Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Arabia Saudyjska została wybrana na członka Komisji ds. Statusu Kobiet

Posted by Marucha w dniu 2017-04-24 (Poniedziałek)

Świat jest pełen absurdów. Jednym z nich jest fakt, że kraj, który ogranicza prawa kobiet, prześladuje wyznawców wiary innej niż islam i stosuje karę śmierci, został wybrany na przewodniczącego komitetu ONZ ds. Praw Człowieka.

Arabia Saudyjska, bo o niej tutaj mowa, otrzymała ostatnio poparcie w jej kandydaturze na członka Komisji ds. Statusu Kobiet.

Państwo Saudów jest znane na całym świecie jako najbardziej opresyjne wobec kobiet, które są kontrolowane przez mężczyzn praktycznie w każdej sferze życia. Bez zgody męża, brata lub ojca nie wolno kobietom wychodzić z mieszkania lub szukać zatrudnienia.

Płeć piękna posiada kategoryczny zakaz prowadzenia samochodów i pokazywania się w miejscach publicznych bez stosownych strojów odpowiednio zakrywających ciało i twarz. Lista nakazów i zakazów wobec kobiet jest bardzo długa.

Traktowanie kobiet w Arabii Saudyjskiej nie przeszkodziło jednak w jej wyborze na członka specjalnej komisji, która zajmuje się równym traktowaniem płci i promowaniem kobiet. Królestwo Saudów zostało wybrane podczas głosowania w Radzie Gospodarczej i Społecznej ONZ, które odbyło się za zamkniętymi drzwiami.

Nie wiemy zatem jakie państwa poparły kandydaturę Saudów, ale można domyślić się, że były to np. Stany Zjednoczone i Wielka Brytania.

Arabia Saudyjska będzie członkiem Komisji ds. Statusu Kobiet w latach 2018-2022. Niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na tę absurdalną decyzję. Hillel Neuer, dyrektor organizacji pozarządowej UN Watch porównał ją do wyboru podpalacza na szefa straży pożarnej. Można pójść o krok dalej – to tak jakby wybrać pedofila na nauczyciela w przedszkolu lub mianować złodzieja na szefa banku.

Źródło: Dreamstime.com
http://zmianynaziemi.pl

Dlaczego USA, tak wrażliwe na krzywdę ludzką, nie interweniują w Arabii Saudyjskiej?
Nie wyzwalają jej mieszkanców od dyktatury?
Admin

Komentarze 24 to “Arabia Saudyjska została wybrana na członka Komisji ds. Statusu Kobiet”

 1. Antares said

  A ja proponuję izrael jako przewodniczącego komitetu przy oNZ ds. sprawiedliwości społecznej, pokoju światowego i wolnych mediów.

 2. Zerohero said

  „który ogranicza prawa kobiet, prześladuje wyznawców wiary innej niż islam „

  Uproszczenie. Innych odmian islamu też nie tolerują, np. niedawno ścieli kilkudziesięciu szyitów za sam bycia jawnymi szyitami na terenie Arabii Saudyjskiej.

 3. Józef Piotr said

  Zgodnie z tą logiką Lis powinien mieszkać w kurniku
  A wilk powinien pilnować owiec

  I jakoś USRael nie oburza się na dyktaturę i nie grozi napaścią…
  Admin

 4. Marcin said

  To tak jakby podpalacza zrobić szefem straży pożarnej.

 5. matirani said

  Kompletna bezczelnosc i kpiny w zywe oczy. Podobny absurd jak Pokojowa nagroda Nobla dla Obamy.

 6. Pinxit said

  Arabia Saudyjska zostala utworzona przez .. angielski wywiad.

  Wlasciwie, gdy chodzi o sklad i roznych delegatow w ONZ – to juz mnie nic nie zdziwi. Maja przeciwez w WHO – komisja zdrowia przedstawiciela z … Monsanto.
  Amerykanie wstawili kolejnego koczkodana do Rady Bezpieczenstwa: najpierw byla Samanta Powers, wyraznie niedomyta i nieuczesana, a teraz Trump naslal zydowke Nikki Haley, wypudrowana lajdaczke, ktora oskarza Rosje o … zbrodnie przeciwko ludzkosci w Syrii.
  W Arabii Saudyjskiej w kazdy piatek scinaja glowy. Wahabizm nie jest zadnym islamem, co najlepiej widac po krajach muzulmanskich, jak Kazachstan, Malezja, Indonezja czy Syria. Wahabizmu nie bylo ani w Libii ani w Iraku. I nie ma w Libanie.

  Polska „racja stanu” popiera wahabizm i to w najgorszej postaci. Dlatego mamy ulice terrorysty Dudajewa i popieramy saudyjska odmiane islamu w Kosowie. (nawet Albania takiego nie ma)

  Do tego cyrku zalozonego przez syjon dochodzi rowniez … Izrael, ktory ma ochote zasiadac w Radzie Bezpieczenstwa!
  Tak to wampir sie domaga stanowiska dyrektora w Banku Krwi.

  Israel Deserves a Seat on the Security Council

  https://www.yahoo.com/news/m/5c44f01b-c57d-3e7b-b4f5-e71475183775/ss_israel-deserves-a-seat-on-the.html

 7. AlexSailor said

  Cieszy mnie niezmiernie taki wybór, gdyż:

  1. Całkiem możliwe, że rozwiązania dotyczące kobiet, przy całej swojej wadliwości, stosowane przez AS są i tak znacznie lepsze niż nasze,
  2. ONZ po raz 1001 kompromituje się pięknie.
  3. Brak protestów i rozrób ze strony „organizacji kobiecych” kompromituje je wspaniale.
  4. AS nie zgadza się na mordowanie dzieci nienarodzonych – po narodzeniu, to już inna historia.
  5. Przykład nominowania do zaszczytnych funkcji przedstawicieli tegoż właśnie państwa pokazuje, że:
  – wprowadzenie kary śmierci,
  – drastyczna walka ze złodziejami i przestępcami,
  – penalizacja zboczeń z karą śmierci włącznie,
  – nie przyjmowanie uchodźców,
  – bycie państwem religijnym,
  – tępienie łącznie z karą śmieci innych niż własna religii,

  NIE WYKLUCZA, nie stygmatyzuje, nie zamyka żadnych dróg i kontaktów w stosunkach międzynarodowych.

  No, mały drobiazg.
  Trzeba jeszcze mieć pieniądze.

  ——
  Panie Aleks, te środowiska o jakich Pan wspomniał (ONZ, feministki) nie mogą być skompromitowane. Nie mają zdolności bycia skompromitowanymi.
  Admin

 8. Maćko said

  Pinxit said

  „Arabia Saudyjska zostala utworzona przez .. angielski wywiad.” – A rozwinieta przez USA o czym pisze John Perkins dlugo i szeroko.
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/2209/hitman-wyznania-ekonomisty-od-brudnej-roboty

  Nie zapominajac o niesamowitej pozycji po angielsku:

 9. Racjonalista said

  Ludźmi są tylko żydzi, więc prawa człowieka to prawa żydów. Reszta człekopodobnych nie ma żadnych praw. W Arabii Saudyjskiej żydzi są klasą panującą, a więc jest to kraj, gdzie prawa człowieka są na wzorcowym poziomie.

 10. Dziadzius said

  Ja nie rozumiem takiego tu oburzenia na temat ze Arabia Saudyjska zostala mianowana do Komisji ws. Kobiet —
  Przecierz ten co maltretuje kobiety jest nalepszym specem do tej sprawy i jako czlonek tej Komisji on bedzie podawal wnioski [ala szaryja] ktore Komisja bedzie opracowywala w odwrotnym o 180 stopni kierunku – no bo Komisja zlozona z dobrych [ na lapowke drogich ( expensive) ] „ludzi” nie ma pojecia jak maltretowac kobiety wiec naturalnie trzeba speca.

 11. Pinxit said

  10
  Dziadzius

  Poprawka:
  Arabia Saudyjska nie jest krajem szariatu.

 12. Birton said

  ubogacone pastuchy wielbłądów i wszystko jasne

 13. Dziadzius said

  @11, Pinxit,

  Ja nie jestem pewny czy my rozumiemy co to znaczy „byc krajem szariatu” i zwiazane z tym praktykowanie prawa SZaryja — Wedlug Wikipedii -Saudi jest najbardziej islamskim krajem ze wszystkich kraji islamu – moze dlatego ze na ich terytorium sa miasta Meka i Madina – wiec oni musza pokazac ze sa warci tych miejsc .
  Najwiecej kar takich jak- kamienowanie – scinanie glow- publiczne biczowanie- kar za posiadanie biblii- jest praktykowane w Saudi –
  W Saudyjskim sadzie ( jezeli sprawa wygrana) muzulmanin otrzyma 100% odszkodowania podczas gdy „niewierny” tylko 1/16 kwoty odszkodowania
  .https://en.wikipedia.org/wiki/Legal_system_of_Saudi_Arabia

 14. Pinxit said

  13
  Dziadzius
  Nie lubie sie spierac na temat religii. Mieszkalem pare lat w muzulmanskim kraju wiec trudno mi na gajowce dyskutowac.
  Kraje szariatu to Malezja i Indonezja,. Indonezja jest najwiekszym krajem muzulmanskim (250 milionow) i obowiazuje szariat. To znaczy religijne prawo panstwowe. Nie ma oddzielenia religii od panstwa. Tak jak w Izraelu nie istnieje np. swieckie prawo malzenskie tylko rabinackie. Teraz chca zrobic panstwo zydowskie, zeby w ogole nie bylo prawa cywilnego..
  Dziadzius moze nie byl na Bali gdzie mnostwo turystow zjezdza z calego swiata. Nikt nie narzeka na szariat na Bali, oprocz handlarzy narkotykow..
  Kraje muzulmanskie to na przyklad Kazachstan, Uzbekistan, Albania, Syria i w ogole kraje Bliskiego Wschodu i polnocnej Afryki.. Zaden z tych krajow nie przypomina Arabii Saudyjskiej.

  Podobnie jak Taliban, wahabici w Arabii Saudyjskiej sa sztucznym tworem produkcji Made in USA. Nie ma to nic wspolnego z islamem.
  Kiedys za dobrych czasow, spedzalem wszystkie niemal wakacje w Dalmacji i Bosni; bardzo mi sie podobalo Sarajewo. Teraz tam siedza wahabici z Arabii Saudyjskiej, ktorych bardzo popierala Polska i Polacy w wojnie Jugoslawianskiej. Polska poparla Kosowo stworzone przez wahabitow.
  Bardzo trudno mi jest dyskutowac z osobami, ktore nie znaja roznicy miedzy Church of Scientology a Kosciolem Katolickim – bo taka jest roznica miedzy islamem a wahabizmem.
  A szariat to nie jest prawo, tylko zalozenia filozoficzne – tzw. fundamenty wiary. Ale na tym blogu nie bede nikogo pouczac. Jak kogos bardzo interesuje szariat to informacji jest pelno. Szariat – droga do wodopoju – podaje cos 5 czy 6 zasad wiary.
  I nie ma tam nic o scinaniu glow.
  A ja mam dosc juz tej propagandy nie tam gdzie trzeba. Bo NIKT naprawde nie krytykuje tego co wyrabia Arabia Saudyjska. Kazdy sie czepia islamu tak jakby nie bylo zadnej roznicy miedzy Libia Kadafiego a Arabia Saudyjska.
  Kara smierci istnieje nie tylko w krajach muzulmanskich.
  USA ma nie tylko kare smierci przez wybrakowane zastrzyki. (Dzis w „Watching the Hawks” opowiadali ciekawe rzeczy o karze smierci w USA gdzie istnieje jeszcze kara smierci przez rozstrzelanie!).
  W muzulmanskiej Turcji, ktorej cos osobiscie teraz nie lubie, nie ma kary smierci i nie ma szariatu.

  Zdaje sie, ze zaczyna sie nowa awantura Arabii Saudyjskiej z Egiptem. Chodzi o Jemen. Kiedys czesc Jemenu nalezala do Egiptu.
  Niewatpliwie Jemenici woleliby nalezec do Egiptu niz do wahabitow.
  Pozdrawiam

 15. Dziadzius said

  @14,Pinxit,
  Dzieki za czas i wytlumaczenie pojecia szariatu.Prawda jest, ze dyskusja na temat religii nie jest prawie zupelnie mozliwa na scenie gajowki czy i podobnej witryny. Wiara muzulmanska, tak jak i inne wiary polegaja na czynach ludzkich a nie na pismach.
  W latach 30(+/-?) Ataturk jednego dnia oglosil ze „tylko k33urwy nosza burki’ i prawie ze przez noc Tureckie kobiety z checia zrzucily burki- bo w Koranie NIE ma „burek ” jest tylko to** ze kobiety powinny ubierac sie z poczuciem przyzwoitosci** ( tak jak w Bibliji) – czy to prawda czy nie to nie wazne – Wazne jest tylko to ze religie , wszystkie religie, sa ludzkim (koscielnym, administracyjnym) wytumaczeniem wiary i jako ludzkie pojecie takie tlumaczenie jest zmienne i gietkie co do interpretacji pisma i jego zastosowania tak w miejscu jak i w czasie.

 16. Pinxit said

  15
  Dziadzius
  W zupelnosci sie zgadzam.
  To politycy nam dyktuja w co i jak mamy wierzyc i z kim sie bic i za kogo umierac.
  Wlasnie Lawrow w swoim wystapieniu w Moskwie na Konferencji Bezpieczenstwa, miedzy innymi powiedzial, ze to politycy sie bija a nie armie.

  I jak na a poparcie naszej dyskusji podali dzis arcyciekawa wiadomosc z Korei Poludniowej.

  UWAGA!
  Znowu dalismy sie naciac na polityczne awantury USA.

  W Korei Poludniowej – nie tylko w Seulu- sa masowe protesty przeciwko THAAD, bo wlasnie zaczeli montowac to kolejne amerykanskie oszustwo militarne.
  Z tego wynika, ze CALA ta awantura o Korei Polnocnej byla wyrezyserowana na uzytek gawiedzi!!!!!!!!!

  Bo oto jak juz znienawidzilismy te Kore Polnocna do spodu i do dna, to teraz mozna montowac te „tarcze” THAAD bo … przemysl zbrojeniowy musi sie bronic przed bankructwem. A nas wywiedli za nos z Polnocnego Pacyfiku na .. Ocean Indyjski az do Australii.

  Nie ma juz wojen miedzy panstwami. Sa wojny prywatne. Biznesowe.
  A publika ma sie zachowywac tak, jak na meczu bokserskim.

  No wiec te THAADY, ktore sa wlasnie instalowane, maja byc rzekomo przeciwko Korei Polnocnej, co akurat jest guzik prawda.
  Sa przeciwko Rosji i Chinom, bo maja mocarny system radarowy, ktory bedzie szpiegowal i Chiny i terytorium Rosji.

  Poszukam linku w internecie.
  Ludzie w Seulu strasznie demonstruja bo sie jeszcze okazalo , ze ciagna na tych platformach i pociski rakietowe i w ogole ciezki sprzet, na ktorym ja sie nie znam, wiec poszukam w sieci.
  I prosze zaintereswane osoby, zeby sprawdzily, co sie tak naprawde wyprawia. Moze ktos znajdzie wiecej szczegolow.

  Podczas gdy wrzaski i awantury sa o takie za przeproszeniem gowna: niby nalot na puste lotnisko, giewalt o bron chemiczna i pieprzenie o fryzurze, ale nie Trumpa tylko Kima (takie troche podobne) – to Amerykanie wyladowali caly ten bajzel wojenny w Seulu i ciagna do granicy z Korea Polnocna, zeby tam zainstalowac. A my?

  My tu gadu-gadu, a tam walizki na drugim peronie.
  Nihil novi..

 17. revers said

  NWO pelna geba wychodzi na swaitlo dzienne, to prezydent Austrii o burkach dla kobiet
  .https://www.youtube.com/watch?v=CxrSYO9N7AY
  to unijne rozporzadzenia odnosnie juz nawet ogloszen matrymonialnych na zachodzie, gdzie nie powinno sie okreslac jednoznacznie pan szuka pani do zwiazku partnerskiego czy odwrotnie pani szuka pana, a tylko poprawnie ono szuka niewaiadomo.

  Inne przyjemsnosci szariacko-sodomistyczne jako stan przejsciowy do talmudu globalnego.

 18. Maćko said

  14 Pinxit . racja, na Gajówce jest trudno dyskutowac. Ale podbnie trudno jest zebrac koperek, a mimo trudnosci ludzie go sieja. 😉
  Trzeba siac aby miec szanse na sukces, cos mszyce zjedza a nie wszystko.
  Chetnie poczytam(y) wiecej Pana uwag i wspomnien.

 19. Maćko said

  15 Dziadzius – pamietajmy, na wypadek wszelki, ze Ataturk to wcale nie byl Turk tylko Zyd, syjonista i agent brytyjski, który zlikwidowal Imperium Otomanskie aby GB Churchilla mógla sie dobrac do zasobów ropy na bliskim wschodzie i móc konkurowac na planie paliwowym z Prusami, które juz przestawily swoja marynarke wojenna z wegla na mazut, praktycznie podwajajac jej sprawnosc w stosunku do przestarzalej technologii weglowej Perfidnego Albionu. Pomagaly mu w tym Standard Oile tez, aby Rosja przed „rewolucja” nie rozwinela swego przemyslu paliwowego….

 20. Pinxit said

  19
  Macko
  Pomagaly Ataturkowi tez bankierzy z Tessalonik – to takie zydy, ktore wczesniej ucieky z Hiszpanii bo nie chcieli przejsc na chrzescijanstwo. Ale zadekowali sie w Grecji a potem przeszli na islam i nazywaja sie donmeh.
  Rzeczywiscie chodzilo o dostep do pol naftowych.

  Ale zeby marzenia o ropie sie spelnily, trzeba bylo wykonczyc trzy monarchie-imperia: Austro- Wegier, carat i Imperium Ottomanskie.
  I udalo sie. Przy pomocy Wiosny Ludow i tzw. walk narodowo -wyzwolenczych oraz tzw. Holy madness – romantyzmu walki o wolnosc; bylot juz duzo wczesniej przygotowane.
  Romantyzm mial swoje piekne karty ale ludow nie zjednoczyl. Tyle, ze to juz osobny temat.

  Ale grunt do rozwalki imperiow byl starannie przygotowany: rewolucja w Rosji, I-a wojna swiatowa i zadyma na Bliskim Wschodzie.
  Po rewolucji przemyslowej w Anglii i Francji potrzebna byla ropa do automobilow i lampy naftowej.

 21. Maćko said

  20 Pinxit – ano racja.

  Pytanie nurtujace jest takie: Czy te dzialania sa wypadkowa interesów róznych niezaleznych czy wynikiem zespolu dzialan zaplanowanym centralnie?

 22. Dziadzius said

  @19, Maćko said–
  Nie bylem pewny moich wiadomosci wiec skoczylem do Wikipedi by sie upewnic i ponizej jeden krotki paragraf z tego artylulu ( no i caly opis biografii Ataturk) …

  .https://en.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Kemal_Atat%C3%BCrk

  –“His father Ali Rıza is thought to have been of Albanian origin by some authors;[11][12][13] however, according to Falih Rıfkı Atay, Vamık D. Volkan, Norman Itzkowitz, Müjgân Cunbur, Numan Kartal and Hasan İzzettin Dinamo, Ali Rıza’s ancestors were Turks, ultimately descending from Söke in the Aydın Province of Anatolia.[14][15][16][17][18][19] His mother Zübeyde is thought to have been of Turkish origin[12][13] and according to Şevket Süreyya Aydemir, she was of Yörük ancestry.[20] Due to the sizeable minority of Jews in Selanik during the Ottoman period, many of Atatürk’s Islamist opponents have eagerly claimed that he may have had Dönmeh ancestors (Jews who converted to Islam during the Ottoman period).[21] However, his grandparents were not native to Selanik, and his family had moved to this city (the largest metropolis in Ottoman Rumelia after Istanbul) in the late 19th century, from other provinces of the Ottoman Empire. Others have speculated that his light skin complexion, blond hair and blue eyes could stem from Slavic ancestry.[22][23][24]”……

  Tlumacznie moje tak na szybkiego ………………””Jego ojciec Ali Riza wedlug niektórych autorow mogl prawdopodobnie byc Albanczykiem ale jednak wedlug [autorow] Falih Rifki Atay, Vamik D. Volkan, Norman Itzkowitz, Mujgan Cunbur,Numan Kartal and Hasan Izzettin Dinamo, to przodkowie Ali Riza byli Turkami ostatecznie z Soke z [okregu] Aydin z Prowincji Anatolia. Uwazano tez ze jego matka Zubeyde była Tureckiego pochodzenia i wedlug Sevket Sureyya Aydemir, jej przodkami byli [Turcy ze szczepu] Yoruk. {[Yoruk sa etnicznymi Turkami , i (pewna czesc) ich jest koczownikami zamieszkujacymi przewaznie gory Anatolii]}. Dlatego ze podczas okresu [ panowania imperium] Ottomanskiego w Selanikach była dosc liczna mniejszosc zydowska, duzo muzulmanow przeciwnikow Ataturk bardzo zarliwie podawalo (rozglaszalo) ze on [Ataturk] może miał rodowod (zydowski) Donmeh. {[Donmeh = po turecku „przechrzta”]} (Tak nazywano zydow ktorzy podczas [panowania imperium ] Ottomanskiego przeszli na islam ) Jednakze jego [Ataturk]dziadkowie nie byłi tubylcami Salonik i jego rodzina dopiero pod koniec 19 wieku przeniosla sie do tego miasta (najwiekszej po Istambule metropolii w Ottomanskiej po Rzymskiej Turcji) z innej prowincji Ottoamskiego imperium. Znow inni [autorzy] spekulowali ze dlatego ze on [Ataturk] miał jasna skore , blond wlosy i niebieskie oczy to mogl być tez pochodzenia Slowianskiego.” …. {{ no i widzicie to Ataturk moze Polak?? Z jencow Polskich z pod Cecory czy Kamienca Podolskiego – ? }}

 23. Maćko said

  Dziadzius, podchodzilbym bardzo ostroznie do komunikatów z Wiki – strategiczne hasla sa systematycznie czyszczone przez hasbare z elementów dla syjonizmu niekorzystnych. Podobnie znieksztalca sie wpisy patriotyczne czy zyciorysy wielkich Polaków – co prawda wszystkie wersje sa zachowywane, ale malo kto w nich szuka.
  ***
  The Committee of Union and Progress, later known as Young Turk movement which was responsible for the fall of the Ottoman Empire and the genocide of Armenians, Greeks and Assyrians, was created and controlled by Jews. They belonged to a group called Donmeh, crypto-Jews who converted to Islam in order to hide their Jewish identity. These Donmeh Jews were also followers of Sabbatai Zevi, a self-proclaimed Jewish Messiah who converted to Islam as well. The international Jewish elite planned to create a Jewish state in Palestine but the problem was that Palestine was under Ottoman rule. Founder of the Zionist movement, Theodor Herzl wanted to negotiate with the Ottoman Empire for Palestine, but he failed. The international Jewish elite wanted to gain control over the Ottoman Empire and destroy it in order to free Palestine, therefore the crypto-Jews of the Donmeh group founded the Committee of Union and Progress under the guise of a secular Turkish nationalist movement. The Young Turks had at least two congresses (1902 and 1907) in Paris in order to plan and prepare a revolution in order to gain control over the Ottoman Empire. In 1908, the Young Turks launched a revolution and forced Sultan Abdul Hamid II into submission.
  https://www.dailystormer.com/jewish-young-turks-and-the-armenian-genocide/
  ***
  A 1994 conference paper/lecture by Joseph Brewda of Schiller Institute entitled „Palmerson launches Young Turks to permanently control Middle East ” claims the founder of the Young Turks to be a certain Jew by the name of Emmanuel Carasso. He states: „Carasso set up the Young Turk secret society in the 1890s in Salonika, then part of Turkey, and now part of Greece. Carasso was also the grand master of an Italian masonic lodge there, called ‚Macedonia Resurrected.’ The lodge was the headquarters of the Young Turks, and all the top Young Turk leadership were members.”

  Further on Mr. Brewda says: „During the Young Turk regime, Carasso continued to play a leading role. He met with the sultan, to tell him that he was overthrown. He was in charge of putting the sultan under house arrest. He ran the Young Turk intelligence network in the Balkans. And he was in charge of all food supplies in the empire during World War I.” It is ironic that four centuries after the Turkish sultans welcomed the expelled European Jews into Turkey, certain Jews belonging to secret societies and to Zionism will kick the sultan out of power early in 20th century, destroy the Ottoman Empire, and celebrated their victory by massacring by proxy almost the whole Christian Armenian people, one million and half Armenians; half million Greeks; and half million Christian Assyrians & Arameans.
  http://www.rense.com/general64/genoc.htm

 24. Maćko said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-uknuli-holokaust-ormian-nathanael-kapner-2015-05
  Banki to mocna strona żydowskiego Domu Rotszyldów. A surowce – szczególnie ropa – to pieniądze w banku.

  Ruch Młodych Turków, inaczej Komitet Jedności i Postępu, powstał z biznesu ropy Rotszyldów na M Czarnym Imperium Tureckiego pod koniec lat 1800. ‚Tworzenie stabilności’ na zapalnym terenie było konieczne dla nowego przedsięwzięcia Rotszyldów – Baku Oil. Niestabilność talentów finansowych i intelektualnych ormiańskich chrześcijan na tym terenie „nie była dobra dla biznesu”.

  Dlatego starannie wybrani Żydzi z Salonik (Żydzi stanowili większość populacji tego miasta) i aktywiści tacy jak rosyjski syjonista Wladimir Żabotynsky, redaktor dziennika The Young Turk, byli właśnie tym czego potrzebowali Rotszyldowie żeby pozbyć się źródła tej niestabilności – ormiańskich chrześcijan.

  *****
  1909: Żydowscy Młodzi Turcy gwałcą, torturują i mordują ponad 100.000 Ormian w mieście Adana, znanym też pod nazwą Cilicia.
  http://mrozmarek.blox.pl/tagi_b/674805/ludobojstwo-Ormian.html

Sorry, the comment form is closed at this time.