Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

KRLD żąda od USA oficjalnych przeprosin

Posted by Marucha w dniu 2017-05-06 (sobota)

Stany Zjednoczone Ameryki powinny złożyć oficjalne przeprosiny i ukarać osoby, które zamierzały urządzić zamach na lidera KRLD. Takie oświadczenie opublikowała oficjalna północnokoreańska agencja KCNA.

Pjonjang oskarża USA i Koreę Południową o próbę wyizolowania i zaduszenia północnokoreańskiej republiki. KRLD nazywa Waszyngton „zakulisowym organizatorem przeraźliwych aktów terroryzmu państwowego wobec KRLD” i dodaje, że „nie ominie go kara”.

Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego „zmiecie z powierzchni ziemi” organizacje wywiadowcze USA i Korei Południowej, a także zlikwiduje „co do jednego” wszystkich wrogich agentów w kraju.

Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego KRLD oświadczyło wcześniej, że zerwało tajną operację USA i Korei Południowej. Według danych resortu, pracownicy służb wywiadowczych obydwu krajów planowali zamach z użyciem substancji biochemicznej na północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una i wprowadzili do KRLD swoich ludzi.

Biały Dom i Centralna Agencja Wywiadowcza odmówiły komentarzy w sprawie tego oświadczenia.

https://pl.sputniknews.com

Planowanie zamachu na Kima wydaje nam się bardziej prawdopodobne, niż sterowanie wyborami w USA przez rosyjskich hackerów i Putina.
Admin

Komentarze 3 to “KRLD żąda od USA oficjalnych przeprosin”

 1. Cast said

  Usrael bedzie probowac na wszelkie sposoby pozbyc sie Kima tak jak to mialo miejsce z Kadafim, Husainem, Milosewiczem czy Jakinowiczem ktoremu udalo sie ujsc z zyciem.

 2. peacelover said

  Tam w tych rejonach nie jest trudno zaaranzowac skutecza pulapke, o co juz teraz podejzaewam i Chiny i Rosje !!!!
  Skuc ryje jankesom, by nie wiedzieli gdzie do domu !!!! Moze wreszcie dadza spokoj calemu swiatu !!!!

 3. Boryna said

  Korei nie podskoczą

Sorry, the comment form is closed at this time.