Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Magda Żuk mogła paść ofiarą muzułmańskiego ”taharrush jamai”!

Posted by Marucha w dniu 2017-05-07 (Niedziela)

Sprawą Magdy Żuk od kilku dni żyje cała Polska. Wszyscy głowią się nad tym, co właściwie stało się w Egipcie z 27-letnią Polką.

Kolejne doniesienia w sprawie są bardzo niepokojące. Najnowsze z nich mówią o tym, że Magda miała zostać poddana ohydnej praktyce.

Wiele wskazuje na to, że Magda Żuk padła ofiarą tzw. taharrush jamai. To brutalna odmiana molestowania seksualnego, w której kobieta sprowadzana jest do roli zabawki. Otoczona przez mrowie mężczyzn jest krępowana, a później macana, rozbierana, napastnicy dokonują penetracji palcami. Finalnie często dochodzi do zbiorowego gwałtu, po którym zaatakowana kobieta nie może stać o własnych siłach.

Taharrush jamai wcale nie jest praktykowane w celu zaspokojenia seksualnego. Ofiary tej „zabawy” mają zostać ukarane za swój nieodpowiedni strój czy zachowanie, a nawet samotne przebywanie w miejscu publicznym.

O tym, co działo się z Magdą Żuk w Egipcie, miała powiedzieć podczas swojej rozmowy z chłopakiem. Wtedy to użyła słów „Oni tutaj mają różne sztuczki, oni tutaj wszystko mi robią”.

Te wskazują, że jej oprawców było wielu i ci nie wahali się krzywdzić 27-letniej Polki na najróżniejsze sposoby. Bardzo możliwe więc, że Polka przed śmiercią padła ofiarą taharrush jamai.

Detektyw Krzysztof Rutkowski nie ma wątpliwości, że coś takiego mogło mieć miejsce przed śmiercią Magdy Żuk. Co więcej, Rutkowski podejrzewa, że w całą sprawę zamieszany jest rezydent hotelu, który miał opiekować się Polką – Mahmoud Khairy.

Detektyw sądzi, że w Egipcie działają całe siatki przestępców, którzy przekazują sobie informacje o przybywających samotnie do Egiptu kobietach. Później polują na nie i zbiorowo molestują. Częścią takiej siatki ma być właśnie Khairy.

http://pikio.pl/

Komentarzy 120 to “Magda Żuk mogła paść ofiarą muzułmańskiego ”taharrush jamai”!”

 1. Antares said

  Nie rozumiem jak można jeździć do dzikich krajów jakimi stały się kraje północnej Afryki po „aksamitnej rewolucji”. Tyle się mówi o postępowaniu tej muzułmańskiej dziczy wobec kobiet i jeszcze znajdą się chętne żeby spędzać czas wśród nich. W Polsce naprawdę jest dużo różnorodnych ciekawych miejsc aby miło i przyjemnie wypocząć w normalnej temperaturze a nie przy 40 albo i więcej stopniach wśród pustyni albo na plaży otoczonej drutem kolczastym. A jeżeli już komuś naprawdę jest trochę zimno to np. Chorwacja: czyste wody, nasza kultura, bezpiecznie i z ludźmi bez problemów można się dogadać

 2. Władek said

  Bzdura! Dostała pigułkę gwałtu na miejscu w hotelu, prawdopodobnie w drinku, a w obroty wziął ją miejscowy KaOwiec, który znał każdy jej krok.

  Kto puszcza samotną kobietę do takiego kraju i w takie miejsce?

  Za przeproszeniem, wina jej bliskich, rodziny, narzeczonego…

 3. Marucha said

  Re 1, 2:
  Spróbujcie wytłumaczyć młodej, asertywnej kobiecie, że gdzieś może być niebezpiecznie…

 4. Kar said

  re:3/Gajowy

  ..pan Gajowy w temacie wydaje sie byc za delikatny, ta pani nie dala rady swojej natarczywej dupy..temat skonczony..wroc do czasow Gomuly..(akademiki obsrane przez muslims..cdn dzisiaj)

 5. Boydar said

  @ Pan Gajowy (3)

  Jak zawsze ma Pan rację; „baby ch. nie strasz, bo się go nie zlęknie”. To cytat spod budki, tego suflera co mi we łbie siedzi, w drugim rzędzie. Było coś jeszcze o dołku i kołku. Ale nie pamiętam, szczególnie przy Pani Isi.

 6. Boydar said

  Może być i z kropką, nie rzutuje …

  .https://www.youtube.com/watch?v=hip1JiLnRXY

 7. Marucha said

  Re 4:
  Może i delikatny. Bo nie wiem, jak było.

 8. NICK said

  asertywna; cóż za neokolonializm.

  … prawda, że ładny?
  Admin

 9. Boydar said

  No dobra, zmieńmy na wiatrówkę 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=OyOgz84Jnuk

 10. Kwal said

  Nie przesadzajcie z tą informację, że żyje tym cała Polska….

  To nie MY przesadzamy, ale media. My CYTUJEMY.
  Admin

 11. Moher49 said

  Myśląca to ona nie była, tysiące incydentów niczego naszych bab nie nauczyły. Kiedy zobaczą czarniawego, dostają amoku. Gdzie są panie Środy, Szczuki, dlaczego nie robią czarnego marszu pod egipską ambasadę.?. Gdzie babska solidarność?. Gdyby to żydówkę spotkało, ten cały pieprzony hotel wyleciałby w powietrze, wszystkich sprawców Mossad pozbawił by jaj. Polskie państwo ma obywateli w d.., już tam powinno być polskie komando śmierci i załatwić sprawę granatami. Rodzina za własne środki wynajęła Rutkowskiego, bo na MSZ/MSW nie można liczyć.

 12. NICK said

  Ładny wizerunek i inne przymioty to ma tylko MARIA. Czyli Maryja. Pisząc po po polsku.

 13. pawel said

  Moja babcia w jej wieku miała 5 dzieci i pracowała na 2 niepełne etety nie licząc jeszcze roboty w domu. 🙂 No ale to było za komuny, nie to co teraz.

 14. Boydar said

  „… Gdyby to żydówkę spotkało …” 🙂 🙂 🙂

 15. olo said

  Re 1, 2:
  Spróbujcie wytłumaczyć młodej, asertywnej kobiecie, że gdzieś może być niebezpiecznie…
  ……………………………………………………..
  Policja z Finlandii wszystko wyjaśniła …

  .https://www.youtube.com/watch?v=KC0MzJl4p4Y

 16. Wieś Rządzi Światem said

  Jest też wersja, która mówi o tym że wystawił ją jej chłopak, syn jednego z dziennikarzy GW. Inna ciekawa sprawa to całkowity brak pomocy ze strony jakiejkolwiek instytucji tzw polskiego państwa. Trzecia sprawa – wg Rutkowskiego – to gigantyczna skala tego procederu i ilość ofiar o których od lat zupełnie cicho, a które teraz się do niego teraz zgłaszają i chcą o tym mówić. Kolejna kwestia to wykorzystanie tzw mediów społecznościowych do wystawiania ofiar i komunikacji.

  Jeśli sprawę ukręca (na co chyba się zanosi), czyli zrobią z tego chorobą psychiczna i samobójstwo to oznacza, ze mafia handlującą Polkami sięga wszystkich organów tzw polskiego państwa.

  http://epoznan.pl/news-news-56147-4_poznanianki_w_prowokacji_Tagthesponsor_25_tysiecy_dolarow_za_seks_z_szejkiem
  Tagthesponsor.com zamówił u agentki polskich modelek 10 dziewczyn do towarzystwa dla arabskiego szejka w celu spełniania jego fantazji seksualnych… w tym koprofilii.

 17. PISKORZ said

  re 11 Myśląca to ona nie była, tysiące incydentów niczego naszych bab nie nauczyły. Kiedy zobaczą czarniawego, ITD ITD…B dobra uwaga..!! To nie była gąska w wieku 15 lat..!!

 18. Władek said

  Mało która kobieta jest myśląca, więc należy myśleć za nią, często z wyprzedzeniem i taktyką szachisty. Tu jednak zawinił „narzeczony”, bo przecież dorosła była…

  Widać, że była wątłego zdrowia, jakby anorektyczka jakaś, więc „pigułka gwałtu” mogła nieźle ją zatruć. Nawet na kilka dni. Specyficzne potraktowanie tej dziewczyny zapewne nie wychodziło poza miejscowy standard w jakim traktuje się młode i urodziwe kobiety bez męskiego towarzystwa, ale tu sprawa, zapewne z racji jej słabego zdrowia, wymknęła się jakiemuś „Mahmudowi” spod kontroli…

  Smutna historia, ale raczej nikogo niczego nie nauczy…

 19. PISKORZ said

  re 16Smutna historia, ale raczej nikogo niczego nie nauczy…NIE PIERWSZA I CHYBA NIE OSTATNIA…PS Co można teraz zrobić ?! A coś można..!! Totalny bojkot Egiptu…BĄDŹ ROZSĄDNY NIE JEDŹ DO BANDYCKIEGO KRAJU..BIURA PODRÓZY MOGĄ MIEĆ INNE PROPOZYCJE..A PÓKI CO…TOTALNY BOJKOT EGIPTU W CAŁYM KRAJU..pies im mordy lizał..NIE JEDŹ DO EGIPTU I INNYCH DO TEGO NAMAWIAJ..!!

 20. PISKORZ said

  re 17 Należy przypuszczać /i slusznie/, że ofiarami miejscowych bandytów w Hurgadzie i innych grajdołach padały kobiety z Rumunii, Rosji, Niemiec, Bułgarii itd NA PEWNO nie był to incydentalny przypadek..DLATEGO HASŁO BRZMI NIE JEDŹ DO EGIPTU..!! NIE JEDŹ DO BANDYCKIEGO KRAJU

 21. AlexSailor said

  Na prawdę nie rozumiem komentarzy (z wyjątkiem 3. @Maruchy).

  Jeśli zaś były przemyślane, to jest przerażające.
  „Nie powinna”, „wina narzeczonego”, „baby mądre nie są”, itd.

  Fakty:

  1. Młoda, zdrowa, ładna i nie głupia Polka nie żyje.
  2. Zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo, że została zgwałcona i to w sposób o jakim wspomina Rutkowski.
  3. Zachodzi również bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie była pierwszą zamordowaną dziewczyną, ani tym bardziej zgwałconą.
  4. Motywy pozostają zagadką, niewątpliwie najbardziej prawdopodobny jest religijny związany z kulturowym.
  5. Dziewczyna zapłaciła ciężki szmal za urlop w ciepłym kraju, z przyzwoitymi warunkami i zapewnionym bezpieczeństwem.
  Nie pojechała sobie zwiedzać nocą slamsów Kairu, ale do bezpiecznego ośrodka wypoczynkowego.
  Psim obowiązkiem organizatora było zapewnienie jej bezpieczeństwa.

  6. Na marginesie, wyjazd miał być prezentem urodzinowym dla narzeczonego, który jednak nie poleciał z nią z uwagi na mniejszy niż PÓŁROCZNY okres ważności paszportu.
  Zdarza się, że przypomnę pozostawienie przez rodziców dziecka na dwie godziny na lotnisku, aż przyjechała babcia, gdyż okazało się, że jest problem z jego paszportem.
  Oczywiście świnie z obsługi lotniska zrobiły z tego aferę na cały kraj – ale to inna sprawa.
  7. Narzeczony opublikował w sieci nagranie rozmowy telefonicznej z dziewczyną, co wzbudza kontrowersje,
  Tu jednak działał chyba prawidłowo, bo inaczej pies z kulawą nogą, a zwłaszcza władze państwa teoretycznego nie zainteresowałyby się sprawą, przy czym taka publikacja zapewnia mu również bezpieczeństwo przed obcymi służbami.

  8. Roboczo prokuratura państwa teoretycznego przyjęła wersję o depresji dziewczyny.
  Dopiero po włączeniu się do sprawy Rutkowskiego założyła morderstwo – znamienne.

  9. Egipt w dużym stopniu żyje z turystyki, też w poważnym stopniu polskiej.

  Konieczne działania:
  1. Ponieważ zachodzi podejrzenie, na podstawie relacji innych turystów, także z innych okresów, że
  polskie turystki były odurzane i gwałcone, z Polski po ciało dziewczyny powinni polecieć polscy śledczy z żądaniem udostępnienia im udziału w czynnościach śledczych na miejscu, a ciało powinno zostać jak najszybciej przywiezione do Polski i zbadane.
  2. Z uwagi na powyższe, polskie SS powinno się rozejrzeć na miejscu, bo może sprawa jest tam znana, i tylko nieświadomi turyści o niej nie wiedzą.
  3. W Egipcie polscy śledczy powinni mieć możliwość brania udziału w przesłuchaniach i zadawania pytań.
  4. W przypadku odmowy ze strony władz Egiptu, należy przyjąć najgorszą z punktu widzenia Egipcjan wersję i ją rozpowszechnić.
  5. Jeżeli poszlaki będą wskazywały na morderstwo, odurzenie czy gwałt, należy rozpętać nawałnicę medialną w celu zniechęcenia polskich turystów do wyjazdów do Egiptu, tylko na poważnie, a nie teoretycznie.

  Chyba, że władze egipskie wykryją sprawców i skażą ich, jak za morderstwo.

  Ale to, gdybyśmy mieli coś więcej niż Ch, dupę i kamieni kupę.

 22. Ola said

  co to znaczy : – polroczna waznosc paszportu? paszport mial od niecalego pol roku? ( zastanawiajace, dlaczegoz to?) czy skonczylaby sie jego waznosc w ciagu mniej niz pol roku? Pierwszy raz slysze o tego typu problematyce. A co raz czesciej slysze o podrozach na ogol mlodych Polakow do Meksyku czy Brazylii . Pieknie, dlugi lot , troche kosztuje. Jesli to w celach
  wycieczkowych to tylko pozazdroscic. Nie jest chyba wcale tak zle w tym POPISIE na smieciowkach . Czy moze kreca tam jakies biznesiki? A to nie polecam, stanowczo odradzam , ogromne ryzyko.

 23. Boydar said

  W zapodanym przez Pana Zbigniewa YT – https://marucha.wordpress.com/2017/05/07/ruszylo-natarcie/#comment-673226 pada m.in zdanie, że „jesteśmy tak wychowani /takim pokoleniem – przyp. mój/, że wojna jest dla nas niewyobrażalna”. Nasze pojęcie o wojnie to Myszerej i WOT. Może jeszcze jakieś migawki z dziennika telewizyjnego. A Egipt to dziki kraj, tam wojna to sposób na życie. Jednych oczywiście, bo drudzy, wypada żeby zginęli. Może być i turystka z Polskim paszportem.

 24. AlexSailor said

  @Ola

  Zdecydowana większość państw wymaga przy wjeździe ważności paszportu na określony czas co najmniej.
  Zwykle jest to pół roku.
  Np. zdarzył się przypadek na prestiżowej wycieczce lekarzy przed 2004r. do Kopenhagi promem, że tamtejsza policja po stwierdzeniu, że paszport ma ważność mniejszą niż 6 miesięcy, aresztowano kobietę na promie w porcie i zamknięto na 3 dni w areszcie, po czym odstawiono na odpływający.
  Nic nie pomogły interwencje organizatora, obsługi promu – żeby została przez te 3 dni na promie, ani rezydenta biura podróży.
  Niektórzy ludzie o tym nie wiedzą i dowiadują się np. na lotnisku.

  Co do przemytu – wiadomo czego – to chyba nie ten kierunek, z Polski do Egiptu.
  Raczej byłoby na odwrót.
  Nie rozumiem, po co te insynuacje.
  Zamiast stać murem za rodaczką, to wymyśla się różne zniesławiające historie.
  Chyba jako jedyny naród mamy taką przypadłość.

  UCZMY SIĘ, może nie od „starszych” i „mądrzejszych”, ale w tym przypadku na pewno mądrzejszych, „jakby starszych braci” – używając stwierdzenia JP2.

  ZAWSZE popierają i wspierają swoich, dopóki to możliwe.
  ZAWSZE ich rodacy maja rację, a inni są „źli”, chyba że bez jakichkolwiek wątpliwości zostanie udowodnione inaczej.

  My mamy dokładnie na odwrót.
  To jest jeden z symptomów zaprogramowanej autodestrukcji.

 25. Władek said

  Co by nie było, zachowanie Egipcjan w stosunku do Polski wcale nie było lepsze od zachowania bandyckiego reżimu PiS, który bezprawnie przetrzymuje pana Mateusza Piskorskiego, gwałci jego psychikę i narusza jego cielesność.

  Gdyby nie kilka witryn, które nagminnie wracają do sprawy, w tym Szacowna Gajówka, to pies z kulawą nogą nie zainteresowałby się sprawą, a pana Piskorskiego prawdopodobnie odwiedziłby w celi „seryjny samobójca”.

 26. ... said

  „Spróbujcie wytłumaczyć młodej, asertywnej kobiecie, że gdzieś może być niebezpiecznie…”

  O tym, że u Arabów młoda biała kobieta musi uważać każdy wie.

 27. Boydar said

  No, szczególnie w getcie popierali swoich, żeby z ciężarówek nie pospadali. Wy Alex jesteście zdrowo jebnięci, jak praktycznie wszyscy z „cywilizacji morza”; tylko to nie jest żadna cywilizacja.

  Przykład getto to ekstremum. Normalnie żydzi wspierają swoich, zwłaszcza Izrael, bez względu na obywatelstwo.
  Skąd wzięła się instytucja sajanów?
  Admin

 28. Marucha said

  Re 24:
  Zamiast stać murem za rodaczką, to wymyśla się różne zniesławiające historie.
  Chyba jako jedyny naród mamy taką przypadłość.

  Dokładnie, Żeglarzu. Dokładnie.
  G. wiemy, ale gnojem lejemy.

 29. Marucha said

  Re 26:
  Złe rzeczy zdarzają się tylko innym, ale nie nam.

 30. siu said

  Re 22 Ola:
  Pewnie paszport miał ważność krótszą niż pół roku, wtedy na lotnisku wopista cię nie przepuści. Jest taki wymóg że paszport musi mieć ważność dłuższą niż pół roku od daty wylotu – w razie jakbyś uległa wypadkowi i leżała za granicą w szpitalu. Paszport w tym okresie nie może stracić ważności. Taki wymóg.

  Swoja drogą – wymóg dziwaczny. Nie powinno być żadnych problemów z przedłużeniem paszportu albo nawet wydaniu tymczasowego przez polską placówkę konsularną w takich przypadkach.
  Admin

 31. Ola said

  Re30 ,Siu
  rozumiem, ale biuro podrozy sprzedalo wycieczke nie widzac paszportu i jego waznosci?

  ——
  To chyba nie ich obowiązek.
  Admin

 32. Boydar said

  Trochę Pana Gajowego znam, trochę, akurat tyle co mi potrzeba. I wiem, że Gajowy wie, że wszystkie pogromy żydów wywoływali zawsze żydzi. doskonale przewidując jaki będzie los „tamtych”. Także curiosum II WŚ. Popierają, owszem, ale tylko wtedy gdy unym to pasuje. A że im często pasuje, to można odnieść wrażenie, że często popierają. Akcje Mossadu nie były żadnym odwetem tylko demonstracją co potrafi Mossad. Pokazanie „tego” zarówno „swoim” jak i gojom. Nawet osiedlanie żydów w Gazie nie jest działaniem prożydowskim, wręcz przeciwnie. Oni mają inklinacje do gazu w genach. Tak jak Alex do syjonizmu.

  Nic nie jest w 100% jednoznaczne. Faktem pozostaje, iż Polacy są na ogół niesolidarni i daleko im do starszych braci Jana Pawła II.
  Admin

 33. Boydar said

  Niesolidarni ? Można to nazwać i tak. Owa niesolidarność u Polaków z reguły zaczyna się od „ale z niego (z niej, z nich) kawał chuja, nie ma kogo żałować”. Niesolidarność jest dopiero potem. Czy taka ocena jest prawdziwa, nie mnie sądzić, w wielu przypadkach na pewno. Poza tym spektakularne przypadki „niesolidarności” Polaków były i są starannie wyreżyserowane przez zupełnie niepolską kadrę, i to się nagłaśnia i to eksponuje. Ale ja wiem, że Pan Gajowy to wie lepiej ode mnie 🙂

 34. AlexSailor said

  @Marucha ad 28

  „G. wiemy, ale gnojem lejemy.”
  Po swoich lejemy. W interesie obcych.
  To jest kod autodestrukcji.

  Przypomnę pobicie przez zorganizowanych meksykańskich kadetów, Polaków broniących zaczepianej w sposób kryminalny Polki lub zamordowanie Pol\ki przez zdziczałego araba w Niemczech.
  Jakie komentarze były.

  Albo sprawę zamordowania kierowcy tira, który walczył do końca, by ludzie nie zostali rozjechani.

  Taka gnojówa leciała z komentarzy rodaków przeciw poszkodowanym, że ręce opadały.

  Nie chcę już kończyć zwyczajowym: MAMY POZAMIATANE.
  Sami się pozamiatamy.

  Wszyscy trzymają się razem i wspierają.
  Rosjanie, Niemcy, Anglicy, Wietnamczycy, Turcy, Czesi, „Litwini”, nawet bez wykształconej wspólnoty narodowej ukry.
  O Czeczenach, czy Kurdach, i podobnych tylko wspomnę.

 35. Władek said

  „Wszyscy trzymają się razem i wspierają.
  Rosjanie, Niemcy, Anglicy, Wietnamczycy, Turcy, Czesi, „Litwini”, nawet bez wykształconej wspólnoty narodowej ukry.
  O Czeczenach, czy Kurdach, i podobnych tylko wspomnę.”

  To są właśnie efekty zażydzenia Polski przez frankistów. Odkąd żydzi dostali polskie nazwiska, stali się „chrześcijanami”, zaczęli udawać polskich patriotów, a nawet pouczać rdzennych Polaków na temat patriotyzmu, czy wręcz w imieniu Polaków zaczęli wywoływać krwawe powstania i rewolucje, odtąd największym wrogiem Polaka stał się „nowy polak”. Nowi polacy z czasem rozpuścili się pośród rdzennych Polaków i tylko nieliczni wiedzą jeszcze skąd się wzięły polskie nazwiska typu frankijskiego. W genach wciąż jednak pozostają wzajemna niechęć i brak zaufania.

 36. Inkwizytor said

  27 lat to chyba człowiek powinien być już świadomy swoich czynów. Współczuję rodzinie ale wg mnie ąa idiotami pozwalając kobiecie samej lecieć do muzułmańskiego kraju, a jej narzeczony czy tam partner to zwykła piz*a a nie mężczyzna

 37. Boydar said

  Czemu zaraz zwykła piz*a; raczej zwykłny alfons.

 38. AlexSailor said

  @Władek

  BZDURY.
  Bo powinno działać akurat na odwrót.
  Ludzie w przypadku zagrożenia dbają o swoją grupę.

  Na marginesie dodam, że „żydowanie” (©Ja) niczego, poza dezinformacją, nie daje.

 39. Marucha said

  Re 33:
  Panie Boydar, może mi Pan wierzyć…

  Znam przypadki, w których Polacy okazywali wobec siebie już nie tylko brak solidarności, ale zwykłą, skurwysyńską wrogość NICZYM NIE SPROWOKOWANĄ. Podstawianie nogi ludziom zupełnie nieznanym, szkalowanie osób których nigdy nie widzieli.

  Nie było tam żadnych Żydów ani Portugalczyków, którzy by judzili.
  Było polskie qrestwo. Bezinteresowne qrestwo, które jest qrestwem dla samej przyjemności bycia qrestwem. Nie spotkałem czegoś takiego w innych grupach etnicznych.

 40. klawisz said

  Celowe uchylanie się od konstytucyjnych obowiązków urzędników Ambasady RP powinno być surowo ukarane. Informacje dot. tego personelu jakie

  Jaki był los naszych obywateli,ilu z nich nie wróciło do Polski,kto za to odpowiada i kto w tej Ambasadzie pomylił służbę Polsce z biznesem?

  Od 2008r. setki Polaków proszących o pomoc w obszarze działań tej Ambasady zostało porzuconych, zbytych, pozostawionych na pastwę bandytów.

  Zamieszczam link,aby wszyscy zainteresowani zakończeniem procederu porywania, mordów młodych kobiet wiedzieli;kto-co http://www.kair.msz.gov.pl/pl/ambasada/stuktura_i_personel/

  Uwaga.@MSZ_RP Michał Murkociński.Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Arabskiej Republice Egiptu,Republice Sudanu i w Państwie Erytrea

  Omar Abi Issa w znajomych miał według informacji i screenów dostępnych w sieci (min na tweeterze: https://twitter.com/GMesserszmidt ) na Facebooku zanim ich ukrył na FB – Michała Rostkowskiego (tego, który nagrywał rozmowę Magdy z Marcusem), samego Marcusa (Markusa) oraz Mahmouda Khairy (czyli REZYDENTA).

  Omar Abi Issa to syn Wrocławskiego Imama Ali Abi Issa oraz polki Iwony Abi Issa.
  Do potwierdzenia tutaj – wywiad z jego Matką gdzie mówi o synu (Omar) oraz mężu (Ali).
  https://chidusz.com/dlaczego-pani-te-chuste-nosi/
  a tu na Wikipedii info o jego ojcu:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ali_Abi_Issa

  Ojciec jest dyrektorem Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w RP.

  Instagram omara: https://www.instagram.com/omar.abiissa/ oraz jego login na snapchat „omar.wroc”

  #magdazuk #magdalenazuk #egipt #csiwykop

  Morderstwo „samobójstwo” Karoliny Kaczorowskiej z Wrocławia przyjaciółki Markusa Włodarskiego

  Twórczość Macieja Solczaka
  Markus Włodarski syn redaktora Gazety Wyborczej

  http://www.wykop.pl/wpis/23934589/byc-moze-kolejna-poszlaka-omar-abi-issa-w-znajomyc/

  GrzegorzMesserszmidt‏ @GMesserszmidt 13h13 hours ago

  Osobisty fryzjer Markus Włodarski Pierwszej Damy Wrocławia Dutkiewicz i jej Dworek. Resztę powiedzą Wam wrocławskie wiewiórki😎#MarkusT

  https://twitter.com/GMesserszmidt/media

 41. Boydar said

  Zgodnie z Pańską teorią, każdy kto ma wspólnego przodka, w tym przypadku Polaka, jest Polakiem. O reszcie posiadanych genów, przezornie się Pan jeszcze nie wypowiadał.

  Tak, jestem popierdolonym Chachłem neofitą. Nie tylko Chachłem zresztą. I bardzo mi się bycie Polakiem podoba. Z całym dobrodziejstwem inwentarza.

  ——
  Posiadanie polskiego przodka, czyli polskich genów, niczego nie determinuje.
  Admin

 42. klawisz said

  03:20 – Magda spogląda w swoje prawo w stronę rezydenta/grupy (znów jak by się upewniając czy ma wolną drogę)
  03:21 – patrzy prosto w kamere i palcami rąk pokazuje chyba litere „m” (?) lub „znak stosunku” (?) (w prawej ręce łączy kciuk i palec robiąc z palców szpare a palec wskazujący lewej ręki wsówa do środka) według mnie to praktycznie na bank druga opcja – „znak stosunku/penetracji”
  03:24 – słychać w tle jak ktoś coś mówi po arabsku i dziewczyna się rozprasza przestaje pokazywać i spogląda w dół (opuszcza głowe)
  03:27 – na momęt magda znów coś pokazuje palcami i zerka prosto w kamere (jak by chciała powiedzieć – patrz!), tu już bardziej wygląda jak by znów pokazywała literę „m” (?) choć może to być również znak penetraci tylko inne ułożenie palców (?) albo może pokazuje pośladki (?) (może to dalsz część pokazywania? w pierwszej pokazała penetracje a tu w drugiej pośladki? – moja dywagacja: może chce pokazać że została zgwałcona w pupe? albo coś całkiem innego co może tylko zrozumieć ten jej markus? na pewno coś pokazuje palcami.

  http://www.wykop.pl/wpis/23933283/wrzucam-troche-od-siebie-chlopak-sie-pyta-ale-co-r/

  OstrzeSprawiedliwosci
  @anonimowyzpl: () – tak zaznacze to co myślę że leci z filmu porn, zaczyna się od tego:
  05:43 – Schłychać kliknięcie klawisza myszki/lub laptopa ten dźwięk jest bardzo czysty jak na jakość filmu więc albo ktoś klika w Egipcie tuż przy telefonie, albo to klika ktoś w PL ktoś obok Markusa i po chwili męski głos „dawaj”() (jak by ktoś póścił film i to dawaj już leci z tego filmu)

  i trzeba słuchać wszystko uważnie w tle nie wiem gdzie się kończy cały czas analizuję i powoli zapisuję to co wyłapię, wstawie tu ten urywek a na razie podam ci kilka check pointów np:

  05:52 – „FAJNIE?”()
  05:54 – „ZARAZ WEJDZIE CAŁY”() i odgłos kobiecy „GHGhh” () (wiecie o cb:D)
  06:32 – „PRZYTAKNIJ”() a w 06:34 KLAPS() (jak klaps na tyłek – odgłos) – „PIĘKNIE”() „NOGI TUTAJ(?)() i równocześnie odgłos SHOWUPA? wiecie ten dźwięk jak wpadają te monety czy żetonie lasce w 06:35 i równocześnie z tym dźwiękiem chyba dziewczyna mówi – „W DUPE”(?)() albo mi się wydaje tylko

  Do tego w tym samym czasie od
  06:34 – słychać szeptem jak by – „JAK WEJDZIE TUTAJ, ŁEB JEJ TYLKO OD RAZU… (?)CIACHNE(?) – nie wiem brzmi to tak jak by wypowiadał to oglądający ten film porn.

  06:36 – „NO BLIŻEJ”(?)()
  06:37 – znów dźwięk – KLAPS i „A JĘZYK? (?)JEMU(?) WPYCHASZ”() (tak to brzmi jak by odgłos klapsa i pierwsze było pytanie a drugie co ma robić, nie wiem czy na bank pada tam słow – jemu)
  06:44 – kumpel szepcze do chłopaka dziewczyny coś żeby nie wyciągał od niej bo on kuma co ona rozmawia.
  06:49 – stęknięcie dziewczyny() – 1 głos faceta = „TO DZIKUS”() , 2 głos faceta = „DAWAJJJJ”(*) (słychać dwa głosy jeden po drugim)
  06:55 – 06:55 = „MA DOŁEK, ZAŁAMUJE SIĘ, SZMATAAA(?)” lub SZMATOOO(?) (również 2 głosy jak wyżej tylko tu na przemian)

  To tak kilka checkpointów, jeszcze analizuje, być może wrzuce zmasterowaną wersje audio tego urywka. UWAGA nie jestem pewien że tak jest na 100% nie bierzcie to jako pewnik, jestem trochę zmęczony mogę coś nie dosłyszeć czy przekręcić!

  Jak mówie sprawdzę to jeszcze odsłucham poanalizuje itp. być możecoś słysze czego nie ma i na świeżo to zauwarzę (po odpoczęciu głowy)

  tylko ściągnij wersje original filmu z Magdą – http://www4.zippyshare.com/v/SWwp3zZe/file.html to podstawa, druga sprawa wrzuć to do np. VLC i podbij głośność na maksa, oraz zwiększ trochę kontrast i jasność. Ja do tego bawię się jeszcze w Adobe Audition więc najlepiej zbadać audio jakimś edytorem audio i podbić głośność w tych miejscach „gdzie dzieje się akcja”.

  anonimowyzpl

  @OstrzeSprawiedliwosci: kolejne ostre wiadomości pojawiają się na profilu https://twitter.com/GMesserszmidt

  Zaczyna to wyglądać wiarygodnie z tym co pisał wcześnij o zamieszaniu 3 chłopaków z PL w tym jednego syna europosła z PO.

  Wedle informacji z tego profilu Tweeterowego w skrócie Markusa ojciec to dziennikarz Wyborczej. Marcus pracował również na umowie-zlecenie dla agencji PR, której właścicielką jest żona Schetyny?! Zatem możliwe jest, że obracał się w towarzystwie z PO. Plus to też wyjaśniałoby skąd na ewentualnym nagraniu z gwałtu polskie zwroty.

  Ciekawy jest również ten wpis z jego profilu o kolejnym:

  http://www.wykop.pl/link/3722609/#comment-45190903

  http://www.wykop.pl/link/3722609/comment/45194535/#comment-45194535

  http://www.wykop.pl/link/3729361/#comment-45193225

  http://www.wykop.pl/link/3729361/rutkowski-uzyskalismy-dodatkowe-zdanie-z-filmu-z-ostatniej-rozmowy-magdy-zuk/

 43. klawisz said

  OstrzeSprawiedliwosci
  @kapitan-Korkoran nie to po prostu trzeci świat, podobnie jest w brazyli, miasto głownie turystyczne

  @Dreamek:

  06:01 – Magda zasłania glowę prawą ręką (od strony rezydenta/grupy), opuszcza głowę w dół lekko w lewo (swoje) i coś cichutko szepcze, najprawdopodobniej – „ZGWAŁCILI MNIE” – po tych słowach podnosi głowę i z żalem patrzy prosto w obiektyw
  06:14 – Magda bardzo cichutko szepcze – „SKRZYWDZILI MNIE” lub „KRZYWDZILI MNIE” (mając głowę i wzrok skierowaną w lewo w przeciwnym kierunku od rezydenta)
  06:31 – Magda podnosi obie ręce gładzi się po włosach od czoła do tyłu zasłaniając twarz i bardzo cicho ponawia – „KRZYWDZILI MNIE” lub „SKRZYWDZILI MNIE”, po czym natychmiast zerka w stronę rezydenta/grupy (w swoje prawo)

  (chłopak się pyta czy to ten rezydend)
  11:46 – dziewczyna mówi najprawdopodobniej „W HURGANDZIE”
  11:50 – dziewczyna znów zbliżając się do tel. mówi szeptem przez zaciśnięte zęby bardzo cicho, chyba – „GWAŁCĄ MNIE W OTWORA” – chłopak pyta znów – „TAK?, CO SIĘ STAŁO?”
  11:54 – „ZGWAŁCILI MNIE W DUPE” – znów cedzi przez zaciśnięte zęby, po czym nerwowo się rozgląda na boki
  11:57 – kolega chłopaka szepcze – „NIE WYCIĄGAJ TEGO CO…(?) WIEMY(?)”

  Jeżeli wyżej/wcześniej przetłumaczone rozmowy egipcjan są prawdziwe to wszystko by się zgadzało:
  „Mężczyzna Egipcjanin 1: „Boże, dopomóż mi z tymi zwariowanymi klientami. Ona nie chce być cicho (mówi o ofierze). Powinienem dać jej jakiegoś kutasa by ją zamknąć. Mówię ci, na samym końcu dam jej wielkiego kutasa.” (04:15 )”

  Powtarzając – „Mówię ci, na samym końcu dam jej wielkiego kutasa.” – raczej nie mówił tego na żarty i ta rozmowa była całkiem na serio, skoro Magda mówi że „GWAŁCĄ MNIE W OTWORA”/”ZGWAŁCILI MNIE W DUPE”, za pewne po tej rozmowie, gdy kamera zgasła, miała powtórkę z piekła, wygląda na to że ją grupowo cisneli pod przykrywką „pilnowania i opieki”.

  Korzystałem z tego
  Ostatnia rozmowa Magdy w Eigpcie:
  http://www4.zippyshare.com/v/SWwp3zZe/file.html (orginal)

  całą rozmowe jednak wrzucę z małym opóźnieniem muszę jeszcze raz gruntownie przesłuchać z świeżą głową.

  http://www.wykop.pl/link/3722609/#comment-45155355

 44. klawisz said

  http://www.wykop.pl/ludzie/OstrzeSprawiedliwosci/

 45. Boydar said

  W takim razie przy okazji mi to Pan wyjaśni. Bo na podstawie dotychczasowych przesłanek, mam prawo sądzić, że jeśli jakiś antenat był Polakiem to potomek jest z automatu również. Komentarz pod (41) to albo moje niezrozumienie Pańskiej intencji albo swego rodzaju novum. Rozumiem natomiast bardzo dobrze, i cały czas to podnoszę, że można być genetycznie uprawomocnionym do miana ‚Polak’, a być zwyczajnym squrwysynem po trzecim dziadku „Eskimosie”. Z przeproszeniem Eskimosów oczywiście.

  Dobrze Pan rozumie.
  Admin

 46. Wieś Rządzi Światem said

  @24 >UCZMY SIĘ, może nie od „starszych” i „mądrzejszych”, ale w tym przypadku na pewno mądrzejszych, „jakby starszych braci” – używając stwierdzenia JP2.

  Religie kształtują mentalność.

  Katolicyzm (uniwersalizm): personalizm -> indywidualizm -> liberalizm,
  Talmudyzm (religia plemienna)

 47. klawisz said

  GrzegorzMesserszmidt‏ @GMesserszmidt

  Polski ślad w sprawie dot.śmierci Magdaleny Żuk.Dziewczyna była gwałcona przez trzech młodych Polaków z Wrocławia.Jeden to syn europosła PO!

  http://www.wykop.pl/link/3725657/magda-zuk-prawdopodobnie-zostala-zgwalcona-przez-polakow/

  Artur Wlodarski redaktor GW laureat nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to właśnie tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego juź wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny we Wrocławiu.

  Karolina Kaczorowska. Tajemnicza śmierć modelki w Karpaczu
  Karolina wyjechała z grupą znajomych z Wrocławia do Karpacza 15 stycznia, by świętować tam swoje 30. urodziny. Od lat pracowała za granicą jako modelka i sporo zarabiała. Było ją stać, aby zafundować przyjaciołom wyjazd w góry. W hotelu w Karpaczu doszło do tragedii. Ciało modelki wiszące na prostownicy do włosów odkryła pokojówka. Jej znajomi wyjechali z Karpacza dzień wcześniej…

  Elżbieta Kaczorowska dobrze znała swoją córkę. – Na nagraniach słychać, jak piesek przeraźliwie szczeka. Zawsze zostawiała go u mnie, gdy wyjeżdżała. Tym razem pojechał z nią. Kochała go jak dziecko, więc gdyby chciała się zabić, na pewno nie pozwoliłaby mu na to patrzeć – spekuluje mama modelki, która nie może pogodzić się z utratą córki. – Karolinka wpadła w złe towarzystwo. Oni zawładnęli jej ciałem i umysłem. Tak, że Karolinka bardzo się ich bała i mówiła to mojej drugiej córce: boje się o bezpieczeństwo rodziców, bo gdyby od nich odeszła, to zginęliby rodzice – wyjawia matka.

 48. panMarek said

  Cała ta sprawa to podszyty głupotą „teatrzyk piątej klepki” Krysi Jandzi i nic więcej.
  Kto z taką słowiańską urodą jedzie sam do Egiptu. Czy Wy wszyscy żeście kompletnie zdurnieli przez ten feminizm, wyzwolenie kobiet i polit-poprawność? Myśleć trzeba „przed” a nie „po” śmierci.

  A co do detektywa w którym jest pokładana taka nadzieja to przypomnę, że to były zomowiec. Największym jego wyczynem było pokonanie w stanie wojennym przejścia podziemnego w Warszawie przy akademiku Politechniki Warszawskiej D.S. Riwiera zomowskim gazikiem marki UAZ. Niestety, zaklinował się nieudacznik na samym wjeździe na schodach i … wyjebali go z ZOMO.

  ——
  Panie Marek, kim by nie był kiedyś Rutkowski, to ma na swym koncie więcej sukcesów, niż Pan rozumu.
  Admin

 49. NICK said

  Gospodarz. (39).
  I, inne.
  Jasne;
  że Żydzi są bardziej zżyci i bliżej im do pszczółek.
  Dlatego od lat wieluset próbują zmieniać Naszą mentalność.
  Dość skutecznie.

  Myśląc o ich wpływach, tych wpływach, które niszczą tkankę Narodów nie bardzo znajduję takie [Narody], które im się oparły.
  Bynajmniej znacząco lepiej niż Naród Polski.

  Jakie zatem metody stosują?
  Hm; znamy.

  W Naszej Krainie, w czasach słowiańskich?
  Było by ‚po ptokach’.
  Raczej nie z Nami!

  No i Feliks Koneczny. Koniecznie.

 50. Boydar said

  Nie zgadzam się z Panem, Panie NICK’u (46)

  Brak dowodu nie jest dowodem braku. Polaków nie jest wielu; może z dziesięć, piętnaście milionów, w Polsce. To czego nauczyła ich historia, to umiejętność wtopienia się w tło. I dokładnie to robią, udają że deszcz pada. I sami są jak kałuża. Dzisiaj nikt na kałuże uwagi już nie zwraca; zresztą, wedle wytycznych, to mały i płytki akwen o niewielkim znaczeniu strategicznym.

  Jedynym niepodważalnym dowodem na istnienie Plaków są starania wroga. On wie, i prawdę zna. I wciąż nie może spać spokojnie, od tysiąca lat. I ch. mu w d.

 51. Boydar said

  No tak, Panie Gajowy, niestety tak podejrzewałem. Czyli wedle powyższego, można jednocześnie być Polakiem, Tatarem, Rosjaninem i Żydem. Nie licząc wielu innych. Czegoś tu brakuje. Albo jest za dużo. Grupa genów decydująca o określeniu świadomości rodowej jakkolwiek liczna by nie była musi być skończona.

  ——
  Bywa, że od przynależności genetycznej ważniejsza jest przynależność cywilizacyjna, panie Boydar.
  Hemar genetycznym Polakiem nie był z nijakiej strony, a przecież takim się czuł.

  I tak, można być jednocześnie Polakiem i Tatarem albo Rosjaninem. Bycie zarazem Żydem i Polakiem to jednak rzadki wyjątek.

  W ogóle wchodzimy na teren niezwykle skomplikowany… a Pan by chciał reguł ostrych jak nóż, jednoznacznych, nie pozostawiających miejsca na wątpliwości, wahania, dyskusje…
  Admin

 52. hulsz said

  ad.49 Jasne;
  że Żydzi są bardziej zżyci i bliżej im do pszczółek.
  Dlatego od lat wieluset próbują zmieniać Naszą mentalność.
  Dość skutecznie.

  Prosze sobie poczytac co wyprawiali zydzi Rozenblatt i Rumkowski ze swoimi ziomkami w getcie lodzkim a nie pisac pierdoly ze zydzi sa solidarni.Chyba w obskubywaniu innych.

  ——
  Już kurwa pisałem, że getto to były warunki ekstremalne.
  Ale jak kto chce wierzyć, że żydy same się powykańczają, to ch.. mu w d.
  Każdy polityk chce zostać żydem i się żydami otacza. Nie po to chyba, żeby mu nogę podstawiali.
  Admin

 53. NICK said

  To być może: „To czego nauczyła ich historia, to umiejętność wtopienia się w tło. ”

  Lubelaku.
  Napisałem „dość skutecznie”. Delikatnie napisałem by nie drażnić. Niektórych.
  Napisałem: „próbują zmieniać Naszą mentalność”.

  „Jedynym niepodważalnym dowodem na istnienie Plaków są starania wroga. ”
  Tak.
  [No, może nie jedynym.]

  Ten akapit zaś: „Myśląc o ich wpływach, tych wpływach, które niszczą tkankę Narodów nie bardzo znajduję takie [Narody], które im się oparły.
  Bynajmniej znacząco lepiej niż Naród Polski.”
  To wie Pan. Dyskusja ma być. Nawet z Panem Maruchą.
  No, bo tacy źli, obleśni, bez cech pozytywnych; hm….. . Polacy… .
  A SĄ?!?

  [Ale, historia jest pisana i kłamana i mordowana piórem i czynem.
  Czyim?
  Eskimosi są zbyt daleko. Czyli kto?
  Retorycznie.]

  Wrogowi zatem? Jasne: „I wciąż nie może spać spokojnie, od tysiąca lat. I ch. mu w d.”

  Tyle.

 54. NICK said

  P. Hulsz. Pan nie zrozumiał.
  Czytaj Pan dalej.
  Gajówkę.
  Wtedy, może… .
  Wyławianie zdań pojedynczych do niczego nie prowadzi.

  Nawiasem. Będąc dość stałym bywalcem acz mało systematycznym; nie może Pan powyższych wniosków wyCIĄGAĆ.

 55. NICK said

  Hemar.
  Kilku innych.
  Kilka tysięcy… .

 56. Boydar said

  „… reguł ostrych jak nóż …” – Pan Gajowy

  Jeżeli coś da się kroić, to ostry nóż najlepszy. Tylko czy to o czym rozmawiamy, da się …
  Hemar to bardzo dobry przykład, moim zdaniem Makuszyński nie gorszy. Więcej dla polskości polskich Dzieci to może Konopnicka uczyniła. A może nie.

  Rzecz między nami sprowadza się do rozgraniczenia „Polak genetyczny” a „Polak mentalny”. Kiedy ludzie zaczynają mieszać, już są w dupie; im dłużej i mocniej tym głębiej.

  Jeśli stoi w Piśmie że „nie ma już Greka ani Żyda”, to jakaś wskazówka co do oceny i relacji być to musi. Nie oznacza ona dla mnie braku rozróżnienia, nawet Pan Gajowy raczył był swego czasu stwierdzić, że nie każdy Żyd to sq… ale prawie każdy sq… to żyd. Oni są jacy są. Mają wystarczająco dużo cech identyfikujących nieprzystawalność do cywilizacji aby kierowanie się genetyką było niezbędnie konieczne. Choć w przypadku wątpliwości kto zacz i o co mu biega, warto w majtki zajrzeć albo nawet tylko powąchać.

 57. Marucha said

  Re 56:
  Nie, Panie Boydarze.

  Sprawy narodowości są bardzo skomplikowane. Przynależność genetyczna, mentalna, subiektywne a obiektywne poczucie przynależności, lojalność, zwyczaje, kultura, religia… to wszystko tworzy mozaikę zachodzących na siebie elementów, co gorsza zmieniających w czasie swój kształt, kolor i położenie.

  Nie można człowieka wsadzić do tomografu, poprzepuszczać przez niego prądy i fale, by potem orzec: „45% Polak genetyczny, 93% Polak mentalny”.
  Jesteśmy skazani w dużej mierze na wnioskowanie w sytuacji niepełnej informacji, na domysły, na intuicję. Co nas może czasami zmylić. Bo gdyby było inaczej, zdrajców identyfikowalibyśmy już w przedszkolu.

 58. Boydar said

  Dlatego (56) ja wstrzymuje się od dalszych dywagacji, na razie. Wiele razy przez wiele lat nawet, czekałem aż zdarzy się coś, co potwierdzi doświadczalnie moją rację, w różnych kwestiach. Na dużo się doczekałem, na kilka jeszcze nie. Póki co, wychodziłbym od znacznie prostszej w praktyce identyfikacji bożego człowieka; znaczy się takiego, z którego Bóg się cieszy, a nie płacze. Na pewno będą wśród takich Polacy. A innym życzę z całego serca. Każdy po tej stronie barykady to jeden mniej po tamtej.

  Dziękuję Panu Gajowemu za cierpliwość.

 59. Greg said

  Cała ta sprawa to jest ,,pikuś” w porównaniu z tym.
  .https://www.youtube.com/watch?v=wwSz5X0VRII
  .https://www.youtube.com/watch?v=iuS7zBdw0BU

 60. hulsz said

  Już kurwa pisałem, że getto to były warunki ekstremalne.
  Ale jak kto chce wierzyć, że żydy same się powykańczają, to ch.. mu w d.
  Każdy polityk chce zostać żydem i się żydami otacza. Nie po to chyba, żeby mu nogę podstawiali.
  To moze najlepiej wszyscy stanmy sie zydami.

  Droga wolna, panie Hulsz.
  Mnie to już nic by nie dało 🙂
  Admin

 61. NICK said

  Przeczytałem.
  Niech się nikt!!!
  Nie boi.
  Co, za Prawdą.
  Stoi.
  Wiara niech się nosi.

  Może… .
  Wam?
  Przykłosi… .

 62. NICK said

  Posiadanie polskiego przodka, czyli polskich genów, niczego nie determinuje.
  Admin.

  ???

  W szczególności nie determinuje lojalności wobec państwa polskiego, polskiego narodu, Kościoła itd.
  Admin

 63. Boydar said

  Gdyby ktoś mnie zapytał, to nie użył bym określenia ekstremalne tylko szczególne. Prawie to samo ale to zależy od kontekstu. Ekstremalne były by wtedy, gdyby się zdarzyły (tak jak wypadek przy pracy albo niespodziewana ciąża). Getto warszawskie natomiast zostało STARANNIE WYPRACOWANE. Wprawdzie nie ono jedno ale mówimy właśnie o nim.

 64. AlexSailor said

  @Wieś Rządzi Światem

  „Katolicyzm (uniwersalizm): personalizm -> indywidualizm -> liberalizm,
  Talmudyzm (religia plemienna)”

  Sralizm a nie uniwersalizm.
  Zgrabne słówko, dorobiona głupia ideologia, namieszane w pałach, i już samo leci.

  Włosi, Hiszpanie, Portugalczycy, Austriacy, częściowo Niemcy, no i kiedyś częściowo France, GDZIE MIELI UNIWERSALIZM.
  Rżnęli i obrabiali wszystkich do okoła czyniąc niewolnikami, rabując co się da i nie da.
  Ale dla głupich jest uniwersalizm.
  No i nawet, co ma wspólnego nawet „uniwersalizm” z notorycznym popieraniu obcych, zawsze i wszędzie.

  A, jakże (skleroza), zapomniałem o UNIWERSALIZMIE braci w wierze – Krzyżaków.

  Jakbym miał kogoś podbić, ograbić go ze wszystkiego, zrobić niewolnikiem, ale nie byle jakim, tylko takim, co się sam pilnuje i daje duże dochody, to właśnie takie brednie bym wymyślał i starał się zaaplikować kandydatom do podbicia.

  Se weź Pan i poczytaj Pismo Święte, natchnione, kanoniczne, będące podstawą naszej wiary, podstawą do Nowego testamentu – Księgi Mojżeszowe.
  One nie są podstawą talmudu, czy judaizmu, ale są podstawą Katolicyzmu i poprzedzającej ją religii, czy raczej wiary w Boga Jedynego.
  Jest wyraźnie napisane, że jest to krzew, korzeń, na którym zaszczepiono chrześcijaństwo, w tym katolicyzm.

  Nawet teraz co mądrzejsi wskazują na „porządek miłości” (co za głupia nazwa).
  Najpierw kochamy najbliższych i tych, których nam obowiązek nakazuje (czytaj ich interesów pilnujemy) – rodziców, dzieci, rodzeństwo, małżonka, później dalszą rodzinę (ach ten rozpad rodów, tragedia chyba największa po Potopie).
  Potem sąsiadów, kolegów, swoje otoczenie społeczne i terytorialne (bo wiążą nas naturalne więzy), następnie swoich z regionu (teraz się rozmyło – raczej celowo), później z rodu rodów – nad rodu – Narodu (nie o genetykę na tym poziomie chodzi już).
  Później wspólnota polityczna, jak obywatele własnego państwa, kolejno grupy językowej lub kulturowej (Słowianie, łacinnicy – nam się rozjeżdża).
  W końcu wszyscy Europejczycy czy też biali (znowu się rozjeżdża celowo).
  Na to wszystko jeszcze nakładamy współwyznawców posługujących się naszym światopoglądem i etyką.
  Kolejno dalej, jacyś neutralni Indianie, Chińczycy, Japończycy, murzyni, a dopiero na samym końcu wrodzy nam muzułmanie.

  I tak, jak nie wolno matce i ojcu ani dzieciom stawać przeciw komuś z rodziny, tylko powinno się wspierać rodzinę, tak samo trzeba zawsze stać za swoim narodem czy współobywatelami nawet.

  A „uniwersalizm” to niech sobie stosują ci, którzy to i inne brednie wymyślili, stosują u siebie.
  Najlepiej na wyspie.

 65. AlexSailor said

  @Nick

  „No i Feliks Koneczny. Koniecznie.”

  Taaa.
  Platon, Arystoteles, Sokrates, Kartezjusz, Schopenhauer, Marks, … .

  Z Koniecznego można korzystać, jak z zasobów, ale nie traktować jak wyrocznię, te jego produkcje.
  Dużo wniósł, dużo zjawisk opisał, ale bez przesady, świat idzie dalej, co było 100 lat temu, dziś jest tylko wspomnieniem.
  Zmienia się wszystko, tak jak węgiel i bryły rud stali nie walają się już na polach wyzbierane, tak gdzie są dziś opisywane cywilizacje i jak funkcjonują na jednym terytorium np. łacińska, żydowska, bizantyjska, turańska i arabska???
  A co z nowymi cywilizacjami, jak polska, której Konieczny niestety nie zauważył?

 66. AlexSailor said

  @Marucha

  Bo znowu temat jest ważny.
  Proszę zauważyć, że jeżeli ktoś miał pradziadka żyda, to już według nawiedzonych jest żyd i koniec.
  Natomiast, jeśli miał pradziadka, dziadka, babkę, nawet ojca czy matkę, Polaka, to nic nie znaczy i jest traktowany jako Niepolak.
  W ten sposób buduje się na siłę obóz przeciwny wpychając do niego swoich ludzi.
  Oczywiście do tego jeszcze potrzebne jest duraczenie we własnym obozie, żeby wydawał się wyjątkowo nieatrakcyjny (np. propaganda wszelkich klęsk bez żadnej korzyści).

  Dlatego, przy całej świadomości sprawy (wie Pan, ja wiem – nie ma czasu powtarzać), uważam, że „żydowanie” ©ja, jest wielce szkodliwą rzeczą powodującą dezinformację.

 67. Lara said

  Re 64
  Czy oglądał Pan nagrania z monitoringu wizyjnego w szpitalu?
  Nie pozwalała dopuścić do siebie żadnego z sanitariuszy.
  Widać było, jak dramatycznie broni się przed jakimkolwiek kontaktem z mężczyznami.
  Tę kobietę bardzo tam skrzywdzono. Niewyobrażalnie.
  Myślę, że to był opisany w tekście taharrush jamai.
  To co podają Egipcjanie jest niespójne, infantylne.
  Dobry wywiad szybko by ustalił, co się tam wydarzyło. Ustaliłby sprawców.
  I to byłby najlepszy sposób na załatwienie tej sprawy: cichy, dyskretny, skuteczny.

 68. Marucha said

  Re 66:
  Jest rzeczą zdumiewającą, iż wielu ludzi, którzy odkrywają w sobie żydowskie, nawet dość odlegle korzenie,- stają się Żydami. To fakt raczej znany. Nie wiem, czym to tlumaczyć, a Lucyfera nie chcę pytać.

  Co zaś do korzeni polskich – to wszystko zależy od tego, jak bardzo po polsku myśli ich posiadacz. Polacy na ogół są dumni, gdy w kimś znanym je odkryją i lubią to podkreślać.
  Oczywiście chodzi o POLSKIE, a nie żydopolskie, korzenie.

 69. AlexSailor said

  ad 67 @Lara

  Ona mogła ich traktować na tym korytarzu, jak oprawców i nie wykluczone, że w części nimi byli.
  Dziewczyna ucieka bardzo sprawnie, i nie rozumiem, dlaczego tak agresywnie na nią się rzucają, i w dziwny zaiste sposób obezwładniają trzymając we trzech za nogi i pod ramiona.
  Przedtem jeden z nich siada niemal na niej, a na dodatek nie są odziani w szpitalne stroje personelu.

  Co ciekawe, dziewczynie NIE ZROBIONO w przypadku tak dziwnego zachowania podstawowego badania krwi (nie zabezpieczono próbek), w tym testu wstępnego na substancje narkotyczne, co byłoby konieczne w przypadku odtrucia.
  Testu za kilkadziesiąt złotych.

  Kolejna sprawa.
  Czy w tym szpitalu był jakiś tłumacz?
  Czy po prostu robili z nią jakieś rzeczy, a ona nie wiedziała czy to dalszy ciąg, czy może chcą ja rozebrać na części?

  Moim zdaniem, w szpitalu co najmniej zaszczuli ją ułatwiając morderstwo.

  Tego dnia zginęła też – podobno wyskoczyła przez okno również – jakaś niemiecka dziewczyna.

  Za dużo tu przypadków.

 70. Marucha said

  Nie wiem, co się tam stało.
  Wiem jedno: BOJKOT Egiptu przez turystów. Totalny bojkot.
  O ile Januszy jeżdżących do Hurgady i pokazujących w domu zdjęcia stać na takie poświęcenie…

 71. Lara said

  Re 69

  Dziczyzna.
  Proszę nie przymierzać do tego wszystkiego naszych standardów.
  Już wcześniej, myślę, wdarli się do jej pokoju hotelowego.
  Nękano ją kilka dni. Być może substancje psychoaktywne też weszły w grę. W każdym razie dostała rozstroju nerwowego.
  Próbowała się ratować. Ten telefon do narzeczonego. Był przecież jakiś lot dla niej.
  Potem (szpital) mogła liczyć tylko na siebie. Tak sobie tłumaczę jej opór wobec sanitariuszy. Dziwny personel, jak Pan mówi – bez fartuchów.
  Myślę, że ją mogła uspokoić tylko inna kobieta. A nie przy było przy niej żadnej kobiety.
  To wszystko jeden wielki skandal.

 72. AlexSailor said

  @Marucha

  Działa mechanizm przeze mnie wskazany.

  Wypychanie spośród Polaków i wpychanie do obcych (nie tylko żydów, też np. ukrów, dużo mniej – ale też Niemców, Rosjan).

  No i obróbka.
  Nikt nie chce być wśród przegranych ciamajd chwalących się wypinaniem zadu na kopniaki całego świata, na dodatek samolikwidujących swoje państwo.

  A z drugiej strony sprawnie, choć nieetycznie działające małe państwo, o całkiem sporym znaczeniu,
  może nie za bogate, ale z bardzo silną armią, dobrze zorganizowane, bardzo sprawnie działające służby.
  I niczego nie trzeba zmieniać, można żyć w Polsce w części korzystając.

  I najważniejsze – z posuniętą do absurdu solidarnością „plemienną”.
  W cudzysłowie, bo jakie tam to plemię, mieszanka.

  Tu wypycha, tam przyciąga, perspektywy mamy takie, że „nas nie będzie”.
  Nie dopatrywałbym się tu jakichś działań demonicznych za bardzo.

  Po prostu atrakcyjność perspektyw, której potrafią oprzeć się chyba tylko rzeczywiście wierzący katolicy.

  Gdyby Państwo Polskie tak działało, jak małe azjatyckie, to znalazłoby się z 20 milionów obywateli Ukrainy czujących się Polakami, z połowa obywateli Białorusi, tyluż Litwy, a nawet wielu na Łotwie, Estonii, Rosji, czy w Kazachstanie.
  A jakżeszby się kilkanaście milionów Niemców nagle czuło związanych z Polską, itd.

 73. Lara said

  Re 70

  Zgadzam się. Bojkot Egiptu.
  Nagłośnienie ze strony polskiej tej sprawy.
  Ona nie może im ujść na sucho.

 74. Andrzej BR said

  A cóż innego poza demonicznego, można poczytać u AlexSailor?

  Ładny ptaszek, niech fruwa . . .

 75. Marucha said

  Re 72:
  Oczywiście, Polska – zanim stała się eurokundlem i popychadlem – miała dużą siłę przyciągającą zarówno dla Białorusinów, jak i dla Rusinów.
  Teraz sprawa jest przegrana.

 76. Boydar said

  Trzeba nam wysokie napięcie do dupy podłączyć 🙂 (WT-100)

 77. AlexSailor said

  @Marucha

  „Wiem jedno: BOJKOT Egiptu przez turystów. Totalny bojkot.”

  Ja inaczej na to patrzę.
  Niezależnie od ostatnich wydarzeń, trzeba być albo wielkim entuzjastą-miłośnikiem egiptologii starożytnej, albo nierozsądnym, wydając pieniądze napędzające gospodarkę ludzi nam programowo wrogich (uniwersytet w Kairze jest rozsadnikiem agresywnego islamu), którzy marzą o tym, by zrobić z nas niewolników, a naszych braci Koptów prześladują straszliwie porywając kobiety, zabraniając zajęć innych niż grzebanie w śmieciach i w ogóle dyskryminując na 1000 i 1 sposobów z paleniem kościołów starszych niż tysiąc lat, przybijaniem do drzwi, biciem ogólnym, itp.

  PO CO WYDAWAĆ TAM WŁASNE PIENIĄDZE.
  No chyba, że ktoś jest wielkim entuzjastą egiptologiem.

  Dalej.
  Jeśli już tam jeździć, to po to, żeby zasilić tamtejszych Koptów, żądać wręcz obsługi koptyjskiej w
  hotelach, a jak nie, to mamy was gdzieś.

  Przecież są piękne Wyspy Kanaryjskie, Madera, Hiszpania, dalej Grecja, a dla egzotyki Bułgaria, przepiękne rumuńskie Karpaty, Gruzja, Rosja jest nad Morzem Czarnym, Kreta, Cypr, Malta, Sardynia i Sycylia.

  A przecież to tylko te najbliższe i ciepłe kraje.
  Latem fantastycznie jest na Łotwie, Szwecja i Dania posiadają fantastyczną wręcz przyrodę.
  No drogo trochę, ale nie aż tak.

  Piękna i ciekawa jest też nasza Polska, tylko droga i z kapryśną pogodą.

  Co do bojkotu, to w kontekście tego co napisałem, każde państwo wykorzystałoby nieszczęsne wydarzenie, żeby zniechęcić własnych obywateli do wyjazdu do Egiptu i zachęcić do wydawania pieniędzy w Polsce.
  Ale jak ktoś jest tak głupi, że nalicza opłaty za oddychanie, to cóż.

 78. Wieś Rządzi Światem said

  Oczywiście, że bojkot Egiptu, nawet jeśli jedyną ich winą byłyby te rozmowy jakie słychać w tle nagrania. To jest działanie głęboko moralne i etyczne.

  Całkowie niekatolickie z resztą, bo oparte o odpowiedzialność zbiorową.

  Nie pierdol.
  Admin

 79. Kwal said

  Malta tak. Piękna wyspa byłem tam już trzy razy i będę kolejne. Malta to jedno wielkie muzeum…ale drogie. W tym roku zauważyłem, że było więcej ciapatych niż w latach poprzednich !

 80. AlexSailor said

  ad 75 @Marucha

  Przyciągała także Rosjan, niektórzy się u nas osiedlili na stałe.

  Jeśli jednak Polacy sami rozpoczęli likwidacje państwa w przez głosowanie za wstąpieniem do Eurokołchozu, a później wybierali w kolejnych wyborach tych, którzy bezprawnie (o jak dobrze, że nie było referendum i jest to bezprawie) zlikwidowali formalnie państwo polskie przygotowują, ratyfikując i podpisując TL, no to mamy, jak mamy.

  To jest jeszcze jedna kwestia.
  Nie może być atrakcyjne państwo, które się kurczy, prowadzi wyłącznie defensywną politykę.
  W Polsce nie ma niemal żadnych dążeń do odzyskania utraconych w wyniku najazdu województw Lwowskiego, Wołyńskiego, Tarnopolskiego, Stanisławowskiego, Poleskiego, Nowogródzkiego i Białostockiego.
  Choćby.
  Nie ma żadnych dążeń do uzyskania odszkodowań za II WŚ.

  Za to są najwyższe w Europie podatki (łącznie z ZUSem i innymi opłatami), najgłupsza biurokracja, … .
  Nie już nie będę dalej wymieniał.

 81. AlexSailor said

  @Kwal

  Myślę, że lepiej raz na dwa, trzy lata pojechać na Maltę, Maderę, Kanary czy Karaiby, niż co roku zasilać wrogich nam ludzi, patrzących na nas z pogardą.
  Wyjątek: entuzjaści-egiptolodzy.

 82. Wieś Rządzi Światem said

  @64 Pokazałem tylko jak religie kształtują mentalność ludzi. Żydzi mają mentalności ukształtowana przez religię plemienną, podczas, gdy Polacy (którzy sa chyba ostatnim narodem pod tak wielkim wpływem religii katolickiej) odpowiadają jedynie przed bogiem i historią” .

  Więc nie dziwmy się, że gdzie dwóch Polaków tam trzy sposoby myślenia, nie dziwmy się ze tak łatwo sprzedać tu liberalne utopie itd itp. Nie dziwmy się że żaden Egipcjanin czy Żyd NIGDY nie zaświadczy przeciw Polakowi, podczas gdy Polak będzie wiecznie „poszukiwał prawdy”.

  ——
  I któż to stosuje odpowiedzialność zbiorową… czy nie ten, który ją dopiero co wyszydzał?
  Admin

 83. Wieś Rządzi Światem said

  @82 … Egipcjanin czy Żyd NIGDY nie zaświadczy NA RZECZ POLAKA [a nie – przeciw Polakowi]…

 84. Wieś Rządzi Światem said

  @78 Nie pierdol Admin

  Odpowiedzialność zbiorowa jest całkowicie niekatolicka, bo co jest winien jakiś katolik czy chrześcijanin w Egipcie, który utrzymuje swoja katolicka czy chrześcijańska rodzinę z turystów, który z tym i zadym innym przestępstwem nie ma nic wspólnego? Nic nie jest winny i karanie no z punktu widzenia katolickiego jest co najmniej nieuzasadnione, na pewno niemoralne, nieetyczne albo jest po prostu grzechem.

  Tak po prostu jest.

 85. Wieś Rządzi Światem said

  @82 Kto i co wyszydzał skoro mam się odnosić?

 86. Marucha said

  Re 85:
  Albo Wieś ma krótką pamięć, albo sama nie wie co pisze.

  Ale proszę bardzo, czasu mam pełno, z chęcią pokażę kto i jak potępia odowiedzialność zbiorową:
  Numer 78.
  Numer 84.

  Z kolei sam Pan stosuje odpowiedzialność zbiorową:
  Numer 82
  Numer 83

  Więcej nie będę tłumaczył.

 87. Wieś Rządzi Światem said

  @86 Chyba się nie rozumiemy. Jakiś konkretny cytat może i konkretne pytanie.

 88. Waclaw-L said

  59, Greg,

  Fakt, poruszana sprawa, to pikuś, w porównaniu z filmami Pawła Bednarza. Każda myśląca głowa, szczególnie niewieścia, wybierająca się do innego świata, winna wiedzieć co ją może spotkać. Tu mamy do czynienia z dziećmi, bezbronnymi. Mamy tu tyle mądrych głów. Może podpowiedzą co zrobić.

 89. Boydar said

  ‚trzymać ręce przy honorach’

 90. Listwa said

  @ 78 Wieś Rządzi Światem

  Wyślij swoją córcie jak masz do Egiptu nikt ci nie broni. Moralność katolicka nakłada obowiązek chronić zycie i zdrowie, a nie przejmowac sie Egiptem.
  Bedziesz jak ten narzeczony , pytał otoczoną dziewczyne po gwałtach całonocnych – no co sie stało misiu? no powiedz co sie stałao?
  Pewnie ona wykupiła wycieczke aby w Egipcie wyskoczyć przez okno.

  Sie obsrałeś.

 91. Wieś Rządzi Światem said

  @90 Przecież ty nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem.

 92. Maciuś said

  Moje trzy grosze w temacie:

  .https://youtu.be/ROAou79csaI

  http://fakty.interia.pl/polska/news-specjalny-komunikat-msz-w-sprawie-smierci-polki-w-egipcie,nId,2391425#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  .https://youtu.be/K9v9scnK3Bc

  .https://youtu.be/vptEcvndfRM

  .https://youtu.be/OI1onDejiZE

  .https://youtu.be/h2gEBJlYjVA

 93. NICK said

  To NIE jest sprawa „turystyczna”.

  Tylko szkoda kobiety.

  Tylko.
  Może tylko wykorzystana. Przez wieeelu?
  Niekoniecznie i tylko Egipcjan?

  Cytowanie mendiów, prokuratur i tzw. służb?
  Rutkowskiego zwłaszcza?

  Ten zgon wyjaśniony NIE będzie.
  Odpuszczam.

 94. 123 said

  Polak na bieżąco relacjonował na swoim profilu swe wakacje, a zwłaszcza rzeczy związane z zamachem. Kiedy po tygodniu pobytu przebywająca z nim przyjaciółka wyjechała wraz z dużą grupą Polaków, zainteresowały się nim władze hotelu i policja.

  Ozdoba trafił na policję, gdzie próbowano go zmusić do złożenia podpisu. Kolejna odmowa sprawiła, że trafił do prokuratury, gdzie zabrano mu paszport. Niestety nie mógł liczyć na żadną pomoc – nawet ambasady polskiej. Także rezydent stwierdził, że jeśli nie chce podpisać, to sam jest sobie winien. Jedynym wsparciem dla mężczyzny była jego przyjaciółka, która starała się pomóc mu ze wszystkich sił.

  Przez kilka kolejnych dni Ozdoba trzymany był w zbiorowych celach. Warunki tam panujące były tragiczne. Na domiar złego policjanci szykanowali i ubliżali Polakowi w każdy możliwy sposób. Według mężczyzny, podczas pobytu w więzieniu nie otrzymywał posiłków.

  Brak pomocy ze strony ambasady, ta tłumaczyła się dużą odległością i brakiem połączeń lotniczych. Przyjaciółce Ozdoby udzielano pokrętnych i niekompletnych informacji.

  Mimo to, udało się pomóc przyjacielowi. Kobieta poinformowała władze, że Ozdoba jest dziennikarzem, co zmieniło nastawienie policji do niego. Wtedy po raz pierwszy mężczyzna otrzymał odrobinę jedzenia. Niedługo potem Polak trafił do biura policji, gdzie puszczono go wolno, choć nie oddano paszportu ani skonfiskowanego przedtem telefonu. Powiedziano mu także, że jest „większym terrorystą niż zamachowcy, bo o zamachu nikt już nie pamięta, a ten cały czas o tym pisze”.

  Choć Ozdoba wyszedł na wolność i przeniósł się do innego hotelu, w nocy próbowano wedrzeć się do jego pokoju. Kilku mężczyzn forsowało bezskutecznie jego drzwi. Agresja, jaką się wykazywali, pozwoliła Polakowi twierdzić, że ci mają go zabić.

  Także Ukrainki, których trzymał się po przeniesieniu do hotelu, nie chciały mieć z mężczyzną nic wspólnego.

  Największy szok mężczyzna przeżył po tym, jak podzielił się swą historią z pracownikiem hotelu. Ten miał mu powiedzieć „zbyt dużo wiesz, zbyt dużo mówisz, dlatego trzymaj się ludzi, bo możesz zniknąć”. Dowiedział się także, że

  „Polacy to g*wno„, bo „nie mają za dużo kasy, by zostawić ją jako turyści”.

  W końcu Ozdobie udało się powrócić do kraju. Mężczyzna jest załamany fatalnym działaniem ambasady i rezydenta.

  Wpis skwitował „Może inni ludzie nie mają takich przyjaciół – na kogo wtedy mają liczyć, jeśli nie na swoją ambasadę?”.

  http://pikio.pl/dramat-polaka-w-egipcie-zamknieto-go-w-wiezieniu-bo-mowil-o-zamachu/

 95. Greg said

  Jak w świecie materialnym, tak i w duchowym nie ma próżni.
  Trzeba wybierać.
  Są tylko dwie opcje.
  Jakie?
  Nie muszę wyjaśniać…..co Pani Magda wybrała.
  To widać i czuć.
  Niestety, tak to się kończy.
  Przestroga?
  TAK!

 96. Lara said

  Re 95

  Pan wie, co wybrała Pani Magda? No proszę.
  Może była nierozsądna, zbyt ufna, na pewno źle wybrała kierunek podroży turystycznej, nie była chyba świadoma realiów kraju, w którym się znalazła, ale czy to są powody, by stracić życie?
  Jakże wiele osób wystawia tej młodej kobiecie swoją cenzurkę moralną. Nie znając jej. Na podstawie szczątkowych informacji, w istocie.
  Czytałam gdzie indziej pełną jadu i jakiejś mściwej satysfakcji opinię o niej innej kobiety.
  Trudno mi zrozumieć taki brak wrażliwości na cudzą krzywdę, na cudze cierpienie, którego doznała przecież nasza rodaczka w dalekim, obcym nam kulturowo kraju.

 97. AlexSailor said

  ad 92 @Maciuś

  No właśnie.

 98. AlexSailor said

  @Lara

  „Czytałam gdzie indziej pełną jadu i jakiejś mściwej satysfakcji opinię o niej innej kobiety.
  Trudno mi zrozumieć taki brak wrażliwości na cudzą krzywdę, na cudze cierpienie, którego doznała przecież nasza rodaczka w dalekim, obcym nam kulturowo kraju.”

  Jakież to nasze, swojskie, o czym Pani napisała.

  A ty koment internauty:

  „KRZAQ2 dni temu
  Może powinieneś jednak płakać, jeśli spojrzysz szerzej poza czubek swojego nosa, bo się okazuje, że jesteś obywatelem kraju, w którym:

  1) służby dyplomatyczne nie kiwną palcem w bucie w twojej obronie/dla ratunku nawet w ewidentnej sytuacji zagrożenia życia i zdrowia nie z własnej winy…
  2) biura turystyczne okłamią Cię byle wcisnąć wycieczkę za gruby szmal – choćby do piekła
  3) mają niewielką kontrolę sytuacji na miejscu, w które Cię wysyłają !w zorganizowany w końcu sposób! co kosztuje odpowiednio drożej od wyjazdu indywidualnego
  4) zatrudniają szemranych typów jako rezydentów, a nie robią tego od wczoraj i mają rozeznanie sytuacji tam na miejscu a przynajmniej powinny
  5) okazuje się post factum, że nie jest to odosobniony przypadek ale jakoś nikt się nie upomina o swoje prawa bądź jest ignorowany więc proceder trwa i eskaluje
  6) służby śledcze prowadzą sprawy wyłącznie zza biurka i tylko nadzieja w drogim prywatnym detektywie – jak nie dali rady w sprawie śmierci prezydenta to dadzą w sprawie turysty?
  7) twój paszport i organy twojego państwa nie budzą żadnego respektu za granicą, na co składa się systemowa wręcz nieumiejętność reagowania w obronie własnych obywateli utrwalana przez lata a nawet dekady
  8) co być może jest wynikiem szerszego problemu ideologicznego / społecznego / socjologicznego / socjotechnicznego panoszącej się politycznej poprawności (cenzury) ale nie jest to żadne pocieszenie”

 99. Greg said

  Pani Laro.
  Jest Pani celebrytką?
  Na podstawie zachowania, ubioru, towarzystwa w jakim obraca się człowiek, można ocenić stan ducha.
  Jestem wrażliwy na cudzą krzywdę i cierpienie.
  Całe zło tego Świata ma przyczyny duchowe.
  Próbuję tylko ostrzegać innych.
  Widać, że Pani nie ogarnia i nie rozumie tematu.
  To jest przypadłość celebrytów.

  ——
  Wydaje mi się, że p. Lara właściwie podeszła do tematu. A jest nim typowo polackie qrestwo umysłowe polegające na opluwaniu osób nam nieznanych.
  Admin

 100. AlexSailor said

  Bez wątpienia funkcjonariuszami służb konsularnych powinna się zająć prokuratura i sąd wojskowy, jak za zdradę, a co najmniej tchórzostwo w obliczu wroga.
  PISmani mają piękną okazję chociaż trochę wyczyścić część naszej dyplomacji.

 101. Greg said

  Cechą charakterystyczną celebrytek jest ostry makijaż od samego rana: gruba warstwa podkładu, pudru i tony tuszu na rzęsach.
  http://mowimyjak.se.pl/styl-zycia/gwiazdy-i-plotki/kim-jest-celebryta-po-czym-poznac-celebryte,93_53582.html

 102. Bezrobotny said

  Uwolnijcie nasze kochane rodaczki ktore szajka z Wroclawia sprzedala w jasyr jako niewolnice. To bedzie najlepsze uczczenie S.P. Magdaleny.

 103. AlexSailor said

  ad 102 @Bezrobotny

  Problem może okazać się olbrzymi, a wypływa tylko czubek góry lodowej.
  Polacy i Polki są szczególnie podatni na działania band islamskich, ale nie
  tylko.
  Po prostu w Polsce jest inna mentalność, a my nie mamy doświadczeń ze współczesnym islamem i jego paletą odmian, ani z ludźmi o mentalności niechrześcijańskiej (z wyjątkiem „jakby starszych” – ale to nie to, bo tam jest mozaika), nawet białymi, ani z Azjatami, czy wyznawcami hinduizmu z całą paletą (wstrząsające opracowanie siostry zakonnej, pielęgniarki – okazuje się, że NIC o nich nie wiemy), itd.
  Po prostu nie mieliśmy z nimi do czynienia, a tym bardziej na swoich warunkach, tak jak państwa zachodnie, kolonialne.
  W zasadzie najgłębsze opracowanie pozostawił nam Sienkiewicz w książce dla dzieci – „Kali ukraść krowy i Kalemu ukraść krowy”.

  Tak, jak w Rosji pojawił się przerażający wątek adopcji zagranicznej, tak i u nas są przebłyski, wobec których administracja i zobowiązane instytucje zachowują MUR MILCZENIA, tuszując wszystko.
  A przecież przerażającym jest, że dzieci te nie są monitorowane i nie wiadomo co się z nimi dzieje.
  W kraju zaś wszelkie biurwy i „wrażliwi społecznie” wręcz włażą do domu rozkładając wszystkich po kątach.

  Jestem przekonany, że podobnie jest polskimi dziewczynami i kobietami, niezależnie od tego co się stało ze śp. zmarłą.
  (Modlitwa za – wskazana).

  Problem ma korzenie jeszcze w PRLu, gdzie siłą rozpędu, aż do jego likwidacji w 1989r., służby, w szczególności dyplomacja, traktowały własnych obywateli gorzej niż bydło (nie wszędzie), to jest jak ludność tubylczą kraju podbitego, a placówki dyplomatyczne traktowane były jako żerowiska pełniąc dla zamaskowania funkcje wywiadowcze – wtedy łatwo się kasę rozlicza.

  To zostało do dzisiaj, a nawet się pogorszyło.
  Służba dyplomatyczna i konsularna, są tak na prawdę szczególnym rodzajem służby wojskowej i wywiadowczej w jednym.
  Dlatego nie wypełnianie oczywistych obowiązków powinno być traktowane jak zdrada i karane z całą stanowczością.
  Ale to tylko chyba marzenia biorąc pod uwagę całokształt funkcjonowania „państwa teoretycznego”, które teoretycznie zostało zresztą zlikwidowane Traktatem Lizbońskim, między innymi przez sprawujących władze paridiotów.

  Tymczasem walka z przestępstwami wobec Plaków za granicą, tymi polegającymi na ich zniewoleniu, jak porywanie i zmuszanie do prostytucji, wydaje się być DZIECINNIE prosta.

  Niech przykładem będą „obozy pracy” dla Polaków we Włoszech sprzed kilku lat, zresztą podobne zasady funkcjonowały i WB, i w Niemczech, a myślę, że wiele z nich nie zostało ujawnionych, bo Polacy milczą z bezsilności, wstydu, zastraszenia, a przede wszystkim samodestrukcyjnej mentalności rodaków i władz.
  Dla przykładu, we Włoszech, wystarczyłoby, żeby polskie służby konsularne wynajęły prawników, zabezpieczyły majątek farm, gdzie dopuszczono się zbrodni niewolnictwa na Polakach, i zlicytowały te farmy na odszkodowania.
  Późnej wystarczyłoby to ogłosić w prasie, i mamy problem w zasadzie załatwiony, bo nikt nie będzie ryzykował.

  Podobnie z porwanymi Polkami, np. do Niemiec.
  Wystarczy zabezpieczyć roszczenia odszkodowawcze na nieruchomościach, gdzie były zniewalane, zlicytować i ogłosić.
  Wtedy nawet chętnych nie będą chcieli przyjąć do „pracy” w takich miejscach.

  Również w sprawie „egipskiej”, jeśli dziewczynę odurzono w hotelu, to powinno się z niego ściągnąć odszkodowanie dla rodziny, jeśli dziewczyna została zamordowana w szpitalu, a nawet uległa wypadkowi przez zaniedbanie obowiązków – niech płaci.
  Biuro podróży również, gdyż miało zapewnić bezpieczny wyjazd, a nie:

  „2) biura turystyczne okłamią Cię byle wcisnąć wycieczkę za gruby szmal – choćby do piekła
  3) mają niewielką kontrolę sytuacji na miejscu, w które Cię wysyłają !w zorganizowany w końcu sposób! co kosztuje odpowiednio drożej od wyjazdu indywidualnego
  4) zatrudniają szemranych typów jako rezydentów, a nie robią tego od wczoraj i mają rozeznanie sytuacji tam na miejscu a przynajmniej powinny”

  Po takiej wypłacie odpowiedniego odszkodowania, biura na pewno nie „okłamią Cię byle wcisnąć wycieczkę za gruby szmal – choćby do piekła”.

  W kontekście powyższego, jeśli ktoś pomyśli, zrozumiałe wydają się być przepisy II RP przewidujące karę śmierci za przyjęcie przez funkcjonariusza państwa „dobrowolnego podarku”, a w przypadku znikomej jego wartości, karę wieloletniego więzienia.
  Oczywiście takie przepisy za dużo nie załatwiają, bo w II RP nie wypełniły swojej funkcji, gdzie państwo było spenetrowane przez obce służby, układy i kapitał, całkowicie (patrz np. zakaz fotografowania obiektów wojskowych, w tym umocnień i koszar, wprowadzony dopiero po wybuchu wojny).

 104. Ola said

  kto ja bienda w koncu zaruchal i zanarkotyzowal na smierc? Wiem , wiem, sorry , sorry , ale dla mnie smierc nalezy do zycia jak amen do pacieza , wiec bez zadnych czulych slowek . Arabusy czy Markusy?
  I niech mi tu chory na leb Alexsailor nie pier*oli o narodowej , narodowosciowej , he he , solidarnosci.

  Pani Olu, wie Pani o niej tyle samo, co i my. Czyli G…o.
  Skąd w Pani taka polacka niechęć czy wręcz nienawiść do osób nieznanych?
  Admin

 105. Boydar said

  Ależ narodowo obrzezana mafia jest jak najbardziej solidarna … kolor nie rzutuje.

 106. QW said

  http://wmeritum.pl/wycieklo-nagranie-kompromitujace-rutkowskiego-wyjasnia-smierc-magdaleny-zuk-wideo/183585

 107. Ola said

  Panie Marucho, sprawa , jak wiele , pozostaje narazie poszlakowa.
  Gowno moze i wiemy , ale poszlaki jakie sa i zdrowy rozsadek naleza na przyklad w takim USA ( nie zebym zachawala, ale jednak) dla lawy przysieglych jako decydujace o wyroku. Nalezy sie tu jak najbardziej pozbyc uczuc narodowosciowych , co w swoim pijanym chyba widzie sugeruje AlexSailor.
  Naprawde byla to przesliczna rzadka polska pieknosc , ktora samotnie wyrusza do Egiptu , gdzie zanim dotrze do hotelu juz polyka tabletke gwaltu i oczekuja na nia wyglodniale seksu egipcjanskie hordy wstrzemiezliwe od tygodni?
  Panie Marucho , pieknosc to rzecz wzgledna , pol globu to ten piekny kwiat , a …. cipa jak to cipa, sam Pan wisz …. niczym sie w zasadzie od innej nie rozni .
  stara juz jestem, z nie jednego pieca chleb jadlam , zycie uwazam za misterium. Nienawisc , tym bardziej dla osob nieznanych , jest mi uczuciem nie tylko wrogim ale i nie znanym.

 108. Boydar said

  Wreszcie się nam jakaś Baba z jajami trafiła …

 109. Wełna said

  Ad.103 AS

  Pewnie miałby Pan również pretensje do władz, że nie podstawiły na czas poduszki samobójcy skaczącemu z 10 pietra.

 110. Lara said

  Re 99
  Panie Greg. Pan mi zadaje dziwne pytania. Z własnej urody jestem zadowolona, nie muszę sobie doprawiać sztucznych rzęs, ale to nie ma żadnego związku z tą sprawą.
  Nie napisałam, że Pan nie jest wrażliwy na ludzką krzywdę. Proszę przeczytać dokładnie mój komentarz (96).

 111. Lara said

  Re 100
  Panie Alex Sailor. Bardzo dobre nagranie. Bardzo Panu dziękuję.
  Oczywiście modlitwa za śp. Magdalenę wskazana. Także za Jej Rodziców, bo jeszcze wiele trudnych chwil przed nimi.
  Po tonie komentarzy wnoszę, że jest Pan dobrym człowiekiem, i Marucha jest dobrym człowiekiem. Pozdrawiam Panów.

 112. Boydar said

  Jeżeli lubi kocinki to jest, to jedyne kryterium 🙂

 113. Lara said

  Niech będzie. 🙂 Kocinki i piesy.

 114. 123 said

  Magda, Marcus i Maciej probuja sprzedac cos online w Polsce w polowie marca za magiczna kwote 4000 zl. Magda zdbywa taka kwote na tydzien przed wylotem. Oni ja wkrecili w cos co bylo zaplanowane i ustawione, ale zdaje sie poszlo nie tak. Albo przemyt albo jakas lux escort (bardziej prawdopodobne) a ci na miejscu w Egipcie, czyli rezydent, inni arabowie,i byc moze tez jacys znajomi polacy na tej samej wycieczce, poszli za daleko.

  Na miejscu sprawa wymknela sie spod kontroli, bo Magda sfiksowala po narkotykch. W obliczu plotek, ze Karolina K. zginela, bo dowiedziala sie co chlopaki,ktorych sie bala, robia z dziewczynami -nagrywaja gwatly i handluja tymi filmikami w sieci, zaczyna sie to ukaldac w logiczna calosc. nota bene Karolina K.zaczynala kariere modelki w agencji Borysewicz znanej z wysylania dziewczyn jako lux escort do bogatych obcokrajowcow. Tak czy inaczej, wyglada to tak, ze z jednej strony szantazuja Magde puszczajac jej nagrany filmik porno, jak gada z Marcusem (zeby za duzo nie mowila) a z drugiej strony Marcus jest zaskocznony albo tym, ze Magda tak sfksowla, albo tym,ze kolesie zrobili cos wiecej,niz bylo ‚w umowie’. . Rezydent mowi, ze miala gadac tylko o szpitalu.

  https://www.wykop.pl/wpis/23972265/z-fb-magda-marcus-i-maciej-probuja-sprzedac-cos-on/

 115. Boydar said

  Na razie z sensem gadają

  http://wiadomosci.wp.pl/zbigniew-ziobro-o-sprawie-smierci-magdaleny-zuk-6121157971736705a

 116. 123 said

  A do tego w wiadomościach mówili że personel nie składa spójnych wyjaśnień że jedna grupa personelu zeznaje inaczej niż druga, więc to ewidentnie stawia ich w najgorszym świetle i mówi jasno że tam się coś od*ebało

  http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Jak-corka-lidera-Lady-Pank-zarabiala-na-prostytutkach,wid,15504504,wiadomosc.html?ticaid=6191f2

  Zdaniem płk. Wrońskiego za śmiercią Magdaleny Żuk stoi „przemysł rozrywkowy”, który ma odpowiadać za handel narkotykami i pornografią, a nawet pedofilię.
  Zwraca też uwagę, że od razu została narzucona narracja o winie arabów i islamistów, a swój udział ma w tym także Krzysztof Rutkowski. – A mnie się to od samego początku nie podobało. Moim zdaniem sprawa leży tutaj w Polsce. To jest jedynie wierzchołek góry lodowej – przekonuje Piotr Wroński.

  Podczas specjalnej konferencji Zbigniew Ziobro przekazał, że egipskie służby „w drodze wyjątku” (???)zgodziły się na udział w dochodzeniu polskich śledczych.

  https://www.wykop.pl/link/3734439/plk-wronski-o-smierci-polki-w-egipcie-to-wierzcholek-gory-lodowej/
  https://www.wykop.pl/link/3585675/300-agentow-kontra-gang-policjanci-chronili-przestepcow-ktorzy/

  „Przyczyną śmierci był zgon”
  ~ Rutkowski 2017

  Markus Włodarski fryzjer, syn redaktora Gazety Wyborczej
  Sposób promowania syna fryzjera , jako pełnego sukcesów, jego udział w licznych jury etc. choć z rzeczywistością ma to mniej wspólnego, więcej z typową promocją, typowy pr dziennikarski i parę innych spraw wskazuje, że to rodzina i że młody chłopak w sumie, ma mocne wsparcie a nie bazuje tylko na swoich umiejętnościach zawodowych, bo to tak nie działa zwykle.
  https://www.wykop.pl/wpis/23972325/markus-wlodarski-na-pewno-sie-tak-nazywa-wlodarski/

  Mafia paliwowa- działacze PO z szajkami gangsterów i jeszcze Rutkowskiemu odpalali, żeby działać spokojnie i ,,łapać” nic nie znaczące płotki w razie czego.
  Dostał wyrok i dalej może być detektywem, polskie prawo to szambo które wypływa co jakiś czas prosto na twarz Polaków odprowadzających podatki tutaj w Polsce.
  https://www.wykop.pl/link/3733159/rutkowski-odpowiada-na-film-swiadkowej-z-nocnej-imprezy-po-wywiadzie-tv-rak/
  https://www.facebook.com/groups/124998058051471/?fref=ts
  https://www.facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw/?ref=page_internal
  Film pitbull o Rutkowskim
  https://www.wykop.pl/wpis/23984965/scena-z-filmu-pibull-idealnie-pokazuje-jak-dziala-/

 117. 123 said

  Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem.

  —-25.04.2017 r., WTOREK————————–
  1A. 16:05 – Markus wystawia ogłoszenie sprzedaży biletów przynajmniej na dwóch swoich kontach fb
  1B. 20:25 – wylot z Katowic (KTW); Magdę do Katowic odwozi Markus, możliwe że też ze Złotym
  https://www.wykop.pl/wpis/23979533/chyba-nie-bylo-do-weryfikacji-z-fb-bylo-w-jednym-z/

  . Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.
  https://www.wykop.pl/wpis/23965203/wszystkie-osie-czasu-wydazen-ktore-widzialem-maja-/

  @PeterParker: To nie byl prezent niespodzianka jak twierdzi rodzina, Markus obchodzi urodziny 10 Czerwca, latwo sprawdzic na NK

  Na początku można przeczytać że naturalny incydent jakim jest samobójstwo został przeobrażony w atak na Egipt po tym jak media poinformowały i zbiorowym gwałcie i morderstwie na młodej polce. Nazwano to teorią spisową mającą na celu szkodzenie turystyce w Egipcie oraz że atak został przeprowadzony w 18 językach, przez białych nazistów którzy nie tolerują innego odcienia skóry niż biały.

  http://5wladza.pl/2017/05/arabskie-media-obrazaja-magdalene-zuk-i-wyzywaja-polakow/

 118. Czy ta cała Żuk była Żydówką? Wskazuje na to fakt, że mass-media się o niej wszędzie rozpisują, tak samo, jak rozpisywali się o tej schlanej Tylman. Żydowskie tuby propagandowe na pewno by tak nie szczekały, jakby np. pana Piskorskiego w więzieniu zamordowali. Albo szczekaliby kłamiąc, że popełnił samobójstwo.

 119. Pinxit said

  Zdaje sie, ze linki prowadza do Polski.
  Jesli tak, to Polakom naleza sie baty.
  Od lat wiadomo, ze zaden rzad w Polsce nie zajmuje sie sciganiem przestepcow handlujacyh kobietami, dziecmi i organami ludzkimi.
  Opowiadamy pierdoly i duperele z morelami o suwerennosci, o trybunalach, o dupie i o rozy; o Smolensku, Krymie i przyjazni z banderowcami.
  Co nasz kolejny rzad ukrywa??

 120. […] taka jest cena niezależnego dochodzenia netowego. Tu wychodzą głosy rozsądku internautów, np. koment Lary, słuszny wobec nadmiaru pomówień w „dochodzeniach” plotkarskich na necie ws. śp. […]

Sorry, the comment form is closed at this time.