Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Donald Trump – chrzest bojowy bandyty

Posted by Marucha w dniu 2017-04-09 (Niedziela)

Chrzest bojowy kolejnego zbrodniarza z Białego Domu nie powinien nikogo zdziwić, stało się to już banalną tradycją zachodniego Imperium Zła.

Poprzedniej nocy siły morskie Stanów Zjednoczonych dokonały ataku rakietowego na lotnisko wojsk rządowych Syrii.

Ten akt militarnej agresji odbył się w trakcie wizyty prezydenta Chin w USA,. Przy czym oficjalne koła ChRL, już przed samą wizytą, publicznie oświadczyły, że życzą sobie żadnych niespodzianek ze strony amerykańskiej w czasie pobytu głowy państwa na terytorium USA.

Pretekstem do ataku rakietowego było rzekome użycie przez wojska syryjskie broni chemicznej. Nie ulega wątpliwości, że jak zawsze, takie i inne akty terroru są inicjowane i sponsorowane przez CIA, w ramach tzw. incydentów „false flag” [i] [ii].

Minimalny interwał pomiędzy chemiczną prowokacją, a rakietową agresją, wskazuje dobitnie na fakt [iii], że całe przedsięwzięcie zostało dawno z góry zaplanowane i logistycznie przygotowane. Zorganizowanie ataku rakietowego dopiero po incydencie z bronią chemiczną nie byłoby bowiem możliwe w tak krótkim przedziale czasowym.

Jak zwykle w takich przypadkach, oskarżono Rosję i Syrię o sprowokowanie całej sprawy [iv] i zagrożono adekwatnymi konsekwencjami i jak zwykle bezpodstawne insynuacje są tak absurdalne, że niewarte nawet polemiki.

Warto natomiast w tym miejscu zadać pytanie, dlaczego Trump zdecydował się na te przedsięwzięcie? Przyczyn jest kilka.

Liczni obserwatorzy wskazują na chęć „wymierzenia policzka” Chinom [v], którego one nie zapomną. Istotne było też podtrzymanie ducha bojowego amerykańskich agentów z terrorystycznego Państwa Islamskiego (ISIS [vi]).

Niewątpliwie najistotniejszą przyczynę wyartykułowała stacja telewizyjna CNN, stwierdzając, że „teraz Trump stał się prawdziwym prezydentem USA” [vii].

Chrzest bojowy kolejnego zbrodniarza z Białego Domu nie powinien nikogo zdziwić, stało się to już banalną tradycją zachodniego Imperium Zła. Może natomiast szokować fakt, że w przeciwieństwie do swych zidiociałych poprzedników, Trump doskonale zdaje sobie sprawę z realnego zagrożenia nuklearną anihilacją globu ziemskiego, w wyniku takiego postępowania. Artykułował to klarownie w trakcie kampanii wyborczej 45 razy! Poniżej link dokumentujący ten fakt. [viii]

Trudno jest normalnemu człowiekowi analizować takie postępowanie. Należy natomiast wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski. Oto one:

 • Nagromadzenie zła wśród zachodnich „elit” jest tak wielkie, że zatraciły one możliwość racjonalnego rozumowania, nawet na poziomie takich historycznych zbrodniarzy, jak Stalin, Hitler, Mao, czy Lenin.
 • Zarówno „elity”, jak i zachodnie społeczeństwa utraciły podstawowe atrybuty człowieczeństwa, czego wyrazem z ich strony jest krygowanie się na „nadludzi” (herrenvolk [ix], exceptional peoples [x]), ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami.
 • Wszystkie bez wyjątku zachodnie instytucje, nie wyłączając watykańskiej hierarchii kościelnej, pracują w mniej lub bardziej zawoalowany sposób na cele szatana.
 • Jedynym pozostałym na placu boju państwem broniącym resztek cywilizacji i kultury śródziemnomorskiej, oraz autentycznego Chrześcijaństwa, jest Rosja. I fakt ten trzeba przyjąć do wiadomości, bez względu na indywidualny stosunek do Putina i Rosji, oraz zdać sobie sprawę z całego absurdu zachodniej nań agresji motywowanej właśnie powyższym faktem.

W tej perspektywie widać wyraźnie, że jedynym ratunkiem dla zdrowej mniejszości społeczeństw zachodniego Imperium Zła byłaby neutralizacja jego „elit”. Bez nich bowiem globalna oligarchia finansowa nie byłaby w stanie wprowadzać w życie swej obłędnej idei NWO!

Przy czym najlepszym rozwiązaniem byłby stryczek, permanentny i tani sposób neutralizacji sług szatana.

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag
[ii] https://www.infowars.com/false-flag-attack-started-syriaus-conflict-alex-jones-reports/
[iii] http://russia-insider.com/en/politics/zakharova-us-missile-strikes-were-planned-alleged-gas-attack-syria/ri19480
[iv] http://news.antiwar.com/2017/04/07/us-insists-russia-responsible-for-syria-gas-attack/
[v]https://www.infowars.com/pieczenik-cruise-missile-strikes-were-a-statement-to-china/
[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant
[vii] http://thehill.com/homenews/administration/327779-cnn-host-donald-trump-became-president-last-night
[viii] https://mic.com/articles/173471/trump-world-war-iii-attacking-syria-wwiii-ww3#.fMm7FIevL
[ix] https://en.wikipedia.org/wiki/Herrenvolk_(disambiguation)
[x] https://en.wikipedia.org/wiki/American_exceptionalism

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 13 to “Donald Trump – chrzest bojowy bandyty”

 1. adsenior said

  Taka sama prawda, taki sam pretekst, jak przed laty w stosunku do Saddama i napaści, przez USrael na Irak. Usrael, najbardziej bandycki i terrorystyczny twór państwowy, na świecie!!

 2. La Reine Toronto said

  http://www.zerohedge.com/news/2017-04-08/beginning-end-us-empire
  no to zaglada tego agresora bliska? dobry material;

 3. Marcin said

  Do kompletu tzw.”dowodów” usprawiedliwień ataku na ludożercę Assada dorzucić można fotki zagazowanych dzieci na sesji ONZ przez chazarską sucz – taki lucyferianski standard. Każdy miał chyba jakieś malutkie nadzieje co do Trumpa ze jednak pochwyci to wiadro z wodą ale on wybrał wiaderko z benzyną. Czy dadzą sie hamburgery nabrać kolejny raz na szopę wyborczą?

 4. anonim said

  Niemiecki Onet
  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/halabdza-husajn-mordowal-zachod-milczal/6nser

  Co do Trumpa poczekajmy co zrobi dalej na razie zrobiły tyle że w sumie…nic nie zrobił.
  Z drugiej strony trzeba pamiętać że do celu dotarło ledwie połowa toporków a czy reszta chybiła rozmyślnie czy padły ofiarą Chybiny czy innej Krasuchy Rosjan tego się nie dowiemy.

  ps. Ciekawa analiza po angielsku pierwszego nagrania z „gazowania” Khan Sheikun
  http://logophere.com/Topics2017/17-04/17_015-BLA-ShajulIslam.htm

 5. Władek said

  Rosja powinna lepiej uzbroić Asada. Pantsiry, buki, tory i S-400 setki powinny trafić do Syrii w takiej ilości, by na jednego żyda były przynajmniej dwie rakiety.

  Dopiero wtedy zapanuje pokój w Syrii.

 6. NyndrO said

  Panie S*nag, poszedł Pan na ryby? https://media.giphy.com/media/L8XuphFGqlSfe/giphy.gif

 7. https://tomekbieniek.wordpress.com/2016/12/17/trzy-osrodki-wladzy/

 8. Dziadzius said

  Leonid Brezhniev kiedys powiedzial — „Poparcie od Rzadow Stanow Zjednoczonych Ameryki to jest mniej wiecej takie jak by powiedziec ze sznur na ktorym jest wisielec jego podtrzymuje” — moze to by byla dobra porada i dla Polskiego Rzadu jak wylezie z odbytu NATO/USraela?

 9. RomanK said

  Drodzy czytacze Gajowowi… ja sie juz nawet nie dziwie, ze Polacy mieli jakiekolwiek nadzieje zwiaqzane z Trumpem…nie jestem tak naiwny , zeby nie rozumiec reakcji arcy naiwnych:-)0)

  Postarajcie sie zrozumiec, co rozni Ameryke od Polski….
  Oto roznica zawarta w toastach:

  May Peace o’er America spread her wing,
  And Commerce fill her ports with gold;
  May Arts and Science comfort bring,
  And Liberty, her sons enfold.
  ~Every Body’s Toast Book and Convivial Companion, by An Adept, 1851 [This toast is earlier found „May peace o’er Britain spread her wing,” in The Toastmaster: or, Treasury of Sentiment (London), 1836. —tεᖇᖇ¡·g]

  I Porownajcie z:

  Za Wolnosc Wasza i Nasza…..

  I przestancie pieprzyc na temat nieprawdopodobne bzdury!

 10. Wyszedłem zza krzaków said

  USA opisane w Biblii jako Babilon i Nierządnica. Królestwo szatana!

 11. Pinxit said

  No WRESZCIE WRESZCIE
  Znamy prawdziwa przyczyna napadu na Syrie.
  To Ivanka sie rozplakala!!
  Tylko gdzie ta malpa byla jak palestynskie dzieci zywcem zakopywali i gdzie ta malpa byla jak niedaleko od Idlin w Mosulu Amerykanie zbombardowali dom w ktorym ukrylo sie 200 osob.

  Zastanawia tak dziwna okolicznosc, ze Iwanka nioe zostala wybrana przez wyborcow, a jest oficjalnym, doradca tatusia w sprawach rowniez miedzynarodowych i ma dostep do tajnych dokumentow – taka mlodsza Clinton.
  Na razie tej debilce trzeba przyponiec, ze nie ma zezwolenia amerykanskiego narodu do doradzania tatusiowi kogo trzeba albo nie trzeba napasc i zabic.

  Pekniete serce Ivanki spowodowalo atak na suwerenne panstwo

  http://www.presstv.ir/Detail/2017/04/08/517272/US-politics-Syria-war-Ivanka-Trump

 12. NICK said

  Łżeelito. (9).
  „ja sie juz nawet nie dziwie, ze Polacy mieli jakiekolwiek nadzieje zwiaqzane z Trumpem…nie jestem tak naiwny , zeby nie rozumiec reakcji arcy naiwnych:-)0)”
  Od początku nadzieje rozwiewałem.
  A Pan?
  Zapomniał lub liczy na zapomnienie? Wpisów o trampku? Swoich?
  Hołubowitz.
  Mało tu squrvieli większych niż pan.

 13. Boydar said

  Przesadza Pan NICK.

  Właściwie każdemu jednemu politykowi można by taką etykietę przypiąć. A czym się Pan Roman różni od polityków z tapety głównej; głównie tym, że udaje że żadnym politykiem nie jest. A to ewidentna nieprawda. Jest umoczony w politykę od początku do końca. Tylko taka rolę ma, lekko zakamuflowaną. Gdyby nie dwie prawe ręce które są w Jego przypadku wielce prawdopodobne, można by powiedzieć, że z polityki żyje. Posiada talenta przydatne polityce, i polityka to docenia. No i oczywiście stosowny charakter. Nie ma się co nad człowiekiem wytrząsać. Gdyby tak chcieć po uczciwości, to życia by nie starczyło aby „każdemu według zasług”.

  Niech Pan doceni, że z Panem Romanem jeszcze idzie porozmawiać; zapytać, dostać ripostę albo szyderstwo, co też jest informacją, a czasem nawet rzeczową odpowiedź. A spróbuj Pan zapytać o coś tych z wyższej półki, a już nie daj Boże publicznie.

Sorry, the comment form is closed at this time.