Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci!

Posted by Marucha w dniu 2017-05-08 (Poniedziałek)

Korea Północna zagroziła Izraelowi. Kim Dzong Un oskarżył żydowskie państwo o nielegalne posiadanie broni atomowej – poinformował serwis o2.pl.

Wszystko przez ostatnią wypowiedź izraelskiego ministra obrony, który w wywiadzie dla prasy nazwał Kim Dzong Una „szaleńcem, który dowodzi grupą radykałów”. Korea odpowiedziała komunikatem mówiącym, że Izrael „powinien dwa razy pomyśleć” o konsekwencjach agresywnej kampanii przeciw ich państwu.

Koreańczycy zapowiadają także, że „ośmielając się uderzać w godność przywódcy Korei”, Żydzi muszą być gotowi ponieść karę. Co ciekawe, groźby wyrażone reżymu Kima wywołały spory aplauz polskich internautów (czytelnicy o2.pl i Wirtualnej Polski informującej o zdarzeniu przekierowując na stronę o2.pl).

MSZ Korei Północnej nazwał Izrael „jedynym państwem, które nielegalnie posiada broń atomową na Bliskim Wschodzie”. Co gorsza, „pod patronatem USA”.

To proste i prawdziwe dla wielu stwierdzenie spowodowało, że pomimo totalitarnych rządów Kima, stosowanych w kraju tortur, skrajnych ograniczeń wolności, internauci przypomnieli, że naród koreański podzielony został przez zachodnią agresję militarno-dyplomatyczną; że to Stany Zjednoczone jako jedyne państwo użyły na cywilach broni atomowej; że to USA, a nie Korea Północna wywołały w ostatnich latach dziesiątki wojen i konfliktów zbrojnych; że Żydzi zbroją się po zęby także w broń atomową i bezprawnie mordują Palestyńczyków przy wsparciu USA itd.

Internauci są więc nieprzewidywalni. O2.pl zamieściło tekst o złym Kimie, a dostało dziesiątki komentarzy o tym, że prawdziwymi zamordystami totalitarnymi XXI wieku są Żydzi.

Jeden z wielu komentarzy:

„W sumie ma rację oni mieszają się wszędzie i destabilizują sytuację jak się i gdzie tylko się da. Mają broń atomową ale im nie wolno nic powiedzieć ponieważ te święte krowy za każdym razem zasłaniają się holo …coś tam. Pouczają i krytykują innych a sami są przykładem tego jak nie postępować . Korea Północna raczej krzywdy nikomu nie zrobi. W przeciwieństwie do tych tzw. wielkich obrońców wolności i demokracji. Szukających jedynie okazji do kolejnej inwazji i zniszczenia danego narodu..Dlaczego jak JerUSAlem przeprowadzało próby na 2 bombach -na szczęście bez ładunków media milczały. Czyżby robili to w celach pokojowych jak to JerUSAlem ma w zwyczaju.”

– Mi się zdaje ze decyzja co do Kima już zapadła…..obecnie trwa podkręcanie opinii światowej – napisał inny internauta i bardzo możliwe, że jest to politologiczna puenta do obecnych działań polityki prezydenta Trumpa.

Komentarz Prawy.pl:

Korea Północna jest powszechnie potępiana za drastyczne łamanie praw człowieka. Rwanda jest członkiem ONZ, jej przywódca (odpowiedzialny za tysiące ofiar wojen domowych) przyjmowany jest przez światowych przywódców z otwartymi rękami, w kraju za wyrażenie opozycyjnych poglądów idzie sie do więzienia, gdzie jedyną karmą może okazać się papka z opiłkami szkła. To pierwsze państwo totalitarne jest złe, bowiem tak mówią USA; drugie jest dobre, bowiem podczas ludobójstwa i mordowania się plemion Hutu i Tutsi Stany Zjednoczone poparły tych drugich i ich reżym wspierają do dzisiaj.

Robert Wyrostkiewicz
http://prawy.pl

Komentarzy 15 to “Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci!”

 1. mgrabas said

  http://7777777blog.wordpress.com/2016/07/27/atlantic-council-rosja-moglaby-przejac-polske-w-ciagu-jednej-nocy/#comment-66814

 2. re1truth2 said

  Co tak delikatnie.
  Tutaj piszą, że ślubuje zniszczyć http://www.neonnettle.com/news/2143-north-korea-kim-jong-un-vows-to-destroy-israel

 3. re1truth2 said

  Dobry jest w tekście artykułu ze źródła, komentarz
  Po co?…

 4. Boydar said

  Izrael właczyło City, i City Izrael wyłączy, nikt inny. Pstryk …

 5. re1truth2 said

  .https://www.youtube.com/watch?v=vGkRojqity0
  Uzupełnienie do komentarza „Po co?” – kto rządzi światem i rewolucjami…???

 6. Marek said

  Odnosnie City. Mnie sie zdaje ze brexit nastapil za pozwoleniem City. Une juz wiedza co przygotowali dla kontynentu.

 7. Damastes87 said

  Północno Koreański dokument o zachodniej propagandzie:
  .https://youtu.be/aYD4yrtGRTY

 8. mgrabas said

  do 7. – nie „Północno Koreański” tylko nowozelandzki

  http://7777777blog.wordpress.com/2017/05/08/homo-americanus-jerzy-ziolkowski/#comment-66997

 9. Władek said

  He he, tyle że autor tego tekstu to bardzo podejrzana postać, którą po pierwsze wyróżnia wybitnie chazarski wygląd facjaty, po drugie bliskie pokrewieństwo ze znanym pederastą okresu PRL-u – Bogusławem Witem Wyrostkiewiczem, po trzecie jakieś kradzieże z IPN-u.

  Czyżby więc autor pisząc takie teksty próbował się jakoś uwiarygodnić w środowisku prawicowym, by chazarskim zwyczajem dostać się do jego samego środka a następnie je kompromitować i rozsadzać?

 10. Pinxit said

  Dzis sa wybory w Korei Poludniowej. Na razie Moon wygrywa. Nie umiem przepowiedziec mu zwyciestwa bo a nuz i tam ma Soros maszynki do liczenia glosow.
  W Korei Poludniowej sa ogromne demonstracje. Nie przeciwko Kimowi – tylko przeciwko Amerykanom!
  Poludniowa Korea tez pamieta jak do nich strzelali Amerykanie z samolotow a dobijala piechota USA.
  To USA zachowuje sie jak kobra ze schizofrenia.
  Moon – o ile wygra – obiecuje zjednoczenie obu Korei co sie naturalnie nie podoba Ameryce.
  Gdy chodzi o Izrael – to awantura jest przeciez o to, ze zwariowany Kim popiera Palestyne. A to jest najwieksze przestepstwo: wie o tym Libia, wie o tym Syria, Iran a i Francja.
  I doswiadczyla tego gniewu Izraela Malezja.
  A i Rosja popiera Palestyne.

  Czy naprawde Kim jest gorszy od Obamy??
  Fryzury maja podobne z Trumpem i w Korei Polnocnej jest taki sam Patriot Act jak i w USA.

  Iran jest tak bezczelny, ze sie domaga kontroli izraelskiej broni nuklearnej (Iran nie ma broni atowej).

  Duff on Press TV: Iran Asks for Sequester of Israel’s Nuclear Weapons | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/05/04/duff-on-press-tv-iran-asks-for-sequester-of-israels-nuclear-weapons/

 11. Damastes87 said

  Ad.8 Dzięki za info, nie wiedziałem o tym że to nowozelandzka produkcja.

 12. Pinxit said

  Wybory w Poludniowej Korei wygral Moon Jae-in, ktory bardzo sympatyzuje z Chinami i popiera pojednanie a nawet polaczenie obu Korei.
  Zobaczymy czy mu sie uda, bo zdaje sie, ze ma ambicje wywalenia Amerykanow, co moze byc troche trudniejsze, ale zobaczymy. Podobnie ciekawy bedzie los tych wscieklych rakiet THAAD

  Liberal Moon Jae-in wins South Korean election: exit polls
  Tags: KOREA

  http://www.reuters.com/article/us-southkorea-election-idUSKBN18425S

  ——
  Jakim prawem ten żółtek chce usunąć Amerykanów ze swojego kraju?
  Amerykanie mogą być wszędzie, a jak się komu nie podoba, to się go *rdolnie bombkami i nazwie agresorem, świrem, dyktatorem etc.
  Admin

 13. Vladimir said

  Prawda jest ze, Israel posiada, nielegalnie bron nuklearna ale, czy cos nie legalnego w jego posiadaniu lub zachowaniu kiedykolwiek mialo jakiekolowiek konsekwencje ? Odpiwiedz brzmi : nigdy ! Wiec mozemy sobie jedynie pogadac, popisac i na tym koniec ! Korea Pln. moze sobie napytac jedynie biedy bo oni, Zydzi, nigdy nie zapominaja i wczesniej czy pozniej Korea poniesie konsekwencje, a jakie byc moze ze, niebawem sie dowiemy.

 14. narozniak said

  wspaniałe wiadomości, jak mawia Barbara Santana.

 15. Stan said

  Korea Północna – Pyongyang w nocy – styczeń 2017.
  Zapraszam na spacer po w okolicach drapaczy chmur w nowej dzielnicy Mirae-Kawahak (Future look).
  Piękna nowoczesna architektura, dużo zieleni, wszędzie bardzo czysto, na ulicach brak bezdomnych,
  nie widać alkoholików ani ludzi zależnych od narkotyków, dużo światła.
  Ludzie bardzo dobrze ubrani.

Sorry, the comment form is closed at this time.