Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
  Aryjczyk z pochodzen… o Kaczyński – fałszywy kate…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
  Aryjczyk z pochodzen… o Gotowana na twardo globalistyc…
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Historią świata rządzi demografia – wbrew lewackim urojeniom

Posted by Marucha w dniu 2017-05-08 (Poniedziałek)

„Rdzenna ludność europejska już niedługo osiągnie liczebny szczyt, po którym nastąpi spadek, jaki już ma miejsce w Rosji czy w Polsce…”

Historią świata rządzi demografia

https://gefira.org/pl/2017/05/05/historia-swiata-rzadzi-demografia/

W ciągu następnych kilku dziesięcioleci dzieje świata rozstrzygnie demografia.

2045 jest rokiem, w którym, jak przewiduje U.S. Census Bureau, biali staną się mniejszością we własnym kraju. Podobny trend daje się zauważyć w Europie.

W latach osiemdziesiątych oba kontynenty rozpoczęły przekształcanie własnych stosunkowo jednolitych etnicznie społeczeństw w zbiorowiska wieloetniczne i wielokulturowe, co poskutkowało gwałtownym wzrostem liczebnym mniejszości latynoskiej w Stanach Zjednoczonych oraz napływem imigrantów z Afryki i Azji do Europy.

Inteligencja a także elity wyrażały przy tym przekonanie, że odmienne grupy etniczne, które przybywają do Europy i Stanów Zjednoczonych rozproszą się a następnie w ciągu dwóch, trzech pokoleń rozpłyną w morzu rodzimej ludności, przyjmą lepsze zachodnie wartości i zasady, ponieważ, jak twierdzono, są one uniwersalne. [„Inteligencja”… chyba koszerna. – admin]

Przemiany demograficzne zadecydują o historii świata
Demographics will decide the world’s history

Tymczasem rdzenna ludność europejska już niedługo osiągnie liczebny szczyt, po którym nastąpi spadek, jaki już ma miejsce w Rosji czy w Polsce.

Populacja Holandii i Niemiec wzrasta tylko dzięki dużej dzietności drugiego pokolenia imigrantów. W oka mgnieniu (w perspektywie historycznej) ludność Europy będzie przypominała mieszankę etniczną z jaką mamy do czynienia w Brazylii lub Indiach.

Niespotykany dotąd wzrost popularności Frontu Narodowego, rozruchy na przedmieściach Paryża, pierwsza turecka partia w holenderskim parlamencie, islamski terroryzm, ruch Black Lives Matter w USA a także niekończące się słowne utarczki w zachodnich mediach między zwolennikami i przeciwnikami multi-kulti, białymi a kolorowymi, muzułmanami a chrześcijanami to tylko wybrane fragmenty składające się na znacznie większy problem, dlatego też należy się spodziewać jeszcze niejednej nieprzyjemnej niespodzianki

Te daleko idące zmiany demograficzne nie ograniczają się bynajmniej do Europy. Ludność Afryki, której najprawdopodobniej będzie przybywać w obecnym tempie do 2100, już przewyższa liczebnie populację europejską, zaś Indie staną się ludniejszym krajem niż Chiny, które swój populacyjny szczyt osiągną w 2030. W 2100 ludność Czarnego Lądu będzie stanowiła 40% populacji świata, przy czym jej wkład w światowe PKB wyniesie zaledwie 2%.

Znacznie więcej ludzi będzie zamieszkiwało Afrykę i południową Azję niż Europę i Amerykę Północną.

Neoliberalny ekonomista jest zdania, że wszyscy ludzie są tacy sami, a zatem zastępowalni, bez względu na rasę, spuściznę historyczną czy wyznanie, dlatego też nie ma podstaw, by sądzić, że Afrykanie nie mogliby się stać tak pracowici jak Japończycy i tak wydajni jak Niemcy.

Jeśli tak, to kurczące się populacje Europy, Japonii, USA i Chin będą uzupełniane dopływem młodych, energicznych, pełnych życia mężczyzn i kobiet z Afryki, którzy, jak utrzymują rzeczeni ekonomiści, z powodzeniem przejmą i zapanują nad bujnie rozwijającą się gospodarką w tych krajach.

Tymczasem pobieżne spojrzenie na warunki bytowania w tych amerykańskich miastach, które mają wysoki odsetek ludności murzyńskiej, na Haiti lub na państwa afrykańskie nie daje podstaw do takich nadziei i dlatego nasz zespół redakcyjny nie podziela tego optymizmu.

Historia pisana Czarnej Afryki zaczęła się jakieś sto lat temu wraz z pojawieniem się tam europejskich kolonizatorów, co pokazuje, że nawet afrykańska świadomość historyczna została ukształtowana przez Europejczyków, że nie wspomnimy już o afrykańskiej gospodarce, która, tak kiedyś jak i obecnie, jest całkowicie uzależniona od technicznego i finansowego wsparcia płynącego z Europy i Chin.

Nadciągające zmiany demograficzne staną się przyczyną napięć etnicznych i będą miały olbrzymi wpływ na całą światową gospodarkę.

http://ram.neon24.pl

Komentarzy 11 do “Historią świata rządzi demografia – wbrew lewackim urojeniom”

 1. rafal z said

  demografia i… bombki nuklearne 🙂

 2. Jack Ravenno said

  „Neoliberalny ekonomista jest zdania, że wszyscy ludzie są tacy sami, a zatem zastępowalni, bez względu na rasę, spuściznę historyczną czy wyznanie, dlatego też nie ma podstaw, by sądzić, że Afrykanie nie mogliby się stać tak pracowici jak Japończycy i tak wydajni jak Niemcy”

  BUUUUUAAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA……..

 3. Stan said

  Im większa bieda, tym więcej dzieci — naturalny system zachowawczy.
  Kontynent afrykański może wyżywić wszystkich.

  Warunki do spełnienia: spokój, brak wojen, dyscyplina, odpowiedzialność i zasady moralne i etyczne.
  Żaden z w/w. warunków nie jest i nie będzie w następnych 50, a może 100 lat spełniony.

  Pozostaje dalej bieda, chaos, wojny i wyzysk człowieka przez człowieka.
  Bolesna prawda jest, że w czasie kiedy państwa afrykańskie były pod uciskiem kolonialnym mieszkańcy czarnego kontynentu mniej głodowali, mieli wodę, prace, a poziom ekonomiczny był większy niż dzisiaj. (Financial Times 2006).

  Nasuwa się wniosek: sami nie umieją się gospodarzyć.
  Jedynym rozwiązaniem niestety jest kolonializacja, dyscyplina i kontrola całkowita.
  Smutna, prawdziwa rzeczywistość.
  Europa zapłaci za upodlenia, wyzysk i poniewierania z przeszłości.

  Afrykanie najbardziej lubią tance, muzykę i sex.

 4. Boydar said

  To zupełnie jak […], ale może chociaż pracować lubią, i nie kradną. Bo taki np. Kali (ten z pustyni), to on bardzo … lubiał …

 5. Dziadzius said

  W tym artykule widzimy prawdziwe winiki wymaganej przez feminazi dowolnej aborcji i zniszczenie bialej rasy . Gdyby zyly te miljony zamordowanych przez swoje matki? dzieci nie potrzba by bylo zydowskiej transplantacji arabow i murzynow do zgnilej Europy.
  Chwala wolnemu morderstwu dzieci i to przez matki!

 6. Marcin said

  Bill Gates jak widać w Afryce się opiera.ala. Biała rasa juz stanowi 7% populacji globu także do 2100 to po nas nawet smród nie zostanie.

 7. Bendin said

  Bzdury. Dzicy przyjechali na socjal, nie żeby pracować.
  Więcej dzikich -> więcej socjalu -> większe obciążenie pracujących białych -> większe DUUUPS gospodarki -> brak socjalu.
  W efekcie dzicy wyginą w Europie z przyczyn naturalnych, bo tu trzeba pracować, aby przeżyć zimę.

 8. Yagiel said

  ad 2./Jack Ravenno:
  także dla etologów nie ma znaczenia rasa czy tradycja rodzinno-narodowa – w sumie jesteśmy gatunkiem zbędnym, a w tej liczbie w dodatku szkodliwym, śmiertelnie szkodliwym dla reszty Życia na Ziemi. Zatem w temacie ‚demografia’ jest gatunkowe samobójstwo połączone z morderstwem świadków; na to jest kryminalny termin? Jakieś samobójstwo rozszerzone?
  Jeśli Czarna Afryka zyje sobie inaczej, slowly – tylko dobrze. To Europejczycy zanieśli tam przekleństwo postępu i skurwielstwa, czyli morderczy wyzysk. Teraz Czarna Afryka płynie do małej Europy odebrać odszkodowanie – powinni zacząć od Portugalii i Belgii. Belgia już jest przyczółkiem Afryko-islamu w EU.
  I pomyśleć, że za mojego niemowlęctwa Belowie chcieli Polaków z PRL do kopania metra – PZPR się nie zgodziła, bo…? Zgadnijcie bo kto. To co mieli zrobić Belgowie – zaprosili Marokanczyków, młode byczki, chyba 3 tys na początek, a potem to już zostali z rodzinami na miejscu. Ich wnukowie są najpilniejszymi słuchaczami imamów islamskiej nienawiści… A przy okazji płodzą 5 razy więcej dzieci i z tego/socjalu żyją. A mogło być inaczej…

 9. Jack Ravenno said

  @7 BENDIN – to mi się kojarzy wprost z wampiryzmem 😉

 10. 7.62-51; said

  AD 7 nici z Pana wizji -global warming (globalne ocipienie) jedyna szansa dla bilej rasy to SYBIR- ostatni rezerwat bialych ,MADAGASKAR- ostatni rezerwat eskimo ….

 11. Sebastian said

  To co mieli zrobić Belgowie. Jak to co zakasać rękawy i sami kopać. Ale nie bo to są ręce kierownicze do innych celów. Jakoś Polacy do odbudowy po wojnie marokańczyków nie potrzebowali

  !
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: