Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kerry: zeznania przestępcy

Posted by Marucha w dniu 2017-04-03 (Poniedziałek)

CO PISZĄ INNI: Francuski dysydent Thierry Meyssan demaskuje bliskowschodnią politykę amerykańskiej partii wojny na podstawie ujawnionych niedawno zeznań Johna Kerry’ego, byłego sekretarza stanu USA.

Wojna przeciwko Syrii jest pierwszą tak długą wojną toczoną w epoce cyfrowej. Światło dzienne ujrzało już wiele dokumentów, które w innych czasach utajniono by na lata.

Oczywiście w różnych krajach różnie wyglądało ich nagłośnienie, w związku z czym międzynarodowa opinia publiczna nie zdaje sobie sprawy z ich całokształtu, ale pozwalają one już na rekonstrukcję zdarzeń. Publikacja nagrania prywatnej rozmowy Johna Kerry’ego z września ubiegłego roku obnaża prawdziwe oblicze polityki sekretarza stanu i zmusza wszystkich obserwatorów – w tym nas – do rewizji swoich wcześniejszych analiz.

Publikacja całości zapisu dźwiękowego spotkania sekretarza stanu USA Johna Kerry’ego z członkami Koalicji Narodowej (22. września 2016 w siedzibie Stałego Przedstawicielstwa Holandii przy Organizacji Narodów Zjednoczonych) przez portal The Last Refuge stawia pod znakiem zapytania nasze dotychczasowe przekonania co do stanowiska Stanów Zjednoczonych w sprawie Syrii.

Po pierwsze, dotąd uważaliśmy, że o ile Waszyngton zainicjował operację, znaną pod kryptonimem „wiosna arabska” w celu obalenia laickich rządów kilku państw arabskich i wyniesienia do władzy Braci Muzułmanów, o tyle rozpętanie drugiej wojny przeciwko Syrii (od lipca 2012) pozostawił swoim sojusznikom, którzy mogliby dzięki temu zrealizować swoje własne ambicje (dla Francja i Wielkiej Brytanii byłaby to rekolonizacja Bliskiego Wschodu, dla Kataru — opanowanie syryjskich złóż gazu, dla Arabii Saudyjskiej ekspansja wahhabizmu i zemsta za porażkę w wojnie domowej w Libanie, a dla Turcji — aneksja północnej części kraju na wzór cypryjski).

Pierwotny cel — obalenie rządu — miał zostać zarzucony. Tymczasem na wspomnianym nagraniu John Kerry stwierdza, że nigdy nie zaprzestał wysiłków na rzecz obalenia Syryjskiej Republiki Arabskiej, co oznacza, że sprawował ścisłą kontrolę nad wszystkimi etapami działań swoich sprzymierzeńców. Istotnie, przez cztery ostatnie lata dżihadyści otrzymywali rozkazy, broń i informacje operacyjne z Allied LandCom (dowództwa sił lądowych NATO) w Izmirze w Turcji.

Po drugie, John Kerry potwierdza, że Waszyngton nie mógł uczynić nic więcej z powodu ograniczeń, jakie narzuca prawo międzynarodowe, oraz stanowiska Rosji. Spróbujmy to zrozumieć.

Stany Zjednoczone nieustannie przekraczają swoje uprawnienia: zbombardowały kluczowe elementy infrastruktury eksploatacyjnej złóż gazu i ropy naftowej w Syrii, pod pretekstem zgodnej z prawem międzynarodowym walki przeciwko dżihadystom. Zrobiły to jednak bez zaproszenia ze strony prezydenta al-Asada, a to stanowi pogwałcenie zasad prawa międzynarodowego.

Nie ośmieliły się interweniować bezpośrednio, jak w Korei, Wietnamie, czy Iraku, za to w pierwszym szeregu ustawiły swoich sojuszników (w ramach tzw. przywództwa z tyłu — leadership from behind) i wojska najemne, którym dość otwarcie pomagały, jak niegdyś w Nikaragui, ryzykując bycie skazanym przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (wewnętrzny organ sądowy ONZ).

Waszyngton nie chce wplątywać się w wojnę przeciwko Rosji, która wprawdzie nie sprzeciwiła się destrukcji Jugosławii i Libii, ale która odbudowała się i zaczęła odsuwać nieprzekraczalne granice od siebie. Jeśli Waszyngton znów zdecyduje się na otwarte przystąpienie do wojny o panowanie, Moskwa jest w stanie bronić prawa międzynarodowego z użyciem siły.

Po trzecie, John Kerry potwierdza, że Waszyngton miał nadzieję na zwycięstwo Państwa Islamskiego nad Republiką. Dotąd — na podstawie raportu generała Michaela Flynna z 12. sierpnia 2012 r. i artykułu Robina Wrighta w New York Times z 28. września 2013 — uważaliśmy, że Pentagon zamierzał utworzyć „Sunnistan” – państwo siedzące okrakiem na terenach Syrii i Iraku, którego celem jest zamknięcie jedwabnego szlaku.

Tymczasem sekretarz stanu przyznaje, że plan sięgał znacznie dalej. Prawdopodobnie Państwo Islamskie miało zdobyć Damaszek — po to tylko, żeby zostać zeń przepędzonym przez Tel Awiw; domeną Daeszu miał ostatecznie pozostać tylko wyznaczony mu „Sunnistan”. Miał się dokonać rozbiór Syrii pomiędzy Izrael na południu, Państwo Islamskie na wschodzie i Turcję na północy.

Odkrycie to pozwala zrozumieć, dlaczego Waszyngton wydaje się nie panować już nad niczym, że „daje wolną rękę” swoim sprzymierzeńcom. W końcu wciągnął w tę wojnę Francję i Wielką Brytanię, obiecawszy im umożliwienie rekolonizacji Lewantu, choć tak naprawdę zamierzał pominąć je przy podziale Syrii.

Po czwarte, przyznanie się przez Johna Kerry’ego do udzielania Państwu Islamskiemu „wsparcia” jest równoznaczne z przyznaniem się do dostarczania Daeszowi broni. Tym samym przekreślił całą retorykę „wojny przeciwko terroryzmowi”.

Od zamachu na meczet Al-Askari w Samarrze 22. lutego 2006 r. było nam wiadome, że Da’isz (pierwotnie noszący nazwę „Państwo Islamskie w Iraku”) został powołany przez Dyrektora Wywiadu Narodowego Johna Negroponte i pułkownika Jamesa Steele’a, którzy w ten sposób, opierając się na wzorcach zastosowanych wcześniej w Hondurasie chcieli rozprawić się z irackim ruchem oporu i doprowadzić do wybuchu wojny domowej.

Od publikacji w codziennej gazecie PKK Özgür Gündem protokołu z zebrania organizacyjnego w Ammanie 1. czerwca 2014, zdawaliśmy sobie sprawę, że ofensywa Państwa Islamskiego na Mosul i ta Rządu Regionalnego Kurdystanu na Kirkuk były koordynowane przez Stany Zjednoczone.

Teraz z całą pewnością wiemy, że Waszyngton nigdy nie zaprzestał wsparcia dla Państwa Islamskiego.

Po piąte, dotąd rozumieliśmy, że istotą konfliktu między klanem Allen-Clinton-Feltman-Petraeus, a administracją Obamy i Kerry’ego był spór o udzielanie (bądź nieudzielanie) wsparcia Daeszowi. Okazało się, że zupełnie nie mieliśmy w tym racji: żaden z tych obozów nie miał oporów przed udzielaniem pomocy nawet najbardziej fanatycznym dżihadystom.

Kością niezgody było to, czy należy dążyć do otwartej wojny, która mogłaby doprowadzić do konfliktu zbrojnego z Rosją, czy też poprzestać na działaniach tajnych służb. Tylko Flynn — obecny doradca ds. bezpieczeństwa administracji Trumpa — stanął w opozycji do dżihadyzmu.

W przypadku gdyby za kilka lat Stany Zjednoczone rozpadłyby się jak niegdyś ZSRR, to nagranie Johna Kerry’ego mogłoby zostać użyte w charakterze dowodu w sprawie przeciwko niemu i Barackowi Obamie przed międzynarodowym trybunałem — choć nie przed niewiarygodnym dziś już Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.

Kerry potwierdził autentyczność fragmentów, udostępnionych przez New York Times, nie może więc jej odmówić całości nagrania. Poparcie dla Państwa Islamskiego, jakiemu sekretarz stanu daje wyraz, jest pogwałceniem kilku rezolucji Narodów Zjednoczonych i stanowi dowód odpowiedzialności — zarówno jego samego, jak i prezydenta Obamy — za zbrodnie przeciwko ludzkości, których dopuściła się ta organizacja terrorystyczna.

Tłum. z franc. Euzebiusz Budka
http://jeznach.neon24.pl

Komentarzy 47 do “Kerry: zeznania przestępcy”

 1. konik said

  ACTA DIURNA (1018) Zapraszam na kolejny serwis najnowszych informacji ze świata: tragedia w St. Petersburgu, Ukraina, Bliski Wschód, militaria, inne…
  http://jeznach.neon24.pl/post/137822,poniedzialek-3-kwietnia-2017

 2. Maciejasz said

  Ani Kerry ani Obama, ani inne Clintony za nic nie odpowiedzą. A przynajmniej nie za życia ziemskiego… Oczywiście w polskojezycznych mediach na ten temat ani widu ani słychu, a nawet jeśliby któreś udostępniły jakieś info, polskie społeczeństwo nawet na chwilę się nad tym nie zatrzyma i nie przemyśli.
  Szkoda gadać, szkoda „szczępić ryja”…

 3. Rob said

  W tym kontekście mam takie pytanie; czy p. S. Michalkiewicz ciągle uważa, że nasz sojusz z Imperium Szatana i bycie członkiem NATO jest dobrym rozwiązaniem dla Polski?

  ——
  A czy tak kiedyś uważał?
  Admin

 4. Dziadzius said

  @4 Rob,
  Wydaje mi sie ze dla Polski , w jej polozeniu i politycznym i geograficznym – miedzy szczekami dwoch drapieznikow , nie ma roznicy czy pojdzie z NATO czy z Rosja– bo strategicznie czy u boku Rosji czy w pierwszej linii dla NATO to tak i tak – pierwszy deszcz atomowy nad nasza ziemia sie skropli – ale mamy wybor- czy nasze kosciotrupy beda swiecily po nocach na zielono ale na Stojaco czy na Kleczaco z NATO.

  ——
  Rosja jest drapieżnikiem?
  Kogo udrapała?
  Po co Dziadziuś powtarza pierdoły?
  Admin

 5. RomanK said

  Dzidzius..POlska lezy w tym samym miejscu od paru tysiecy lat….
  TO nie od miejsca zalezy..ale od ludzi jacy je zamieszkuja….
  Przez Wieki Polska byla potega stabilizujaca Europe…az sie jej odechcialo….:-_)))) Sarmacja- Arenda- Propinacja….. i zostal ci sie ino sznur:-))))

 6. Dziadzius said

  @5 Romak K,
  przed takim argumentem pochylam glowe bo i prawda ze i Herkules dupa gdzie ludzi kupa

 7. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6572-byly-dyrektor-cia-organizacja-arabskiej-wiosny-przez-usa-bylo-bledem

 8. Rafal C. said

  Nie trzeba roztrzasac i rozmieniac na drobne polityke Stanow. Wystarczy przyjrzec sie mapie.
  Niezmienny cel :US zniszczyc/oslabic potencjanych przeciwnikow polityki Washingtonu w takim stopniu
  zeby przez przeszkod realizowac „Polityke poznego imperuim rzymskiego”. W istocie imperium
  powoli upadalo.Upadalo jakies 800-set lat. I znowu mapy. Upadek Imperium Rzymskiego
  to upadek sllynnej dyscypliny w legionach, i postep barbarzyncw w sztuce wojskowej ktorzy ten postep zawdzieczali sluzbie w rzymskich legionach(30-stoletniej).Amerykanie zatem nie poszli sladem upadajacego imperium, dyscyplina w Armii amerykanskiej ostatnio osiagnela poziom
  armii niemieckiej z roku 1914, a wiec rocznika ktorzy niemieccy generalowie okreslali jako optymalny.
  A ja nie jestem generalem ale wiem ze jeden wydany nie przez kompententego wojskowego
  skutkuje smiercia wielu jego podkomendnych.
  Armia musi byc dowodzona przez dowodcow sprawdzonych w boju, wiernych przysiedze.
  Cywil nie powinien byc dowodca. Moze byc Zwierzchnikiem ale na mily Bog uzycie Sil Zbrojnych
  RP w politycznej rozgrywce.Mam nadzieje ze tak sie nie stanie

 9. Bronisław said

  Re: 5. Pisze Pan, Panie Romanie: „Przez Wieki Polska byla potega stabilizujaca Europe…az sie jej odechcialo….:-_)))) Sarmacja- Arenda- Propinacja….. i zostal ci sie ino sznur:-))))”!!!
  Do powyższego spróbowaliśmy jeszcze chociażby gremialnie „ochrzcić” lucyferycznych Frankistów w połowie XVIII wieku, którzy zarzucili Nam w podzięce ten sznur na Nasze Szyję i „furmanią” Nami odtąd, jak im się żywnie podoba?!!! Łączę pozdrowienia!

  Króluj Nan Chryste!!!

 10. Re: 3 Rob…
  Trzeba uwazniej czytac (sluchac) p. Stanislawa Michalkiewicza…
  A wracajac do NATO, to cala ta „impreza” kosztuje nas Polakow 360 miilonow dolarow rocznie…
  Za taka sume mozna by uzbroic wszystkich Polakow I Polki w bron krotka I automatyczna, a nawet I na mozdzierze by starczylo…
  Jedyny jest problem… zydowski „kneSejm” sobie tego nie zyczy…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.
  Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.

 12. Rob said

  @Jasiek z Toronto
  Z tego co pamiętam to p. SM uważa nasz sojusz z USA i NATO za właściwy jedynie domaga się żebyśmy się lepiej sprzedawali.
  Tzn. że powinniśmy za udział w agresjach na inne kraje i mordowaniu niewinnych ludzi brać pieniądze „z góry” a nie za frajer.
  Nie pamiętam żeby kiedykolwiek podważył sens naszej przynależności do takiego „sojuszu”.
  A jak już przyjmujemy do naszego kraju ludzi w celu ich torturowania (p. SM zabawnie mówi robieniu im „świecy” hahaa!)
  to nie powinniśmy poprzestać na zadowoleniu się drobnymi banknotami w pudełku po butach.

 13. Re: 11 Mieczyslaw Sylwester…
  Panie Mieczyslawie, NIE istnieje wojna o pieniadz I nigdy nie istniala. Wywolywanie kryzysow, wojen, rewolucji I wszelkiego rodzaju „zadym” wojennych (misji stabilizacyjnych, misji pokojowych itd.) bylo, jest I bedzie utrzymanie w kontroli nad lichwa bankowa (kontroli zadluzenia jednostki, panstw czy kontynentow),a wiecz kto kontroluje zadluzenia (kredyty), to kontroluje wszystko, gdzy w tym przypadku „pieniadz” staje sie sprawa drugo-trzecio-rzedna…, a wiec kto poznal tajemnice kredytu (procesu zadluzania) jest dla lichwiarskiej miedzynarodowki bardziej niebezpieczny, anizeli wszystkie armie swiata razem wziete…

  I jeszcze jedno: prosze pisac jak najwiecej na ten temat nawet jesli wydaje sie Panu ze pisze Pan wlasciwie…
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Re: 12 Rob..
  Dlaczego musze wyjasniac tak proste sprawy???…
  Pan Stanislaw jako satyryk w tym (I innych przypadkach) przypadku, robi sobie kpiny z tych, ktorzy za darmo robia „laske” (Polska w NATO) a za sowita oplata z „gory” (Turcja) za wykonanie zadan politycznych czy militarnych…
  (co w podtekscie p. Michalkiewicza wynika: ze skoro juz nas maciar-kur…wa-rawicz wprowadzil za 360 milionow dolarow do NATO, to przynajmniej niech nam sie choc troche koszty „uczestnictwa” tego (ku…stwa) zwroca)…

  Gwoli scislosci I z „pierwszej reki” prosze zapytac p. Stanislawa na stronie: http://michalkiewicz.pl
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „Staniczyk” krola nie byl bynajmniej glupi…ale dodatkowo bardzo spostrzegawczy…

 15. Rob said

  @14
  Nie wiedziałem, że p. Michalkiewicz robi za satyryka…
  Jednak p. SM NIGDY nie poszedł krok dalej; a co jeśli Polskie żadania zostaną zignorowane (i właśnie tak jest w rzeczywistości) i wielki „sojusznik” nie zechce (i nie chce) potraktować Polski tak samo jak Turcji czy Izraela?
  Czy mógłbyś wyjaśnić „tak prostą sprawę”?

 16. Re: 15 Rob…
  A czy wielki „sojusznik” (USA) wprowadzil bezwizowa podroz dla Polakow do USA???? Nie? No to ten „sojusznik” ma nas w d…pie…podobnie jak Anglia I Francja w 1939 roku… (licza sie TYLKO interesy)… I jesli ktos tej elementarnej rzeczy nie rozumie, to jest tam, gdzie „slonce nie dochodzi…”…

  Turcja I I-sra-hell to zupelnie dwie rozne kwestie I na razie nie bede sie nimi zajmowal.
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. guła said

  ” … minister Macierewicz nie tylko – jak zauważył były minister obrony Bogdan Klich – „obciął armii głowę”, przeprowadzając w naszej niezwyciężonej kurację przeczyszczającą, ale w dodatku rozpoczął „redukowanie” polskiej obecności w Eurokorpusie, który jest zalążkiem przyszłych „niezależnych od NATO, europejskich sił zbrojnych”. Nie każdy to pamięta, więc wypada przypomnieć, że kiedy w roku 1954 USA zgodziły się na remilitaryzację Niemiec, to znaczy – pozwoliły Niemcom na posiadanie armii, to nie miały pewności, czy Hitler przypadkiem nie zmartwychwstanie. Toteż kiedy w roku 1955 utworzona została Bundeswehra, Amerykanie wmontowali ją w całości w struktury NATO, przez które mają nad nią surveillance. Po 1990 roku Niemcy wielokrotnie puszczali próbne balony o potrzebie utworzenia europejskich sił zbrojnych poza NATO, ale zawsze spotykało się to ze stanowczym amerykańskim „niet”, bo dla nikogo nie było tajemnicą, że ten pomysł to tylko pseudonim wyprowadzenia Bundeswehry spod amerykańskiej kurateli …”
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3902

 18. Rob said

  @16
  „Turcja I I-sra-hell to zupelnie dwie rozne kwestie”.
  Dokładnie o to chodzi! A p. SM uważa, że możemy się zachowywać tak jak oni!
  To było właśnie moje pytanie na które ani Ty ani p. SM nigdy nie odpowiadają.
  Skoro „nasz wielki „sojusznik” ma nas w d…pie to jaki wniosek mamy z tego wyciągnąć? Czy dalej mamy tkwić w tym chorym układzie?

 19. zsieci said

  P. Jaśkowi z Toronto.
  Tylko prawda jest ciekawa.https://www.youtube.com/watch?v=Md0prSa-utg

 20. Siekiera_Motyka said

  Ad. 2 – „Ani Kerry ani Obama, ani inne Clintony za nic nie odpowiedzą. A przynajmniej nie za życia ziemskiego… ”

  Czytając komentarze na stronach amerykańskich dają mi do zrozumienia że sporo Amerykanów doszło właśnie do tej konkluzji. W tej Idealnej Demokracji „góra” łamie prawa bez konsekwencji. W tej chwili dowiadują się Amerykanie że administracja Obamy szpiegowała na Trumpa, co media próbują ukryć w dwuznacznej terminologi. USrael już jest na „dnie”.

 21. Siekiera_Motyka said

  Ad. 10 – „A wracajac do NATO, to cala ta „impreza” kosztuje nas Polakow 360 miilonow dolarow rocznie…”

  To jest poważny problem. Dowalają Polsce by brała uchodźców. Zwalają nam się Ukry których finansujemy. Cholera to wszystko kosztuje.

  A swoich zostawiamy w kolejkach po okruchy.

  „Gdy w naszym kraju toczy się debata na temat przyjęcia islamskich imigrantów z Afryki na pomoc oczekują Polacy – potomkowie tych wywiezionych na roboty do Kazachstanu przez ZSRR. Teraz jest szansa na sprowadzenie ich do Polski i zapewnienie godziwej edukacji. Jest tylko jeden problem.”
  http://wgospodarce.pl/informacje/20640-polacy-z-kazachstanu-chca-uczyc-sie-w-polsce-ale-nie-moga

  Figa !!! Będą czekać w kolejkach latami.

 22. Estabłyszment waszyngtonski zajadle ZNESŁAWIA, oczernia Rosję i Ruskich ! said

  W ostatnich 20 latach gdy władzę w Waszyngtonie całkowicie przejoł skrajnie anty-amerykański estabłyszment żydo-nekonów, to oni zorganizowali światową ZAJADŁĄ nagonkę skrajnie ZNESŁAWIAJĄCĄ i oczerniającą Rosję i ruskich we wszystkich płaszczyznach i dziedzinach.
  Największe umocowanie tej ludobójczej mafii żydo-neokonów jest w przestępczym anty-amerykańskim gangu o nazwie „partia demokratyczna” którzy ponoszą najwięcej winę za zbankrutowanie USA, generowanie ludobójczych napadów na mniejsze kraje na świecie, które nie chcą podporzadkowac rabunkowi ekonomicznemu organizowanemu przez żydo-złodzeji bank-sterów z żydowskiego New Yorku.

  Na stacjach zakłamanej żydo-masonskiej telewizornii CNN, ABC, MSNBC, a nawet publicznej PBS i im podległych mediach stało się NORMALKĄ, stało się rytuałem zjadłego wściekłego gnojenia, OCZERNIANIA Rosji i Ruskich dosłownie we wszystkich kwestiach, tak aby przeciętni obywatele w USA mieli wizję tych „ruskich” jako pod-ludzi lub nawet dzikich zwierząt, a kraj Rosja jako państwo, które nie powinno istnieć na mapie Świata, dlatego że nie poddaje się dykatowi i rabunkowi ekonomicznemu przez złodzejo-bandytów żydo-nekonów i żydo-banksterów.

  Niestety ale w USA prawie wszystkie media w USA, telewizornie, radio, internet są opanowane w 99% przez skrajne żydo-trockistowskie skrajne LEWACTWO i komunistów.
  Teraz ta nowa MUTACJA komunistów w USA siebie określają nazwą tzw. „progressive”.

  Ta nowa nazwa „progressive” ma udawać, że oni ta nowa MUTACJA faktycznych LEWAKÓW-KOMUNISTÓW że oni są JAKOBY najbardziej „nowocześni” na całym świecie.

  Ci komuniści trockiści „progressive” w USA podają sie kłamliwie, że NIBY są nosicielami „nowej” lepszej filozofii życiowej w XXI wieku. Jak się słucha co ci osobnicy „progressive” BEŁKOCZĄ, to faktycznie jest wszystko IDENTYCZNIE tłumaczone z IDENTYCZNYMI definicjami jakie mieli żydo-bolszewicy trockiści, czyli żydo-komuniści spokrewnieni z ŻYDEM komunistą W.Leninem i komunistami Trockiego, którzy obalili cara w Rosji i założyli komunistyczne ZSRR na lufach krabinów, a potem WYRŻNELI za pomocą zydowskiego CZK i NKWD całą elite intelektualna Rosji w liczbie ok. 25 milionów etnicznych ruskich po 1917 roku, tak aby dla tych komunistów żydów ci etniczni ruscy nie byli konkurencją polityczną o władze w Rosji.

  To właśnie takie traktowanie Rosji i Ruskich w bnadycko-złodzejskim żydo-neokonskim obecnym Waszyngtonie przekłada się na taką skrajnie bandycko-kryminalną postawę jaką reprezentuje ten skrajny zdegenerowany OSZUST i bandyta były „sekretarz stanu” USA podły ZAKŁAMANY typ John Kerry.

 23. denuo said

  „Obcy” KALECZYŁ POLAKÓW NA IZBIE PRZYJĘĆ SZPITALA w POLSCE
  .https://www.youtube.com/watch?v=VBQwVMXegVs

 24. Zatem said

  #14 i #15

  Ciekaw jestem czy SM bulby gotow potwierdzic Jaskowa teorie o swej roli klauna?
  Rob dobrze rozumie przekaz koncesjonowanego publicysty SM.
  Porownywanie Turcji z polskim rejonem jewro-unii i brednie SM o mozliwosciach podobnego traktowania i pertraktowania z Usraelem pokazuje czysta glupote (lub wyglupy SM) w omawianych sprawach, co niestety do wiekszosci czytaczy nie dociera.

 25. revers said

  A gdzie moroni McCain i Graham? znowu byli w Syrii przed uzyciem gazu w Idlib?
  https://www.theguardian.com/world/2017/apr/04/syria-chemical-attack-idlib-province

 26. Re: 24… „zatem???”… (co to za „pszeudonim???”..)

  Jak na razie, to wszystkie strony nas Polakow dymaja (od gory do dolu) I bez znaczenia czy p.Stanislaw jest klown’em czy satyrykiem, czy kims innym, ale w dalszym ciagu jest jednym z najlepszych kpiarzy, ktorego kpiny dotycza nas samych w wiekszosci siedzacych przez „plazmowym oltarzem” z „telAwizyjnymi” kanalami.

  I jeszcze jedno: Aby pertraktowac z kimkolwiek, trzeba wpierw nauczyc sie myslec m.in., co z tego Polska I Polacy maja miec, a nie tylko d…pe nadstawiac I czekac na „zloty zegarem” czy „obfity napiwek”…(co robia doskonale oficjele z „kneSejmu”…)…

  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Dlaczego „zatem” nie korzysta z mozliwosci wykazania sie wiedza I kpiarska eurudycja jak p. Stanislaw??? Prosze bardzo, bedziemy mieli jakies porownanie…
  Ach, no tak, jest to bardzo trudne, a jeszcze trudniejsze pubilkowac pod swoim imieniem I nazwiskiem, a to juz jest odpowiedzialnosc…

 27. Siekiera_Motyka said

  Ad. 22- „Na stacjach zakłamanej żydo-masonskiej telewizornii CNN, ABC, MSNBC, a nawet publicznej PBS i im podległych mediach stało się NORMALKĄ, stało się rytuałem zjadłego wściekłego gnojenia, OCZERNIANIA Rosji i Ruskich dosłownie we wszystkich kwestiach, tak aby przeciętni obywatele w USA mieli wizję tych „ruskich” jako pod-ludzi lub nawet dzikich zwierząt, a kraj Rosja jako państwo, które nie powinno istnieć na mapie Świata, dlatego że nie poddaje się dykatowi i rabunkowi ekonomicznemu przez złodzejo-bandytów żydo-nekonów i żydo-banksterów.”

