Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Jemen – wyrzut nieistniejącego sumienia Zachodu

Posted by Marucha w dniu 2017-05-08 (Poniedziałek)

Amerykańsko-saudyjsko-syjonistyczna agresja na Jemen byłaby wielkim wyrzutem sumienia dla świata – gdyby świat w ogóle miał sumienie…


Niewiele też autorytetów może pozwolić sobie także i w tej kwestii na taką szczerość i bezwzględność ocen, jak prof. Norman Finkelstein.

„Napaść uzbrojonej przez Stany Zjednoczone Arabii Saudyjskiej na Jemen jest skandalem i przestępstwem. Krokodylowymi są łzy wylewane przez Waszyngton nad Syrię, ponieważ jednocześnie USA zapalają zielone światło saudyjskiej agresji i posyłają broń do Rijadu byle ułatwić zabijanie Jemeńczyków, co świadczy o zakłamaniu waszyngtońskiego »humanizmu«” – napisał celnie prof. Finkelstein, zaś wtóruje mu prof. Francis A. Boyle wskazując słusznie, że zarówno Arabia Saudyjska, jak i tym samym popierający ją Amerykanie naruszają Konwencję ONZ w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa z 1948 r.

„Masowe i nieprzerwane ataki na Jemen dokonywane przez Arabię Saudyjską stanowią zbrodnie wojenne szczególnie oczywiste, a główną odpowiedzialność ponoszą za nie Stany Zjednoczone dostarczając broń wykorzystywaną w konflikcie i to w sytuacji, w której obywatele amerykańscy słusznie domagają od Rijadu czterech [obecnie już sześciu – KR] miliardów odszkodowań za udział Saudów w finansowaniu zamachów 9/11, co zresztą świadczy o tym, że polityka zagraniczna rządu Stanów Zjednoczonych jest niespójna i, niestety, po raz kolejny znajduje się po złej stronie historii!” – konkluduje prof. Jim Fetzer z University of Minnesota.

[Finkelstein i Boyle nie rozumieją, że przecież ktoś musi być bandytą, więc niech już to będą Stany Zjednoczone i ich wasale – admin]

Głosy krytyki dla samobójczej w istocie polityki amerykańskiej, która w dalszym ciągu i pod obecnym kierownictwem za swe priorytety uznaje po pierwsze bezwarunkowe popieranie Izraela, po drugie zaś podtrzymywanie wyjątkowo (nawet jak na standardy „naszych sukinsynów”) obrzydliwej monarchii Saudów – nie są bynajmniej nieliczne na Zachodzie, choć echa wojny jemeńskiej, będącej obecnie jednym z głównym ognisk konfliktu i agresji globalnego hegemona i jego sług przeciw normalności – wciąż słabo docierają m.in. do Polski.

„Władze Arabii Saudyjskiej są obecnie wasalem wykonującym militarne zlecenia syjonistycznego imperium. Główne siły armii saudyjskiej są bezwzględnie kierowane przeciw jemeńskim cywilom i całej niezbędnej dla przetrwania narodu infrastrukturze. Wykreowana katastrofa humanitarna pochłania między innymi żywoty tysięcy niewinnych dzieci, odbierając pozostałym małym Jemeńczykom szanse na bezpieczeństwo i zdrową dorosłość. Tę parodię „wojny sprawiedliwej” trzeba bezwzględnie i jak najszybciej zakończyć!. Jemen dla Jemeńczyków!” – napisał w bardzo przejmującym wystąpieniu prof. Anthony J. Hall.

Zachód napada Syrię, karmiąc opinię publiczną obrazkami biednych dzieci cierpiących rzekomo pod rządami prezydenta Assada. Tymczasem jednocześnie Stany Zjednoczone, ich saudyjscy „sojusznicy” i ich wspólna, syjonistyczna centrala – mordują tysiące dzieci w broniącym się rozpaczliwie Jemenie.

Zakończenie tej agresji – jest jednym z najważniejszych współczesnych wyzwań humanitarnych i koniecznością geopolityczną. Nie ma i nie będzie uczciwego ładu i pokoju na świecie – jeśli ostatecznie nie zostaną rozwiązane dwie kwestie bliskowschodnie, to znaczy jeśli nie upadnie zdegenerowana monarchia Saudów i jeśli nie zostanie z powrotem zepchnięty do morza (skąd przyszedł) okupacyjny twór syjonistyczny w Palestynie. I Jemen jest obecnie pierwszym frontem walki o taki właśnie, lepszy i sprawiedliwy porządek światowy.

Konrad Rękas
http://chart.neon24.pl

Komentarzy 13 do “Jemen – wyrzut nieistniejącego sumienia Zachodu”

 1. maasteer said

  I na saudyjskich oprawców nikt sankcji nie nałoży – nawet się o tym nie zająknie. Qrva nikt nawet nie wyrazi zaniepokojenia !

