Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Opinia: Zachód będzie wykorzystywać Świadków Jehowy

Posted by Marucha w dniu 2017-04-22 (sobota)

Nacisk na Rosję w związku z „naruszeniem praw” organizacji Świadkowie Jehowy jest rutynowym międzynarodowym mechanizmem mającym na celu oskarżenie o niedemokratyczność – powiedział agencji RIA Nowosti politolog Aleksander Asafow.

Najwyższy Sąd Rosji uznał działalność „Zarządu Centrum Świadków Jehowy w Rosji” za ekstremistyczną i zakazał jej. Przedstawiciele „Świadków Jehowy” oświadczyli dziennikarzom, że zamierzają zaskarżyć decyzję rosyjskiego sądu w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. W obronie tej organizacji wystąpiło również MSZ Niemiec [? – admin] i służba polityki zagranicznej Unii Europejskiej.

„Świadkowie Jehowy” dbają o swój wizerunek prześladowanych i próbują go zaakcentować. To rutynowy mechanizm państw zachodnich w celu oskarżenia państwa o niedemokratyczne sposoby rządzenia. Bez wątpienia, pokojowe „postępowe społeczeństwo” będzie przedstawiać Rosji nie tylko procesy w Trybunale Europejskim, ale i wykorzystywać ten argument do politycznego nacisku na nasze państwo” – powiedział Asafow.

Według jego słów, organizację stara się przedstawić jako spokojnych ludzi badających Biblię, jednak to jest destrukcyjna sekta.

„Próbują przedstawić sprawy tak, jakoby zakazuje się tylko transfuzji krwi, a w rzeczywistości Świadkowie Jehowy mają na celu maksymalnie wyłączyć swoich członków ze społeczeństwa, z życia obywatelskiego, przeszkodzić w wypełnianiu zobowiązań swoich członków – głosować na wyborach, służyć w wojsku. W tym celu wykorzystują metody manipulacji i stłumienia świadomości” – dodał politolog.

https://pl.sputniknews.com

Komentarze 24 to “Opinia: Zachód będzie wykorzystywać Świadków Jehowy”

 1. Zerohero said

  Przypomnę już coś co wklejałem. tzw. świadkowie Jehowy promują rząd światowy:

  https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/wp20121101/rz%C4%85d-%C5%9Bwiatowy/

  Kto ma rządzić w tym rządzie? Nad tym się sekciarze nie zastanawiają. A ściślej: nie zastanawiają się członkowie, bo szefostwo to po prostu….członkowie tego rządu (członkowie niskiego szczebla, ale jednak).
  Widzę tu analogię do sekt typu Falun Gong. No wicie rozumiecie. Medytacja, Jezus, takie ciepłe kluchy których „reżim” się czepia. A w razie czego taka sekta to miliony zombich które zasieją destrukcję na pocenie z Nowego Jorku.

 2. Zerohero said

  Proponuję by Unia Europejska wywarła nacisk na Arabię Saudyjską albo Izrael. O, tu już nagle okazują się niemi i bezradni. „król” saudyjski może ściąć każdego za krzywe spojrzenie, a potem wejdzie na salony Unii Europejskiej.

 3. MatkaPolka said

  Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana ! Charles Taze Russell założyciel organizacji był masonem 33 stopnia i pochodził z rodu Illuminati Russell

  https://bractvospasa.wordpress.com/2015/08/16/swiadkowie-jehowy-sa-organizacja-szatana-charles-taze-russell-zalozyciel-organizacji-byl-masonem-33-stopnia-i-pochodzil-z-rodu-illuminati-russell

  Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana, opartą o okultyzm masonerii. Charles Taze Russell założyciel Badaczy Pisma Świętego, w następnym czasie przekształconych w organizację Świadków Jehowy w 1931 – był masonem 33 stopnia, podobnie jak Józef Smith, który założył kościół mormonów.

  Charles Taze Russell był przyjacielem rodu Rothschildów i satanistą. Bankierzy Rothschildowie i inne rody bankierów Illuminati finansowali działania Badaczy Pisma Świętego – dzisiejszych Świadków Jehowy. Czynili to poprzez „składki” w ramach organizacji B’nai B’rith – tylko zrzeszających Żydów, kontrolowanej przez ród Rothschildów.

  Sprawa finansowania obecnych Świadków Jehowy została udowodniona w amerykańskim sądzie w roku 1922. Postacią kluczową zaangażowaną w ten proceder był Frank Goldman (nazwisko bankierów), ten sam, który został następnie przywódcą B’nai B’rith – loży Synów Przymierza.

  Zachodzi pytanie: Dlaczego Żydzi finansowali Badaczy Pisma Świętego i czy dalej finansują Świadków Jehowy ?

  Odpowiedź brzmi: Charles Taze Russell miał za zadanie wypromować żydowski syjonizm ! Syjonizm promowany jest nadal. Przez religie można manipulować ludzkością.
  Okazuje się iż nawet Adolf Hitler był wspierany przez bankierów Rothschildów, którzy są masonami, iluminatami i satanistami.

  W ramach wieloletniego ustalania faktów jasno wynika z nich iż Świadkowie Jehowy finansowani są przez Żydów, którzy chcą władać całym Światem tworząc: Jeden Rząd, Jedną Armię, Jeden Bank i totalną niewolę dla ludzkości, którzy stoją dziś za wszelkim złem na świecie.

  W wydawanej przez organizację Charlesa Taze Russella Strażnicy zauważyć można w górnym lewym rogu – na zdjęciu w początku artykułu – krzyż masoński z koroną, który był używany również przez Templariuszy, którzy oddawali się czczeniu Baphometa (czytaj: Szatana).

  Obok twórcy „wyznania” Badaczy Pisma Świętego – Charlesa Taze Russella postacią podobną był twórca kościoła mormonów – Józef Smith, dlatego iż obaj panowie oprócz bycia masonami należeli do rodu Illuminati (czytaj: oświeceni).

  William Huntington Russell z rodu Illuminati w roku 1832 założył słynne stowarzyszenie pn. „Czaszki i Kości” (czytaj: na Uniwersytecie w Yale) do którego między innymi należeli członkowie rodów z USA, należący do arystokracji finansowej. W tajnym stowarzyszeniu byli: George H. W. Bush, George W. Bush, William H. Taft, John Kerry.

  Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” jest elitarną organizacją para-masońską.
  Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” posiada swoją wyspę.

  „Towarzystwo Strażnica – Świadków Jehowy, przez 10 lat było członkiem ONZ, które nazywa Organizacją Szatana !”

  Świadkowie Jehowy – ręka w rękę ze „szkarłatną bestią”

  6 MILIONÓW * Świadków Jehowy – należących do Towarzystwa Strażnica było 10 lat oszukiwanych przez ciało kierownicze tej organizacji, bowiem w roku 1991 Towarzystwo Strażnica związało się członkostwem z ONZ, które wg biblii jest „szkarłatną bestią”.
  Po informacji prasowej w magazynie Guardian w roku 2001 – Świadkowie Jehowy z ciała kierowniczego, w ciągu 2 dni złożyli pismo o wykreślenie ich z listy 1500 organizacji pozarządowych.
  Przeczytaj teraz oryginalny artykuł: „Hypocrite’ Jehovah’s Witnesses abandon secret link with UN, czyli ‚Obłudni” – Świadkowie Jehowy zerwali swoje ukryte powiązanie z ONZ.

  Warto dodać, że w nauce biblijnej – studium, przestrzega się przed „szkarłatną bestią”, która najpierw wg nich była Ligą Narodów, a potem została ONZ-tem.
  Zapisywanie się do podobnej organizacji, czy też jej wspieranie jest wg Świadków Jehowy „obrzydliwością w oczach Boga i Jego ludu”

  Począwszy od Russella, poprzez Józef Smitha do Rothschilda i innych

  Jak się okazuje Charles Taze Russell założyciel Badaczy Pisma Świętego był powiązany ściśle z szatańską masonerią, która dziś jest demaskowana.

  Okazuje się, że ci ludzie zaplanowali Nowy Porządek Świata – NWO.
  To oni są tajemniczym Rządem Światowym, który narzuca całemu światu globalny system totalitaryzmu, narzuca kontrolę i inwigilację – pchając ludzkość do zniewolenia, a nawet depopulacji przez szereg „narzędzi” do uśmiercania.

  Legenda:

  6 MILIONÓW *
  – Oznacza liczbę HOLOCAUSTU Żydów.
  – Oznacza wiele TRAGEDII Żydów od roku 1915-1938 wg prasy amerykańskiej i innej. Zobacz film – http://www.dailymotion.com/video/x2i6za0_szesc-milionow-zydow-1915-1938_school

  Oznacza liczbę Świadków Jehowy – na świecie, którzy służą globalnym spiskowcom knującym od wieków przeciwko wszystkim narodom na Ziemi .

 4. Pinxit said

  Przeciez mowie i powtarzam z poprzedniego mojego wpisu:
  Swiadkowie Jehowy, tak, jak wiele sztucznych sekt – jest sekta polityczna, ktora ma bardzo malo wspolnego z religia – jakakolwiek.
  A w ogole, co to za nazwa?

  Rosjanom sie nie dziwie.
  Swiadkowie Jehowy rozpoczynaja swoje ‚sesje naukowo-badawcze’ od tego, ze zajmuja sie krytyka innych religii.
  W takiej jednej „sesji religijnej” – dobrze ponad polowe wywodow jest poswieconych atakiem na inna religie. A przeciez Konstytucja gwarantuje wolnosc wyznania. I nie bedzie mnie byle przybleda uczyc o mojej wlasnej religii!!
  Jest to bardzo swieckie podejscie do wiary.
  I nie ma nic wspolnego z duchowymi wartosciami wiary.
  Wiec co to za religia, ktora zajmuje sie glownie krytykowaniem innych religii. Ten polityczny prozelityzm probuje wmowic katolikom, ze 2 tysice lat kultury chrzescijanskiej to pomylka i nieporozumienie.
  O historii nie maja zielonego pojecia. Probowali mi kiedys wmowic, ze to katolicy palili czarownice w Salem! A przeciez tego nie ma w Biblii!
  O Watykanie tez nie ma w Biblii.

  Ale jest o Jewte, o ktorym zaden ze spotkanych jehowiakow nie slyszal i nie czytal.

  Wiec smiem twierdzic, ze Biblia jest tylko pretekstem do politycznego prozelityzmu i nachodzenia ludzi w prywatnych domach.

  A biznes jest biznes:

  Malzonek Ivanki Trump , Jared Kushner , (ortodoksyjny zyd) podobno kupuje glowna kwatere Swiadkow Jehowy w Nowym Jorku

  http://www.jpost.com/Breaking-News/Ivanka-Trumps-husband-Jared-Kushner-reportedly-buying-Jehovahs-Witnesses-HQ-451222

 5. Moher49 said

  Tolerowałem tych „świadków”, ale kiedy raz obejrzałem „Strażnicę”, tolerancja się skończyła. Ich czasopisma są pełne chamskich bluźnierstw. Ale Świadkowie to pestka, nie są nachalni.
  Nie mogę pojąć dlaczego kościół katolicki w Polsce patrzy i nie grzmi na obrzydliwe wyskoki typu „Golgota Piknic” czy też „Klątwę”.
  Dlaczego J.E. kardynał Nycz nie odezwie się słówkiem na te profanacje. Zakonnicy z góry Athos już dawno nałożyli by klątwy na wszystkich którzy mają z tym cokolwiek wspólnego, ministra od kultury nie wyłączając. Kozacy znad Dniepru pogonili by zboczonych aktorów nahajami. Tymczasem polski, katolicki rząd nasyła policję na demonstrantów z ONR, MW i RN, którzy ośmielili się zaprotestować przeciw temu świętokradztwu.
  Będziemy śpiewać „Boże coś Polskę”, akurat nas Bóg wysłucha.

 6. aa said

  to ogladanie sie wladz Rosyjskich na ich tzw „partnerow ” w koncu zle sie skonczy-wjadomo ze ambasada USA w Moskwie to gniazdo szpiegow, V kolumna-Nawalny, Kasjanow i inni swobodnie paraduja, miliony ukrow, Bank Centralny zarzadzany przez poddupasow Rotshildow-gniecie Rosjan i trzyma bezwartosciowe obligacje amerykanskie, zydzi przy korycie, oligarcha, bachory tzw „elity” bryluja na uczelniach zachodnich-Miedwiediew i inni, wybory prezydencie w 2018-Chodorowski=Jelcyn juz gotuje sobie zaplecze-czarne chmury znow wisza nad Rosja. Jak to jest mozliwe ze kongres amerykanski oficjalnie przyznaje miliony dla tzw opozycji w Rosji a rosyjski rzad ani grosza dla amerykanskiej, ze wywalaja pracownikow ambasady z USA, a odwrotnie nie ma zadnej reakcji, ze morduja ambasadora w Turcji a Putin gada z tym Erdoanem ktory mysli stac sie sultanem i lawiruje miedzy zachodem a wschodem, ze Rosja odcina sie od KRDL podczas gdy USA popieraja jawnie Koree pd. Tez z Cinami i Iranem Rosja pogrywa niezbyt czysto co powoduje niepewnosc ….

 7. Marucha said

  Re 6:
  Putin ma inną perspektywę, niż my. Więcej wie i więcej rozumie.
  Jest cierpliwy.
  Czeka na dogodny moment, reaguje z namysłem.

 8. maasteer said

  A kiedy śladem Rosji pójdą inne kraje? Już czas!
  ps.
  Ostatnio w Rosji powstało wiele ogromnych soborów – w przeciwieństwie do zachodu – tam kościoły zamieniane są na dyskoteki inne markety.

 9. Kowalski said

  POLACY powiedzcie tej dziczy zydowskiej UDAJACEJ POLAKOW ze macie sie wynosic.Zwlaszcza tej dziczy ktora rzadzi nami od 1945-roku.I dziczy ktora opanowala nasz SW.KOSCIOL SLOWIANSKO =CHRYSTUSOWY Ktora wypacza nam NAUKE JEZUSA CHRYSTUSA.zyd nie nawidzi CHRYSTUSA I TYCH KTORZY GO GLOSZA.
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;TO ONI SA PRZYCZYNA wszelkiego zla w POLSCE w Europie na Swiecie.TO oni promuja ISLAMIZACJE Europy To oni promuja NWO.
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;NIE BEDZIE NIC Z TEGO.WSZYSCY KTORZY PROMUJA NWO.
  zostana STARCI Z POWIERZCHNI ZIEMI.Ten proces juz trwa.

 10. Re: Aa: A kiedy to niby i w jaki to konkretnie sposób, na jakiej płaszczyźnie Rosja odcięła się od KRLD?
  Nie mogę się też zgodzić z opinią, jakoby Rosja pogrywała sobie „niezbyt czysto” z Iranem. Gdyby nie ciągnąca się przez dziesięciolecia kooperacja z Rosją, szczególnie w sferze militarnej (zbrojeniowej), i wyraźne, choć zazwyczaj dość dyskretne, a nawet jakby zakamuflowane poparcie płynące z jej strony, Iran nie tylko nie byłby tym, czym jest obecnie, czyli wzrastającym regionalnym mocarstwem, ale najpewniej stałby się przedmiotem bezpośredniego ataku „Małego Szatana” (Izraela) w razie niedostosowania polityki do jego oczekiwań.
  Co się zaś tyczy Chin, to Rosja zwyczajnie musi (na miarę swoich możliwości) rozgrywać z nimi swoistą partię szachów, gdyż i one zachowują się względem niej identycznie – są w wielu kwestiach, co prawda, niby doraźnym sprzymierzeńcem, ale perspektywicznie patrząc raczej groźnym rywalem i źródłem strategicznego zagrożenia.
  Co do siły lobby żydowskiego i w ogóle, powiedzmy, filosemickiego w Rosji, to jest ona ciągle bardzo poważna i nie widać rzeczywiście ruchów Putina ku jej radykalnemu umniejszeniu. Z drugiej strony stopniowo, ale ciągle rośnie pozycja czynnika wielkoruskiego, który dominuje ewidentnie w armii, wszelkich strukturach siłowych, włącznie ze specsłużbami, a jest w znacznym stopniu obecny także i w dyplomacji i w całym szeroko pojętym aparacie państwowym. Nie zapominajmy też o rosnących wpływach Cerkwi, gdzie wpływy żydowskie nie mają w zasadzie żadnego dostępu, przynajmniej bezpośredniego. Dominują one jednak dalej w rosyjskiej gospodarce, do tego dochodzą względy wyrafinowanej i zawiłej polityki międzynarodowej FR – i jest jak jest.
  Ale martwmy się o siebie – nie o Rosję. Rosjanie już nie dadzą się zepchnąć do roli niewolników.

 11. RomanK said

  MOher 49 pisze:

  Tymczasem polski, katolicki rząd nasyła policję na demonstrantów z ONR, MW i RN, którzy ośmielili się zaprotestować przeciw temu świętokradztwu.
  Będziemy śpiewać „Boże coś Polskę”, akurat nas Bóg wysłucha.

  Przeciez cie wysluchal;//masz polski katolicki rzad etc….
  Na ktory sam oczywiscie glosowales:-))))

  Spiewajac Boze cos POlske , pamietaj, ze BOG tez odbiera rozum….i wtedy twoja wiara zamienia sie w….. zabobon…. zqala liturgia zaklec, czarow i amuletow….

 12. Filomena said

  @ 10
  Lobby zydowskie w Rosji jest, ale zaangazowanie sie Rosji w Syrii swiadczy o tym, ze wplywy tego lobby sa ograniczone. Malo tego. Zaangazowanie sie Rosji w Syrii wiaze sie z Iranem, konkretniej mowiac przyblizylo Rosje i Iran do siebie. Rosyjskie zblizenie z Syria i z Iranem to uderzenie w syjonistow a rownoczesnie ich oslabienie zarowno w Rosji jak i na swiecie.

  Dlatego na Zachodzie, gdzie syjonisci maja praktycznie nieograniczone wplywy, jest taka nagonka na Putina.

 13. Władek said

  Gonić anglo-syjonistyczne szczury z domów!

 14. RomanK said

  Wladek , ……chce pan wywolac geomagnetyczna burze?????

  http://www.zerohedge.com/news/2017-04-22/yesterdays-broad-power-outage-likely-caused-geomagnetic-storm

 15. NICK said

  „Spiewajac Boze cos POlske , pamietaj, ze BOG tez odbiera rozum….i wtedy twoja wiara zamienia sie w….. zabobon…. zqala liturgia zaklec, czarow i amuletow….”

  TO jest HYMN. Obok BOGARODZICY.

  „Mazurek” Dąbrowskiego?
  Weg!

 16. Zerohero said

  W kwestii Rosji, Iranu, Izraela

  http://xportal.pl/?p=28455

  Maksim Szewczenko: Rosja – „partia irańska” i „partia syjonistyczna”

  Od siebie dodam ciekawostkę, że Pani prowadząca na forum prawda2.info wątek „anymajdan” (potem uciekła na własnego bloga, bo admin jest konfliktową osobą) kilka razy powoływała się na jakiegoś eksperta rosyjskiego, „dobrego Żyda” – przeciwnika banderyzmu, zwolennika rosyjskiej racji stanu itd. Jednak ten „dobry Żyd” miał tendencje sugerować, że Iran wbije Rosji nóż w plecy.
  Zapewne Iran może wbić Rosji nóż w plecy, ale…prędzej musiałby całkowicie zmienić swoją antysyjonistyczną ideologię, ewentualnie USA musiałyby przestać ślepo wspierać Izrael. Więc co ten „dobry Żyd” bredził? Ano bredził zgodnie z żydowską racją stanu. Zgodnie z tą racją stanu Rosja nie może wejść w alians z Iranem, mimo iż byłby to alians jak najbardziej sensowny.

 17. Moher49 said

  @11,
  Szanowny Panie Romanie,
  Obecny rząd to takie mniejsze zło, liżące żydom odbyty, jak wszystkie poprzednie. Osobiście głosowałem na tych z Ruchu Narodowego od Kukiza.
  Pan Bóg rozum odbiera – chyba Polakom już częściowo odebrał, bo nie może się poprawy doczekać. Kara musi być za aborcje, martwe dzieci w śmietnikach, złodziejskie prawo, satanistyczną muzykę, barbarzyńską pseudo-sztukę, lenistwo kościelnych dostojników. Za czasów Prymasa Stefana Wyszyńskiego nikt tak naszej religii nie bezcześcił, byłby list Episkopatu i raban na cały świat. Tych „aktorów” też kara dosięgnie, na 100% popadną w obłęd.

 18. Katarzynka said

  Naukowcy zajmujący się zagadnieniem sekt destrukcyjnych mówią wprost, że zaliczenie do nich świadków Jehowy jest absurdem. Są liczne badania naukowe na ten temat. Wnikliwy człowiek może sięgnąć do takich autorów jak prof. Wojciech Modzelewski, prof. Zbigniew Pasek, prof. Maria Libiszowska -Żółtkowska.

 19. NICK said

  Panu odebrał.
  Czapo Moherowa.(17).
  Wstyd.

  Publicznie pisać, że głosowałem.

  Na cookies.

  Co to, wkrótce.
  Zmieni. Konstytucję.
  Podlegle naczelnikowi.

 20. Zapomniałem też dodać (co jest zresztą faktem raczej powszechnie znanym), że szczególnie dużo tych wspomnianych „dobrych Żydów” siedzi w przeróżnych rosyjskich mediach i to własnie oni najczęściej starają się urabiać rosyjską opinię publiczną w antypolskim kierunku. Mają o tyle ułatwione zadanie, że co i rusz dostarczamy im wyśmienitych pretekstów.
  Gdy chodzi o stosunki rosyjsko-irańskie, które mieszczą się od dłuższego już czasu w konwencji może nieformalnego, ale realnie działającego sojuszu polityczno-wojskowego, to ich kształt jest determinowany ze strony rosyjskiej w pierwszym rzędzie przez armię i całe szeroko pojęte stronnictwo „siłowików” – z pełnym błogosławieństwem samego Putina. Nie ma takiego wariantu, by coś mogło się w tym obszarze zmienić, niezależnie od pryncypialnego założenia utrzymywania równolegle możliwie najbardziej poprawnych stosunków z Izraelem.

 21. Moher49 said

  @19,
  Panie NICKU, wcale się nie wstydzę. Naczelnik państwo mi się marzy taki jak Stefan Czarniecki, albo Stefan Batory.

 22. Zerohero said

  Siłownicy mają siłę, ale finansjera może praktycznie legalnie kupować ludzi. Bez szybkiej dejudaizacji finansjery resorty siłowe nie utrzymają się długo. Ideały, honor, koleżeństwo, patriotyzm – ustąpią przed osłami wyładawanymi złotem.

 23. NICK said

  Wstyd za ‚wiarę’ we „wybory”.
  Pańską.

  No i Czarniecki jeszcze, ech… .

 24. NICK said

  Mam płonną nadzieję ale mam, Gospodarzu. (7).

  Tytuł: „Opinia: Zachód będzie wykorzystywać Świadków Jehowy”.

  Będzie?
  Tzw. ‚zachód’ stworzył tzw. ‚świadków’ a une pociągneły były wiele dusz mało rozeznanych. Od początku zorganizowania.

  Zachód to najlepiej niech zajdzie za widnokrąg.
  I niech się nie wynurzy.

Sorry, the comment form is closed at this time.