę podobną mentalność do naszej i są prześladowani), Żydów, Latynosów, Chińczyków…… ogólnie Azjatów…… ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE MUZUŁMANÓW…. MUZUŁMANÓW NIECH PRZYJMUJĄ MUZUŁMANIE ! ! ! ”

Znalazły się także zapisy pesymistycznej prognozy:

– Odnoszę wrażenie, że europejscy politycy i dziennikarze wleźli już tak wysoko po szczeblach kariery, że już nie widzą, co dzieje się, na ziemi… i znów wróci nazizm, masowe mordowanie tym razem przez muzułmanów. (…) Nikt tego nie chce.

Autor jednym zdaniem próbuje wytłumaczyć co jest przyczyną wrogiego nastawienia imigrantów z państw arabskich:

– Muzułmanie nas nienawidzą, za inną religię, za sukces cywilizacyjny, za sukces finansowy i żeby usprawiedliwiać swoje skandaliczne zachowanie i stosunek do nas nazywają nas niewiernymi.

http://pikio.pl

Komentarzy 17 to “Polak mieszkający 27 lat w Skandynawii zdradza jak mu się żyje z muzułmanami”

 1. Boryna said

  Islamu nie da pogodzić się z cywilizacja europejską

 2. Lach said

  Trzeba tym prostakom analfabetycznym wyjaśnić, że słowo Allach pochodzi od Lachów.

  Ale bez żartów, facet ma rację. Miałem z nimi lekko do czynienia w Anglii, Londynie. Takich prostaków i ćwoków jeszcze przedtem nigdy i nigdzie nie widziałem. Dlatego jewreje się nimi wyręczają bo to dziadostwo do niczego innego się nie nadaje. Poziom neandertalczyków. Zniszczą każdą cywilizację. Drudzy po chazarach do kasacji.

 3. Władek said

  Proszę bardzo – tak się żyje:

  https://www.almasdarnews.com/article/pictures-isis-beheads-captured-iraqi-army-soldiers-18-graphic/

 4. Antares said

  Przyjmijmy żydów ?. Facet z tym przegiął, przecież im w perfidi i zakłamaniu nikt nie dorówna, są gorsi od ciapatych, ciapaci są łatwo do zidentyfikowania, a ci jak wirus i kameleon w jednym.

 5. Siekiera_Motyka said

  Rozmowa z Joanną Teglund, Polką od 1981 mieszkającą w Szwecji, która pracuje w szwedzkim urzędzie imigracyjnym od 12 lat. Wywiad przeprowadził Grzegorz Lindenberg.

  http://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

 6. Moher49 said

  Europejskie rządy to sprzedajne, zdradliwe mendy.
  Europejczycy zostali pozbawieni męskości. Prawo europejski jest tak skonstruowane, że biały w sądzie nie ma szans. Skończy się to wojną domową w wielu krajach i biali będą przegrani.

 7. snag said

  Eureka !!! Kolo jest okragle ,…

 8. RomanK said

  Paradox cywilizacyjny….

  Muzulmanie sa najbardziej nieszczesliwym ludzmi we wlasnych krajach..
  .i uchodza z nich- stajac sie szczesliwymi uchodzcami w krajach , ktore nigdy nie byly i nie sa muzulmanskie.
  -ktore z Islamem nie mialy i nie maja nic wspolnego -poza ..uchodzcami.

  I oto ta szczesliwa uchodzcza spolecznosc w tych uszczesliwiajacych ja krajqach- robi wszystko , zeby zamienic je na kraje islamskie…z ktorych wygnalo ich to samo islamskie nieszczescie:-)))

  Pomysl zanim wyciagniesz reke do islamskiego uchodzcy….tysieczne przyklady musza potwierdzac powyzsza regule!

 9. pawel said

  ad 4 Moher49

  Szanowny Moherze 49, wojna domowa jest pomiędzy domownikami.

 10. konfuzjusz said

  Jeśli je przerobią na kraje islamskie, to natychmiast staną się nieszczęśliwymi.

  W Polsce nigdy do tego nie dojdzie. Poważnie. Zakład?

  (przynajmniej nie na taką skalę)

 11. Przemko said

  hahahah. szwecja i ….co??? SUKCES CYWILIZACYJNY. buhahah. bardziej spedalonego, zdżenderyzowanego i sfeminazizowanego, zboczonego, perwersyjnego i upadłego kraiku ze świecą szukać.
  broń nas Panie Boże przed taki sukcesem cywilizacyjnym, gdzie baba-biskupka (?) lesba i zwolenniczka aborcji bez ograniczeń, ‚daje’ w ‚kościele’ „ślub” dwu pederastom, którzy następnie adoptują dziecko, odebrane matce, która dała bachorowi klapsa…

 12. piotr said

  ad.8 ad.8 Pieprzysz Pan bzdury jak malo ktory.Napisz Pan lepiej jaki kraj zadbal oto zeby byli nieszczesliwymi.

 13. Janusz said

  @ 1 Boryna
  „Islamu nie da pogodzić się z cywilizacja europejską”
  Islamu nie da się pogodzić z żadną cywilizacją. To religia nomadów pastuchów wielbłądów. W Europie islam to rak, zbiorowa choroba umysłowa dla ćwierćinteligentów. Kolejne opium dla ludu.

 14. POLAK said

  islam to religia diabła, mahomet nigdy nie istniał, bafomet, to już raczej tak.

 15. Jack Ravenno said

  @13 JANUSZ – islam to nie religia lecz system polityczny

 16. Racjonalista said

  Jaki raj obiecuje Allah? Otóż taki, że w raju będzie można kopulować 24 h na dobę, zmieniając piękność za pięknością. Więc kim jest Allah? Jaka istota pragnie udowodnić, że ludzie to zwierzęta? Jaki rodzaj ducha stara się odwoływać do najniższych ludzkich instynktów?

 17. Zbig said

  Po faszyźmie/naziźmie największym zagrożeniem jest Islam. Tylko bomby N mogą to rozwiązać!

Sorry, the comment form is closed at this time.