Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci zaatakowali szkołę w Coniewie

Posted by Marucha w dniu 2017-04-23 (Niedziela)

Do niepokojącej sytuacji z udziałem imigrantów doszło w Coniewie (woj. mazowieckie). Według doniesień świadków troje mieszkańców pobliskiego ośrodka dla uchodźców wkroczyło na teren szkoły i wszczęło awanturę.

Według rodziców uczniów szkoły we wsi Coniew, imigranci wszczęli awanturę w środę, po tym jak doszło do nieporozumienia między uczniami szkoły – Polakami i mieszkańcami ośrodka dla uchodźców w Lininie.

– Na teren szkoły wkroczyła mama jednego z uczniów mieszkającego w Ośrodku dla Uchodźców w Lininie w asyście dwóch młodych mężczyzn. Mężczyźni ci rzucili się z pięściami na ochroniarza, w efekcie zadali cios nauczycielowi, który próbował uspokoić sytuację.

Po całym zdarzeniu drzwi szkoły zamknięto, dzieci siedziały pozamykane w klasach przez dwie godziny, a napastnicy walili w drzwi i okna w klasach chcąc wtargnąć do środka – opisuje sytuację mama jednego z uczniów.

Z kolei lokalna policja twierdzi, że incydent nie miał aż tak dramatycznego obrotu. Potwierdzają natomiast, że w szkole musiało dojść tego dnia do policyjnej interwencji.

Pod koniec tygodnia doszło do spotkania części rodziców uczniów szkoły w Coniewie z burmistrzem i komendantem policji z Góry Kalwarii. Jego celem było ustalenie jakichś działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniów szkoły. Na spotkaniu nie doszło do żadnych wiążących ustaleń, które satysfakcjonowałyby rodziców.

[Może by tak wypieprzyć uchodźców? – admin]

Źródło: gorakalwaria.net
http://pikio.pl

Komentarzy 20 to “Imigranci zaatakowali szkołę w Coniewie”

 1. Dziadzius said

  Moze zeby policja mial lepsze dowody na takie zaburzenia Rzad powinien sprowadzic wiecej takich immigrantow to wtedy policja by zauwazyla „dramatyczne ” zaburzenie ——„”Z kolei lokalna policja twierdzi, że incydent nie miał aż tak dramatycznego obrotu””– i moze jakby policja byla zamknieta w swoich pokojach a immigranci tlukli we drzwi to bylby odpowiedni „DRAMAT i ZABURZENIE”

 2. Marcin said

  Nikt nic nie nagrał?

 3. TomaszKa said

  Emigrantami są tylko Polacy zamieszkujący starą junie,a reszta t wzbogaczacze kultury 🙂🙂

 4. TomaszKa said

  Emigrantami są tylko Polacy zamieszkujący starą junie,a reszta to wzbogaczacze kultury 🙂🙂

 5. TomaszKa said

  Przepraszam za dwa te same komentarze.

 6. jpnz said

  Podane informacje o „ataku imigrantow” na szkole sa niepelne, poniewaz nie jest podana przyczyna ataku oraz nie sa podane opinie policji oraz atakujacych i panuje jakas dziwna zmowa milczenia.

  Nieco wiecej informacji jest na stronie: ( https://ndie.pl/imigranci-zaatakowali-szkole-niedaleko-warszawy-interweniowala-policja/ ) i tzw. „imigranci” to Czeczeni zamieszkujacy w Lininie.
  Ale zeby zrozumiec panujaca sytuacje w tamtejszym srodowisku to nalezy zapoznac sie z kolejnym artykulem na stronie: ( https://ndie.pl/czeczeni-w-polskim-osrodku-dla-uchodzcow-tu-jest-panstwo-islamskie/ ) oraz z nagraniem video z ukrytej kamery na stronie: ( https://www.liveleak.com/view?i=dd8_1433886268 ).

  Z powyzszego wniosek, ze w osrodku dla uchodzcow w Lininie jest CZECZENSKA GRUPA MAFIJNA, ktora chce rzadzic calym osrodkiem i ustalac swoje reguly w osrodku dla uchodzcow twierdzac,ze osrodek to PANSTWO ISLAMSKIE i ta sama czeczenska mafia chce zaprowadzac swoje reguly w okolicznych polskich miejscowosciach przy milczacej zgodzie tamtejszej policji, ktora ukrywa zla sytuacje panujaca w osrodku dla uchodzcow przez co stwarza zagrozenie dla mieszkancow polskich miejscowosci i to jest powod, zeby zrobic porzadek z tamtejsza policja i Czeczenami w osrodku dla imigrantow.
  W zwiazku z tym nalezy oskarzyc komendanta tamtejszej policji o ukrywanie czeczenskiej grupy mafijnej i stwarzanie zagrozenia dla mieszkancow polskich miejscowosci i zadac usuniecia komendanta i tamtejszych policjantow, ktorzy kolaboruja z czeczenska mafia.
  A tych dwoch cwaniakow, ktorzy napadli na szkole w Coniewie (powiat Piaseczno) i zaatakowali straznika oraz nauczyciela, nalezy zamknac w areszcie, a nastepnie wydalic z Polski bez prawa wjazdu do Polski – wczesniej powinni dostac wpierdol od miejscowych Polakow, zeby pamietali Polske i Polakow.

 7. Moher49 said

  Co ja tu czytam ?. Rząd się zaklina, że imigrantów u nas nie ma i nie będzie. Łże !.

 8. AlexSailor said

  1. Przez dwie godziny nie przybyła Polska Policja Państwowa, a dopiero po dwóch godzinach.

  Rozwiązanie.
  Komendant wojewódzki policji nagana.
  Komendant powiatowy policji degradacja i nagana.
  Komendant posterunku lub komendy zawieszenie, wydalenie i postawienie w stan oskarżenia za zdradę – złamanie przysięgi i nie wykonania obowiązku chronienia życia, zdrowia i mienia.
  Podwładni, którzy zawinili, WON – dyscyplinarki.
  Personalnie odpowiedzialni podwładni również stan oskarżenia za zdradę, tchórzostwo w obliczu wroga.

  Przypomnę, że przed wojną mieliśmy 28 tys. policjantów, a obecnie 130 tys.
  Wśród tych 130 tys. jest na pewno dość policjantów dobrych, sumiennych i odważnych, którzy z powodzeniem wypełnią swoją misję, po usunięciu dziadostwa nie wypełniającego swoich elementarnych obowiązków (przypomnę lincz na bandycie, który odbył się z powodu notorycznego nie wypełnienia obowiązków przez lokalną policję –

  Jeśli będziemy tolerowali istnienie policji polującej na ludzi w celu wyłudzenia mandatów (patrz plany mandatów) i oczekującej na emeryturę za całkiem przyzwoitą pensję, to skończymy jak Szwedzi.
  A nawet gorzej.

  2. Czy bandyci zostali aresztowani, zebrano dowody, przedstawiono zarzuty, i została wszczęta procedura wydalenia (gdy tylko odsiedzą wyrok i zapłacą odszkodowanie – na granicy nie powinni mieć nic), a jeżeli nie,
  to czy toczy się postępowanie w sprawie niedopełnienia obowiązków przez odpowiedzialne organy?

  3. Czy nie warto zastosować odpowiedzialności zbiorowej, przez wydalenie wszystkich bandytów udających uchodźców w trybie natychmiastowym?

  4. Czy rozważono system amerykański, to jest udzielenie azylu, ale w obozie zamkniętym, bez prawa wyjścia na zewnątrz??

  Podstawowym pytaniem jest jednak, czy bandyci siedzą w areszcie oczekując na wyrok lub co najmniej wydalenie z Polski.

 9. Sowa said

  http://gorakalwaria.net/news-rodzice-ze-szkoly-w-coniewie-pomozcie-nam-bezpiecznie-zyc,251.html

  A tam taki komentarz (spośród wielu):
  Data: 19 kwietnia 2017, 19:28
  Chodziłem do tej szkoły kilka dobrych lat temu. Swoją przygodę z nauką zaczynałem właśnie tam i były to okolice drugiego millenium. W szkole było spokojnie i czasem dochodziło do bójek czy wymiany zdań między polakami, ale nikt nie odważył się podnieść ręki na nauczyciela czy przyjeżdżać z ludźmi zdecydowanie starszymi od siebie i wszczynać jakieś burdy. Nie było wtedy ochroniarza w szkole, nie było również kamer i nie było takich problemów, zaś sama szkoła nie wyglądała tak, jak wygląda. Był jednak inny dyrektor. Po zmianie na tym stanowisku zaczął się napływ czeczeńców. Na początku olbrzymia fala i pseudointegracja. Czeczeni nie robili nic. Siedzieli na lekcjach, przeszkadzali, po 3 latach nie potrafili powiedzieć 2 zdań po polsku. Trafiali do niższych klas. W momencie, gdy chodziliśmy do np. 6 klasy to taki uchodźca był od nas o 2 czy 3 lata starszy. Jeśli nie chcieli się integrować to po co trzymano ich w tej szkole? Pojawiły się problemy z bójkami. Czeczeni atakowali młodszych, zwykle chodzili w grupach. Ustawili wszystkich nauczycieli wokół siebie, a dla rady pedagogicznej ważniejszy był \”uchodźca\”, a nie polak. Skoro wykazywali taką wolę walki to dlaczego nie wrócili walczyć o swoją ojczyznę? Dochodziło do dosyć skrajnych zachowań.

 10. wow said

  Pomijjając już kwestię samego pobytu tzw. uchodźców to dlaczego chodzą oni do polskiej szkoły z młodszymi od siebie polskimi dziećmi? Niech uczą się czeczeńskiego, tureckiego, angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego. A po co im polski? Czeczeni jak Arabowie to prości ludzie, myślą logicznie. Ta ich „integracja” jest wymuszona i odgórna i dlatego nie przynosi wyników. Niech wracają do siebie lub jadą na zachód albo do Turcji. Dajcie im wybór, ale po co, przecież to wszystko na złość ruskim….

 11. AlexSailor said

  @Sowa

  To znaczy, że sytuacja rozwijała się latami i był czas na reakcję zarówno dyrekcji szkoły, jak i służb policyjnych (i nie tylko).
  Ale dyrektor chciał mieć pensję i stanowisko, więc się nie narażał, choć nawet nie wiadomo komu miałby się narazić.
  A reszta pobierających pieniądze za ochronę udawała, że problemu nie widzi.
  Sytuacja musiała narastać, bo w szkołach raczej nie zatrudnia się ochroniarzy.
  Zresztą, ci ochroniarze, to temat na inną długą dyskusję.
  Tego w ogóle nie powinno być.
  Jeśli była taka potrzeba, to powinien tam być policjant, nawet na stałe.
  No ale po co.

 12. AlexSailor said

  Tu też widać kompletną bierność, bezradność i tumiwisizm Polaków.
  Przecież można było zabrać z tej szkoły dzieci i normalnych nauczycieli otwierając niepubliczną, prywatną lub społeczną szkołę z mianowanym przez rodziców dyrektorem i nie przyjmować do niej bandziorów,
  A najlepiej szkołę katolicką, gdzie byłyby wszędzie krzyże, regulamin zobowiązywałby do brania udziału w modlitwach i nabożeństwach, a szczególności żarcia wieprzowiny.

  Wówczas muślimy zostałyby w państwowej szkole same z entuzjastami ubogacania kulturowego i mogliby się wszyscy na wzajem ubogacać pięściami, nożami, itd., dostarczając materiałów portalom internetowym.

  W Polsce jednak wszyscy są tak zagonieni zapewnianiem minimum egzystencji, że nie ma się komu tym zająć, zwłaszcza po metodycznym wymordowaniu i zdeprawowaniu warstw przywódczych w latach 1926-1989, ze szczególnym uwzględnieniem 1939-56.

 13. Siekiera_Motyka said

  „Jego celem było ustalenie jakichś działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniów szkoły. ”

  Proponuje by sport zapasów i boksu powrócił do szkół.

 14. Siekiera_Motyka said

  Ad. 10 – By dzieciom było bezpiecznie, niedługo będzie tak w Polsce ,

  .https://cdn.theconversation.com/files/49562/width926/dqz39nhd-1401199956.jpg

 15. AlexSailor said

  ad 14 @Siekiera

  To jest przyzwyczajanie do Nowego Lepszego Świata.
  Rewizje, bramki, wszechwładna (tylko wobec dzieci, nie bandytów) policja, kontrole, siatki, zakazy, nakazy.
  A wystarczy bandytę jednego z drugim powiesić publicznie i spokój gwarantowany.

 16. Zerohero said

  Oczywiście zwolennicy pisowskiej wersji 500+ (nie takiej formy wsparcia ogólnie) wiedzą, że 500+ przysługuje tzw. uchodźcom…?

 17. revers said

  w.g. wlsokich naukowcow tylko 5% przybyszow z polnocnejafryki spelnia warunki uchodzcze, azylowe
  http://www.katholisches.info/2017/04/das-lampedusa-narrativ-neueste-zahlen-aus-italien-lediglich-54-prozent-der-bootsmigranten-sind-fluechtlinge/

  reszta na kocia lape, niepokojace jest tez maly procenta kobiet tylko 15% przybywajcych to kobiety na uchodzctwie.

  Pisza o Sorosa finansowania tego procederu Open Migrant.

 18. Boydar said

  @ Pan Sowa (9)

  Czy Pan przypadkiem nie obraża prawdziwych Czeczeńców ? Tak się tylko pytam …

  http://www.polskieradio.pl/130/4428/Artykul/1316947,Czeczenia-20-lat-po-wojnie

 19. Isreal said

  policja wymaga zdyscyplinowania i to radykalnego, unieważnić uboskie ustawy i do roboty dekowników…

 20. Tępe i agresywne brudasy, a nie imigranci.

Sorry, the comment form is closed at this time.