Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Duda: Obecność w Polsce armii USA stwarza wielką szansę

Posted by Marucha w dniu 2017-04-13 (czwartek)

Prezydent Andrzej Duda wręczył naczelnemu dowódcy sił sojuszniczych w Europie gen. Curtisowi M. Scaparrottiemu Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyraził przy tym swój pogląd na obecność w naszym kraju amerykańskich wojsk.

[Naszego poglądu na obecność w naszym kraju wojsk najbardziej bandyckiego kraju na świecie oraz na włażenie Amerykanom w dupę – tym razem nie wyartykułujemy. – admin]

Prezydent Duda wyraził satysfakcję, że może udekorować wysokim odznaczeniem RP gen. Scaparrottiego, „człowieka zasłużonego dla naszego kraju i dla budowy architektury bezpieczeństwa” nie tylko w Europie, ale także i w Polsce. „Chcę podkreślić niezwykłe zasługi pana generała w wypełnianiu tego, co szczyt NATO postanowił w kwestii wzmocnienia obecności Sojuszu w naszej części Europy” – stwierdził Duda.

Jego zdaniem „żelazna konsekwencja”, z jaką generał Scaparrotti realizuje swoje obowiązki dowódcze oraz wciela w życie postanowienia Sojuszu podjęte na szczycie w Warszawie, „nie tylko robi ogromne wrażenie, ale ma fundamentalne znaczenie dla naszego kraju”.

Prezydent Andrzej Duda zaznaczył, że w Orzyszu wspólnie z gen. Curtisem M. Scaparrottim wezmą udział w uroczystym powitaniu Batalionowej Grupy Bojowej NATO, której zadaniem jest wzmacnianie wschodniej flanki Sojuszu. Podkreślił, że na czele Batalionowej Grupy Bojowej jako państwo ramowe stoją właśnie Amerykanie.

„Dzisiaj obecność pana generała i armii Stanów Zjednoczonych w naszym kraju, największej armii świata, największej armii NATO, jest wymownym świadectwem tego, że świat się zmienia i stwarza to wielką szansę na to, że takie dramaty w naszej historii, jak ten z 1939 i 1940 roku, nigdy się już więcej nie powtórzą” – podkreślił Duda.

https://parezja.pl/

Komentarzy 35 to “Duda: Obecność w Polsce armii USA stwarza wielką szansę”

 1. Nemo said

  Ja stary mówię: będzie bieda….

 2. #1 p. Nemo, uwertura zaczela sie w Magdalence…a bedzie wkrotce grand finale. Wszystko pod batutą Sanhedrynu.
  .https://pl.wikisource.org/wiki/Wezwanie_Kierownictwa_Walki_Cywilnej_skierowane_do_spospołeczeństwa,_o_zasadach_walki_cywilnej_(1942)

 3. Inkwizytor said

  Wszystko to na chwałę umiłowanego israela, tak cennego w oczach kurdupla i pisiackiego eliciarstwa

 4. revers said

  Kim nie zaprasza …

  http://wolnosc24.pl/2017/04/12/swiat-na-krawedzi-wojny-ewakuacja-ponad-pol-miliona-osob-szykuje-sie-wspolne-uderzenie-dwoch-mocarstw/

 5. NyndrO said

  Obecność terrorystów z usa w Polsce daje szansę na nie roz*jebanie kilku wozów bojowych ( kropla w morzu potrzeb, ale zawsze), burdelom wzrost zarobków ( niestety dilerzy dragów się nie obłowią, bo te cwaniaczki umiejący liczyć do ośmiu wożą sztos ze sobą), a dziatwie na zobaczenie mudżina w hełmie.To z szans. Reszta to same zagrożenia.

 6. Władek said

  Andrzej głęboko wchodzi, niedługo wyjdzie gardłem.i

 7. Maverick said

  Wasalstwo i kompleksy. Coś mnie się wydaje że spełni się tajemnica fatimska i Polska zostanie odparowana w przyszłej wojnie. Nic się nie nauczyli z poprzednich wojen.

 8. Rob said

  To jest nieprawdziwa wiadomość. – admin

  Pijani amerykańscy żołnierze brutalnie pobili Polaka w Żaganiu! Próbowali zgwałcić nastolatkę!
  Amerykańscy żołnierze z Grupy Bojowej 3. Brygady Pancernej stacjonującej w Żaganiu, będący pod wpływem alkoholu, zostali aresztowani nocą 9 kwietnia za pobicie mieszkańca Żagania Mirosława R. (28 l.).
  Nocą 9 kwietnia o 1.15 trzej ciemnoskórzy żołnierze z 3. Brygady Pancernej, korzystając z wolnego dnia, bawili się w centrum miasta. W drodze do koszar spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu. Mężczyźni złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Dziewczyna próbowała wzywać pomocy. Hałasy usłyszał Mirosław R, który wracał od przyjaciela. Pobiegł pomóc dziewczynie. Został jednak uderzony w głowę i skopany przez żołnierzy.
  Jeden z mieszkańców pobliskiego bloku zadzwonił na policję. Z uwagi na agresywne zachowanie Amerykanów, policja została zmuszona do użycia gazu. Okazało się, że żołnierze byli kompletnie pijani. Mieli od 1,5 do 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Mirosław R. trafił do szpitala. Doznał urazów kończyn, żeber, a również wstrząśnienia mózgu.
  Amerykanie zostali aresztowani, ale już rano ich wypuszczono.Zostali zabrani do jednostki przez dowódcę amerykańskiej brygady płk Christophera Norrie.
  Amerykańscy żołnierze na terenie Polski podlegają bowiem prawu Stanów Zjednoczonych, dlatego w Polscę ta sprawa musiała zostać umorzona.

 9. W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski nielojalnie zachowały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm,który nadal wpisuje się w dzieje Polski.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzacje handlu wojną i pokojem,odwołując się przy tym do ANTYPOLSKICH,bandyckich korzeni.
  Doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!

 10. Grace said

  Jaki to wstyd dla nas Polaków że Prezydent kraju tak na kolanach przed ta mordercza armia wchodzi im w tyłek i jeszcze rozdaje medale. A ja widzę tylu innych Polaków których się nigdy nie doceni i nie da medalu. Zal na to patrzec ..

 11. jaja said

  Ciekawe jakby wyglądała dudy szansa gdyby naprawde Putin mial dosc obgryzania nogawek i walnal z grubego działa? Wtedy by nie bylo odwaznych do szczycenia sie obrona amerykanskich desantow. – bo by ich nie bylo! Banda idiotow mysli, ze Putina nabija w bambuko. wlasnym debilizmem. Putin chyba wie, ze z wlascicielami żołtych kartek ma do czynienia, dlatego nas oszczedza, bo to nie chluba dla takiego kalibru polityka walic w uposledzonych. Taka prawda, ze nie dosc, ze dudy durne to jeszcze niecnie w swej glupocie,wykorzystywane, za frico.

  Te ch… nawet nie zdają sobie sprawy z własnego kretynizmu i śmieszności.
  Niczym obsrany ratlerek ujadający na pitbulla.
  Admin

 12. Zbyszko said

  Cd wielkiej zdrady

 13. Bronisław said

  Pan Gajowy Marucha niezwykle trafnie ocenia: „[Naszego poglądu na obecność w naszym kraju wojsk najbardziej bandyckiego kraju na świecie oraz na włażenie Amerykanom w dupę – tym razem nie wyartykułujemy. – admin]”!!!

  Dotąd wojska wrogie Naszemu Polskiemu Narodowi witały elementy zamieszkałe w Naszych granicach, ale Nam nieprzyjazne?!! W roli tej występuje obecnie osobnik, który ma czelność nazywać się prezydentem Naszej Najjaśniejszej!!! O tempora o mores!

  Panu Gajowemu Wacławowi Jego Rodzinie oraz Gronu Jego Przyjaciół i Zwolenników życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

  Króluj Nam Chryste!!!

 14. Vladimir said

  Inaczej mowiac pan prezydent uznal, w imieniu nas wszystkich ale, bez wzgledu na nasza opinie ze powinnismy byc wdzieczni ludobojcom za ich obecnosc na naszej ziemi nie skalanej dotychczas nawet podobna dzialanoscia i na domiar szasta orderami ktorych znacznie, waga i powaga nie ma juz wiekszej wartosci – w konsekwencji ! Przyszlo nam zyc w czasach podlych !

 15. revers said

  ad4 a odleglosc geograficzna musi byc zachowana wokol szer.geogr. 38 stopni

  https://maddysagebiel.wordpress.com/category/cold-war/korean-war/

 16. Władek said

  Ad. 8.

  Jakim prawem rzuca Pan oskarżenia na naszych sojuszników? Czy wie Pan że antysemityzm jest w Polsce karany?

  ——
  Chyba tak.
  Ja sam już miałem kilkadziesiąt pogróżek na ten temat, więc coś w tym musi być.
  Admin

 17. lopek said

  Mamy czasy – gdzie ludzi traktuje się jak owsiki – bo każe im się czcić męski odbyt i nic poz nim nie widzieć. To, że Maliniak jest owsikiem i wchodzi w USrahell’ski odbyt – nie świadczy, że wszyscy ludzie są owsikami.

 18. Kojak said

  WlADEK ! CO TY CZLOWIEKU TU ROBISZ ? NIKT TU NIE MA OCHOTY SLUCHAC TWEGO GLUPKOWATEGPO BELKOTU ! WYNO0SC SIE STAD DO MICHNIKA ,NAWIEDZONY BEZCZELNY DURNIU !

 19. Nemo said

  @ Admin

  „Te ch… nawet nie zdają sobie sprawy z własnego kretynizmu i śmieszności.
  Niczym obsrany ratlerek ujadający na pitbulla.”

  Zdają sobie zdają, bo to nie są kretyni tylko wyrafinowane, sprzedajne skoorwysyny.

  ——
  Ze sprzedane sq-syny, to swoją drogą.
  Ale od kretynizmu wolni nie są.
  Admin

 20. PISKORZ said

  re 8 „To jest nieprawdziwa wiadomość. – admin A SKĄD TAKA PEWNOŚĆ..?! JAKIE SĄ NA TO DOWODY…?!

 21. PISKORZ said

  re art..”gen. Curtisowi M. Scaparrottiemu Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. ” TO JA CIEBIE GŁUPI DUDKU zapytywowuję /ha ha/ ..za jakie to zasługi, no za jakie został ten sługus militarny /bo są też cywilne popychadła/..nagrodzony?!

 22. Marucha said

  Re 19:
  Ja nie mam najmniejszego zamiaru znajdywać dowodów na nieprawdziwość tej informacji – to do Pana należy znalezienie dowodów na jej prawdziwość.

  Ale podrzucę Panu link:
  http://www.wykop.pl/link/3694159/uwaga-fake-news-pijani-amerykanscy-zolnierze-brutalnie-pobili-polaka-dowody/#

 23. hulsz said

  Juz te korzysci sa widoczne.W Zaganiu zostal brutalnie pobity mlody chlopak przez 3 zoldakow usgownoarmy.Za to ze stanal w obronie dziewczyny ktora chcieli zgwalcic w pobliskim parku.

 24. Marek said

  Amerykanie biją naszych?
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201704135244807-sputnik-amerykanie-polska/

 25. pkosd said

  Jeszcze bedzie przepieknie 🙂 wszystko musi sie dokonac aby powstalo nowe. Jedno ale – wstancie z kolan! (mowie rozniwez o bieganiu i padaniu co tydzien na kolana ale przed kim? zastanowcie sie) tzw rzady to kopia narodu. co w dole to na gorze etc. zacznijcie te zasady w zyciu stosowac a zaswieci slonce – i stanie sie RAJ na ziemi 🙂 czlowiek jest wolny i raj ma byc tutaj a nie obiecanki po smierci. po to tutaj przychodzimy aby doaswiadczac a skoro doswiadczeniem ma byc nedza i prosba o wybaczenie to jak swiat ma wygladac?

 26. Władek said

  Ad. 18.

  Jak to co robię? Dbam o interes naszego jedynego najukochańszego sojusznika. To obowiązek każdego Polaka. To Pan nie wie, że tę głupia nastolatkę podesłali Amerykanom rosyjscy prowokatorzy? Putin osobiście kupował dla niej nylonowe pończochy, żeby tylko skusić i sprowokować amerykańskich bohaterów.

 27. Zapraszam na mój blog wolny od atlantyzmu i syjonizmu https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjqh7atpKTTAhUJZFAKHVPcCV8QFggjMAA&url=https%3A%2F%2Fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2Fauthor%2Fpiotrorlickiblog%2F&usg=AFQjCNETsjlliKg6ZiBiABijrEVk2DZaKQ&sig2=ZKsFCzw5J1jluSNCSokIAA&bvm=bv.152479541,d.ZWM

 28. Moher49 said

  Taki prezydent to wstyd i hańba. Honoru zero, dyplomacji zero.

 29. Już się nie chce słyszeć, widzieć, czuć i wiedzieć co te żydy robią z Polską. Powinni być pozamykani w gettach, a nie rządzić naszym państwem. Żydy i chachły won z Polski!
  Duda, czemu kłamiesz, że twoim dziadkiem nie był Mychajło Duda, banderowiec, który mordował Polaków?

 30. Głos Prawdy said

  Jeśli kiedyś jeszcze wierzyłam w to, że Duda cos zmieni w Polsce, to teraz najgorsze obawy potwierdziły się. Ci, którzy na katolickich portalach z majtek wyskakiwali, nazywając go bohaterem wraz Kaczyńskim, a tych, którzy go nie akceptują – nazywali zdrajcami i niepatriotami niech wiedzą: Ten, kto popiera zbrodniczy rząd USA i Europy (DUDA i inni), którzy bez śledztwa i sądu gotowi skazać człowieka – władcę kraju Syryi i pochwalają bombardowania – sam jest przestępcą.
  Trump bez uzgodnienia z własnym kongresem i Radą Besp. ONZ strzelił – nie ma znaczenia, że nie dolieciały niektóre rakety – następnym razem na pewno dotrą. Uważa, że może robić, co chce. więc niech wtedy nie skarzą sie na Rosje. jeśli w końcu ona udusi wszystkich śmieci.

 31. revers said

  Wlasnie w zaganiu pobito polaka, probowano zgwalcic nastolatke, kowboje z pikiel rozkrecaja sie w Polin ..
  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Aw_4Abj4f5UkJ%3Aprostozmostu.pl%2Fpijani-amerykanscy-zolnierze-brutalnie-pobili-polaka-w-zaganiu-probowali-zgwalcic-nastolatke%2C6088.html&num=1&hl=pl&gl=pl&strip=0&vwsrc=0#.WO-jhp8uI2w.facebook

 32. anonim said

  „Prezydent Andrzej Duda wręczył naczelnemu dowódcy sił sojuszniczych w Europie gen. Curtisowi M. Scaparrottiemu Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.”

  Te Polskie Ordery od wieków nie mają żadnej wartości poza symboliczną (z wyjątkiem początku 20lecia międzywojnia)
  kacyk rządzący prolami odznacza swego pana nic wiecej…

 33. Pinxit said

  Czy ktos moze potwierdzic, ze Duda jest normalny?

 34. NICK said

  Zauważmy.
  P. RomanK, wraz z apologetą, mietem, milczy!

 35. konfuzjusz said

  I ja też.

  (Miet pisze się z dużej)

Sorry, the comment form is closed at this time.