 2. maasteer said

  I Wałodzia nie wpadł na pomysł aby im jakieś systemy p-l sprezentować, np. jakieś stare S300.

 3. revers said

  Jemen to nie wszystko bo zbliza sie konflkt z Iranem w nie lepszym stylu jak w Korei Pln, w koncu saudowie walcza z terrorystami w Jemenie a juz wkrotce beda walczyc w Iranie

  Na koncu jak zawsze wejdzie dozgodna koalicja zachodu i wezmie to co chce z Jemenu, Iranu czyli zloza ropy naftowej, rezerwy zlota, czy rudy uranu.

 4. Władek said

  Żydzi będą po kolei mordować wszystkie narody świata zaczynając od najsłabszych a kończąc na najsilniejszych. Mord, krew i zbrodnia są żydom potrzebne do życia jak ludziom powietrze.

  Nie łudźcie się ludzie, przyjdzie czas i na Polaków…

  https://www.almasdarnews.com/article/18-graphic-video-isis-beheads-russian-spy-infiltrated-islamic-state-ranks/

 5. Władek said

  Ta sama amerykańsko-saudyjsko-syjonistyczna hydra chce zniszczenia kościołów…

  http://www.catholicherald.co.uk/commentandblogs/2015/03/19/how-can-the-west-keep-up-good-relations-with-saudi-arabia-when-its-chief-religious-leader-wants-churches-destroyed/

 6. hulsz said

  ad.4 A kto bedzie na nich zapierdalal jak wszystkich wyrzna?

 7. Władek said

  Ad. 6.

  Jeden sztucznie uformowany na wzór saudyjskiego społeczeństwa naród który połączy islam i niewolnicza praca dla żydowskich korporacji.

 8. Pinxit said

  Pyskowali w brytyjskim parlamencie, ze Arabia Saudyjska ma wiecej angielskich samolotow bojowych niz Anglia. Arabia Saudyjska robi z tych samolotow ( za 3,7 miliarda funtow) bardzo dobry uzytek w Jemenie.
  Amerykanie przygotowuja sie do „interwencji” w Jemenie.

  Natomiast ogromnie demokratyczne media, ktora sa wlasnoscia oligarchow wojennych ogromnie sie przejmuja … lamaniem praw humanitarnych w Czeczeni, gdzie sie podobno przesladuje pedalow. Bardzo martwila sie losem tych czecznskich pedalow pani Merkelowa na konferencj z Putinem w Soczi.
  Ani prasa zachodnia ani pani Merkel nie byly w stanie powiedziec/napisac czy pedaly w Czeczeni przymieraja glodem i czy sa bombardowane?

  Ciekawe jaka co maja Amerykanie do zaproponowania dzieciom w Jemenie?

  US Moves Toward Major Intervention in Yemen

  http://www.counterpunch.org/2017/04/19/us-moves-toward-major-intervention-in-yemen/

 9. snag said

  Przykład hipokryzji lub ignorancji, pick one – Bez pół bańki nie rozbierzesz kumie, no sir ,…

  Rebelianci z powiązaniem z al-Qaeda w Syrii to ostatnie skoorwiele natomiast ci Jemenie znaczy ci sami to zbawcy zesłani przez samego Stwórcę – Nic ino poklepać i pobłogosławić 😉 ,…

  Yemen crisis: Who is fighting whom?
  ——————————————
  http://www.bbc.com/news/world-middle-east-29319423

  The conflict has its roots in the failure of the political transition that was supposed to bring stability to Yemen following an uprising that forced its longtime authoritarian president, Ali Abdullah Saleh, to hand over power to Mr Hadi, his deputy, in November 2011.
  Mr Hadi struggled to deal with a variety of problems, including attacks by al-Qaeda, a separatist movement in the south, the continuing loyalty of many military officers to Mr Saleh, as well as corruption, unemployment and food insecurity.

 10. Klub Intelignetów Gazety Polskiej said

  Niech żyje sojusznicza Arabia Saudyjska! Śmierć wrogom Wielkiego Izraela! Śmierć!

 11. Zerohero said

  @Snag

  Jasne. Izraelskie BBC wyjaśni „who is who”.

 12. Pinxit said

  11
  Zerohero
  Snag nawet nie zauwazyl, ze Jemen najechaly obce armie i uzywaja zakazanej broni.

  New evidence Saudi-led coalition is using banned cluster bombs in Yemen – HRW – YouTube

 13. Maciejasz said

  „Nie ma i nie będzie uczciwego ładu i pokoju na świecie…” Na tym stwierdzeniu zdanie powinno się zakończyć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: