Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Między prawdą, mitem, ideologi…
  prostopopolsku o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bronek o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Jack Ravenno o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Struktura muzyki
  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Wojtek. o Policja twierdzi, że „wracają…
  rzeczpospolitapolska o Struktura muzyki
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  revers o Gotowana na twardo globalistyc…
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Stajnia Sakiewicza dała głos

Posted by Marucha w dniu 2017-05-08 (Poniedziałek)

…I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.

Pani red Katarzyna Gójska-Hejke, prominentny członek stajni Tomusia Sakiewicza, szefa tzw. strefy „wolnego słowa” (kawalera orderu ukraińskiej SB) dała głos w sprawie demontażu nielegalnie postawionego i urągającego pamięci ofiar Rzezi Wołyńskiej Polaków pomnik we wsi Hruszowice pod Przemyślem.

Pani red Gójska-Hejke nie neguje, że ta instalacja była nielegalna (podobnie jak ok. stu innych pomników upamiętniających bandytów i zbrodniarzy z UPA stojących na polskich ziemiach); jej troska dotyczy czegoś innego:

„Polska powinna realizować w tej sprawie swój interes z pełną determinacją, a gdy trzeba – to i nieustępliwością, ale, na Boga, posługując się swymi instytucjami, a jak trzeba – również międzynarodowymi, a nie samodzielnie działającymi „obywatelami”. Jeśli proceder działań obywatelskich będzie kontynuowany, to być może za chwilę wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli albo – gorzej – wpadnie pod kontrolę wrogą.”

Ten „wróg” to wiadomo kto – „wszystko wina Putina”. Pani red Gójska-Hejke nie precyzuje jednak jakich działań oczekuje od polskich władz oprócz „nieustępliwości i determinacji”, uwierają ją jednak „działania obywatelskie”.

W przypadku demontażu haniebnego pomnika w Hruszowicach inicjatywa obywatelska miała poparcie lokalnych władz, które są władne burzyć każdą samowolkę budowlaną, od sracza do pomnika Ukronazistów.

Kto jeszcze powinien podpisać się pod taką decyzją? Szef MSWiA albo MON? Z formalnego pkt widzenia wszystko jest w porządku a fakt, że takie inicjatywy mają poparcie lokalnych społeczności a co najważniejsze są zgodne z polską Racją Stanu i szacunkiem dla bestialsko pomordowanych na Wołyniu Polaków starczy za wszelkie tłumaczenie. To jednak pani Gójskiej-Hejke nie wystarcza.

Żeby jakoś uwiarygodnić swoje stanowisko odwołuje się do haniebnego wystąpienia zmarłego (wg. p. red „zamordowanego”) prezydenta L. Kaczyńskiego w Pawłokomie w 2006 roku. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński w obecności Prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki, przeprosił naród ukraiński za „polskie ludobójstwo jakie miało miejsce w Pawłokomiu w latach 40″. Słowami …”I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”, prosił byśmy nawzajem darowali sobie winy popełnione podczas wojny.

To urągające polskiej pamięci historycznej oświadczenie można porównać jedynie do przeprosin innego prezydenta, A.Kwaśniewskiego w Jedwabnem. Tam też polski prezydent bił się w pierś za rzekomo polskie sprawstwo zbrodni. Pomógł mu wtedy wydatnie nie kto inny jak L. Kaczyński, który pełniąc wtedy funkcję Ministra Sprawiedliwości podjął decyzję o wstrzymaniu ekshumacji ofiar w Jedwabnem.

Żydzi, podpierając się fałszywymi „względami religijnymi” wymogli to na nim. Choć wg. mnie nie musieli Lecha Kaczyńskiego długo „prosić” a sama ekshumacja rzuciłaby nowe światło na tę sprawę. Żydzi wiedzą doskonale, że cała sprawa jest mocno dęta, dlatego wykorzystując swój wpływ na L. Kaczyńskiego utrącili całą sprawę w zarodku. Holokaust Industry must go!

W Pawłokomie L. Kaczyński, już jako Prezydent RP stanął w jednym szeregu z A. Kwaśniewskim plując Polakom w twarz, a dla pani red Gójskiej-Hejke to właśnie taka postawa jest godna czci i kontynuowania. jak pisze:

„Tak niestety jest, gdy puszczone samopas emocje społeczne zaczynają dominować nad działaniem państwa. Wówczas szaleństwo zaczyna uderzać także w to co legalne i miało być gestem na drodze do polsko-ukraińskiego pojednania, po której z taką rozwagą i mądrością kroczył zamordowany w Smoleńsku prezydent. Właśnie jego dziedzictwo powinno być dla obecnie rządzących nie tylko obiektem sentymentalnych odniesień, lecz przede wszystkim wskazówką dla konkretnych działań.”

Wg. pani redaktor ze stajni Sakiewicza należy udawać, że pada deszcz, gdy ukronaziści plują nam w twarz. Nie chce mi się przytaczać wszystkich przykładów tego plucia i odrażających poczynań władz Ukrainy, bo każdy nie zarażony neobanderyzmem i służalczością wobec Ukronazistów doskonale je zna, mimo że oficjalne media robią wszystko, żeby je ukryć przed polską opinią publiczną.

Wyróżnia się tutaj oczywiście stajnia Sakiewicza, która oprócz ukrywania i zakłamywania prawdziwej historii relacji polsko-ukraińskich opowiada cuda na kiju, żeby namówić Polaków do popierania ewidentnych zbrodniarzy i gloryfikujących ich władz, które po siłowym zamachu stanu zostały osadzone w Kijowie. Wszystko oczywiście podlane rusofobicznym sosem wg którego to właśnie neonazistowskie władze w Kijowie bronią nas przed „agresją Putina”.

Nie ma co liczyć na zmianę polityki naszych władz wobec Ukrainy dopóty, dopóki USA będą miały tam swoje interesy skierowane przeciwko Rosji a Polska będzie posłusznym pieskiem łańcuchowym ujadającym na skinienie palca nie oglądając się na polską Rację Stanu.

http://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 20 do “Stajnia Sakiewicza dała głos”

 1. Nemo said

  Brak cenzuralnych słów na komentarz…..

 2. Moher49 said

  Banderowcy są w polskim rządzie, policji, samorządach, partiach, rozgłośniach, prasie, telewizji itd….. ale to się kiedyś skończy.

 3. Chała banderowcom chazarskim said

  Dla czego brak słów? To to są zwykłe Qrwy i żydochazarskie prostytutki. One by się bały wyleźć na ulicę gdyby wiedzieli ile milionów ludzi tak myśli. To bydło satanistyczne przesadziło już we wszystkim w czym mogło.

 4. Jack Ravenno said

  Zlać swołocze ciepłym moczem…

 5. revers said

  Na razie spiewa sie smierc Lachom w Hruszowicach RP

 6. witek said

  Świątobliwy minister Szyszko rozdaje granty.
  Jak zwykle, najwierniejszym
  Od torunian po gazeto-polaków:

  „Ministerstwo Środowiska zatwierdziło wyniki konkursu, w którym założona przez Tomasza Sakiewicza Fundacja Media Niezależne otrzymała 6 mln zł dotacji na serwis Puszcza.tv. Jego szefową ma być publicystka „Gazety Polskiej” i Telewizji Republika, Katarzyna Gójska-Hejke.

  3,14 mln zł ma zostać przeznaczone na przygotowanie i obsługę serwisu Puszcza.tv, a 398 tys. zł – na system kamer rozmieszczonych z Puszczy Białkowskiej. 181 tys. zł ma kosztować rekrutacja i przeszkolenie zespołu redakcyjnego, a 1,39 mln zł – promocja projektu w mediach(w tym na portalu niezalezna.pl).

  Fundacja Niezależne media nie ma żadnego doświadczenia w realizacji ekologicznych projektów edukacyjnych, a będący warunekiem uczestnictwa w konkursie cel „ochrony środowiska” został wpisany do jej statutu tuż przed złożeniem wniosku o dofinansowanie z NFOŚiGW. Konkurs na dofinansowanie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska został ogłoszony na początku roku. Nabór wniosków miał się zakończyć 29 kwietnia 2016. Cztery dni przed końcem tego terminu do rady Fundacji Niezależne Media wszedł Grzegorz Tomaszewski, którego brat – Konrad jest dyrektorem Lasów Państwowych.

  Prezesem Fundacji Niezależne Media jest Joanna Jenerowicz – sekretarka redaktora naczelnego w „Gazecie Polskiej”, a wiceprezesem Marek Kordas – jeden z założycieli PiS, niegdyś warszawski radny tej partii. W radzie fundacji zasiadają: Tomasz Sakiewicz, Katarzyna Gójska-Hejke (wicenaczelna „Gazety Polskiej” i „GPC”) oraz Grzegorz Tomaszewski (krewny Jarosława Kaczyńskiego, prezes spółki Forum wydającej „GPC” i członek zarządu spółki Słowo Niezależne – wydawcy portalu niezależna.pl).

  http://kresy.pl/wydarzenia/x6-mln-zl-dotacji-z-budzetu-dla-fundacji-zalozonej-przez-sakiewicza-na-portal-puszczatv-gojska-hejke-szefowa/

  Za 3 miliony będziemy mogli na żywo oglądać doopy żubrów.
  Jacy łaskawi panowie są ci z PISu 🙂

 7. revers said

  To nie doopy zubrow, ale obywatele beda inwiligowani w Puszczy z tych nie zadowolonych z pisowkiej i unijnej demokracji. takie projekty sa finansowane w 50% z pienieniedzy unijnych, a jak to bedzie chcial to bedzie mogl i przez telekomunikacyjne lacza obejrzyc sobie wolno mowicych spiskowcow przy piwie Zubr na monitorach w Brukslskim babilonie lub w siedzibie NATO, takich tez osobnikow mozna spotkac juz w istniejacych zmonitoryzowanych rezerwatach przyrody i puszczach. .

 8. Marek said

  Hoojko parchate powiedzialo, ze Lechoo ktos zamordowal w Smolensku.
  Znaczy sie brzoza, czy inny hel?
  Wy sie doigracie parchate zmije. Zawsze przychodzi rachunek. Wczesniej lub pozniej.

 9. Władek said

  Czemu się dziwić skoro sam „naczelnik” świeci najjaśniejszym przykładem?

 10. NC said

  Zwracają uwagę tatuowane karczycha sobowtórów po obydwu stronach blondynek w pierwszym rzędzie.

 11. La Reine Toronto said

  ad 2 to tylko zalezy od Polakow kiedy to sie zacznie….nie mozna dluzej zwlekac i nalezy sie zastanowic co z tym ‚fantem’ zrobic w kazdej miescinie zaczynajac. Ludzie sie budza z marazmu i nalezy przestac czytac/kupowac gadzinowa ‚prase’ i ogladac ‚gadzinowa’ telewizornie. Macie Internet to korzystajcie .
  Czuj Duch!

 12. Ma swoje uznanie żydowski,bandycki rewolucjonizm.Opisał go polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,ale również potwierdził to Michael Jones.

 13. Aguirre said

  Trzeba wspierać Ruch Narodowy Winnickiego ostatnio odrzucił okołopisowskie myślenie w sprawach Rosji i Ukrainy. Wszedłem na ich stronę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

 14. Ciekawa rzecz…

  Ta notka wisi na salon24 na SG już trzeci dzień.
  Inna, także polecona przez Gajowego
  https://marucha.wordpress.com/2017/05/08/rocznica-zakonczenia-ii-ws-obluda-aliantow/

  zniknęła po kilku godzinach.
  Jestem ciekawy dlaczego?

 15. Boydar said

  „… To urągające polskiej pamięci historycznej oświadczenie można porównać jedynie do …”

  Słabą ma Pan pamięć, Panie Libero. Albo wyborczą. To co wtedy powiedział aktualnie nieobecny Placek, jest powtórzeniem, ale nie Stolzmana, tylko innego „wielkiego nieobecnego” et consortes. Musi się Pan podciągnąć z historii, wcale nie tak znowu odległej.

 16. Władek said

  Ad. 6.

  Przykro się czyta jak chazarowie i banderowcy nad naszymi głowami dzielą się naszymi pieniędzmi. Kiedy to się wreszcie skończy?

  Grzegorz Tomaszewski ma wybitnie frankijskie nazwisko i typowo chazarską gębę, więc w ogóle nie dziwi że jest krewnym tej żydo-banderowskiej gnidy Kaczyńskiego…

 17. witek said

  Ciekawy artykuł, z zapytaniem w tytule
  ” jak on to robi?”
  Ano wystarczy wejść na stronę, przyjrzeć się zdjęciu delikwenta i…wszystko jasne 🙂

  Prezes opisywanej przez nas w ostatnich dniach Fundacji Solidarności Międzynarodowej Krzysztof Stanowski (66 l.) w zadziwiający sposób przyciąga państwowe dotacje dla fundacji, z którymi się związuje. Jak on to robi?

  Zanim Krzysztof Stanowski został szefem Fundacji Solidarności Międzynarodowej przy resorcie spraw zagranicznych, ta nie dostawała żadnych pieniędzy. Teraz? Fundacja zgarnia dziesiątki milionów złotych na projekty. Jakie? Ano na przykład wprowadzania demokracji m.in. w Afryce.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prezes-fundacji-solidarnosci-miedzynarodowej-byl-oskrzony/kgbd685

 18. Władek said

  Ad. 17.

  Zarośnięty semicką szczeciną jak jego braciszkowie z Państwa Islamskiego 🙂

 19. Zerohero said

  @1, Nemo

  Jądro PiS to gówno ludzkie: mordercy, kłamcy, zdrajcy, psychopaci i złodzieje. Do tego głupki i chamy.

 20. revers said

  Na zdjeciu to niemeicka Antiffa, moze wymiewszana z troche z tubylacami, ktora to samo robila ale przeciwko narodowcom w Warszawie 11.11.2011 roku, lub pro islam, przeciwko islamowi w Dreznie.

  Lub niemiecki medyczny prawnik z Hamburga o zbieraniu danych biometrycznych DNA, juz nie starczaja odciski palcow od wszystkich bez wyjatku tj. od noworodkow po migrantow.

  .https://www.youtube.com/watch?v=E3cyyaUFJNE

  Orwell, Huxley to pestka przy nich.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: