Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę, Polacy nie

Posted by Marucha w dniu 2017-04-07 (piątek)

[Przypominam: Piotr Rybak spalił publicznie kukłę zbrodniarza Sorosa, czym wszyscy Żydzi poczuli się dotknięci i poczuli niemal smród komór gazowych, co płazem ujść nie może – admin.]

Skandaliczne podejście Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Na salę sądową mogą jedynie posiadacze specjalnych przepustek, a takowe mieli jedynie przedstawiciele organizacji żydowskich, KOD-u i stowarzyszenia Obywatele RP.

Ani Rybak, ani też jego pełnomocnik nie zostali powiadomieni o nowej procedurze.

Wielkim skandalem rozpoczął się proces apelacyjny Piotra Rybaka, skazanego przez sąd pierwszej instancji na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności, za spalenie kukły „stereotypowego żyda” podczas antyislamskich protestów na rynku we Wrocławiu.

Nikt z rodziny i przyjaciół oskarżonego nie mógł przekroczyć kordonu policji. Wybuchła awantura, która szybko przerodziła się w obywatelski wiec. Wznoszono patriotyczne hasła i odśpiewano hymn Polski.

Ostatecznie Piotr Rybak wszedł na salę jedynie w asyście swego obrońcy i mediów. Na obszernej widowni zasiadło 16 osób. Większość z nich trzymała w rękach żółte róże i kartki z napisem: „precz z faszyzmem”. Mimo okrzyków zza drzwi sędzia rozpoczął rozprawę oddając głos obronie, prokuraturze, a na koniec także oskarżonemu.

Wszystkie strony były zgodne co do nieproporcjonalnej kary wobec popełnionego czynu. Prokurator podtrzymał wersję z pierwszej instancji, wnosząc o prace społeczne, natomiast pełnomocnik Rybaka poprosił o uniewinnienie swego klienta.

Piotr Rybak po raz kolejny powtórzył, że kukła nie dotyczyła Żydów jako nacji, lecz Georga Sorosa, światowego spekulanta i filantropa, walczącego od lat z ideą państw narodowych. Oskarżony przypomniał również, że nie on wykonał kukłę, a za brak wizerunku Sorosa odpowiada człowiek, który miał przywieźć zdjęcie twarzy znanego żydowskiego finansisty. Tak się jednak nie stało, a kukła spłonęła.

Mimo to Rybak nie czuje się winny, ponieważ w trakcie manifestacji wielokrotnie powtarzał, iż chodzi o Sorosa, a samo zgromadzenie miało charakter antyislamskiego i antyimigracyjnego wiecu, na którym nie pojawiły się żadne treści antysemickie.

[O tym, kto jest anttsemitą, decydują żydowskie szumowiny – admin]

W odniesieniu do zajścia na korytarzu Piotr Rybak stwierdził, że jest to jawna dyskryminacja Polaków w ich własnym kraju, a zarazem skandal inspirowany przez stronę żydowską. Dlatego też Rybak zapowiedział, że wyroku skazującego nie potraktuje osobiście. Jego zdaniem działania sądu od początku były wymierzone w godność i honor Polaków, czego efektem jest polityczny symbol kary.

Wyrok w tej sprawie ogłoszony będzie 13 kwietnia b.r. w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu, o godz. 13.30 w sali nr 2.

Materiał na podstawie reportażu z eMisjiTV

http://prawy.pl

Komentarzy 29 to “Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę, Polacy nie”

 1. Tomek said

  To nieprawda że Piotr Rybak spalił kukłę George Sorosa. Tutaj jest filmik, kukiełka od ~3.30:

  Rybak spalił kukłę z pejsami. Soros pejsów nie nosi.

  „Performance” Rybaka był częścią katolicko-narodowej demonstracji.

  Domyślam się że Piotr Rybak to prowokator, który ma skanalizować protest osób o narodowych przekonaniach, pod auspicjami Kościoła rzymskiego.

  Katolicyzm to wielka pomyłka. Prymas porównał zresztą narodowców do nazistów. Zapomniał o syjonistach, ale to jego sprawa.

  W każdym razie Kościół rzymski wielokrotnie udowodnił w ostatnich dziesięcioleciach że jest wrogiem narodu polskiego.

  ——-
  Kościół, jako instytucja nie z tego świata, nie jest niczyim wrogiem.
  Natomiast popularne jest oskarżanie Kościoła o winy jego wrogów, jacy podstępem i oszustwem wdarli się w kręgi kapłanów.
  Admin

 2. ? said

  Wrocław? Baumann? Wszystko jasne…

 3. maniek said

  …zastanawia mnie masonski gest Rybaka…świadomy czy…nie chce sie dopatrywac sensacji…ale znałem takiego jednego…latał z matomboskom w klapie przeskakiwał przez „płoty”…a potem uczestniczył w farsie z menorą w tle…Bolek mu mówili..

  https://www.google.co.uk/search?q=menora+w+magdalence&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiPufHE4o_TAhUiKcAKHeb7CRsQsAQIKA&biw=1280&bih=640

  …to tak jak Putina i Bandara…straszliwi wrogowie w masonskim uscisku…

  masonskie gesty tzw jpII – wymazali..,.,

  …londyny majowej – z kitajskim płemiełem – tez nie moge znalezć – tez podobnie sie sciskali na G-9…

  Afera/?/ na procesie Rybaka. Sąd dokonał selekcji Polaków

  …pozyjemy – zobaczymy…powiedział – ślepy…satyr!!…

  ps…
  cyt…[O tym, kto jest antysemitą, decydują żydowskie szumowiny – admin]

  …chazarskie szumowiny – precyzująć!…plemie mongoloidów – które nie wiadomo jakiej sroce spod ogona wyleciało – podaje sie za Zydów… i sra w gniazdo Zydom…tak mi mówiła moja Pani od polskiego…

 4. Czolgista said

  „Oskarżony przypomniał również, że nie on wykonał kukłę, a za brak wizerunku Sorosa odpowiada człowiek, który miał przywieźć zdjęcie twarzy znanego żydowskiego finansisty. Tak się jednak nie stało, a kukła spłonęła.”

  No to słabo. Trzeba było przełożyć akcję. Albo wymyślono to teraz jako kulawą linię obrony.

 5. Władek said

  Rybak sprawia wrażenie żydowskiego prowokatora, a chazarskie szumowiny wyraźnie chcą konfrontacji z Polakami.

 6. Marucha said

  Re 3:
  Panie Mańku, mnie to lata i powiewa, czy chodzi o żydów chazarskich, aszkenazyjskich, sefardyjskich, chińskich czy sumeryjskich.
  Nie ma między nimi różnicy – ta sama mafia, ten sam kodeks mafijny, ta sama nienawiść do cywilizacji białych ludzi.

 7. Dziadzius said

  Kiedyz ach kiedyz POLAK i Polska powstanie z kleczek i stanie sie niezaleznym panstwem w ktorym konstytucyjne prawo i obywatelska sprawiedliwosc beda rzadzily sadami i rzadem a nie jakies cudze [ nie Polskie] opinie.
  I widac ze znowu tak jak w latach 20 ‚mala’ grupka z ‚duzymi’ pieniedzmi rzadzi Polska.
  Moze przyszedl czas ze trzeba wymienic styl myslenia w ‚Marszu Dabrowskiego’ i podjac sentyment i nowy hymn ‚ROTY’!

 8. Władek said

  Ad. 3.

  Wiadomo. Chazarowie to koczowniczy lud pochodzenia ałtajskiego, który w średniowieczu z różnych powodów przyjął judaizm. Z wyglądu to tak ogólnie mieszanka turka z mongołem, a ścierwa tego jest cała masa w Polsce. Najczęściej pod frankijskimi i litwackimi nazwiskami udają Polaków.

  Poza tym na terenie kaganatu chazarskiego żyło mnóstwo semickich żydów, którzy pochodzili z całej Azji, a znaleźli się tam najczęściej uciekając przed Arabami (kalifatem) lub Bizantyjczykami. Stanowili chazarską „elitę”. Prawdopodobnie to właśnie ci żydzi – uciekinierzy z Bliskiego Wschodu przekonali koczowniczych chazarów do przyjęcia judaizmu i talmudu. Czyli zanim chazarowie stali się żydami najpierw byli ofiarami żydów.

 9. Franz said

 10. Bogaty Miś said

  poprawka:
  ad3, nie widzę nic masońskiego w uścisku dłoni Putina na zdjęciu

 11. Tomek said

  @ Admin

  „Kościół, jako instytucja nie z tego świata, nie jest niczyim wrogiem.”

  To jest jakiś punkt widzenia. Jestem przekonany że Rosjanie mieliby inne zdanie:

  „Natomiast popularne jest oskarżanie Kościoła o winy jego wrogów, jacy podstępem i oszustwem wdarli się w kręgi kapłanów.”

  To jest jakaś narracja. Dogmat mówi że „kościół jest święty”. Więc jak jakiś kościelny funkcjonariusz nabroi, sam albo w grupie, to można powiedzieć że nie reprezentował „świętego kościoła” tylko jego wrogów, a sam wdarł się do grona jego funkcjonariuszy podstępem.

  Podobno niedawno zbankrutowała diecezja katolicka w Montanie. Z powodu długów, które wynikały z uczynków łobuzów w sutannach. Wrogów „kościoła świętego”.

  To jest jakaś narracja. Na pewno trudno uznać ją za racjonalną, aby ją kupić, potrzebna jest wiara. 🙂

  ——
  Niech się Pan trochę douczy o Kościele. A jeśli jest Pan niewierzący… to niech impotent nie wypowiada się o seksie.
  Admin

 12. Boydar said

  Więc co ty tu Tomuś jeszcze robisz ? Tak ci dobrze i ciepło wśród ciemnogrodzian ? Czy może też musisz z czegoś żyć ? Bo przecież nie z wiary; z wiary to chcieli żyć depozytariusze ambergolda. I sam widzisz na co im przyszło.

 13. NICK said

  ‚Ustawka’ rządzi.

 14. konfuzjusz said

  Podobno niedawno zbankrutowała diecezja katolicka w Montanie. Z powodu długów, które wynikały z uczynków łobuzów w sutannach. Wrogów „kościoła świętego”.

  Nie w Montanie, a w Missouri i na skutek kampanii prowadzonej przez tego adwokata od odżej simpsona, który na samym początku się zadeklarował, że zniszczy Kościół.

  A pan, panie Tomku, zadeklarował sie w jakiś sposób, czy po prostu sie nachapał prawd z głównego rynsztoka?

 15. Jack Ravenno said

  @7 DZIADZIUS – zdziwisz się Ty i nie tylko Ty jak szybko to nastąpi… Nie chcę być tzw. złym prorokiem ale wszystko gwałtownie przyspiesza…tak sobie myślę, że najbliższe trzy lata (może dwa) to krytyczny czas.

  Z Panem Bogiem

 16. adsenior said

  Jak długo jeszcze będziemy dawać się tak poniżać temu robactwu??

 17. Tomek said

  @ 15 Konfuzjusz

  W Montanie: http://www.greatfallstribune.com/story/news/local/2017/03/31/montana-diocese-files-bankruptcy-ahead-trial/99893976/

  Nie wiem czy adwokat był od Odżej Simpsona i co zadeklarował, ale reprezentował 34 ofiary napastowania seksualnego, którego dopuścili się księża i siostrzyczki zakonne w wiejskich regionach Montany (no wiele miast tam nie ma).

  Czy może adwokat zadeklarował chęć zniszczenia „kościoła świętego” i cała sprawa napastowania seksualnego dzieci została zmyślona?

  Czy może ci księża i siostrzyczki byli wrogami „kościoła świętego”? Jeśli tak, to jak odróżnić księdza czy siostrę co służą „kościołowi świętemu” od tych, co są jego wrogami? Po kolorze sutanny/habitu czy może po pierścionku na palcu serdecznym lewej ręki?

  Konfuzjuszowi się całkowicie pomieszało.

  Nie zauważył że „kościół święty” jest lansowany przez „główny rynsztok”. Stosuje się oczywiście kij i marchewkę równocześnie ale teza o bezwzględnym prześladowaniu biednego „kościoła świętego” jest cokolwiek naciągana. Trudno w nią uwierzyć. No, chyba że otrzymało się „dar wiary”. 🙂

  ——
  Spadaj stąd. Idź ze swoimi rewelacjami do GW.
  Admin

 18. konfuzjusz said

  Bardzo sie nie pomieszało, mimo że konfuzjusz.

  Normy tak zwane moralne sie zmieniają. Wszystko kontrolowane. Za czasó mojej młodości, wolno było przytulic wnuczkę, czy siostrzenicę, a nawet, o zgrozo siostrzeńca. W ciągu kilku lat zrobiło sie to przestępstwem oraz zboczeniem. I teraz ten czy ów adwokat, inspirowany wiadomo jakimi przesłankami, nawet niekoniecznie mamoną, odnajduje osoby, które byc może kiedyś ksiądz pogłaskał po główce za czasów dziecięcych. Wizja otrzymania większej gotówki odświeża pamięć oraz w razie jej braku, wspomaga inwencję twórczą. I teraz wystarczy nakręcić opinię publiczną i sędzia orzeka zgodnie z oczekiwaniami nie tylko oskarżyciela, ale i gawiedzi. Jeden wyrok stwarza precedens a w USA prawo bazuje na precedensach. I teraz już idzie z górki. Każdego mozna wrobić w pedofilię. A błędem diecezyj jest przyzwolenie na konsekwencje oskarżeń. I tak diecezja w Missouri zbankrutowała.

  Żeby tak ludziska wiedzieli, co się dzieje w żydowskich ortodoksyjnych szkołach. Mój współtowarzysz niedoli na ciężarówce w przeszłości jeździł po Nowym Jorku i woził ryby. On sie dopiero napatrzył. Ale tamtych środowisk nikt nie rusza, tak samo jak żadnych innych.

  Kościół nie jest lansowany a zwalczany przez główny rynsztok i jego mocodawców. Ostatnio wyjątkowo perfidnie. Czy to trzeba tutaj podkreślać?

  Tak, sprawa została zmyślona, albo odpowiednio zmanipulowana.

  Panie Tomku, pan nie miesza. Nie tu, bo tu to się trochę myśli.

  Można temat ciągnąć, ale po co rozwadniać główny wątek.

  Przychiliłbym się do tezy, że sprawa Rybaka to mogła byc prowokacja. A na proces zaproszono ludzi. Kumacie? Ludzi, a gojskiej biomasy nie trzeba nigdzie zapraszać a raczej usuwać, bo przeszkadza i paskudnie smierdzi brakiem czosnku.

 19. Plausi said

  RASIZM w Generalnej Guberni

  zarządzanej przez bandy PO.PiSu i mniejszych kieszonkowców jak SLD, PSL, SP .. aż do grup rozrywkowych w rodzaju Palikokot, Kukizków i Nowooczesnych Petru, wyraża się w tym : „Żydzi weszli na salę, Polacy nie”, niestety, administracja GG jeszcze nie zadbała umieścić tabliczek ostrzegawczych, jak to było w latach 40-tych:

  „NUR FUER JUDEN”

  Jako, że Judejczycy przebierają się dziś chętnie za Polaków, może prowadziić to do nieporozumień.

  Jak wiemy pan Soros jest rodzajem agenta do specjalnych zadań, w Polsce organizował rabunek mienia społecznego pod nazwą: „prywatyzacja im. Balcerowicza”, ale nie jest to jego jedyna działalność u nas.

  Ale nie tylko u nas, Węgrzy mieli odwagę przepędzić jego agentów, spalenie jego kukły wskazuje drogę:

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/tajemniczy-sponsor-brukselskich-ngo,1,3140880,240391090,czytaj.html

  Był także aktywny na Ukrainie, skutek znany.

  Bezspornie jest to jeden z większych żydowskich zbrodniarzy, ale chyba nie największy.

 20. Plausi said

  GG czyli okupacja

  Plausi, 2017-04-07 (piątek) @ 21:31:36

  czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że Polska znajduje się znowu pod okupacją, czy raczej pod demokracją ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  Tudne pytanie ?

 21. PISKORZ said

  re 1..” popularne jest oskarżanie Kościoła o winy jego wrogów, jacy podstępem i oszustwem wdarli się w kręgi kapłanów.
  Admin A CI KAPŁANI TO JAKIEŚ NIEMOTY/ŚLEPCY, KTÓRZY NIE WIDZĄ CI SIĘ WOKÓŁ NICH DZIEJE?! A MOŻE BYŁO- IM TAK WYGODNIE /TYM KAPŁANOM/…WSADZIĆ ŁBY W PIASEK JAK STRUSIE, aby palić głupa i trwać na x zdobytych dobrych synekurach..

 22. Marucha said

  Czy w Polsce jest jeszcze ktoś, kto nie jest kryptoagentem żydowskim? Ktoś, kto się nie uwiarygadnia, lecz po prostu jest sobą?

 23. Tomek said

  @ Marucha

  Moim zdaniem łatwo się zorientować że w ostatnich dekadach katolicyzm był używany jako broń psychologiczna przeciwko Polakom.

  Bardzo wyraźnie to widać od wyboru Wojtyły na papieża. Podobno towarzysz Gierek skomentował to takimi słowami: nie wiem jeszcze co to znaczy ale dla Polski nic dobrego z tego nie wyniknie.

  Czterdzieści lat później wiemy że nic dobrego dla Polski z tego nie wynikło. To Kościół pomógł Polakom zniszczyć własne państwo (od)budowane wysiłkiem milionów w latach PRLu.

  Moje zdroworozsądkowe założenie: każdy, kto w działalności publicznej odwołuje się do katolickiego fanatyzmu, jest podejrzany.

 24. ENKI said

  Dlaczego i dla kogo kukła Sorosa jest baławo-chwalczo nietykalna?

  Etymologicznie słowo „bałwan” wywodzi się z języka Indii, w którym „bala” to „siła, moc”, a przyrostek -van „posiadam”’; bałwan znaczyłaby więc”‘silny, potężny”.

  Sorosa uczcili w III RP jako „silnego, potężnego” (a nawet uczcili „bałwana” – kukłę Sorosa): prezydent Komorowski, który Sorosa odznaczył, sąd, policja i cały a obsługa procesu przeciwko Panu Rybakowi za spalenie kukły Sorosa.
  Kto stworzył i kto kultywuje w III RP kult Sorosa (i jego kukły), jak to widać było na procesie? Ten proces już przeszedł do historii, sprawcy bałwochwalstwa napiętnowali się sami. Oddawali honory i usługi malwersantowi, aferzyście, który zebrał majątek „przy okazji” zagłady Żydów węgierskich.
  http://pamelageller.com/2006/10/the_judenrat_so-1.html/The Judenrat Soros.October 30, 2006

  „… Bronisław Komorowski odznaczył amerykańskiego miliardera George’a Sorosa, którego Fundacja im. Batorego działa w Polsce od dawna. Wraz z Sorosem Komorowski odznaczył bankierów: Rokefelera i Forda…”
  Oto wpływowe sługusy Sorosa w III RP:
  „W Fundacji Batorego powstałej w Polsce w 1988 roku widzimy osoby, które Soros sam nominował. Są to reprezentanci określonych poglądów i środowisk. Wśród nich najwięcej jest polityków związanych w Unią Wolności. Od lat na czelne zarządu stoi Aleksander Smolar… są tam: Jarosław Kurski z „Gazety Wyborczej”… Krzysztof Bielecki, Olga Krzyżanowska, Bogdan Borusewicz Andrzej Olechowski, Helena Łuczywo, Henryk Woźniakowski, Agnieszka Holland, Zbigniew Pełczyński, był Bronisław Geremek i Hanna Suchocka… ks. bp. Tadeusza Pieronek, filozof Leszek Kołakowski, Wojciech Fibak, Marcin Król – felietonista „Tygodnika Powszechnego” – obecny przewodniczący Rady Fundacji… Adam Michnik, Jerzy Turowicz, Anna Radziwiłł, Klemens Szaniawski, Andrzej Szczypiorski, ks. Józef Tischner, Andrzej Rapaczyński (mąż Wandy Rapaczyńskiej), Jan Tomasz Gross…”
  http://www.pomniksmolensk.pl/news. „Kuźnia kadr Georga Sorosa”

 25. Marucha said

  Re 23:
  Po pierwsze – co Pan rozumie przez „katolicki fanatyzm” i w czym on się przejawia?
  W zamachach bombowych? Rozjeżdżaniu ludzi ciężarówkami? Podpalaniu muzułmańskich domów i samochodów? W masowych, wrzaskliwych demonstracjach? Tworzeniu jakiegoś „Państwa Katolickiego”? Przemycie broni i narkotyków?
  No co jest dla Pana „fanatyzmem”?
  To, że ludzie chodzą do kościołów i się modlą, a nawet spowiadają? Czy że w piątki nie jedzą mięsa?

  Po drugie, Panie Tomku, katolicyzm jest m.in. objawionym systemem norm moralnych, któremu nigdy w historii nie dorównał żaden inny system, ani nawet się doń nie zbliżył.
  Wszystko można wykorzystać w złym celu: media, szkolnictwo, lecznictwo, uczucie miłości czy współczucia… nawet religię katolicką.
  Chciałby Pan zlikwidować opiekę zdrowotną, bo jest zła – czy raczej wymienić ludzi, którzy za nią odpowiadają?
  Nie uważa Pan, że najwięcej zła przyczyniły Polsce media?

  Ludzie są na ogół głupi i łatwo im namieszać w głowie, na co dowodem może posłużyć stan umysłów społeczeństwa III RP. Nawet katolików można oszukać – podmienić im religię, lecz twierdzić, że to wciąż to samo. I to właśnie ma miejsce. A ignoranci oskarżają Kościół…

 26. K.Konar said

  Jezus nazista Maria kurw… ” Żydowskie TV chamstwo, czyli parchaste s…. syństwo.

  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jezus-nazista-maria-kurw-zydowskie-tv-chamstwo-szok-2017-02

  Za takie coś rozrywano końmi.
  Admin

 27. Od kilku dni nie mogę zamieścić na MOIM http://www.wandaluzja.com postu: https://marucha.wordpress.com/2017/04/06/wolne-tematy-34-2017// 103. wandaluzja.com said – 2017-04-07 (piątek) @ 09:33:59// http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/boeing-inwestuje-w-hybrydowy-samolot-ju%C5%BC-w-2020-roku-loty-mog%C4%85-by%C4%87-ta%C5%84sze-o-40-80-proc/ar-BBztupU?li=AA4ZoG&ocid=spartandhp//
  BOEING INWESTUJE W HYBRYDOWY SAMOLOT. JUŻ W 2020 ROKU LOTY MOGĄ BYĆ TAŃSZE O 40-80 PROC.
  Dziwne to, gdyż jedyną UDANĄ Hybrydą Helikoptera z samolotem Śmigłowym jest mój AEROBUS, którym Skontrowałem Airbusa-MAMUTA i Boeinga-MASTODONTA.
  Tym razem projekt pilotuje RÓWNIEŻ były pracownik NASA Kiruba Haran – chyba Arab? a jeśli tak to widocznie Taki czy Inny przedstawiciel kapitału Saddama Husajna, który URATOWAŁEM jako sto miliardów $ na mego Aerobusa dla reformy Bliskowschodniego Rynku Lotniczego, co zlecił Swissairowi.
  Swissair zlecił opracowanie mego Aerobusa dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku, ale nie powiadomił mnie o tym, z której to może racji Lufthansa WYSADZIŁA 2 Swissairy nad Atlantykiem z 450 ludźmi, co Zbankrutowało Swissaira – II co do wielkości przewoźnika lotniczego i właściciela LOTU. Po SKATOWANIU mego pełnomocnika w NASA kanclerz Gerhard Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin.
  Nazwisko KIRUBA HARAN może sugerować, że jest to POWRÓT do Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE. Mój Aerobus faktycznie obniżał koszty lotu o 3/4 i zwiększał Bezpieczeństwo MILIONKROTNIE, podnosząc znacznie komfort lotu.
  Ponieważ jest to ważne dla Dalszego biegu sprawy to próbowałem to zamieścić na jakimś portalu narodowym, ale okazały się być cenzurowane przez spermę jerozolimską, jak kilka lat temu, gdy zostałem zelżony przez RZECZNIKA Stefanowicza.
  Sprawa jest PILNA wobec Coraz Wyraźniejszego trójporozumienia i TRÓJDEMU RFN-Izrael-USA w sprawie Skarbu Hitlera w Wałbrzychu, który według namiaru geologicznego AGH ma 2,5 miliona ton złota a wg opracowania komputerowego tegoż Namiaru Niecałe 2,41 miliona ton złota. Nie jest to oczywiście złoto polskie, ale pochodzące z Bułgarskiego Skarbu Imperialnego, który wobec OCZYWISTEJ Aneksji przez Stalina Konstantynopola został Sprzedany Hitlerowi.
  Przypominam, że obrabowany przez Wehrmacht i SS Skarb Włastów w twierdzy MODLIN został wysłany przez Merkel i Tuska do USA, gdzie został zarejestrowany przez Fed jako 750 tysięcy ton złota, co wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA, ODPUSZCZONYCH z powodu Papieru Toaletowego, który nazywał się Dolarem Numerycznym Stadnickiego, którego to papieru nie uznał Jerzy III.
  Przypominam też, że 48 godzin po UJAWNIENIU przez mnie Adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu w samochód Premiera III RP na autostradzie jerozolimskiej uderzyła rosyjska rakieta Przeciwpancerna, ale w samochodzie Premier Szydło i MON Macierewicza NIE BYŁO. Wszystko wskazuje na to, że wybuchła PANIKA więc Szydło i Macierewicza wysłano do Izraela, żeby ich ZAŁATWIĆ rosyjską rakietą Przeciwpancerną. Sądzę, że gdyby nie Macierewicz to Skarb Hitlera zostałby już wywieziony metrem fortecznym do Niemiec lub Czech, które są folwarkiem Rotszyldów, jak olbrzymie archiwum Prowincji Śląskiej przez Leszka Millera w r. 1007 dzięki KNEBLOWANIU mnie. W archiwum tym były też akta UB i SB.

 28. […] Więcej […]

 29. https://marucha.wordpress.com/2017/04/07/malpa-z-brzytwa-na-kontrakcie/

  16. Stan said – 2017-04-09 (niedziela) @ 11:30:33
  Jeżeli to był zamach to należy się zastanowić KTO na tym zamachu zyskał.
  Z perspektywy czasu wyraźnie widać DWÓCH beneficjentów tego ewentualnego zamachu.
  Są to Jarosław K i Antoni M.
  W pierwszym i drugim przypadku, dodatkowo jest zastanawiające DLACZEGO
  nie polecili razem z urzędującym Prezydentem RP?
  *****
  Ad. 16:
  Bezpośrednim beneficjentem Rosyjskiej Rakiety Przeciwpancernej był Jarosław Kaczyński, bo Tryumwirat – Kaczyński-Szydło-Macierewicz – stał się JEDNOWŁADZTWEM. Dopiero gdy ja zacząłem Krzyczeć, że Izraelczycy PODMIENILI Szydło i Macierewicza to zaczęto Odbudowywać Tryumwirat w formie Kaczyński-Macierewicz-Szydło.
  Zastanawiająca jest ostatnia Kontrowersja Szydło z Macierewiczem oraz KURIOZALNE wchodzenie Prezydenta, który jest Judenknechtem, w kompetencje MON.

Sorry, the comment form is closed at this time.