Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Bełkot żydowskiego pederasty

Posted by Marucha w dniu 2017-05-02 (wtorek)

MACRON WYMIENIŁ PRZYJACIÓŁ LE PEN: „TO REŻIMY ORBANA, KACZYŃSKIEGO I PUTINA”

Kandydat na prezydenta Francji kolejny raz wyraził negatywną opinię o stanie demokracji w Polsce.

Jak podał portal radia RMF FM, liberalny kandydat we francuskich wyborach prezydenckich Emanuel Macron zaatakował, jak się wyraził, przyjaciół i sojuszników Marine Le Pen.

– To reżimy panów Orbana, Kaczyńskiego i Putina. To nie są zwolennicy otwartej i wolnej demokracji. Codziennie łamią wiele swobód demokratycznych, a więc łamią zasady demokracji. – powiedział Macron na wiecu w Paryżu.

Faworyt do zwycięstwa w wyborach za zagrożenie dla demokracji i pokoju uznał samą Le Pen.

[Chcielibyśmy, aby istotnie J. Kaczyński był przyjacielem i sojusznikiem Marine Le Pen. Tu jednak chodzi o coś innego – o sprowokowanie Kaczora do wykazania za wszelką cenę, iż takim sojusznikiem wcale nie jest – admin]

Przypomnijmy, że kilka dni temu Macron zagroził nałożeniem na Polskę unijnych sankcji, w razie swojego zwycięstwa w wyborach. Jego zdaniem Polska „naruszyła wszystkie zasady Unii”. [Jeszcze kutas nie został prezydentem, a już grozi – admin]

CZYTAJ TAKŻE: Czarnecki: Macron lepszy dla Polski niż Le Pen bo jest bardziej sceptyczny wobec Rosji. 
[Nie trzeba chyba objaśniać poziomu „umysłowego” Czarneckiego po takiej wypowiedzi – admin]

Kresy.pl / rmf24.pl
http://kresy.pl

Komentarze 43 to “Bełkot żydowskiego pederasty”

 1. gość said

  Miszalski: Czy Marine Le Pen wygra wybory prezydenckie we Francji?

 2. Kojak said

  TE JEGO WYPOWIEDZI SA DOSC DOBRE ! SYJONISTYCZNE LAJDAKI KTORE OPANOWALY CALKOWICIE CALA SCENE POLITYCZNA W ,GLOSNO ZACHWYCALY SIE MACRONEM ! A TU DOSTALY W TEN ZALGANY LEB PALA Z CALYCH SIL ! MAM NADZIEJE ZE TEN MACRON DALEJ PRZYWALI IM PRZEZ LEB PALA KOLEJNY RAZ !

 3. Joannus said

  [Nie trzeba chyba objaśniać poziomu „umysłowego” Czarneckiego po takiej wypowiedzi – admin]

  To nie poziom ”umysłowy” zaprezentował, ale interes swej rasy.

  ——
  Mógł to zrobić choć trochę bardziej inteligentnie…
  Admin

 4. Kojak said

  To nie zaden Czarnecki ten zalgany nakrecony prymityw i prostak mielacy swym jezorem jak katarynka urodzil sie i wychowal w zamknietej zydowskiej dzielnicy Londynu ! Ta menda uzywa jak zwykle zdegenrowana łajza falszywgo nazwiska Czarnecki !

 5. andzia said

  Podobny do Jasia Fasoli. Palant i populistyczna papuga. Ale będą mieli prezydenta ! Akuratny dla muslimów i zlewaczałej, bezmózgowej tłuszczy. Francja-demokracja z pernamentnym stanem wyjątkowym.

 6. andzia said

  ad/4
  Nic dziwnego, że u pisiorów zrobił taką karierę materialną i korytową. Grunt to czosnkowatość- im większa, tym większe apanaże.

 7. MatkaPolka said

  Każdego dnia w niewyobrażalny sposób czołowi przywódcy z lewej i prawej strony, od banków do paryskich intelektualistów, zmyślają opowieści i forsują slogany, które mają zniszczyć kandydata na prezydenta Marine Le Pen.

  Zaciemniają i zagłuszają jej program, jej zaangażowanie dla klasy robotniczej i pracującej i jej zaangażowanie antyimperialistyczne przyklejają Marine Le Pen etykietkę „ekstremista”.

  Strach i zazdrość przebija się w zakrapianej szampanem obiadach kampanii wyborczej Emmanuela „Manny’ma Macrona”., że nowy przywódca stoi na czele ruch narodowego. Ma dobry powód do obawy: Le Pen adresuje swoją kampanie i staje w obronie podstawowych interesów zdecydowanej większości francuskich pracowników, rolników, pracowników sektora publicznego, bezrobotnych i bezrobotnych młodzieży i starszych pracowników zbliżających się do przejścia na emeryturę.

  Media masowego rażenia, klasa polityczna i sądowa oraz prowokatorzy ulicy atakują Le Pen, zakłócając jej kampanie jej politykę wewnętrzną i zagraniczną.
  Są oburzeni, że
  Le Pen zobowiązuje się do usunięcia Francji z zintegrowanego dowództwa NATO – skutecznie kończąc zaangażowanie w amerykańskie wojny światowe.
  Le Pen odrzuca zdominowaną przez oligarchę Unię Europejską i programy oszczędnościowe, które wzbogacały bankierów i korporacje wielonarodowe.
  Le Pen obiecuje zwołać krajowy referendum o wyjściu Francji z UE – zdecydować o tym, że francuskie poddanie się.
  Le Pen zapowiada zakończenie sankcji wobec Rosji, a zamiast tego zwiększy handel z Rosją.
  Zakończy francuską interwencję w Syrii i nawiąże więzi z Iranem i Palestyną.

 8. Bogaty Miś said

  ad7
  „Le Pen adresuje swoją kampanie i staje w obronie podstawowych interesów zdecydowanej większości francuskich pracowników, rolników, pracowników sektora publicznego, bezrobotnych i bezrobotnych młodzieży i starszych pracowników zbliżających się do przejścia na emeryturę”
  Jeżeli tak jest, to powinna wygrać.

  Aha…
  Admin

 9. Lily said

  Re 7;Kojak
  Wypisz wymaluj Tat/a/e,tylko mlodsze
  wydanie.
  Richard- Henry Czarnecki,z bogatej Anglii
  przyjechal wprost do Wroclawia,gdzie czekala
  posadka. Jedno jest oczywiste,urody Bozia
  nie dala,nie dala (niski brzydal)

 10. andzia said

  MSZ zareagowało z oburzeniem, że ktokolwiek zna historię i wewnętrzną scenę polityczną Polski, nie ma prawa oskarżać jej o sympatię do imperialnej Rosji. http://www.fronda.pl/a/jest-reakcja-msz-na-skandaliczna-wypowiedz-macrona,92107.html
  Znamy, znamy i historię i scenę polityczną a także sympatię wobec imperialnego USraela oraz sympatię wobec multikulti za Odrą.

 11. MatkaPolka said

  Nie tylko Anglia, Nie tylko Wegry, nie tylko Francja, Nie tylko Grecja – wszyscy mają dość żydogermańskiej dominacji dyktatu Niemiec w Europie – narody Europy otrząsają się z tego przekrętu jakim jest Unia Europejska. – Europa skręca we właściwą kierunku – państw narodowych i obrony interesów narodowych.

  Szczególne powody ma Polska i Polacy aby wyzwolić się spod okupacji Niemieckiej – jaką jest struktura prawno finansowa zwana Unia Europejską

  Ludzie mają dosyć rządów żydowskich, dyktatu , zamordyzmu bezczelnych biurokratów i uzurpatorów – KE jest ciałem niewybieralnym i nielegalnym

  Kiedy PolExit

  Marine Le Pen MIAŻDŻY Merkel: „Ja Pani nie uznaję!”

  Nigel Farage podsumowuje Merkel i Hollande’a
  To nie jest Europa pokoju. To Europa podziału. To Europa dysharmonii. To Europa, która jest przepisem na gniew. A mimo to, w obliczu całej tej klęski, oboje z was powiedziało dziś to samo. Powiedzieliście: Europa nie działa, więc musimy mieć więcej Europy – więcej tej samej porażki.

 12. Marek said

  „Le Pen adresuje swoją kampanie i staje w obronie podstawowych interesów zdecydowanej większości francuskich pracowników, rolników, pracowników sektora publicznego, bezrobotnych i bezrobotnych młodzieży i starszych pracowników zbliżających się do przejścia na emeryturę”
  Jeżeli tak jest, to powinna wygrać.
  ===
  Prawie, jak toosku w 2007 roku. Czego ten nie naobiecywal. Same cuda, niskie podatki, godziwe wynagrodzenia dla pielegniarek i nauczycieli, mala biurokracje, powroty z emigracji mlodych Polakow. Qrva szkopska dotrzymala slowa i dzisiaj wszystkim zyje sie lepiej. I dlatego zostal krolem Europy, a za 3 lata zostanie krolem Polski. Demokratyczne. qrva mac.

  Tu widze wielu poklada nadzieje w lepenownie. Brawo, dla algierskiego zyda.
  Gwaranta dobrej francuskiej zmiany.
  Przez kolejne 5 lat trampka tez geniusze beda wielbic. Nu charaszo, pozywiom, uwidim.
  haha

 13. revers said

  Le Pen mowi na 1 Majowym wiecu o kupionym Macronie, a w Paryzu lataja koktajle Molotowa
  .https://www.youtube.com/watch?v=_8TEYab0pXI

  6 policjantow rannych, popazonych.

 14. Europa maiała być UNIĄ Narodów a nie FEDERALNYM globalistycznym państwem KORPORACJI, said

  Złodzejska zgraja francuskich lewackich MASONÓW sterująca Francją z TYLNEGO siedzenia wynajęła tego ZBOCZEŃCA Emmanuela Macrona, który też STRASZY Francuzów, że jak LEWACKA globalistyczna MASONERIA straci władzę we Francji, to zaraz cała Francja się „ZAWALI”… SIĆ!

  Otóż Europa miała być i BEDZIE Unią Narodów Europejskich, który to projekt został brutalnie ZADEPTANY bez zgody tych Narodów w Europie przez tych OSZUSTÓW złodzeji globalistycznych żydo-masonów na POTAJEMNE organizowanie FEDERALNEGO totalitarnego państwa Europa, gdzie zakulisowo rządzi LEWACKA arystokracja z LOŻ MASONSKICH w wyłącznym interesie KASTY żydo-bank-sterów finansowych ZŁODZEJI z LEWACKĄ trockistowska ideologią.

  Wygrana Marine Le Pen i francuskiego National Front będzie zwycięstwem INTERSÓW CAŁEGO Narodu francuskiego czyli 99% przeciętnych francuskich obywateli, ale niestety PORAŻKĄ zakamuflowanych faktycznie rzadzących z TYLNEGO siedzenia zbutwiałych egoistów LOŻ MASOŃSKICH, czego właśnie się obawia ten 1% rządzących NOWOBOGACKICH złodzeji/oszustów MASONÓW, którzy NIGDY za podejmowanie swoich decyzji politycznych NIE ponoszą ODPOWIEDZIALNOSCI politycznej ani prawnej!

 15. Głupi PEDAŁ mason E.Macrona STRASZY francuzów i Europę! said

  Ten autentyczny PAJAC Emmanuela Macrona jest KUKŁĄ pociąganą sznurkami przez NOWOBOGACKICH złodzeji MASONÓW globalistów LEWAKÓW komunistów czyli LOŻ MASONSKICH faktycznie rządzących tą ZGNITĄ atrapą partyjną we Francji.

  Przecież to już NIE jest tajemnicą, że we Francji faktycznie rządzą zakamuflowane LOŻE MASOŃSKIE, które WYNAJEŁY tego wytrzepanego z rękawa PAJACA karierowicza Emmanuela Macrona, który nie tylko GROZI Polsce, ale też usiłuje ZASTRASZYĆ Francuzów organizując wszelkiej maści KRWAWE ZADYMI w całej Francji, za co PŁACĄ faktycznie rządzące bezkarne LOŻE MASONSKIE trzęsące Francją jak głupim snopkiem siana.

  Okazuje się, że LOŻE masońskie we Francji wynajmują setki autobusów i też WYNAJMUJĄ różnych BEZROBOTNYCH na ZAWODOWYCH płatnych „protestujących” przeciw Marine Le Pen wożonych tymi autobusami z miasta do innego miasta, którzy organizują BIJATYKI i ZADYMY w całej Francji, aby ZNIESŁAWIAĆ Marine Le Pen.

  Na zrobionych zdięciach tych „protestujących” są te SAME twarze tych brygad WYNAJĘTYCH zawodowych płatnych „protestujących” w różnych miastach Francji w interesie tego PAJACA Emmanuela Macrona !

  Na francuskim internecie też były ogłoszenia na okresową pracę dla zawodowych „protestujących” w interesie tego OSŁA Emmanuela Macrona.
  Ten PAJAC masoński Emmanuel Macron to skrajny EKSTREMISTA i WYDMUSZKA loż masońskich, który absolutnie NIC NIE miał i dalej NIE MA NIC realnego do zaproponowania w rozwiązaniu poważnych KRYZYSÓW jakie niszczą Francje za czasów panowania tych też MASONSKI IDIJOTÓW jak to popychadło globalistów François Hollande, czy ten OSZUST pajac sprzedawczyk ŻYD z francuskim obywatelstwem też MASON Nicolas Sarkozy … itp.

  Jeszcze raz PODKREŚLAM, że we Francji ten oficjalny system polityczny w postaci 90% partii politycznych to 100% sztuczna ATRAPA partyjna, gdyż faktycznie we Franci z TYLNEGO siedzenia rządzą po całości utajnione LOŻE MASONSKIE, które z powodu swojego utajnienia NIGDY we Francji NIE ponoszą prawnej i politycznej ODPOWIEDZIALNOSCI za podejmowane przez nich decyzje, daltego Francja pogrążą się w spreparowanym GNUJU terrorystycznym i CHAOSIE finansowym i katastrofą gospodarczo-społeczną jaką te zakulisowe nie odpowiedzialne LOŻE MASONSKIE zniszczyły Francje !

  Aby Francja stanęła ekonomicznie na nogi i NIE była WYKOŻYSTYWANA ekonomicznie przez kapitał Niemcki to Francja MUSI przywrócić swoją starą mocną narodową walutę francuskiego FRANKA, aby prawidłowo strewować interesem Francji, a to gówniane sztuczne globalistyczne bez pokrycia w niczym to gówniane „EURO” wyrzucic do ŚMIETNIKA lub niech tym BZDURNYM sztucznym EURO się jedynie posługują w swoich rozliczeniach ci GLOBALISCI co wymyslili to sztuczne EURO, czyli BONZOWIE złodzeje MASONI GLOBALIŚCI z LOŻ masonskich!

  Francuscy narodowcy ZDELEGALIZUJCIE dekretem dosłownie wszystkie zakulisowe tajne LOŻE MASONSKIE, które DOŁUJĄ Francje pod każdym względem i NIGDY NIE ponosząc odpowiedzialności KARNEJ i politycznej za podejmowane przez nich DECYZJE na SZKODE przeciętnych obywateli francuskich !!!!

 16. Siekiera_Motyka said

  „Pod koniec XIX w. I na początku XX wieku – szczególnie w latach 1870 i 1914 – wielu niemieckich intelektualistów, takich jak Heinrich von Treitschke, rozwinęli ideę, że Żydzi muszą albo być z Niemcami lub opuścić kraj. Treitschke był historykiem i prawdopodobnie zdawał sobie sprawę z faktu, że kupcy żydowscy zawsze oszukiwaniem Goyima, szczególnie w Polsce. Heinreich Graetz, ojciec współczesnej historiografii żydowskiej, mówił o polskich kupcach żydowskich w latach 1600:”

  http://www.veteranstoday.com/2017/04/30/steve-bannon-jared-kushner-is-a-cuck-and-a-globalist/

 17. MatkaPolka said

  A kiedy pojawi się w Polsce Ruch narodowy taki jak Front Narodowy we Francji z Mariną Le Pen lub UKIP – Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa. Z Nigel Farage

  Wszelkie próby utworzenia takiej partii w Polsce zostają zablokowane i brutalnie tłumione

  Kiedy w 1990 r. Ruch Narodowo Katolicki uzyskał nieoczekiwanie 20% poparcia natychmiast został rozbity od środka przez Maciarewicza i Olszewskiego

  Kiedy w 2004 powstały dwie „egzotyczne” partie LPR i Samoobrona – to Kaczyński w Fundacji Sorosa wygłosił alarmistyczne przemówienie – Radykałowie mają 30% poparcia i 2007 rozbił koalicje która wyniosła PiS do władzy.

  Rola PiS-u to zagospodarowanie i rozbijcie elektoratu narodowego zgodnie z poleceniami ukrytych mocodawców

  Zabito Andrzeja Leppera populistycznego przywódcę Samoobrony, który otwarcie krytykował przestępczy establishment

  Już rok temu aresztowano Mateusza Piskorskiego, który miał program polityczny partii Zmiana i retorykę wypowiedzi podobną do Mariny Le Pen. „Atlantyści” nie znoszą sprzeciwu.

  Atlantyśi i żydoelity w UE trzymają narody Europy za mordę i panicznie boją się „głosu ludu” i narodu

 18. PISKORZ said

  re 2.MAM NADZIEJE ZE TEN MACRON DALEJ PRZYWALI IM PRZEZ LEB PALA KOLEJNY RAZ ! Wczoraj osoba z Francji powiedziała, że Francuzi są przygotowani na zwycięstwo Macrona /i uderzenie pałą w łeb x jeszcze/, ale potem to ma być rewolucja..

 19. PISKORZ said

  re art My jesteśmy patriotami NATO i chcemy, żeby Francja w NATO była TO SĄ SŁOWA POS CZARNECKIEGO…My jesteśmy patriotami NATO..PS p. Czarnecki czy ma pan równo pod tzw. sufitem…

 20. MatkaPolka said

  Program Le pen jest doskonałym programem dla Polski

  Le Pen chce wyjścia Francji z NATO i zaangażowanie w amerykańskie wojny światowe.
  Le pen ma dość awanturniczych wojen USA
  Le Pen CHCE ROZLICZYĆ oligarchów i bankierów i domaga się programów społecznych odrzuca i programy oszczędnościowe, które wzbogacały bankierów i korporacje wielonarodowe.
  Le Pen obiecuje France Exit wyjście Francji z UE -.
  Le Pen ma dość dominacji Niemiec w Europie – które są niczym innym jak podbojem Europy przez Niemcy
  Le Pen zapowiada zakończenie sankcji wobec Rosji i
  Le Pen chce zbliżenia z Rosją i pokoju w Europie

  Trzeba wyrzucić na śmietnik żydowskie Elity i stworzyć nowy ład polityczno gospodarczy w oparciu o współpracę z Rosją.
  Rusofobia jest bronią propagandową Atlantystów – zgniłego Zachodu przeciw nagrodą Europy, a szczególnie Europy środkowo wschodniej przede wszystkim przeciw Polsce.

  Można Rosję lubić lub nie – ale Rosja jest mocarstwem, potężnym krajem, wielkim rynkiem zbytu może być wielkim partnerem gospodarczym – cała historia świata to walka o rynki zbytu.

  Wmawianie Polsce Rusofobii jest wbrew interesom Polski, a w interesie okupantów Polski Niemiec i USA.

 21. La Reine Toronto said

  Jak liczna jest Polonia francuska? Ciekawam. Nie beda przeciez glosowac na ‚makarona’?

 22. Pinxit said

  20
  Matka Polka
  Jak zwykle Matka Polka ma duzo racji.

  Klopot w tym, ze trudno nam sie ogladac na Francje i spodziewac sie przychylnosci od Francji.
  Nawet jesli nam sie podoba program Le Pen, to po tym, co opowiadaja nasi wybrancy w Polsce u wladzy, przypomina wstep do Boskiej Komedii:
  „Porzuccie wszelka nadzieje, wchodzacy”.

  Sam pan prezio z Zoliborza opowiada, ze nasza demokracja jest najlepsza w calej Europie, a pan prezydent obiektywnie stwierdza, ze nie jest prezydentem wszystkich Polakow – prawde powiedzial.
  Jest prezydentem „wybranych” Polakow.

  Oswiadczenie MSZ nie pozostawia zadnych watpliwosci:

  „Rząd RP nie jest sojusznikiem pani Marine Le Pen. Wskazywanie na rzekomy sojusz między panią Le Pen a prezesem PiS jest manipulacją, a zaliczanie Jarosława Kaczyńskiego do grona „łamiących liczne swobody przyjaciół Le Pen” niewłaściwe i wysoce niestosowne.

  Wartości i zasady wolnej demokracji są w Polsce przestrzegane. Do fundamentalnych wartości obecnych w polskiej kulturze i tradycji politycznej od kilkuset lat zaliczamy także szacunek i tolerancję dla tych, którzy mają inne poglądy polityczne lub są innego wyznania. Chcemy ponadto przypomnieć, że ktokolwiek zna historię i wewnętrzną scenę polityczną w Polsce, nie ma prawa oskarżać Polaków o sympatię wobec imperialnej Rosji.”
  Tyle na temat tolerancji.

  Ciach!
  Za jednym zamachem narazilismy na szwank nasze przyszle stosunki z Francja – obojetnie, kto zostanie prezydentem Francji.

  A przeciez kiedys, kiedys, ramie w ramie z Francuzami szlismy podbijac Moskwe.!

 23. Joannus said

  Ad 9
  Nie tylko do Wrocławia, takoż do Warszawy, w kamienicy przu Nowym Swiecie, o czym wiem od pracowników zatrudnionych przy remoncie, którym z ”odpowiednią” zwłoką i ”hojnością” płacił.

 24. Dictum said

  A to jego żona.
  Coś jednak jest do zastanowienia w teorii Darwina

 25. Pinxit said

  24
  Dictum

  A moze zostac pierwsza dama. Ciekawe jak bedzie wygladala ostatnia „dama” Francji.

 26. Dictum said

  tak http://1.bp.blogspot.com/_7ACqrkUnzpA/TRoi4p4TwrI/AAAAAAAAAIk/sxQq4F0m7vE/s1600/sarah.jpg albo i tak http://jahanezan.files.wordpress.com/2012/02/jz-zan.jpg

 27. Bogaty Miś said

  ad8 (Admina ‚Aha’) oraz 12.
  mój komentarz do cytowanego fragmentu z artykułu:
  „Le Pen adresuje swoją kampanie i staje w obronie podstawowych interesów zdecydowanej większości francuskich pracowników, rolników, pracowników sektora publicznego, bezrobotnych i bezrobotnych młodzieży i starszych pracowników zbliżających się do przejścia na emeryturę”,
  który był taki:
  Jeżeli tak jest, to powinna wygrać;

  był skrótem myślowym ujmującym właściwie wyłącznie fakt, że wymienione grupy społeczne stanowią większość uprawnionych do głosowania. Mój skrót myślowy nie uwzględniał możliwości ogłupienia również tych grup w taki sposób, aby głosowały na Macrona. (zakładam, że LP postawi przy urnach swoich stróżów). Nie zajmowałem się również czynnikami, które mogą wskazywać na przejęcie partii Lepenowej przez Allotów i taką możliwością, że LePenowa może wygrać, ale wszystko zostanie po staremu, jak za Trumpa.

 28. Kar said

  re:20/MatkaPol

  ..ladnie napisane..Ale brzmi jak;..”Sierotka Marysia i siedem krasnali”..Nikt wladzy nie oddaje ot tak (!?)..wladze wydziera sie sila-przemoca (Vietnam, Korea, Kuba, Afryka, Irak, Jugoslawia etc.) o czym Matka bajdurzy..? Le Pen jeszcze jedna utopia dla ..glupich

 29. Czolgista said

  Macron i Le Pen będą się mścić za tę akcję Macierewicza i Wacława „Bomby Termobarczynej” Berczyńskiego przy Caracalach. Polskie władze mogły to załatwić bez cyrku, zerwać kontrakt – przyznać, że nie mają pieniędzy na ten zakup i zapłacić kary finansowe za zerwanie umowy. Tak zrobiliby cywilizowani ludzie. Ekipa PiS wolała jednak dodatkowo obrażać Francuzów i ośmieszać się tekstami o sprzedaży Mistrali za dolara (przypominam, że to idol trolla Aliny rozpowiadał takie brednie), a na końcu bez przetargu (sic!) kupiono Boeingi za część tych pieniędzy, a wieloletni pracownik amerykańskiej firmy, który nie powinien mieć dostępu do niejawnych dokumentów przetargowych, przyznał publicznie, że uwalił przetarg. Przy okazji wyszło na ilu państwowych ciepłych posadkach siedział Berczyński. A wszystko w atmosferze pozorowania kolejnych przetargów na helikoptery, których ostatecznie za rządów PiS nie kupią.

  Można się teraz obrażać na Francuzów, ale kto prosił polskie rządy, aby się pchały między Francję i Rosję oraz Mistrale, a także wychodziły z rekompensatą w postaci kontraktu na Caracale? Ponownie Polska znalazła się na pierwszej linii walki z Rosją i później się dziwi ktoś, że po raz kolejny, jak ten frajer, obrywamy rykoszetem. To była nie nasza sprawa. Kolejne miliardy złotych przewalonych naszym kosztem, bo trzeba była na złość Rosji odmrozić sobie uszy.

 30. Pinxit said

  29
  Czolgista
  Ja jestem z Krakowa. I znam historie miasta, choc sie w nim nie urodzilem.
  Wczoraj ogladalem wywiad z rosyjskim weteranem, ktory bral udzial w oswobodzeniu Krakowa. Okropnie mi bylo wstyd, ze Rosjanie w Rosji obchodza bardzo uroczyscie oswobodzenie Krakowa i uratowanie Wawelu .
  To rosyjscy saperzy odkryli bomby zadekowane nie tylko pod mostami ale i pod Wawelem. To rosyjscy/sowieccy saperzy uratowali Krakow!
  To wojska marszalka Koniewa oddaly Polakom niezniszczony, wyzwolony Krakow!.

  I dlatego wystawilismy pomnik marszalkowi Koniewowi.
  My, mlodziez Krakowa bylismy wdzieczni i skladalismy kwiaty i pod pomnikiem marszalka i pod Adasiem. Rowno!
  Na Wawelu wielu Polakow skladalo kwiaty na grobie Pilsudskiego.
  Wtedy szanowalismy nasza kulture i czcilismy pamiec o waznych zdarzeniach w dziejach polskiego narodu.
  Pojac nie moge jak strasznie spodlono Polakow wredna, ubecka, zydowska propaganda!!!!

  Jak to sie stalo, ze wsrod Polakow znalazly sie mendy, MENDY, wszarze, koltuny i niewdzieczne balwany zerokomorkowe, ktore wymyslily zburzenie pomnika marszalka Koniewa?!!!!
  Trzesie mnie ze zlosci.
  Nie moge sie doczekac, kiedy zaczniemy burzyc te parszywe pomniki pary prezydenckiej,. Wszystkie 70!

  Nie lubimy Rosjan?
  A kogo my lubimy???
  Snajperow z majdanu, ktorzy strzelali do prezydenta! Mordercow z Wolynia! Oprawcow Miloszewicza i Kadafiego!.
  I niemieckie czolgi na polskiej ziemi.
  Nikt nam nie chce powiedziec, ile kosztowaly.

 31. Czolgista said

  @30 Pinxit
  Dziękuje za te słowa.

  Tym ludziom wciśnięto propagandę Goebbelsa, w której żołnierz rosyjski gwałci wszystko, co nie ucieka. Obrzydzono im zwykłego Rosjanina (nie mówię tutaj o politykach), o którego ofierze mówił na Jarosław Kaczyński w swojej słynnej odezwie w 2010 roku. Rosyjscy żołnierze dopuszczali się przestępstw, ale w niewielkiej liczbie, tak jak w innych armiach. Za co też ponosili surowe konsekwencje. Nie ma dowodów na tezę masowych gwałtów, a to czym obecnie się podpierają nawiedzone trolle z misją to są zmanipulowane obliczenia oparte na danych z kilku berlińskich szpitali. Z tych jednostkowych przypadków nagle po pomnożeniu ich w oparciu o jakieś cyferki z d.py zrobiono 2 miliony ofiar (sic!). Badacz-manipulant do gwałtów nawet zaliczał dzieci z normalnych rodzin rosyjsko-niemieckich. żeby otrzymać odpowiednio wysoki mnożnik.
  Jakbym miał dokonać ekstrapolacji takiej samej jak ci pseudonaukowcy na podstawie tych samych danych, to musiałbym też napisać o milionach gwałcicieli w armii amerykańskiej. Najlepiej o 6 milionach.

 32. Czolgista said

  @30
  https://marucha.wordpress.com/2015/02/16/dwa-miliony-z-d-y-wziete-czyli-o-gwaltach-niemek-przez-ruskich-soldatow/

 33. Alina said

  Moja babcia opowiadała jak to w czasie I wojny światowej wszystkie dziewczyny w miasteczku i okolicznych wsiach musiały się chować przed ruskim sołdatami. Nie przed Austriakami, nie przed Polakami ale przed sołdatami. Że pozostawili po sobie kompletne ruiny i wszystko rozkradzione, a było to późną jesienią, przed zimą. Ludzie nie mieli co jeść.
  A że w czasie II wś uratowali i Kraków i Sandomierz, to znaczy, że wśród sołdatów i sowietów zdarzali się ludzie o wyższym morale i kulturze, może nawet o polskich koligacjach rodzinnych. Poza tym sowieci już wiedzieli, że to będą ich ziemie, więc bez sensu było pozwolić hitlerowcom zburzyć taki majątek. Więc mogła to być nie dobroć dla nas, lecz dbałość o swój interes. Czy za to trzeba im postawić pomniki wdzięczności, szczególnie teraz z perspektywy kilkudziesięciu lat? Nie sądzę ….. Pamiętać o wszystkich aspektach zdarzeń historycznych – trzeba jak najbardziej, bez propagandy.

  ——
  Boże… pewnie kolejna NIE-symulacja.
  Admin

 34. andzia said

  Tu też bełkot Żyda: http://www.fronda.pl/a/dawid-wildstein-noz-sie-w-kieszeni-otwiera,92164.htm
  Wiadomo komu w Polsce zależy na złych stosunkach z Rosją, Francją, we Francji na złych stosunkach z Polską. Grunt to układy z Izraelem i USA. Tu brak zastrzeżeń.

 35. Siekiera_Motyka said

  Ad. 33 – ” Czy za to trzeba im postawić pomniki wdzięczności, szczególnie teraz z perspektywy kilkudziesięciu lat?”

  To poproszę Panią Aline by mi wyjaśniła czemu jest ten pomnik

  i ten

  http://www.twoja-praga.pl/img/miejsca/pomniki/waszyngton/_big/p3090309.jpg?1299671664765

  w Warszawie.

  Nie ma lekarstwa na ta chorobę w tej aptece za Jerzykiem.

 36. Ante Portas said

  Francuscy i nie tylko żydzi są bardzo zadowoleni z dużej przewagi Macrona nad Marine Le Pen, łącznie ze wszystkimi muzułmanami-islamistami.
  To w zasadzie wiele wyjaśnia i mówi w o wiele szerszym kontekście co jest grane niźli kolejne wybory we Francji.

  Cała ta mnogość, potok, zalew słów i komentarzy na okoliczność francuskich wyborów jest dobrym przyczynkiem do uzmysłowienia sobie jak niewiele się nauczyliśmy, jak brniemy ku przepaści.
  Apokalipsa ante portas, a głupi mniej lub bardziej, zmanipulowani mniej lub bardziej i tak nie będą rozumieli dlaczego tak się stanie, a stanie się, stanie. Różnica między głupim a zmanipulowanym polega na tym, że część zmanipulowanych przejrzy na oczy i zrozumie, bo wcześniej nie byli głupi.

 37. Siekiera_Motyka said

  Ad. 36 – Ja jak najbardziej podziwiam Szwedów i Niemców. Widać ze naród jest tam kompletnie zmanipulowany i biernie stoi jak obcy rozburza im „dom”.

  „Według niemieckiego rocznego sprawozdania na temat przestępczości, opracowanego przez Federalny Urząd ds. Przestępczości (BKA), w kraju wzrosło ponad 50% przestępstw migracyjnych w porównaniu z rokiem poprzednim.
  Nie tylko pobłażają drobne przestępstwa, ale zdołali zdominować poważną i brutalną przestępczość w Niemczech.
  Europejskie główne media mogą nadal pozytywnie pisać na „odważną” i „bezinteresowną” postawę Merkel, ale jej polityka w dalszym ciągu pociąga za sobą ciężkie koszty ekonomiczne, społeczne i ludzkie, nie tylko w Niemczech, ale także na kulturową przyszłość europejskiej cywilizacji.”

  http://www.zerohedge.com/news/2017-05-03/germany-hit-merkels-imported-crime-wave

  „UE nakazuje Austrii, Niemcom, Dani, Szwecji, Norwegi aby przestały kontrole graniczne: bo jak nie to co?”
  http://www.zerohedge.com/news/2017-05-03/eu-orders-austria-germany-denmark-sweden-norway-stop-border-controls-or-what

 38. Ante Portas said

  „Urocza” jest drażliwość poniektórych Polaków, co im się nóż w kieszeni otwiera z powodu jakiegoś wcale nie najgorszego posła.
  A mnie powala z nóg wybór kolejnego bardzo złego człowieka na prezydenta Polski, jakim jest Andrzej Duda.
  A.Duda to prożydowski załgany wyrobnik, co było wiadome na długo przed wyborami, a zmatriksowani Polacy polecieli ochoczo do urn wyborczych jak ćmy do światła fałszywej lampy, by przybliżać w nieskończoność swoją i innych zgubę.

 39. Zerohero said

  @33, Alina

  Namnnożyło się ostatnio w Internecie osobników powołujących na „babcie”. Co za zbieg okoliczności. Bredzi o Smoleńsku, ma babcię wspominającą „soldatów” i to nie sowieckich, ale z I Wojny. Zauważyłem taką tendencję. Im dalej w XXI wiek tym więcej „babć” dających świadectwo nt. Rosjan. Po 2040 już każdy będzie się powoływał na babcię, której batalion Rosjan zrobił zbiorowy gwałt.
  Wy jesteście banda obleśnych pornografów.

  Alina. A może twoja babcia była nimfomanką z mózgiem zjedzonym przez kiłę?

  A może ty nie jesteś 90 letnia Alina (skoro babcię gwałcili Rosjanie przed I Wojną….), ale 25 letni Jacek z Fundacji Szalom? 🙂
  Panie Jacku, czy jak ci tam. Ch wie kim ty jesteś, więc nie powołuj się na osobiste doświadczenia, bo twoja wiarygodność na tym forum jest żadna. Przylazłeś trollu z doskoku pisać propagandę, nie jesteś związanym z tym miejscem. Nie jesteś tu mile widziany. Jesteś zdemaskowany.
  Idź do gejowa z niezależnej.pl i tam fantazjuj o gwałtach obleśny zboczeńcu.
  Ty obrzydliwy zbuku bredzący o gwałtach na babciach.

 40. Siekiera_Motyka said

  Debata

  .https://www.youtube.com/watch?v=1Ydto3Iyzic

 41. Pinxit said

  33
  Alina
  Moi tesciowie uciekali ze Lwowa w 44 roku. Nie przed Rosjanami.
  I kiedy szczesliwie dotarli za San tesciowa urodzila dziecie w chalupie. We wsi stacjonowaly rosyjskie wojska. Byl koniec wrzesnia.
  Zolnierze rosyjscy narabali tesciom drzewa na cala zime, zeby rodzina z dzieckiem nie marzla i pomogli doprowadzic chalupe do porzadku bo byla nie za bardzo mieszkalna.

  A jak juz jestesmy przy babciach to akurat moja opowiadala, ze rosyjski zolnierz zgwlacicl dziewuche w podkrakowskiej wsi.
  I jego rosyjski oficer go zastrzelil.

  Mnie natomiast co innego interesuje.
  Taka krzywde jaka nam zrobili Niemcy; zburzyli kupe miast i wsi – nie znam polskiego miasta zbombardowanego przez Rosjan-.

  I tyle milionow Polakow zginelo w czasie wojny. My nawet nie wiemy ile. Bo obliczamy szacunkowo. Polacy, ktorzy zgineli w Niemczech w czasie alianckich nalotow dywanowych nawet nie sa nigdzie zarejstrowani. My nawet nie wiemy ilu Polakow zginelo w Oswiecimiu. Nie chcemy wiedziec.
  I probujemy wymazac z historii Polski cale 6 lat z plusem okupacji niemieckiej tylko dlatego, ze nam ubecja zydowska tak kaze??
  I cale szesc lat martyrologii narodu polskiego ma byc zamazane ruska sperma?
  Czy my naprawde przestalismy sie szanowac i chcemy zaorac pamiec o naszej tragedii narodowej?
  My mamy wieksze pretensje do Rosjan, ze nas wyzwolili niz do Niemcow, ze nam kraj zniszczyli .

  Taki kompletny jednokomurkowiec, zaprogramowany eunuch umyslowy jak pani Alina opowiada, ze Krakow i Sandomierz Rosjanie dla siebie wyzwolili bo na tym skorzystali!
  Ponad pol miliona Rosjan lezy w polskiej ziemi – nie dlatego ze walczyli z Polakami.
  Walczyli i dla nas. I z nami.
  Za ten Krakow i stosunek Aliny do wyzwolenia Krakowa ktos pania Aline powinien sprac po pysku.
  „Zdarzali sie wsrod Rosjan ludzie o wyzszym morale i kulturze”
  Pani Alino!
  Gdzie pani byla jak malpy strzelali.??

  Lepiej niech sie pani przyzna skad pochodzi, ze ma w dupie polskie miasta.
  I to tyle na temat propagandy.
  Niedlugo sie dowiemy, ze nas Niemcy wyzwolili.
  Pomnik marszalka Koniewa byl wystawiony dawno – a zburzony niedawno.
  Nie dosc, ze nieuczciwa – to jeszcze tuman do kwadratu..

 42. Siekiera_Motyka said

  Ad. 15 – Macron to homoseksualista według plotek we Francji. Nagle w 2007 mając 30 lat poślubił babcie bo była mu potrzebna do wizerunku w polityce.

  .https://www.thelocal.fr/userdata/images/1486458879_Macron.wife.feature.afp.jpg

  Niby spędzał zimne noce z tym kotletem,

  http://tinyurl com/lodtx35

  co wydaje się bardziej wiarygodne niż zamiłowanie w babci. Ale komedia.

 43. Siekiera_Motyka said

  Interia tłumaczy co się dzieje we Francji,

  „- Ten Macron… on reprezentuje tych, co rządzą nami od zawsze. On nie jest nikim nowym. Tak się przedstawia, ale nie wierz w to. Nie wydaje mi się, żeby mógł zrobić wiele dobrego. Boli mnie, że w tej kampanii nie mówi się o tym, co jest ważne, a uważam, że ważne jest na przykład nasze środowisko, powietrze, przyroda, klimat. No zagłosuję na tego Macrona, chyba nie mam wyjścia – wzdycha Mathilde.

  Nicolas ….
  Choć w pierwszej turze głosował na Francois Fillona, teraz nie widzi innej możliwości, jak zaznaczyć Macrona.

  – Tak, uważam, że Le Pen jest niebezpieczna. Nieważny głos to prezydentura dla Le Pen, dlatego zagłosuję na Macrona, choć wcale mnie nie przekonuje. Imigranci? Nie ma żadnego problemu z imigrantami – ucina Nicolas, pokazując mi zarazem, jak się je ślimaka (co za ironia losu! – pomyślałem, przypomniawszy sobie słowa wiceministra Kownackiego…).

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/korespondencje/news-z-braku-laku-macron,nId,2390534#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Sorry, the comment form is closed at this time.