Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (44 – 2017)

Posted by Marucha w dniu 2017-05-10 (Środa)

Postemp jest nieubłagany. Polactwo w zasadzie nie miałoby specjalnych obiekcji przed wyborem pedała i ogólnie rzecz biorąc gównojada Biedronia na prezydenta. I tak się stanie w ramach kolejnego eksperymentu: jak głęboko można Polaków wcisnąć w gnój, zanim się uduszą.

Kto może, niech ucieka do Rosji…

Poniżej miejsce na wolne komentarze.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2017/05/07/wolne-tematy-43-2017/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2017/05/13/wolne-tematy-45-2017/

Gajowy Marucha

Komentarzy 238 do “Wolne tematy (44 – 2017)”

 1. Listwa said

  @ 206 Maciuś

  „Mój obrońca twierdzi, że w takiej sytuacji nie zostanę skazany i ukarany.
  Moje pytanie brzmi drogi Listwo, jak będzie wyglądać po ogłoszeniu orzeczenia sentencji „wyroku” Sądu, „praca” moja pod dozorem Kuratora sądowego?
  Na czym ona będzie polegać? I jak przebiegać? Chodzi mi o rozwinięcie tego swoimi słowami popartymi wiedzą w tym. Proszę o komentarz…”

  – Tak można zakonczyc sprawę, jesli juz opiekunek z PCK nie ma u pana , a obrońca to przeprowadzi. Jeśli jest zgoda prokuratora i pokrzywdzonych to juz nie powinno byc problemu. Wyroku nie będzie, swoim postanowieniem na wyznaczonym posiedzeniu Sąd wyznaczy okres zawieszenia, jeśli w tym okresie pan nie dokona niczego co jest przestepstwem sprawa sie zakończy, jesli dokona, to sprawa będzie kontynuowana z wyrokiem i pewnie skazującym, bo nikt nie będzie chciał wykonywac ekwilibrystyki w pana obronie, chyba ze pan wyjmie z 10 000.

  Kurator sądowy będzie kontaktował sie z obecnymi opiekunkami okresowo i dowiadywał sie o pana zachowanie, czy jest własciwe, bo jeśli nie , to chetnie pana złapie za dupe i będzie trząsł. . Być może odwiedzi czasami i pana. Jego praca polegac będzie na zbieraniu opinii i zareagowaniu w sądzie z wnioskiem o dalszy przebieg sprawy sądowej

  Gdyby pan miał problemy z opiekunkami , to nie nalezy reagowac tak jak do pani La Reine Toronto, która jest w porządku kobieta, tylko trzeba napisac skargę do dyrekcji ośrodka i te pismo przesłac tez do kuratora i do akt sprawy sadowej i podac sygnaturę akt

  Prosze się dowiedzieć jaki sąd wyznaczy okres zawieszenia i pilnować sie, szczególnie w tym czasie. Bo odwieszą i dołozą za stare i za nowe. Po okresie zawieszenia tylko za nowe.

  I musi pan wiedzieć, że odpisuje na pana pytania nie dlatego, że jestem tolerancyjny, a dlatego, że jest pan w trudnej sytuacji psycho-fizycznej i poprosił o pomoc i jednocześnie daje pan nadzieje, ze to nie będzie mój stracony czas. .

  Prosze tez pamiętać, ze te kobiety które panu pomagaja nie zarabiają duzo, prace maja trudną i nieprzyjemną , a pan nie ma prawa być dla nich przykry i nieprzyjemny i zachowywać sie jak władca Egiptu.
  Powodzenia.

 2. Listwa said

  ad 1. Macius

  „jak będzie wyglądać„praca” moja pod dozorem Kuratora sądowego?”

  – ma wyglądać, że jest pan miły, życzliwy, normalny i grzeczny. Czyli praca nad sobą i z tego będzie pan miał największy pozytek, a i spraw karnych mniej.

 3. Aguirre said

  do Admin) To w wyniku jakiegoś sondażu, bo nie wiem o co chodzi? Chociaż biorąc pod uwagę głupotę rodaków dziwnym nie jest.

 4. Aguirre said

  Dobra już wiem doczytałem na Gajówce;)

 5. gość said

  Syn Zbigniewa Stonogi: tata został straszliwie pobity na terenie komendy

  Informację o pobiciu Zbigniewa Stonogi na Komendzie Stołecznej Policji przekazał jego syn za pośrednictwem portalu społecznościowego.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stonoga-pobity-na-komendzie-informacje-podal-syn-biznesmena/k0q3xse

 6. Głos Prawdy said

  Tak na serio to faktycznie Polacy teraz żyją po całym świecie, w jednej Ameryce więcej niż 10 mił. Może być uda się tam zachować Polonię. Sytuacja jest taka, że trzeba coś stracić, może potem uda się przywrocić w tej samej skali i powiększyć. nie może być, by Matka Boza nie pomogła. Europę zjedzą tak czy inaczej, muzulmanie, żydzi, STANY Zjednoczone.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Walczcie o Białoruś. O jej niezależność. O nie poddawanie się lucyferianom.
  Tam może przezimują i polskie geny wśród innych Słowian.

 8. Głos Prawdy said

  Ktos wielki powiedział, że państwo to przede wszystkim ludzie, kultura, tradycja, a potem teren. zmiany sytuacji nie będzie, bo nie ma ludzi u władzy z innym myśleniem, nawet gdyby były nowe wybory.

 9. Głos Prawdy said

  do tego, Panie Gajowy, trzeba, aby Łukaszenka nie miotał się w różne strony, a wybrał konkretnie z kim chce być (z Rosja), i dopuszczał rozumnych doradcow.

  Na pewno Pani więcej wie o Łukaszence. Ale nam Polakom nawet takiego brakuje.
  Admin

 10. Boydar said

  Ale co, co Łukaszenka źle zrobił. I co Pani Głos zrobiłaby lepiej.

 11. Maciuś said

  Wszystko pięknie i klarownie pan wyłożył Listwo, ale, czy nie należałoby panie Listwo wziąć pod uwagę prowokacji, typu ludzkiego, jak pani La Reine Toronto – bo ja się nie mogę dopatrzyć się u tej pani, że jest w porządku kobieta – bynajmniej nie dla mnie, aczkolwiek myślałem, że taką jest. Życie na gajówce szybko to zweryfikowało na minus. Niedawno, nowa opiekunka, Z ROZBRAJAJĄCĄ SZCZEROŚCIĄ POWIEDZIAŁA MI, CYTAT TEJ PANI: – „Panie Maćku, są takie opiekunki, że mogą pana wrobić we wszystko – do tego stopnia, czego pan nie uczynił złego oraz nazmyślać pod przysięgą. Wiem, że badanie Wariografem nie jest szeroko stosowane w prawie polskim, a jak już, to Sąd może nawet wyników jego nie wziąć za dowód!?! Ja w związku z moją sprawą, podczas napadu przez Policję na mnie, chciałem się poddać temu badaniu Wariografem, ale prokuratorka w ogóle nie podjęła śledztwa – nie wdrożyła, aby takie badanie przeprowadzić na mnie i na tych policyjnych bandytach co mnie napadli.

  Jeżeli godząc się na pewne warunki, które zaproponował adwokat – obrońca, i sprawa się ma zakończyć, jak zakończyć, to uważam, że rolą kuratora sądowego nie powinno być „gnojenie” mnie przez niego (pisanie tylko raportów, opinii na mój temat), ale nakierowanie mnie, żeby mi pomóc wyjść na prostą. Tak po „ludzku” jego rolę odbieram i widzę to, jak ma być.
  Co do tolerancji, to nigdzie nie pisałem panie Listwo o pana tolerancyjności pana do mnie, a już na pewno nie, że jestem w kiepskiej kondycji psycho – fizycznej.
  Co do zarobków tych kobiet – 20 zł/h, to nie jest to taka stawka żenująca drogi Listwo. Znam zapier… dalaczy na budowie co mają mniej ot tych pań na h.
  Ja do żadnej winy się nie przyznałem – proszę pamiętać i zważyć to, tylko poszedłem na układ, który zaproponował mecenas, Prokurator i te panie wyraziły zgodę na to.
  W stosunku do tych kobiet nigdy nie byłem arogancki i wulgarny; jest (była) to zmowa kierownictwa PCKu i tych kobiet, przeciw mnie.

  Będę się dalej upierał, że budowa państwa polskiego, demokratycznego – winna nastąpić od zaraz w wymiarze „sprawiedliwości” – Sądach, prokuraturach, palestrze adwokackiej. Po 1989r to nie nastąpiło. Wymiar „Sprawiedliwości”, nie został nigdy zlustrowany, zdekomunizowany, zdezubekizowany. Chodzi mi, żeby nad wyrokami sędziowskimi, była jakaś kontrola, żeby ktoś mógł je podważyć, że niejednokrotnie oni wydają wyroki wg. swojego widzimisię i się mylą, a nie „kulawego prawa”, jakie mamy w Rzeczypospolitej nadal.

  Nie wiem Panie Wacławie, czy zgodzi się pan na dalszą polemikę z Panem Listwą, bo niektórych gajowiczów, już to drażni… A ja wcale nie czuję, że otworzyłem puszkę pandory; a gdyby nawet (daleko mi chyba do tego) to sram na to.

  ——
  Nie, mnie to nie drażni. Proszę spokojnie kontynuować, jeśli ma Pan ochotę i czuje potrzebę zasięgnięcia opinii.
  Admih

 12. Maciuś said

  Dziękuję Panu, drogi Gajowy :* ❤

 13. ninika said

  Może z innej beczki, ale dla tych, którzy może jeszcze na to nie trafili:

  WKLEJAM
  Katek
  22 min. temu
  Moim skromnym zdaniem prawdopodobny przebieg wydarzeń związanych z tą tragedią był następujący: po pierwsze tą historyjkę o wspólnym wyjeździe Magdy z tym jej chłopakiem Markusem można między bajki włożyć! Według mnie celem tego wyjazdu był jakiś deal między Marcusem Włodarskim i jego kumplami a rezydentem Mahmoudem Khairy i jego arabską trzódką! Po drugie Magda chyba nie poleciała sama jak się powszechnie uważa tylko była pilotowana przez trzech młodych Polaków z którymi jak twierdzą świadkowie widziano ją pierwszego dnia pobytu w Egipcie! Warto by sprawdzić listę uczestników tej wycieczki organizowanej przez Rainbow Tour czy czasami nie ma np. wśród uczestników tej wycieczki Kamila C. ps. Złoty, jak chodzą słuchy w sieci byłego chłopaka zamordowanej w Karpaczu Karoliny Kaczorowskiej! Dziwnym trafem właśnie Złoty dzwonił do Markusa jak ten rozmawiał z Magdą! Po za tym nie jestem przekonany czy Magda tak dobrowolnie chciała polecieć do Egiptu, czy czasami już w Polsce nie była przez to towarzystwo do tego jakoś przymuszana. Co wydarzyło się w Egipcie to praktycznie wszystko przekazała słowami i sprytnymi gestami sama Magda która była więziona, gwałcona, wożona od hotelu do hotelu w wiadomym celu i na koniec której prawdopodobnie dano do zrozumienia że żywa nie wróci do Polski! Jej partner Markus ( stawiam dolary przeciwko orzechom że to gej a jego kumpel Maciej S. który niby miał lecieć po Magdę to jego partner) był tak zainteresowany tą rozmową i pomocą Magdzie jak zeszłorocznym śniegiem – co było szczególnie widać jak podczas rozmowy coś sobie popijał z puszki, chyba piwko! O tym że był to jakiś układ może świadczyć zdanie które wypowiada Michał R. który filmował rozmowę Markusa „ że coś się chyba odjechało”! Ci wszyscy panowie zaraz jak sprawa zrobiła się głośna pierwsze co zrobili to pokasowali swoje konta na fejsie! Dzięki internautom mamy jednak screeny z kont i co się okazuje że panowie Markus W. Maciek S. Michał R. i Mahmoud Khairy to dobrzy znajomi. Co do Markusa to jest to znany wrocławski fryzjer stylista, syn dziennikarza GW który prawdopodobnie poznał Magdę w salonie fryzjerskim gdzie pracował. Tym dealem z arabami mogło być natomiast dostarczanie ładnych Polek do kurortu rezydenta Mahmouda za odpowiednią opłatą oczywiście! Z Magdą poszło coś nie tak i postanowiono ją uciszyć pozorując samobójstwo! Moim zdaniem kluczem do wyjaśnienia tej sprawy w cale nie jest Egipt tylko trzej panowie Markus W. Maciek S. i Michał R . Trzeba sprawdzić ich bilingi, finanse, przeszłość, działalność we wrocławskich klubach, aktywność w sieci, znajomości i sprawa bardzo szybko się wyjaśni – oczywiście jeżeli tylko będzie taka wola organów ścigania w co wątpię bo sprawę prowadzi prokuratura jeleniogórska ta która zamiotła sprawę Karoliny Kaczorowskiej pod dywan! A i odsunąć Rutkowskiego. Kamil Cichosz Złoty to gość z Sopotu

 14. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/polska/6755-ilu-zolnierzy-amerykanskich-jest-juz-w-polsce-ciekawostka-wiecej-niz-radzieckich-w-1993-roku

 15. Widac po mordzie, że najważniejsi politycy w państwie to pedofile.
  lovewillwinblog.wordpress.com

 16. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/6758-kasa-misiu-kasa-pod-pozorem-walki-o-demokracje-zachodni-politycy-dbaja-przede-wszystkim-o-interesy-wlasnych-panstw

 17. Marek said

  Prokuratura umorzyła śledztwo wobec liderki dolnośląskiego ONR, choć jawnie nawoływała do nienawiści rasowej. Pomogło Ministerstwo Sprawiedliwości.

  Krzyczała o „islamskim ścierwie”, ale za to nie odpowie. Wrocławska prokuratura rok temu, w lipcu 2016 skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Justynie Helcyk, liderce dolnośląskiego Obozu Narodowo-Radykalnego. Dziewczyna na demonstracji we Wrocławiu wygłosiła przemówienie, w którym nawoływała do nienawiści na tle rasowym:

  „Rządzą nami żydowscy imperialiści, a przybysze wyrżną nas wszystkich w pień! Przyjadą po dzieci, staruszki i wszyscy będziemy bez głów! Nie pozwolimy, by islamskie ścierwo zniszczyło naród polski!”. Te słowa były dla prokuratorów jeszcze w 2016 bulwersujące. Jednak postępowanie podejrzanie się przeciągało. Śledczy mieli problem z uzupełnieniem materiału dowodowego — mieli bezskutecznie szukać kartki z przemówieniem działaczki — pomimo że całe wydarzenie zostało nagrane. Ostatecznie jesienią, na wyraźne polecenie Ministerstwa Sprawiedliwości, które wydało negatywną opinię o działaniach śledczych i zaleciło ponowne przyjrzenie się sprawie, prokuratorzy wycofali z sądu akt oskarżenia. Polecenie przyszło więc z samej góry.

  W międzyczasie w dodatku zmieniły się władze Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. Na dniach całkowicie umorzono postępowanie w sprawie demonstracji, na której działaczka ONR wykrzykiwała rasistowskie i nacjonalistyczne hasła. Prokurator Justyna Pilarczyk, która prowadziła śledztwo, nagle stwierdziła, że nie widzi znamion popełnienia przestępstwa, chociaż rok temu jeszcze podobno kwalifikowało się ono pod sąd. Być może nagła zmiana zdania prokurator ma związek z tym, że przed miesiącem „dobra zmiana” awansowała ją do Prokuratury Okręgowej. Wychodzi więc na to, że nacjonaliści są nietykalni, dba o to resort Zbigniewa Ziobry.

  Sojusz Lewicy Demokratycznej zapowiedział, że zamierza złożyć do ministra sprawiedliwości wniosek o delegalizację Obozu Narodowo-Radykalnego. Ostrożnie prognozujemy, że ten projekt raczej się nie powiedzie. Rządowi najwyraźniej zależy, aby chronić interesy nacjonalistów.

  ===
  haha
  info ze sputnika.

 18. Marta1973 said

  ZSRR formalnie (i na szczęście!) przestał istnieć 26.12.1991 r.
  Jak więc w 1993 roku mogli na terenie Polski stacjonować żołnierze „radzieccy”?

 19. Siggi said

  Dzień Zwycięstwa!
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47546

 20. Siggi said

  Alarm w elektrowni atomowej
  W ośrodku nuklearnym Hanford Nuclear Reservation niedaleko Seattle runął tunel, w którym są składowane odpady radioaktywne. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano o ewakuacji pracowników. Służby zapewniają jednak, że nie ma zagrożenia dla ludzi. Obiekt jest częścią programu produkcji broni jądrowej Stanów Zjednoczonych.
  Miejscowe władze poinformowały, że nie wykryto wycieku substancji radioaktywnej. Rzecznik stanowego resortu ekologii Randy Bradbury zapewnił, że nie wykryto wycieku promieniowania i że nie ucierpiał żaden z pracowników. Kiedy tunel się zwalił, nie było tam ludzi. Ewakuowano tych, którzy pracowali w pobliżu, a tym, którzy znajdowali się dalej od zawalonego tunelu, polecono pozostanie w pomieszczeniach.
  Do wypadku doszło w obiekcie znanym jako PUREX, znajdującym się w środku wielkiego kompleksu Hanford Nuclear Reservation, około 320 km na południowy wschód od Seattle. Agencja Associated Press pisze, że zamknięty już obiekt PUREX był częścią krajowego programu produkcji broni nuklearnej.
  Obiekt jest częścią programu produkcji broni jądrowej Stanów Zjednoczonych. W kompleksie znajduje się obecnie największy amerykański skład materiałów radioaktywnych. Są przechowywane w specjalnych tunelach, to właśnie jeden z nich się zawalił.
  FAKT.PL
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6753-alarm-w-elektrowni-atomowej

 21. Bobola said

  Mylna ortografia; nie „POSTEMP” a „Postep” jest nieublagany. Ja zas jestem zwolennikiem regresu do poprawnej pisowni.

  Celowa.
  Admin

 22. Boydar said

  Wyżej wyceniałem pruską gnidę.

 23. NyndrO said

  Weź teraz opowiedz kawał z nieco bardziej zawiłą konstrukcją, niż baba, lekarz, i że ma się rozebrać. Tłumaczenie dowcipów to taka upokarzająca sprawa. I smutna. 🙂

 24. Siggi said

  Niedawno było przyobiecane,ze z vasalem ochłodzą…stosunki(…nie mylić z innymi stosunkami) i to się już dzieje.
  Nazbierało się tematów dla Jego Elokwencji Prezesa i żadnych objaśnień.Przygną Mu karczku w bolesnym dla Niego stylu.Na tym polega suwerenność ,niepodległość,niezależność, jako …wartości,a nie widzimisie Prezesa.

  http://wolnosc24.pl/2017/05/09/podle-bezpodstawne-ataki-na-polske-na-forum-rady-praw-czlowieka-onz/

 25. NICK said

  1)
  Opinia: coś mnie się wydaje, że Pan, Maciusiu, to jednak narozrabiał. Swego czasu.

  Wniosek ten wysnuwam.
  Z dotychczasowej oceny wszech wpisów pańskich.

  2)
  GP.
  Tak. Był moment. Około 5 czy 6 lat temu i wcześniej. Gdy Rusini Biali chwalili Łukaszenkę.
  I, mieli za co chwalić.
  A teraz? Obserwuję upadek, systematyczny.
  Tematu nie będę rozwijał. Na Gajówce popełniłem ze 150 wpisów na ten temat.
  Dalej jestem „na bieżąco”, mając bliski kontakt z naszymi Braćmi, Słowianami.

  Admin.
  Przecież TU, dużo więcej i dawniej o tym pisałem.
  Może zbytnio wyprzedzając? Może wcześniej zauważając?
  [taka ma przywara]
  GP widzi. Dziś.
  Białoruś ginie, ot co.

  Lubelaku.
  Wpis nie najlepszy.(10).
  Zwłaszcza w stosunku do Głosu.
  Proszę poczytać moje świadectwa o Rusi Białej. Świadectwa.
  TU. U Gajowego.
  Tam jest co dobrze; co źle.
  I, kiedy to było.
  Wypowiedzi dotyczyły praktycznie wszech sfer życia.
  Także militarnej. Nie ma Łukaszenka linii prostej

  P.S.
  Pozostaję z największą troską o Białoruś.
  Która znika.
  Podobnie jak Polska, prawie, zniknęła… .

  ” I co Pani Głos zrobiłaby lepiej.”
  A, co Pan???
  Działaniem?
  Np. W sprawie Rusi Białej?

  Nie odpowiadam na reakcje państwa.
  Tylko krytykuję.
  A posteriori.

 26. Siggi said

  12 lipca Dniem Męczeństwa Wsi Polskiej?
  „Symbolem walki i męczeństwa mieszkańców polskiej wsi jest Michniów w woj. świętokrzyskim, który za pomoc niesioną partyzantom został spalony, a jego mieszkańcy w okrutny sposób wymordowani 12 i 13 lipca 1943 r.Krwawo w historii polskiej wsi zapisał się rok 1943 na Kresach Wschodnich. W lipcu w ramach tzw. Rzezi Wołyńskiej nacjonaliści ukraińscy z UON i UPA w bestialski sposób wymordowali kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców polskich wsi” – piszą w uzasadnieniu posłowie PSL
  dalej…………………..
  http://www.mysl-polska.pl/1228

 27. Siggi said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/antypolonizm-na-swiecie-staje-sie-coraz-bardziej-powszechny

 28. Siggi said

  Ocalić od zapomnienia…
  O istnieniu Domu Polskiego w Moskwie dowiedziałam się od polskiej dziennikarki, która w stolicy Rosji mieszka i pracujące od wielu lat. Miałam za sobą doświadczenia uroczystych spotkań z Polakami z Wileńszczyzny, Białorusi, Łotwy, Ukrainy, a nawet Smoleńska. Zawsze występowali w pięknych ludowych strojach, roztańczeni i rozśpiewani. To oni wykreowali moje wyobrażenie na temat Polaków, których spotkam w Moskwie. Rzeczywistość okazała się nieco inna.
  dalej………………..
  http://www.mysl-polska.pl/1229

 29. Boydar said

  Ja ? Jeżeli już chwilowo przypadłaby mi rola gówna, to … przylepiłbym się do największego przepływającego w pobliżu okrętu. I tylko nic bym nie krzyczał; siedział cicho i cierpliwie wytwarzał cenne aminokwasy.

  Jeżeli podważamy Łukaszenkę, to jednocześnie kwestionujemy Putina. I nie ma, że nie. Bo Białoruś pomijając Jej ambicje narodowe, chce czy nie, jest przedmurzem dla Rosji; tak jak i Polska. I żaden władca Kremla tego obszaru nie odpuści. Jestem spokojny o Białoruś w takim stopniu w jakim wierzę w zwycięstwo moralne i każde inne Rosjan.

 30. Maćko said

  Szef FBI stracił posadę za błędy w śledztwie w sprawie Hillary Clinton
  Administracja Trumpa dała do zrozumienia, że powodem zwolnienia były pomyłki Comey’a popełnione w czasie prowadzenia od lipca ub. roku śledztwa w sprawie używania przez demokratyczną kandydatkę do prezydentury Hillary Clinton prywatnego serwera w korespondencji mailowej obejmującej poufne materiały rządowe.

  Clinton kilkakrotnie oskarżała Comey’a o przyczynienie się do jej porażki w wyborach.

  Decyzja prezydenta Trumpa o natychmiastowym zwolnieniu dyrektora FBI była absolutnym szokiem dla korpusu prasowego Białego Domu i całego establishmentu politycznego w Waszyngtonie.

 31. Marek said

  Wyżej wyceniałem pruską gnidę.
  ===
  Gnida nie wyczuwająca ironi. Dwa, podpis dla gnidy niedozwolony.

 32. Listwa said

  11 Maciuś

  Wszystko pięknie i klarownie pan wyłożył Listwo, ale, czy nie należałoby panie Listwo wziąć pod uwagę prowokacji, typu ludzkiego, jak pani La Reine Toronto – bo ja się nie mogę dopatrzyć się u tej pani, że jest w porządku kobieta – bynajmniej nie dla mnie, aczkolwiek myślałem, że taką jest.

  – jest, chociaż nie zgadzam się z nią, że tu ma miejsce pranie brudów. Chodzi o to, aby pan nie narobił sobie kłopotów w przyszłości, bo nic panu nie da pozytywne zakończenie sprawy obecnie. A od takich drobnostek i nieporozumień się zaczyna.

  Życie na gajówce szybko to zweryfikowało na minus. Niedawno, nowa opiekunka, Z ROZBRAJAJĄCĄ SZCZEROŚCIĄ POWIEDZIAŁA MI, CYTAT TEJ PANI: – „Panie Maćku, są takie opiekunki, że mogą pana wrobić we wszystko – do tego stopnia, czego pan nie uczynił złego oraz nazmyślać pod przysięgą.

  – i pan nie może dać się sprowokować i podać im czegoś na tacy.

  Wiem, że badanie Wariografem nie jest szeroko stosowane w prawie polskim, a jak już, to Sąd może nawet wyników jego nie wziąć za dowód!?! Ja w związku z moją sprawą, podczas napadu przez Policję na mnie, chciałem się poddać temu badaniu Wariografem, ale prokuratorka w ogóle nie podjęła śledztwa – nie wdrożyła, aby takie badanie przeprowadzić na mnie i na tych policyjnych bandytach co mnie napadli.

  – według prawa w Polsce wariograf nie jest dowodem.

  Jeżeli godząc się na pewne warunki, które zaproponował adwokat – obrońca, i sprawa się ma zakończyć, jak zakończyć, to uważam, że rolą kuratora sądowego nie powinno być „gnojenie” mnie przez niego (pisanie tylko raportów, opinii na mój temat), ale nakierowanie mnie, żeby mi pomóc wyjść na prostą. Tak po „ludzku” jego rolę odbieram i widzę to, jak ma być.

  – kurator w zasadzie wkracza, gdy jest potwierdzone wyrokiem przestępstwo, u pana jest cos innego, wyroku stwierdzającego winę nie ma, a jest okres zawieszenia i kontroli. Ale może pan skontaktować się z kuratorem i porozmawiać z nim jaki tryb postępowania przyjmie i wcale nie jest wykluczone , ze podejmie też zadania pomocnicze na pana prośbę.

  Co do tolerancji, to nigdzie nie pisałem panie Listwo o pana tolerancyjności pana do mnie, a już na pewno nie, że jestem w kiepskiej kondycji psycho – fizycznej.

  – nie pisał pan, ja napisałem co uwazam. Pana choroba stwarza z automatu trudną sytuację (napisałem kiepską?) , chocby z powodu naturalnego rozdrażnienia dolegliwościami. Każdy byłby.

  Co do zarobków tych kobiet – 20 zł/h, to nie jest to taka stawka żenująca drogi Listwo. Znam zapier… dalaczy na budowie co mają mniej ot tych pań na h.

  – ile zarabiają miesięcznie i na ile godzin pracy?

  Ja do żadnej winy się nie przyznałem – proszę pamiętać i zważyć to, tylko poszedłem na układ, który zaproponował mecenas, Prokurator i te panie wyraziły zgodę na to.
  W stosunku do tych kobiet nigdy nie byłem arogancki i wulgarny; jest (była) to zmowa kierownictwa PCKu i tych kobiet, przeciw mnie.

  – cos jednak na pana mieć musieli skoro był taki atak odparty przez obrońce i prokurator znalazł podstawy do wejścia w proces i kobiety miały co przebaczyć. Wyroku nie ma i nie jest pan osoba skazaną. Prosze teraz dowiedzieć sie o okresie zawieszenia i dobrze żyć z tym obrońcą.

  Będę się dalej upierał, że budowa państwa polskiego, demokratycznego – winna nastąpić od zaraz w wymiarze „sprawiedliwości” – Sądach, prokuraturach, palestrze adwokackiej. Po 1989r to nie nastąpiło. Wymiar „Sprawiedliwości”, nie został nigdy zlustrowany, zdekomunizowany, zdezubekizowany. Chodzi mi, żeby nad wyrokami sędziowskimi, była jakaś kontrola, żeby ktoś mógł je podważyć, że niejednokrotnie oni wydają wyroki wg. swojego widzimisię i się mylą, a nie „kulawego prawa”, jakie mamy w Rzeczypospolitej nadal.

  – to pan wie że trzeba być czujnym

  Nie wiem Panie Wacławie, czy zgodzi się pan na dalszą polemikę z Panem Listwą, bo niektórych gajowiczów, już to drażni… A ja wcale nie czuję, że otworzyłem puszkę pandory; a gdyby nawet (daleko mi chyba do tego) to sram na to.

  – no widzi pan jak pan wierzga bez potrzeby. Inni wyrazili opinie na tych samych zasadach jak pan. A pan zamiast wyjaśnić im to czego nie rozumieją, to pan zaczyna srać na nich. Dbaj pan o zapachy, zwłaszcza w swoim domu. I o słownictwo. Ma pan jak to mówia lekkie pióro a czasami smierdzące frazy.

 33. Maciuś said

  Ze względu na szacunek do panów Boydara, Pana Kierownika, i poniekąd do pana NICKu, nie chcę z panem kruszyć kopii, bo jest Pan NICK potrzebny w Gajówce, na o wiele większą krytykę niźli na mnie od pana.

  Panie szanowny Listwo, wywód pana we 32 – bardzo czytelny i sprawiedliwy. Dla mnie. Dzięki.

 34. Siggi said

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201705105433755-Polska-9-Maja-Swietowac-nie-ma-czego-Maciej-Wisniowski/

 35. Maciuś said

  Ad vocem do 32 Z tego co wiem, to te kobiety na rękę mają co najmniej 2 koła i ubezpieczenie społeczne. Nie mają natomiast prawa do urlopu wypoczynkowego.
  Ale ja tym paniom tego nie zazdroszczę. Chciałbym żeby te kobiety nie były brane do tej ciężkiej roboty, z łapanki, z ulicy, tylko, żeby były szkolone w tym ciężkim zawodzie opiekunki niepełnosprawnych.
  A tak się proszę państwa nie dzieje cały czas. Są to panie, nie raz nie dwa, niekiedy, kompletnie nieprzygotowane, by nieść pomoc chorym niepełnosprawnym. Chodzi mi o gotowanie, pomoc w toalecie, czy nawet… słanie łóżka. Ja jestem wdzięczny tym kobietom, ale jak się okazało, z wieloma z nich nie było mi zwyczajnie po drodze, a ślepy los i przypadek mnie z nimi „skojarzył”. nie piszę, że jestem bez winy, bo bym ordynarnie łgał, ale one też nie. Mam nadzieję – Matka głupich, że Sąd rozstrzygnie TĄ SPRAWĘ, po roku trwania tego niepotrzebnego zgrzytu – NIEPOTRZEBNEGO dla obu stron.

  ps. Ten adwokat i obrońca wojskowy, „mój”, z urzędu – Marian G. okazał się strzałem w 10-stkę z mojej strony. W pierwszej chwili Sąd przydzielił mi młodego młokosa, który ponoć prowadzi naraz aż… 100 spraw, co wydaje się chyba niemożliwe. instynkt wyssany u mnie z mlekiem Matki, nakierował mnie, żeby tego młodego pozbyć się, bo będzie przegrana z kretesem. Pan Marian to stary rep, i wyciągnął mi du…pę z szamba, która tonęła.
  Nie umniejszam także pana roli drogi Listwo; pana rady były i są bardzo cenne, nie tylko w moim temacie, ale i innych tu pana wpisach.

  Ludzie czytajcie Gajówkę!!! To wielka Kopalnia wiedzy!

 36. NICK said

  Pan, Maciusiu, kopię tę?
  Dawno skruszył.

  Gajowy dał glejt.
  Podobnie jak Panu Buddyście.

  (i jak wszystkim)

  Korzystajcie.
  Piszcie. Piszcie.

  Śpiewaj, śpiewaj.

 37. Maciuś said

  Być może szanowny NICKu, być może nie.

  „Życie nie znosi jednak próżni”. Jak napisał i wyznał to, ktoś bardzo mądry…

 38. Saski said

  Jak działa „przemysł Holokaustu” przy wsparciu światowych mediów i rządów. Promowanie żydowskich interesów kosztem Polski

  Recenzja Jana Peczkisa książki pt. “Holocaust Restitution: Perspectives on the Litigation and Its Legacy”
  Książka ta omawia przypadki banków szwajcarskich oraz firm niemieckich. Zawiera ona zeznanie sędziego Edwarda R. Kormana. Najciekawsze informacje mają jednak charakter pośredni i to właśnie jest przedmiotem mojego przeglądu.

  Sprawa odszkodowań za Holocaust: Wszystko dotyczy głównie polityki żydowskiej. Sytuacja ofiar Holocaustu jest na dalszym planie.
  W mediach i w dyskursie politycznym sprawa odszkodowań dla ofiar Holocaustu jest zwykle oparta na poczuciu sprawiedliwości i współczucia dla ocalałych z Holokaustu – często z wtrąceniem kilku melodramatycznych, szarpiących serce opowieści. To zwykle przynosi pożądany skutek. W końcu kto mógłby być tak nieczuły, aby odmówić pomocy biednym, żyjącym w traumie, długo ignorowanym ludziom, ocalałym z Holokaustu?
  Książka ta pozwala zrozumieć, że Porozumienie Luksemburskie z 1952 roku mogło z łatwością pominać interesy ocalałych z Holokaustu! Arie Zuckerman ironizuje: „że, jeśli chodzi o Ben-Guriona, potrzeba chwili przewyższyła intensywne uczucia i zranioną pychę, spowodowane przez porozumienie. Niemniej jednak, podczas negocjacji z Niemcami, Ben-Gurion uznał, że konieczne jest rozróżnienie między przyjęciem odszkodowań na budowę państwa Izrael, kraju przyjmującego ocalałych z Holokaustu, a restytucją i odszkodowaniami dla osób prywatnych. Przedstawmy sprawę jasno, gdyby niemiecka strona nie postawiła warunków, które zobowiązywały rząd izraelski do wypłacania miesięcznych odszkodowań poszkodowanym ofiarom Holocaustu, wszystkie pieniądze zostałyby wykorzystane na tworzenie gospodarki Izraela i żadna z ofiar Holocaustu nie otrzymałaby odszkodowania od rządu ( str. 323-324).

  Innymi słowy, gdyby to zależało od żydowskich przywódców politycznych, ofiary Holocaustu nie dostałyby nic z ogromnych niemieckich środków pieniężnych przeznaczonych na fundusz rekompensacyjny za Holocaust. Teraz osoby ocalałe z Holocaustu (lub ich potomkowie) mają czelność oskarżać Polskę (i inne przyszłe podmioty wskazane przez Holokaust Industry), o brak współczucia dla ocalonych z Holokaustu. Jak widać, płyną krokodyle łzy.
  Zastanówmy się teraz nad restytucją własności prywatnej, własności bez następców, wlasnosciami komunalnymi. Niewystarczająca alokacja niemieckich pieniędzy w latach 50-tych na którąkolwiek z tych własności lub na wszystkie z nich, z jakichkolwiek powodów, nie wyłączając Davida Ben-Guriona, nie przekłada się na odpowiedzialność Polski w XXI wieku!

  USA I UNIA EUROPEJSKA JAKO INSTRUMENTY PROMOWANIA INTERESÓW ŻYDOWSKICH KOSZTEM POLSKI

  Polacy od dawna podejrzewali, że wpływy Żydów w Stanach Zjednoczonych i w Unii Europejskiej są wykorzystywane przez Holocaust Industry do atakowania i obwiniania Polaków za Holocaust oraz do wymuszenia na Polsce, aby płaciła za zbrodnie niemieckie i ich konsekwencje, co obecnie zostało potwierdzone w tej książce.
  Opinie Stuart’a E. Eizenstat’a są bezcenne: „Jeśli zwrot własności komunalnej jest trudny, to odzyskanie własności prywatnej, skonfiskowanej przez nazistów podczas II wojny światowej i / lub znacjonalizowanej przez komunistyczne władze panstw wschodnioeuropejskich po wojnie jest jeszcze trudniejsze. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Polsce, ktora jest obecnie zarówno członkiem NATO, jak i Unii Europejskiej. Po prawie trzydziestu latach od upadku muru berlińskiego, Polska traumatyzowana przez potencjalny koszt zwrotu nieruchomości lub rekompensaty dla ich właścicieli, a zwłaszcza polskich Żydów, nie posiada regulacji prawnych własności prywatnej. Polski rząd próbował wielokrotnie, ale ma trudności ze sformułowaniem zasad. Polska rozpatrywała utworzenie funduszu kompensacyjnego w wysokości około 15 procent wartości nieruchomości, ale przwiduje wykluczenie pewnych nieruchomości z przepisów ustawowych w Warszawie. Tutaj znowu niezbędna jest interwencja dyplomatyczna ze strony Stanów Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej dla osiagnięcia pewnej sprawiedliwości. „(podkreślenie moje). (Str. 305).

  WPŁYW ŻYDOWSKIE A NIERÓWNE TRAKTOWANIE OFIAR SZUKAJĄCYCH SPRAWIEDLIWOŚCI W SĄDZIE

  Obrońcy restytucji związanej z Holokaustem twierdzą, że ten sam proces jest dostępny dla nie-Żydów, którzy byli w przeszłości wyzyskiwani lub krzywdzeni. (Tutaj przypomina mi się bajka Ezopa “Lis i bocian”. Obydwa zwierzęta były „równe”, ponieważ przecież jadly z tego samego naczynia). Chociaż teoretycznie jest to możliwe, w praktyce jest to dalekie od prawdy.
  Autorzy Morris Ratner i Caryn Becker stawiają na wstępie tą kwestię: „Niestety, ale amerykańskie sądy nie okazały się drogą do sprawiedliwości dla innych niz Holocaust ofiar złych czasów. Dlaczego sprawy hitlerowskie nie przyniosły kolejnej fali sukcesów innym ofiarom historycznych krzywd? „(str. 345).
  Ratner i Becker przyznają, że wpływy żydowskie w rządach i mediach były istotne, jeśli nie decydujące. Dalej piszą, że „Dodatkowo uwaga mediów, która odegrała kluczową rolę w sprawach dotyczących Holocaustu i była ściśle związana z chęcią polityków i prawników do zdobycia kapitału politycznego w imieniu ofiar Holocaustu, była znacznie mniej intensywna w przypadku innych ofiar „.” (str. 352).
  W rzeczywistości różnica w uwadze jaką media poświęcały ofiarom Holocaustu w porównaniu z krzywdami innych ofiar wojny, była jak noc i dzień. (s. 352-353).

  https://www.amazon.com/gp/review/R4AB5WTA8F319?ref_=glimp_1rv_cl

 39. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/6751-antoni-macierewicz-traktuje-mon-jak-prywatny-folwark

 40. Zerohero said

  @Marta1973

  ZSRR formalnie (i na szczęście!) przestał istnieć 26.12.1991 r.
  Jak więc w 1993 roku mogli na terenie Polski stacjonować żołnierze „radzieccy”?

  A jacy to niby byli żołnierze. Jako radzieccy zaczynali służbę, jako radzieccy żołnierze przywitali w Polsce rozpad ZSRR. W sposób magiczny zmienili się na nie-radzieckich 26.12.1991? A gdyby tak 27.12.1991 ktoś rozstrzelał podpisujących rozpad i ZSRR zatrzymał, to znowu staliby się radzieccy?
  Zanim zacznie się Pani kogoś czepiać za sformułowania, proponuję temat najpierw trochę zrozumieć. Wiem, że w przypadku aktywu pisowskiego nie jest to łatwe….

 41. PISKORZ said

  MOŻE KTOŚ WIE JAK POMOC..Dziś około 12 z domu przy ul Afrykańskiej w W-wie zabrała policja POD ZARZUTEM, że chce popełnić samobójstwo. p. Katarzynę Szulc…do Drewnicy..Bez żadnych papierów /jak ona twierdzi/, weszli przez okno i tam wywieźli..JEJ tel 698 878 048. Napisałem kilka mejli i czekam na telefon..! JAK MOŻNA JEJ POMÓC…oto jest pytanie.?! PS TĘ INFO MAM OD NIEJ, mówi, że to totalna bzdura o zamierzonym samobójstwie, kontakt z Nią..normalny..

 42. Maciejasz said

  Działanie polskiego „wymiaru sprawiedliwości” na konkretnym przykładzie:
  https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/jak-bezkarnie-krasc-pieniadze-czyli-o-bezradnosci-organow-scigania/

 43. La Reine Toronto said

  ad 41 na to rady zadnej nie ma w panstwie takim jak nasza ‚nienasza’Ojczyzna. Ta Pani to jedna z Matek Polek walczacej z bezprawiem i dlatego uwaza sie ja za chora psychicznie ktora nalezy ubezwlasnowolnic….
  To juz jest wielki PROBLEM i to kazdego z Nas bo ‚oni’moga przyjsc noca i drzwi rozwalic przemoca!
  Straszne gorzej niz w ‚1984’!?

 44. La Reine Toronto said

  ad 25: nr 1;Panie Nick, ma Pan racje i to w 100%; nikt tych zarzutow nie mogl ot tak sobie zmyslec bo to pomowienie grozace utrata wolnosci.
  Mnie to bardzo razi; wulgaryzmy jezykowe i te ‚szczegoly’….podejrzane.
  Omijam to i nie czytam: tych obu panow.

 45. La Reine Toronto said

  TO DLA NAS PAN NA OSLODE GORYCZY ….

 46. revers said

  “- Panie prezesie, a kto pana powołał?

  – premier, na wniosek ministra właściwego do spraw transportu i budownictwa.

  – Ale jaki premier? Tusk?

  http://crowdmedia.pl/komisja-ds-amber-gold-to-nie-tusk-a-kaczynski/

 47. La Reine Toronto said

  AD 46;jezeli wymiar sprawiedliwosci w jakimkolwiek panstwie jest skorumpowany w 99% to czegoz sie spodziewac? Panstwo jest chore i zdemoralizowane…
  Hanba !

 48. Listwa said

  @ 44 La Reine Toronto

  „Omijam to i nie czytam: tych obu panow”

  – tak sie pani nie boi ze sie HIV zarazi. A jęśli pani nie czyta to skąd uwagi o praniu brudów publicznie?

  Pisze pani : „nikt tych zarzutow nie mogl ot tak sobie zmyslec bo to pomowienie grozace utrata wolnosci.”
  a w @ 43 ” Ta Pani to jedna z Matek Polek walczacej z bezprawiem i dlatego uwaza sie ja za chora psychicznie ktora nalezy ubezwlasnowolnic….”

  Trzeba przed pisaniem sie zdecydowac : fabrykuja czy nie fabrykują?
  Nie przystoi damie tak samej sobie zaprzeczać.

  Wysoce prawdopodobne, że te opiekunki były z „łapanki” i nie maja przygotowania do opiekowania sie chorymi, jak też nie wypełniały swoich obowiązków. Wiec najpierw niech damy zrobią co do nich nalezy skoro sie podjęły i biorą za to wynagrodzenie , a potem dopiero niech sie obrazaja i boją HIV.
  Nie sądzi pani że prokurator nie miał wątpliwości godząc się na okres zawieszenia?

  Jakas pani taka jednostornna, bezduszna i rozgoryczona. Zatem jak dama nie chce czytać, to i niech się nie wtrąca. A stękanie pod @ 43 to nikomu niepotrzebne.

 49. La Reine Toronto said


  Panie Listwa nie czytam ale te rozmowe POLECAM i to nie tylko Panu!
  „Miejmy oczy szeroko otwarte” !

 50. Listwa said

  @ 41 PISKORZ

  Trzeba ją odwiedzic w szpitalu, najlepiej rodzina, moze byc tez ktos ze znajomych. Niech porozmawiają z kataryną i lekarzami.
  Przymusowe leczenie może być tylko za zgoda sądu rodzinnego, w przypadkach nagłych moze byc ingerencja natychmiastoa, ale potem tez sprawa musi trafić do Sądu.

  Przypadek samobójstwa może byc podstawą do akcji. Potem trzeba wszystko wyjaścnić.

  KAtarzyna moze złożyc wniosek o wypisanie ze szpitala na własną odpowiedzilniść i złożyć oświadcznie , że nie dokonała próby samobójczej i takiej nie planowała. A została przywieziona do szpitala siła wbrew swej woli i na podstawie pomówienia.

  Gdy będą jakies problemy i nie będą chcieli jej póscić , to nalezy złozyć wniosek o interwencję do Rzecznika prawa pacjenta. Tam też mozna zdobyć wszystkie informacje o aktualnycch przepisach i prawach. Zakładam oczywiści że Katarzyna samobójstwa dokonac nie chciała. Trzeba to dobrze wyjasnić. I ustalic podsawy oskarzenia i interwencji. I kto to zrobił/

  Ogólnopolska bezpłatna infolinia Rzecznika Praw Pacjenta:

  800 – 190 – 590
  (z tel. stacjonarnych i komórkowych)
  czynna pn. – pt. w godz. 9.00 – 21.00

  Biuro Rzecznika Praw Pacjenta
  ul. Młynarska 46
  01-171 Warszawa

  Sekretariat:
  tel.: (22) 532 – 82 – 50
  fax.: (22) 532 – 82 – 30

  Przyjęcia interesantów w Biurze
  Poniedziałek – piątek w godzinach od 9.00 do 15.00

 51. Listwa said

  Puścić miało być.
  Jeśłi nie ma podstaw do zatrzymania , to wypuszcznie powinno być w dniu wizyty rodziny lub niezwłocznie po ustaleniu ze próby samobójczej katarzyna nie planowała. .
  Bez wzlekania i podawania żadnych srodków.
  Osoby z próba samobójczą mają dobry kontakt, to nie argument.

 52. revers said

  na razie Trump znowu ruszl do akcji osuszania bagienka przy bialym domku, wezwal Lawrowa do siebie na rozmowy i jednoczesnie zdymisjonowal szefa FBI, tego samego co widzial udzial Polakow w Holoszwindlu i w zaborze mienia.

  porzyjemy, zobaczymy co dalej, jak mu tam pozwola na granie w globalne great chess.

  WEZWAŁ Ławrowa?
  Ławrowa on może zaprosić. Uprzejmie
  Admin

 53. revers said

  No to koniec swiata, biskupinka lisbijka zdejmuje krzyze i wiesza symbole islamskie

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pierwsza-biskup-lesbijka-zamienia-krzyze-symbole-islamu-2017-05
  tylko nie mowic inaczej o sekcie posoborowej, to juz nawet nie religia, tylko towarzystwo zrob sobie dobrze.

 54. Siggi said

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/odzyskane-miasto-zydow/teneefh

 55. Siggi said

  Ostatnio gazety „uśmiercają „, nie wiadomo jak traktować takie nagłe ogłoszenia,no ale wklepuję.
  Zbigniewowi Wodeckiemu zawsze życzyłem dużo zdrowia i tym razem też.Wielki Artysta!
  https://pikio.pl/a/z-ostatniej-chwili-wodecki-w-ciezkim-stanie-w-szpitalu

 56. Siggi said

  Przepiękny balet Piotra Czajkowskiego.Prócz „Jeziora łabędziego”P.Czajkowski skomponował jeszcze „Śpiącą królewnę”i „Dziadka do orzechów”.Widziałem wszystkie trzy ,a”Jezioro łabędzie” trzykrotnie w Moskwie,spaktakl Teatru Wielkiego.
  Z zapowiedzi wystawienia „Jeziora….”w Teatrze Wielkim w Warszawie i przenisienie akcji tej baśni na dwór carski pod koniec XIXwieku,trójkąt miłosny nastepcy tronu z udziałem polskiej baleriny.to mi to zanosi jakimś zboczeniem.Takie dziś mamy czasy,że jak do „sztuku” nie wniesie się elementów erotycznych w wersji kolektywno-zbiorowych,to nie sztuka.Podobno to widza przyciąga.”Jezioro łabędzie „przyciąga piękną muzyką,tańcem,baśniową scenerią.

  http://operalovers.pl/premiera-jeziora-labedziego-w-teatrze-wielkim/

 57. revers said

  re54

  Niektorzy odzyskuja cale miasta z kosa nostra na czele, w sumie ta sama branza

  A nie ktorzy traca w tym polski przemyslowiec i kupiec Cegielski potrafil utrzymac sie na rynku zaboru niemieckiego, rozwinac w okresie sanacji, przezyl tzw. komune by zniknac po styrepianowej rewolucji …

  W tle z tym co sobie radzil w ramach szkoly Kollataja i polskich bankow spodzielczych, lokalnych bankow obywatelskich. lub samoboj gospodarczy.

 58. revers said

  lista paktow pokojowych z Hitlerem, zczawszy od wodza Ziuka

 59. Siggi said

  Sposób korzystania z wojny bardzo wiele mówi o państwie
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47549

 60. revers said

  bedzie bardzo duzo wolnosci i bezpieczenstwa w IV Rzeszy unijnej
  .https://www.youtube.com/watch?v=E3cyyaUFJNE

  od noworodka po migranta. Orwell, Huxley to pikusie.

 61. Polo said

  Ach ci leniwi Rosjanie nawet nie chce się im lotnisk budować.
  .https://www.youtube.com/watch?v=RnEE8X60ug8

 62. revers said

  … i politologicznie uzasadnic wybor Macrona przez Obame i brukselke

  http://rusvesna.su/news/1494405431

 63. Siggi said

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/138409,przyszlosc-islamu-w-europie-zachodniej

 64. revers said

  Jak tam p.Siggi fabryka najlepszych win w europie w Debnie Lubuskim? uchowala sie z takimi markowymi produktami jak 3 Korony , Zlota Reneta, sam miod i zlloto w ustach, czy ja rozwalili styropianowcy co na codzien borygo i denaturat pija po dzien dziejszy z doddatmi trujacymi z Monsanto, Bayer, Du Pont i mowia przepyszne wina?

 65. www.wandaluzja.com said

  https://turystyka.wp.pl/zaplaca-ci-jesli-przeprowadzisz-sie-do-tej-pieknej-wioski-we-wloszech-6121150598219905a//

  Włosi, zamiast szukać w Polsce NIEWOLNIKÓW, niech mi zapłacą za Żydowską Hipotekę Rzymu: http://www.wandaluzja.com/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny// oraz za błazeńskie tańce MOJŻESZ Berlusconiego z Kadafim, którego przebiłem RATOWANIEM WENECJI techniką moskiewsko-warszawską.

 66. www.wandaluzja.com said

  https://turystyka.wp.pl/zamek-w-mosznej-po-raz-kolejny-doceniony-za-granica-6120872613423233a

  ZAMEK W MOSZNEJ PO RAZ KOLEJNY DOCENIONY ZA GRANICĄ
  Zamek w Mosznej to jedna z najbardziej malowniczych rezydencji w Europie. Z taką opinią co jakiś czas można spotkać się w zagranicznych mediach. Portal thevintagenews.com, który opisuje m.in. najbardziej stylowe miejsca w różnych zakątkach globu, ocenia obiekt jeszcze lepiej. W najnowszym artykule przekonuje, że zamek z 99 wieżyczkami zdecydowanie można zaliczyć do najpiękniejszych na świecie.
  *****
  Zamek Godulanki nadaje się tylko dla Harrego Potera lub Alicji z Krainy Czarów, o czym piszę od lat.

 67. NICK said

  Grzegorz Braun mówi:
  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11575-tylko-u-nas-grzegorz-braun-czy-przekladanie-wajchy-juz-sie-zaczelo

 68. Zbyszko said

  Pejzaż horyzontalny… kiedyś był cały serial pod tym tytułem, który na knawie jakichś tam fabuł, jak pamietam, generalnie opowiadał o tym jak to Polska się rozwijała. NIestety ślad po tym serialu zaginął. Nie mogę go znależć na DVD (a szukam już wiele wiele lat)
  Być może dlatego:
  .https://www.youtube.com/watch?v=JDTrRc78Ces

 69. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/6762-ameryka-planuje-wojne-z-rosja-na-terenie-polski-rzeczpospolita-bronic-nie-zamierza

 70. PISKORZ said

  re 5O BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, zrobię, co mogę, aby Jej pomóc..Wielkie dzięki x jeszcze za radę..i pozdrawiam..!!

 71. Siggi said

  64/Revers said
  —-
  Panie Revers,nie wiedzieć czymu to-to dodatkowo nazywa się … lubuskie,skoro nigdy nie było w składzie województwa lubuskiego ,a wcześniej zielonogórskiedo od 1950r.Szczecin tam ma waaadzę.Ogólnie to moje pojęcie o nich jest „zielone”,a tem bardziej,że ja byłem słabym popijuszczym wino,bo mnię w życiu wystraszyli jak jeszcze byłem mały,że od tych win „Patykiem pisane”,”Zorza Północy”,”Jabol”,”Dostaniesz szmergla” potem żaby się legną w brzuchu.
  Przez to u mnie wytworzył się opór wewnętrzy i zainteresowanie do wyższych „%” czego się nałykałem do woli,bez GMO i dalej łykam ,wzrok się robi ostry i śpiewać zaczynam tenorem bassowym.
  W moim miasteczku półwojewódzkim zlikwidowali Winiarnię prawie 30 lat temu,a potrafiła robić przednie wina jeszcze 300 lat temu.Kajzer Fryderyk I(ten co rozebrał Królestwo(…żeby nie napisać qrevstwo)Polskie razem ze swoją ziemlaczką Katarzyną II i Habsburgiem,to zawsze chlał winno z … Grunberga(Zielonej Góry),tak mu smakowało.Wręcz zawsze o nie pytał.Nie wiem czy on miał słabe czucie w pysku,czy słaby łeb ,na ale włąśnie takie chlał.
  W czasach naszej narodowej Prohibicji ,to my same robili wino w domu ,jak nie z wiśni,to z żyta,z jabłek razem z dziką różą i jakoś się żyło z takim szmerkiem delikatnym.
  A Pan wspominasz Dębno w związku z czem?Łyknął pierwszy raz w życiu,może ruchnął tam pierwszy raz?Jeżeli nie tajemnica…

 72. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6768-skandal-amerykanska-armia-w-polsce-handluje-narkotykami

 73. Siggi said

  Анатомия протеста: как отстоять свое право на дом
  Anatomnia protestu:jak bronić swojego prawa do domu
  ————
  Jego chata ma być rozebrana ,a on uważa,że za mała jest rekompensata $7600.Zabarykadował się z czwórką dzieci i straszy,że wysadzi butlę z gazem.Desperat na filmie…
  Dzieje się to wszystko w Astanie nowej stolicy Kazachstanu.

  ..https://www.currenttime.tv/a/27826774.html

 74. Listwa said

  @ 70 PISKORZ

  Proszę zwórcic uwage czy dostała jakies środki, w karcie pacjenta powinno byc wszystko odnotowane, ona lub rodzina ma prawo do wszelkiego wglądu i ocen. Podane ewentualnie środki moga wprowadzic ją w stan że rzeczywście wymaga leczenia. tym nie nalezy sie oszukać.

  Rozmpowa z lekarzami przy swiadkach, nie zostawic jej samej. Spokojna i zdecydowane troska o nią, takiej nikt nie ma prawa podwazać.
  Badania też można poza ośrodkiem przeprowadzić. Przy domniemanej próbie samobójczej stała obecniość jest antidotum, reszte juz mozna powoli.

 75. Listwa said

  ad 74
  miało być:
  środki moga wprowadzic ją w stan, że wydawać się może że rzeczywście wymaga leczenia. tym nie nalezy sie oszukać.

 76. Głos Prawdy said

  Władimir Putin będzie musiał otworzyć „puszkę pandory” i stanie się to już wkrótce

  24 czerwca 2013 roku opublikowałem artykuł „Putin delikatnie zasugerował „światowemu żydowstwu”, że może otworzyć „puszkę Pandory”, ale nie wszyscy go zrozumieli.” Wtedy go przeczytali dziesiątki tysięcy ludzi, a wielu nawet skopiowali sobie do blogów. I to był dobry powód. W tym czasie tego nikt nie napisał, ani w Rosji, ani za granicą.
  Rozpoczał się artykuł z takich słów.
  „Tańcy „Pussy Riot” w głównym kościele Chrystusa z nastepnym śpiewaniem w wiadomościach „Bogurodzico, Putina wypędź…”, marsze pedałów w różnych miastach w Rosji i na świecie, płatne przez administrację USA strajki na „Bagniskowym placu (dosl. Bołotnaja ploshadz) w Moskwie, bombardowanie Izraelem politycznego sojusznika Rosji — państwa Syrii…
  I wszędzie, absolutnie wszędzie, w roli złych demonów występują żydzi żydowskiej (hebrajskiej) krwi… I nagle na tle tego wszystkiego dzieje się niezwykłe zdarzenie — Prezydent Rosji Władimir Putin delikatnie robi alluzje (sugeruje, napomyka) zebranym w Moskwie w ważnej okazji żydom, że może on łatwo otworzyć „puszkę Pandory”, jeśli „światowe żydostwo” nie zmniejszy swój zapał…
  Ta aluzja (wskazówka) była dana na ceremonii przekazania słynnej biblioteki Szneersona do Żydowskiego muzeum i Centrum tolerancji w Moskwie. Spełniając akt dobrej woli, Putin jakby między innymi zauważył następne: „Decyzja o nacjonalizacji tej biblioteki była przyjęta przez radziecki rząd, pierwszy radziecki rząd!
  I członkami jego byli około 80-85% żydzi. Ale oni, kierując się fałszywymi ideologicznymi względami, szli wtedy na aresztowania i represje jak żydów, tak prawosławnych, i przedstawicieli innych wyznań, muzułmanów. Oni wszystkich mierzyli jedną miara. I oto te ideologiczne klapki i fałszywe ideologiczne ustawienia dzięki Bogu, runęli. I naprawdę dziś w rzeczywistości przekazujemy społeczności żydowskiej te książki z uśmiechem…”
  Niektórzy z żydów nie zrozumieli aluzji Prezydenta Rosji i zaczęli oskarżać go w antysemityzmie.
  Oczywiście, niektórzy żydzi zdecydowanie nie zgadzają się że stwierdzeniem, że w składzie PIERWSZEGO RZĄDU RADZIECKIEGO było 80-85% żydów. Gazeta nazwała to stwierdzenie Putina „starym antysemickim kłamstwem”.
  „Niektóre kłamliwe antysemickie twierdzenia nie umierają, oni znów wynoszą się na publiczność „brutalnym rosyjskim politykiem”, a to zdolne przynieść „dużo bólu” Żydom w jego kraju”, – napisano w publikacji. Co gorsza, największa żydowska gazetą USA przyzwała wszystkich dziennikarzy wstać na walkę z podobnymi oświadczeniami, zwłaszcza kiedy oni brzmią z takich politycznych wysokości.
  Na próżno oni to zrobili. „Puszka Pandory” posiada specjalną właściwość: jeśli ja otworzyć, potem już nigdy nie zamknąć. Inaczej mówiąc, są działania, które mają nieodwracalne skutki, jak wybuch granatu, na przykład. Anulować te kroki, potem niemożliwie….
  CZY MOŻEMY ŚWIĘTOWAĆ ZWYCIĘSTWO NAD FASZYZMEM, JEŚLI ON JEST JESZCZE NIE ZWYCIĘŻONY?
  Putinowi teraz nie jest trudno udowodnić, że pierwszy rząd radziecki naprawdę był żydowskim co najmniej 80%. Dlatego wystarczy ogłosić osobiste sprawy(rodowód) członków Pierwszego Radzieckiego Rządu albo nawet prosto opublikować familijny spis pierwszych kierowników RFSRR, sporządzone w 1919 roku przez angielskiego dziennikarza gazety „Morning post” Wiktora Маrsdena, który za ten spis przypłacił życiem .
  Wictor Marsden nie jeden raz bywał w Rosji w tym tragicznym czasie. Uzyskana przez niego informacja naprawdę kiedyś wywarła tak silne wrażenie na założyciela produkcji na linii samochodów Henry ‚ego Forda, że zatrudnił dziennikarzy, prawników i innych specjalistów, którzy zaczęli dostarczać mu informacji, dowodzące fatalny udział żydów w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego.
  Wynikiem tych badań było pojawienie się książki „Międzynarodowe żydostwo”, która została wydana przez Henry ‚ego Forda w latach 1920-1922. Książka „Międzynarodowe żydostwo” miała bezprecedensowy sukces, została ona opublikowana półmilionowym nakładem w USA, a z czasem ja przetłumaczyli na 16 języków, włączając rosyjski.
  Wnioski, które zrobił wtedy Ford, są mordercze nawet dla współczesnego człowieka: „Gdyby ci Żydzi, którzy panują nad światem, chcieli zwolnić rosyjski naród i zgasić nadżerający płomień bolszewizmu, położywszy kres uczestnictwu Żydów we wszystkich rewolucyjnych ruchach, to mogliby to zrobić w ciągu tygodnia. To, co obecnie odbywa się, dzieje się z wiedzy i zgody żydowskich światowych sił. Oczywiście, pragnienie wywołać wsteczny ruch w nich jest nieobecne. Ten punkt widzenia w znacznej mierze puścił korzenie wśród amerykańskiego żydowsta i zawiera w swoim programie plan „udowodnić naszą potęgę na jednym z istniejących państw”.
  Tym programem Żydzi kierują się stanowczo. Lecz nie trzeba zapominać, że program ten ma i odwrotną stronę: prawda, ona udowadnia potęgę, lecz w tym samym czasie ona przedstawia lud, który ja używa. I, być może, wreszcie nastanie czas, kiedy ten naród będzie gorzko żałować, że domagał się tej potęgi.
  * * *
  Napisałem wtedy, w swoim artykule, jeśli Włodzimierz Putin zechce otworzyć „puszkę Pandory” – pozwoli rosyjskim Mediom rozewrzeć całą historyczną prawdę, to będzie to nie prosto Apokalipsa. To stanie się dla żydów prawdziwym „Końcem Świata”, a dokładnie – Żniwami, przewidzianymi Chrystusem-Zbawcą.
  Przecież jeśli będą oficjalnie opublikowane dokumenty, fotografie i inne materiały, co demaskują światową żydowską społeczność i jej nienawidzącą ludzi ideologię, to wiele milionów osób nie tylko w Rosji, ale i poza jej zasięgami zrozumieją, że żydzi nie tylko wystąpili organizatorami i zleceniodawcami Październikowej rewolucji w Rosji, lecz oni też doprowadzili Аdolfa Hitlera do władzy nad niemieckim narodem i w całości jego sfinansowali, a potem skierowali walczyć z ZSRR.
  Co z tego wyszło, wiadomo. Najstraszniejsza i sama krwawa światowa wojną(1939-1945 lat) przyniosła niezliczoną biedę połowie narodów naszej planety, zabrała blisko 50 milionów żyć przedstawicieli samych różnych narodów i w tym samym czasie ona bajecznie wzbogaciła światową żydowską społeczność, która początkowo miała dwa cele: aby wzbogacić się na tej wojnie i zniszczyć w trakcie tej wojny jak najwięcej ludzi
  Ja osobiście dowiedziałem się o tym dzięki rzadkiej książce, wydanej w ZSRR „SOWIECKO-AMERYKAŃSKIE STOSUNKI W CZASIE WIELKIEJ WOJNY OJCZYŹNIANEJ 1941-1945” (MSZ, tom 2, Moskwa, Wydawnictwo literatury politycznej, 1984).
  Okazuje się, że zaledwie w ciągu dwóch dni po ataku hitlerowskich Niemiec na ZSRR, 24 czerwca 1941 roku, senator USA Harry Truman (przedstawiciel najwyższej kasty ludobójcow, później 33 Prezydent USA) przedstawił korespondentowi gazety „New York Times” stanowisko w tej wojnie rządzących wierchów Ameryki: „Jeśli zobaczymy, że wygrywają Niemcy, to powinniśmy pomagać Rosji, a jeśli wygrywać będzie Rosja, to powinniśmy pomagać Niemczech, i w TEN SPOSÓB, niech ZABIJAJĄ jak najwięcej…”.
  To jest prawdziwe oblicze, wszystkich przywódców USA przez ostatnie stulecia: „niech zabijają jak najwięcej…”
  I to jest właśnie firmowy styl walki z ludzkością: „Dziel i rządź!”, którym żydzi-kapłani posługiwali się jeszcze w Starożytnym Egipcie:
  Należy zwrócić uwagę na ten staroegipski fresk. Faraon z głową węża i faraon z głową krokodyla jedną ręką trzymają się za siebie, a wolnymi rękami manipulują podporządkowanymi narodami, zachęcając ich do walki przeciwko sobie. Gady zmuszają ludzi zabijać siebie nawzajem…
  Czy nie wydaje się wam, że w tym jest coś dziwnego? Tak? Oto właśnie ja też tak pomyślałem kiedyś. W końcu napisałem artykuł „Krymska epopeja. Opowieść o ludziach-żmijach(reptyliach). Kolejny chytry plan Putina?”, który wywołał u wszystkich, którzy przeczytali go, wstrząs i szok. I to bez przesady. Jeśli chcecie doświadczyć takich uczuć, przeczytajcie artykuł sami.
  Co się stało w połowie XX wieku? Jak była aranżowana, zorganizowana Druga wojną światowa?
  Była zorganizowana właśnie w taki sam sposób, jak pokazano na tym fresku. Światowa żydowska społecznośc doprowadziła do władzy nad narodem niemieckim swojego człowieka — Adolfa Hitlera, chytrego jak żmija i równie niebezpiecznego.
  Nawiasem mówiąć, cały jego „antysemityzm” był takim samym maskowaniem (przebraniem) dla dezinformacji całej światowej społeczności, jak i jego lipowe „аryjstwo”, które on pragnął wmówić wszystkim, wszędzie demonstrując Aryjską swastykę.
  Straszna wojna stała się możliwą toż pod kierunkiem Аdolfa Hitlera, bo jemu i jego żydowskiemu otoczeniu udało się wtedy wmówić milionom Niemców i nie tylko Niemców, że fiurer – to mesjasz, dosłownie Wybawcą niemieckiego narodu.
  A żeby Niemcy w to nawet nie mogli wątpić, za kilka lat do przywiedzenia Hitlera do władzy nad niemieckim narodem – żydzi zorganizowali w Niemczach straszny ekonomiczny kryzys, obrabowawszy wtedy za pomocą finansowych afer cała ludność Niemiec z małego do starego.
  Jednocześnie żydom udało się zorganizować taki sam kryzys w USA. Wszedł w światową historię pod tytułem „Wielką depresja”. To złodziejstwo było zrobione celowo dla późniejszego finansowego pompowania tych samych Niemczech w celu ich zmartwychwstania i militaryzacji.
  No i po to oczywiście, aby wszyscy niemcy wierzyli w geniusz Adolfa Hitlera i w to, że to właśnie on wyprowadził Niemcy z ekonomicznej przepaści i uczynił kraj nie tylko zamożnym, ale i potężnym militarnie.
  Rozpoznać w tych workowatych i brzuchatych ludziach” typowych przedstawicieli narodu żydowskiego nikt z niemców nie mógł. U zdecydowanej większości wielkiego narodu niemieckiego mózgi były zapchane szaloną propagandą Josepha Goebbelsa, który też był typowym przedstawicielem „narodu wybranego”.
  Adolf Hitler i jego współpracownicy.
  „Mistrz dezinformacji”, minister oświaty i propagandy hitlerowskich Niemiec. W paszporcie on był niemcem, a z twarzy — żydem!
  Gdzie wy, Niemcy, patrzyliście?!
  * * *
  Obecnie światowa żydowska społeczność gotowa rozwiązać kolejną Światową wojnę. 18 trylionów dolarów zewnętrznego długu USA(wziętych u całej światowej ludności w oszukańczy sposób) już są zużyte na militaryzację USA i bloku NATO. (Wszystko dzieje się za starym sprawdzonym schematem!)
  Sądząc po takiemu samemu astronomicznemu zewnętrznemu długu Japonii, ten kraj – wierny wojskowy partner USA. Kierownictwo Japonii już teraz otwarcie demonstruje kierownictwu Ameryki swoje pełne poparcie absolutnie we wszystkim.
  Ukraina już rok zaatakowana przez agresywnie nastawionych żydów, którzy wszystko wykonują pod wpływem żydowskiego przywództwa USA. Stany Zjednoczone wykorzystują Ukrainę i jej 45-milionowy naród jak niegdyś Hitler wykorzystał lud Niemczech.
  Celem obecnego żydowskiego kierownictwa Ukrainy jest wciągnąć Rosję w nową wojnę Światową, ale wciągnąć ją tak, aby Rosję można było przedstawić przed oczami całego świata jako AGRESORA, którego potem nikt nie żal będzie zniszczyć i zmielić w pył.
  Czynić z Rosji agresora ukraińska i amerykańska propaganda zaczęła jeszcze w ubiegłym roku. „Władimir Putin to nowy Hitler!” Kto nie słyszał tej przyśpiewki?! Pierwszy to otwarcie powiedział na cały świat ukraiński dziennikarz telewizyjny żydowskiej krwi Sawik Szuster, wystąpił w roli nowego Josepha Goebbelsa.
  Po Schusterze kto tylko nie porównał Putina do Hitlera. Nawet następca brytyjskiego tronu książę Karol, też znalazł podobieństwo Putina do Hitlera. O tym fakcie potem długo szumiały gazety. Ale zrobić z Rosji prawdziwego agresora do tej pory nikomu nie udało się: ani kierownictwu Ukrainy, ani przywództwu USA, anikomu z przywódców Unii Europejskiej i bloku NATO. A przecież minął już rok z hakiem, jak na Ukrainie, w wyniku zamachu stanu zmieniła się władza!
  Są wiadomości, czy raczej podejrzenia, że z tego powodu w najbliższy czas ukraińską stroną będzie spłatana potężna prowokacja. Ktoś sugeruje, że to może być nawet eksplozja „brudnej atomowej bomby” w pobliżu rosyjsko-ukraińskiej granicy. Od łajdactwa i ludobójców, szczerze mówiąc, można się wszystkiego spodziewać!
  Jak zatrzymać tę przygotowywaną wielką wojnę i czy w ogóle można ją zatrzymać? — być może zapytacie..
  W 1922 roku autofabrykant Henry Ford powiedział: „Gdyby ci żydzi, którzy panują nad światem, zechcieli uwolnić naród rosyjski i zgasić nadżerający płomień bolszewizmu, położywszy kres uczestnictwu Żydów we wszystkich rewolucyjnych ruchach, mogli by to zrobić w ciągu tygodnia…”
  Wtedy uratował Rosję wielki Stalin. W połowie lat 30-tych XX wieku on potrafił nie tylko przechwycić władzę u zajadłego wroga Rosji i rosyjskiego narodu Lejby Bronszteina (Trockiego), ale i podporządkować sobie prawie pięć milionów Żydów, którzy wysiłkami Stalina stopniowo przetworzyli się z niszczycieli imperium Rosyjskiego w twórców pierwszego w świecie państwa robotników i chłopów. Nie wszyscy żydzi, oczywiście, stali się pozytywnymi bohaterami, ale większość jednak stała się!
  Ale zatrzymać Drugą światową wojnę nikomu nie udało się, po pierwsze, dlatego, że zombowanie niemieckiego narodu przez Goebbels propagandą było niezwykle wielkoskalowe i silne, po drugie, dlatego, że sam niemiecki naród nie domyślał się i nie rozróżniał, że Hitler, Goebbels i prawie całe nazistowskie kierownictwo ma żydowskie pochodzenie, i po trzecie, nikt wtedy nie zastanawiał się poszukać korzenie nazizmu w żydowskiej Torze. Hitler przecież wszystkim opowiadał, że on – Aryjczyk! JakaТhоrа?!
  Ale teraz Putin ma szansę odkryć wszystkie „karty” i wyświetlić twarzy wszystkich tych, którzy wytrwale starają się rozwiązać na planecie Trzecią wojnę światową. Dziś naprawdę można powstrzymać rozlew krwi na południowym wschodzie Ukrainy dosłownie w „tygodniowy okres”, jak napisał w swojej książce Henry Ford.
  Do tego trzeba tylko ograniczyć problem Ukrainy z jej 45-milionowego do rozmiaru „żydowsko-hebrajskiej OPG”, która obejmuje zaledwie kilkadziesiąt tysięcy agresywnie-nastawionych żydów.
  Pierwszą trójca agresywnie-nastawionych żydów Ukrainy tak kolorystyczna, że ich żydowskie pochodzenie nie trzeba nikomu udowadniać, z powodu jego przejrzystej oczywistości:
  Prezydent Ukrainy Piotr Poroszenko (Walcman po ojcu), premier-minister Ukrainy Arsenij Jaceniuk, szef rady Najwyższej —Wołodymyr Groisman.
  Gdy wszystkie rosyjskie MEDIA na rozkaz Putina zaczną mówić całemu światu na cały głos, że cały problem Ukrainy polega wyłącznie na tym, że władza w tym kraju zdobyta w wyniku zamachu stanu żydowskiej zorganizowanej grupy przestępczej, to po pierwsze, to przyczyni się do przejrzenia narodu ukraińskiego, który, naturalnie, będzie starał się odebrać u faszystowskich żydów władzę i może to łatwo zrobić na mocy swojej liczebnej przewagi, a po drugie, to przyczyni się odzyskiwaniu wzroku narodów Europy i USA, które zrozumieją, jak ich oszukiwało własne żydowskie kierownictwo.
  I gdy miliony ludzi na całym świecie przejrzą umysłem i zrozumieją istotę politycznego momentu, to wtedy żadnej wojny już nie będzie! A obudzonych ludzi przedstawiciele żydowskiej OPG już nigdy nie będą mogli poszczuć na siebie.
  http://putin24.info/vladimiru-putinu-pridetsya-otkryt-yaschik-pandory-i-eto-proizoydet-sovsem-skoro.html

  Autor: Anton Błagin
  —————————————————–
  Oby..!

 77. Głos Prawdy said

  10. Szanowny Panie Boydarze, przytaczałam już na forum informacje, we wczesnych Wolnych tematach można to znaleźć, z których jasno można zrozumieć, że nasz prezydent czy to w obawie przed ekonomiczną blokadą, czy o swoją władzę gra na dwa fronta. Cały resurs otrzymijemy w większości od Rosji i nie powinniśmy zdradzać tego kraju, oligarchowie nie sa wieczne. Nie musi naz prezydent uściskać Poroszenko i miło nazywać go przyjacielem, do tego pomagać stronie ukraińskiej w tej wojnie. Robi to po kryjomu, ale o tym wszyscy wiedzą. W końcu Lukazenka zaczyna rozumieć, że oprócz Rosjinikt mu nie pomoże. Jak Pan napisał: Ja nie za Rosję,tylko za prawdę. – Ja też nie za Putina, tylko za fakty, rowniez za fakty, świadczące o tym, że nie jest on winny w wielu z tego, w czym go i ogólnie Rosję oskarżają.
  —-
  Czasem z opoznienim napiszę, albo wcale nie zauważę czyjegoś pytania do mnie, przepraszam, nie jestem pyrzywiazana do internetu i jeśli trzeba wybierać pomiędzy czytaniem wszystkich komentarzy, a tłumaczeniem jakiegoś tekstu ciekawego, to wybieram drugie.

 78. Maćko said

  http://www.citizengo.org/pl/70416-lewacki-tygodnik-atakuje-biskupa-zaprotestuj

  http://www.citizengo.org/pl/70635-wzywamy-do-zaprzestania-wystawiania-sztuki-malowany-ptak-opartej-na-klamstwach-jerzego

  Lepiej cos zrobic niz nic nie robic.

  „Malowany Ptak” to kłamstwo wiecznie żywe, tym razem przybrało formę przedstawienia w ramach kooperacji Teatru Polskiego w Poznaniu i Teatru Żydowskiego w Warszawie. Wystawiane od końca marca bieżącego roku początkowo w stolicy Wielkopolski, powoli zatacza coraz szersze kręgi, niosąc mit „polskiego antysemityzmu”, tym razem do Warszawy.

  Spektakl przepełniony atakami na społeczeństwo polskie oraz Kościół Katolicki, odnosi się nie tylko do „biograficznej” książki Jerzego Kosińskiego, ale konsekwentnie kopiuje stygmaty Jedwabnego, włączając w to również perypetie siedzib żydowskich teatrów, jako współczesne przedłużenie zakorzenionej od dawna „polskiej nienawiści”.

  Postawmy tamę działaniu oszczerców, którzy pod płaszczem sztuki deformują obraz historii Polski i kierując się goebbelsowską, że dewizą kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, chcą przypisać nam, Polakom, współudział w zbrodni Holocaustu.

  Protestujemy!

 79. Głos Prawdy said

  .https://ok.ru/postimby/topic/66859406906866
  Mińsk 11 maja 2017!!!!!
  https://ok.ru/cpbelarus/topic/66932556062807
  zimę przezimowalismy, pozostało przezimować wiosnę
  .https://ok.ru/group54915892903946/topic/66413937625866

 80. Maćko said

  MAgdalena Zietek: Pracując nad pewnym artykułem zaczęłam śledzić powiązania europejskich kręgów zwalczających idę Europy narodów i idę narodową. Odkryłam ciekawe rzeczy. Ślady oczywiście prowadzą do grupy Spinelliego, ale nie o tym chcę napisać. Grupa Spinelliego powiązana jest z grupą europarlamentarną Progressive Alliance of Socialists and Democrats. Jak można wyczytać na Wikipedii, nazwę tej grupy wymyślił nie kto inny jak Martin Schulz. Nazwa ta nie była przypadkowa – jak się spojrzy na logo tej grupy, to trudno oprzeć się wrażeniu, że się je gdzieś już widziało. I cóż, logo jest – za wyjątkiem jednego małego szczegółu – toćka w toćkę podobne do logo niemieckiej SPD, czyli partii Martina Schulza… Czyli już nawet europejscy socjaliści-demokraci zostali uformowani na obraz i podobieństwo Niemców… Loga można sobie tutaj porównać:
  http://www.socialistsanddemocrats.eu/mission-vision-values
  https://www.spd.de/

 81. osoba prywatna said

  Pozorowana wojna z rakiem
  Tekst pochodzi ze strony https://www.pocztazdrowia.pl/artykuly/pozorowana-wojna-z-rakiem © Poczta Zdrowia sp. z o.o.

 82. Maćko said

  Premier Szwecji zrobił sobie zdjęcie z uchodźcą, który zgwałcił 80-letnią staruszkę

  Premier Szwecji zrobił sobie zdjęcie z uchodźcą, który zgwałcił 80-letnią staruszkę – niezalezna.pl

  Mahad A. z Somalii, który kilka lat temu zgwałcił w lesie w Szwecji niepełnosprawną 80-latkę, wyszedł z więzienia. Na Facebooku pochwalił się od razu kilkoma zdjęciami, m.in. ze… szwedzkim premierem Stefanem Löfvenem. Przy tej ostatniej fotografii dodał podpis: „Wkrótce w branży politycznej”. A jeden z kolegów gwałciciela skomentował: „Będziesz następnym premierem Szwecji’.

  W sierpniu 2014 r. Mahad A. przyłączył się do 80-latki, samotnie siedzącej na ławce przed supermarketem w mieście Katrineholm. Kobieta była niepełnosprawna i lekko upośledzona psychicznie. Somalijczyk zaciągnął ją do pobliskiego lasku i zgwałcił.

  Z uwagi na swój wiek (16 lat) napastnik został skazany jedynie na… osiem miesięcy więzienia. Po wyjściu na wolność w 2015 r. nastolatek zaczął chwalić się na Facebooku ciekawymi fotografiami. Na jednej z nich Somalijczyk stoi obok szwedzko-kurdyjskiego komika Shana Atci, który był podejrzany o udział w gwałcie zbiorowym. Na innej – opublikowanej właśnie teraz – Mahadowi A. towarzyszy… premier Szwecji Stefan Löfven.

  Jak donoszą media, zdjęcie z premierem Szwecji zostało wykonane w kwietniu 2016 r., gdy szef szwedzkiego rządu odwiedzał lokalne struktury partii socjaldemokratycznej w Katrineholm. Przy fotografii z Löfvenem Somalijczyk dodał podpis: „Wkrótce w branży politycznej”. A jeden z kolegów gwałciciela skomentował: „Będziesz następnym premierem Szwecji’.
  http://niezalezna.pl/97247-premier-szwecji-zrobil-sobie-zdjecie-z-uchodzca-ktory-zgwalcil-80-letnia-staruszke

 83. Maćko said

  http://innpoland.pl/134425,wielkie-zmartwychwstanie-polskiej-legendy-romet-odbudowuje-swoje-rowerowe-imperium
  …Nie wszystkim jednak odbudowa polskiego producenta przypadła go gustu. To tania chińszczyzna! – oburzają się niekiedy klienci. – Rowery są produkowane w Polsce, w naszych fabrykach, na naszych komponentach, uzupełnionych o komponenty światowych dostawców, którymi posługują się producenci całej branży rowerowej: Shimano, Sram-Rock Shox, Saturn, Selle Royal, San Marco, Michalin, Kore itd. To aktualnie te same możliwości i źródło produkcji komponentów dla wszystkich producentów rowerów na całym świecie – odpiera zarzuty przedsiębiorca.

  I dalej robi swoje. Dzisiaj Romet jest liderem w sprzedaży motocykli i motorowerów, produkuje rocznie ok. 400 tys. rowerów. Oznacza to, że co trzeci rower w Polsce wychodzi właśnie z zakładów tej firmy. Połowa z nich od razu trafia na eksport. – Eksportujemy do niemal każdego europejskiego kraju – nasze produkty trafiają głownie do Niemiec, Austrii, Holandii, Francji, Czech, Rumunii, Słowenii, Rosji, Danii, Szwecji, Hiszpanii a także do Chin i Indii. Rowery sprzedajemy również na Węgry, Białoruś, Słowację, Łotwę, Litwę i Cypr – opowiada Grzyb. ….

 84. Głos Prawdy said

  New York Post: Anonymous ostrzegają świat o konieczności „przygotować się” do Trzeciej wojny światowej.

  Smutne znana grupa aktywnych hakerów Anonymous opublikowała nowe niesamowite wideo, oni wezwali ludzi na całym świecie „przygotować się” do trzeciej wojny światowej. Stany Zjednoczone i Korea Północna nadal kontynuja przeprowadzanie „strategicznych elementow do potrzebnych miejsc” dla bitwy, pisze nypost.com.
  „Wszystkie oznaki zbliżającej się wojny na półwyspie Koreańskim pojawiają się”- mówi grupa w złowrogim sześćminutowym teledysku, wyłożonym na YouTube w miniony weekend.
  Odtwarzając charakter znanej kinopostaci Guy Fawkes, hakerzy robią kilka wniosków o ostatnich działaniach wojennych w regionie – i domniemanych ostrzeżeniach Japonii i Korei Południowej o nieuniknionych atomowych atakach z Północy. I ich przepowiednie brzmią przerażająco.Anonymous warns world to ‚prepare’ for World War 3
  ” Obserwujemy, jak każdy kraj przemieszcza strategiczne elementy do potrzebnych miejsc”, – mówi organizacja swoim smutne znanym robotycznym głosem. „Ale w przeciwieństwie do poprzednich wojen światowych, chociaż i zostaną wykorzystane wojska lądowe, bitwa, prawdopodobnie będzie brutalna, brutalna i szybka. Będzie to również globalnie destrukcyjne, jak na ekologicznym, tak i ekonomicznym poziomie”.
  Według Anonymous, testy prezydenta Trumpa międzykontynentalnej rakiety balistycznej Minuteman 3 w zeszłym tygodniu – w połączeniu z niedawnym ostrzeżeniem japońskich oficjalnych osób obywateli o tym, żeby oni przygotowywali się do możliwego jądrowego ataku – w końcu są dowodem na to, że wszystkie znaki wskazują na poważny konflikt między USA i Koreą Północną.
  Ponadto, jak poinformowano, Chiny wezwały swoich obywateli w „Królestwie Pustelników”( Odludków”) wrócić do domu, ponieważ napięcie nadal wzrasta w związku z ich programem budowy broni jądrowej.
  „To jest prawdziwa wojna z prawdziwymi globalnymi konsekwencjami” – wyjaśnia grupa. „Z udziałem trzech mocarstw, inne narody będą zmuszeni wybierać strony, to jak wyglądają figury szachowe do tej pory?”

  Anonymous – organizacja znana jako globalna sieć hakerów chcących rozpowszechniać „fakty, które rząd nie chce, aby wiedzieliście” „, – twierdzi, że USA i Korea Południowa wspólnie pracują nad tym, aby zachować spokój w regionie wraz z Chinami i Filipinami, ale ich błagania nie słyszą”.
  Twierdzą oni, że administracja Trumpa również ściśle współpracowała z australijczykami, prowadząc do „rotacyjnego wdrażania” ponad 1000 amerykańskich wojskowych w kraju wraz z dużą flotą samolotów wojskowych.
  Według Anonymous, Australia ostatecznie jest „strategicznym miejscem w oceanie Indyjskim”.
  „Obywatel będzie ostatnim, kto dowie się o początku wydarzeń, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, co robią inne narody”, – twierdzi grupa, powołując się na ostrzeżenie Chin w zeszłym tygodniu, swoich ludzi w Korei Północnej.
  „Pragmatyczne chińczycy, wydaje się, zaczynają tracić cierpliwość”.
  Jeszcze jeden pewny znak, że wojna jest nieunikniona, według Anonymous, to ostatnie negocjacje między prezydentem Тrampem i prezydentem Filipin Rodrigo Duterte.
  Ponad dwa tygodnie temu ta para rozmawiała o sytuacji w Korei Północnej i innych zagrożeniach bezpieczeństwa regionalnego. Później stwierdzono, że stosunki między dwoma krajami „rozwijają się w bardzo pozytywnym kierunku”.
  „Kiedy prezydent Trump zaczyna zwracać się do takich, jak prezydent Rodrigo Duterte z Filipin, aby zapewnić ich, że między krajami nie ma rozbieżności, trzeba zacząć się zastanawiać” – mówią hakerzy w swoim filmie.”Jednak nawet Duterte poradził USA wycofać się z Kim Dzong Eun”.
  Grupa kończy wideo okropnym zawiadomieniem dla tych, którzy je oglądają na całym świecie:

  „Przygotowujcie się do tego, co będzie dalej”, – mówią oni. „My – Anonymous. Imię nam – legion. Nie przebaczamy. Nie zapominamy”.
  http://www.liveinternet.ru/users/mila111111/post414820253/

 85. Maciuś said

  Jeżeli mogę Panie Kierowniki to wrzucę ten nośny temat, w Wolnych tematach.
  Oto interesujący wpis jednego z Internautów dotyczący śmierci Magdaleny Żuk:

  „Magdalena Żuk jest niewinną ofiarą i nie wolno szargać jej dobrego imienia. Jest Polką, żyła w Unii Europejskiej. Żyła tak, jak nauczył ją ten świat. Pojechała na urlop do Egiptu, popularnego kurortu.
  Wszak w Unii żyjemy utopijną wizją świata bez granic, w którym każdy jest bratem każdego – Polaka, Żyda, Araba, homoseksualisty, buddysty, katolika, muzułmanina, wysokiego i niskiego, grubego i chudego… A to oczywiście nieprawda. Okłamano całe pokolenie wmawiając mu mit o bezpieczeństwie, które nie istnieje. Zadruk wszelkimi kanałami przez niemal 20 lat zrobił swoje – Polacy (i nie tylko oni – wszyscy Europejczycy) masowo jeżdżą do miejsc, gdzie nikt ich nie chce. Tam chcą tylko naszych pieniędzy i po to stamtąd do nas przyjeżdżają, ewentualnie chcąc darmowego seksu – zgodnego z ich prymitywną kulturą i pogardą dla kobiet.
  Tylko tego nikt w Unii KOBIETOM nie mówi – bo przecież równość, wolność, braterstwo, feminizm…

  Egipt, Tunezja i Turcja to strefy wojny, gdzie prawa człowieka obowiązują w bardzo ograniczonym zakresie, bomby wybuchają często, nasza kultura jest obca a kobiety to towar, który wymienia się na wielbłądy, a za nieposłuszeństwo bije batem. Ale tego nikt Magdalenie Żuk nie powiedział. Miała zapłacić pieniądze i niczym się nie martwić. Tak zrobiła. Do domu wróci w trumnie.

  Europa zapomniała, że świat to nie kolorowy serial TVN-u. Zapomnieli o tym jej mieszkańcy, ponieważ zapomnieli politycy urzędujący w Brukseli, Paryżu i Berlinie. Nie wolno źle mówić o Egipcjanach, Turkach czy Libijczykach, bo to rasizm. Terrorystami są Francuzi, Belgowie, Szwedzi i Niemcy – z imieniem „Abdullah”. Wszyscy więc wiedzą, że mają prawo do bezpiecznych wakacji w tropikach, do bezpiecznego przejazdu metrem czy do pochodzących z innego kontynentu sąsiadów i kochanków. A to nieprawda. Równość, wolność i braterstwo to tylko inny wariant utopijnego komunizmu, za ten eksperyment znów płacimy rzeką krwi. Twierdza Europa padła. Magdalena Żuk nie żyje.”

 86. Siggi said

  http://niezlomni.com/bylismy-europejska-potega-ale-sprzedano-zaklady-ktore-natychmiast-zostaly-zamkniete-a-teraz-niemiecki-monopol-niszczy-polskich-rolnikow/

 87. revers said

  re71

  p.Sigii kiedys tam na koloniach letnich oprowadzali po takich winiarniach i mozna bylo uzbierac stosy roznych etykiet za nim nie przylepily sie do butelki.A po tym wyborowa czekolade mleczna z orzechami mozna bylo kupic w sklepie GS, ze juz za den Aldi, Lidl, kaufland, belgijka szwajcarka, a juz napewno nie Rosen Poroszenki na asphatach nie rowna sie w smaku. Oczywsicie trzeba bylo na samowolke sie wybrac i miedzy jednym meczem pilkarskim a drugim, i zniknac na pol godziny zeby dopasc super delikasowej czekolady, nie mowic ze w palacu debolubskim mozna bylo odkryc wszystkie dziury i podglady co se dzialo na salach balowych, czy w lozkach.

  No to pan widze na kalifornijskm winku jedzie z GMO lub zarciu malo koszernym, smacznego.

  Dzis wywiesili w berlinie policyjne obwieszenie ze scigaja osobe z wozkiem i dzieckiem ktora glosno naublizala semitom i
  kochajacym inaczej, zrobilo sie bardzo drakonko, ciekawe czy i dziecko w wozku nie pociagna do odpowiedzianosci
  karnej o antysymityzmie i kochaniu inaczej, czyli ojciec do ancla a dziecko do jungenamtu na zatracenie tj. opieke kochajacych inaczej.

 88. Maciuś said

  Witamy w PRL-u bis – czyli Indoktrynacja zamiast NAUKI opartej na PRAWDZIE.

  Od Katarzyna Nowak:

  „Witam. Dzisiaj pisałam maturę rozszerzoną z wosu. Ukrainofilia wdarła się do naszego życia na dobre, nawet na maturze. Zadanie było o potępieniu akcji „Wisła” przez L. Kaczyńskiego i W. Juszczenko. Niestety napisałam prawdę i zamiast skrytykować akcję „Wisła” ja ją pochwaliłam i przypomniałam o bandach UPA, mordujących Polaków na Wołyniu. Ten akt zbrodni nazwałam „ludobójstwem”. Pewnie nie zaliczę, ale sumienie mam czyste. Niech nie myślą, że wszyscy łykają ich propagandę!”

 89. Siggi said

  Na stojąco chłopcy z UA załatwieni,a ręki conajmniej miesiąc nie bedą myli ,bo ścisnął im ameryk.prezydent.

  Вместо тысячи слов.
  Zamiast tysiąca słów.

  https://news-front.info/2017/05/11/vmesto-tysyachi-slov-yuliya-vityazeva/#.WRRVdEWFQzA.facebook

 90. revers said

  W ogole to Niemcy juz sa panstwem policynym, podobnie i wstanie wojny jak Francja w kazdym pociagu zestaw polcji, czy na dworcach i kolejkach.

  Teego nie bylo nawet w stanie wojennym SP. GEN. Jaruzelskiego – a tak narzekali na rezim Jarusela a sami wepchali sie do lepszej klatki z wilkami i lisami w europejskim kurniku.

 91. Maciuś said

  Macron, to biedny upośledzony socjopata, wykreowany, ale tym nie nadrobi braków – to debil, pacyna lewacka.

 92. Boydar said

  @ Pani Głos

  Pani jest doprawdy zadziwiająca.

  „… nie powinniśmy zdradzać tego kraju …”
  # a kogo powinniśmy ?

  „… nie musi nasz prezydent ściskać Poroszenki …”
  # Pan Jezus uściskał Judasza a nawet podobno pocałował. Jeżeli tak ma skończyć Poroszenko to nie mam nic na poprzek. Choć uważam że jest akurat ruskim agentem o najwyższej klauzuli tajności i wszystko co robi ma na celu roz…banie tego burdelu.

  „… do tego pomagać stronie ukraińskiej w tej wojnie …”
  # wszelka pomoc stronie ukraińskiej obraca się zawsze przeciw Ukrainie. To że upadek się na pozór niby przez to opóźnia, to nic nie znaczy; ma być bezapelacyjny i spektakularny. Bez sztucznego dokarmiania układ się nie przefiknie. Musi mieć drogę najmniejszego oporu, prosto do piekła.

 93. Siggi said

  http://www.kierunekchemia.pl/artykul,37741,amerykanski-gaz-cena-robi-roznice.html

 94. PISKORZ said

  re 74/75 L;ISTWA Jeszcze raz b. serdecznie dziękuję…!!!

 95. Siggi said

  http://wiadomosci.wp.pl/dostal-medal-od-prezydenta-andrzeja-dudy-teraz-go-zwraca-i-dodaje-popelnil-pan-okropna-pomylke-6121510986483329a?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 96. Joannus said

  Przed chwilą otworzyłem TRWAM. Zakonnik dwukrotnie prawi o stworzonej Trójcy czyli Pan Jezus, św, Józef i Panna Maryja.
  Tenże bełkot miał wymyślić teolog na Śląsku w XVII w Musi luteranin.

 97. Boydar said

  Jakby Panu ktoś na ogon nadeptał, też by Pan Jan bełkotał.

  Nie ma Pan ogona ? Jesteś Pan zupełnie niedzisiejszy, ogon jest trendy.

 98. pinkszyld said

  Bardzo intrygujący jest fakt od roku wystawiania na oficjalne pozycje władzy potęg swiatowych, ludzi jawnie finansowanych przez bankierów, jakby było coś przygotowywane. To jest niebezpieczne lub zastanawiajace w tym okresie wydarzeń.

  P.S Jeszcze te samoloty walczace z fikcyjnym ociepleniem klimatu. Obserwuje od wiosny tego roku polskie niebo jest opryskiwane na skalę dotąd niespotykaną -słonce nie moze sie przedrzec przez sztuczne chmury wiec i pogoda jest wybitnie denna (sztuczna). Natura cierpi jak nigdy z braku promieni słonecznych, prawie polowa maja, a duzo drzew nie zakwitło.

 99. Boydar said

  Gdzie (mniej więcej) Pan Pink zamieszkiwowuje ?

 100. Jan Sas said

  Grzegorz Braun przewiduje, że wkrótce może dojść do powtórzenia akcji MOST

  Wszyscy zapewne słyszeli o tajnej akcji MOST przerzutu prawie 100 tys. Żydów na trasie Moskwa – Warszawa – Izrael w latach 1990–1992, współfinansowanej przez polską firmę Art-B.
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/20-rocznica-operacji-most/88jm7x1

  Grzegorz Braun przewiduje, że wkrótce może dojść do powtórzenia tej akcji, tyle, że w odwrotnym kierunku, w związku z rosnącym ryzykiem wybuchu wojny z Iranem.
  Plany takiej wojny istnieją od dawna. Pamiętamy brawurową akcję Lecha Kaczynskiego w czasie konfliktu gruzińsko-rosyjskiego, w której ignorując stanowisko przywódców UE oraz dobrze rozumiane interesy Polski, zaangazował się w realizację planu neokonów amerykańskich oraz strategów izraelskich utworzenia z Gruzji „niezatapialnego lotniskowca” dla izrealskich samolotów startujących w przewidywanym artaku na Iran. Akcja wojskowa Rosji zastopowała te plany. Przy okazji wyszło na jaw uczestnictwo służb specjalnych Ukrainy (opanowanych przez neobanderowcow) w awanturze w Gruzji. (Por. artykuł pt. “Bracia Kaczyńscy a polityka osaczania Rosji”)

  http://www.usopal.pl/publicystyka/1788-kilka-refleksji-politycznych-z-okazji-nowego-roku

  (Być może, komisja smoleńska powinna rownież uwzględnić te wydarzenia w swoim śledztwie dotyczącym przyczyn katastrofy smoleńskiej.)

  Sekretarz stanu USA Rex Tillerson wypowiedział mimochodem wojnę Iranowi – ogłaszając na cały świat, że Teheran ni mniej, ni więcej wspiera terroryzm i zagraża zwłaszcza w Syrii interesom Ameryki i Izraela.
  Przewodniczący Kongresu USA pan Paul D. Ryan (niedawny gość prezydenta Dudy i premier Szydło, który zapewniał nas o lojalności sojuszniczej) na tegorocznym kongresie IPAC (największej organizacji lobbingu proizraelskiego w USA) określił rangę relacji z Izraelem w polityce prezydenta Trumpa jako „sacrosanct” (tj. nienaruszalna świętość). A wszak premier Netanjahu przed tymże Kongresem USA grzmiał przed rokiem właśnie, że nieodzownym warunkiem bezpieczeństwa Izraela jest sprowadzenie Iranu do parteru.

  No więc, gdyby taka wojna wybuchła, łatwo sobie wyobrazić że ruszyłaby nowa fala uchodźców i niezbędne byłoby zorganizowanie nowej akcji MOST. I może właśnie z myślą o tym jacyś przewidujący ludzie już z góry zadbali o logistykę takiej operacji – bo oto akurat w ostatnich dniach natknąć się można było na reklamy nowych połączeń lotniczych do Tel Awiwu, które jednocześnie z pół tuzina polskich miast obsługuje aż dwóch przewoźników (PLL Lot i Wizz Air). Poza Warszawą i Krakowem, które już dawniej miały takie pożyteczne połączenie, do stolicy państwa położonego w Palestynie można teraz regularnie latać również z Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania i Wrocławia – czyż to nie piękne? A w razie pilnej potrzeby – będzie jak znalazł.

  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11575-tylko-u-nas-grzegorz-braun-czy-przekladanie-wajchy-juz-sie-zaczelo

 101. Boydar said

  http://kobieta.onet.pl/dziekuje-kochanie-czyli-dobre-maniery-w-zwiazku/k3t5287

 102. Maciuś said

  98. Kłania się Chemtrails; nie od dziś.

 103. Siggi said

  http://www.wyszperane.info/2016/06/22/zydzi-pozbawili-palestyne-wody-jutro-pozbawia-polske/

 104. Siggi said

  Tak patrząc analitycznie na geopolitykę i wszelkie obiawy brania ludu za mordę,to wiele wskazuje,że wojny na świecie będą nie o naftę a o wodę.Już są,Libia przykładem.

  Opłaty za wodę ze studni
  Ministerstwie Środowiska zakończono prace nad rządowym projektem ustawy Prawo Wodne. Nie chodzi tutaj o kolejną zmianę obowiązującej ustawy lecz o kompleksową reformę, wprowadzającą zupełnie nowy akt prawny. Projekt jest obecnie poddawany konsultacjom społecznym.
  dalej…………….
  http://przedsiebiorcarolny.pl/index.php?itemid=3658

 105. Nemo said

  „Tak czy inaczej, z całej sprawy niezłe używanie ma wiodąca w kampanii na rzecz „obrony demokracji” amerykańska telewizja TVN. Tak, tak, amerykańska – bo przecież tę goebbelsowską tubę od dwóch lat poprzez brytyjską firmę Southbank Media Ltd. kontroluje właśnie amerykański koncern Scripps Networks Interactive. Czegóż trzeba więcej, by zrozumieć, że w sztuce gry na kilku fortepianach naraz towarzysze znad Potomaku naprawdę nie ustępują u nas ani Moskalom, ani Prusakom. Dlaczegóż jednak w ogóle nasi „strategiczni sojusznicy” mieliby teraz decydować się na kolejną rearanżację warszawskiej sceny? To proste: PiS zrobił swoje – i teraz może już odejść. „Żoliborska grupa rekonstrukcyjna sanacji” załatwiła kilka spraw fundamentalnie istotnych – na czele ze sprowadzeniem do Polski obcych wojsk, a na dokładkę stałego przedstawicielstwa Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. Gdyby to ich poprzednicy, Komorowski, Tusk, Kopacz, Schetyna et consortes, dokonali tak milowych kroków na drodze do utraty suwerenności – naród może by jeszcze jakoś zareagował. Ale kiedy wyprzedaży polskich interesów dokonuje Zjednoczona Prawica – to patriotyczna publika nie posiada się ze szczęścia (500+) i narodowej dumy (partyzantka+).”
  http://macgregor.neon24.pl/post/138402,grzegorz-braun-czy-przekladanie-wajchy-juz-sie-zaczelo

 106. Siggi said

  To jest bardzo ważna nomenklaturowa fucha i już na wstępie musi być jasne…skąd wyrastają nogi.

  Prezydent Donald Trump zdymisjonował szefa FBI Jamesa Comeya
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47579

 107. Marucha said

  Re 105:
  … towarzysze znad Potomaku naprawdę nie ustępują u nas ani Moskalom, ani Prusakom.

  A gdzież to można zaobserować wpływy Moskalów w Polsce? W parlamencie? mediach? bankowości?

 108. pinkszyld said

  Ad 99 – mazowsze / 52.259 °N, 21.020 °E

 109. Boydar said

  A nad Lublinem jakoś czysto, dużo patrzę w niebo, lotnisko o rzut beretem, tych nie lądujących też po kilkanaście na godzinę, i nic. Wyrazy współczucia tylko mogę.

 110. Siggi said

  Polska: wypędzić kilka milionów ludzi za granice i chwalić się że bezrobocie spada?
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47574

 111. revers said

  WEZWAŁ Ławrowa?
  Ławrowa on może zaprosić. Uprzejmie
  Admin

  Dyplomtycznie to nazywa sie ze zaprosil, najwazniejsze ze byl to myk i uwolnienie sie od zarzutow FBI wspolparcy z Rosja, dalej grozba impeczmentu dla Trumpa i oskarzenie go agenturalnosc na rzecz Kremla lub na szkde USA. A tak rozegral to super Trump wytracajac jedna z form nacisku na dzialania Trumpa.

  Lawrow pochwlil Trumpa potem w oddzielnym oswiadczeniu ze administracja Trumpa jest czynnie aktywna.

 112. Boydar said

  Wzruszył mnie Pan Revers

  .https://www.youtube.com/watch?v=tODaH_fGtMY

 113. www.wandaluzja.com said

  http://gry.interia.pl/wideo/video,vId,2309970

  CZY REDANIA TO WIEDŹMIŃSKA POLSKA?

  Ze SPEKULACJI Wynika, że Redania to Powiśle czyli obecne Mazowsze Prawobrzeżne. Mazowsze Lewobrzeżne pojawiło się dopiero w roku 1229, na mocy Kapitulacji Jadwigi Śląskiej w Płocku, gdy za uwolnienie Henryka I, KTÓRY W NIEWOLI NIE GOLIŁ SIĘ, dała Konradowi Mazowieckiemu księstwa Łęczyckie i Sieradzkie.
  Nazwa Mazowsze pochodzi od zamku a’Mazon w Płocku – bliźniaka Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego na Overburgu w Kolonii. Oversburg rozebrali mieszczanie, gdy Henryk IV odpowiedział im, CO CESARSKIEGO CESARZOWI, co znaczyło MURZYN ZROBIŁ SWOJE, a Amazon runął do Wisły z powodu nieszczelnego Wodociągu.
  Gdy Chejron budował Stonehenge to a’Mazona jeszcze nie było, toteż nie było Mazowsze tylko REDANIA (?). Uważam, że ŚRÓDZIEMIE to Środek Ziemi, którym dla budowniczych Stonehenge był Megalityczny PŁOCK. Z tych racji festiwale, Szekspirowski i Tolkienowski, muszą odbywać się w Płocku, gdzie pozostało najwięcej pamiątek i KONTEKSTÓW Z Epoki.
  *****
  Dzisiejsza Rzeczpospolita zamieszcza artykuł: METRYKA INDIAN DO POPRAWKI – Zasiedlenie Ameryki nastąpiło 115 tysięcy lat wcześniej niż dotychczas przypuszczali badacze Krzysztof Kowalski, 11V 2017, s. A15 NAUKA. To jest zgodne z tym co piszę od 50 lat: http://www.wandaluzja.com/?p=p_16&sName=03.-american-genesis//.
  Ameryka została zaludniona przez Homo Sapiens, gdyż innych hominidów w Ameryce NIE BYŁO, gdy w Starym Świecie mamy MOC Hominidów a w Europie Homo Sapiens pojawił się dopiero 40 tysięcy lat temu. Sprawa jest więc podobna jak z BANANEM, którego w Ameryce jest JEDEN gatunek a w Starym Świecie bananowców Multum. Wynikało to z tego, że w Ameryce istniała Matryca Genetyczna banana DZIKIEGO, która Uniemożliwiała rozwój Hybryd, które w Starym Świecie, gdzie PRZYWOŻONO banany Ogrodowe pleniły się, przez Dziczenie plantacji i Wymuszone krzyżowania pyłkowe.
  Podstawą Homo Sapiens jest dymorfizm płciowy: mężczyzna POLUJE a kobieta zajmuje się Domem i Dziećmi.

 114. Boydar said

  http://bobry7.salon24.pl/557484,sukcesy-fil-finansowe-rodu-hollandow

 115. Boydar said

  @ Pan JPT

  „… Redania to Powiśle …”

  Nienacki uważał tak samo. A przynajmniej pisał.

 116. revers said

  Zeby bylo dosadnie i mniej dyplomatyczniej wy.enal dyrektora FBI, co mu sie nalezalo np. za holoszwindel i oskarzenie Polski i Wegier o wspoludzial w holocuscie.

  sam dyrektor James Comey bronil sie ze to w zwiazku z inna sprawa zostal zwolniony z z pizza gattes.

  http://www.coindesk.com/james-comey-fbi-virtual-currencies/

  A chodzi o neokonow i syjonistow bo oprocz zwolnienia dyrektora FBI, Trump wstrzymal sie z przeniesieniem ambasady Usa z Tel Avivu do Jerolozolimy, kolejny prstryczek w nos nokonom i syjaonistom z bibim na czele,

  Gorzej ze cala ferajna od obamy i neokonow przeniosl sie syjon do europy i juz w postaci wydmuszki syjonistow Macrona. na otawrcie prezydentury Francji wykonano Ode do Mlodosci a potem hymn francuski stawiajac cele
  pesjouni za nadrzedene.

 117. Siggi said

  Kak deła?
  Kak w Polshi.U kawo bolshe tot pan,a u kawo miejshe tot rewolucjonier
  —-
  Pyta Trump Ławrowa:…jak sprawy?
  Ławrow odp….Jak w Polsce.U kogo dużo ten pan,a u kogo mało ten rewolucjonista.

  https://pbs.twimg.com/media/C_eUFEzXUAABm48.jpg:large

 118. maasteer said

  BAYERA – Ta szalona dziewczyna
  .https://www.youtube.com/watch?v=BYGq4-VJS_U

 119. maasteer said

  MIRAGE & YOKO – Masz moje oczy
  .https://www.youtube.com/watch?v=KD1aPsdSftg

 120. Paweł said

  dr Franc Zalewski pokazuje ślady maszyn w dawnych kamieniołomach w Krakowie. Ślady techniki daleko przewyższającej znaną dziś.

 121. revers said

  Knesejm zaglosowl, Izrael jest panstwem narodowym, w poddekscie inne panstwa nie moga byc narodowe, tylko pojedynczych obywateli tk jak w Izraelu, pokretnie.

  http://mondoweiss.net/2017/05/nation-jewish-apartheid/

  Aparhajd , rasizm zydowski wnowym wydaniu, jestesmy nalepsza asa na swiecie, stworzeni do rzadzenia swiatem

 122. Artysci plastycy ZAPRASZAJA; Wystawa W HOLDZIE ZOLNIERZOM NIEZLOMNYM – Bazylika Sw KRZYZA-Dolny Kosciol- niedziele maja – w godz 13-18- PATRONAT JE PREZYDENTA RP-PANA ANDRZEJA DUDY

 123. revers said

  Okrucienstwo to dobroc wg. nowej religii nwo, a takze zakulisowych mistycznych obrzadkow lub handlu organami ludzkimi

 124. Siggi said

  http://gwiazdy.wp.pl/wiemy-w-jakim-stanie-jest-zbigniew-wodecki-najgorsze-minelo-6121605294716545a

 125. Siggi said

  http://www.tvn24.pl/sedzia-morawski-w-oksfordzie-politycy-i-sedziowie-sa-skorumpowani,738868,s.html

 126. Siggi said

  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/byli-prezesi-tk-o-wystapieniu-morawskiego-w-oksfordzie,738993.html

 127. Siggi said

  http://jeznach.neon24.pl/post/138422,niepozadana-deeskalacja

 128. Siggi said

  http://zawisza.neon24.pl/post/138415,antoni-m-pierwszy-aferzysta-pis-co-zrobi-naczelnik

 129. Szefa amerykanskiego FBI kłamce James Comeya WYRZUCONO jak zwykłego ŚMIECIA ! said

  Moment wyrzucania z FBI tego żydo-gównozjada Jamesa Comeya był pokazywany na ŻYWO w telewizornii FOX NEWS we wtorek 9 maja 2017 roku miedzy godziną 17 a 18 ‚us central time” na programie News „Tucker Carlson Tonight”. Widziałam to wszystko na własne oczy.

  Otóż ten gównozjad OSCZERCA i kłamca James Comey szef FBI miedzy godz. 17 i 18 w dniu 9-V-2017 w tym czasie był w Los Angeles i był wieziony samochodem na austostradzie w obstawie kilku samochodów lokalnej policji, który był w drodze na jeden z uniwersytetów w tym mieście, gdzie miał dać jakiś WYKŁAD studentom prawa w czasie jakieś tam odbywającej się konferencji.

  Nad tą kolumną samochów wiozących tego żydoskiego gównozjada Jamesa Comeya leciał helikopter na którym były zainstalowane kamery TV FOX, które pokazywały na ŻYWO ten cały konwój samochodów, co relacjanował też na ŻYWO ten dziennikarz Tucker Carlson.

  W pewnym momencie ten, że dziennikarz Tucker Carlson:

  mówi, że właśnie napłynęła wiadomość, że właśnie w tej chwili Donald Trump oficjalnie poinformował media, że James Comey od tego momentu już NIE jest szefem FBI, gdyż się na to stanowisko w ogóle NIE nadaje.
  Następnie ten że redaktor Tucker Carlson mówi, ze D.Trump wysłał w tej chwili SMS-a do Jamesa Comeya, że już NIE jest szefem FBI.

  Dokładnie w tym samym czasie pokazują cały czas na ekranach TV na FOX NEWS na ŻYWO z kamer zamontowanych z helikoptera ten konwój samochodów wiozacy autostradą tego GÓWNOZJADA Jamesa Comeya do tego uniwersytetu w Los Angeles.
  Zaraz po tym jak ten dziennikarz Tucker Carlson powiedział, że Trump wysłał SMS-a Comeyowi to widać na ekranie TV jak ten konwój samochodów ZWALNIA.
  Widać, że ten GÓWNOZJAD James Comey wydał polecenie zwolnienia jazdy samochodów i się chyba zastanawia czy jechać do uniwersytetu czy NIE jechać, gdzie na niego już czeka masa dziennikarzy …

  Nagle, kolumna samochodów wioząca Jamesa Comeya zjerzdza pierwszym WYJAZDEM z autostrady.
  Dziennikarz Tucker Carlson komentuje na ŻYWO, że to dopiero połowa drogi pomiędzy lotniskiem a uniwersytetem i widocznie James Comey REZYGNUJE ze swojego „wykładu” na tej konferencji na uniwersytecie.

  Helikopter cały czas leci za konwojem samochodów, a kamery pokazuja prosto do studia FOX NEWS co się dzieje z konwojem samochodów pilotujących i wiozących Jamesa Comeya, który już NIE jest szefem FBI – wyrzucony właśnie w taki sposób PUBLICZNY, aby wszyscy mogli sobie zrywać boki ze śmiechu …

  Nastepnie konwój samochodów kieruje się w kierunku wjazdu w tą sama austostradę ale w POWROTNYM kierunku do lotniska w Los Angeles.

  Grupa gości zebrana w studiu FOX NEWS na programie „Tucker Carlson Tonight” wybucha gromkim ŚMECHEM z komentarzami:
  „gdzie teraz pojedzie ze swoim ‚wykładem’ te James Comey”.

  Jak widać to WYRZUCENIE jak zwykłego ŚMIECIA tego Jamesa Comeya było ZAPLANOWANE właśnie taki sposób, było nawet „ukartowane” WSPÓLNIE z telewizornią TV FOX NEWS z celowym pokazaniem milionom ludzi, aby dokładnie widzieli w jaki sposób został WYRZUCONY jak zwykły SMIEĆ z szefa FBI ten GÓWNOZJAD żydoski James Comey, tak aby jego CAŁKOWICIE OŚMIESZYĆ.

  James Comey jest pochodzenia irlandzkiego, ale przed żydami w USA dosłownie KUCAŁ i srał w swoje gacie spełniając wszystkie życzenia żydowskiej mafii grasującej w USA, a w tym też organizowanie OSZCZERCZYCH wstrętnych intryg i zajadłych kampanii anty-polskich co Polacy NIE powinni jemu puścić „płazem” !

  On nie został „zwolniony” jak pisze polsko-języczna NIEMIECKA prasa , lecz został PUBLICZNIE WYRZUCONY jak zwykły SMIEĆ do ŚMIETNIKA !

  Teraz tego anty-polskiego OSCZERCĘ Jamesa Comeya jacyś polscy obywatele zamieszkali w Polsce powinni NATYCHMIAST oficjalnie OSKARŻYĆ we polskich sadach o bezpodstawne ZNIESŁAWIENIE Polskiego Narodu oraz rządać od niego MILIONOWYCH ODZSZKODOWANIAM za publiczne ZNIESŁAWIENIE Polaków 15 kwietnia 2015 roku, gdyż on publicznie PODPUSZCZONY przez ŻYDZÓW, którzy chyba jemu ZAPŁACILI aby powiedział, że to POLACY a nie Niemcy spowodowali „holocaust” żydów w 2-j WŚ.

  Ten zafałszowany kołek James Comey też w czasie jak był szefem FBIA to systematycznie ujadał OCZERNIAŁ bezpodstawnie Rosje jak wściekły pies i nawoływał do atakowania Rosji.

  Jak BIERNI Polacy nie będą jego sadzić w sądach to będą dalej BEZKARNIE oczerniani na arenie międzynarodowej przez żydowską mafie.

  Jeśli Polacy zdołają UKARAĆ tego KŁAMLIWEGO ŁAJDAKA Jamesa Comeya byłego szefa FBI, który uważał siebie za „nietykalnego” to inni będą się BAĆ o tak sobie bezkarnie OCZERNIAĆ Polaków, kopać i poniżać !

  Preces jest do WYGRANIA, gdyż UKARANIE gównozjada Jamesa Comeya będzie POPIERAĆ sam Donald Trump, aby jeszcze bardziej OŚMIESZYĆ tego OBSRAŃCA Jamesa Comeya, który szczekał i OBWINIAŁ też na Rosję za mieszanie się w sprawy wewnętrzne USA w czasie prezydenckiej kampanii wyborczej 2016 roku.
  To ten oszust zawnioskował postepowanie sadowe przeciw Rosji za „mieszanie się Rosji” w procesy wyborcze w USA.

  „Tucker: Comey’s firing was long overdue” :

 130. Dyrektor FBI oszust James Comey nazwał Polskę SPRAWCĄ holokaustu w 2015r ! said

  Goole-jcie na internecie hasło: James Comey oczernił Polaków

  Dyrektor FBI James Comey podpuszczony przez kłamców żydowskich z Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie w środę 15 kwietnia 2015 roku nazwał PUBLICZNIE Polskę i Polaków SPRAWCAMI holokaustu !

  James Comey, Dyrektor Federalnego Biura Śledczego FBI, w środę 15 kwietnia 2015 w wystąpieniu podczas obchodów Dnia Pamięci o Holokauście wygłosił WYKŁAD, w którym podkreślał, że holokaust był najbardziej przerażającym obrazem w historii dehumanizacji i że Polacy na równi z Niemcami ponoszą odpowiedzialność za ten holocaust.

  NASTĘPNIE, to przemówienie Jamesa Comeya, szefa FBI zostało opublikowane w drukowanym dzienniku „Washington Post” w dziale Opinie – w którym to artykule szef FBI zastanawiał się, jak mogło dojść do tej tragedii.

  Comey uznał oraz podioł decyzję, że wszyscy pracownicy i analitycy i agencji z FBI zaraz po ich zatrudnieniu w FBI będą mieli OBOWIĄZEK odwiedzić jeden z 70 muzeów holocaustu w USA, zwłaszcza tego centralnego w Waszyngtonie który jest okolicy budynku FAD w którym ta prywatna żydowska drukarnia drukuje US dolary.

  James Comey podkreślił, że zagłada Żydów podczas II wojny światowej „jest najbardziej znaczącym i przełomowym wydarzeniem w historii ludzkości”.

  Jak wyjaśniał, przejawia się to na dwa sposoby. Pierwszy – mówił Comey – dotyczy tego, że Holokaust był „najstraszliwszym pokazem w światowej historii nieludzkości”. Drugą przesłanką znaczenia Holokaustu.
  „ … Chcę, by moi pracownicy FBI ujrzeli, do czego zdolna jest ludzkość. By zobaczyli, że ci chorzy i źli ludzie, którzy nadzorowali rozgrywającą się rzeź, znaleźli popleczników wśród ludzi, którzy kochali swoje rodziny, pomagali sąsiadom, chodzili do kościoła i dawali jałmużnę. Ci dobrzy ludzie pomagali mordować miliony. Mordercy i współwinowajcy z Niemiec i Polski jak również innych krajów, uważali, że nie robią nic złego. Utwierdzali się w przekonaniu, że postępują słusznie …” – mówił ten ANALFABETA historyczny James Comey wyhodowany na zafałszowanych MITACH spreparowanych przez holocaust industry.

  „FBI Director James Comey’s Remarks at 2015. United States Holocaust Memorial Museum” :

  NIESTETY, kolejny raz NAJWYŻSZY urzędnik administracji USA szef pozwala sobie na KŁAMLIWE OSZCZERCZE oskarżanie Polaków o holocaust.

  Tym razem nie można mówić o przejęzyczeniu i pomyłce, szef amerykańskiej bezpieki dobrze wiedział, co mówi, gdyż jego tak PRZESZKOLILI żydzi, którzy faktycznie rządza w USA i są jego zwierzchnikami.

  Skąd, zatem szef FBI czerpie wiedzę o II wojnie światowej?

  To jest właśnie POKŁOSIE anty-polskiej propagandy w samej Polsce, jake jest drukowane w żydowskiej polsko-języcznej „gazecie wyborcze” anty-polskiej qurwy Michnika, tego co głosił publicznie ten oszczerca Kwaśniewski, który też bez wyroku sadowego POWTARZAŁ wiele razy bezkarnie OCZERNIAŁ Polaków na arenie medzynarodowej. Sprzedawczyk kapuś komunistyczny płatny sługus globalistów TW bolek wałęsa, neobanderowiec Kaczynski i anty-polska qurwa b.komorowski i inni bezkarni tzw, „politycy” oszczercy Polaków z „warszawki” z żydem T.Grossem na czele.

  Na witrynach „polskiego” MSZ za pieniądze polskiego podatnika były publikowane paszkwile-książki OSZCZERCY żyda T.Grossa, a anty-polskie gangi PO-PiS-SLD te qurwy rządzące w III RP siedziały cicho i WSPERALI żydów w tych bezkarnych nagonkach na etnicznych Polaków na całym Świecie.

  Już nie może zadziwiać BIERNOŚĆ i włazi-dupstwo tych przekupionych skorumpowanych bydlaków PO-PiS-PSL-SLD-Npetru czyli reprezentantów MNIEJSZOŚCI etnicznych w III RP, którzy znowuż udawali, że NIC się NIE stało, gdyż to oni faktycznie rządzą tym polskim wykołowanym motłochem LEMINGÓW zamieszkałych w tej rabowanej III RP przez Niemców, ukraińców i żydów.

  Ten nawiedzony OSZUST James B Comey powiedział że NIE przeprosi Polaków za swoje kłamstwa, gdyż wszystko co on powie to jest „prawda” bo jest szefem FBI.
  Wyobraźmy sobie co by się działo żydo-mafijnej złodzejskiej syjonistycznej „warszawce”, gdyby wysoki urzędnik rosyjski w Moskwie oskarżył Polaków o holocaust ?

  Takich właśnie gang PO-PiS wybrał „sojuszników” dla Polski. Ci fałszywi wazeliniarze teraz jeżdżą czołgami po Polsce,
  Te anty-polskie bydlaki z PO-PiS przecież NIE mają minimum szacunku do Polaków, gdyż oni NIE identyfikują się z Polską Racja Stanu – im chodzi o siedzenie na stołkach centralnej władzy aby się jak najwięcej nakraść na garbie BIERNYCH wykołowanych Polaków.

  Jeśli etniczni Polacy się nie będą się w stanie w końcu skrzyknąć i się BRONIĆ przed obsrywaniem takich „sprzymierzeńców” PO-PiS, a POLSCY Narodowcy z Ruchu Narodowego nie będą siebie samych szanować, nie oczekujmy tego od INNYCH !!!

  http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/dyrektor-fbi-oczernia-polakow

  „The Holocaust Industry – Interview with Norman Finkelstein” :

 131. Izrael i ŻYDOSKIE lobby w USA teraz POPYCHA Amerykę do WOJNY z Iranem, said

  Ile amerykańskiej krwi nadal będzie upuszczane podczas popełniania ludobójstwa na niewinnych małych kraikach na Świecie ??
  Zobaczcie mapę systematycznego OKRĄŻANIA Iranu przez bazy wojskowe US Army po przez budowane baz wojskowych USA wokół całego Iranu, aby w końcu US Army NAPADŁO na Iran i zniszczyło Iran, tak tego sobie ŻYCZĄ żydy.

  US military bases surrounding Iran:

  Izrael i żydzi zamieszkali w USA żądają, aby armia amerykańska za pieniądze amerykańskiego podatnika była BUFOREM ze wszystkich stron dla maleńkiego kraju Izrael.

  Kto stoi za tym, aby zyskać z każdej straszliwej „agresywnej wojny” w wykonaniu US Army ?

  Izrael !

  A także skorumpowani, krwiożerczy chciwcy multimilionerzy z żydowskiego New Yorku oraz żydo-neoconi „DEPP STATE” – czyli grupa zakamuflowanych ludzi, zazwyczaj wpływowych członków AGENCJI rządowych związanych z wojskowymi wysokiego szczebla, którzy za łapówki zamawiają broń i uzbrojenie dla US Army a także jedyny przemysł jaki jest w USA czyli „military complex”.

  „DEEP STATE” – też centralne urzędnicy w Waszyngtonie zaangażowanych w tajne manipulowanie lub kontrolowanie polityki rządu w interesie pojedyńczych WŁAŚCICIELI wielkich korporacji najczęściej handlowych lub finansowych tak aby podatnik DOPŁACAŁ pieniądze do ich zakamflowanych złodziejskich transakcji finansowych lub budowanych niby w interesie państwa w USA.

  „CIA Dr Michael Scheuer: Israel (RATistan) is pushing America to go to War with Iran” :

  Map Of United States Army Bases in USA:

  Większe lotniska wojskowe w USA:

 132. Siggi said

  Zachęcam do głęboko refleksyjnego zaznajomienia się z treścią rozmowy z Vanunu.

  https://forumemjot.wordpress.com/2017/05/07/tajna-bron-izraela-mordechaj-vanunu-wiezien-sumienia-wywiad-specjalny-mordechaj-vanunu-iran-nie-stanowi-zagrozenia/

 133. revers said

  j tam wole wywiady z paem Kimem niz z wywiady z morechajem p.Siggi, ajst o czym mowic dlaczego Izrael moze miec atomy i bombic w opcji salomona a Kim nawet baka atomowego w swoj fotelik nie moze pucic, tym bardziej ze glebokich niuzytecznych sztolni po kopaniu cynku jest wiele.

 134. Siggi said

  We wrześniu 1971roku byłem Norwegii w kilkuosobowej grupie wiejsko-młodzieżowej na tzw.konferencji wiejsko-młodzieżowej z młodymi chłopami indywidualnymi Centrum z trzech krajów skandynawskich(Norwegia,Szwecja,Finlandia).Przez kilka dni wymyślaliśmy nowe teorie rozwoju dynamicznego.Przy okazji zwiedzaliśmy Oslo i byliśmy przy pałacu królewskim.W tym czasie księżna Sonja urodziła córkę,co powitano salwą armatnią.
  W linku o 80-leciu norweskiej pary królewskiej.
  Wzruszyłem się jak…siennik starego rekruta.
  Starość nie radość…

  ..https://www.youtube.com/watch?v=1FwqyIakXH4

 135. Siggi said

  Niepokojące informacje na temat pana Mateusza Piskorskiego?
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47608

 136. Siggi said

  Prezydent Trump woli media rosyjskie i nie można mu się dziwić – ma rację!
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47598

 137. Boydar said

  @ Pana Siggi (133)

  ‚hołubce’, nie hołupce

 138. @ Siggi, W sprawie Mateusza Piskorskiego, 2017-05-12 (piątek) @ 06:33:23 said

  Mateusz Piskorski jest więziony za utworzenie partii ZMIANA i w celu dzikiego PRZYKŁADOWEGO ZASTRASZENIA polskiego społeczeństwa i przekreślenia sympatyzowania Polaków w obojętnie jakiej formie z Rosją.

  Skrajna RUSOFOBIA w stylu gangu PiS ma być narzuconą OBOWIĄŻUJACĄ ideologią dla wszyskich obywateli w III RP tak jak za czasów panowania PPR Bieruta była obowiązująca ideologia chorej NIEnawiści do USA !

  Wszystko wygląda na to, że Mateusz Piskorski jest więziony dlatego, aby ZASTRASZYĆ całe polskie społeczeństwo przez tych rządzących psychopatów skrajnych rusofobów PiS , aby absolutnie nikt z III RP się nie odważył zakładać jakie kolwiek organizacje w Polsce sympatyzujące z Rosją nawet na niwie handlu. To jest absolutnie skrajne i nie do zakceptowania i ze strata dla polskich obywateli w kródkiej i długiej perspektywie.

  Tak sobie jednak życzy np. ci skrajni PSYCHOLE A.Macierewicz czy Kaczyński lub ten ukraiński neobanderowiec T.Sakiewicz itp. lub jacyś ZAMAWIAJACY zagraniczni, którzy płacą żołd tym powyższym robiący kasę na konflikcie gospodarczym Polski Rosji.

  Ci złodzeje gangsterzy z PiS absolutnie niczym się różnią od tych gangsterów PO, którzy razem PRZEKUPCZYLI za bezcen polsk i majątek autentycznym naturalnym wrogom Polski.

  „Utajnienie” rzekomych przestępstw Mateusza Piskorskiego świadczy o tym, że faktycznie ci kłamcy PiS którzy jego bez podstawnie więzią, FAKTYCZNIE NIE mają konkretnych zarzutów, a jedynie chodzi maksymalne ZASTRASZENIE polskiego społeczeństwa przez tych skrajnych RUSOFOBÓW PiS, którzy dążą do skrajnego sztucznego skonfliktowania polskiego ruskiego społeczeństwa.

  Ta skrajna rusofobiczna stwarzana atmosfera tych złodzejo-oszustów z PiS i PO bardzo się nie podoba całej Polonii w USA i Kanadzie, gdzie mieszkam już ponad 35 lat. Polska jako kraj absolutnie nie powinna prowadzić takiej ZAJADŁEJ wściekłej polityki zimno-wojennej przeciwko żadnemu z swoich sąsiadów, gdyż to się zawsze przekłada na wielkie straty dla polskich obywateli zamieszkałych w Kraju.

  Ci chorzy psychicznie rusofobi gangsterzy PiS kompletnie zgłupieli i SZKODZĄ polskim obywatelom oraz próbują wręcz ZASTRASZYĆ przeciętnych polskich obywateli aby też nie prowadzili biznesowej działanosci z Rosją.
  Ta wścieklizna tych chorych psychicznie rozwydrzonych totalniaków PiS przypomina czarne charaktery skrajnych żydo-stalinowców z okresu panowania żydo-komunistycznej mafii Bieruta tylko z innym kierunkiem.
  Z tego powodu cała Polonia Światowa się całkowicie ODWRÓCIŁA od tych skrajnych zwariowanych RUSOFOBÓW PiS, których Polonia zaczyna nienawidzeć identycznie jak stalinowców.

 139. ? said

  https://bialyrasizm.pl/o-brexicie-slow-kilka/

 140. www.wandaluzja.com said

  Ad. 120. Boydar said – 2017-05-11 (czwartek) @ 21:59:09, również ad 113, 115:
  @ Pan JPT
  „… Redania to Powiśle …”
  Nienacki uważał tak samo. A przynajmniej pisał.

  Zbigniewa Nienackiego – PAN SAMOCHODZIK I ZAGADKI… – to ja zbiłem z pantałyku, proponując mu: Ja będę rozwiązywał zagadki a Pan będzie to opracowywał literacko i publikował, na co nie przystał, prawdopodobnie jako powiązany z Reżimem. Potem opublikował „Raz w Roku w Skiroławkach”, przed czym Pokłonili się WSZYSCY.
  Hipoteza Nienackiego, że REDANIA TO POWIŚLE to Za Mało, gdyż u mnie jest to WNIOSEK. Po wygnaniu przez Kroka z Olimpionu-Krokowa-Pragi Chonosa ZA WISŁĘ, konkurowali oni w ARCHITEKTURZE. Krok był na Przegranej, gdyż Chronos posiadał węgiel SOKALSKI i dostęp do rudy Szwedzkiej – wobec czego Krok musiał się BRONIĆ budową kanału Przemysłowego i budową metalurgii Kaszubskiej.
  Metalurgia Kaszubska, którą zniszczyli Hunowie, mogła powstać TYLKO JAKO ANTYTEZA metalurgii Powiślańskiej. Metalurgia Kaszubska była dziełem na miarę PIRAMID egipskich, które powstały na kapitale z Wywłaszczenia Świątyń.

 141. Greg said

  https://kukonfederacjibarskiej.wordpress.com/2017/05/07/15-maja-ukaze-sie-nowa-ksiazka-stanislawa-krajskiego-pt-masoneria-polska-2017-u-progu-katastrofy-kilka-szczegolow/

 142. maasteer said

  Ad 123 Revers

  Dlaczego Pan tu wrzuca bestialski mord małego aniołka? (bez kropek) Zepsuł mi Pan nadchodzący weekend!!!
  I pewnie nie tylko mnie.

  ps. Nie mogę uwierzyć że takie makabryczne bestialstwa dzieją się naprawdę! Gdzie są qrva prawoczłowiekowcy nazywający reżimem rządy Łukaszenki? Gdzie te wszystkie jeb.. ne organizacje walczące o praworządność. Nikt nie wyraża oburzenia ani nawet zaniepokojenia ….

  Pocieszam się, że te to jednak fotomontaż, mistyfikacja….

 143. Greg said

  @Maasteer.

  ,,Pocieszam się, że te to jednak fotomontaż, mistyfikacja….”

  .https://www.youtube.com/watch?v=TTwGjD6EzHM

 144. Maciuś said

  Tematem na maturze z WOS była Akcja „Wisła”. W pytaniu maturalnym uczniom z góry zasugerowano, iż była ona łamaniem praw człowieka i mieli oni wykazać w których miejscach łamane były owe prawa..
  Pytanie to w oderwaniu od KONTEKSTU historycznego, jest nie tylko niesprawiedliwością dziejową, bym nie powiedział – skurwysyństwem, lecz doskonale wpisuje się ono w politykę historyczną o „polskich obozach koncentracyjnych” uprawianą przez żydowskich i niemieckich historyków – polakożerców, której celem jest zniszczenie reputacji Polaków.

  Pytanie retoryczne:

  Dlaczego maturzyści nie otrzymali pytania o zbrodniach band UPA? Czyżby ktoś z MEN obawiał się, że w ten sposób obrazimy Ukraińców?

 145. maasteer said

  Panie Greg, a Pan to doprawił jeszcze – nie dam rady tego oglądać …

 146. Siekiera_Motyka said

  „Matki i naukowcy domagają się by FDA i CDC zbadało czy szczepionki zawierają Glyphosate. Glyphosate , chemiczny składnik herbicydu Roundup firmy Monsanto i w setkach innych herbicydów, był znaleziono w szczepionkach przez grupę „Moms Across America’s”.”

  http://www.momsacrossamerica.com/glyphosate_in_childhood_vaccines

 147. maasteer said

  Ad 144 Siekiera_Motyka

  Najciekawsze jest to, że producenci szczepionek depopulacyjnych nie za bardzo chcą umieszczać pełny skład na etykietach. Nie chcą aby wiedza o pewnych składnikach ujrzała światło dzienne.

 148. kalkstein said

  Taśma wicepremiera Morawieckiego

  Wicepremier Mateusz Morawiecki komplementuje ekipę Donalda Tuska, chwali Angelę Merkel i krytykuje młode pokolenie. Ujawniamy zapis jego rozmowy nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele.

  Mateusz Morawiecki, wicepremier i mini­ster rozwoju, to je­dyny członek rządu Beaty Szydło nagra­ny przez kelnerów z restauracji Sowa i Przyjaciele.

  Postanowiliśmy sprawdzić, co jest na nagraniu z udziałem Mateusza Morawieckiego.
  GRAŻYNKA MÓWI, ŻEBY PODPISYWAĆ

  Maj 2015 roku. Oficer Centralnego Biura Śledczego zapisze w protokole przesłuchania Łukasza N., kelne­ra z restauracji Sowa i Przyjaciele: „Ile rozmów/spotkań w składzie Jagiełło, Morawiecki, Matuszewska zostało na­granych? Dwa lub trzy. Były też spotka­nia tych osób, na których na przykład nie było jednego z tych uczestników”.

  Mimo że Morawiecki został nagra­ny więcej niż raz, to w aktach śledztwa podsłuchowego odnajdujemy tylko je­den stenogram z jego udziałem.

  Rozmo­wa, z której go sporządzono, odbywa się w kwietniu 2013 roku. Oprócz przyszłe­go wicepremiera biorą w niej udział szef PKO BP Zbigniew Jagiełło, Krzysztof Kilian, który za czasów Platformy stał na czele spółki PGE, oraz jego zastępczyni Bogusława Matuszewska.
  Kilian i Matuszewska odzywają się jednak rzadko, w stenogramie najwięcej jest dialogów pomiędzy Morawieckim i Jagiełłą.
  Jak można wywnioskować, w spotka­niu pierwotnie miał jeszcze uczestni­czyć Jan Krzysztof Bielecki, ówczesny szef rady gospodarczej przy premierze.
  – JKB [czyli właśnie Bielecki – przyp. red.] zadzwonił do mnie, że… że… że nie da rady przyjść dzisiaj – mówi Morawiecki.
  – Jest chory – dopowiada Jagiełło.
  – Coś się tam rozchorował, ale chce się ze mną zobaczyć na śniadanko w poniedziałek przed wyjazdem do…
  – Morawiecki nie kończy, ale prawdo­podobnie chodzi o rządową wizytę w Ni­gerii. Bielecki towarzyszył podczas niej Donaldowi Tuskowi.

  Z nagrania wynika, że Morawiecki miał dobre kontakty także z innymi czo­łowymi politykami Platformy. Propono­wano mu nawet wejście do ówczesnego rządu.
  – … wczoraj dzwonił do mnie Fogelman
  [adwokat Lejb Fogelman, partner w międzynarodowej kancelarii prawnej Greenberg Traurig, specjalizujący się w doradztwie przy procesach prywaty­zacyjnych – przyp. red.] – zagaja Jagiełło.
  – Tak. Do mnie też – wtrąca Morawiecki.
  – Mówi mi: „Słuchaj, ten twój przy­jaciel z Walczącej [chodzi o Mora­wieckiego, który w latach 80. działał w Solidarności Walczącej założonej przez jego ojca Kornela – przyp. red.] ma zostać właśnie ministrem skarbu”, nie? Mówię: „Wiesz co, jest tak, że, jak tak wiesz, to tak będzie pewnie (…). Ja się dziwiłbym, gdyby właśnie Mateusz się na to zdecydował, no, bo poważne wyzwanie, poważna instytucja. Z całym szacunkiem (…) dla ministra skarbu, ja bym nie porzucił na jego miejscu”.
  Morawiecki nie tylko nie zaprzecza informacjom Fogelmana, lecz także spe­kuluje na temat słabnącej pozycji ów­czesnego ministra tego resortu Mikołaja Budzanowskiego:
  – Spotkałem się z… z tym Misiakiem [chodzi o Tomasza Misiaka, byłego se­natora Platformy Obywatelskiej i pre­zydenta rady nadzorczej spółki Work Service – przyp. red.]. Nie ma kontaktu z Budzanowskim (…), próbował do Bie­leckiego, ale się nie dodzwonił. No, i się patrzy na mnie. Ja mówię: „No, wiesz, ja mogę go umówić z Bieleckim, tylko że tam nie ma dobrej chemii”. „No, tak, tak, to jest znane” (…). Rzekomo Schetyna mu powiedział, że w czerwcu Budzanowski jest out. To była informacja z przed­wczoraj (…). Równie dobrze może to być plotka Tuska, wypuszczona z różnych względów.
  Donald Tusk ogłosi dymisję Budza­nowskiego znacznie szybciej, bo już 19 kwietnia. Jak stwierdzi, minister nie poinformował go, że kontrolowa­na przez skarb państwa spółka EuRoPol Gaz zamierza podpisać z Gazpromem memorandum w sprawie drugiej nitki Gazociągu Jamalskiego. Sprawa doku­mentu pojawia się zresztą na nagraniu z Sowy. Komentuje ją Jagiełło:

  – Gadałem z gośćmi z EuRoPol Gazu, no i mówią, że mają nagraną rozmo­wę, nie wiadomo, kiedy jej użyją, jak to Grażynka
  [Grażyna Piotrowska-Oliwa, ówczesna prezes państwowego PGNiG i bliska współpracownica ministra; po wycieku nagrań z Sowy Donald Tusk zasugeruje, że miała ona związek z wy­buchem afery taśmowej – przyp. red.]
  mówi, że można śmiało podpisywać, ona tu wszystko uzgodniła z Budzanowskim, więc nie ma problemu.

  BIELECKI ZAPRASZA, ARABSKI PRZEPRASZA

  Pytamy o kulisy jego niedoszłej nomi­nacji w PO iw PiS.
  Znajomy Morawieckiego z Platformy:
  – Mateusz od dawna powtarzał w pry­watnych rozmowach, że swoje już zarobił i teraz chciałby popracować dla kraju.

  Współpracownik prezesa PiS: – Nie je­stem zaskoczony tymi rozmowami. Mo­rawiecki był w kontakcie z Jarosławem Kaczyńskim od kilku lat i na bieżąco in­formował nas o ofertach otrzymywanych od Platformy. Z tego, co wiem, Jarosław dopuszczał scenariusz, w którym Mo­rawiecki zostaje ministrem w tamtym rządzie, a potem my zostawiamy go na stanowisku. Nominacja nie doszła do skutku, bo Morawiecki podobno odrzu­cił propozycję Tuska. Po prostu nie chciał być w jego rządzie.

  Czy tak było w rzeczywistości? Trudno powiedzieć, z przebiegu spotkania u Sowy do końca to nie wynika. Morawiecki roz­mawia z Jagiełłą tak, jakby lada moment miał dołączyć do ekipy Tuska:
  – Ten Arabski [Tomasz Arabski, były szef kancelarii premiera – przyp. red.] dzwonił do mnie (…). Chciał zobaczyć się ze mną w poniedziałek, o… o różnych in­westycjach porozmawiać. Nie wiem, co to znaczy. To Arabski. JKB… JKB chce po­rozmawiać, ale przy śniadanku o różnych tam sprawach (…).

  W dalszym fragmencie rozmowy Mo­rawiecki pozytywnie ocenia posunięcia gospodarcze ekipy Tuska. Odnosi się między innymi do projektów energe­tycznych PGE (stenogram nie wyjaśnia, o jakie przedsięwzięcia chodzi).
  – Dobrze to rozegraliście – zwra­ca się do Kiliana i Matuszewskiej. – To był wielki projekt, bardzo trudny.
  . Przyszły wicepremier w nieco zawoalowany sposób komple­mentuje zdolności analityczne swoich rozmówców:
  – Powiem wam, (…) jak zostaliście tym kierownictwem interesu, to im więcej się temu przypatruję, to po prostu… Nie chcę, żeby wam lepiej smakowało, ale po prostu, kurwa, by była degrengolada, gdy­byśmy weszli do jakichś takich… takich projektów bez sensu zupełnie. Paranoja kompletna by była.

  WE, THE PEOPLE. BĘDZIEMY KOPAĆ ROWY
  Duża część rozmowy poświęcona jest sprawie SKOK-ów. Temat wy­wołuje Jagiełło. Z nagrania wynika, że ministrowie z Platformy nalegali, by kie­rowany przez niego PKO BP zaangażo­wał się w ratowanie bankrutujących kas.
  – Wymyślono, że ktoś musi się zająć, bo SKOK-i wybuchną. No, to ja mam się zająć (…). Bo PKO ma siły, ma ludzi i tak dalej, nie – mówi Jagiełło.
  Opowiada też o kulisach tych rozmów.
  – Byłem na spotkaniu, tam mnie po­prosił Kowalczyk [Wojciech Kowalczyk, wówczas wiceminister finansów – przyp. red.], nie. I tutaj mówi, że uzgodnione jest właśnie z Rostowskim (…), że jest sytua­cja taka, że trzeba (…) wypłacalność de­pozytariuszy i ja wtedy dla stabilności systemu wchodzę, prawda, otrzymuję fi­nansowanie z BFG [Bankowego Fundu­szu Gwarancyjnego – przyp. red.] i (…) zajmuję się…
  – … czyszczeniem – wtrąca Morawiecki.
  – … depozytariuszami. A nie zajmuję się stroną aktywną – kredytami, windy­kacją. „Nie, nie, to pan musi zrobić”. No, to ja mówię: „Ja jestem spółką publicz­ną (…). Nie podejmuję się”. I tutaj mówię: „Jeszcze raz jasno państwu mówię. Jedy­ne, co możemy zrobić, to depozyty. Wię­cej nic nie zrobię (…). Ja złożyłem – mówię – parę miesięcy temu propozycję, żeby użyć tego Banku Pocztowego. Jest tak, że wchodzimy do tego Banku Pocztowego, przejmujemy kontrolę, bank nie jest no­towany na giełdzie, wówczas możemy go użyć do takich lekkich operacji”.
  Dalej Jagiełło wyjaśnia, że ratowanie SKOK-ów mogłoby być dyskusyjne nie tylko z powodów biznesowych, lecz tak­że politycznych. Fragment stenogramu, w którym znajduje się ten wątek, jest nie- jasny, wiele cytatów się urywa, ale pre­zes PKO BP zwraca w tym miejscu uwagę, że z systemem kas powiązany jest portal braci Karnowskich wPolityce.pl:
  – (…) To nie jest kwestia pieniędzy… to jest kwestia raczej… nastąpi zwarcie, bo będziesz miał na przykład jakieś pożyczki do wPolityce…
  – Tak, tak – przytakuje Morawiecki.
  – Do jakichś tam, wiesz… Pieniądze do różnych instytucji, takich właśnie, wiesz, które są używane w (…) rozumiesz.
  – Tak, tak. Oczywiście. Tam, jak to się mówi, finansowanie.
  – Jakieś finansowanie. A dwa – na przy­kład zwrot pożyczek, nie. Bo to znaczy, że (…) rozumiesz, wiesz, na wolne media, na coś tam…
  Podczas rozmowy pojawiają się także tematy luźniej związane z polityką kra­jową. Morawiecki i Jagiełło dyskutują np. o światowych kryzysach gospodarczych.
  – Ja trochę tę historię znam i lata 30. chuja, a nie wyciągnęły Stany Zjednoczo­ne (…). Wojna wyciągnęła (…). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie po­zytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande – mówi Morawiecki. – To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we, the people”, praw­da, a zwłaszcza „we, the people” w Niem­czech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować.

  Dalej Morawiecki chwali system europejskich inwestycji publicznych i krytykuje młode pokolenie:
  – Będziemy zapierdalać i rowy, kur­wa, kopać, a drudzy będą zasypywać, bę­dziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emery­tury, mniejsze oczekiwania (…). Ale wiesz, co, niestety w naszych dzieciach, w sen­sie w tym młodszym pokoleniu to j a widzę zjawisko niebezpieczne (…). Oczekiwania. Nic nie robić, dużo zarabiać, nie? (…) Oni jakby nie rozumieją, że idą ciężkie czasy.

  ŻAL PREZESA
  Mówi polityk PiS znający treść nagranej rozmowy Morawieckiego z Jagiełłą: – Ich relacje dziwią wiele osób w partii. Jagiełło to przecież jedyny prezes państwowej spółki nominowany za czasów Platformy, którego nie zamie­rzamy się pozbywać. Uratował go Mo­rawiecki, który z pozostawienia go na stanowisku praktycznie uczynił ultima­tum dotyczące swojego wejścia do rządu.
  Jak twierdzi nasz rozmówca, to Mo­rawiecki jest autorem wielkiego planu gospodarczego reklamowanego przez PiS w czasie kampanii parlamentarnej. W jego myśl rząd Szydło ma przeznaczyć 1,4 biliona złotych na inwestycje, a jed­nym z kluczowych elementów progra­mu ma być akcja kredytowa prowadzona właśnie przez PKO BP. – Kaczyńskiemu ten plan bardzo się spodobał, zresztą nie­długo będziemy publicznie przedstawiać jego szczegóły. Morawieckiemu udało się przekonać Jarosława, że plan się powie­dzie, tylko jeśli Jagiełło utrzyma swoją funkcję – kontynuuje rozmówca.
  Inny dodaje: – Latem pojawiły się infor­macje, że rząd Platformy chce się pozbyć szefa PKO. Jarosław chciał zorganizować konferencję w jego obronie, ale na proś­bę Jagiełły ostatecznie od tego odstąpił. Później doszło między nimi do zgrzy­tu. Kaczyński na finiszu kampanii parla­mentarnej chciał zwiększyć pulę kredytu zaciągniętego przez PiS w PKO. Podobno Jagiełło odmówił pomocy. Prezes do dziś ma o to żal.

  * * *
  Wciąż pozostają jednak dwie kwe­stie: skoro Morawieckiego podsłuchano dwu- lub nawet trzykrotnie, to gdzie są pozostałe nagrania?

  Ten, kto je trzyma, ma dziś w ręku mocną kartę przetargową
  twierdzi człowiek pracujący przy aferze taśmowej.

  http://pis-da.blogspot.com/2016/02/tasma-wicepremiera.html

 149. Siggi said

  http://szurumburum.pl/2017/05/12/sekta-zglosila-sie-odbior-obietnic-wyborczych/

 150. soka said

  AD145

  – nie chca bo nie musza bo kieruja w społce planetą ( jakie to jest prymitywne) z zarciem tzn. za przeproszeniem gównem w tej chwili jest tak samo.

 151. kalkstein said

  Detektyw Ostrowski czy detektyw Rutkowski?
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/241-legenda-detektywow-czy-cyngiel-swiata-przestepczego
  Obserwując postępy ekip Lamparta i Rutkowskiego odnoszę wrażenie, że sztuki zawodu detektywa uczyli się ci państwo oglądając produkcje filmowe pokroju „Porady na zdrady” oraz „Malanowski i partnerzy”.
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/242-metodyka-poprawnego-prowadzenia-sledztwa

  Magdalena Żuk jest niewinną ofiarą i nie wolno szargać jej dobrego imienia. Jest Polką, żyła w Unii Europejskiej. Żyła tak, jak nauczył ją ten świat. Pojechała na urlop do Egiptu, popularnego kurortu. Wszak w Unii żyjemy utopijną wizją świata bez granic, w którym każdy jest bratem każdego – Polaka, Żyda, Araba, homoseksualisty, buddysty, katolika, muzułmanina, wysokiego i niskiego, grubego i chudego… A to oczywiście nieprawda. Okłamano całe pokolenie
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/240-smierc-magdaleny-zuk-requiem-dla-europy

  Kreatywna księgowość spółek Skarbu Państwa, cenzura i skandal VAT?

  Wicepremier Morawiecki odejdzie w wielkiej niesławie i jego „sukcesy” finansowe tego nie zmienią. Po pierwsze – absolutnie w nie nie wierzę. Po drugie, stanowiąc prawo należy wypośrodkować uciążliwości jego stosowania względem oczekiwanych korzyści, a tego to on nie potrafi. Dowód? Kontrola korespondencji jak za komuny, podatność na kreatywną księgowość i wprowadzanie przepisów sprzecznych z prawem unijnym, a więc nieważnych.

  W pierwszej kolejności – skąd biorą się wielkie zyski spółek skarbu państwa? Oczywiście może być tak, że nagle różne podmioty stały się bardzo rentowne. Przyznaję, że odkąd rządzi PiS nie mam żadnych doniesień o defraudacjach i korupcji w takich podmiotach, a za poprzednich rządów otrzymywałem je nagminnie. Ale do tak wielkich zysków doprowadzić mogła także… odpowiednia (kreatywna) księgowość. Innymi słowy – zamiast inwestować przychody, tym samym zmniejszając podstawę opodatkowania, przeznaczamy je na zysk. Formalnie zarabiamy o wiele więcej niż w minionych latach, ale w praktyce – po prostu marnujemy pieniądze przeznaczając je nie na rozwój, a na konsumpcję. Czy tak było w przypadku reklamowanych przez rząd sukcesów m.in. w Orlenie i w PKP?

  Druga sprawa to skandaliczne przepisy o podatku VAT. Mówiąc krótko: pomysły wprowadzone w tym roku pozostają w sprzeczności z unijną dyrektywą regulującą kwestię podatków obrotowych, a w razie takiej kolizji przepisów krajowych i unijnych stosować należy wprost dyrektywę. Przede wszystkim skrytykować należy przepisy o wykreśleniu podatnika z rejestru podatników VAT BEZ POINFORMOWANIA O TYM WYKREŚLONEGO! Oznacza to, że wystawione przez niego faktury są FAKTURAMI PUSTYMI, czyli ujęty na nich podatek VAT należy zapłacić, ale nie można go odliczyć. Pokrzywdzony jest i sprzedawca, i Bogu ducha winny nabywca. Powodem wykreślenia w praktyce bywa to, że np. przedsiębiorca nie odbierze telefonu od urzędnika… No cóż, większość polskich firm nie ma biur z sekretarką za biurkiem, tylko pracuje w terenie: remontuje, buduje, transportuje, szkoli, handluje, importuje… Kolejny „ciekawy pomysł” to odmowa rejestracji przedsiębiorcy jako podatnika VAT, co oznacza, że przepisy nakładają na niego obowiązek doliczania podatku VAT do cen, a jednocześnie zabraniają mu takiego doliczenia. Co więcej – przepisy uprawniają go do odliczania podatku VAT naliczonego, a jednocześnie… mu tego zabraniają. TO DOPIERO TĘGA GŁOWA WYMYŚLIŁA 😉

  Dyrektywy unijne VAT wprowadzają tzw. zasady wspólnotowego systemu VAT, w czym mieści się m.in. zasada powszechności opodatkowania, zasada neutralności, zasada opodatkowania konsumpcji, zasada wszechfazowości VAT czy zasada jednokrotności poboru VAT. Wszystkie te zasady zostały w Polsce złamane, co oznacza, że niedługo zapłacimy pokrzywdzonym nimi przedsiębiorcom sowite odszkodowania. A jaki jest efekt takich rygorów dla zwalczania przestępczości? Znikomy.
  Kolejny pomysł na utrudnienie działalności przestępczej to likwidacja rozliczenia kwartalnego podatku VAT. Sęk w tym, że według m.in. wyników kontroli NIK obecnie aktywność spółki wykorzystywanej do oszustw podatkowych trwa jedynie 1-2 miesięcy. Jak więc im zaszkodzić może likwidowanie rozliczeń kwartalnych? Otóż to – wcale. Do tego ponownie wracamy do punktu wyjścia – oszust może przecież przesłać do skarbówki miesięczne rozliczenie, a w nim wpisać cokolwiek a nawet dla uspokojenia skarbówki zapłacić np. 1000 zł podatku. Kto to sprawdzi w ciągu paru tygodni, po których oszust zniknie z rynku z milionami? NIKT.

  Obserwujemy więc tutaj zwalczanie przestępczości na zasadzie: przestępcy noszą buty. Zabierzmy ludziom buty a przestaną istnieć przestępcy.

  Ostatnią kroplą, przelewającą czarę goryczy, jest rozpowszechniana w internecie informacja, że rozpoczęły się kontrole prywatnej korespondencji pocztowej. Na otwartych kopertach zamieszcza się jedynie pieczątkę o treści: „Rewizję przeprowadzono na podstawie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej”.
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/239-kreatywna-ksiegowosc-spolek-skarbu-panstwa-cenzura-i-skandal-vat
  Sprawy prawdziwej polskiej mafii (paliwa, VAT, prywatyzacja, nieruchomości, złoto, banki, firmy ubezpieczeniowe etc.) też przechodziły przez moje ręce, ale tam nikogo z półki Masy już nie było.

  Gdyby on wszedł im w drogę, to by skończył w worku jak Baranina czy Nikoś a nie przy biurku prokuratora.

  Dowód? Chociażby to, że już po zeznaniach Masy i rozbiciu „zarządu” pruszkowskiego podaż narkotyków nie spadła, zaś w kolejnych latach przez kraj przeszła największa fala zabójstw i to głównie ona zakończyła epokę gangsterskiej Polski, a nie żaden skruszony gangster.

  Czy podatnicy wydali miliony zł na ochronę i ukrycie najsłynniejszego świadka koronnego – Masy (dawne nazwisko: Jarosław Sokołowski), aby ten mógł wykorzystać otaczającą go aurę tajemnicy wyłącznie do celów marketingowych? Na to wygląda, gdyż nikt naprawdę obawiający się o życie swoje i swoich bliskich nie prowadzi tak publicznego życia jak on i nie ujawnia nowej, „tajnej” tożsamości w rejestrach handlowych spółek zajmujących się faktycznie… promocją jego wizerunku i tym samym reklamą jego książek.
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/237-swiadek-koronny-masa-o-mnie
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/235-masa-tozsamosc-tajna-marketingowo-i-pop-mafia-2

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/233-rpo-21-letni-doradcy-ministrow-nepotyzm-i-dyskryminacja

  Powołany przez premier Beatę Szydło nowy szef ABW – Piotr Pogonowski – miał wprowadzić daleko idące zmiany w kadrach, filozofii i jakości działania tej służby, lecz pomimo oczekiwań pułkownicy B., L. i S., biorący przed laty udział w wyjaśnianiu afery Amber Gold, stali się jego zaufanymi współpracownikami.
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/226-kogo-pis-wystawil-na-odstrzal-w-sprawie-amber-gold

  Nie odniósł się też na początku do najważniejszej kwestii – mianowicie do tego, że prokuratura do dzisiaj NIE WIE JAK UMARŁA EWA TYLMAN. Sekcja zwłok nie ujawniła mechanizmu jej śmierci, a jak można oskarżać o zabójstwo, gdy nie wiemy w jaki sposób zmarła ofiara?
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/113-prof-holyst-mowil-glupoty-w-sprawie-ewy-tylman

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/112-morawiecki-ciagnie-pis-na-dno-i-kompromituje-jak-tylko-mozna
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/201-amber-gold-komisja-sledcza-plichta-i-wina-tuska

 152. Maćko said

  http://tapnewswire.com/2017/05/forced-vaccinations-violate-constitutional-rights-swedens-parliament-declares/
  May 10, 2017 is a day that ought to live in infamy! Why? The Parliament of progressive Sweden adopted a decision, which contained several motions, one being “it would violate our [Swedish Constitution] if it introduced compulsory vaccination, or mandatory vaccination.”

  Text dla Tambylców, do sprawdzenia:

  http://www.thenhf.se/riksdagen-rostade-nej-till-alla-vaccinmotioner/

 153. Maćko said

  138 – USA przejmuje sterowanie nad Polska, wiec prorosyjskie partie sa zabronione. Jesli by wrócila dominacja 4Reichu, to Piskorskiego wypuszcza i przeprosza a partie wzmocnia 😉

 154. Maćko said

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/polscy-masoni/

  …..Sekret do grobowej deski

  Nazwiska masonów ujawnia się po ich śmierci. Każdy, kto chce, może mówić, że sam jest masonem, nie może jednak wyjawić innego brata bez jego zgody – byłaby to zdrada, złamanie przysięgi zachowania dyskrecji. Tajemnice masonerii, obejmujące nazwiska, rytuały, symbole, znaki itd. mają źródło w tradycji. Dzisiaj nie wszędzie są równie pilnie strzeżone. Dotyczy to zwłaszcza nazwisk członków. Na ogół tam, gdzie wolnomularstwo ma charakter masowy, członkowie jawnie przyznają się do niego. W krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych adresy lóż masońskich znajdują się w książkach telefonicznych. Każdy może skorzystać z biblioteki masońskiej, a nawet wynająć salę na konferencję czy ślub w budynku loży. Zachodni bracia jawnie noszą masońskie znaczki w klapie, zdjęcia ze spotkań lożowych wkładają do albumów rodzinnych. Mają swoje programy w telewizji i w radiu, a o ich ważnych spotkaniach informuje prasa. W Anglii odbywają się uroczyste pochody wielkich mistrzów w ceremonialnych strojach – w dzień, w środku miasta, tak że każdy może zrobić zdjęcie. A u nas, w skrajnych przypadkach, za sympatie masońskie można nawet wylecieć z pracy….

  Loże wolnomularskie w Polsce

  Wielka Loża Narodowa Polski, reaktywowana w 1991 r., zarejestrowana w warszawskim sądzie wojewódzkim 22.02.1993 r., związana z nurtem anglosaskim, tzw. wolnomularstwo regularne. Wielkim mistrzem jest mecenas Ryszard Siciński. Do tego pionu przyjmowani są wyłącznie mężczyźni. WLNP liczy ok. 150 osób, ma siedem lóż:
  Kopernik, Warszawa
  Walerian Łukasiński, Warszawa
  Przesąd Zwyciężony, Kraków
  La France, Warszawa
  Świątynia Hymnu Jedności, Poznań
  Eugenia pod Ukoronowanym Lwem, Gdańsk
  Pod Szczęśliwą Gwiazdą, Warszawa

  Polska Rada Najwyższa (pełna nazwa: Rada Najwyższa Wielkich Suwerennych Inspektorów Generalnych 33 i Ostatniego Stopnia Rytu Dawnego Uznanego Wolnych i Przyjętych Mularzy Polski) skupia wolnomularzy regularnych rytu szkockiego od 4. po 33. stopień wtajemniczenia. Na jej czele stoi wielki komandor, obecnie Jean Wojciech Siciński, inżynier zamieszkały w Paryżu, wcześniej był Tadeusz Gliwic).
  Loża Doskonalenia Tadeusz Gliwic
  Kapituła Mistrzów Tajnych
  Kapituła Mistrzów Wybranych
  Loża Jan Józef Lipski

  Wielki Wschód Polski, związany z Wielkim Wschodem Francji, zarejestrowany w warszawskim sądzie wojewódzkim 14.11.1997 r., wolnomularstwo liberalne, zwane też agnostycznym, adogmatycznym. Wielkim mistrzem jest Zbigniew Gertych. WWP przyjmuje tylko mężczyzn. Liczy około 200 członków, ma pięć lóż:
  Wolność Przywrócona, Warszawa
  Nadzieja, Warszawa
  Europa, Warszawa
  Trzech Braci, Warszawa
  Loża im. Marcinkowskiego, Poznań

  Jurysdykcja Polska Międzynarodowego Zakonu Wolnomularskiego Mieszanego „Droit Humain” (Prawa Człowieka), której prezydentem jest Cezary Leżeński, były publicysta. Należą tu mężczyźni i kobiety. Są trzy loże tego pionu: Pierre et Marie Curie w Warszawie, Orzeł Biały w Katowicach i Pod Ulem w Toruniu. Centrala znajduje się w Paryżu.

  Prometea, żeńska loża, będąca częścią Wielkiej Loży Żeńskiej Francji. Należy do niej ponad 30 kobiet.

  Loża Horus wznowiła działalność we Wrocławiu w 1994 r. Jest to loża pionu regularnego, podległa niemieckiej Grosse Loge Der Alten Freien Und Angenommenen Maurer Von Deutschland.

  Ponadto działa Polska Grupa Narodowa Uniwersalnej Ligi Wolnomularskiej (UFL), która zrzesza braci różnych lóż i rytów. Jej prezydentem jest Adam Wysocki, czcigodny mistrz loży Europa.

 155. Isia said

  … trochę wytchnienia … szczególnie dla Pana Gajowego …

  … piękny taniec na lodzie, w wykonaniu Eleny Podkaminskiej i Piotra Czernyszewa, do piosenki pt. „Szeptem do mnie mów”, śpiewanej przez Hannę Banaszak …

  .https://www.youtube.com/watch?v=t8oCPxQlWew

  … w innej, równie pięknej, choreografii, tańczą na lodzie Irina Pierren i Piotr Czernyszew, do tej samej piosenki zatytułowanej „Szeptem do mnie mów”, ale w oryginalnym wykonaniu, urodzonej w Tokio w 1939 roku, nieodżałowanej, przedwcześnie zmarłej, tragicznie, w wypadku samochodowym, w wieku 22 lat, wschodzącej gwiazdy polskiej piosenki, Ludmiły Jakubczak … muzykę do tej piosenki skomponował jej mąż Jerzy Abratowski, bodaj w 1960 roku …

  .https://www.youtube.com/watch?v=6d2HduJjFMA

 156. Siggi said

  Jawne kumanie się tych z czarnym podniebieniem i hanysów.Nic dobrego z tego nie będzie.

  http://kresy.pl/wydarzenia/lider-ruchu-autonomii-slaska-ks-isakowicz-to-wyjatkowo-nikczemna-postac/

 157. Siggi said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kreml-o-mozliwym-odwecie-za-wydalenie-rosyjskich-dyplomatow-z-usa/fcgqe31

 158. osoba prywatna said

  Benzyna z plastikowej torebki? Genialny pomysł Polaka
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/handerka-przemyslowy-instytut-motoryzacji,225,0,2312929.html

 159. Siggi said

  Faktycznie,nawet dla mnie odkrycie.Czemu nie…
  Ja ,jeżeli w moim w pełni produktywnym życiu coś nakładałem gumowego to buty gumnianne jak coś robiłem w hodowli,w polu.Wiem jakie to uczucie noga w gumie,ale żeby to co oni tam proponować?My na wsi bladego pojęcia nie mieli,że gumę można gdzie indziej też nakładać.Może dlatego nas na wsi było więcej,tzn.rodziło się więcej?Kiedyś Polska chłopem stała,a dziś ?Ofiarami pękniętego kondoma?

  http://niezlomni.com/niemcy-piluja-galaz-na-ktorej-siedza-trudno-uwierzyc-czego-ucza-mlodych-imigrantow-na-specjalnych-warsztatach/?utm_medium=postFb&utm_source=facebook&utm_campaign=NiezwykleCom&utm_content=postfity2598e

 160. Isia said

  … (150) oczywiście, Irina Pierren i Piotr Czernyszew nie tańczą na lodzie, ale zasugerowałam się występem znakomitego tancerza, zapodanym w pierwszym linku … więc dodam jeszcze jeden, tańczą na lodzie Elena Podkaminska i Piotr Czernyszew, do piosenki „To nie był sen” – słowa Aleksander Puszkin, kompozycja i wykonanie – Bogusław Mec …

  .https://www.youtube.com/watch?v=vTgmi2NyQQ8

 161. Maćko said

  Pejs-Zbook nie chce mi pozwolic opublikowac slicznej i wzruszajacej animacji towarzyszacej slowom Prezydenta Chin:


  China is gearing up to host the Belt and Road Forum for International Cooperation on May 14-15. President Xi Jinping has narrated a film explaining why he proposed jointly building the Silk Road Economic Belt and the 21st Century Maritime Silk Road.

 162. Maćko said

  Psia krew.. wkleilem i zapomnialem . grrr…

  http://katehon.com/article/multipolarity-best-future-europe
  Yeouropa wielobiegunowa… dobrze by bylo

 163. osoba prywatna said

  Wygląda jak zwykła bariera drogowa, ale co się dzieje gdy uderza w nią rozpędzony autobus.
  .https://www.youtube.com/watch?v=eo73tIR4EyY

 164. Po co od razu do Rosji? Wystarczy Białoruś. Już tam jest normalnie.

 165. Siggi said

  Scenka rodzajowa…
  ..https://scontent-sjc2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18359054_1612294052144297_574372716079398789_o.jpg?oh=5291905837eec730b5c8fec946b1d09d&oe=59BCD4B7

 166. Zbyszko said

  Toitoje przy cmentarzu są… nie koszerne, więc trzeba się załatwiać na:
  .https://www.youtube.com/watch?v=byTrcGfWA20

 167. osoba prywatna said

  UE zniosła wizy dla Ukraińców. Wystarczy im paszport biometryczny
  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ue-zniosla-wizy-dla-ukraincow-wystarczy-im-paszport-biometry,nId,2392403#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 168. Re 167:
  Reakcją Polaków na to powinno być wyposażanie się w karabiny i miecze. Wynocha! Od Ukraińców jak najdalej!

 169. Putrapolski said

  Ad 13 post przez Ninika
  „Dziwnym trafem właśnie Złoty dzwonił do Markusa jak ten rozmawiał z Magdą!”.
  Jakiś dowód na to? Jeśli jest, to rzeczywiście może sporo popchnąć do przodu. Jeśli nie ma, to… dupa.

 170. Zbyszko said

  Revers @123… nieprawdopodobny sadyzm, bestialstwo, zdziczenie, zbydlęcenie, skur..nie, zboczenie… itd, itp… nie ma na to słów… Tak prawdopodobnie kończą także „adoptowane” polskie dzieci z domów dziecka, ale i te porywanie w dużych już liczbach (stąd chyba ten program 500+, bo pewnie „niepokojąco” ubywa polskich dzieci i nie ma skąd brać do tego bestialstwa)… O TAKIE WŁAŚNIE DZIECI UPOMINA SIĘ PAN PAWEŁ BEDNARZ:
  .https://www.youtube.com/watch?v=ttE4iyVL2HU&t=8s
  Do znudzenia będę wstawiać ten materiał, bo widać że nikogo to w Polsce ale i na świecie nie interesuje. Świat, ale i Polska zajęta jest swoimi codziennymi rytuałami, picia porannej kawy przy Gazecie Skurwiałej (jednej i drugiej)!!!!… kończę już pisać bo szlag mnie trafia i zaraz rozwalę ten komputer!

 171. Amerykańskie władze wojskowe, dzisiaj: „Rosyjski myśliwiec niebezpiecznie blisko amerykańskiego samolotu”, patrz tutaj .http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjski-mysliwiec-niebezpiecznie-blisko-amerykanskiego-samolotu/y0kzn91

  Jeden z komentarzy:

  ~FKU ALL : A wczoraj ONET wlasnie oglaszal ze Rosyjski okret prowokowal Estonie bo zblizyl sie na odleglosc 10 kilometrow od estoniskich wod terytorialnych, az obroncy z NATO musieli wyslac swoje sily oby odeprzec ta agresje. Pomimo tego ze Zatoka finska ma szerokosc 45 km, a wody terytorialne Estoni i Finlandi maja po 12 mil morskich (1 mila morska = 1, 852 metrow). Jezeli przeliczymy te liczby to Rosja ma mniej niz 500 metrowy korytarz ktorym moga plynnac ich okrety z Petersburga i tym spsobem zawsze dokonaja „agresji” zblizajac sie do czyjegos terytorium. Oczywiscie nikt polskich lemingow o tym nie poinformowal, a wystarczy wystukac „Zatoka Finska” i dostaniemy dane.
  Za to dzisiaj, Amerykanie lataja wzdluz wod terytorialnych Rosji a samolot wyslany przez Rosjan aby ich „przechwycic” jest tutaj prowokatorem i to jeszcze „nieprofesjonalnym” agresorem. Jak widzicie moje kochane miesko armatnie, nawet nasi Umilowani Sojusznicy amerykanscy maja nas za IDIOTOW.

 172. Greg said

  @Zbyszko.
  Tego tematu nie da się załatwić na żadnym forum publicznym.
  Ja też wklejam Pana Pawła.
  @143.

 173. Siggi said

  W Pozaniu ulica mówi,że w trumnie lokatora nie ma…zmartwychwstał.
  Mebel był odpowiedno dociążony,żeby było co nieść.
  https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/611-wielka-ucieczka-kulczykow#.WRXC4sAYn1Y.facebook

 174. Zbyszko said

  Greg @172… POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO POZWALAĆ DZIECIOM NA UDZIAŁ W PROGRAMACH TYPU MAM TALENT CZY JAKIEŚ FESTIWALE DLA DZIECI. Jeżeli dziecko spodoba się jakiemuś bestialskiemu zboczeńcowi z kasą to nie ma żadnej siły by dziecko uratowac przed porwaniem,
  Dobrze ze to wstawiłeś. koniecznie trzeba ten film zobaczyć

 175. NICK said

  (164).
  „Już tam jest normalnie.”

  ‚Oczywiście ciociu’.

  Serio to Pan ma brak wiedzy w temacie.

 176. www.wandaluzja.com said

  TAKIE „CZASY”, Zakazana HISTORIA, gazeta warszawska, maj 2017, s. 12.

  „Na początku 1945 roku na froncie wschodnim Armia Czerwona bezpośrednio na linii frontu miała 6 mil 700 tys. żołnierzy, 107 300 dział i moździerzy, 12 100 czołgów i dział samobieżnych oraz 14 700 samolotów bojowych (nie licząc lotnictwa floty). Przeciwko nim stały wojska niemieckie i węgierskie liczące 3 mil 700 tys. żołnierzy, 56 200 dział i moździerzy, 8 100 czołgów i dział samobieżnych oraz 4 100 samolotów bojowych. Jednak z powodu braku paliwa i amunicji ich potencjał bojowy był bardzo umiarkowany.”
  Istotne jest tu to, że feldmarszałek Schoerner przyrzekł Fuehrerowi utrzymanie frontu WISŁA, jeśli zostanie zbudowany Festung Warschau jako podstawa Operacyjna frontu, ale Winston Churchill dał Himmlerowi 400 milionów $ za UMOŻLIWIENIE wybuchu Powstania Warszawskiego. Ponieważ Niemcy przewidywali, że takie Powstanie potrwa Tydzień a Sowieci że 4 dni, to Łapówka zdawała się być dobrym interesem, UŁATWIAJĄCYM budowę Festung Warschau i jej obronę przy pomocy stu tysięcy młodych Niemek.
  W przypadku utrzymania przez Niemców frontu WISŁA istniała możliwość powstania NUKLEARNEJ koalicji niemiecko-sowieckiej przeciw Wielkiej Brytanii i japońsko-sowieckiej przeciw USA, wobec czego Marszałek Żukow w IMIENIU LENINGRADU aresztował Generalissimusa. Książę Demidow mówił mi, że wówczas powstała Fronda Marszałków: Żukowa-Rokossowekiego-Malinowskiego-Koniewa, za którą stali – jak wszystko na to wskazuje – Żdanow i Kuźniecow.
  Czytamy dalej: „16 kwietnia 1945 r. przed świtem, rozpoczęło się główne natarcie sowieckie na Berlin. 25 kwietnia oddziały sowieckie były już w Berlinie i zbliżały się do centrum miasta.”
  Sowieci tylko RAZ powiedzieli Prawdę o operacji berlińskiej, gdy MUSIELI. Było to po obaleniu Chruszczowa parlamentarnym zamachem stanu, który – zdaniem księcia Demidowa – Chruszczow WYGRAŁ, ale Susłow ZASTRZELIŁ go Jakąś TAJEMNICĄ ???
  Jak piszę w książce INCYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001) to był to Wydrukowany w Paryżu protokół procesu 6 generałów dwóch moskiewskich garnizonów NKWD przed Najwyższym Trybunałem Wojskowym Armii Sowieckiej. Chruszczow myślał, że wszystkie egzemplarze tego Protokołu zniszczył i może wygadywać co mu ślina na język przyniesie, co Togliatti nazwał RENESANSOWYMI PRAKTYKAMI WŁOSKIMI – gdy kopia Marszałka Żukowa była u Gomułki i została wydrukowana w Paryżu.
  Po parlamentarnym zamachu stanu, przed którym Chruszczow SKAPITULOWAŁ, Pierwszą Osobą w ZSRS został Marszałek Żukow. Został on Obalony przez Kurzia Malapartego: Polski generał we wczesnym średnim wieku wystąpił w TV i powiedział, że na radzie wojennej Operacji Berlińskiej Polacy poparli Plan Żukowa, spodziewając się Nagrody w postaci Politechniki Berlińskiej, której Żukow NIE DAŁ. Dopiero gdy przyszedł raport, że pod Politechniką stracono 242 czołgi to zatelefonował do Popławskiego BIERI ETO. – ALE TANKI POD MOJU KOMENDU. – POD TWOJU. Po pierwszym polskim ataku, w którym stracono 2 czołgi, Politechnika skapitulowała.
  Żukow Nie Dał Polakom Politechniki, gdyż była to CYTADELĄ Festungu. Park między Politechniką a Reichstagiem był Placem Broni, przed którym Reichstag nie był ufortyfikowany, więc gdy wjechały nań sowieckie czołgi to mogły STRZELAĆ DO OKIEN REICHSTAGU. To jest tajemnica DWUKROTNEGO Zdobycia Reichstagu, co powtarzali moi koledzy w roku 1953 i czym Kurzio Malaparte OBALIŁ ŻUKOWA w roku 1965.

 177. Siggi said

  http://wolnosc24.pl/2017/05/12/czlowiek-trumpa-w-warszawie-jestescie-w-stanie-wyciagnac-szable-przeciwko-swoim-rodakom-w-imie-brukseli-ted-malloch-miazdzy-ue/

 178. Listwa said

  @ 174 Zbyszko

  „Były dyplomata Jarosław G. udostępniał w internecie filmy z brutalnym wykorzystywaniem dzieci i zwierząt oraz pornografię o charakterze sadystycznym pokazującą okaleczanie i morderstwa. Zmuszał także swoją chorą psychicznie żonę do występowania w pornograficznych filmach, które sam kręcił i udostępniał w sieci – Nie widzieliśmy jeszcze kolekcji tak okropnych, brutalnych a wręcz wynaturzonych filmów. Strach pomyśleć, co by było gdyby ten człowiek realizował w rzeczywistości swoje fantazje – miał powiedzieć jeden z biegłych.

  Do stołecznego sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi G. Ten były dyplomata, który rezydował na placówkach w Europie i Ameryce Południowej wpadł, ponieważ podczas międzynarodowej operacji Interpolu namierzono jego komputer, z którego rozsyłał zdjęcia i filmy pedofilskie oraz zoofilskie. Po zatrzymaniu okazało się, że jego kolekcja była znaczniej bardziej wynaturzona.

  Biegli, którzy badali pliki zarejestrowane na dyskach G. byli przerażeni tym, co ujrzeli. – Analiza zabezpieczonych nośników danych ujawniła materiały pornograficzne o wyjątkowo wynaturzonym charakterze. Nagrania zwierały sceny z udziałem dzieci, a także niezwykle brutalne akty przemocy podczas sadystycznych praktyk seksualnych takie jak okaleczanie i zabójstwa, jak również z wykorzystaniem zwierząt – mówi prok. Dziekański. ”

  http://www.tvp.info/30569681/gwalty-na-dzieciach-i-zwierzetach-oraz-porno-z-mordowaniem-chora-pasja-dyplomaty

 179. Niktoś said

  Moje trzy grosze bez komentarzy sprzed dwóch tygodni z angielskiej lewackiej gadzinówki:

  https://www.theguardian.com/world/2017/apr/24/eastern-europe-failing-on-jewish-restitution-pledges-study-finds-poland-terezin-declaration-theft-holocaust-communist-eras

 180. Siggi said

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03760-Kto-sluzyl-w-Waffen-SS.htm

 181. snag said

  Znajdą azyl w Polinie (a gdzie?) jak ich Ukraińce pogonią 😉 ,…

  Ukrainian general calls for destruction of Jews
  ——————————————————————————————————
  https://www.thejc.com/news/world/ukrainian-general-calls-for-destruction-of-jews-1.438400

  „I’m telling you one more time – go to hell, kikes”, wrote senior officer affiliated to the intelligence services

 182. revers said

  re170 ja tylko tlumaczylem z jezyka Tureckiego, bo ujecia filmu komentaowane byly po Turecku glownie, a mialy pochodzic z Syrii. przeciez to juz norma jest produkowanie przez roznych bialych helmow ataki chemiczne z inscenizacja i pokazywaniem w ONZ jak tez akty a knibalizmu zjadania watroby zolnierzy assdowcow, co mialo jeszcze w stadium wczesniejzego islamu byc rytualna przestroga dla wroga jak i tez podniesienia wartosci bojowej mahometanina. Stosowano w Hiszpani i zachodniej Francji VII-IX w..

  re171 koncz p. Rozpuszalnik ta cebulowa propagande bo Pani ministrowa wojny Van layne wydala zgode na spiew hitlerowskich piosenek Bundeswerze, m.in o Kammeradach.

  Ciekawe czy Antek rowniez da Befehl spiewania polskim nie agressorom spiewu o Panzerach SS.

  A pani Merkel buduje zabezpieczenia CRBC przeciwko wszelkim broniom masowej zaglady
  na budowlach rzadowych

  https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2017/05/12/bundesregierung-bereitet-gebaeude-schutz-gegen-nukleare-angriffe-vor/#cxrecs_s

  Czas konczyc pieprzenie na forach i gajowkach i zabezpieczyc sie w Op1, konserwy,suchy prowiant
  bo cos grubszego szykuje sie na wschodniej scianie.

  AMEN

 183. snag said

  A w Polinie mimo ze znienawidzeni to rządzą 😉 ,…

  Survey: Many Eastern European Countries Reject Jews as Citizens
  ——————————————————————————————————————————-
  http://www.breitbart.com/jerusalem/2017/05/12/survey-many-eastern-european-countries-reject-jews-as-citizens/

  Sizeable minorities of Central and Eastern Europeans say they would not want Jews as citizens in their countries, according to a new survey.

  Data from the Pew Research Institute published Wednesday found that a significant portion of the population surveyed rejected Jews, and that countries with large Jewish populations prior to the Holocaust registered higher overall levels of anti-Jewish sentiment.

 184. PISKORZ said

  re 178..ŻE TA ZIEMIA TAKIE ŚCIERWA NOSI..!!!

 185. Greg said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6768-skandal-amerykanska-armia-w-polsce-handluje-narkotykami
  Pod artykułem dobre komentarze.

 186. PISKORZ said

  re 182Verteidigungsministerin Ursula von der Leyen will rechte Gesinnungen bei der Bundeswehr eliminieren und verbietet daher laut AFP die Ausgabe des Bundeswehr-Liederbuches „Kameraden singt! TA LEYEN CHCE ELIMINOWAĆ PRAWICOWE PRZEKONANIA/ZASADY I …ZAKAZUJE /!!!/ WYDANIA ŚPIEWNIKA..!!

 187. snag said

  PISKORZ @ 187

  Dziś ‚Kameraden singt!’ jutro ‚Ojcze nasz’ … Rewizje w poszukiwaniu zakazanego tekstu, pierwsze aresztowanie … They gonna get you, piskorz, pytanie ‚kiedy’ a nie ‚czy’? ,…

 188. Listwa said

  Dziś dzień szczególny, setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie, gdzie Matka Boża przekazała światu swoje przesłanie. Jedno z nich zwane „Trzecia tajemnica fatimska” miało być zgodnie z poleceniem Matki Bożej wyjawione w 1960r. Moderniści utrzymują, że Trzecią tajemnicę wyjawili w 2000r. i to w całości.

  Jednak z informacji, jaką wiele lat temu przekazał biskup miejsca, trzecia tajemnica była spisana na jednej kartce w 25 linijkach, a którą spisała własnoręcznie siostra Łucja. To co pokazano w 2000 r. było innym tekstem.

  Jeśli tajemnica fatimska jest już jawna i nie jest tajemnicą, to dlaczego nie podano do wiadomości publicznej treści z owej kartki i jej 25 linijek i samej kartki? jeśli dodatkowo moderniści utrzymują, że ta treść nie była objęta tajemnicą, to powinni ją ujawnić zwłaszcza, że zawierają słowa Matki Bożej.

  Zatem prawdopodobne są tezy, że przesłanie spisane w 25 linijkach na jednej kartce zawiera ostrzeżenie przed modernistami i modernizmem, jaki zagraża Kościołowi i jego nauce.

  Jan Paweł II uznawany za papieża wybitnie maryjnego, a zarazem sam będącego modernistą, również treść tej kartki nie ujawnił.

  Papież Benedykt XVI powiedział jasno, był sobór Kościoła i sobór mediów. Czyli dwa źródła treści – treści katolickich i treści niekatolickich.
  Setna rocznica była dobrą okazją do wyjawienia całej dokumentacji fatimskiej i wszystkich pism, jakie pozostawiła po sobie siostra Łucja. Nie zrobiono tego, a moderniści znaleźli okazję udawać dobrych katolików i wszystkie pisma ukrywają przed światem.

  Z punktu widzenia Kościoła nie ma przeszkód, aby te 25 linijek ujawnić, nadal jest to możliwe i trzeba się o to dopominać.

  Każda możliwość napiętnowania i jasnego zanegowania błędów soborowych i posoborowych pochodzących z niekatolickich źródeł odgrywa ważną rolę, gdyż umniejszyłoby to znaczenie modernistów w Kościele i pomogło pousuwać ich z urzędów Kościoła, a w raz z nimi ich zgniłe nauczanie.

  Oczywiście za modernizmem w Kościele stoi masoneria, która od kilku stuleci jest regularnie piętnowana przez papieży.
  Ostatni raz miało to miejsce w 1983r.

  Jednym z tych dokumentów jest Encyklika „Humanum Genus” Leona XIII o Masonerii. Papież wskazuje w niej: Istotą masonerii jest walka królestwa masonerii z walką z królestwem Kościoła, tajemnica i przysięga, celem zniszczenie Kościoła i papiestwa (niestety w to wpisują się też prawosławni), natura zasadą życia, religia rzeczą prywatną, rezygnacja z zasadniczych prawd przyrodzonych, zwalczanie dobrych obyczajów w życiu prywatnym i publicznym, zaprzeczenie grzechowi pierworodnemu, zniszczenie małżeństwa, szkoły wyznaniowej, głównym celem zniszczenie chrześcijaństwa, upadek ludzkości, małżeństwa i rodziny, państwo bez Boga, autorytet bez podstaw, społeczeństwo bez porządku, metodą kłamstwa, oszczerstwo, podstęp. Papież uczy: najodpowiedniejszy sposób postępowania, to przede wszystkim zerwać maskę z masonów i ukazać ich we właściwej ich postaci oraz pouczać jakich podstępów i sztuczek używają te stowarzyszenia, aby schlebiać ludziom i przywabiać ich do siebie, jaka w zasadach jest ich przewrotność, jaka ochyda w działaniu. Całość dokumentu papieskiego to 30 stron.

  O. Kolbe w 1917 r widział osobiście w Rzymie masońskie „procesje” w Rzymie, było to dla niego impulsem do założenia organizacji „Rycerstwo Niepokalanej”, kontynuowanej przez:
  http://www.militia-immaculatae.org/

  Nie należy dawać zwodzić się fałszywym Infowar – owcom, że wszystko jest zmyślone i nieprawdziwe, tu przykład z czasów obecnych:

  „Żydowska “Liga Przeciwko Zniesławieniu” domaga się od Papieża nacisków na Bractwo św. Piusa X, aby zaakceptowało “pozytywne nauczanie” Soboru Watykańskiego II wraz z dalszym nauczaniem, które odwróciły niemal 2000-letnie antysemickie nastawienie kościoła.

  Żydowska masońska organizacja o nazwie “Liga Przeciwko Zniesławnieniu” wydała komunikat, w którym domaga się od Papieża Benedykta XVI aby Bractwo św. Piusa X, z którym Watykan prowadzi dialog, zmuszone zostało do zaakceptowania “oficjalnego pozytywnego nauczania kościoła wobec Żydów i judaizmu, przed pełnym przyjęciem [Bractwa] z powrotem do Kościoła rzymsko-katolickiego”.
  Abe Foxman, dyrektor Anti Defamation League, wyraża zaniepokojenie, że “najnowszy komunikat Watykanu” dotyczący rozmów z Bractwem św. Piusa X, “nie zawierał wymagań”, aby Bractwo przyjęło “reformy Soboru Watykańskiego II wraz z dalszym nauczaniem, które odwróciły niemal 2000-letnie antysemickie nastawienie kościoła, odrzucając zarzuty bogobójstwa Żydów i nawołując do pozytywnego i pełnego respektu dialogu międzyreligijnego”.
  Dyrektor Foxman w imieniu organizacji ADL wydał komunikat, w którym stwierdza, że:

  “Jesteśmy przekonani, że papież Benedykt XVI będzie kontynuował wywieranie nacisków na Bractwo św. Piusa X – które wyznaje antysemickie i antyjudaistyczne poglądy – aby publicznie zaakceptowało, mające miejsce od 1965 roku pozytywne nauczanie kościoła w stosunku do Żydów i judaizmu, przed tym jak przyjmie je z powrotem do Kościoła rzymsko-katolickiego.

  Tutaj więcej:
  https://gloria.tv/article/uwnTLjakJEtU3ePfvbT7fdyU8

  Szatan na pierwszym miejscu swej taktyki ma cel – aby ludzie przestali wierzyć w jego istnienie, ponoć w piekle jest najwięcej takich, którzy temu ulegli.

 189. Siggi said

  182/Revers said
  —–
  Jakiego grzyba!?
  Alte Kameraden jest w „żelaznym „repertuarze Orkiestry Rozrywkowej A.Rieu,biją brava,że pyski czerwienieją z radości.
  A co ?
  Hande hoch – Revers !

 190. La Reine Toronto said

  Proponuje czekoladowy tort z aromatem miety z okazji zblizajacego sie Dnia Matki.

 191. Isia said

  … dla Panów … „Gdy mi ciebie zabraknie” … jeszcze jeden dawny przebój, w oryginalnym wykonaniu Ludmiły Jakubczak … tańczą na lodzie Albena Denkowa i Maksym Marinin …

 192. Isia said

  … (190) Panie Gospodarzu, ja bardzo przepraszam, zawsze pamiętam o kropce … nie wiem, jak to się stało, że tym razem zapomniałam, może to późna pora spowodowała, proszę mi wybaczyć …

  ——
  Pani Isiu,
  Nawet Kościół wybacza zjedzenie mięsa w piątek, jeśli wynikło z zapomnienia czy roztargnienia.
  Admin

 193. snag said

  Silni, zwarci, gotowi ,…

  http://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp

 194. Siggi said

  http://ram.neon24.pl/post/138440,nosil-wilk-razy-kilka-czyli-soros-w-tarapatach

 195. Zbyszko said

  Listwa @178 nie ulega wątpliwości, że ten cały proceder sądownego odbierania rodzicom dzieci, pod byle pretekstem, jest częścią tego światowego (jak pokazują ostatnio odkryte fakty) bestialskiego procederu (podobno nawet Obama zamawiał do „Białego” Domu „pizzę”). Jak silne to musi być lobby skoro, tematu boja się podjąć (albo nie chcą) ludzie będący na najwyższych stanowiskach w Polsce. Przecież normalny człowiek, na wieść o czymś taki nie mógłby nawet spokojnie wypić kawy. A tutaj proceder kwitnie w najlepsze, codziennie porywane są dzieci, codziennie są legalnie „adoptowane”, a ludzie władzy w najlepsze z dobrym samopoczuciem, przechodzą do porządku dziennego…
  Ci ludzie nie zdają sobie sprawy jaki los sobie szykują. Pomijając już zwykłe ludzie odruchy, to ci wszyscy ludzie o których mówi Pan Paweł Bednarz, nie mają nawet instynktu samozachowawczego. Wielu z nich, chodzi do kościoła i nie wiedzą, że my wszysycy już ZA NIEDŁUGO (co to jest 5, 10, 20, 30 itd lat) zapytani zapytani: SPRAWOWAŁEŚ WŁADZĘ W MOIM IMIENIU (przeczytałeś o tym w gazecie, oglądałeś film itd), CO Z TYM ZROBIŁEŚ…
  Oni wszyscy chyba naiwnie myślą że nasze życie kończy się po śmierci. Dla nich (a może także i dla niektórych z nas) BYŁOBY TO ZA PIĘKNE…
  Obejrzyjcie koniecznie wszyscy:

 196. revers said

  TA LEYEN CHCE ELIMINOWAĆ PRAWICOWE PRZEKONANIA/ZASADY I …ZAKAZUJE /!!!/ WYDANIA ŚPIEWNIKA..!!

  chce a to znaczy w jej towarzystwie ze mozna spiewac, nie mowiac ze tych piosenek jest wiecej, cala lista ktora van Layne nie okreslila po Duetchland Uber Alles, jeszcze w latach 80 tych slyszalem podczas urlopu choralne spiewy niemieszkow w Bulgarii za Honeckera i tez nie mozna bylo spiewac.

 197. revers said

  A co ?
  Hande hoch – Revers !

  … uber Alles piszpan p.Siggi do aktywu FDJ Merkel tam dobrze cwiczyla czarnomorskich kurortach.

 198. osoba prywatna said

  Polskie kopalnie do końca roku będą miały 400 mln zł zysku. A jeszcze 2 lata temu chcieli je zamykać i sprzedawać Niemcom…
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03762-Gornictwo-znowu-przynosi-zyski–400-mln-zl-dla-PGG.htm

 199. osoba prywatna said

  CWANI ŻYDZI

  Polscy Żydzi zawsze mieli bezpieczniki lub uszczelki
  Co chroniły jakoś ich przed kłopotami
  Na koszt państwa posprowadzał Żydów król Kazimierz Wielki
  A Polacy się musieli przywlec sami.

  W drugiej Rzeczypospolitej Żydzi mieli jeszcze lepiej,
  Sprzedawali mnóstwo śledzi albo tkanin,
  Każdy Żyd z podstępną miną stał za ladą w swoim sklepie
  I sprzedawał na złość taniej niż chrześcijanin.

  Nawet okres okupacji też się polskim Żydom przydał –
  Po podwórku Himmler miotał się z armatką,
  Zaś w mieszkaniu Polak z Polką ukrywali swego Żyda,
  A czy Żyd Polaka ukrył? Bardzo rzadko.

  Teraz zwłaszcza, gdy się w życie historyczny układ wciela
  Szewardnadze – Ribbentrop – Mołotow – Genscher,
  Żydzi znowu mają z górki – mogą zwiać do Izraela,
  A ja kurwa znów pod Kutnem z szablą w ręce.

 200. marrkerr said

  III tajemnica FATIMSKA-zaprezentowana przez ks.Karola Stehlina w Opolu
  . https://www.youtube.com/watch?v=mE6h2gtsUV4

  kiedyś już było, ale przypomnę

 201. Ad. 196

  Amerykanom zależy, żeby Niemców trzymać na energetycznej smyczy. Więc z punktu widzenia Amerykanów sprzedaż polskich kopalni Niemcom jest niedopuszczalna.

 202. Maciuś said

  ZJEDNOCZENIE NARODOWE
  JACEK TADEUSZ CIECHANOWSKI·17 GRUDNIA 2016

  Magdalenkowy obóz zdrady narodowej rządzi niezagrożony w Polsce od 27 lat prowadząc naród i państwo do katastrofy. Dzisiaj Polska stała się dla zdrajców jaskinią zbójców walczących między sobą o łupy zdobyte na narodzie. Dzieje się tak od lat, wyłącznie z winy podzielonego obozu narodowego, który rozpraszany i pacyfikowany przez wrogie Polsce siły organizowane oraz wspierane przez zagranicznych mocodawców, daje im tą możliwość. Niestety, wielokrotnie podejmowane próby zjednoczeniowe ugrupowań chrześcijańskich, narodowych i patriotycznych obozu narodowego w formule konfederacyjnej zawiodły. Wśród skłóconych liderów brak jest dostatecznego zrozumienia najważniejszych zagrożeń i wezwań jakie niesie obecny czas, a głównymi przyczynami niepowodzenia działań zjednoczeniowych są; arogancja, egoizm, konformizm, partyjniacka megalomania, partykularyzm, stawianie na pierwszym miejscu spraw drugo i trzeciorzędnych ponad polską racją stanu, a także wyrastające ostatnio konkurencyjne inicjatywy zjednoczeniowe z łatwo dostrzegalnym wpływem wrogich ośrodków. Taki stan rzeczy sprawia, że dalsza kontynuacja jednoczenia w formule konfederacyjnej pozbawiona jest sensu. Polacy, nie mogą dłużej pozostawać w rozproszeniu pomiędzy kilkunastoma, często pozornie patriotycznymi ośrodkami dyspozycji politycznych, zajmujących się, ku zadowoleniu rządzących, przede wszystkim organizowaniem dziesiątków marszów, pikiet, protestów, rocznic i pisania petycji, a nie wstrzymujących w żadnym stopniu degradacji narodu i likwidacji państwa, lecz powodujących dalsze rozproszenie potencjału narodowego poprzez demoralizację, destrukcję, kłótnie oraz kolejne podziały pogłębiające wyniszczający pod każdym względem Polskę chaos. Należy powszechnie uświadamiać , że każdy kto dzisiaj dzieli Polaków, faktycznie służy wrogom w niszczeniu i likwidacji Polski. Przewidując, na podstawie doświadczeń historycznych jak i współczesnych, kolejne fiasko próby zjednoczenia skłóconych ugrupowań, podejmujemy działania na rzecz oddolnego zjednoczenia Polaków umożliwiającego wyłonienie nowych liderów oraz zaproszenie do współpracy tych ekspertów, intelektualistów i polityków narodowych, którzy stronią od trwających w nieskończoność kłótni, sporów i podziałów w obozie narodowym. Polacy oczekują dziś od swoich elit zgodnego zjednoczenia w działaniach na rzecz zorganizowania reprezentatywnej narodowej ekspercko-intelektualno-politycznej alternatywy wskazującej Polakom najważniejsze zagrożenia i optymalnie najlepsze rozwiązania. Alternatywy zdolnej do wygrania z magdalenkowym obozem zdrady. Alternatywy, dającej gwarancje uzyskania reprezentacji w organach władz, która skutecznie będzie bronić naszych indywidualnych, społecznych, narodowych i państwowych interesów w oparciu o prawo stanowione na gruncie etyki ewangelicznej.
  Nadrzędnym celem naszych działań jest przywrócenie narodowi polskiemu jego niezbywalnych atrybutów jakim są:

  1. Wolność
  2. Niepodległość
  3. Suwerenność
  4. Etyczne prawo
  5. Demokracja

  Jeżeli pragniemy zachować Ojczyznę, to Zjednoczenie Narodowe i powyższe cele muszą stanowić dla nas Polaków najważniejsze zadanie naszych codziennych trosk i działań.

  17 grudnia 2016 r. Jacek Tadeusz Ciechanowski

 203. Głos Prawdy said

  W FATIMIE U MARYI.
  .https://www.youtube.com/watch?v=tze8DSgr4t8
  Maryjne Ave Maryja z Fatimy
  .https://www.youtube.com/watch?v=rYUVS7em3fA
  .https://www.youtube.com/watch?v=rYUVS7em3fA
  .https://www.youtube.com/watch?v=NUs8XGEBj4E

  Ks.Paweł – Maryjo Fatimska
  .https://www.youtube.com/watch?v=qqpVdUvMbrc

 204. Głos Prawdy said

  Pokuta Nadziei Sawczenko

  Nadija Sawczenko napisała gorzki post “WKontakcie” (popularna społeczn. sieć na postradzieckiej przestrzeni”, bardzo upokarzająca i niezwykle obraźliwa dla jej byłych „pobratymców” prawda : .http://nashaplaneta.su/_nw/490/28919699.jpg

  „Po 9 mają uczestnicy ATO i patrioci wyobrazili siebie bohaterami i kolorem narodu. Nie, dla adekwatnych ludzi wy – bydło i męty, które pojechało na Donbas zabijać swój własny naród za pieniądze czy aby nie pójść do więzienia. Dla was cudze życie nic nie kosztuje, ratowaliście swoje skóry, oddawaliście swoje życia za oligarchów, APU złamał przysięgę którą dawaliście narodowi go bronić. Pamiętajcie jedno, nigdy nie będziecie bohaterami, wam naród nigdy nie przebaczy. Sami zrobiliście mnie bohaterem, do tego jeszcze i deputowanym. Ja też mam ręce we krwi i muszę z tym żyć. Ja taki sam bohater jak i wy dla normalnych Ukraińców. I najgorsza wiadomość dla was – ROSJA Z NAMI NIE WALCZY. Wszystkie te lata wam wieszają i będa wieszały dalej makaron na uszu (oszukiwać), że Rosja to agresor, a naprawdę się sami zrobiliśmy agresorem przeciw swojemu narodowi ,( a właściwie my sami siebie zrobili agresorem w stosunku do swego ludu.). Chcieliście prawdę tak i otrzymacie jej. Uśmierciliśmy swój kraj własnymi rękami i zbyt późno coś z tym czynić. Żaden polityk, nawet najuczciwszy nie ruszy jej z prostego powodu, wszystko między sobą podzielili oligarchiczne klany, które zabespieczyli się swoimi siłowymi strukturami i to przerasta nasze możliwości”.

  Największa tragedia majdannej Ukrainy – w jej absolutnej, ponurej głuchocie. Jest to zasadniczo monologiczny projekt. Wszystkie najważniejsze kwestie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, w stosunku interesów różnych grup ludności, pojednania, kompromisów i współpracy w imię rozwoju kraju – to wszystko tam jest ZABRONIONE, prymitywne i chamskie.
  Próba Sawczenko otworzyć oczy tej publiczności nie będzie miała powodzenia, aczkolwiek wywołuje szacunek jak szlachetny gest. „Bohaterzy” nigdy nie przyznają, że oni – prości maruderzy, członkowie oddziału karnego i mordercy. Do tego, żeby uznać ten straszny fakt, należy mieć duże moralne męstwo. Nawet tylko po to, aby zacząć mówić na ten temat, to trzeba po prostu DOPUŚCIĆ, że możemy być w czymś źli i nieprawe. A na wojnie nigdy nie możesz mieć racji na wszystkie sto – tę straszną prawdę wiedzieli wszyscy, kto przeszedł Wietnam, Afganistan, Czeczenie i wielu innych konfliktów.
  Sawczenko wzywa jakoś spróbować uratować sytuację: choćby otworzyć oczy na ten straszny problem „głuchych bohaterów-maniaków”. Ale maniacy nie słyszą.”

  Grzegorz Ignatov
  http://nashaplaneta.su/news/pokajanie_nadezhdy_savchenko/2017-05-12-49093

 205. guła said

  ad 195 „Mafia Paliwowa”

  http://3obieg.pl/tw-maria-pracowala-dla-mafii

 206. pawel said

  Strzeżcie się fanatyków religijnych, jak na interii to wiadomo jakiej religii dotyczy głównie ten problem:

  http://film.interia.pl/recenzje/news-uczen-recenzja-mlotkiem-i-krzyzem,nId,2392784

 207. pawel said

  Brazylia: Koniec stanu zagrożenia związanego z wirusem Zika

  W pierwszym kwartale tego roku było o 95 procent mniej zachorowań w porównaniu z tym samym okresem w zeszłym roku.

  Lekarze mówią, że teraz ludzie uodpornili się na wirusy i mają tak zwaną odporność zbiorowiskową – oznacza to, że nie ma się od kogo zarażać.

  za: http://fakty.interia.pl/zdrowie/news-brazylia-koniec-stanu-zagrozenia-zwiazanego-z-wirusem-zika,nId,2393452

 208. Ad 182 Revers

  Kwestia o bardzo małym znaczeniu, ale w ramach walki z byle czym:

  Revers napisał:
  „re171 koncz p. Rozpuszalnik ta cebulowa propagande bo Pani ministrowa wojny Van layne wydala zgode na spiew hitlerowskich piosenek Bundeswerze, m.in o Kammeradach.”

  ???????

 209. matirani said

  https://www.rt.com/news/388241-norway-unions-boycott-israel/
  Norway’s largest trade union body has voted in favor of economic, cultural, and academic boycott of Israel over its treatment of Palestinians.
  Największy norweski związek zawodowy popiera bojkot ekonomiczny, kulturalny i akademicki Israela z powodu okrutnego traktowania Palestyńczyków przez tenże Israhell

 210. Siggi said

  W czym problem?
  Wino im starsze ,tym smaczniejsze,choć ja wolę podpalany bimber.
  http://pressmix.eu/2017/05/12/brigitte-macron-sklamala-na-temat-swojego-wieku-wikileaks-ujawnia-obciazajace-dokumenty-tozsamosci/

 211. osoba prywatna said

  Detektyw Krzysio.
  .https://www.youtube.com/watch?v=q9CLioWpEOU

 212. Siggi said

  Co fakt ,to fakt,przypomnieć trza.

  http://socjologiakrytyczna.neon24.pl/post/2249,pis-to-falszywka-polskiego-patriotyzmu-falszywka-katolicyzmu-i-falszywka-sprawiedliwosci

 213. osoba prywatna said

  Szczerze to wolałbym widzieć Singera siedzącego na basenie, niż pluskającego się w basenie.
  http://natemat.pl/206533,macierewicz-chce-poplywac-w-srodku-nocy-wiec-oni-zrywaja-sie-na-rowne-nogi-jak-minister-rzadzi-basenem

 214. PISKORZ said

  Przykład pięknej solidarności..Gdy Polska /której wtedy nie było/ dowiedziała się o losie dzieci we Wrześni..to w Galicji / w pewnych regionach/ OGŁOSZONO BOJKOT TOWARÓW NIEMIECKICH..!! I COŚ Z INNEJ BECZKI..
  Minister Gospodarki Rzeszy W. Funk w lipcu 1940 powiedział jasno..”KAPITAŁ NIEMIECKI POWINIEN ZAWŁADNĄĆ GŁÓWNYMI PRZEDSIĘBIORSTWAMI W EUROPIE.”..Mieli b. szerokie plany..Jeszcze nie pokonali ZSRR..a już od dawna myśleli Afganistanie, Iranie, Iraku…

 215. Siggi said

  Fachowiec,nic nikomu do tego,ostatecznie pinionądz …nie śmierdzi,trza się tylko po niego schylić. Jestem do dyspozycji,biore każdą fuchę za średnią miesięcznią tych z puli nepotyzmu pisizmu-kachismu,którzy doją Rzeplitą.Na takiego dojarza ja się nadaję,zawsze szybko,dokładnie doiłem.
  http://natemat.pl/207973,wnuk-anny-walentynowicz-dostal-posade-w-spolce-jego-pensja-szeregowego-pracownika-zdumiewa

 216. osoba prywatna said

  Sukcesy fil…finansowe rodu Hollandów?
  http://bobry7.salon24.pl/557484,sukcesy-fil-finansowe-rodu-hollandow

 217. Greg said

  @208 Osoba Prywatna.
  O Q……..źwa.
  Szok, poczytajcie komentarze pod filmikiem.

 218. osoba prywatna said

  Ciekawe spostrzeżenie:
  – tak przebiega rurociąg z gazem, tuż za linią Odry. Czy to będzie granica przyszłych działań wojennych?

 219. Nemo said

  Może lepiej tego nie czytać bo zbyt obfitym posiłku:

  „Przy procedurze in vitro nadliczbowe zarodki zazwyczaj są zamrażane. Jak wygląda ich dalszej koleje losu? To już zależy od kaprysu właścicieli klinik i dawców gamet. Jedne embriony są wykorzystywane do przemysłu budowlanego, inne do farmaceutycznego, jeszcze inne do spożywczego, a pozostałe mogą przeleżeć w plastikowych beczkach aż do następnej epoki. Ot tak, zarodek w istocie posiadający wszelkie prawa, które przysługują istocie ludzkiej, traktowany jest gorzej niż rybki w akwarium. Na szczęście (o ironio!), na „genialny” pomysł wpadła innowacyjna australijska firma Baby Bee Hummingbirds! Ze „zredukowanych” (świadomie korzystam z eugenicznych eufemizmów) zarodków wykonuje pamiątkową biżuterię. Firma twierdzi, że z jednej strony to pomysł bardzo humanitarny, zaś z drugiej wiążą się z nim finansowe oszczędności.

  Australijski serwis Kidspot podaje za przykład „wzruszającą” historię małżeństwa, które przez lata starało się o dzieci korzystając z zapłodnienia pozaustrojowego. Rodzice 4 i 21-miesięcznych bliźniaków nie wiedzieli co zrobić z nadliczbowymi embrionami, które powstały w wyniku in vitro. Mieli „poważny dylemat”. Nie wyobrażali sobie, by ich embriony zostały podarowane przypadkowym osobom (o dziwo promujący eugenikę serwis Kidspot o embrionach pisze – dzieci, babies), a na składki związane z przechowywaniem zarodków w plastikowych beczkach po prostu nie było ich stać. Do ręki wpadła im ulotka firmy Baby Bee Hummingbirds, która oferuje wyrób pamiątkowej biżuterii z zamrożonych embrionów. Z oferty skorzystano, dzięki czemu „matka – jak pisze serwis – od tej pory ma blisko swojego serca wisiorek, w którym znajduje się 7 embrionów”.
  https://jacekmiedlar.pl/2017/05/10/teraz-embrion-w-wisiorku-potem-dywan-ze-skory-malzonka-szalenczy-marsz-zwyrodnialego-lewactwa/

 220. VA said

 221. osoba prywatna said

  Obiady w PRL
  http://polityka-od-kuchni.salon24.pl/777119,obiady-w-prl

 222. Kosmos said

 223. Siggi said

  Nowy wspaniały świat czyli reglobalizacja po chińsku
  Chiny okazały się być jedynym mocarstwem, które mogło zaproponować globalny projekt, obiecujący pomyślność 60% ludności planety – pisze rosyjska „Niezawisimaja Gazieta”.
  dalej……………….
  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201705135453585-Sputnik-Chiny-reglobalizacja-szlak-jedwabny/

 224. Siggi said

  http://infowarszawa24.prv.pl/wdd/nie-zyje-zbigniew-wodecki-muzyk-zmarl-do-rozleglym-udarze/

  ——
  Fałszywka.
  Admin

 225. Siggi said

  http://wolnosc24.pl/2017/05/13/tunezyjski-doktorant-udowodnil-ze-ziemia-jest-plaska-swoje-tezy-oparlem-na-koranie/

 226. Siggi said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ksiazki/artykuly/549624,ziemkiewicz-mit-pilsudskiego-szkodzi-polakom.html

 227. Kapitan Bąba said

  Rząd pod ścianą? Papież Franciszek naciska na Beatę Szydło ws. uchodźców
  https://dorzeczy.pl/29382/Rzad-pod-sciana-Papiez-Franciszek-naciska-na-Beate-Szydlo-ws-uchodzcow.html
  UWAGA!!!! To pułapka – im chodzi o humanitarny korytarz ale LOTNICZY. Ten diaboliczny plan oznacza import uchodźców do Polski bez PÓŹNIEJSZEJ możliwości legalnego ich wyjazdu . Już tłumacze o co chodzi. Wg prawa unijnego uchodźca musi przejśęć całą procedurę w kraju PRZEKROCZENIA granicy UE. W przypadku tego lotniczego korytarza będzie to Polska – i później nie ma możliwości prawnych aby wyeksportować tych uchodźców dalej na zachód. Po prostu na siłę tylnymi drzwiami chcą nas ubogacić.
  Trzeba nuncjuszowi zadać pytania:
  – w jakim celu jest ten korytarz? Do jakich/jakiego kraju docelowo mają tarfić ci „uchodźcy” ?
  – czy ten/ te państwa wyraziły na to zgodę?
  – kto będzie finansował ten korytarz
  – z jakich państw będą ci uchodźcy?
  – z jakich lotnisk będą startowały samoloty z „uchodźcami”

 228. osoba prywatna said

  Rosja: Świadkowie Jehowy zdelegalizowani, majątek do konfiskaty.
  https://www.monitor-polski.pl/rosja-swiadkowie-jehowy-zdelegalizowani-majatek-do-konfiskaty/

 229. Siggi said

  http://wolnosc24.pl/2017/05/12/wiceprezydent-usa-mocno-o-przesladowaniu-chrzescijan-trzeba-w-koncu-powiedziec-wprost-przesladowanie-chrzescijan-jest-ludobojstwem/

 230. denuo said

  Czy Unia Europejska może być Stanami Zjednoczonymi Europy
  .https://www.youtube.com/watch?v=pwftVw8n34I

 231. Maciek said

  210. Sigii – Nie jest prawda, ze wino im starsze tym smaczniejsze.

  Dobre, a nawet doskonale wino, dojrzewa i ulepsza sie tylko 2 lata, czasami 3 a wyjatkowo 5. Potem, Panie Siggi, wino zawsze sie psuje i traci na wartosci smakowej. Dla snobów moze sie polepszać, ale snob wypije i denaturat jeśli kosztuje 10000 dolarów za butelke i tez bedzie znawczo cmokal z zachwytu.

  Róznica miedzy świetnymi winami a kiepskimi jest taka, ze te kiepskie po 5 latach sa juz podle a te świetne po 15 jeszcze sa smaczne. Ale zadne nie staje sie lepsze po 7 latach lezakowania.

  To zależuy od rodzaju wina.
  Wiele czerwonych win słodkich można przechowywać niemal w nieskończoność.
  Admin

 232. Siggi said

  231/Maciek said
  —-
  Toś mi Pan szanowny kompletnie przewrócił mój światopogląd w tej sprawie.Teraz wiem dlaczego się ze mnie śmiali jak ja bezmyślnie powtarzałem,że im starsze tem lepsze.Kiedyś trafiła mi się durnica(za darmo),że szef Winiarnii w moim miasteczku półwojewódzkim zaprosił nas na tzw….degustację .Szef produkcji coraz przynosił z piwnicy butelki zakurzone …17 lat.24 a najmłodsze 12 lat.No i chlaliśmy.Myślałem ,że …odjadę,odchorowałem.Szybko poszło w łeb,film się rwie,żaby w brzuchu zaczynają kumkać i jak tu do domu traffic.Szczęście moje ,że miałem wtedy szofera i fiata-125p/1500 służbowego,że mnię zawózł do domu i dodatkowo tam zaniósł,a miał co nieść bo ponad 100kg.Dałem mu premie i było okiej.
  Jednak „biała” z kłoskiem jest lekarstwem i tego sobie nie odmawiam,w piwnicy może leżeć i 100 lat.Nie?

 233. osoba prywatna said

  Bezbłędna technika polowania delfinów.
  .https://www.youtube.com/watch?v=jTpg0pODGk8

 234. osoba prywatna said

  3 minuty przez skakankę.
  .https://www.youtube.com/watch?v=EtT2s71ljD8

 235. osoba prywatna said

  Do walki z pożarem, akcji ratunkowych i badawczych, przewozu towaru i ludzi, może zabrać 12000 l wody, lub do 72 pasażerów.
  .https://www.youtube.com/watch?v=RnEE8X60ug8

 236. Boydar said

  Zaczynam się interesować squrwysynami z EWS

 237. denuo said

  Aleksander Jabłonowski komentuje śmierć Polki w Egipcie (bez poprawności politycznej)
  .https://www.youtube.com/watch?v=b9ZDCwOeQlk

 238. NICK said

  Pan Maciek. (231).
  I wyżej.
  Admin – słusznie.
  „La patik’?

  Znowuż wraca temat. Win,. Nawiasem.
  Mam kilka butelek ze 1995.
  I Miody i inne.

  Zapewne spleśniały……

  Kupujcie wina „sklepowe”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: