Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Po piętnastu latach renomowane pismo naukowe stwierdza: wszystkie trzy wieże WTC były zburzone w sposób kontrolowany

Posted by Marucha w dniu 2017-04-21 (piątek)

W ciągu minionych 15 lat wielu cenionych akademików i ekspertów podawały w wątpliwość oficjalną, rządową wersję wypadków z dnia 11 września 2001 roku – że wszystkie trzy wieże World Trade Center zawaliły się na skutek intensywnego gorąca, jakie panowało wewnątrz budynków.

Według nowych badań, których wyniki opublikowano w cieszącym się szacunkiem magazynie naukowym „Europhysics News”, niemożliwe do podważenia dowody wykazują jednoznacznie, iż wszystkie trzy budynki zostały zburzone w sposób kontrolowany.

Tak więc lansowane przez media głównego ścieku poglądy, iż każdy, kto nie zgadza się z oficjalną wersją 9/11 jest oszołomiastym zwolennikiem teorii spiskowych, napotkały na poważną przeszkodę w postaci uznanych ekspertów, którzy z ową wersją się nie zgadzają.

Praca jest dziełem Stevena Jonesa (byłego profesora na Brigham Young University), Roberta Korola, (emerytowanego profesora na McMaster University in Ontario, Kanada), Anthony’ego Szamboti (inżyniera mechanika z ponad 25-letnim doświadczeniem strukturalnego projektowania dla przemysłu awiacyjnego i komunikacyjnego) oraz Teda Waltera (dyrektor strategii i rozwoju w Architects & Engineers for 9/11 Truth, organizacji non-profit, skupiającej ponad 2500 architektów i inżynierów).

W roku 2002 National Institute of Standards and Technology (Narodowy Instytut Standardów i Techniki) zwrócił uwagę, iż katastrofa 9/11 były wyjątkowo dziwaczna. Nie były bowiem znane żadne inne przypadki, by tak wysokie wieżowce całkowicie się zawaliły z powodu ognia – a zatem było wielce nieprawdopodobne, by coś takiego przydarzyło się trzy razy w ciągu jednego dnia.

Oficjalne badania nigdy nie były w stanie tego wyjaśnić, co podważyło prawdziwość wyników, do jakich doszły.

Być może najcięższym zarzutem ze strony ekspertów były oznaki kontrolowanej implozji, jaką można prześledzić na materiałach wideo. W gruzach WTC znaleziono materiały nano-termiczne. Ponadto budynki zawaliły się z taką symetrią i z szybkością spadku swobodnego, że było to niemożliwe przy spontanicznym ich zawaleniu się.

Jay Syrmopoulos
http://thefreethoughtproject.com
Skrótowe tłumaczenie: gajowy Marucha

Komentarzy 76 to “Po piętnastu latach renomowane pismo naukowe stwierdza: wszystkie trzy wieże WTC były zburzone w sposób kontrolowany”

 1. jazmig said

  O ile mi wiadomo, tam były dwie wieże, a nie trzy.

  Trzy. Łatwo sprawdzić.
  Admin

 2. JerzyS said

  za wiki”

  Katastrofa
  (gr. καταστροφή ‘przewrót’)[1]
  – nagłe
  i nieoczekiwane wydarzenie
  niosące ze sobą negatywne skutki: straty materialne oraz ciężkie urazy, lub śmierć ludzi[2].

  Najczęściej odnosi się to do katastrof antropogenicznych, wywołanych przez ludzi.
  Katastrofy naturalne nazywa się raczej klęskami żywiołowymi lub kataklizmami.

  Stan prawny w Polsce

  Polskie prawo karne penalizuje sprowadzenie, jak i niebezpieczeństwo sprowadzenia katastrofy (art. 173–175 kodeksu karnego)[3].

  Definicja katastrofy kolejowej była ujęta w ustawie z dnia 28 marca 2003 r. o transporcie kolejowym[4]. Ustępy 3–6 artykułu 17 (rozdział 4) tejże ustawy brzmiała:

  3. Przez wypadek kolejowy rozumie się zdarzenie polegające na zderzeniu, najechaniu, wykolejeniu lub starciu pojazdów kolejowych.
  4. Katastrofą kolejową jest wypadek kolejowy, na skutek którego wystąpiły ofiary w ludziach lub znaczne straty materialne.
  5. Postępowania wyjaśniające w sprawie przyczyn katastrof prowadzi Prezes UTK.
  6. Za znaczne straty materialne, o których mowa w ust. 4, uważa się szkody spowodowane wypadkiem, których wartość przekracza równowartość w złotych 50 000 euro, ustaloną przy zastosowaniu kursu średniego ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski obowiązującego w dniu powstania szkody.

  Ustępy te zostały uchylone przez art. 1 pkt 1 ustawy z dnia 22 lipca 2006 r. o zmianie ustawy o transporcie kolejowym (Dz. U. Nr 144, poz. 1046), która weszła w życie z dniem 11 września 2006 r. i obecnie nie obowiązują.

 3. JerzyS said

  jazmig said
  2017-04-21 (piątek) @ 18:27:41

  O ile mi wiadomo, tam były dwie wieże, a nie trzy.

  —-==============================

  Ta trzecia popękała i zawaliła się ze śmiechu!

 4. Adam Ryglowski said

  Jazmig , nie patrz na detale.
  Trzecia zawalila sie. cokolwiek dalej , i troche potem , ale to ………
  … Z SZOKU
  😂

 5. Czolgista said

  @1
  A WTC 7?

  Dziękuje za informację. Już pobrane na dysk.

 6. JerzyS said

  Skoro trzy wieże były ubezpieczone, to nie widzę żadnego powodu,
  aby zawaliły się tylko dwie,
  a nie również ta trzecia,
  skoro tyle zainwestowano w ubezpieczenie!

  Spotyka się dwóch Żentelmenów
  i jeden z nich się chwali:

  Nu, wiesz ja się ubezpieczył!
  Nu, to bardzo dobrze. a od czego ty się ubezpieczył?

  – od pożaru i gradobicia!

  Nu, od pożaru.

  od pożaru – to ja rozumie,
  ale powiedz mi,
  jak się robi to gradobicie?

 7. https://tomekbieniek.wordpress.com/2016/12/08/911/

 8. Wimar said

  Jak widać prawda o WTC wyszła oficjalnie na jaw po 15 latach.
  Jeśli to jakiś nowy standard to fakty z maskirowki smoleńskiej poznamy już w 2025 roku.

  ——
  Oficjalne to to nie jest. To tylko artykuł w poważnym piśmie naukowym dla fizyków.
  Rząd usraelski będzie uparcie wszystkiemu zaprzeczał.
  Bo co im zostało?
  Admin

 9. Ona said

  Dlaczego nie został nakręcony 3 sezon filmu „The Event ” ? Booo.. ONI nie mogli odkryć wszystkich kart, co do naszej przyszłości? Pierwsze dwa sezony ukazały za dużo, odkrycie przyszłości w sezonie trzecim, było by dla nich zagrożeniem? Tylko kim oni są demonami czy jakimś innym dziadostwem? Spójrzcie na dzisiejszy świat. W informacjach telewizyjnych, w wiadomościach na portalach internetowych same wypadki, morderstwa, pedofilie, homo nie wiadomo,wojny, terror. Jakby na świecie nie było już normalnych krajów w których żyją normalni ludzie tylko sami zwyrodnialcy.

 10. revers said

  Rzad usraela ma swoich lepiej oplacanych naukoffcow, tak jak komisja Antka ma swoich nakoffcow ktorzy maja swoje symulacje na 27 procesorowych superkomputerach ze budynki zawlaly sie od innych naprezen materialow, ciagow w korytarzach, inne blablabla powstale na budowlanym kurzu.

 11. Wimar said

  Re 8 Admin
  „Oficjalne to to nie jest. To tylko artykuł w poważnym piśmie naukowym dla fizyków.”

  Ale wykształcenie,dorobek naukowy, status osób wypowiadających sie w tej sprawie są nie do zbagatelizowania i ośmieszenia. A to wystarczy aby sprawa się rypłą!
  Dobrze, ze opublikowali to zbiorowo bo pojedynczo mogliby spotkać seryjnego samobójcę lub skończyć jak inż. E.Wróbel.

 12. Plausi said

  Budżet 1 : 10

  „skupiającej ponad 2500 architektów i inżynierów ”, liczba nie decyduje o poprawności wyniku, ale istotnie są tysiące fachowców, którzy odrzucają oficjalną interpretacje NIST,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  który „zwrócił uwagę, iż katastrofa 9/11 były wyjątkowo dziwaczna ”. wg naszych danych NIST uzasadnił przyczynę zburzenia jednak zapaleniem paliwa. Należy tu wyjaśnić, że NIST w swym raporcie usiłował wyjaśnić zburzenie tylko dwóch wieżowców, nie wyjaśnił jak doszło do zniszczenia trzeciego tzw. WTC 7, o ile nam wiadomo.

  Warto przytoczyć, że budżet jaki NIST otrzymał na tę analizę wynosił 4 miliony dolarów, tak wysoką kwotę otrzymał z racji stopnia skomplikowania, dla porównania, sędzia Starr, który badał plamę spermy Clintona u Lewinskiej dysponował budżetem 10 razy większym, ale tylko z uwagi na wysoką stawkę godzinową prawników w USA.

  Byłoby rzeczą niepokojącą, gdyby mendia były w stanie tak łatwo zwiesić prawa fizyki i zdrowy rozsądek, jak być może udało im się w przypadku 911. Historia uczy, że jest to jednak możliwe.

 13. RomanK said

  Prawda o WTC byla znana w tym samym dniu….wiedzieli o tym wszyscy ratownicy i kazdy saper ,a takich w USA sa tysiace, ktorzy ogladali wieze walace sie na wlasne fundfamenty….
  Takie zawalenie to tylko kontrolowane wyburzenie, dokonane prze najlepszych fachowcow.
  NO coz Prawda, a oficjalnie podawana prawda …to zupelnie rozne pojecia,.najczesciej wzajemnie sie wykluczajace:-))

 14. […] Tekst wzięty z  https://marucha.wordpress.com/2017/04/21/po-pietnastu-latach-renomowane-pismo-naukowe-stwierdza-wszy… […]

 15. snag said

  Posucha? Na sezon ogórkowy ciut wczesnie nawet na gajowce 😉 ,…

  Tu mieszkańcy miasta przez ponad miesiąc narzekali na hałas i wibracje młotków pneumatycznych i kurz – Wygrali sprawę w sądzie dostali odszkodowania a kilkadziesiąt tys. pracowników WTC nic nie słyszało i nic nie zauważyło … hmm ,…

  http://www2.cincinnati.com/nie/archive/03-28-00/

  Debunking the 9/11 Myths: Special Report – The World Trade Center
  ——————————————
  http://www.popularmechanics.com/military/a6384/debunking-911-myths-world-trade-center/

  The following content is from an in-depth investigation of the conspiracy theories surround the attacks of 9/11, which was published in the March 2005 issue of Popular Mechanics.

  ——
  Oczekiwałem dokładnie takiej reakcji od Snaga. Stara taktyka.
  Zanegować albo przemilczeć fakty.
  Ośmieszać tych, którzy mają mocne argumenty przeciwko łajnu, jakie wciska się mikrocefalom.
  Powoływać się na jakieś z dupy wzięte analogie z zupełnie pozbawionymi podobieństwa przypadkami.
  Admin

 16. snag said

  Plausi ,…

  Ludziom odbija i nie tylko profesorom – Gajówka nie jest wodoszczelna, no sir 😉 ,…

  Paul Hellyer ★ UFO Alien Disclosure NWO Conspiracy ♦ Former Minister of Defense of Canada Reveals
  —————————————-
  .https://www.youtube.com/watch?v=qxgjD5vx240

 17. stanislawp said

  Sprawą 9/11 2001 zajmuję się od początku bo poniekąd byłem związany finansowo.
  Właśnie w tych budynkach pracowali złodzieje investycyjni którzy mnie okradli w roku 2000 tzw Money Makers pracuiający dla firm jak Patrick Fitzgerald itp (na pietrach zaatakowanych „samolotami” -koincydent?)
  Oczywiście trzecim budynkiiem był wielki budynek WTC7 choc troszkę niższy bo około 50 pięter. W skrócie to polecam książkę dr Judy Woods -Where did the towers go… mnóstwo faktów sprzecznych z oficjalną a debilną wersją wydarzeń Oficial Report 9/11 2001
  Rozmawiałem kiedyś z p Macierewiczem kiedy przyjeżdżał do Ottawy na kawę.. tak wtedy jak I dziś jestem pewny, że nikt nie zrozumie Smoleńska jeśli wierzy w Kłamstwa Rządu amerykańskiego że samoloty stopiły całą stal konstrukcyjną tych wieżowców.. a tak się stało bo pozostało tylko kilka procent belek I tych konstrukcji w ruinach… piwnice całkowicie czyste i nie zawalone i niezasypane… w jednej z tych piwnic (przeciez ze 6 pięter w dół) było ocalonych 18 ludzi I widzieli nad sobą prześwit nieba , czyli niewiele rumowiska nad nimi…
  Who did it?
  kto chce napisać książke, to proszę bardzo…spędziłem ponad 2 tys godzin studjując temat…byłem też na Ground Zero… pare kroków od słynnej Giełdy WallStreet I ten pomnik szarżującego Byka (złoty cielec amerykański)
  btw
  Pan Macierewicz lubi fałsz I kłamstwo a brzydzi się prawdą (może ma to od dziecka?)
  zaznaczę, że rzad amerykański nie żartuje, znikają inżynierowie którzy sprzeciwiają się wersji oficjalnej…rząd gotów jest ukarać wszystkich inżynierów gdyby zaszła taka potrzeba Racji Stanu (bezpieczeństwa kraju).. narazie tylko 2500 inżynierów domaga się nowych badań I sledztwa….

  Pan Macierewicz od dawna jest zdania, że co mówi rząd Ameryki to jest święte i
  niby wewnętrzna sprawa Ameryki kto dokonał zniszczeń 9/11
  Jest też Anex do Official Report 9/11 I ten jest tajny. ..paru kongresmenów dopuszczonych do przeczytania osiwiało w jeden dzień!
  ten Anex zwał się 28pages ale I on został ostatnio spreparowany aby nawet p D Trump nie poznał prawdy… no to kto rządzi Ameryką?
  Więcej światła (ale mało faktów) rzuca wypadek samolotu na polach w Pensylwanii a także ten wielki samolot który wbił się w małą dziurkę w Pentagon!
  No I czy naprawdę dowiecie się od p Macierewicza jak p Putin zestrzelił samolot, z bombami na pokładzie I z ładunkierm termobarycznym?
  Pan prof Wolniewicz powiedział w studio do p Stankiewicz że jak nie zamknie japy to jest zrobi egzamin z praw fizyki! I wyszedł ze studia bo wiedźma nie ustępowała…

 18. stanislawp said

  Bardzo ciekawym przypadkiem był też budynek WTC6
  prosze samemu poszukać na Youtubie co sie stało z tym budynkiem….w skrócie skorupa zewwnętrzna ocalała ale cały srodek wraz z dachem wyparował… żadnych ruin I gruzu w środku tego budynku…
  W sumie World Trade Center miał 14 budynków I żaden nie ocalał
  to nie chodzi o dwie wieże…
  Polacy znali inną nazwę- Drapacze Chmur! Ile materiału użyto, ile betonu, ile stali, ile szkła, płyt marmurowych I ceramicznych…
  Tam nie znaleziono nawet jednego kranu czy kibla, czy klamki z drzwi…ocalały tylko papiery! (a niby tam były straszne pożary…hehe )
  a ile tam było np przychodni dentystycznych z środkami do prześwietlania zębów czy prześwietleń płuc…-produkty radioaktywne– jak ślady podobne do do środków broni jądrowej, nieprawda?)
  Nie lubię pisać w Gajówce bo sympatyczny skądinąd Gajowy miewa zaćmienia umysłu (to prawda że rzadko ale jednak..) choc ogólnie ma bardzo wysokie IQ ja pisuje na nic nie znaczącym małym forum gloriatv jako wolny strzelec -katolik który też nienawidzi Franciszka Bergoglio I muzułmanów..(tak o mnie mówią, mowa nienawiści w odróznieniu od koszernej miłosci poprawności politycznej Nowego Porządku światowego czołowych polityków I hierarchów Nowej Religii)
  ktoś np mnie ostrzegał, że Gajowy wierzy w teorie M Kopernika, którego ja natomiast nienawidzę I wstyd mi na świat za Kopernika!

 19. aa said

  to tak jak z tzw shoah- gdyby nawet caly swiat i sam Bog stwierdzili ze to bzdura i nieprawda i co by tam jeszcze, to i tak „uni” powiedza 6mln i nawet 1 mniej

 20. hulsz said

  I co na to uzbrojeni po zeby Amerykanie?Mamy tu kolejny mit ze z Amerykanami im tak latwo nie pojdzie bo maja bron.Bzdura, robia co chca a jak ktos pisnie to do piachu.

 21. Boydar said

  A ci najlepsi fachowcy to nie byli czasem z Teksasu ? 🙂

 22. siu said

  Materiał długi do obejrzenia ale warty by poświęcić te 4 godziny.
  Facet rzeczowo tłumaczy cały bieg zdarzeń łącznie z prawami fizyki.

 23. Jarek said

  Na stronie ‚europhysics news’ po wyszukaniu ‚WTC’ pojawia się artykuł, którego teza jest dokładnie odwrotna od powyżej cytowanej.

  Skąd taka rozbieżność?
  Pozdrawiam, Jarek.

  ——
  Owszem, dwu panów z amerykańskich uniwersytetów stara się udowodnić, że zapadanie się konstrukcji wież z szybkością spadku swobodnego to normalka.
  Takie ich prawo.
  Admin

 24. plasibo81 said

  To w końcu kto wystrzelił te rakietę ktora uderzyla w Pentagon?
  Piraci?

  Jaką „rakietę”?
  Admin

 25. Siekiera_Motyka said

  WTC – 7 jest kluczem zagadki.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Zv7BImVvEyk

  A tu Pomarańczowa Papuga wypowiada się dla Niemieckiej stacji co nie było transmitowane w USraelu.

  .https://www.youtube.com/watch?v=CXQZlWZvQpU

  „1776”

 26. plasibo81 said

  Facet mówi ze z morza została wystrzelona rakieta o wadze 7 ton. Mówię o powyzszym filmie ktory tu ktos wrzucił. Nie mowie o tym artykule.
  I pytam się kto ja wystrzelił?
  Bo jak będę to opowiadać znajomym to na pewno zapytają się kto ja wystrzelił?
  I wyjdę na durnia.
  To co mam powiedzieć ze piraci somalijscy?

 27. plasibo81 said

  Mam na myśli film o nuklearnym wyburzeniu WTC.
  Nie moze byc tak ze ktoś. Trzeba wiedzieć dokładnie kto?W dobie pierdolonego tvnu kiedy podają ludziom ze terrorysci zaatakowali jak nede chciał opowiadać to co jest na tym filmie to muszę byc przygotowanym na każde pytanie. I moze zle ogladalm ten film ale jak dotąd nie wiem kto wystrzelił rakietę na pentagon syjonistow. Pozdrawiam

 28. snag said

  Admin ,…

  Zacznijmy od tego ze pan nie oczekuje a liczy podwieszając niektóre tematy, liczy przede wszystkim ze snag zareaguje – Jeśli wytłumaczy mi pan jakim cudem kilkadziesiąt tys pracowników na miejscu w WTC nie słyszało kilkudziesięciu młotów pneumatycznych przygotowujące dziury do ładunków wybuchowych, hałasu i wibracji to pogadamy. Tutaj dodam ze przygotowania do demolki jednego Kingdome w Seattle ( w linku) trwały ponad miesiąc a kontraktor musiał kompensować dzielnicy za hałas wibracje i zanieczyszczenie powietrza. Przejeżdżając ćwierć mili odległa autostrada dało się odczuć i słyszeć w aucie.

  Do tego nie potrzeba inżynierów, senor ,…

  ——
  No, to jest pewien kontrargument – bardzo różniący od powoływania się na oficjalne werdykty oficjalnych komisji.
  Wątpię jednak, czy sam jeden przeważy…
  Opinia światowa jest raczej po stronie maniaków teorii spiskowych.
  Admin

 29. snag said

  Siekiera_Motyka @

  Alex Jones i jemu podobni całkiem nieźle sobie żyją wspierani przez frajerów i conspiracy freaks jak wy ,…

  Jedna z jego posesji i parę słów na jego temat ,…

  https://fitzinfo.wordpress.com/2015/03/21/millionaire-alex-jones-mysterious-dogwood-creek-home/

  ——
  Przepraszam!
  Ani razu nie powoływałem się na Alexa J, ani nie cytowałem jego opinii.
  Admin

 30. snag said

  Senor admin ,…

  Napewno słyszał pan te maszyne (diesel compressor ) i to narzędzie (młot pneumatyczny) na ulicy prawda? … teraz wyobraź se waść diesel komresor i kilkanascie mlotow w zamkniętym pomieszczeniu z kilkuset ludźmi na piętrze – Nikt nic nie slyszal i nikt nic nie widział ,…

  .https://thumbs.dreamstime.com/x/blink-eyes-13854057.jpg

 31. , said

  https://www.capitalgoldgroup.com/blog/reflections-on-911-and-its-impact-on-gold/

 32. Magister said

  W przypadku obu drapaczy chmur w Nowym Jorku, uderzenia uprowadzonych samolotów wprawdzie spowodowały ich zapalenie się i spore zniszczenie, jednak nie były w stanie spowodować ich zawalenia się. Wszakże drapacze te zbudowane zostały w formie niezwykle silnej konstrukcji, zwykle referowanej jako „rura w rurze”, zaś ich projekt zakładał zdolność oparcia się huraganowi o szybkości wiatru do 270 kilometrów na godzinę. Ich konstrukcja była więc setki razy bardziej wytrzymała niż to konieczne aby budynki nie zawaliły się w bezwietrznej pogodzie, a ponadto konstrukcja ta była tak zaprojektowana, aby pracowała tylko na tzw. „ściskanie i rozrywanie” (a nie na sztywność jak pracują konstrukcje normalnych budynków), czyli aby nie była podatna na osłabienie sztywności jej materiału spowodowane np. zwiększoną temperaturą.

  Stąd po około godzinie od ataku owych UFOnautów podmieńców udających terrorystów arabskich, kiedy stało się już jasne, że owe drapacze chmur nie zawalą się same w wyniku jedynie ich uderzenia samolotami, oraz kiedy służby ratunkowe Nowego Jorku były już na dobrej drodze do opanowania sytuacji, do akcji wkroczył niewidzialny wehikuł szatańskich pasożytów z UFO. Ów niewidzialny wehikuł UFO, o godzinie 9:50 rano, wbił się w południowy drapacz chmur w pobliżu jego wierzchołka. Po wbiciu się w budynek, wehikuł UFO włączył działanie swojej „piły plazmowej”. Piła ta zaczęła odparowywać całą konstrukcję owego drapacza chmur, dosłownie zamieniając ten gmach w gwałtownie rozprężający się obłok zestalających się oparów skroplonej stali, cementu, szkła, itp.

  Następnie ów niewidzialny dla oczu wehikuł UFO zaczął działać identycznie jakby w owym drapaczu chmur starał się wypalić podziemny tunel. Zaczął więc zwolna przemieszczać się w dół wzdłuż osi owego budynku, przelatując od jego dachu niemal do fundamentów, oraz zamieniając konstrukcję owego drapacza chmur w szybko zestalające się skroplone opary, jakie gwałtownie rozprężały się od budynku do otoczenia i opadały na okoliczne ulice.

  W rezultacie tego odparowującego działania niewidzialnego dla ludzkich oczu wehikułu UFO, większa część masy całego owego drapacza chmur, razem z ciałami niemal wszystkich znajdujących się w budynku ludzi, została przez owo niewidzialne UFO odparowana i zamieniona z szybko zestalający się pył.

  Wszystko to zostało uchwycone na licznych zdjęciach i filmach, tak że każdy zainteresowany może teraz osobiście z nich sprawdzić poprawność tego co tutaj opisuję poprzez oglądnięcie jednego z owych filmów upowszechnionych po świecie przez amerykańskie telewizje.

  Niestety, ludzie włączając w to naukowców amerykańskich, nie posiadają najmniejszego pojęcia o możliwościach technicznych UFO. Stąd ludzie nie byli w stanie zrozumieć czemu się przyglądają. Ponadto wszystko odbywało się w silnym świetle słonecznym, jakie uniemożliwia zobaczenie formowanego przez UFO wiru plazmowego o charakterze jonowym tj. jakiego płomień normalnie pozostaje przeźroczysty, a stąd niewidzialny dla oczu ludzkich. Także miejsce w jakim działał ów wir plazmowy UFO było szczelnie zasłonięte chmurami odparowywanego materiału budynku. Kamery nie były więc w stanie uchwycić samego wehikułu UFO dokonującego tego odparowania.

  Niestety, zniszczenie jednego drapacza chmur nie zadowalało szatańskich pasożytów z UFO. O godzinie 10:29 powtórzyli więc manewr odparowania całego budynku z drugim, północnym drapaczem chmur, również zamieniając większość jego masy w skroplony proszek jakiego gruba warstwa opadła na ulice Nowego Jorku.

  W końcu, o godzinie 17:25, wehikuł UFO działając ponownie jak potężna piła plazmowa, podciął fundamenty w tym razem normalnej wysokości budynku znanym jako WTC numer 6, powodując również i jego zawalenie się. Po zapadnięciu się budynku nr 6, w jego centrum odsłonięty został ogromny krater. Krater ten jest bardzo podobny do wlotów do podziemnych tuneli odparowanych przez UFO.

  Krater ten już sam w sobie jest niezwykły. Wszakże wiadomo, że kiedy normalnie zawali się jakiś budynek, na jego miejscu pozostaje ogromna kupa gruzu, a nie dziura w ziemi o kształcie krateru. Ponadto ten krater udokumentował też sposób na jaki wehikuł UFO dokonał odparowania fundamentów i zawalenia owego gmachu. Wymiary owego krateru, jakie udało się w przybliżeniu ustalić na podstawie zdjęć lotniczych rumowiska pozostałego po owym ataku UFO, wskazują że odparowania drapaczy chmur WTC w Nowym Jorku dokonał wehikuł UFO najprawdopodobniej typu K6, którego wymiary wynoszą: średnica gabarytowa D=35.11 metrów, wysokość gabarytowa H=5.85 metrów. UFO typu K6 posiada 6 stałych członków załogi, aczkolwiek wydedukować można, że w chwili ataku na jego pokładzie dodatkowo musiał się też znajdować jakiś człowiek, który przejął na siebie karmę za moralne następstwa owego ataku.

  Czytaj dalej pliki PDF.

  http://totalizm.pl/wtc_pl.pdf

  http://totalizm.pl/magnocraft_pl.pdf

  http://totalizm.pl/day26_pl.pdf

  http://totalizm.pl/bandits_pl.pdf

 33. volviak19 said

  Senor Snag/Split; chyba nie wierzy Pan w umiejętności swoich kolegów z CIA/Mossad…

 34. snag said

  Admin @ 29, 29 ,…

  Money talks bullshit walks, dla pieniędzy ludzie nie takie rzeczy robili i jak już wspomniałem całkiem nieźle się urządzili ,…

  Ja też przepraszam ale post z Alexem adresowałem do Siekiery pod 25 i linku który zapodał … bo to Alex powiedział znaczy musi być prawda. Pana o conspiracy herezje nigdy bym nie posądził, no sir 😉 ,…

  Co się robi dla pieniędzy wystarczy spojrzeć na klechów … choćby tego bo lokalny i mimo ze młody to multimilioner który jak reszta religijnych ‚pośredników’ dorobił się na bluźnieniu Bogu ,…

  Joel Osteen: Warty net $40 Milionow ,…

  .http://jameslparis.typepad.com/.a/6a00d8341d71ad53ef01bb07d15a9f970d-pi

  8 Richest Pastors in America
  ——————————-
  http://www.beliefnet.com/faiths/christianity/8-richest-pastors-in-america.aspx?p=2

  Podejrzewam ze w Polsce można kupić mini drona w sklepie z zabawkami, sugeruje kup pan takiego z kamerą i sprawdź jak jak katoliccy naczalni żyją i podrzuć pare fotek to obadamy ,…

 35. Marucha said

  Re 34:
  Ten człowiek, o którym Pan pisze, nie jest chrześcijaninem, choćby to zeznał pod przysięgą.
  Kościół Katolicki nie ma zamiaru ponosić odpowiedzialności za protestantów, świadków Jehowy, mormonów, adwentystów itd.

 36. snag said

  Volviak19 @ 33 ,…

  Powielasz bullshit sfabrykowany przez Mossad … ‚oj jacy to oni, oj jacy efektywni’ … a paszportu nie potrafią podpie*dolic czy ‚terrorysty’ zlikwidować żeby nie wpaść.

  Kiedy ostatnio słyszałeś o MI5, CIA, ruskim FSB czy chińskim MSS ,…

 37. snag said

  Marucha @35

  Kler katolickiego kościoła mieszka nie tylko w pałacach to w zabytkowych, otoczony dziełami sztuki w luksusie ze służbą mimo ze ślubowali, a co ślubowali? … Może pan nam przypomni chyba ze listwa pod ręką albo zakuty … jeśli jeszcze z mostu nie skoczył 😉 ,…

  ——
  No właśnie? Co niby ślubowali? Że nie będą mieszkać w służbowych lokalach, jakie od zawsze są własnością Kościoła?
  Czy Pan czegoś nie pił?
  Admin

 38. snag said

  Jezus w pałacach nie mieszkał, w katedrach nie nauczał i dawał a nie zabierał ,…

  Być może obrazki są trochę naiwne ale bardziej zgodne z tym co nauczał niż co robią dziś jego namiestnicy w złotych ornatach ,…

  http://www.childrenspoems0.com/resources/Jesus%20Preaching%20on%20a%20Boat%20525.jpg?timestamp=1386119875819

  Celibat, ubóstwo, pokora ,…

 39. stanislawp said

  22.siu said
  2017-04-22 (sobota) @ 08:18:41
  Materiał długi do obejrzenia ale warty by poświęcić te 4 godziny.
  Facet rzeczowo tłumaczy cały bieg zdarzeń łącznie z prawami fizyki.

  ————–
  Tak tłumaczenia tego rosyjskiego agenta małych walizek jadrowych mają wiecej logiki technicznej, przynajmniej nie ględzi, że benzyna stopiła belki stalowe I betony w pare minut!
  Jego błąd jest nazywać tych , kto tego dokonał… bo się tutaj myli całkowicie I za to mogą go wsadzić do kicia jak wielu innych konspiratorów, którzy oskarżyli, wg mnie fałszywie, że Bush I rząd amerykański tego dokonał..
  Rząd amerykański kłamie od początku do dziś o tym co się stało
  Dużo bliżej prawdy jest prof Dr Jan Pająk tutaj wspomniany ii przytoczony z Linkami
  Tutaj pozostaje tylko kilka szczegółów do wyjaśnienia
  Jak to się stało że dziennikarze nagrywali samoloty wnikające w wieżowce a ich niezniszczone dzioby samolotów pokazały się na wyjściu z budynków…
  plus jak to się stało że dziura w wieżowcu była dokładnie jakby samolot z długimi skrzydłami wniknął do wieżowca I rozcianał belki I żelbetony,,,
  wyglada na to że szatan jako aktywny I żywy „istota” ma możliwości takowe..
  Prof Pająk wcale nie zaprzeczy temu bo akurat ja czytałem jego Totalizm..
  no a co Gajowy?
  czy poruszy się ze swycxh fundamentów?
  No a taki p Macierewicz to całkowity debil z ręką na guzikach rakietowych!

  Z jakich „fundamentów”?
  Admin

 40. stanislawp said

  Dimitri Khalezovem bardzo inteligentny, logiczny ale niestety brak mu prawdy od Ducha św

 41. Pinxit said

  O ile sie znam bardzo malo na fizyce, to rozumiem, ze nie ma teorii konspiracji.
  Jest konspiracja.
  I wlasciwie kazdy kto tak malo zna fizyke jak ja, to jednak pamieta albo w kazdej chwili moze sprawdzic tablice Mendelejewa. Na podstawie tylko tej tablicy mozna wysnuc wniosek, ze od benzyny lotniczej to sie nie zapali nie tylko zelazobeton ale nawet zwykly piec wiejski, na ktorym sie gotuje kartofle.
  Bo jakos tak jest, ze temperatura beznyny zapalonej jest nizsza od temperatury topnienia zelaza – chyba cos 3 razy .
  Nawet dziecko ze szkoly zauwazy, ze ten zelazobetonowy samolot wlazil w zelazobeton wiezowca jak w maslo razem ze skrzydlami, i nierozpraskantm dziobem w chwili uderzenia w zelazobeton.
  Nie znam sie na fizyce i wytrzymalosci materialow budowlanych i blachy samolotowej.
  I napewno nie umiem wytlumaczyc jak dwa samoloty nie wojskowe moga zamienic w proch i pyl 3 potezne wiezowce, ze nawet sladu nie zostalo po windach, kiblach, kasach pancernych i biurkach w zadnym z budynkow.
  (ale na dnie ground zero znaleziono … paszport terrorysty – musi co byl z materialu mocniejszego od zelazobetonu)
  Natomiast byla w sieci i byc moze jeszcze jest reklama z 2000 roku o planach budowy nowego centrum handlowego na Manhattanie , bo ten stary to byl podobno „an eye sore” – paskudnik projektowy i azbestowy.
  Plany byly dokladnie takie same jak obecne nowe WTC na Manhattanie.
  Ale wtedy rozchodzilo sie o koszty: rozbiorki, wywozu gruzu, odszkodowan, udostepnienie pomieszczen zastepczych, i roznych takich rzeczy od ktorych glowa bolala pana Silversteina.
  Najtaniej wyszla wersja oficjalna: wyburzyc i zwalic na terrorystow. Wtedy podatnik pokryje koszty infrastruktury pod nowe Swiatowe Centrum.

  Bardzo polecam:
  Wywiady na zywo:

  9/11 TRUTH Donald Trump’s Good Friend Larry Silverstein is a LIAR – YouTubexx

  Trump, Israel & 9/11 – YouTube

  Clinton Slips Says „Pentagon Bombed” 9/11 Truth – YouTube

 42. MSiO said

  A po co napierd…. młotami pneumatycznymi skoro są otwornice, ciche i tną nie tylko beton a i stal. Można i za dnia wiercic bo hałasu z tego niewiele. Ostrza diamentowe pewnie swoje kosztują w stosunku do naparzania dłutem pneumatycznym no ale to nie przetarg i koszty znaczenia nie miały.

  ——
  Celna uwaga.
  Admin

 43. Czolgista said

  Przypomnę tylko jak wyglądała Świątynia Jerozolimska, z której placu wypędził Jezus Chrystus handlarzy i którą nazywał „Domem Bożym”. W opisach biblijnych znajdujemy, że jej ściany były udekorowane rzeźbami ze złota przedstawiającymi anioły. Wiele z kosztownych naczyń i dekoracji rozgrabili Rzymianie przed jej zburzeniem. Nie szczędzono pieniędzy na wykończenia. A to, że Jezus nauczał na pustkowiach tłumy nie ma znaczenia. Budynek, w którym sprawowało się Ofiarę to nie była prosta buda jak u niektórych sekt protestanckich.

 44. Marucha said

  Re 43:
  Antychrześcijańscy debile stale powołują się na kilka rzeczy:
  1. Zobowiązanie kapłanów do zycia w ubóstwie.
  NIE MA takiego zobowiązania. Jest ono wzięte z żydowskiej obsranej dupy.

  2. Zobowiązanie kapłanów do mieszkania w norach, lepiankach, szałasach czy barakach bez wody bieżącej i prądu.
  Jak wyżej. Nie ma takiego zobowiązania.

  3. Jeżdżenie na rowerach, zamiast samochodami. Bardzo praktyczne, gdy kapłan spieszy się do umierającego…

  To, czym Kościół dysponuje, może przeznaczyć na mieszkania, pracownie, gabinety itp. dla kapłanów – i nikomu NIC, kurwa, do tego.

  ODPIERDOLCIE SIĘ SKURWYSYNY OD TEGO, JAK ŻYJĄ KSIĘŻA I BISKUPI.
  POWTARZAM: ODPIERDOLCIE SIĘ! WON!
  TO NIE WASZE PIENIĄDZE.
  A TE KŁUJĄCE WAS W OCZY PAŁACE TO WŁASNOŚĆ KOŚCIOŁA, A NIE PRYWATNA WŁASNOŚĆ BISKUPA CZY KARDYNAŁA.

  ZROZUMIANO?

 45. Czolgista said

  @44
  Te wszystkie kongregacje protestanckie, które wytykają Kościołowi bogactwo. Zawsze mnie ogarnia śmiech, gdy codziennie przejeżdżam obok bogato zdobionego zboru luterańskiego, który ma na fasadzie rzeźby przedstawiające apostołów.
  🙂
  Oni sami się nie stosują do tego, co tak zalecają innym albo nie ustalili jeszcze spójnej wersji wydarzeń między sobą.

 46. NICK said

  Prawda dociera tylko do….. .
  Każdy se wpisze we pięciokropek.

 47. RomanK said

  Odpowiedz pana Tillerson’a panu Waszczykowskiemu, kazdemu rozgarnientemu i wcale ni edyplomacie wyjasnila cala sprawe tzw Zabobonu Smolenskiego.
  Nie tylko powiedzial Sekretarz, ze nie zrobili tego Rosjanie.co zazwyczaj mowia, kiedy wiadomo kto zrobil:-)))…ale nawet dal wyrazny uklon w strone kto to zrobil.

 48. snag said

  Kilkanascie lat temu nad Phoenix (az) odwiedzili zielone ludziki, wszyscy widzieli ze UFO zaden bullshit i mimo ze eksperci wytłumaczyli i udowodnili wizualnie i naukowo ze flary odrzutowca to legenda pokutuje do dzisiaj i nikomu to nie przeszkadza zeby robic i upychać frajerom nowe videa i organizować sympozja/kiermasze z biletami wstępu i kramami z video bullshit na półkach ,…
  ——————————–

  Kilkadziesiąt lat temu dwóch kawalarzy rzekomych świadków widziało i sfilmowało w okolicy Yakima (wa) bigfoot (amerykański yeti) od tamtej pory mimo ze kawalarze przyznali się do inscenizacji na TV kanałach Discovery i National Geografic a jeden nawet na łożu śmierci w testamencie to nikomu to nie przeszkadza aby (podobnie z 9/11) upychać ten crap i robić kokosy bo frajerów nie brak i nigdy nie zabraknie ,…
  ——————————–

 49. snag said

  Do przemyślenia ,…

  „put your money where your mouth is” *… show by your actions and not just your words that you support or believe in something

  http://dictionary.cambridge.org/us/dictionary/english/put-your-money-where-your-mouth-is

  * Idiom: Poprzyj słowa czynami jeśli w coś wierzysz i nauczasz ,…

 50. no a co Gajowy?
  czy poruszy się ze swycxh fundamentów?
  No a taki p Macierewicz to całkowity debil z ręką na guzikach rakietowych!

  Z jakich „fundamentów”?
  Admin
  =======
  re
  Panie Gajowy
  chodzi o fundamenty naszej wiedzy i światopoglądu…
  Nie przypadek że wstąpliłem do Gajówki na bigos i posiedzieć przy tym temacie…
  Coraz więcej ludzi nie wierzy w spalenie się stalowych wieżowców… Mieszkam tutaj w Amerykace Północnej to wiem jak budują takowe wieżowce ze stali plus jeszczę filary nośne są zalewane betonem…
  Pierwsze pytanie no to gdzie podziały się te filary nośne spawane, skręcane do tych wysokości 400 metrów…
  To na nich leżą podłogi i obudowuje się tą konstrukcję oknami …
  Nic z tego nie jest palne, tym bardziej łatwo palne…
  No dobra… nie spaliły się…
  No to jaką rolę w całości zniszczeń odegrały tzw aluminiowe samoloty?
  Można przecież oglądać na filmach jak te samolociki wnikają w ściany i konstrukcje wewnątrz wieżowcó… a potem ogladamy tą wielką dzirę po samolocie w której po ółgodzinie pojawiła się ta kobieta, która jest ropoznana, i machała po pomoc… nazwisko łatwo znaleźć…
  i drugie pytanie zasadnicze… skoro wg agenta rosyjskiego podłozono ładunek nuklearny w małej walizce na głębokości 77 od powiezchni ulicy to jak te samolotu zrobiły te dziury…

  Bywali u nas na kawie w Ottawie i Nowaczyk i Binienda i sam p Macierewicz przyjężdżał po zasilanie finansowe…
  Ta para inżynierska B- N opowiadała na poważnie jak to skrzydło samolotu ścina łatwo drzewa plus nawet stalowe konstrukcje wieżowców jak 9/11
  No to mnie, tyż inżynierie kończyłem, rzygać się chciało…
  Pozostawimy tutaj sprawę tej dziury wlotu samolotu niewyjaśnioną! Nawet pan Pają Jan nie jest w stanie dopasować pojazdu niewidzialnego do kształtu tej dziury przypominajacej przekrój w poprzek samolotu..
  nawet nie chcę wspominać Pentagonu i tej małej dziury w budynku… a pytanioe ktos zadał, skoro to rakieta to kto ją wystrzelił i skąd?
  Nie była to żadna rakieta bo po wyjściu z ostaniego okręgu scian Pentagonu zniknęła i nie było po niej sladu… takich rakiet nikt nie ma!
  Ja po tym badaniu 9/11 prowadziłem tez inne badania, na które chyba pan jest bardzo uwrażliwiony…
  Chodzi nie tylko o Wielki Wybuch, Ewolucję ale i inne Kłamstwa najwiekszego kalibru… i tu się wszystko właśnie burzy, tak w biologii jak i w fizyce… wszystko sie wali… bo to co znaliśmy ze świeckich nauk to fałszywe teorie… i Największym z Największych jest kłamstwo Kosmosu i Planet…
  wnerwiłem sie kiedyś i sam kupiłem spobie teleskop…. ale i gołym okiem widziałem anomalie przy pełni Księżyca 25 grud 2012
  w skrócie , dookoła naszego kochanego Księżyca krążył obiekt świetlny o rozmiarach 1/50 śr Księżyca.Link na youtube gdzie wstawiłem ten film… z obserwacji przez wiele godzin… (to zjawisko powtarzało się jeszcze wiele razy i znowu nie sam ale ze znajomymi to obserwowaliśmu…
  Oszukali mnie astronomowie że Księżyc to ma śred…sami wiecie…
  więc obiekt na jego orbicie byłby wielkości do 70 km (może nie mniej niż 35 km)
  wielkości ..
  I wtedy zacząłem badać sprawę Globu, globusa… i znowu …
  mamy badania elsperymentalne słynnych fizyków (pominę nazwiska) ltórzy udowodnili że ziemia jest nieruchoma..
  Nie tylko że nieruchoma, nie wiruje z tą wpajana nam od dziecka prędkością 1666 km/godz…
  Askoro tak to czy poziom morza oznacza poziom czy kulistą powierzchnię mórz i oceanów które wszystkie się łączą ze sobą…
  a co ze zdjęciami Blue Marble przez astronautów, którzy jak nam wmawia NASA do dziś lądowali w latach 1969-72 sześć razy i wracali po przejżdżkach pojazdami i rozegranymi w golfa gierkami… w tem w Słońcu do np 200 c czy cóś tak a w nocy minus 200 czy cóś!.. nigdy się nie bali że się spocą podczas gry albo że woda w chłodnicy im zamarznie w nocy…
  Wszyscy wrócili aby nam kit wciskać… ale prawda jest inna… nie ma zdjęć Globu! Nie było lądowań…
  No to co do jasnej ciasne od 500 lat wymyśla Zakon Jezuitów i wprowadza nam programy „naukowe” do szkół?
  Jakiej to nauki nas uczą dziś systemy edukacyjne?
  wracając do 9/11
  Panika była taka w tym dniu, że podejrzewam wszyscy politycy w USA dostali sraczki i założyli papmery aby uciekać do schronów!
  sorry że taki długi wywód a to nie jest nawey 1% tego co bym chciał powiedzieć
  tylko pod rozwagę aby nas taki PiS i p Macierewicz nie tumanili.. a największym Kłamcą dzisiaj nazwałbym bez owijania w bawełnę, Francisza z domu Bergoglio którego nawet ks Natanek (Boże wybacz mu to bluźnierstywo) chce całowac po nogach za to że on (Franio) tak bardzo umiłował Arabów (czyli Muzułmanów) Tfu! A ja kupiłem Czerwony Płaszcz od ks Natanka i zakładałem na największe defilady religijne!

 51. Marucha said

  Re 50:
  Nadal nie rozumiem, z jakich „fundamentów” mam się poruszyć i jakie poglądy zmienić.
  Nie zajmuję się bredniami typu „cała dzisiejsza nauka jest fałszywa”.

 52. Maćko said

  Tego Sanga juz czas wywalić, tylko przeszkadza i miesza.
  MSZ, oczywiście.

 53. Boydar said

  „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”

 54. Boydar said

  @ Pan Roman (47)

  Czy mógłby Pan wskazać jakieś względnie wiarygodne źródło opisujące przedmiotową odpowiedź Tillerson’a ? W sieci dają się znaleźć jedynie niewiele mówiące okrawki. Zapewne nie umiem odszukać.

 55. van dam said

  Przecież wiadomo biło ze to był zaplanowane zbirzenie budinkow ci krležu to zarobili i zaplanowali.pojda do piekla a ocu rodzin tak samo neda cierpiec jak sekti rodzin którzy stracili najblizsYch. Strasznie i smutne jest to ci zamachowcy w USA nie ponieśli karę. Niech żyje Ameryka.😏

  Prawdziwa Ameryka ciężko pracujących ludzi? Oczywiście, niech żyje.
  Tylko trzeba by najpierw powiesić parę milionów łotrów.
  Admin

 56. , said

  http://www.911truth.org/

 57. Mamy konkretny przypadek, zdarzenia 9/11
  Nikt nie może zaprzeczyć że od tego dnia bieg historii świata zmienił kierunek…
  Co dawniej było nie do uwierzenia dziś stało się faktem życia obywateli… np brak respektu dla konstytucji US I praw obywateli…Amerykanie utracili swe wolności..
  Łatwo sprawdzić że rząd utajnił fakty, I zacierał ślady…a ludzi, którzy domagali się prawdy o 9/11 uciszano, znikali bez sladu I umierali w dziwnych okolicznościach…
  Utajniony Anex do raportu 9/11 nazywa się 28pages w wyszukarce można znaleźć małe co nieco szczególnie 28pages.org
  \Jestem w Ameryce Północnej I bywałem też w Nowym Jorku,
  Z moich obserwacji wynika że rząd Ameryki US jaki by nie był, czy demokraci czy Republikanie nie dopuszczaja do wyjawienia prawdy o 9/11 I gotowi nawet do wybijania swoich obywateli…likwidacji
  te dwa zdarzenia są bardzo powiązane 9/11 I Smolensk 2010… kto nie zrozumie jednego nie zrozumie drugiego…
  a to mój wpis pod ważnym odkryciem dziennikarskim I mój wpis w obu sprawach a w powiązaniu do p Macierewicza
  gloria.tv/video/atyuezUfFBZv4qED8RcqzTXLT
  dorzucę mój wpis

 58. PiSiory portalowe

  Prosze nam wyjaśnić co wyprawia wasz p minister Macierewicz.
  wg moich obserwacji, od 2010 i podczas spotkań z Polonią, doszedłem do wniosków, że p Macierewicz lubi wszelkie kłamstwa a nigdy nie chciał zająć się żadną Prawdą, czy to Smoleńską, czy też dniem 9/11 2001…
  Widzieliśmy tutaj filmik sklejony z wielu wypowiedzi pisiorów na miesięcznicach jak to się zbliżaja do Prawdy o Smoleńsku..(zbliżał ich p Macierewicz ale tak aby się nie zbliżyć) .dziś mając władzę pisiory ukrywają prawde smoleńska!…do której oficjalnie nadal się zbliżają
  a fałszywie oskarżają pana Putina i Rosję.
  Jest to oczywiście ze stratą dla Polski czyli przeciw Racji Stanu.
  To samo czynił w pierwszym rządzie i jego odkrywczych zdradzieckich ruchów nie powstrzymał na czas nawet Prezydent Wałęsa….Twierdzę stanowczo że nawet wtedy kiedy p Wałęsa zrobił tzw nocny zamach stanu, wyszło to z pozytkiem dla interesów Polski a działalność p Macierewicza wtedy była szkodliwa dla Polski (wielu Polaków utraciło życie)
  I teraz ten człowiek znowu podstępem zdobył to stanowisko w obecnym rządzie i znowu działa przeciw Polsce
  Ciekawe jakich „argumentów” p Macierewicz użył aby objąć to stanowisko?
  np taka para Binienda-Nowaczyk to ciekawa kombinacja „naukowców” którzy z wielkim przekonaniem twierdzili na wielu spotkaniach jak to „sampoloty w Nowym Jorku” cieły stalowe konstrukcje ścian budynków skrzydłami z aluminium, całkowicie wnikając do wieżowców (żadne skrzydło się nie złamało i nie spadło na ulicę!!!
  „Brednie naukowe” to zbyt delikatnie powiedziane! zbyt delikatnie ale takim jestem, zbyt delikatnym… nie przypieram nikogo do muru aby wykończyć, ale tylko ostrzegam aby się nawrócili… do Prawdy, do Jezusa!
  ps
  Proponuję eksperyment
  dwa miecze, jeden z aluminium, drugi z metalu
  i na wszystkie sposoby spróbować pociąć miecz z metalu mieczem z aluminium! nawet żelazną ręka (maszyną) napędzającą miecz aluminiowy do prędkości samolotu!

 59. borkowsk said

  Każde „szanujące się pismo naukowe” podaje tzw. Impact Factor (+- współczynnik cytowalności pisma na świecie).
  Jeśli nie podaje IF, to znaczy że go nie ma, czyli w ogóle NIE JEST „RENOMOWANE” bo nie jest cytowane.
  A wręcz może być „śmieciowe” – sporo jest takich pism o nazwach podobnych do renomowanych, którym słabi badacze płacą za publikacje wyglądającą jak naukowa w CV czy jakimś sprawozdaniu.
  https://www.europhysicsnews.org/about-us/about-the-journal

 60. Listwa said

  @ 43 Czolgista

  Nawet nazywał „domem mojego Ojca”. Gdy wypędzał handlarzy żydowskich powiedział przecież „nie czyńcie z domu mojego Ojca jaskini zbójców”
  Nie zarzucił nigdy „nie czyńcie z domu mojego Ojca jaskini przepychu”

  Jezus Chrystus nauczał tez w synagogach.
  Nie stronił od Świątyni jerozolimskiej, której zniszczenie przepowiedział.

  Jak najbardziej, świątynie katolickie powinny być miejscami przepychu piękna i dostojeństwa, godnymi w jak największym stopniu do aktu konsekracji i realnej obecnosci Syna Bożego pod postacią Chleba i wina.

  Snag plecie glupoty nie po raz pierwszy, a że jest intelektualnym zakapiorem to tego nie widzi, nawet tego co mu sie merda w mózgownicy.

  ——
  Snag, który bezczelnie pieprzy, iż „wierzy w Boga” (tylko „po swojemu”), jest ewidentnym wrogiem chrześcijaństwa, szczególnie katolicyzmu.
  Przywalony argumentami na jakiś czas zmienia temat, po czym ponownie powtarza swoje z dupy wyskrobane zarzuty. Jakby nigdy nic.

  On te wysrane przez żydów „zarzuty” o zobowiązaniu się kapłanów do zycia w ubóstwie i w lepiankach, powtórzy za jakiś czas. Mamy to jak w banku.
  Admin

 61. Listwa said

  @ 38 snag

  Dobry katolicki ksiądz, który sprawuje ważne sakramenty i naucza tylko prawdę na temat ludzi i Boga, nauki i obowiązków, warunków i nadziei, który dzięki swemu wysiłkowi prowadzi do zbawienia (co jest wolą Pana Boga) – jest warty każde pieniądze, jest nie do oszacowania.

  Gajowy ma racje w @ 44. Co takim ja ty Snag do tego jak żyją nasi kapłani?

  A dać im wszystko czego potrzebują i gó**no wam do tego. Chce mieć obraz niech ma , jeśli mu to posłuzy dla odpoczynku i przygotowania do dalszej pracy. Chce mieć dobry i bezpieczny samochód niech ma, zeby zdążył i dojechał bezpiecznie, do umierającego i do chrztu.
  Sam się przesiądź na osła.

  Posiadane rzeczy materialne są tylko niewłaściwe wtedy , gdy są ze szkodą dla duchowości. Dotyczy to każdego.
  Ubzdurałeś sobie , że masz prawo wymagać spełniania twoich chorych wyobrażeń wyczytanych z murków.

  Jesteś Snag beznadziejnie nierealny i walisz tak prymitywne teksty, że szkoda prądu i atramentu.

 62. Maćko said

  …Snag, który bezczelnie pieprzy, iż „wierzy w Boga” (tylko „po swojemu”), jest ewidentnym wrogiem chrześcijaństwa, szczególnie katolicyzmu….

  Racja.
  I co dalej?
  😉

 63. Maćko said

  13. Panie Romanie ( Prawda o WTC byla znana w tym samym dniu….wiedzieli o tym wszyscy ratownicy i kazdy saper ,a takich w USA sa tysiace, ktorzy ogladali wieze walace sie na wlasne fundfamenty….)

  Pan pamieta ich swiadectwa, o stopionym metalu który zbryzgal sciany piwnic, o belkach nosnych ucuetych kordonem wybuchowym pod katem 45° czy o ludziach wybiegajacych z budynków tak poparzonych, ze skóra na twarzy i rekach, oddzielona od skór powiewala jak szmaty? To samo opisywano po ataku na Hiroszime.
  A jesli Pan pamieta, w co nie watpie, to KTO JESZCZE TO PAMIETA?

 64. Maćko said

  59. Borkowski – http://epn.eps.org

 65. Listwa said

  Kościół katolicki, choć jest nadprzyrodzony, to potrzebuje na ziemi materialnego fundamentu. Bez środków materialnych jego aktywność będzie spadać. Gadanie wrogów Kościoła które Snag uważa za swoje najnowsze odkrycia jest już przeżytkiem – nie udało się zdusić Kościoła apelowaniem do owiec i baranów , ze Kościól nie powinien miec niczego poza ubóstwem i pokorą i nie dawajcie na tace.

  Snag jest przeciwko dawaniu. Złapał niewolniczą obroże sądząc że sie wyzwolił. .

  Wrogowie teraz mają już lepsze apele i fałszywe motywacje, a Snag cały czas krąży w przeszłości wokół murków i napisów i zachwyca sie ciemnotą jako swiatłem. .

 66. stanislawp said

  snag

  Widzę, że każde forum ma swojego trolla
  Debilu, czego zaśmiecasz wątek 9/11 swoimi rzygami?

 67. stanislawp said

  O.K.
  Jeszcze raz zachęcam do burzy mózgów w Gajówce na jeden z najważniejszych tematów wydarzeń w historii świata…może Gajowy by poprowadził?
  Moje badania w tym temacie są dość głębokie i że tak powiem na miejscu wydarzeń.
  Kto nie zrozumie co się naprawdę wydarzyło w tym dniu 9/11 to będzie miał trudności w zrozumieniu co się dziś dzieje na świecie, no choćby z państwami Osi które o ile wiem atakują wszystkie pozostałe kraje wg zasady ogłoszonej przez młodszego Busha ze kto nie jest z Osią to jest wrogiem.
  Zakładam że w Gajówce nie przesiaduje nikt kto by jeszcze wierzył, że samoloty i paliwo wyniszczyło te wieżowce (mamy nawet w tym artykule wymienione trzy wielkie plus np wtc6 a wsumie wszystkie 12 budynków o nazwie WTC)
  Sami od razu powinniście konkludować, że skoro nie samoloty i paliwo to także niezbyt uzasadnione jest obwiniać Muzułmanów…
  Pentagon jako duma i centróm dowodzenia Obroną Ameryki też dostał ciosa..a konkretnie wszczyskie ściany wszystkich kręgów budynku zostały przebite jednym dziwnym pociskiem…
  Proponuje skupić się na najsłabszym ogniwie tego łańcucha faktów i wydarzeń..
  Ja go widzę wyraźnie w otworze wlotowym w tej wysokiej wieży, otwór o kształcie samolotu z rozłożonymi skrzydłami ( w którym po pół godziny pojawiła się kobieta machająca ręką po pomoc)
  Dla porównania podam wam taki sam obraz tylko samolot uderza w kamienistą górę, w skałę..
  no i po uderzeniu znika wewnątrz tej skały pozostawiając właśnie taki otwór…
  Pewnie 99% widzów by się mocno zdziwiło że coś takiego się stało..
  Jak to, aluminiowy samolot zrobił taką wyrwe we skale i zniknął w środku i nawet skrzydła mu nie pogieło?
  Właśnie…są wideo pokazujące że samoloty przebija cały wieżowiec i pokazuje się elegancki dzib samolotu, nic nie zniszczony po drugiej stronie budynku!
  Wg mojego rozpoznania inżynierskiego twierdzę, że konstrukcja stalowo-betonowa tego wieżowca była mocniejsza niż jakś góra/skała…
  Ma ktoś z was trochę wyobraźni i inżynierskie jakies uwagi mógłby przedstawić w poważnej formie w poważnym temacie…
  np pan tutaj wyżej wspomniany Dimitri Khalezovem nie wytłumaczy wszystkiego wybuchem nuklearnym/jądrowym…
  jest jeszcze więcej dziwnych rzeczy tyczących się tych wieżowców np że jeszcze się tak nie zdarzyło aby ludzie skakali z okien na śmierć niż woleli tam stać wewnątrz gdy nawet pożary były ugaszone.. wiecie ile z nich wyskoczyło? bo ja słyszałem dawniej o 800-900!

 68. Maćko said

  67. Stanislawie – wedlug La Roucha rodzina Bushów prowadzi biznes narkotykowy z którego czerpie ogromne zyski. W Afganistanie, który aktualnie produkuje juz 95% heroiny Swiata, Talibowie ( islamscy extremisci i debile trudno inaczej o nich myslec, ale… ) zlikwidowali plantacje maku i zakazali handlu narkotykami.
  Tak wiec jednym z pretekstów do zorganizowania 9-11 byla „koniecznosc” odbudowania produkcji narkotyków. Inni sie podczepili do gescheftu i tez zarobili, ale radosc Busha Jr sugeruje jego interes osobisty w agresji USanskiej na Afganistan.

  https://archive.org/details/DopeInc.BritainOpiumWarAgainstTheUs1978.pdfVersion2

 69. stanislawp said

  Maćko
  Co pan sugeruje, że Bush i jego rodzina podcieli belki stalowe w konstrukcji budynku aby samolot wniknął w to żelastwo, poskręcane, pospawane, o przekrojach pojedynczej belki grubszej niż szyny kolejowe..aby wniknął samolot jak nóż w masło?
  poszlaki z pozycji motywów potem…
  najpierw ustalmy co się wydarzyło…
  ja wiem o co pytam…
  o poszlakach i motywach to my słyszymu od p Macierewicza przez 7 lat
  Pan prof Wolniewicz przestrzegał Polaków przeciw szui jakim z pewnością jest pan Minister oglądając owoce jego działania
  Proszę sięgnąć do wypowiedzi p Wolniewicza o Macierewiczu

  Youtube
  „” wypowiedzi p Wolniewicza o Macierewiczu””

 70. stanislawp said

 71. matirani said

  69. Panie Stanislawie, albo ja zle sie wyrazilem albo Pan nie odbiera tego co napisalem.

  Wyburzenie tych wierz i otaczajacych budynków bylo troskliwie zaplanowane i swietnie wykonane. Firma demolicyjna wysokiej jakosci. W sumie nawet jestem sklonny podejrzewac, ze tam zadnych samolotów nie bylo.
  ( 4 parutonowe silniki lecace z 500km/h i NIC nie wylecialo poza obreb wiez???? malo prawdopodobne )

  Co do reszty – Pan czyta po angielsku? Czy mam strescic opracowanie Senatu z USA z 1976r w sprawie narkotyków?
  Pozdr.

 72. stanislawp said

  matirani
  Czy bywasz też jako maćko?
  To by wyjasniało niskie IQ
  Odpowiem trochę
  Cy ty czytasz po polsku?
  w tym wątku jest już dużo napisane i podane…zanim wejdziesz w bójke poczytaj wątek
  Czy myślisz że ja zignorowałem zbadanie tezy o zaplanowanym wyburzeniu…?
  Czy moje wpisy poprzednie nic ci nie podświetlają?
  2500 godzin studiowania na miejscu w Ameryce Półn. tego tematu nic ci nie mówi?
  Podaję jak na patelni najsłabsze ogniwio…
  dzira wlotowa samolotu w żelbetowy budynek..
  odnies sie do tego albo milcz
  Nie ośmiedszaj się produkcjhą narkowyków, wygrana Silverstona $7 bilionów z Ubezpieczalni, czy tym że Żydzi nie przyszli do pracy w tym dniu, lub tańcoewali z radości na ulicach w Nowym Jorku..
  wtedy ja tez tańcowałem w Ottawie bo miałem powody, które juz przedstawiłem…

 73. Maćko said

  72. Panie Stanislawie, Pan zdecydowanie nadinterpretuje moje wpisy, prosze sie ograniczyc do tego co w nich jest i nie dodawac pana fantazji. Nie ma bójki sa tylko wyjasnienia i dodawanie nowej informacji.
  Moze musi pan przeczytac 2 albo i 3 razy aby zrozumiec. Pisze syntetycznie dla ludzi potrafiacych myslec, gdyz madrej glowie dosc po slowie.
  Pan przeczyta podany link bo na razie brakuje panu tej wiedzy aby zrozumiec glebsze korzenie obserwowanych wydarzen.

 74. NICK said

  P. Stanisław (72):

  „Podaję jak na patelni najsłabsze ogniwio…
  dzira wlotowa samolotu w żelbetowy budynek..
  odnies sie do tego albo milcz”

  Ot, co.

 75. Opowiedz no co ty widzisz w tych wieżowcach? jakie masz kwalifikacje?
  Wyburzenie?
  To nie było wyburzenie, to było unicestwienie, to po pierwsze…
  Technicznie, ten wlot samolotu w żelbeton mnie interesuje i nic więcej.
  Nie interesują mnie twoje hipotezy jak rodzina Busha handluje, ani nawet co Mosad sądzi o 9/11
  Mnie interesuje opinia inzynierów polskich (nie amerykańskich) co oni widzą, co się stało…

 76. kowboj sasza said

  Ludzie, to już wszystko było. Ile można.

  Fakt niezaprzeczalny – ludzie zginęli nie z własnej winy.
  Fakt nie wiem, czy zaprzeczalny, ktoś sie mocno wzbogacił.
  Ponadto, wojny za społecznym przyzwoleniem (nie moim) i obroża na cała populacje swiata w konsekwencji.
  („ani wolności, ani bezpieczeństwa”)

  Kto dba o kulisy? Czas podobno płynie tylko naprzód i nic nie zmienimy, a pożremy sie wzajemnie po raz którys, owszem.

Sorry, the comment form is closed at this time.