Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Złudzenia dobiegły końca – widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2017-04-25 (wtorek)

Oświadczenie ambasadora USA w sprawie katastrofy smoleńskiej, nie powinny przeciętnemu Polakowi pozostawić jakichkolwiek złudzeń. Polska jest traktowana przez swojego najważniejszego sojusznika jak państwo teoretyczne. [Jak gówno, używając mniej dyplomatycznego, acz bardziej kompatybilnego z sytuacją języka – admin]

„Stany Zjednoczone zrobiły wszystko, co mogły, aby udzielić pomocy ws. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i przekazać te – dość ograniczone – informacje, którymi dysponowaliśmy, nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić” – mówił ambasador USA Paul W. Jones.

Naszego strategosa nad strategosami spotkał kolejny cios po prestiżowej porażce w Parlamencie Europejskim, kiedy to na prestiżowe stanowisko dla PiS, wybrano Donalda Tuska.

Pomimo zapowiedzi niejakiego Waszcza, który to uważał za niemal pewne, że z pomocą USA wydrze przemocą wrak samolotu spod Smoleńska, okazało się, że Amerykanie nawet palcem nie kiwną, by Polsce pomóc. Również Antek mówił za prezydenta Trumpa, że ten na pewno zmusi Putina, by ten natychmiast oddał wrak samolotu Antkowi, by ten miał wprost nieograniczone możliwości do udowodnienia wszelkiej winy ruskich.

Pisałam o tym od dawna, kto chce to może mnie sprawdzić, ale skoro na to nalegał również Antek, chcąc naszemu strategosowi nieba przychylić, który chce za wszelką cenę udowodnić winę ruskich, którzy to prawdopodobnie odpalili bombę helową i były trzy wybuchy w jednym.

Ponownie muszę napisać, że po co było urządać ruskim taki widowiskowy spektakl na swoim terytorium, raczej świadczyło by to o ich głupocie. Ale zagorzali rusofobi twierdzą, że właśnie to ruscy barbarzyńcy zrobili po to, by pokazać nam polaczkom, w jakim poważaniu nas oni maja, oraz jacy są bezkarni i cały świat na czele z prezydentem USA może im skoczyć.

Skoro nas ruscy mają w takim głębokim poważaniu, należałoby z tego wyciagnąć odpowiednie wnioski. Po pierwsze nikt z powodu Polski, nawet tak proamerykańskiej i proizraelskiej, nie będzie ryzykował konfliktu z Rosją. Mało tego, wszyscy chcą z nią handlować, pomimo sankcji jakie nałożono na nią w związku konfliktem na Ukrainie oraz zagarnięciem Krymu, gdzie Putin wszedł wyraźnie w szkodę neokonom.

Więc skoro polskie magdalenkowe eliciarstwo patriotycznie inaczej uważa, że za tę zbrodnię smoleńską odpowiada Putin, na co nie ma żadnych dowodów, poza insynuacjami Antka, który to zmieniał swoje koncepcje niczym Kukuniek, ośmieszając się za każdym razem, powinniśmy iść po rozum do głowy, by wyciągnąc z tego tragicznego zdarzenia jak największe korzyści.

Nie bardzo też rozumiem, dlaczego obciążamy tylko wyłącznie Rosjan. Pisałam o tym wielokrotnie, że przecież wracając do Antkowej teorii o wybuchu, bombę mogli podłożyć nasi, Niemcy, Izraelici, Amerykanie, Arabowie i Bóg jeden wie kto jeszcze. Pisałam rownież, by odrzucić teorię tzw. „maskirowki” wystarczy przebadać ziemię z ubrań ofiar katastrofy-zamachu z próbkami ziemi z miejsca katastrofy, wtedy byłoby od razu wiadomo, czy katastrofa wydarzyła się naprawdę pod Smoleńskiem, czy też mieliśmy do czynienia z zamachem dokonanym w zupełnie innym, nieznanym miejscu.

Widocznie dla Antka wybuchowca, takie badanie byłoby zbyt ryzykowne, ponieważ gdyby okazało się, że zamach był dokonany w innym miejscu, wówczas należałoby przeprosić całą Rosję za te insynuacje związaną z bombami helowymi i Bóg wie jeszcze jakimi i byłaby wielka klapa z Antka wizjonera, zaś Antek jako śledczy byłby zupełnie skończony. A tak to Antek może sobie wymyślać na poczekaniu nowe historyjki o nowych nieznanych wybuchach i podgrzewać nastroje antyrosyjskie wsród częsci elektoratu patriotycznego inaczej.

Przekaz Amerykanów jest tym razem jednoznaczny. Odczepcie się od nas. Nawet jesli coś wiemy więcej, to wykorzystamy to w odpowiednim dla nas momencie wyłącznie we własnym interesie. Nie zawracajcie nam więcej tym głowy.

Tak więc na współpracę w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej możemy liczyć już tylko na Antka, który paradoksalnie powinien dostać wiatr w żagle w temacie swoich historii wybuchowych.

Waszczu uważał za niemal pewne, że Amerykanie na pewno wpłyną na Rosję, by ta oddała nam wrak, lub resztki co tam z niego zostało. Gdyby to był jakiś inny polityk u sterów władzy, nie powiązany z mafią magdalenkową, tak jak strategos nad strategosami, to przede wszystkim by dążył do poprawy stosunków z Rosją, kosztem tzw. narzuconej nam przyjaźni z banderowsko-żydowskim gangiem na Ukrainie.

Po słynnej pożyczce udzielonej przez Polskę, którą przywiózł w zębach Poroszence nasz kolejny magdalenkowy prezydent Duda Andrzej, którą to banderowcy dostali w ramach tzw. swapu walutowego w twardej walucie, zaś oni nam to mogą oddać w hrywnach, oraz polscy podatnicy łożą na ukraińskiego studenta trzy razy więcej niż na polskiego, to tylko niektóre elementy tzw. dobrej zmiany polityki PiS wobec banderowców na Ukrainie. Za to wszystko płaci polski podatnik, którego rząd PiS ma w takim samym poważaniu, jak rządy PO czy SLD.

Powtarzam po raz kolejny, że ta władza nie uważa się za wybraną przez swoich wyborców, tylko za delegatów magdalenki, więc nie są w żadnym wypadku odpowiedzialni przed wyborcami, tylko przed swoimi mocodawcami.

Żeby jednak zachować pozory zależności od swoich wyborców, pisowskie eliciarstwo wobec pogardy jaki zaczął okazywać im ich własny elektorat w sprawie obchodów rocznicy rzezi wołyńskiej, poszedł chyłkiem, by uczcić pamięć ofiar ludobójstwa banderowskiego, pod warszawski pomnik, by strategos coś tam cokolwiek bąknął w tym temacie, by po tak bardzo krótkim wystąpieniu uciec jak przestraszony kundel, by im potem jakiś banderowiec nie zarzucił związku z Putinem.

Ja też nie mam żadnych watpliwości, że identycznie zachowywałby się rząd PO, PSL czy SLD. Wszak to ten sam magdalenkowy pniak, z którego był ciosany santo subito PiS, Lech Kaczyński przez samego gen. Kiszczaka. Temat strachu naszego eliciarstwa maglalenkowego chowu, przed oskarżaniem ich o antybanderyzm, zasługuje na odrębna notkę.

Amerykanie pokazali nam, jakie jest nasze miejsce, oraz że my jesteśmy nadal państwem teoretycznym. Bo przecież dla zachowania pozorów, gdyby naszych eliciarzy uważali za jakichkolwiek partnerów o jakimkolwiek znaczeniu, grzecznościowo by odpowiedzieli że owszem będa czynić jakieś starania, przynajmniej byśmy odzyskali wrak samolotu. A tak potraktowali nas z buta, jak jakiegoś obszczekującego kundla.

A my im udostępniliśmy nasze bazy, za przestępstwa popełnione na naszym terytorium żołnierze amerykańscy nie odpowiadają przed naszymi sądami, czyli że są całkowicie bezkarni. Chyba nie ma innego lepszego przykładu na to, iż jesteśmy traktowani przez naszego najważniejszego sojusznika, jak państwo teoretyczne. Bez żadnych warunków udostępniliśmy im swoje bazy wojskowe.

Przecież aż się prosi, by im odpowiedzieć na ten afront, zbliżeniem stosunków właśnie z Rosją. Lepszego momentu nie będziemy już mieli, by odegrać jakąś znaczącą rolę w polityce mocarstw wobec naszego regionu. Ale takich rzeczy możemy się tylko dowiedzieć od ruskiej agentury.

Przeciętny Polak jest karmiony propagandą, jak to ruscy tankiści już jutro zrobią najazd od strony przesmyku suwalskiego, więc musimy ze wszystkich sił poperać banderowców, by ci w chwili najazdu ruskiej swołoczy od razu uderzyli na Moskwę, by w ten sposób powstało upragnione Międzymorze.

Ale takie rojenia mogły powstać tylko we łbie strategosa, który to juz nie raz pokazał, że stracił kontakt z rzeczywistością. Bo przecież w Syrii Amerykanie nie chcą iść na pełną konfrontację militarną z Rosją, ponieważ wiedzą, że byłaby to dla USA totalna katastrofa pod każdym względem. A konflikt z Syrią oznacza przecież konflkt z Izraelem, a USA jest związana z Izraelem prawie na śmierć i życie od czasów Ronalda Reagana, który to właśnie zapoczątkował zwijanie się gospodarki amerykańskiej i ten proces trwa aż po dzień dzisiejszy.

Ponieważ Amerykanom oddajemy wszystko, włącznie z naszą niepodległością udowadniając średnio rozgarniętym Polakom, że jesteśmy państwem teoretycznym, bo przecież Polska nic nie otrzymała od Amerykanów. Nawet zapewnienia, że rząd USA nie będzie popierał bezczelnych żądań żydowskich przedstawicieli Holocaust Industry, to na dodatek nie może się doprosić ruchu bezwizowego z USA. Tak sie nie traktuje partnerów, tak traktuje się przedstawicieli państwa teoretycznego, któremu to wydaje się tylko i wyłącznie instrukcje do wykonania.

Bo tak właśnie wygląda to patrnerstwo polsko-amerykańskie. Poklepywanie po plecach na wspólnej foci niczego nie zmieni. Wspólne zdjęcie magdalenkowego prezydenta Dudy z Paulem Rayanem niczego nie zmieni, by ktokolwiek uważał nas za sensownych partnerów, co właśnie pokazało oświadczenie amerykańskiego ambasadora w sprawie katastrofy smoleńskiej.

A przecież dobra zmiana poza 500+ pokazuje nam wyraźnie zasadę ustanowioną przy okrągłym stole: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”. Dlatego to Tusk mógł sobie przyjechać do Warszawy na tzw. „ustawkę smoleńską”, która to była przygotowana dla zwolenników strategosa nad strategosami, by po wyczerpującym przesłuchaniu mógł oddać sie harataniu w gałę.

Dla elektoratu pisowkiego, który nadal wierzy w bajdurzenia ichniego eliciarstwa, jaka to Polska będzie wielka w sojuszu z banderowcami, pasuje idealnie scena finałowa z „Folwarku zwierzęcego” Orwella.

[Niestety, wideo się nie odtwarza – admin]

http://slepamanka.neon24.pl

Komentarzy 13 to “Złudzenia dobiegły końca – widziane z USA”

 1. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ można mówić o ZBRODNI PRZEMILCZENIA SMOLEŃSK.

  ——
  A co tu przemilczano, do diabła?
  Pierdolą o Smoleńsu wszystkie media od siedmiu lat. Powstają setki teorii. Analizuje się każdy piksel na zdjęciach…
  Co przemilczano?
  Admin

 2. Kowalski said

  Za tymi zbrodniami ;Katyniem Smolenskiem.Stoi ;;;;;Synagoga szatana czyli ;;;;zachod.
  A nie ROSJA.Zostawili nas w 1939 roku.Sprzedali nas w Jalcie w Teheranie I BOG wie jeszcze gdzie.A my tacy jak slepcy intelektualnie pchamy sie na zachod.
  TO ROSJA JEST NASZYM NAJLEPSZYM PARTNEREM GOSPODARCZYM a nie zachod.Popatrzcie jak to najlepiej robia niemcy zydzi itp.

 3. Władek said

  Głupcy byli, są i zawsze będą.

 4. Bendin said

  Drobiazg, to wszystko się kończy:
  http://www.zerohedge.com/news/2017-04-24/washington-dc-area-hold-massive-drill-preparation-complex-coordinated-terror-attack-

 5. maniek said

  Opublikowany 21 kwi 2017

  Brunon Kwiecień, 50-letni doktor chemii z Krakowa, został prawomocnie skazany na dziewięć lat więzienia za próbę zamachu na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Jakie były kulisy przygotowań do zamachu? Jaką rolę odegrały służby specjalne? Sprawdzamy także, co łączy Brunona Kwietnia ze sprawami zabójstwa jego teściowej i okrutnego morderstwa krakowskiej studentki…
  /no cóz – kutasa ma – bedzie dokładka za gwałt! – ABW-era – na tropie! …aj!…waj!/

 6. AlexSailor said

  Z trudem doczytałem do końca.

  Wniosek – Michalkiewicz odkrył prawdę o naszej polityce i na dodatek głosi ją wszędzie, gdzie się da.
  Dziw, że nic się z nim nie dzieje.

  Amerykanie, Niemcy, UE i każdy inny nie musi się z nami liczyć traktując jak chłopca na posiłki, bo w przypadku sprzeciwu ma alternatywę w postaci będących w stanie wyższej formy istnienia – to jest nieistnienia – wsioków i innych ssmanów gotowych na każde skinienie wymienić aktualną ekipę.
  I chyba ma rację, że ta wyższa forma istnienia jest głównym powodem „sukcesów” naszej ojczyzny, i to na każdym polu.
  No, może poza archiwami, z których jedno najprawdopodobniej znajduje się w Kijowie.

 7. Zerohero said

  Bez urazy, ale ten wpis to nierozgarniętej umysłowo niedojdy.

  1, Przede wszystkim, jak traktują USA Polskę wyszło dawno temu przy offsecie na F16, przy narzucaniu reform balcerowicza, a nawet przy poparciu ukadu okrągłostołowego. „święte”, antykomunistyczne, wspaniałe, dobroczynne USA W ŻADEN sposób nie pomogły Polsce w lustracji. Najpewniej sami grali teczkami.

  2. Druga sprawa. Gdyby USA „pomogły” Polsce uznając brednie o zamachu smoleńskim za prawdę, to robiłyby to zapewne w celu rozpętania III Wojny. Bardzo k…wa żałujemy, że do tego nie doszło. 🙂

  Ślepa Mańka ma w głowie poukładane tak pół-na pół. Z jednej strony żale, że USA nie pomogły, a z drugiej jednak pewien dystans . To i tak lepiej niż beton PiSowski który przyjął kilka dogmatów, ale nie potrafi połączyć ich by zauważyć jawne sprzeczności:
  – zamach jest oczywisty (zdaniem PiS)
  – uwielbienie przez PiS dla USA jako wiarygodnego sojusznika
  – brak „pomocy” USA w wykazaniu, że był zamach

  KAŻDY zwolennik teorii zamachu powinien NATYCHMIAST stać się mocno sceptyczny wobec USA (bo zdradzili w sprawie Smoleńska). Czyli sceptyczny niemal tak samo jak wobec Rosji a może bardziej. A co mamy? Festiwal bezmózgowia.

 8. Zerohero said

  @5, AS

  „Z trudem doczytałem do końca”.

  Gratuluję Panu wytrwałości. Nie wiem co Pana w tym tekście irytowało, ale ja w każdym razie odpuściłem po kilku pierwszych zdaniach.

 9. Vladimir said

  Nalezalo by zaczac od trgo ze Polska nie jest dla USA zadnym sojusznikiem. Wystepuje korzystajac z uzaleznien i nieudolnosci polskiego rzadu w roli ujadacza i prowokatora oraz ewentulanego bufora w rozgrywkach poniedzy USA a Rosja. I to w zasadzie wszystko. Polski rzad probuje przekonac spoleczenstwo o wyjatkowym zagrozeniu ze strony Rosji i w ramach tej idiotycznej, sluzalczej polityki oraz o rzekomej potrzebie interwencji kogolwiek wobec rzekomej trudnosci jaka napotyka ze strony Rosjan w kwestii odzyskania strzepow samolotu podczas gdy nie kto inny jak rzecznik Federacji Rosyjskiej oswiadczyla publicznie ze nigdy nie bylo z ich strony zadnych utrudnien. Sa jednak tacy jak np min. Waszczykowski ktorzy uwazaja, widocznie ze, powinni oni przyniesc nam te szczatki w zebach bo jak nie to …… co, no co ?! Cala para w gwizdek i smiech na sali ! Ot co !

 10. Kar said

  Co przemilczano?
  Admin
  ________________________

  ..a przemilczano ..jak zwykle..najwazniejsze: te oczy (az dwie pary!), ktore patrza 24 godz./dobe !!!

  https://o.aolcdn.com/images/dims?quality=100&image_uri=http%3A%2F%2Fo.aolcdn.com%2Fhss%2Fstorage%2Fmidas%2F83483a490e17e196058c2c31aaa933a%2F203904990%2Fjewish-couple-P.jpeg&client=cbc79c14efcebee57402&signature=52b04a347c68e9389a8dca23a336d04b92d768ba

 11. Isia said

  … cynizm i bezczelność mafii żydowskiej, rządzącej w USA, nie ma granic … obecnie, w dobie wszechobecnych satelitów szpiegowskich, krążących dookoła Ziemi, dzięki którym można wykryć, praktycznie, prawie wszystko … do tego podsłuchy ważnych osobistości w świecie etc., współczesne możliwości techniczne pozwalające śledzić wszystkich i wszystko … żydzi doskonale znają fakty dotyczące tzw. katastrofy smoleńskiej … nam serwuje się jakiś teatrzyk śledczy, manipuluje pseudonaukowymi opiniami „biegłych”, inaczej mówiąc – żydzi mieszają Polakom w głowach, realizując przy tym własne interesy, całkowicie sprzeczne z polskimi … tak więc z dystansem należy podchodzić do wszelkich „rewelacji” kolejnych „komisji smoleńskich”, nota bene nieźle opłacanych z kieszeni polskiego podatnika …

 12. Wimar said

  Cyt: „Pisałam również, by odrzucić teorię tzw. „maskirowki” wystarczy przebadać ziemię z ubrań ofiar katastrofy-zamachu z próbkami ziemi z miejsca katastrofy, wtedy byłoby od razu wiadomo, czy katastrofa wydarzyła się naprawdę pod Smoleńskiem, czy też mieliśmy do czynienia z zamachem dokonanym w zupełnie innym, nieznanym miejscu.”

  OTÓŻ TO !!!

  Próbuję się z tą myślą przebić w wielu dyskusjach. Na próżno. To jak walenie głową w mur.
  Zawsze znajdzie się jakiś Stan Pancerny lub Zerowybohater, który wie lepiej niż niejeden sekciarz.

  A ten fragment na pewno znalazł uznanie u Pana Gajowego:

  „Widocznie dla Antka wybuchowca, takie badanie byłoby zbyt ryzykowne, ponieważ gdyby okazało się, że zamach był dokonany w innym miejscu, wówczas należałoby przeprosić całą Rosję za te insynuacje związaną z bombami helowymi i Bóg wie jeszcze jakimi i byłaby wielka klapa z Antka wizjonera, zaś Antek jako śledczy byłby zupełnie skończony.”

  Generalnie- świetny tekst, logiczna analiza, błyskotliwe puenty.

 13. RomanK said

  Panie Zerohero..pisze pan//z nami sie nikt nie liczy”…koniec cytaty.
  pare rzeczy ..widzi pan…nie z nami, ale z tzw polskim rzadem….
  SKoro nei licza sie z tzw polskim rzadem , z jakiego niby powodu maja sie liczyc z nami , czyli panem i reszta Polski???
  Nie uwaza pan, zeby ktokolwiek sie liczyl z kims..ten ktos- musi na to zaslugiowac.\
  Pan liczy sie z kazdym????
  Niech pan powie -z jak wieloma ludzmi sie pan liczy??? i dlaczego:-))))
  A co mu mial powiedziec ambasador???
  – Idzcie Waszczu ze swoimi pryncypalami i walnijcie sie o kant kibla lbami????..nie mogl……. to dyplomata…. powiedzial mu to innymi slowami:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.