Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Białe róże? To symbol nienawiści! Tak twierdzi Kaczyński.

Posted by Marucha w dniu 2017-05-11 (Czwartek)

Podczas wczorajszych obchodów miesięcznicy smoleńskiej pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie prezesowi puściły nerwy. Wykrzyczał do protestujących słowa, z których śmieje się cały internet.

Pod Pałacem Prezydenckim pojawiła się kontrmanifestacja. Stowarzyszenie Obywatele RP, obecne na większości rządowych oraz skrajnie prawicowych demonstracji, zjawiło się również na obchodach majowej miesięcznicy. Byli też członkowie stowarzyszenia TAMA.

Wśród kontrmanifestujących widać było również lidera KOD Mateusza Kijowskiego. Skandowano „Konstytucja! Konstytucja!”. Przeciwnicy „sekty smoleńskiej” przynieśli w geście protestu białe róże. Bogu ducha winne kwiaty wyprowadziły Jarosława Kaczyńskiego z równowagi.

— Te białe róże, które tam widać, to symbol nienawiści! Skrajnej głupoty i skrajnej nienawiści! — krzyknął do tłumu prezes.

Potem już nieco się uspokoił.

— Jest pewna różnica w stosunku do tych lat, kiedy wydawało się, że comiesięczna manifestacja żałobna to coś, czemu nikt nie może się przeciwstawiać. Owszem, były takie nienawistne próby ze strony Palikota i jego ludzi, ale skończyło się to szybko — mówił dalej. — Dziś mamy drugą taką próbę, nowy wielki atak nienawiści. Chcę was zapewnić, że my tę walkę wygramy, wygraliśmy wtedy z Palikotem, zwyciężamy i będziemy zwyciężać nadal. Jesteśmy w stanie doprowadzić tę sprawę, dla której się tutaj zbieramy do końca.

— Będą pomniki i będzie prawda, prawda o Smoleńsku, ale także i o tych latach rządów, które już za nami, Bogu dzięki. I bądźcie pewni, że potrafimy zwyciężyć i będziemy tutaj przychodzić i powtarzam — przyjdzie czas prawdy, pełnej prawdy, przyjdzie czas upamiętnienia i to już niedługo. I przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, bo o to chodzi, oni nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży.

​Jednak internet nie wybaczył prezesowi słów o białych różach. Facebook i Twitter zostały wprost zalane zdjęciami prezesa trzymającego właśnie bukiety złożone z białych róż. Na jednym ze zdjęć taki właśnie bukiet Kaczyński wręcza Beacie Szydło. Anonimowy internauta dorobił do niego podpis: „Beato, mam dla ciebie symbol nienawiści i głupoty!”. „Na byka czerwona płachta, na prezesa białe róże” — komentują następni. Inni udostępniają „zakazaną” od wczoraj piosenkę „Biełyje rozy”.

Czy prezes nieświadomie stworzył nowy, nośny symbol dla opozycji?

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 12 do “Białe róże? To symbol nienawiści! Tak twierdzi Kaczyński.”

 1. Helena said

  „Rozkwitaly paki bialych roz”-stara polska piesn nienawisci.

 2. Boydar said

  Nie zakąszała Helena, co ? To i zaszkodziło.

 3. Boydar said

  No dobra, to ja Helenę przepraszam.

 4. Helena said

  Sanowny panie Boydar ,bardzo mi przykro ,ze nie dostrzegl pan w moim wpisie ironii. P.S. Przeprosiny przyjete.Pozdrawiam.

 5. Boydar said

  No nie dostrzegłem, Pani Heleno; bo z pospiechu nie przeczytałem artykułu 🙂

 6. VA said

  Kaczynski ma racje. Zydowki corki i wnuczki zydokomunistow chodza z biala roza na rozprawy sadowe, gdzie sedziami sa Zydzi i sadza Polakow za antysemityzm czy spalenie kukly Sorosa. Po zadwalajacym dla Zydow wyroku skazujacym Polakow na wiezienie, te roze Zydowki wreczaja sedziom. One sa powiazane z KOD, ktory finansuje Soros w imieniu Rothschilda.

 7. NICK said

  Pamiętajmy o ‚żonkilach/narcyzach’.
  Jest wiosna.
  O kotylionach… .

 8. peacelover said

  …ktos bedzie sie musial przebrac za Mojzesza, by wyprowadzic wybrane plemie
  z POLSKI prosto do ziemi obiecanej !!!

  (… obiecanki – cacanki, a unym radosc !)

  a POLAKOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

 9. Boydar said

  Przez Bałtyk

  http://start24.blogspot.com/2013/08/gebokosc-morza-batyckiego-i-najwiekszy.html

 10. Stan said

  Według wiary katolickiej żałoba trwa 1 rok, co miesiąc to pis i płaczkowie z rządu
  prowokują do nienawiści swoimi miesięcznicami.
  Krakowskie przedmieście to nie cmentarz nieuki pisowskie.

 11. Birton said

  Wszystko jest zaplanowane przez międzynarodowe bankierstwo żydowskie, w celu dalszego przejmowania Polski za bezcen, Kaczyński jest jednym z wykonawców, podobnie Kijowski, Petru, poprzednio Tusk, Kopacz, itd. słowem wszyscy Żydowie z pozmienianymi nazwiskami .
  Główny problem polega na tym, jak się Żydów z Polski pozbyć ?
  Z pomocą przybywa nam nie kto inny, jak Konstytucja samego Izraela, dostępna na stronie Sejmu RP:
  „Ziemia izraelska stanowi kolebkę Narodu Żydowskiego. Tutaj ukształtowała się jego tożsamość duchowa, religijna i polityczna. Tutaj po raz pierwszy utworzył on własne państwo, stworzył wartości kulturowe o znaczeniu narodowym i ogólnoludzkim oraz dał światu wieczną Księgę Ksiąg.Po wypędzeniu przemocą ze swojego kraju, naród pozostał mu wierny w Rozproszeniu i nigdy nie przestał modlić się o powrót do niego, i o przywrócenie w nim swojej wolności politycznej ani nigdy nie utracił nadziei na to. Pobudzani przez tę historyczną i tradycyjną więź, Żydzi podejmowali w każdym kolejnym pokoleniu starania o ponowne osiedlenie się w swojej dawnej ojczyźnie. W ostatnich dekadach powrócili masowo”

 12. Blog wolny od atlantyzmu i syjonizmu https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0ahUKEwj2vL6lgevTAhWlFJoKHYPkDrYQFggjMAA&url=https%3A%2F%2Fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2Fauthor%2Fpiotrorlickiblog%2F&usg=AFQjCNETsjlliKg6ZiBiABijrEVk2DZaKQ&sig2=69XfXU67BYOgJQ08rTNMXw

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: