Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Biedroń na prezydenta? W 2020 ma ogromne szanse.

Posted by Marucha w dniu 2017-05-09 (Wtorek)

Według najnowszego sondażu IBRiS na Roberta Biedronia zagłosowałby w wyborach prezydenckich co czwarty Polak.

Tylko 6 procent zadeklarowało, że nie poparłoby prezydenta Słupska ze względu na jego orientację seksualną. Jednak 26 procent Polaków wrzuciłoby do urny głos poparcia dla niego.

Wygląda na to, że Robert Biedroń będzie czarnym koniem kolejnych wyborów prezydenckich. Tak przynajmniej wynika z ostatniego sondażu pracowni IBRiS dla „Faktu” i Radia Zet.

Biedroń to kandydat jednoczący naprawdę wszystkich Polaków – popierają go wyborcy o przeróżnych poglądach, od prawa do lewa, może z wyjątkiem skrajnych prawicowych ugrupowań, którym przeszkadzałby fakt, że jest homoseksualistą. Generalnie jednak na Biedronia stawiają nawet ci Polacy, którzy deklarują zmęczenie polityką i ciągłym konfliktem pomiędzy największymi graczami — PO i PiS.

32, 3 procent, jak wynika z sondażu, nie zagłosowałoby na Biedronia. Większość z nich jako powód podaje jego zbyt liberalne obyczajowo poglądy. 6 procentom przeszkadza wprost jego orientacja.

Natomiast w ostatnich sondażach na zlecenie „Gazety Wyborczej” króluje Donald Tusk. To on miałby zmierzyć się w drugiej turze z obecnym prezydentem Andrzejem Dudą. Tusk mógłby liczyć na 31 procent poparcia.

Szef Rady Europejskiej do tej pory jeszcze jasno nie określił, czy będzie kandydował na prezydenta Polski w 2020 roku. W tym samym sondażu wykonanym przez Kantar Public na podium, czyli na trzecim miejscu znalazłby się Paweł Kukiz z 12-procentowym poparciem.

Natomiast gdyby dziś rozpisano wybory parlamentarne, nadal wygrywałoby je PiS, które osiągnęłoby wynik 35 procent. Goni je Platforma Obywatelska – 27 proc. To z kolei sondaż Ipsos Observer dla „Wiadomości”. Wyniki wyborów nie różniłyby się szczególnie od poprzednich – wyliczono, że do parlamentu jeszcze załapałby się Kukiz’15 oraz Nowoczesna, zaś poza Sejmem znalazłyby się: Razem, Wolność, PSL, SLD.

Julia Baranowska
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
https://pl.sputniknews.com

Szkoda komentować.
Admin

Komentarze 22 do “Biedroń na prezydenta? W 2020 ma ogromne szanse.”

 1. Marek B said

  Zaintrygowała mnie ilustracja. I stąd pytanie – bo naprawdę nie wiem.

  Czy p. Biedroń jako „gej” jest aktywny czy pasywny we „współżyciu”? Bo obrazek z opisem pasuje, jak rozumiem, tylko do sytuacji, gdyby p. Biedroń był aktywnym „gejem”.

  Jeśli jest pasywny, to niedługo pewnie będzie musiał nosić pieluchy, jeśli już nie musi. Nie wiem czy taka okoliczność nie wpłynie negatywnie na ewentualny majestat Rzeczypospolitej, czy w chwili obecnej, na majestat Słupska.

 2. jazmig said

  Brednie

 3. Wieś Rządzi Światem said

  To potwierdza, że w tzw wyborach biorą już udział tylko najbardziej ogłupieni, co jest oznaka zdrowia polskiego społeczeństwa.

 4. Boydar said

  Ale syf, wszędzie.

 5. leo69 said

  Jest taka gra , pół słówek – ze starych lat – dłup w Słupsku < słup w dupsku – okazało sie prorocze hihi..

 6. AlexSailor said

  „Biedroń to kandydat jednoczący naprawdę wszystkich Polaków – popierają go wyborcy o przeróżnych poglądach, od prawa do lewa, może z wyjątkiem skrajnych prawicowych ugrupowań, którym przeszkadzałby fakt, że jest homoseksualistą.”

  Kompletna bzdura mająca na celu sterowanie opinią Polaków przy pomocy sondaży.

 7. Kowalski said

  I takie cwele rzadza POLSKA .Wstyd Polacy.Wstyd

 8. Boydar said

  Skoro był w Kaliszu to nie jest cwelem; cwelem jest Kalisz. Nic się Pan nie wyznaje na tych intymnych niuansach.

 9. .https://3.bp.blogspot.com/-3n7ck8W3Omg/VxNzDqw6QQI/AAAAAAAABs4/idLFfTjwh1MflaFnBsUfzxbH_F59gBhIACLcB/s320/serce-mowi-mi-ze-trzeba-ich-przyjmowac-modlacy-sie-muzulmanie-robert-biedron.jpg

 10. revers said

  Po Macronie zwyciestwo zapewnione, Polacy szybko lapia kazde gowno na genitaliach i dotacjach z zachodu.

 11. cw.Dziwisz od papaja said

  Z Biedronia to byłby, śmiem twierdzić, dość chujowy prezydent. Bardziej chujowy niż MILF-ojebca Marcon dla Francuzów. Bo i za jego kadencji, Polska jak i Francja byłaby w …czarnej dupie. Lub jak kto woli, w raju typowo Euro-Pejskim, dla gojów. Jeszcze tylko dodać: Kałłach Akbar – i jest impreza na całego! Z ostrym gardłowaniem i jebaniem takoż.

  http://www.pudelek.pl/artykul/104717/nastolatka_od_grupowego_seksu_z_raperami_chwali_sie_nowym_osiagnieciem_znowu_dalam_im_duy_zajebiscie_mnie_wyrchali/#

  Niech Pan nie deprecjonuje atrakcyjnych MILF-ow.
  MILF to ma 30-40 lat.
  Admin

 12. Maćko said

  Ladny chlopak: https://www.facebook.com/RobertBiedron/
  I Owsika lubi…

 13. wow said

  Kompletne bzdury, zabrałby wyborców Tuskowi czy innemu Petru za to miałby olbrzymi elektorat negatywny.

  Polska to jeszcze nie Francja. Tam zresztą wygrała by Le Pen tylko demografia jest za bardzo zmieniona inżynierią społeczną-samych Arabów jest 6 mln

 14. Dziadzius said

  Curwa, zlodziej, dupowodziej,
  To moj rzad i moj dobrodziej,
  Byli dobrzy i byli zli
  kraj tak samo juz spieprzyli.
  Wiec ja w placzu i rozpaczy,
  bom wybieral rzad ladaczy,
  no i biede sie dusilo,
  bo wyboru mi nie bylo.
  Teraz wybor jest moc’panie,
  pederasta na rzadanie.
  Grecy dawno z nimi byli,
  bo od Persow sie uczyli,
  Lepiej stanac w Termopile,
  byle nikt nie stanal w tyle.

 15. Moher49 said

  Jeszcze parę latek to i Stary Testament zmienią, Sodoma i Gomora nie będą zburzone. Potem wszystko zapomnimy, Słowianie będą znów budować posągi Światowida, pieścić się w zielonych gajach i urządzać postrzyżyny swoim pociechom.

  Nie.
  Będą się kiwać w bożnicy.
  Admin

 16. Zbyszko said

  Pewnie także TYLKO te 6% Polaków widzi tą wielką tragedię dzieci wysyłanych do zagranicznej adopcji także do „rodzin” homoseksualnych, pedofilskich itd. Jeżeli spojrzymy na zainteresowanie Polaków na ten problem podniesiony przez odważnego i zdesperowanego już Pawła Bednarza:
  .https://www.youtube.com/watch?v=ttE4iyVL2HU&t=6s
  to rzeczywiście ludzie świadomi powinni już przygotowywać się (przede wszystkim duchowo, poprzez starania o Łaskę Uświęcającą) do chyba nieuniknionego już zapowiadanego w przepowiedniach Potopu, podobno tym razem wulkanicznego…

 17. Sebastian said

  A u nas to niby inżynieria społeczna nie istnieje ? A skąd 2 mln ukrów, epigonów więziennego cwela ‚baby” . Stawiam dolary przeciwko orzechom, że rezydent słupska byłby dla bandersynów idealnym kandydatyem

 18. NyndrO said

  Przyłączam się do protestu Pana Kierownika w sprawie MILF- ów 🙂

 19. Widac po mordzie, że najważniejsi politycy w państwie to pedofile.
  lovewillwinblog.wordpress.com

 20. Boydar said

  S bulem ale ja też 😦

 21. #15, p. Gajowy, litosci, panskie riposty moga spowodowac zawal…moja zona ledwo mnie odratowala:-)) Zabronilem jej wchodzic przez tydzien na Gajowke !

 22. ... said

  MILF? Skąd Gajowy zna slang z pornusów?

  Z pornusów??? Toć to słowo b. popularne….
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: