Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ławrow o rozmowach z Tillersonem

Posted by Marucha w dniu 2017-04-12 (środa)

Szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow podał szczegóły rozmów z amerykańskim sekretarzem stanu Rexem Tillersonem.

„Negocjacje okazały się wyczerpujące, szczere, objęły całe spektrum zagadnień, które są kluczowe dla naszych dwustronnych stosunków, dla współpracy na arenie międzynarodowej” – powiedział Ławrow na konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Władimirem Putinem.

Jak podkreślił, Moskwa zobaczyła [chyba przez lupę – admin] gotowość USA do wsparcia międzynarodowego śledztwa w sprawie wydarzeń w syryjskiej prowincji Idlib.

„Potwierdziliśmy nasze wspólne zorientowanie [sic! – admin] na bezkompromisową walkę z międzynarodowym terroryzmem” – poinformował rosyjski minister. Jak dodał, przywódcy Rosji i USA kilkakrotnie rozmawiali na ten temat przez telefon. [Gdzie, kiedy i w jaki sposób USRael kiedykolwiek walczył z terroryzmem, który sam stworzył? – admin]

Ławrow powiedział też, że Moskwa widzi próby przeszkodzenia współpracy między obu krajami, zaostrzenia konfrontacji. – Moim zdaniem jest to krótkowzroczne podejście – ocenił.

Według jego słów „historia udowodniła, że gdy Moskwa i Waszyngton współpracują, korzystają z tego nie tylko nasi obywatele, ale i cały świat”.

Ławrow podkreślił, że Kreml uważa za konstruktywne wniesienie na rozpatrzenie przez Radę Bezpieczeństwa ONZ rezolucji w sprawie Syrii.

Ławrow zapewnił, że Rosja „nie próbuje nikogo bronić i domaga się obiektywnego śledztwa w sprawie wydarzeń w Idlibie”.

Z kolei Tillerson oświadczył, że amerykański atak rakietowy na syryjską bazę lotniczą był uzasadniony — USA miały wystarczające dowody.

Dyplomaci poruszyli też temat Ukrainy, Korei i bezpieczeństwa cybernetycznego. Ławrow poinformował, że Moskwa i Waszyngton opowiadają się za pełną realizacją porozumień mińskich i wdrożeniem rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Półwyspu Koreańskiego.

https://pl.sputniknews.com

Zwątpiłem.
Admin

Komentarzy 11 to “Ławrow o rozmowach z Tillersonem”

 1. Blog wolny od atlantyzmu i syjonizmu https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiI96_59Z_TAhUqCpoKHcPWDZIQFggjMAA&url=https%3A%2F%2Fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2Fauthor%2Fpiotrorlickiblog%2F&usg=AFQjCNETsjlliKg6ZiBiABijrEVk2DZaKQ&sig2=Iqe2dgxERgS3MXByn-37RQ&bvm=bv.152180690,d.bGs

  ——
  Blog może wolny od syjonizmu, ale nie od rusofobii.
  PS. Prostszy adres to https://piotrorlickiblog.wordpress.com/
  Admin

 2. Adam Ryglowski said

  ☺😊😀😁😂
  I niech mi kto powie , ze to nie wzruszajace ( mnogoszczypatielnyje)
  😈

  I jak w dziubkach?
  😬

  C. D. N.

  😉

  A ile. Ruskich. U – bootow rezyduje aktualnie przy San Francisco , Florydzie,
  czy. N. Y . ???

  ——
  No ile?
  Admin

 3. DOBRODUSZNOŚĆ S.Ławrowa wobec WAMPIRATillersona jest NIEBESPIECZNA dla Świata, said

  Problem polega na tym, że ten krwawy oszust, WAMPIR i chciwiec Tillerson waszyngtoński posługuje się zupełnie INNYM systemem rozumowania niż naiwnie dobroduszny Siergiej Ławrow lub Władimirem Putinem.

  Zasadnicza RÓŻNICA polega na tym, że ten CHCIWY WAMPIR Rexem Tillerson jest dogłębnie PRZEKONANY, że on identycznie jak Trump myśli sobie, że on jest BOSEM dla Lawrowa i Putina.
  Te dwa nadymane „bosy” Tillerson i Trump(identycznie było z tymi LUDOBUJCAMI Obamą, Bsuhami, Clintonem … itd.) którzy sobie myślą, że mając w pełnym rysztunku 2 miliony zabijaków US Army oraz ten cały ich arsenał rakiet, bomb atomowych, gardząc nie tylko ruskumi ale też polakami czy innymi małymi narodami mając ich za PODLUDZI.

  Estabłyszment żydo-nekonski waszyngtoński ma narody całej Wschodniej Europy za PODLUDZI, wiec oni uzurpują sobie jakieś prawo być OSTATECZNYMI bossami GLOBALISTAMI, decydentami nie tylko na Europę Wschodnią ale dla całego Świata, dyktując dosłownie każdemu KTO i JAK ma żyć w każdym zakątku Świata i to oni jako „BOSOWIE” wyznaczają im ULEGŁYCH rządzących we wszystkich zakątkach Świata w ich INTERESIE subordynowanych pajacyków… gdyż to te „bosy waszyngtońskie” wg swojego uznania określają co to jest w danej chwili to dziwne pojęcie: „demokracja” .

  Następną bardzo ważną rzeczą też jest to, że ten żydo-mason amerykański UZURPATOR sekretarz stanu Rexem Tillerson też sobie MYŚLI razem z Trumpem, że to właśnie im jest JEDYNYM na całym Świecie dane jakieś nadprzyrodzone prawo do OKREŚLANIA tego co jest PRAWDĄ i kłamstwem w całym WSZECHŚWIECIE., dlatego oni są BOSAMI całego Świata …
  Dla nich NIE jest ważne co jest FAKTYCZNIE prawdziwe na tym świcie, lecz to co ONI powiedzieli co jest prawdą lub złem i dobrem tak aby oni zawsze byli WYGRANYMI … Oni się posługują żydowską metodologią HUCPY, czyli nie ważne co jest obiektywną prawdą tylko to co jest KOŻYSTNE dla żyda.

  Przecież z takimi jak Rexem Tillerson lub Trump się NIKT i nigdzie NIE dogada, gdyż oni posługują się takim KŁAMLIWYM lewackim system ROZUMOWANIA, oni przecież stawiają samych siebie PONAD wszystkim na Świecie i nie mają szacunku do tego, że ludzie gdzieś na świcie mają swój NIE modernistyczny lub NIE lewacki system wartosci gdzie dwóch KOPULUJACYCH się homusi też nazywają „małzenstwo” gdy tym czsem ten termin małzenstwo jest ZAREZERWOWANY dla związku KOBIETY z MĘŻCZYZNĄ.

  Tą NIENAWIŚĆ do Ruskich i Rosji w USA w dużej mierze generują właśnie HOMUSIE, którzy w USA stanową 0.1% całej populacji ale swoją agresją dobili się do bardzo poważnych stanowisk i to nawet US Military, a w sektorze Entertainment Business i mediach wręcz DOMINUJĄ organizując straszną OSZCZERCZĄ nagonkę na Rosję w USA.

  Taki Rexem Tillerson lub Trump nie przeżyli i nie mają pojęcia czym faktycznie jest WOJNA tak jak wiedzą ludzie w Europie Wschodniej + oni nie mają szacunku dla odmienności, gdyż im się wydaje, że skoro wszyscy się tak pchają do tego obiecanego „raju” na ziemi jakim jest USA to oni są pępkiem Świata uważając za wielka KARĘ komu przyznają wizę turystyczną do USA aby zobaczył Park Yellowstone … lub ten zakaraluszony, zaszczurzony żydowski New York.

  Warto zapoznać się ztym punktem widzenia:

  „Aleksandr Dugin: ‚We have our special Russian truth’ – BBC Newsnight” :

 4. Ostatni atak chemiczny na Syrię był za pomocą DRONA z bazy w Jordani, said

  Służby szpiegowskie z USA w ostatnich godzinach podały informacje, że ostatni atak bronią chemiczną na Syrię został uruchomiony z bazy wojskowej w Jordani, która to baza jest Arabii Saudyjskiej. Z tej samej bazy korzysta wywiad Izraela.

  Wielokrotnie nagradzany dziennikarz śledczy Robert Parry, twierdzi, że atak z użyciem broni chemicznej w Syrii został zainicjowany właśnie z tej wspólnej bazy wypadowej Arabii Saudyjskiej i Izraela w Jordanii.

  Analitycy wywiadu w Stanach Zjednoczonych stwierdzili, że na atak został wykonany za pomocą latającego DRONA, który wystartował w Jordanii ze specjalnej bazy operacyjnej Arabii Saudyjskiej i Izraela. Ta baza z terytorium Jordanii wspiera „syryjskich rebeliantów” opłacanych przez Arabie Saudyjską, podaje Robert Party na bazie informacji, które zebrał od informatorów z Jordanii, a które to informacje też potwierdziły służby wywiadowcze USA.

  Wszystko wygląda na to, że D.Trump został OSZUKANY lub celowo NIE doinformowany i podjoł bardzo ZŁĄ decyzję, a ta intryga została sfabrykowana ściśle po to, aby ZDESKRYDYTOWAĆ Trampa przed amerykańską i światową opinia publiczną.

  Intrygujące jest to, że w trakcie podejmowania decyzji o ataku bronią strategiczną(rakiety skrzydlate są uznawane za bron strategiczną) USA na Syrie NIE byli obecni dyrektor CIA, Mike Pompeo, jak i dyrektor National Intelligence Dan Coats.
  Ich też NIE ma na zdjęciu wydanym przez Biały Dom, które pokazuje Prezydenta D.Trumpa i kilkunastu jego starszych doradców obserwujących odwet rakietowy USA z 6 kwietnia 2017r w pokoju na jego posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie.

  Zródło:

  https://www.infowars.com/u-s-intelligence-source-syria-chemical-weapons-attack-launched-from-saudi-base/

  Wielu specjalistów podaje, że to dzięki networkowi informacyjnemu 2-ego obiegu InfoWars D.Trump wygrał wybory prezydenckie, gdyż ten network wspierał kampanie wyborczą Trumpa i ten network ma co najmniej 18 milionów wejść dziennie, a systematycznych czytelników ma 30 milionów.

  P.S.

  NIE zapominać że ten politycznie poprawny lokaj A.Duda dla syjonistycznej rządzacej mafii w USA natychmiast pogratulował ataku rakietowego na Syrię:

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-pelne-poparcie-dla-operacji-militarnej-usa-w-syrii/ezv18mm

  „Dziś zostałem poinformowany przez stronę amerykańską o szczegółach operacji. Zleciłem także szefowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego przygotowanie specjalnego raportu sytuacyjnego” – czytamy w oświadczeniu prezydenta.
  Andrzej Duda wyraził w nim swoje „pełne poparcie” dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy na czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

  Prezydent podkreślił, że decyzja prezydenta USA Donalda Trumpa o ataku na jedną z syryjskich baz lotniczych była reakcją na użycie przez wojska reżimu Baszara al-Assada broni chemicznej przeciwko ludności cywilnej. – Obok tego aktu niewyobrażalnego barbarzyństwa cywilizowany świat nie mógł przejść obojętnie – oświadczył Duda.

  „Polska z całą mocą potępia zbrodnie popełniane na cywilach i apeluje, by cała społeczność międzynarodowa jeszcze mocniej zaangażowała się w przywrócenie pokoju w Syrii, zatrzymanie szaleństwa wojny, przerwanie spirali przemocy” – czytamy w oświadczeniu.”

 5. Bogaty Miś said

  Wydaje mi się, że niesłusznie Pan zwątpił Panie Adminie. Wydaje mi się, że retoryka Ławrowa, to chwyty taktyczne, „strząsające” chwyty usraelskie, które mają na celu oddziaływanie na chorą i zniewoloną całkiem opinię publiczną (nieaktualne już określenie, ale póki co użyjmy go jeszcze) Zachodu. Innymi słowy Tillerson oskarża, a Ławrow odpowiada: popieramy międzynarodowe śledztwo w sprawie gazowania w Idlibie. Moim zdaniem to ma sens, bo Tillerson musi albo zmilczeć tą odpowiedz, albo przyznać: my nie popieramy.
  Te przepychanki słowne to oddziaływanie na opinię publiczną, a w końcu liczy sie tylko siła. Video z Duginem właśnie to ujawnia – niezłe.

 6. urzak said

  Ciekawe że ten artykuł ze „sputniknews” już zdjęli (przed ósmą jeszcze był)

 7. urzak said

  Jednak nie zdjęli , tylko przenieśli głębiej 🙂

  Niesamowite…
  Admin

 8. osoba prywatna said

 9. Vladimir said

  Nie bardzo wiadomo co myslec po takim spotkaniu ….. i tym bardziej deklaracjach. Mam jednak wrazenie ze, obaj sa przekonani ze cos sie musi wydarzyc ale, zaden z nich nie chce sie przyznac choc obaj wiedza co !

 10. RomanK said

  No wlasnie panie Vladimir:-)))) co to za spotkanie jesli nei uczestniczy w nim zaden Kissinger…czy Brzezinski, czy inny Koshner,czy Albriht!
  Czy wogole mozna to uwazac za spotkanie..jesli brali w nim udzial same goye???? Oprocz tego nei wiadomo co gadali, bo gadali sami ze soba:-))))) czy to moze byc wazne takie gadanie????
  TO zamanie tradycji!!!!!! zamanie etykietyt dyplomatycznej!!!!!!
  I wszystkie zdowolone a nie wiadomo dlaczego????
  Ajjjjjjjjj co tu myslec…..tu trzeba sie natychmiasat zastanawiac jak temu zapobiec:-))))) Ajjjjjj Wejjjjjjjjjjjjjjjjjj…..popatrz pan taki despekt:-)))))

 11. RomanK said

  Na wspolnej konferencji prasowej doszlo do nieslychanego ..nigdy wczesniej wczesniej…
  Wrzeszczaca reporterke MSNBC pania Andrea MItchell..osadzil min Lawrow..pytajac…
  _ Jak cie wychowali??? KTo cie tak wychowal???
  Kto cie uczyl manier ?????

  Dzis cale media hucza….dla niewtajemniczonych pani Andrea Mitchell to osobista zona bylego szefa Banku Rezerw Federalnych Allena Greenspan…..

Sorry, the comment form is closed at this time.