  Nic nowego 🙂

  „Tajne dokumenty Ambasady RP w Waszyngtonie z 1939 roku: Propaganda urabiana jest przez czynniki żydowskie, które mają w swoich rękach niemal 100 procent mediów ”

  http://www.bibula.com/?p=41045

 28. Franz said

 29. Izaurus said

  W sprawie powstania ISIS należy poczytać o CAMP BUCCA (wpisać w Google i szukać prawdy

 30. OSZUST John Kerry to amerykański ŻYD, said

  Wszyscy ci mężczyźni, którzy w jakiś sposób identyfikują się z pochodzeniem żydowskim pomimo, że nie członkami SEKTY judaistycznej to różnych okolicznościach uczestniczenia celebracji różnych żydowskich obyczajowych uroczyści to na swój łep zakładają czarną jarmułkę, tak jak to widać na poniższym zdięciu.

  Matka Buraka Obamy była białą żydówką, której murzyn z Konga spłodził syna. W śiatku żydowskim jest przyjeta zasada, że każdy kto się urodzi z matki żydówki, jest automatycznie ŻYDEM, nawet jak ojciec nie jest żydem. Dlatego Dlatego, ze Obama urodził się z matki żydówki, to wg. kodeksu żydowskiego może się podawać za żyda i nosić czarną jarmułkę na swoim karierowiczowskim łbie na żydowskich uroczystościach.

  Każdy turysta, który nie jest żydem i jest w Jerozolimie i chce podejść pod żydowską Ścianę Płaczu (hebr. הכותל המערבי, ha-Kotel ha-Maarawi, zwana też Murem Zachodnim, która jest odgrodzona żelaznym masywnym płotem pilnowanym 24h przez 7 dni, przez co najmniej 3 żołnierzy izraelskich uzbrojonych w karabin maszynowy.
  Oni nie pozwalają nikomu podejść do Ściany Płaczu bez nakrycia głowy. Każdy turysta który chce podejść do ściany płaczu, to MUSI założyć BIAŁĄ jarmułke.
  Przy BRAMIE wejściowej na na plac przed ściana płaczu w Jerozolimie stoją dwa pojemniki w których są specjalne BIAŁE jarmułki – przy prawym słupku stoi pojemnik z czystymi jarmułkami dla turystów, a z lewej strony pojemnik do, którego zwraca się jarmułkę przy opuszczaniu ogrodzenia placu „ściany płaczu”.

  Ci co się uważają za Żydów to też noszą białe jarmułki ale na których są różne kolorowe szlaczki, jak np gwiazda dawida itp.

  Awanturniczy żyd neocon senator John McCain z Arizony przed murem płaczu:

  Gerge W. Bush:

  British prime minister, Gordon Brown:

  David Cameron – były premier Wielkiej Brytanii:

  Prince Charles w Londynie:

  Bil Clinton:

  D.Trump w BIAŁEJ jarmułce(wydocznie NIE pozwolił sobie założyć czarną jarmułke!):

  KTO JEST ŻYDEM – ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski

 31. Super KŁAMSTWA morderców Busha, Cheney, Powell, Condaleeza z 2001r said

  Przetłumaczcie na język polski jak była pracownica CIA Susan Lindauer OTWARCIE zdradza „tajemnice” o tym jak żydo-globaliści z USA razem z ekipą RZĘŻNIKA mordercy Busha, CIA i FBI zorganizowali zamach na WTC w New Yorku w 11 września 20001r :

  „Former CIA Asset EXPOSES 9/11 Cover Up Tells All – Susan Lindauer” :

 32. Przestępstwa KRYMINALNE Hilary i Bila Clintonów: said

  Od 1963 roku tzn. od zamordowania John Kennedy przez mafie żydo-masońską, do 2016 roku, całym USA zaczęła rządzić przestępcza kryminalna mafia LEWAKÓW autentycznych złodzieji. To oni zdemoralizowali system władzy w USA .
  To ta przestępcza mafia zablokowała wszelkiego rodzaju uczciwe dochodzenia, aby zlikwidować rabunek finansowy amerykańskich obywateli przez tą uprzywilijowaną mafie rządzącą w USA.
  Faktycznie to CIA i FBI nie służą interesowi państwa lecz przeistoczyły się w ochroniarzy strasznych przestępstw kryminalnego estabłyszmentu waszynktonskiegi i gangów politycznych grasujących we wszystkich stanach.

  System polityczny w USA w ogóle nie funkcjonuje w interesie panstwa, a przestępczy konglomerat tzw. dwie przestępcze kryminalne gangi tzw. „partia demokratyczna” i „partia republikańska” z tam prosperującymi mafiozami zrujnowali ekonomicznie i gospodarczo to USA.

  „Hillary Clinton CRIMES IN THIS VIDEO WILL SHOCK YOU” :

 33. "Dochodzenie" w sprawie ZAMORDOWANIA Prezydenta J.Kennedygo to jedno WIELKIE OSZUSTWO, said

  Ten bezczelny oszust i kłamca John Kerry absolutnie nie odbiega w metodologii oszukiwania jaka jest NORMALKĄ zwapniałego estabłyszmentu waszyngtońskiego, zwłaszcza żydo-neconów.

  Tak zwane dochodzenie „Warren Commission” w sprawie ustalenia faktycznych sprawców zamordowania KATOLIKA Prezydenta Johna Kennedygo to też jedno wielkie KŁAMSTWO:

  „The Men Who Killed Kennedy Part 1 The Coup d’Etat” :

 34. Plausi said

  ”Kraj bez ludu

  dla ludu bez kraju”.

  Utworzenie Erec Israel odbyło się pod hasłem jw. Hasło zostało zresztą szybko zrealizowane, gdyż lud uprzednio zamieszkujący tereny erecu został przepędzony i umieszczony w obozach dla „uchodźców”, choć w tym przypadku są to obozy dla wypędzonych. Chodzi o tzw. czystkę etniczną, ale te są naturalnie karygodne, jeśli chodzi o ludy posiadające jakiś kraj, ale „lud bez kraju” nie musi odpowiadać za czystkę etniczną, także lud banderowski nie, bowiem siły „ludu bez kraju” dbają o jego niewinność i prawo do kraju, stosując wszelkie możliwe metody nacisku.

  Od 70 lat opinia tzw. światowa toleruje z upodobaniem zarówno te czystki etniczne jak też rabunek ziemi, bowiem opinia i zapobiegliwość syjonistów przekonała tę opinię o niepodważalnej słuszności.

  Czy można się dziwić, że także w Syrii przystąpiono do „czystki etnicznej”, zresztą zorganizowanej przez syjonistycznego filantropa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  aby poszerzyć tereny „kraju bez ludu”, które „lud bez kraju” będzie mógł znowu bez protestu „opinii światowej” z całym spokojem niebawem zająć, A Wzgórza Golan są dla „ludu bez kraju” pilnie niezbędne, w końcu Morze Martwe stało się pod panowaniem „ludu bez kraju” jeszcze bardziej martwe.

  Co prawda nasze znakomite mendia

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  nie zauważyły zaangażowania erecu w wojnie przeciwko Syryjczykom, gadzinówka dla zainteresowanych gospodarką w RFN „Handelsblatt” nie dostrzegła nawet takich krain jak Katar i wszechobecna Arabia Saudyjska, patrz link

  http://www.handelsblatt.com/politik/international/syrien-solche-kriegsverbrechen-muessen-bestraft-werden/19610988-2.html

  które od początku były głównymi organizatorami w tej wojnie przeciwko Syryjczykom.

  My pozwalamy sobie odbiec nieco od tematu, narzuconemu nam przez gadzinówki i zwrócić uwagę na fakt, że wojna przeciw ludowi syryjskiemu, jest kolejną wojną „ludu bez kraju” o „kraj bez ludu”, który staje się takim na naszych oczach i za naszym przyzwoleniem.

 35. Wlodzimierz said

  Szalenstwem bylo by wierzyc cowboys !

 36. konfuzjusz said

  Akurat kowbojom można wierzyć. Ludek to może i niezbyt oczytany ale swoją mądrość i etykę ma.

 37. NICK said

  No. Ma. Konfesjonowaną, raczej.

 38. Władek said

  Już kolejny rok trwa agresja żydowska przeciwko Syrii i w wojnie tej to właśnie Syryjczycy są górą:

  1. Nie udało się obalić Asada
  2, nie udało się podzielić i okraść Syrii
  3. nie udało się utworzenie na terytorium Syrii i Iraku tzw. kalifatu
  4. nie udała się ekspansja salafizmu i wahabizmu na teren Syrii i Iraku
  5. nie udało się doprowadzenie Bractwa Muzułmańskiego do władzy
  6. nie udał się holokaust bliskowschodnich chrześcijan
  7. nie udało się wyeliminowanie Hezbollahu i przecięcie dostaw uzbrojenie z Iranu
  8. nie udała się neutralizacja rosyjskiej bazy w Tartus
  9. nie udało się utworzenie marionetkowego państewka kurdyjskiego w północnej Syrii pod żydowskim zarządem

  Nie udało się wiele żydowskich planów i intryg, a Syria i Asad dalej dzielnie trwają na posterunku. Ta sytuacja pokazuje jak ważny jest OPÓR przeciwko żydostwu, które przeciwko Syrii wykorzystało hordy barbarzyńskich najemników udających islamistów, wojska i służby wielu państw europejskich i arabskich, a także własne izraelskie lotnictwo, które niejednokrotnie ratowało z ciężkich opresji terrorystów z Al-Kaidy (Front Nusra) czy ISIS.

  I nic.

  Asad i Syryjczycy dalej dzielnie na posterunku.

  A tymczasem w Polsce żydostwo robi z Polakami co chce…

 39. Władek said

  Ostatnia wypowiedź Asada na temat tego kto stoi za agresją przeciwko Syrii:

  http://presstv.com/Detail/2017/04/06/516933/Syria-Assad-israel-global-powers

  Albo zwycięstwo na żydowskim terroryzmem albo Syrii nie będzie.

 40. VA said

  Trump mówi członkom Kongresu, że rozważa działania wojskowe w Syrii
  http://www.zerohedge.com/news/2017-04-06/trump-tells-members-congress-he-considering-military-action-syria

 41. VA said

  Ex-Ambasador UK: Assad nie był za atakiem chemicznym
  https://theuglytruth.wordpress.com/2017/04/06/ex-uk-ambassador-assad-wasnt-behind-the-chemical-attack/

 42. Marucha said

  Re 34 i inne, podobne:

  Przypominam (niektórym uświadamiam), że felieton jest specyficzną formą dziennikarską, w której autor wyraża swoje osobiste poglądy, często w złośliwej lub humorystycznej formie.

  Felieton to nie wypracowanie, lecz utwór lekki w formie, nierzadko prześlizgujący się po tematach. Felietonista nie ma zamiaru naprawiać świata, podburzać ani organizować ruchu oporu. Nie ma też zamiaru wyczerpywać tematu, ani pisać dokładnie o tym, co życzyłby sobie Pan Iksiński.

 43. NICK said

  Zmieniam NICK.
  Na Fel. Je to. Nista.
  Okazjonalnie.

 44. […] Izraela i znaczenie napadu na Syrię dla Żydów z tego kraju najlepiej ilustruje stan Morza Martwego, zamordowanego do reszty przez koczowników, którzy kontrolują ten region od 70 […]

 45. MatkaPolka said

  USA po raz pierwszy od początku wieloletniego konfliktu w Syrii dokonały zmasowanego ataku rakietowego na bazę lotniczą republiki.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075195109-arak-usa-na-syrie/

  Prezydent USA Donald Trump nazwał atak „proporcjonalną odpowiedzią” na rzekome użycie 4 kwietnia broni chemicznej przez władze Syrii przeciwko cywilom w Idlib. Tym samym obecny prezydent USA przekroczył granicę, której naruszyć nie zdecydował się jego poprzednik Barack Obama, który ograniczał się do popierania syryjskiej opozycji.

  Jednak jeszcze kilka lat temu, w okresie prezydentury Obamy, Trump w Twitterze nazwał go „głupim liderem” i wzywał do nieatakowania Syrii, ponieważ niczego to nie przyniesie Stanom Zjednoczonym, a tylko grozi złymi skutkami.

  „Jeszcze raz, do naszego głupiego lidera: nie atakujcie Syrii. Jeśli to zrobicie, będzie wiele bardzo złych następstw, a i USA nic nie korzystają na tej walce” — napisał.
  AGAIN, TO OUR VERY FOOLISH LEADER, DO NOT ATTACK SYRIA – IF YOU DO MANY VERY BAD THINGS WILL HAPPEN & FROM THAT FIGHT THE U.S. GETS NOTHING!

  Forget that the US tried to frame Assad for “gassing his own people” in 2013 and 2014 [and how those hoaxes were exposed.
  Forget that Assad surrendered all his chemical (weapons, confirmed by both the UN and the Pentagon

  Just ask yourself these simple questions:

  , Why would Assad, on the verge of winning [the war, and gaining support from Trump,
  ‚ use chemical weapons, knowing it would open the door to the invasion the Neo:Con . warhawks want?

  And if Assad were dumb enough to use chemical] weapons, why use them on civilians instead „off the enemy ?i

  THIS STORY MAKES NO SENSE AT ALL!

  Zapomnij, że USA próbowała wrobić Asada do „gazowania swoich ludzi” w latach 2013 i 2014 oraz w jaki sposób te oszustwa i mistyfikacje były zdemaskowane.
  Zapominać, że Assad oddał i pozbył się całej swojej chemicznych broni – , potwierdzone zarówno przez ONZ i Pentagonu

  Wystarczy zadać sobie te proste pytania:

  Dlaczego by Assad miałby Użyć broni chemicznej, bedąc tuż na skraju wygranej wojny i pozyskanie posparcia od Trump, „, wiedząc, że to otworzy drzwi do inwazji Neo-Con ów . jastrzebi wojny z Waszyngtonu

  A jeśli Assad był na tyle głupi, aby używać broni chemicznych, to dlaczego użył tą broń z nich na cywilów zamiast „na wroga?

  TA HISTORIA NIE MA W OGÓLE ŻADNEGO SENSU

 46. MatkaPolka said

  Syria: Chemical Weapons Came From Terrorists In Turkey

  http://investmentwatchblog.com/syria-chemical-weapons-came-from-terrorists-in-turkey

  BROŃ CHEMICZNA W SYRII POCHODZIŁA OD TERRORYSTÓW W TURCJI
  Syryjscy oficjele wielokrotnie ostrzegała Radę Bezpieczeństwa ONZ, że terroryści z Turcji i z Iraku przenoszą broń chemiczną na terytorium Syrii

  Syrian officials repeatedly warned the UN Security Council that terrorists from Turkey and Iraq were bringing chemical weapons into Syria.
  Syrian Foreign Minister Walid Muallem said on Thursday that al-Nusra Front were likely behind the recent attack that killed 80 civilians.
  “al-Nusra Front, ISIL and other organizations continued to store chemical weapons in urban and residential areas. And we have sent more than a hundred telegrams to the Security Council and the Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons, telling them or sending them information about chemical weapons being brought to Syria from Iraq and from Turkey,” Muallem told reporters.

  Farsnews.com reports:

 47. MatkaPolka said

  .http://www.whatreallyhappened.com/IMAGES/SMALL_assadhoax2.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: