Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Marucha o Izolacja Zełenskiego
  Szczepan Zbigniewski o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Początek rosyjskiej ofensywy…
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Druga agencja detektywistyczna przedstawia swoją wersję wypadków prowadzących do śmierci Magdy Żuk

Posted by Marucha w dniu 2017-05-11 (Czwartek)

W rozwikłanie tajemnicy śmierci Magdaleny Żuk zaangażowała się druga agencja detektywistyczna. „Lampart Detektywi” przedstawiła swoją, zatrważającą wersję wydarzeń.

Do tej pory wokół historii wyjazdu Magdaleny Żuk do Egiptu narosło wiele spekulacyjnych teorii. Za sprawę wzięli się masowo internauci, którzy przedstawiają bardzo zróżnicowane wersje wydarzeń. Teraz do akcji wkracza zespół licencjonowanych detektywów.

Agencja Lampart Detektywi ujawniła swoje ustalenia. Według nich Polka padła ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej. Jeszcze w kraju została uwiedziona i zaproponowano jej pracę w Egipcie.

– Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu – czytamy w oświadczeniu Lampart Detektywi.

Według agencji Magda miała pracować jako „dziewczyna do towarzystwa” – modelka lub hostessa. Często w takich sytuacjach kobiety, które znajdują się już poza granicami swojego kraju zmuszane są do prostytucji.

– Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne – pisze agencja.

Dziewczyna zdawszy sobie sprawę ze swojego tragicznego położenia mogła się zbuntować. Wówczas, jak tłumaczą detektywi, przestępcy podjęli działania blokujące jej możliwość powrotu do kraju.

– Grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce – dowiadujemy się z oświadczenia.

Michalina Kobla
https://pikio.pl

Komentarzy 59 do “Druga agencja detektywistyczna przedstawia swoją wersję wypadków prowadzących do śmierci Magdy Żuk”

 1. Siekiera_Motyka said

  Taken (2008)

  http://www.imdb.com/title/tt0936501/

 2. Artur said

  Nie wierzę Rutkowskiemu.

 3. Boydar said

  „… sterowanej przez Polaków …”

  Aha … ja też ‚sam bym nie zgadł’ (za Panem Gajowym)

 4. Marek said

  Mnożą się różne wersje wypadków związanych z zabójstwem.
  Pytanie jest, gdzie są służby tego bandyckiego popisowego polinu?
  Które wezmą sprawy w swoje ręce i wyjaśnia zbrodnię, pomogą zrozpaczonej rodzinie.
  Pytania bezcelowe, wszak zamordowano gojkę, a nie żydówkę.
  Państwo polin dla gojów ma być doopą i kupą kamieni, cytując klasyka, a nie poważną podporą dla zamieszkujących go obywateli polskiej narodowości.

 5. 123 said

  W mediach huczą, że Markus nie mógł niestety pojechać bo miał nieważny paszport. Prawda jest taka, że z tego co już wiadomo Markus urodził się na terenie niemiec. Oznacza to, że każdy kto posiada obywatelstwo niemiec może wjechać do egiptu pokazując dowód osobisty.
  Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_policy_of_Egypt#Visa_on_arrival
  #csiwykop #magdazuk #magdalenazuk

  czy to prawda ze na stronie rainbow nie da sie zamowic biletow jesli twoj paszport ma zbyt krotka karencje?
  @szymonr66: sprawdzilem – potrzeba podac numer paszportu i date waznosci. I krotka data podswietla sie na czerwono

  Taki off-topic. Jesteśmy świadkami zmierzchu gwiazdy „detektywa” Rutkowskiego.Pisze gwiazdy,bo każdy o nim słyszaj lub widział w telewizji..Nawet w serialu z niego szydzili/śmieszkowali. .https://www.youtube.com/watch?v=LMJRyzcMcM0
  Na jego zgliszczach(czyt. rzeżusze) wybija się grupa detektywistyczna Lampart.Ile osób o nich słyszało?
  https://www.wykop.pl/wpis/23994659/taki-off-topic-jestesmy-swiadkami-zmierzchu-gwiazd/
  Kamil Cichosz ps Złoty?

  https://www.wykop.pl/wpis/23996725/patrzcie-co-tu-stalo-ktos-tu-czyta-wypok-zloty-mag/
  https://www.wykop.pl/wpis/23996293/nowe-nagranie-magda-zuk-w-szpitalu-w-marsa-alam-mo/

  I tu pada najgorsza część oferty: pośrednik wypytuje m.in. o to, czy Polki zgodzą się na koprofilię, czyli kontakt z kałem partnera! Mimo wysokich wymagań, błyskawicznie udaje się skompletować grupę 11 zainteresowanych orgiami z koprofilią- w większości Polek, których oficjalne profile można znaleźć na Instagramie i Facebooku.

  Na tym jednak nie koniec: kiedy dochodzi do wpłaty zaliczki na poczet transakcji, okazuje się, że pośrednikiem sprzedających się dziewcząt również jest Polka, znana m.in. z sesji w Playboyu. Ona sama zapewnia jednak, że jedynie towarzyszy modelkom i „nie bierze udziału w imprezach”.
  https://www.wykop.pl/wpis/23993581/magdazuk-ekipa-tagthesponsor-ktora-wielokrotnie-ob/

  Pragniemy podziękować wszystkim tym, od których otrzymaliśmy ogromną ilość bezcennych informacji, które są niezwykle pomocne. Wyselekcjonowaną ich część, wraz z kluczowymi i uzupełniającymi się z naszymi informacjami pozyskanymi dzięki wywiadowi wewnętrznemu oraz naszemu sztabowi ds. operacji kryzysowych przekazaliśmy do wewnętrznej Sekcji Antyterrorystycznej celem ostatecznej weryfikacji, a następnie egzekucji prowadzącej do zbiorowego zatrzymania osób przez nas wytypowanych celem dalszych przesłuchań zmierzających z kolei do postawienia im zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej.
  Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa”. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione”) świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa”. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne.
  Prawdopodobnym jest również, że niekiedy grupa przestępcza dokonuje różnego rodzaju makabrycznych przestępstw na oczach innych koleżanek celem pokazania im, że z nimi stanie się to samo, jeśli będą sprawiały kłopoty. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana – jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce.
  Na tym etapie nie możemy podać więcej szczegółów, ani nazwisk, zapewniając jednak, że uczynimy wszystko, aby doprowadzić do precyzyjnego zlokalizowania, a następnie zatrzymania sprawców i przekazania ich, wraz z materiałem dowodowym aparatom państwowym.”
  Lampart detektywi

  Sam przesłuchiwałem plik, sporo się potwierdza, jednakże jak wiadomo, co kilka par uszu to nie jedna. Dodaję poprawiony (moim zdaniem) stenogram, który słychać na pliku w formacie flac dodanym przez mlodadama:
  http://www90.zippyshare.com/v/TdQE04E6/file.html

  0:43 – 0:44.5 ktoś: he he, weź ziomek
  1:26.5 – 1:28 szept: weź to kur(de/wa)
  3:7.7 – 3:9.2 ktoś z akcentem: tak jest, sam jesteś (to nie pytanie, możliwe, że w domyśle zesrany/wystraszony)
  4:11 – 4:12 ktoś (z akcentem?): Dobra (po chwili słychać dziwny dźwięk)
  4:16 – 4:17.5 ktoś z akcentem: Teraz się z nią
  4:45 – 4:37 Magdalena: Nie mogę mówić
  5:33 – 5:36 Magdalena: To nic nie da, Klucha, to to nic nie da (dlaczego kluch, można się tylko domyślać…)
  5:53 – 5:55.4 Chodź tu kurwa
  6:04.3 – 6:07.3 ktoś w Egipcie: Ja luv ta świni (śmiech i „szczeknięcie psa”)
  6:13 – 6:15 (niezrozumiałe) powiesz, że po prostu jesteś Maryja
  6:21.5 – 6:23.5 Strzelali do nas w Egipcie; Ty i ja i mój Glock
  6:25 – 6:28 (męski głos) Magda znowu (Myszko?)
  11:31.5 – 11:35 Magda kurwa, myślałem że o szpitalu możesz gadać, tak?
  https://www.wykop.pl/wpis/23985025/zyczliwymirek-dal-to-w-jakiejs-odpowiedzi-ale-ona-/

  http://www43.zippyshare.com/v/3QZ8giSr/file.html

  Do osoby mówiącej po polsku będącej z Magdą w Egipcie dzwoni telefon, arabska melodyjka.
  Osoba odpowiada – Tak słucham.
  Osoba mówi – No elo, zaraz to zrobie.
  Osoba mówi – Weszły psychotropy
  Osoba mówi dalej po arabsku

  #magdazuk #magdalenazuk
  Po samobójczej śmierci Karoliny Kaczorowskiej był na MaxModels dość ciekawy wątek dotyczący przyczyn, z powodu których targnęła się na własne życie. Wpis był autorstwa jakiegoś właściciela agencji modelek z Krakowa (postaram się tego poszukać,gdy będę przy komputerze).

  Sedno wpisu wskazywało,iż Karolina Kaczorowska nie była po prostu dziewczyną Złotego i znajomą reszty towarzystwa. Ona w tej grupie pełniła określoną funkcję – nagabywaczki. W związku ze swoimi znajomościami w branży modellingu,jej zadaniem było wyszukiwanie (albo choć zbieranie informacji) dotyczących młodych,atrakcyjnych dziewcząt u progu kariery,które dopiero co związały się po raz pierwszy,z którąś z agencji. Dziewczyny te miały być następnie „werbowane” na wysokopłatne wyjazdy do krajów arabskich jako damy do towarzystwa (trzymiesięczny wyjazd oznaczał zarobek ok. 30 tys. dolarów). Gdy na dziewczynę było zapotrzebowanie,a ona sama miała wątpliwości,wkraczała Karolina ze swym autorytetem jako negocjator (zapewniając,że to wyjazdy czysto towarzyskie,seks jest dobrowolny itp.).

  Do Karoliny,z czasem,zaczęły docierać informacje dotyczące tego,że tak naprawdę werbuje escort girls dla bogaczy. Chciała się wycofać z tego układu. Wtedy też zaczęły się szantaże (wycofa się,to skrzywdzą jej rodzinę; piśnie słówko,to zniszczą jej karierę).

  Prawdopodobnie w Karpaczu doszło do kolejnej kłótni na tym tle. Wtedy też Karolina dowiedziała się,co naprawdę dzieje się ze zwerbowanymi dziewczynami (odurzanie i gwałty). Dziewczyna się załamała,pozostawiona sama sobie,pod wpływem środków odurzających odebrała sobie życie.

  Brak tu co prawda bezpośredniego związku ze śmiercią #magdazuk , ale sama wersja wydarzeń wydaje się być prawdopodobna.
  #magdalenazuk
  https://www.wykop.pl/wpis/23991457/tak-mi-sie-przypomnialo-po-samobojczej-smierci-kar/
  http://www.interia.tv/wideo-corka-borysewicza-ujawnia-szokujace-fakty,vId,1123492

  czy któryś z was zwraca uwagę na to że ten cały rezydent, jest byłym LEKARZEM SZPITALU W HURGHADZIE? On ma tam na pewno mnóstwo znajomości, i nie sądzę aby ciężko było mu ukryć kilka faktów. Skoro był lekarzem, na pewno też doskonale wie, które substancje podawane Magdzie są nie do wykrycia podczas badań.
  #magdazuk #magdalenazuk
  https://www.wykop.pl/wpis/23991381/czy-ktorys-z-was-zwraca-uwage-na-to-ze-ten-caly-re/

 6. gość said

  Kompromitacja państwa PiS w sprawie Magdaleny Żuk

  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/05/10/60223_kompromitacja-panstwa-pis-w-sprawie-magdaleny-zuk.html

 7. Siekiera_Motyka said

  Szkoda dziewczyny !!

  Ad. 5 – „Przyznam się szczerze, że nie przypuszczałem, że pod rządami PiS dojdzie do sytuacji, gdy walcząca przez wiele godzin o swoje życie, polska obywatelka nie uzyska pomocy, a po jej śmierci polskie służby nie dokonają w pilnym trybie przejęcia jej ciała, nie wykonując przy tym stosownych badań (sekcja).”

  Auto jest zdziwiony ? Ale czy na pewno. Widzę że autor ma dostęp do „ludzi”

  www ekspedyt org/wp-content/uploads/2017/03/z-Rydzykiem.jpg

  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/03/22/58985_zydowski-mistrz-pijaru-oczarowal-serca-i-umysly-politykow-pis.html

  „Niech płomień chanukowych świec świeci nad Rzeczpospolitą dając radość”

 8. Jacek 2 said

  Tzw. ” Polacy” to pewnie cyganie albo jakieś goldbaumy czy inne zuckery. Jak ta swołocz narozrabia to zawsze robią z nich „Polaków”.
  Szkoda tylko tych naiwnych idiotek.

 9. Maciuś said

  Od 14 minuty 14 sekundy dotyczy Magdaleny Żuk:
  .https://youtu.be/xyoOtvi36jk

 10. Maciuś said

  Po przeanalizowaniu dzisiejszych informacji, lansowanych przez popularne media, wsparte przez te, które udają prawicowe, lecz liczą tylko lajki, doszedłem do wniosku, że nikomu nie zależy, a narracja jest już ustalona. Pisze „symbolicznie”, ale i tak wiecie o co chodzi. Narracja została ustalona. Porno-handel, czyli cały zestaw rozrywkowy dla wybranych, na który składają się dzieci, kobiety i prochy ma się dobrze. Strony typu Pornolia są niezagrożone, luksusowe ośrodki rozrywki i akwizytorzy mogą spać spokojnie. Dzieci steranych rekinów finansjery, celebryci oraz politycy bez strachu mogą odwiedzać swoje ulubione Spa. Mięsko świeżutkie i gotowe czeka.
  http://pressmania.pl/herrenvolk-i-miesko/

 11. Maciuś said

  Rutkowski tym razem na poważnie:
  .https://youtu.be/1VZtkaeMt6E

 12. Maciuś said

  Materiał kompromitujący Krzysia Rutkowskiego: .https://youtu.be/q9CLioWpEOU

 13. Jacek 2 said

  Naiwnie zapytam: z czego tym razem zamierza nas okraść Bezprawie i Niesprawiedliwość robiąc taki szum medialny w sprawie pewnej Magdy?

 14. Boydar said

  Im dłużej zastanawiam się nad aspektami tej sprawy, tym bardziej moje myśli zaczynają krążyć wokół najliczniejszego „korpusu dyplomatycznego” w Polsce. Ale to nie tylko to. Nie wszystko było nagrane. „Ziobro” jak pająk czekał na okazję, no się wreszcie doczekał.

 15. JerzyS said

  Ciekawe kiedy się potwierdzą pogłoski,
  ze w proceder byli wmieszani
  pracownicy konsulatu?

 16. NICK said

  Gratuluję tutejszym śledczym.
  Ta sprawa jest albowiem absolutnie ponad domniemaniami.

  Tak trudno to zauważyć?
  Nie macie lepszych tematów i lepszych sposobów na życie?

  Imć Gajowy.
  Po co to memłać?
  Temat sfer i sfor.

  Czy sytuacja jest tak beznadziejna, że tak mało jest o sposobach Polski ratowania?

  Ech.

 17. Boydar said

  Panie NICK’u, aby rozp…lić wszechwładzę kahałów, Stalin wykorzystał II WŚ. Udało się. Pozostało sterowanie lożowe ale na to mu już nie pozwolili. Ośmiornica oplatająca Polskę nie ma ośmiu macek, ma dużo więcej, nie wiem ile, bo cały czas się wiją i trudno policzyć. Trzeba czekać i w stosownej chwili przydusić, najlepiej okutym butem, a potem dopiero zręcznie, ciach ! A Pan by chciał wszystko na raz. Spróbuj Pan zaaplikować pacjentowi pyrantellum znacznie ponad dawkę; wyzionie ducha od padliny szybciej niż od żywych.

 18. Marek B said

  @4

  Niee „gojkę”, nie ma takiego słowa, a „sziksę”.

 19. NICK said

  Panu też. Gratuluję.

 20. Boydar said

  Ach dziękuję, dziękuję; serce roście kiedy ma się takich przyjaciół 🙂

 21. NICK said

  Adwersarzy.
  No, dobra. 🙂 .

 22. Boydar said

  Dobrej nocy.

 23. Maciuś said

  Dobrej i spokojnej nocy panie Boydarze.

 24. Piotr said

  Zaraz tam „zmuszane do prostytucji”. Bliski przyjaciel obraca się w towarzystwie tzw. szołbiznesu. Panie do towarzystwa są w stanie zrobić naprawdę dużo byle błysnąć, pokazać się w lepszym gronie, pochwalić się sławnymi znajomymi na pejsbuku. Z kolei szare myszki aż przebierają nóżkami aby zostać „panią do towarzystwa”.
  A już to prześladowanie ze strony muzułmanów to skandal. Dostają to na co zasłużyły, bo polski mężczyzna śmierdzi potem, przesiaduje w pracy zamiast przynosić śniadanie do łóżka – no ogólnie nie nadaje się na stałego partnera. Ewentualnie do dzielenia się pieniążkami, albo jako gwarancja kredytu na jebutny dom, którym będzie się można pochwalić. No jeszcze jako frajer-alimenciarz. O, do tego to jest najlepszy.
  Jeszcze jeden politowania godny fakt: tych rzekomo „panów sytuacji”, co to kobiety się ich podobno słuchają, bo są przystojni i mają pieniążki, a reszta to frajerzy i nieudacznicy. A w domu… chodzi na paluszkach do 9:00 rano, aby jego księżniczka się nie obudziła… O, tempora! O, mores!
  Panowie, cywilizacja zachodnia runęła, a w Polsce jeszcze trochę „podyszy”. Trend jednak jest nieodwracalny, dlatego nie dajcie się nabrać kaznodziejom: nie wchodźcie w stałe związki, nie płodźcie dzieci. Jedyna recepta na przetrwanie to zero porno i miarowa abstynencja, wtedy i te polskie kocmołuchy przestają się podobać, a facet ma więcej czasu na pracę, rozwój, relaks.
  Nie czuję satysfakcji… Jednak nic innego nie pozostało… Byle dożyć swoich dni.

  „But you don’t believe me, do you? You think I’m mad. Overworked. Go away.”
  W.E.

 25. znajac obecnych „wlascicieli” Polski gwarantuje!! ze ci „niezalezni detektywi ” znajda slady tych mordercow tej pieknej slowianki w ….Rosji 🙂 albo w Iranie 🙂 wzglednie w Korei polnocnej :)no …moze byc jeszcze „slad ” palestynski:)

 26. Artur said

  Ale nic nie wiadomo o tym by była zgwałcona, nie było żadnych informacji o wynikach sekcji i obecności śladów gwałtu. Marcusa, rezydenta, personel medyczny i wszystkich na dołek i na wariograf. Sądzę, że ta dziewczyna to puszka Pandory.

 27. Bezrobotny said

  W czasie spotkania integracyjnego s.p. Magda pytala sie o brakujacy korek do wanny w jej pokoju.
  Czy po jej opuszczeniu pomieszczenia ten korek do wanny sie znalazl?
  Kto w tym hotelu zwykle roznosi paniom brakujace korki do wanny?
  Czy ta „jakas sztuczka ktore oni tu robia” z waniennymi korkami tez uniemozliwiala kapiel po podrozy panom lub parom?

 28. revers said

  re5

  o koprofili mowila tez cos Borusiewicz, jak b nie byla troche znajaca sfery nie tylko szol biznesu, bo to doyczy porn biznesu i podobnych agencji untegrundowych.

  tak ze dochodzi sie do koeljnego etapu upadlego niby panstwa, szatanizmem, kal przy czynosciach seksulanych to juz szatanizm, poleca sie przedwojenna sprawe Gordonowej z Lwowa..

 29. Zbyszko said

  Zachłyśnięci egzotycznymi serialami i głupawymi „europejskimi” teleturniejami rodzice, sami popychają swoje dzieci do tych zagranicznych „ożenków”. Widuje się nieraz dumną matkę na spacerze ze swoją córkę, jej kolorowym mężem i półkolorowym dzieckiem

 30. Bezrobotny said

  Bez podania numeru paszportu i jego daty waznosci nie da sie wykupic wycieczke do Egiptu na stronie Rainbow.
  .http://r.pl/last-minute

  Pokój 1 – dorosły 1 Imię:* Nazwisko:* Data urodzenia:*
  (rrrr-mm-dd)
  Mężczyzna Obywatelstwo:* Numer paszportu: Data ważności: Data wydania:
  Kobieta Polska (min. 2018-01-13) (rrrr-mm-dd)
  Minimalna ważność dokumentu, jaka jest wymagana do przekroczenia granicy podana jest w opisie imprezy. Dane należy podać przed terminem wyjazdu.

  Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ważności dokumentu.

  Trudno jest wykupic wycieczke.
  Latwo jest natomiast znalezc za $25000 panienke do koPROfili.
  .https://pikio.pl/a/polskie-modelki-za-pieniadze-jedza-kal-arabskich-bogaczy-internet-zbulwersowany-po-prowokacji
  To jest completny upadek etyki, glownej podpory cywilizacji lacinskiej.
  Jeszcze jest nadzieja w teorii Darwina bo inaczej potrzebny jest Islam by przywrocic porzadek.

 31. Zbyszko said

  Zresztą gdyby ta dziewczyna nie poszła na lep „kolorowego” życia, to pewnie zostałaby uprowadzona, jak wiele innych dziewczyn, ale takżei dzieci. Głupawe dziewczyny, głupawi rodzicie wystawiają siebie i swoje dzieci w różnych programach typu mam talent czy festiwal dla dzieci(które pełnią funkcję marketingu, reklamy w biznesie niewolnictwa i uprowadzeń), które potem na całym świecie oglądają różnej maści zboczeńcy z niewyobrażalnie dużą kasą, więc potem nie ma się co dziwić że jest zlecenie na jakąś piękną dziewczynę czy dziecko. Głupawi rodzicie sami szykują swoim dzieciom taki los.
  Tylko na Śląsku, tylko w roku 2011 zaginęło ok 1100 dzieci. Legalne uprowadzenia to te zagraniczne adopcje o których już krzyczy Pan Paweł Bednarz (odsyłam do jego wystąpień na YT).
  Następny proceder to ta prostytucja autostradowa. Czyżby min. Ziobro nie jeździł polskimi drogami? nie widzi tego, że tam odbywa się niewolnictwo seksualne?

 32. Siekiera_Motyka said

  Ad. 31 – Pana ostatni paragraf pokazuje ułamek masowego Interesu Międzynarodowego handlem ludźmi.

  Na samej „gorze” już wyciekły informacje co tam się dziej, bo jest pewne że dzieje się bardzo dużo kiedy są osoby w wielką władzą i kasą i sie nudzą.

  1) Comet-Pizza/Bracia Podesta w USraelu
  i.imgur. com/G5orbBm.jpg
  2) Jimmy Savile w Wielkiej Brytanii
  tinyurl. com/lpreqgu
  3) Franklin School skandal w USraelu
  tinyurl. com/nxgszkm
  4) Detrux siatka pedofilów w Belgii
  oto protesty tinyurl. com/la8rup6

 33. Siekiera_Motyka said

  Pokażą dziewczyną takie filmiki i opór maleje bo to nie jest zwykły papier który rzucają.

  .https://www.youtube.com/watch?v=tTNEdbCE9NM

  Z którego kraju są tancerki z arabusem w następnym filmie ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=jyPdKgMcbHI

 34. Greg said

  Znane proroctwo o ostatnich czasach, które wypowiedział upadły anioł, który ukazał się Świętemu Andrzejowi.
  „W tych czasach – powiedział demon – ludzie będą bardziej źli niż ja, również małe dzieci będą przewyższać przebiegłością starych. Wtedy zacznę odpoczywać. Wtedy nie będę uczył ludzi niczego, oni sami będą wypełniać moją wolę” …

 35. cinkciong said

  Bo agencje detektywistyczne to nie są grupy zorganizowanej przestepczosci- ha-ha-ha.. Internet wbrew myslom wielu ludzi nie mowi wszystkiego i jak ma to wyjść to wyjdzie – CBS czy Stolecznej, a jesli nie to „jedna dziewczyna w ta czy w tamta, a jeszcze z Polski niezydowka – jaka to strata”.

  Żal i tragedia, ale prawda jest taka ze przez głupotę i w następstwie błąd, straciła życie. Wyjazdy po swiecie samotnych kobiet zwlaszcza w te rejony swiadczą o kompletnym braku zaangazowania i glupocie w glowie – kluby,szminki i FB, do tego egocentryzm, a nic co umozliwiloby swiadomy wybór. Polakom otworzyło się granice i sa szczesliwi ze moga pracowac za grosze dla obcego kapitalu niszczac tym samym Polske jeszcze bardziej, zamiast robic powazne protesty o defraudacje srodków przez nierząd z wiejskiej i spolke – w ten sposob jedni tracą zycie posrednio, a inni bezposrednio.

  Jezeli to brały udział potęzne grupy swiatowej grupy interesów do zadna instytucja nic nie zdziała oprocz wyciagniecia kasy od ludzi przez wziety kredyt czy pozyczke. Natomiast CBS, ABW i stoleczna sobie pojezdza pokorzystaja z komputerów i na tym koniec.

 36. W USA narasta skrajny konflikt RASOWY generowany przez Murzynów, said

  Profesor murzyn z uniwersytetu z Texasu w USA:
  „Biali ludzie mogą zginąć”, aby rozwiązać rasizm …

  Przypuszczalnie uniwersytet w Texasie, uważa, że opowiadanie się za UŚMIERCENIEM całej grupy ludzi na podstawie ich koloru skóry jest czymś, co koreluje z wprowadzonymi „nowymi wartościami” przez murzyńską administracje B.Obamy.
  Jeśli nie, państwowi urzędnicy powinni niezwłocznie ZBADAĆ komentarze murzyna profesora Curry i podjąć odpowiednie działania zapobiegające wywołaniu podsycanej wojny domowej na tle rasowym przez „naukowców” murzynów w USA:
  „Dr. Tommy Curry on killing whites” :

 37. Boydar said

  … zbadać; a nie taniej przekazać do zbadania np. KKK ?

 38. Boydar said

  Outsourcing ! Ekonomia !

 39. soka said

  Ad 37 – KKK nie jest instytucja, która temu ma zapobiegac ewentualnie, ona jest własnie do tego by wspierać takie poczynania lub nawet wychodzic z takimi inicjatywami.

 40. AlexSailor said

  Bardzo prawdopodobne.
  Z tym, że nie musiała wcale mieć obiecanej pracy, jako hostessa czy dziewczyna do towarzystwa.
  Mogło to być cokolwiek.
  Np. zorganizowanie działalności turystycznej (miała stosowne wykształcenie i co najważniejsze, chciała w tym pracować.
  Mogła to być praca każda sensowna, nawet doradztwo, jak przyciągnąć turystów z Polski, czy handel jakimiś towarami, przedstawicielstwo, itp.

  Podobnych przypadków było wiele w czasach minionych nie do końca.
  Proponowano dziewczynom pracę w hotelach, jako pokojówki, kelnerki, czy pomoce domowe, a na miejscu zabierano paszporty, gwałcono, fotografowano, zastraszano zamordowaniem rodziny, porwaniem siostry w razie ucieczki, lub uzależniano od narkotyków.

  Zresztą, proceder kręci się do dziś, tyle, że dotyczy najczęściej Azjatek, Ukrainek, i podobnych.

  Jest tylko jedna nielogiczność w tym przypadku.
  Otóż dziewczyna miała 27 lat, a to trochę za dużo, żeby dostać za nią wysoką cenę.
  Przecież można było wysłać dziewuchę 19-20 letnią, którą dużo łatwiej też sterować.

 41. AlexSailor said

  @Zbyszko

  „Tylko na Śląsku, tylko w roku 2011 zaginęło ok 1100 dzieci.”

  To niech Pan sprawdzi ile z nich odnaleziono, w tym dnia następnego, lub w ciągu kilku dni.
  Kiedyś sprawdzałem, i żadnej sensacji nie było.
  Niemal wszyscy odnajdują się, z czego zdecydowana większość w ciągu kilku dni.

 42. AlexSailor said

  ad 24 @Piotr

  Ano, tak.
  A jak Pan jeszcze przypomni sobie rolę kobiet w polskiej historii, to dopiero będzie pełen obraz.
  Czy wie Pan, że jak chłopak, mąż, czy Polak w ogóle, nie chciał iść do samobójczego, skierowanego przeciw Polsce i Polakom Powstania Styczniowego, to był uznawany za narzeczone, sympatie, kobiety, siostry, kuzynki, matki, nawet córki, za tchórza i poddany takiemu ostracyzmowi, że kończył sam z sobą???

  A później te idiotki paradowały na czarno z biżuterią (a jakże) patriotyczną i demonstrowały wrogość i niechęć wobec cara i króla Polski.
  Skutek taki, że wyrżnęli co się dało Rosjanie wbrew swej woli nawet, pokasowali klasztory, kościoły, pozsyłali, zlicytowali olbrzymią ilość majątków, odebrali prawa szlachty 2/3 Polaków, zakazali nawet posługiwania się publicznego językiem polskim.

  PRZEZ TE IDIOTKI.
  Bo wystarczyłoby, żeby część wypięła się na Powstanie (robota Niemców i Angoli), a część trwała przy królu Polski i połowy z tych represji by nie było.

 43. AlexSailor said

  ad 15 @JerzyS

  Ano właśnie.

 44. AlexSailor said

  ad 9 @Maciuś

  Po prostu niedobrze się robi, jak człowiek słucha Gadowskiego.
  Tak topornie (w jego mniemaniu inteligentnie) szerzy propagandę propisowską, że mógłby sobie dać na wstrzymanie.

  Kto jest umaczany – ano środowiska związane z PO.
  Rutkowski zły (bo niezależny), niczego nie rozwiązał – chyba zapomniał o odbiciu w Norwegii dziecka odebranego polskiej rodzinie przez tamtejszych urzędników, czy sprawę matki, która zabiła swoje dziecko, a policjanci chieli szukać go gdzieś daleko za granicą.

  I najlepsza perełka tego indywiduum.
  Gdzie podziewały się pieniądze za PO, które teraz znalazły się na 500+.
  Nie, no facet udaje idiotę??

  A z czego wnosi, że wtedy były pieniądze, bo teraz są?
  Ano, bo się budżet zamyka.
  Tylko nie skojarzył, że zamyka się dzięki radykalnemu zadłużaniu państwa, m.innymi 22 miliardy (jak pamiętam) na 500+.
  Budżet to się może zamykać nawet wtedy, jak każdemu damy co miesiąc po 1000 dolarów pożyczonych za granicą.
  Kwestia znalezienia wierzycieli i zatwierdzenia deficytu budżetowego, ewentualnie podniesienia podatków.

 45. Nadal nie udzielono jasnej odpowiedzi, czy Żukówna była Żydówką.

  Ok, udzielam jasnej odpowiedzi: nie wiem.
  Admin

 46. osoba prywatna said

  Ciekawe dwa komentarze internautów, które zostały pod artykułem.
  http://wiadomosci.wp.pl/sprawa-smierci-magdaleny-zuk-krzysztof-rutkowski-dzisiaj-sekcja-zwlok-ktora-ma-dac-odpowiedzi-mamy-potwierdzenie-prokuratury-6121069147117697a
  Jak widać niektórzy wiedzą więcej niż policja…

  —-

  Ewa 4h temu

  „narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki „wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem.
  Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie.
  Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko „załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy.
  Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi.
  Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu.
  Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów

  [podziwiam Cię 4h temu

  Nie boisz się tego pisać? Chyba Ci nie zależy już na niczym i wszystko Ci jedno. Zgłoś się do Faktu, czy gdzie indziej i ujawnij, to dużo pomożesz i może uratujesz kolejne ofiary.]


  tossoo 3h temu

  KOMENTARZ SKOPIOWANY:To nie zadni Arabowie. PRZECZYTAJCIE I WKLEJCIE GDZIE SIĘ DA !!!!! Wyrasta nam nowy „bohater”, Kamil Cichosz. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.

 47. Artur said

  Dowiemy się jak będzie pogrzeb

 48. osoba prywatna said

  MAGDALENA ŻUK NOWE NAGRANIA ZE SZPITALA NAJNOWSZE INFORMACJE
  .https://www.youtube.com/watch?v=zmgz6P_PulY

  Relatyw3 dni temu
  Człowiek ubrany na biało robi wejście między nogi dziewczyny, a następnie wykonuje błyskawiczny cios, jaki trafia prawdopodobnie w jej szczękę, po jakim zostaje lekko „znokautowana”, dlatego przestaje zaraz po tym wierzgać nogami i wyrywać się, co robiła mocno wcześniej. Można to zaobserwować na 1:18-1:21 sekundzie nagrania, gdzie ukazuje się charakterystyczne szybkie zejście mężczyzny w stronę leżącej kobiety , następuje „zryw barku” uderzenie i szybki powrót do górnej pozycji, to jest typowy ruch ciała w momencie zadawania silnego ciosu komuś kto został sprowadzony do parteru. Warto podkreślić, że mężczyzna wchodzi w nogi dziewczyny tylko chwilowo, by zadać cios, a po ciosie puszcza nogi i wraca do pozycji stojącej, a dziewczyna leży już na ziemi nie wykazując dalszych chęci do stawiania oporu, nie podejmuje już prób ucieczki, to moim zdaniem świadczy o tym, że została zamroczona uderzeniem.

 49. Ola said

  Biedna dziewczyna zeswirowala . raczej nawet bez wspomagaczy , czyli dopalaczy czy innej amfetaminy . Chociaz?
  Podobno 3 dni nichnie jadla , dosc typowe po amfetaminie . Ale tez w dwubiegunowosci ( np. u Mlynarskiego i aktora Janczerskiego – ojca chlopaka grajacego w ” Wojnie domowej”).
  I zeby niezwykla polska pieknosc ,na ktora czekaly forsiaste hordy Arabow , zapozyczyla sie u ojca na niebagatalne 4000 zl
  dla jakiegos tam Markusa? A ten nawet z nia nie polecial . No przeciez to mozna sie zalamac i zeswirowac. Zreszta chyba byla dosc ekscentryczna – chlopaka znala 2-3 miesiace i juz ojcu oznajmila o planowanym malzenstwie z nim i weselu . Na 200 ludzi i w Stanach….Kazdy wariat bywa ekscentryczny , nieprawdaz?
  I lot samolotem… Mnie tez raz odpierdolilo , a lecialam wtenczas tylko godzine i 15 minut . Troche , bo sie boje panicznie latac, uspokajalam sie nawet bardzo licznymi malymi i wiekszymi buteleczkami. Ale nic mi nie pomogly i strasznie mi odpierdolilo.Jaki wstyd na lotnisku, matka i brat nawet sie mnie wyrzekli. To przez to cisnienie podobno przy ladowaniu .
  Ale wracajac do nieszczesnej Magdy – czy porywajac chlopaka do Egiptu – kupila wczasy za pozyczone , jemu zalatwila nawet urlop w robocie i wiozac go niby na jej szkolenie do Katowic zawiozla nieswiadomego na lotnisko ( to kto tu na kim dokonal gwaltu?) miala widoki na szczesliwa przyszlosc? nawet jesli i weselicho mialo byc na 200 ludzi i nawet w Stanach?
  Piekna biedna dziewczyna wyglodniala szczescia na sile z katalogu zeswirowala .
  A moze i troche woli boskiej w tym bylo? Podobno bez niej nawet wlos z glowy nam spasc nie moze. Gdzies tak wyczytalam nawet , ale tak do konca nie zweryfikowalam , choc bywaly poszlaki ku tej tezie.
  Niech jej ziemia lekka bedzie , a my pozostajacy jeszcze na padole lez nie upadajmy i nie zeswirujmy pod ciezarem danego nam krzyza.
  tez zostaniemy wybawieni od niego , to tylko kwestia czasu.

 50. janetatanka said

  Olu
  czy Twoje nawiedzenie Ci nie szkodzi?

 51. Maryś said

  A od kiedy Rutkowski nosi takie gniazdo na głowie?Przecież łysiał na potęgę od dawna.Może to jakaś maskująca peruka?.

  Nigdy go nie widziałem łysiejącego.
  Admin

 52. za takie zbrodnie jak ta kobieta jest odpowiedzalny pseldonimy:) Balcerowicz i kawasniewski i ich …prywatyzacja ! jednej z najwiekszej gospodarki w dziejach narodu polskiego!.Skoro praca zostala wymieciona(czyt sprywatyzowana) niemal zupelnie z polski! to za chlebem zmuszeni sa emigrowac 20 milionow polakow i polek.tak bedzie dopuki nie wroci polityka rzadu za Gomolki i Gierka ! za ktorych to rzadow mowilo sie glosno z mownic!!! i pisalo w gazetach !! kto jest smiertelnym wrogirm slowian. Obecnie …z mownic i mediow ..glosi sie ze smiertelnym wrogiem Polakow i Ukraincow jest : Rosja:), Iran,chiny:) ,korea polnocna ,Syria i ..wojt z jedwabnego!

 53. osoba prywatna said

  Podobna śmierć Magdy Żuk i Karoliny Kaczorowskiej | NIEDIEGETYCZNE

 54. Maciek said

 55. Maciek said

  48 OP – dobre oko ma Pani…

 56. revers said

  „Pod koniec wywiadu nerwy puściły ojcu Magdy. – Słowiańska uroda, naturalne włosy, niebieskie oczy, a te ch*je ją zniszczyły, te sku***syny dziady – mówi zrozpaczony ojciec. ”

  http://prostozmostu.pl/dramatyczny-wywiad-z-rodzicami-magdaleny-zuk-te-chje-zniszczyly-ja-te-skusyny-wideo,6774.html

 57. Duszek said

  Biuro Lampart Group SA

  Oświadczenie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk:
  Szanowni Państwo,
  Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (16.05.2017) o godzinie 14:45 złożyliśmy do następujących organów:
  1. Prokuratura Krajowa, Ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa
  2. Centralne Biuro Śledcze Policji, Ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa
  Zawiadomienie zawierające kompletny raport, sprawozdanie, materiały i informacyjne, ustalenia i notatki, które po weryfikacji przez Organy Państwowe naszym zdaniem będą pomocne w rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny.
  Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie:
  1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny
  2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej
  3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali
  4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, między innymi z Polski
  5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet
  Wierzymy, iż nasze wskazania i ustalenia pomogą Organom Państwowym w uzupełnieniu ich wiedzy, a następnie doprowadzą do ukarania osób odpowiedzialnych za ten czyn.
  Deklarujemy pełną gotowość do dalszej pomocy i współpracy z Organami Państwowymi oraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim anonimowym informatorom i osobom zgłaszającym się do nas w tej sprawie, ponieważ wiele ustaleń bez ich pomocy byłoby niemożliwych.
  Biuro Lampart Group SA

  to oswiadczenie jest w komentarzach do tego artykulu –
  http://wiadomosci.wp.pl/czego-nie-wie-polska-prokuratura-ws-magdaleny-zuk-6123250508519041a
  a tu – troche w innej wersji –
  http://wiadomosci.wp.pl/markus-nie-mowil-prawdy-to-rzuca-cien-na-jego-wersje-6123528250615937a

 58. Duszek said

  brak slow …… !!!!!!
  Black Tiger
  3h temu

  Oficjalnie można stwierdzić dlaczego Magdalena Żuk rozmawiając ze swoim chłopakiem przez tel , zachowywała się bardzo dziwnie ! otóż -Polka została wykorzystana pierwszej nocy zaraz po przylocie. Do drinka powitalnego dodano jej dwie tabletki: Tramadol i Tamol, tzw. tabletki gwałtu. Jej oprawcami, którzy nie mogącą ustać na nogach dziewczynę odprowadzili do pokoju byli prawdopodobnie rezydent Mahmoud Khairy oraz dwóch jego znajomych o imionach Omar i Abdrachman. Artykuł o gwałcie na Polce w mediach niemieckich (ze streszczeniem w języku angielskim): Przestępstwo na kobiecie było kamerowane i transmitowane na żywo w zamkniętym dziale dla VIP na pornograficznej stronie internetowej i dostępne do obejrzenia na żywo przez wybrane osoby po uiszczeniu stosownej opłaty. Z dużą dozą pewności film ten odtwarzany jest Magdzie z laptopa w czasie rozmowy z Markusem przez jednego z pilnujących ją Egipcjan, aby dodatkowo zastraszyć ją i szantażować. To standardowa praktyka przy handlu kobietami. Stąd jej załamanie nerwowe i widoczne reakcje kiedy dokładnie widzi co wydarzyło się tamtej nocy oraz poczucie wstydu/winy, a także słowa „przepraszam”. (Po podaniu jej Tramadolu i Tamolu najprawdopodobniej z samego zdarzenia pamiętała jedynie niewielkie urywki i nie była w pełni świadoma co się dzieję, nie miała też władzy nad swoim ciałem i zdolności do podejmowania świadomych decyzji. Stopień przytomności zależał od dawki i tolerancji organizmu.) Do dokładnego odsłuchania pojedynczych słów i odgłosów filmu pornograficznego w tle potrzeba wysokiej jakości sprzętu audio: dobrego wzmacniacza lampowego i odpowiedniej jakości słuchawek. Na niskiej klasy sprzęcie Audio, jak komputer i tanie słuchawki usłyszeć można jedynie najwyraźniejsze dźwięki jak klapsy, wpłaty „wirtualnej waluty” przez oglądających film użytkowników lub głos kobiety. Niekompletna transkrypcja przy użyciu sprzętu klasy: 05:43 – Słychać kliknięcie klawisza myszki/lub laptopa i po chwili męski głos „DAWAJ”() „

 59. soszkin sss said

  dla mnie to typowe morderstwo illuminati – tz prawdopodobnie doprowadzili ja do samobojstwa w swietle kamer.., kontroli umyslu, falszywej flagi, w blasku reflektorow takie show dla gojów odrazu naglosnione medialnie (innych spraw takodrazu nie naglasniaja jak chociazby sprzedaz polskich dzieci po ktorych sluch ginie) jak matka madzi, ewa tylman, z ewa tylman pojawia sie takze wspolny watek pedala satanisty, chociaz z matka madzi tez byl watek sataznizmu..zeby to rozwiklac trzeba zaczc od mediow kto to zaczal pierwszy publikowac i skad mial informacje bo innych spraw tak nie naglasniaja…tak uwaza min ten pulkownik wronski ze to siatka handlarzy ludzimi, pedofilow..wpisuje sie w to takze handel polskimi dziecmi z domow dziecka na rytualy, tez smolensk i morderstwa osob powiazanych ze smolenskiem, ale to tylko moje zdanie

  wszystko to wyglądalo jak wyreżyserowany hollywoodzki spektakl dla gojów…albo techniki kontroli umysłu…także operacja falszywej flagi żeby zrzucic wine na egipcjan…jednym słowem manipulacja i wierzchołek góry lodowej…mafia rozrywkowa wiadomo kto kontroluje media, holywood, mefedron, pedofilie, pornografie, sądy itd..

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iluminaci-nowy-porzadek-swiata-2014-04

  http://zmianynaziemi.pl/comment/356098/edit

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zarabia-sprzedazy-polskich-dzieci-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz-2017-05

  http://wiadomosci.wp.pl/plk-wronski-o-smierci-polki-w-egipcie-to-wierzcholek-gory-lodowej-6121217761912961a

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: